Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 21:22   #3961
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
pytanie do posiadaczek torebek Sabriny Pilewicz - czy kupując online, można zwrócić? Szukam i szukam trwałej torebki, która nie rozsypie się po jednym sezonie. SP chyba są bardzo dobrze wykonane?
Torebkę można zwrócić, jest na to chyba 10 dni od momentu otrzymania zamówienia, nie pamiętam już dokładnie aktualnie użytkuję Positano i jestem zadowolona, torebka nie jest naprawdę dobrze wykonana
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:33   #3962
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie robicie zakupy ubrań sportowych? Mam na myśli np. spodni do joggingu i bluzy? Swoje kupuję niekiedy w F&F ale szukam alternatywy
Ja ostatnio wzbogacalam szafe o kolejne sportowe ciuchy i jestem bardzo zadowolona z zakupow w Tchibo (bluza cieplochlonna i getry 3/4, a wczesniej tez dlugie getry bo biegania i koszulke termiczna na dlugi rekaw) oraz z Cubusa (getry do biegania). Mam tez w szafie pare koszulek z H&M i bardzo je sobie chwale
Za to skarpetki sportowe kupilam w...Rossmanie

Dziewczyny na roznych blogach chwala sobie ciuchy z Decathlonu- Kalenji, ale sama nie testowalam (jeszcze...)
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2013-04-01 o 22:02
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 21:36   #3963
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wzbogacalam szafe o kolejne sportowe ciuchy i jestem bardzo zadowolona z zakupow w Tchibo (bluza cieplochlonna i getry 3/4, a wczesniej tez dlugie getry bo bieganiai koszulka termiczna na dlugi rekaw) oraz Cubusa (getry do biegania). Mam tez w szafie pare koszulek z H&M i bardzo je sobie chwale
Za to skarpetki sportowe kupilam w...Rossmanie

Dziewczyny na roznych blogach chwala sobie ciuchy z Decathlonu- Kalenji, ale sama nie testowalam (jeszcze...)
Tchibo ? Ale przecież to jest kawa, hahahahahah <diaboliczny śmiech>
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 22:01   #3964
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Tchibo ? Ale przecież to jest kawa, hahahahahah <diaboliczny śmiech>


__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 23:55   #3965
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, widzę, że też używacie aplikacji wizaż forvm. czy wyświetlają się Wam zdjęcia w forum? Jak dodaję moje to je widzę w oknie tworzenia posta, ale w oknie odczytu już nie. Jak ustawić wyświetlanie zdjęć? Podpowiedzcie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 08:45   #3966
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wzbogacalam szafe o kolejne sportowe ciuchy i jestem bardzo zadowolona z zakupow w Tchibo (bluza cieplochlonna i getry 3/4, a wczesniej tez dlugie getry bo biegania i koszulke termiczna na dlugi rekaw) oraz z Cubusa (getry do biegania). Mam tez w szafie pare koszulek z H&M i bardzo je sobie chwale
Za to skarpetki sportowe kupilam w...Rossmanie

Dziewczyny na roznych blogach chwala sobie ciuchy z Decathlonu- Kalenji, ale sama nie testowalam (jeszcze...)
Ja mam kilka rzeczy z tej serii, ubrania, ale też buty do biegania i rzeczywiście są bardzo wygodne i niedrogie. Niestety wzornictwo nie powala

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Tchibo ? Ale przecież to jest kawa, hahahahahah <diaboliczny śmiech>
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 08:56   #3967
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzę, że też używacie aplikacji wizaż forvm. czy wyświetlają się Wam zdjęcia w forum? Jak dodaję moje to je widzę w oknie tworzenia posta, ale w oknie odczytu już nie. Jak ustawić wyświetlanie zdjęć? Podpowiedzcie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aplikacja nie jest jeszcze w pełni dopracowana i to jest jeden z aktualnych problemów
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 09:37   #3968
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Nie testowałam. Mi się zawsze podobał pierwszy zapach Kate Moss. Zabierałam się za niego jak pies do jeża, aż wycofali wszystkie jej perfumy. Ogólnie teraz jestem zakochana w swojej Pradzie Candy, Coco Mademoiselle i Jo Malone Velvet Rose & Cologne. Z tym, że te 2 ostatnie perfumy to koszt ponad 400 zł.....

Apropo perfum. Mówi się, że kobieta z klasą powinna mieć swój charakterystyczny zapach. Tzn. znaleźć swój ulubiony, najlepiej pasujący do osobowiści i uczynić z niego znak rozpoznawczy. Czy Wy macie taki swój jeden ulubiony typ i używacie tylko jego? Czy macie różne?
Pradę zamierzam kupić

ja nie mam jednego zapachu co widać na moim instagramie, tak obecnie wygląda moja "kolekcja". kiedyś naprawdę zbierałam perfumy, z powodu zapachu/flakonu czy innych bliżej nieokreślonych powodów miałam ich ok 50, ale to zdecydowanie za dużo, wiele sprzedałam, część oddałam mamie i mimo miłości do perfum staram się teraz nie szaleć
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 10:27   #3969
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Ostatnio zapałałam miłością do Heroine Bag od Alexandra McQueen'a. Na oryginał mnie nie stać także myślę o uszyciu takiej na zamówienie: http://www.purseblog.com/celebrities...r-mcqueen.html
http://www.redcarpet-fashionawards.c...s-heroine-bag/
Szyła już może któraś z was taką torebkę na zamówienie? Możecie mi jakiś zakład polecić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27920696381ee8846ee2112045c2046564313f6d.jpg (71,3 KB, 100 załadowań)
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2013-04-02 o 10:37
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 10:30   #3970
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

ja za to nie mam ani jednych perfum zawsze idę do perfumerii, próbuję jakiś zapach i sprawdzam czy po całym dniu nadal mi się podoba i zazwyczaj okazuje się, że to jednak nie to, marzy mi się jakiś świeży zapach, ale nie owocowy, ani nie mocno kwiatowy [istnieją w ogóle takie?]
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 11:01   #3971
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

wankaw jaki masz login na instagramie?
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 12:16   #3972
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
ja za to nie mam ani jednych perfum zawsze idę do perfumerii, próbuję jakiś zapach i sprawdzam czy po całym dniu nadal mi się podoba i zazwyczaj okazuje się, że to jednak nie to, marzy mi się jakiś świeży zapach, ale nie owocowy, ani nie mocno kwiatowy [istnieją w ogóle takie?]
Spróbuj cK In2U (uwielbiam) jest w dobrej cenie w Rossmanie czy SuperPharm. Klasyczny Lacoste też jest dobry, w tym klimacie
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:27   #3973
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
wankaw jaki masz login na instagramie?
anjasstyle

wizaż mi dzisiaj nie działa

Edytowane przez wankaw
Czas edycji: 2013-04-02 o 12:28
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:40   #3974
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam od lekarza, bo niestety znowu jestem chora Tym razem jednak postanowiłam skorzystać z fachowej pomocy, a nie leczyć się samej, jak to robiłam do tej pory, bo jak widać nie wyleżałam dobrze mojej choroby i teraz ktokolwiek w moim otoczeniu jest chory, to ja od razu łapię. Dostałam zwolnienie do końca tygodnia, także się wykuruję Lekarz dał mi też skierowanie na badanie krwi, bo twierdzi, że cosik musi się w organizmie dziać, skoro tak często choruję.
Badanie krwi miałam robione w zeszłym tygodniu podczas wizyty w medycynie pracy, ale jak wyzdrowieję idę jeszcze raz i niech ocenią, co mi jest.
Teraz marzę tylko o spaniu

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Witaj Ja też odpoczęłam, aż za bardzo...i czuję, że mam 1 kg do przodu, co akurat mnie cieszy


Apropo perfum. Mówi się, że kobieta z klasą powinna mieć swój charakterystyczny zapach. Tzn. znaleźć swój ulubiony, najlepiej pasujący do osobowiści i uczynić z niego znak rozpoznawczy. Czy Wy macie taki swój jeden ulubiony typ i używacie tylko jego? Czy macie różne
Ach, jak Ci zazdroszczę, że nie przejmujesz się nabytymi w czasie świąt kilogramami Ja jak tylko poczuję się lepiej zabieram się ostro za siebie, bo przecież niedługo lato

Co do ulubionego zapachu, to jest to w moim przypadku D&G Rose the One i Cacharel Amor Amor Choć w ostatnim czasie urzekły mnie perfumy Heidi Klum Shine
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:03   #3975
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
Pradę zamierzam kupić

ja nie mam jednego zapachu co widać na moim instagramie, tak obecnie wygląda moja "kolekcja". kiedyś naprawdę zbierałam perfumy, z powodu zapachu/flakonu czy innych bliżej nieokreślonych powodów miałam ich ok 50, ale to zdecydowanie za dużo, wiele sprzedałam, część oddałam mamie i mimo miłości do perfum staram się teraz nie szaleć
50 to zacna kolekcja

Ja mając 4 uznałam, że to za dużo i dopóki nie zużyję wszystkich nie kupię nowego zapachu.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ostatnio zapałałam miłością do Heroine Bag od Alexandra McQueen'a. Na oryginał mnie nie stać także myślę o uszyciu takiej na zamówienie: http://www.purseblog.com/celebrities...r-mcqueen.html
http://www.redcarpet-fashionawards.c...s-heroine-bag/
Szyła już może któraś z was taką torebkę na zamówienie? Możecie mi jakiś zakład polecić?
Torba świetna. Z szyciem niestety nie pomogę, bo sama nie korzystałam z takiej usługi.

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam od lekarza, bo niestety znowu jestem chora Tym razem jednak postanowiłam skorzystać z fachowej pomocy, a nie leczyć się samej, jak to robiłam do tej pory, bo jak widać nie wyleżałam dobrze mojej choroby i teraz ktokolwiek w moim otoczeniu jest chory, to ja od razu łapię. Dostałam zwolnienie do końca tygodnia, także się wykuruję Lekarz dał mi też skierowanie na badanie krwi, bo twierdzi, że cosik musi się w organizmie dziać, skoro tak często choruję.
Badanie krwi miałam robione w zeszłym tygodniu podczas wizyty w medycynie pracy, ale jak wyzdrowieję idę jeszcze raz i niech ocenią, co mi jest.
Teraz marzę tylko o spaniu

Ach, jak Ci zazdroszczę, że nie przejmujesz się nabytymi w czasie świąt kilogramami Ja jak tylko poczuję się lepiej zabieram się ostro za siebie, bo przecież niedługo lato

Co do ulubionego zapachu, to jest to w moim przypadku D&G Rose the One i Cacharel Amor Amor Choć w ostatnim czasie urzekły mnie perfumy Heidi Klum Shine
Witaj !

Współczuję z powodu choroby. Sama ostatnio to przerabiałam i osobiście nie lubię chorować. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Korzystaj, leżakuj i wypoczywaj. Morfologia to dobry pomysł. I rzeczywiście może być wskazówką przy nieprawidłowościach. Oczywiście życzę Ci aby takich nie było, a chwilowa niedyspozycja była efektem zwykłego przeziębienia

Również mam ambitne plany ruchowe A ponieważ będziemy za chwilę "rodzicami" małej puszystej kulki okazji do ruchu na świeżym powietrzu będzie zdecydowanie więcej.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:25   #3976
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Odp: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Spróbuj cK In2U (uwielbiam) jest w dobrej cenie w Rossmanie czy SuperPharm. Klasyczny Lacoste też jest dobry, w tym klimacie
Potwierdzam co do CK, piękny Tylko nie utrzymuje się specjalnie długo

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
Pradę zamierzam kupić

ja nie mam jednego zapachu co widać na moim instagramie, tak obecnie wygląda moja "kolekcja". kiedyś naprawdę zbierałam perfumy, z powodu zapachu/flakonu czy innych bliżej nieokreślonych powodów miałam ich ok 50, ale to zdecydowanie za dużo, wiele sprzedałam, część oddałam mamie i mimo miłości do perfum staram się teraz nie szaleć
Właśnie sama sprawdziłam swoje i też mam sporo tych flakonów Ale tylko kilka ulubionych
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:50   #3977
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Może któraś się orientuje gdzie znajdę podobne kolczyki ? Przejrzałam strony kilku jubilerów, ale nic takiego nie ma .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyk.jpg (5,1 KB, 23 załadowań)
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:11   #3978
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Tchibo ? Ale przecież to jest kawa, hahahahahah <diaboliczny śmiech>
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:40   #3979
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Dziewczyny na roznych blogach chwala sobie ciuchy z Decathlonu- Kalenji, ale sama nie testowalam (jeszcze...)
Mam wiatrówkę do biegania. Testowałam w czasie mycia okien i faktycznie dobrze chroni przed wiatrem. Dodatkowo mam jeszcze bluzę z technologią Stay Warm od Nike i czekam, aż stopnieją śniegi, bo nie będę się wygłupiać i biegać przez zaspy :/
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-02, 15:49   #3980
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Dziękuję .



Dziękuję , oj nie, zdecydowanie starsza kolekcja, chyba wiosna zeszłego roku.
Dziękuję za odpowiedź Może widziałaś gdzieś podobne ?

Dziewczyny, gdzie kupię taki top?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 592629-elle-macpherson-va-faire-de-m-ombre-a-637x0-3.jpg (68,2 KB, 113 załadowań)
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 15:51   #3981
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Może widziałaś gdzieś podobne ?

Dziewczyny, gdzie kupię taki top?
H&M. Tylko tam jeszcze kieszonka jest
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 16:00   #3982
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Właśnie wróciłam od lekarza, bo niestety znowu jestem chora Tym razem jednak postanowiłam skorzystać z fachowej pomocy, a nie leczyć się samej, jak to robiłam do tej pory, bo jak widać nie wyleżałam dobrze mojej choroby i teraz ktokolwiek w moim otoczeniu jest chory, to ja od razu łapię. Dostałam zwolnienie do końca tygodnia, także się wykuruję Lekarz dał mi też skierowanie na badanie krwi, bo twierdzi, że cosik musi się w organizmie dziać, skoro tak często choruję.
Badanie krwi miałam robione w zeszłym tygodniu podczas wizyty w medycynie pracy, ale jak wyzdrowieję idę jeszcze raz i niech ocenią, co mi jest.
Teraz marzę tylko o spaniu
oj bidulko to teraz wypoczywaj i wracaj szybko do zdrowia. Mogę przybić Ci piątkę bo tydzień temu się przeziębiłam, już było ok i dzisiaj znowu - gardło okropnie boli Niestety pogoda sprzyja chorowaniu, a ja dodatkowo wypiłam wczoraj zmrożoną colę i chyba to tak mnie załatwiło
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 16:13   #3983
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
H&M. Tylko tam jeszcze kieszonka jest
Dziękuję
Byłam niedawno i nie widziałam. Na jakim dziale szukać?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 16:15   #3984
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Byłam niedawno i nie widziałam. Na jakim dziale szukać?
Chyba basics, ew. divided. Ja byłam w h&m jakieś 2 tygodnie temu . Był chyba jeszcze jeden rodzaj takich koszulek, inne rękawy miał
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:12   #3985
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Skrupulatnie zbieram materiał do 10 kwietnia .
Dokładnie! Świetne jest, że zbierając zdjęcia z tego bloga można sobie zestawić i porównać różne odcienie i tonacje. .

P.S. Johnny Ramirez, to chyba jakiś hollywoodzki mistrz ombre , podobno za koloryzację płaci się 400$ .
Zdaje się,że będę musiała przyspieszyć termin wizyty, bo nie wytrzymam.

Facet jest genialny! Szkoda,że nie ma go tu przejazdem. Wychodzi mu fantastyczny efekt. Ponadto, nie wiem czy zwróciłaś uwagę,ale w wielu przypadkach,żeby nanieść jasną farbę, przywracał naturalny ( lub podobny) kolor włosów.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:21   #3986
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Forget_Me, zdrowiej nam szybko
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:56   #3987
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2569244001_1_1_3.jpg (65,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3637.jpg (90,4 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2569244450_1_1_3.jpg (58,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0090.jpg (115,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg X1161.jpg (61,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0085.jpg (203,1 KB, 98 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:29   #3988
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejny zakup ze swojej listy must have, czyli małą torebkę. Dodatkowo kupiłam coś nieplanowanego, ale nie mogłam się oprzeć - kurtki ze stradivariusa, po 99 zł. Jeszcze trochę mi na liście zostało, ale pewnie i tak ulegnie ona zmianie.
Widziałam te kurtki, bardzo fajne i praktyczne To torebeczka bardzo mnie kusi, ale Twój kuferek z Zary bardziej i chyba to na niego się zdecyduję w pierwszej kolejności
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:35   #3989
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Widziałam te kurtki, bardzo fajne i praktyczne To torebeczka bardzo mnie kusi, ale Twój kuferek z Zary bardziej i chyba to na niego się zdecyduję w pierwszej kolejności
Kuferek polecam zdecydowanie Dasz wiarę, że nie miałam praktycznie żadnej małej torebki, tylko same duże. Myślę jeszcze nad zakupem czarnej i pudrowej, ale nigdzie nie widziałam fajnych. Kurtki są nieźle wykonane jak na takie z imitacji skóry, ale wiadomo niektórzy wolą skórę, mnie to nie przeszkadza, z resztą mam już skórzane kurtki w czerni i karmelu. Mierzyłam właśnie zestaw: czarne spodnie w kwiatowy wzór z zary, biały t-shirt, jasna kurtka z dzisiaj, torba z dzisiaj i czarne baletki - czułam się świetnie, mimo że buty płaskie, no i kolorystyka zdecydowanie moja.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:39   #3990
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Kuferek polecam zdecydowanie Dasz wiarę, że nie miałam praktycznie żadnej małej torebki, tylko same duże. Myślę jeszcze nad zakupem czarnej i pudrowej, ale nigdzie nie widziałam fajnych. Kurtki są nieźle wykonane jak na takie z imitacji skóry, ale wiadomo niektórzy wolą skórę, mnie to nie przeszkadza, z resztą mam już skórzane kurtki w czerni i karmelu. Mierzyłam właśnie zestaw: czarne spodnie w kwiatowy wzór z zary, biały t-shirt, jasna kurtka z dzisiaj, torba z dzisiaj i czarne baletki - czułam się świetnie, mimo że buty płaskie, no i kolorystyka zdecydowanie moja.
Mała torebki są śliczne i przydatne na wypady typu kino, restauracja lub spacer po parku - ta która wkleiłaś coraz bardziej mi się podoba, to będzie Twoja wina jak ją kupię

Zestaw z opisu bardzo udany, musisz wkleić jego zdjęcie tutaj w wątku
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.