Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 22:09   #3991
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

szkoda, że u hani w programie, nie ma spisu użytych kosmetyków z podaną nazwą i firmą
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 22:27   #3992
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Chciałam zweryfikować to video na temat Cv i rozmowy kwalifikacyjnej, ale autorka chyba usunęła
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 22:31   #3993
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Violettea Pokaż wiadomość
Chciałam zweryfikować to video na temat Cv i rozmowy kwalifikacyjnej, ale autorka chyba usunęła
Tak, usunęła, ja jeszcze na szczęście zdążyłam oglądnąć ale jak dla mnie to porażka na całej linii. Mówi o tej pracy w sklepie jakby to był szczyt marzeń dla wszystkich dziewczyn. Zresztą widać że Kornela jest jeszcze niedouczona w tych sprawach a chciała zgrywać wielką znawczynię.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:13   #3994
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Tak, usunęła, ja jeszcze na szczęście zdążyłam oglądnąć ale jak dla mnie to porażka na całej linii. Mówi o tej pracy w sklepie jakby to był szczyt marzeń dla wszystkich dziewczyn. Zresztą widać że Kornela jest jeszcze niedouczona w tych sprawach a chciała zgrywać wielką znawczynię.
uważam, że youtubowiczki nie mają pomysłu na dalsze jakieś inne filmiki prócz hauli, czy ulubieńców i chcą nagrać coś innego. Tylko żeby coś nagrać trzeba się przygotować do tego , poczytać , popytać ( patrz kanał : makijażeKasi D-widać profesję i przygotowanie do każdego filmiku).
Kornela takimi banałami jedzie, że myślę że jakbyśmy poszły do 4 klasy podstawówki, to dzieci wiedziałyby co odpowiedzieć na pytanie jak się zachować na rozmowie o pracę, jak się ubrać itd.
no porażka, kornelio ja jako twoja wierna widzka czuję się dotknięta tym filmikiem....mówisz takie banały, że mi uszy zwiędły dobrze że usunęłaś ten filmik bo na publicznego youtube się nie nadawał.
Możesz go puszczać potencjalnym pracownikom w twojej pracy
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:25   #3995
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny,fajny ten program Hani,ona jest stworzona do pracy w TV.Fajnie ze sa dostepne w necie ,dzieki wielkie
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:27   #3996
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,fajny ten program Hani,ona jest stworzona do pracy w TV.Fajnie ze sa dostepne w necie ,dzieki wielkie
Haneczka jest świetna, czuć że to taka ciepła osóbka i nie gra takiej milusińskiej przed kamerami
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:31   #3997
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,fajny ten program Hani,ona jest stworzona do pracy w TV.Fajnie ze sa dostepne w necie ,dzieki wielkie
zgadzam się
jedyne co mnie irytuje to te zdrobnienia: bródka, oczko etc...

a poza tym, rzeczywiście osoby które są Hani "klientkami" były już w rożnych produkcjach - chyba - tvn
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny

Edytowane przez Kinaa1
Czas edycji: 2012-09-07 o 08:20
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 07:33   #3998
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

gdzie w necie??
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 07:54   #3999
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A jesli chodzi o Kasie (MakijazeKasiD) do wydaje mi sie ze dzidzius daje sie we znaki,bo wyglada na przemeczona i ta opuchnieta buzia,ja uwielbiam Kasie od poczatku ja ogladam (mimo ze w kazdym fimie pokazuje te same kosmetyki)
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
gdzie w necie??
Na poprzednich stronach sa linki do programu Hani
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach

Edytowane przez Maschenka
Czas edycji: 2012-09-07 o 07:55
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:14   #4000
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
Haneczka jest świetna, czuć że to taka ciepła osóbka i nie gra takiej milusińskiej przed kamerami
Oby tylko została taka, a nie żeby jej potem sodówka do głowy uderzyła, bo wiadomo jak to bywa
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:41   #4001
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Oby tylko została taka, a nie żeby jej potem sodówka do głowy uderzyła, bo wiadomo jak to bywa
Nieno, wątpię żeby jej to groziło, w końcu po zakończeniu nagrań programu wróciła na yt, podziękowała widzom i normalnie funkcjonuje na yt, tak jak przedtem i nie widzę zmiany w jej zachowaniu.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 08:48   #4002
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Nieno, wątpię żeby jej to groziło, w końcu po zakończeniu nagrań programu wróciła na yt, podziękowała widzom i normalnie funkcjonuje na yt, tak jak przedtem i nie widzę zmiany w jej zachowaniu.
Jakby miała uderzyć, już by uderzyła, jej kanał jest taki sam jak wcześniej. Zero zmian w zachowaniu.
Tylko pogratulować Haniu
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:48   #4003
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Wiecie dzieczyny co ostatnio zauważyłam na YouTubie i wszelakich blogach (ewentualnie wszystkich fb, twitterach) i mnie strasznie wkurza? Przypisywanie wszystkich złych cech polskiemu narodowi.. Nosz kurr...czę, ale powoli nie umiem tego słuchać, to tak jakbyśmy wszyscy zachowywaliśmy się tak samo. Wiadomo są jakieś ogónle stwierdzenia (typu, że polak kombinator itp.), ale przypisywanie, że tylko w naszej KOCHANEJ Polsce ludzie nie mają dystansu do siebie, że TYLKO TUTAJ hejtują, że tylko my jesteśmy ciągle "zazdrośni" o wszystko. Oglądając zagraniczne kanały (chodzi mi o komentarze w szczególności) ludzie zachowują się bardzo podobnie do nas i to chyba tylko od nas samych zależy czy się przejmujemy opinią jakieś pani Kasi z warzywniaka z miasta obok, czy na to zlejemy, to tyle sorki za wywód, ale chciałam wyrzucić z siebie poranne żale

Edytowane przez b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Czas edycji: 2012-09-07 o 08:50
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:51   #4004
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
zgadzam się
jedyne co mnie irytuje to te zdrobnienia: bródka, oczko etc...

a poza tym, rzeczywiście osoby które są Hani "klientkami" były już w rożnych produkcjach - chyba - tvn
może z "trudnych spraw " ich wzięli albo z "pamiętników wakacji"

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36376045]Wiecie dzieczyny co ostatnio zauważyłam na YouTubie i wszelakich blogach (ewentualnie wszystkich fb, twitterach) i mnie strasznie wkurza? Przypisywanie wszystkich złych cech polskiemu narodowi.. Nosz kurr...czę, ale powoli nie umiem tego słuchać, to tak jakbyśmy wszyscy zachowywaliśmy się tak samo. Wiadomo są jakieś ogónle stwierdzenia (typu, że polak kombinator itp.), ale przypisywanie, że tylko w naszej KOCHANEJ Polsce ludzie nie mają dystansu do siebie, że TYLKO TUTAJ hejtują, że tylko my jesteśmy ciągle "zazdrośni" o wszystko. Oglądając zagraniczne kanały (chodzi mi o komentarze w szczególności) ludzie zachowują się bardzo podobnie do nas i to chyba tylko od nas samych zależy czy się przejmujemy opinią jakieś pani Kasi z warzywniaka z miasta obok, czy na to zlejemy, to tyle sorki za wywód, ale chciałam wyrzucić z siebie poranne żale [/QUOTE]
może zapodaj jakiegoś linka ..
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:57   #4005
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

u szusz stroj dnia, ale cos mi buty nie pasuja,...
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:09   #4006
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36376045]Wiecie dzieczyny co ostatnio zauważyłam na YouTubie i wszelakich blogach (ewentualnie wszystkich fb, twitterach) i mnie strasznie wkurza? Przypisywanie wszystkich złych cech polskiemu narodowi.. Nosz kurr...czę, ale powoli nie umiem tego słuchać, to tak jakbyśmy wszyscy zachowywaliśmy się tak samo. Wiadomo są jakieś ogónle stwierdzenia (typu, że polak kombinator itp.), ale przypisywanie, że tylko w naszej KOCHANEJ Polsce ludzie nie mają dystansu do siebie, że TYLKO TUTAJ hejtują, że tylko my jesteśmy ciągle "zazdrośni" o wszystko. Oglądając zagraniczne kanały (chodzi mi o komentarze w szczególności) ludzie zachowują się bardzo podobnie do nas i to chyba tylko od nas samych zależy czy się przejmujemy opinią jakieś pani Kasi z warzywniaka z miasta obok, czy na to zlejemy, to tyle sorki za wywód, ale chciałam wyrzucić z siebie poranne żale [/QUOTE]
Mnie irytuje z kolei zrzucanie wszystkich negatywnych głosów na 'hejterów; praktycznie wcale nie komentuję filmów na YT, za to przyznaję, dam czasem kciuka w dół, gdy laska opowiada maksymalne brednie, lub gdy zwyczajnie strój dnia, lub makijaż jest bezsensowny. Absolutnie nie uważam się za 'hejtera'. z tego co mi wiadomo, slowo to wywodzi sie od anglojezycznego "nienawidzić". wątpię, żeby ktoś mógł kogoś nienawidzić przez Internet. może osoby nagrywające, zamiast zwalać wszystko co jest 'na Nie' na hejterów, zastanowią się przez chwilę dlaczego ktoś mógł im dać tego kciuka w dół, może trochę autokrytyki? to się robi powoli śmieszne.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:14   #4007
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
może z "trudnych spraw " ich wzięli albo z "pamiętników wakacji"

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------


może zapodaj jakiegoś linka ..
kolega kiedyś lekko wstawiony poszedł na casting tego o wychowaniu dzieci, trudne coś tam, niestetyn go nie przyjęli, ale zadzwonili za jakiś czas, że mają popozycję zagrania w odcinku "trudne sprawy" (czy tam jak to się nazywa na TVNie). Także, chyba mają jedną pulę


chodzi mi bardziej o komentujących niż nagrywających, wybacz ale nie chce mi się szukać

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Mnie irytuje z kolei zrzucanie wszystkich negatywnych głosów na 'hejterów; praktycznie wcale nie komentuję filmów na YT, za to przyznaję, dam czasem kciuka w dół, gdy laska opowiada maksymalne brednie, lub gdy zwyczajnie strój dnia, lub makijaż jest bezsensowny. Absolutnie nie uważam się za 'hejtera'. z tego co mi wiadomo, slowo to wywodzi sie od anglojezycznego "nienawidzić". wątpię, żeby ktoś mógł kogoś nienawidzić przez Internet. może osoby nagrywające, zamiast zwalać wszystko co jest 'na Nie' na hejterów, zastanowią się przez chwilę dlaczego ktoś mógł im dać tego kciuka w dół, może trochę autokrytyki? to się robi powoli śmieszne.
z tym też się zgodzę
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:18   #4008
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Mnie irytuje z kolei zrzucanie wszystkich negatywnych głosów na 'hejterów; praktycznie wcale nie komentuję filmów na YT, za to przyznaję, dam czasem kciuka w dół, gdy laska opowiada maksymalne brednie, lub gdy zwyczajnie strój dnia, lub makijaż jest bezsensowny. Absolutnie nie uważam się za 'hejtera'. z tego co mi wiadomo, slowo to wywodzi sie od anglojezycznego "nienawidzić". wątpię, żeby ktoś mógł kogoś nienawidzić przez Internet. może osoby nagrywające, zamiast zwalać wszystko co jest 'na Nie' na hejterów, zastanowią się przez chwilę dlaczego ktoś mógł im dać tego kciuka w dół, może trochę autokrytyki? to się robi powoli śmieszne.
racja,teraz wiekszosc dziewczyn wylancza kciukowanie twierdzac ze jak sie nie podoba to nalezy napisac i dlaczego,ale jak juz sie napisze to komentarz blokowany.Ja tez czesciej kciukuje niz komentuje.

niesia25 spotkala sie z dziewczynami ktore sa na tym szkoleniu YT w Londynie,ciekawa jestem czy nakreca filmik chetnie zobacze
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach

Edytowane przez Maschenka
Czas edycji: 2012-09-07 o 09:26
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 09:45   #4009
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nowy filmik u Szusz ( śmiesznie trzyma tą torebkę , jakby nie mogła jej w dłoni trzymać było by lepiej .
http://www.youtube.com/watch?v=eHjhWQSASJ4



Sarunia7771 odpowada "najczęstrzych " zadawanych pytań widzów
http://www.youtube.com/watch?v=T6iip1xYRjk

Sarunia jest kosmetyczką


Obsługa maszyny do szycia
http://www.youtube.com/watch?v=2b0sc_eKzak


Makijaż u Zmalowanej
http://www.youtube.com/watch?v=daeUFFnmcV8

Edytowane przez Qloui
Czas edycji: 2012-09-07 o 10:24
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 10:17   #4010
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

nie podoba mi się ten naszyjnik, który kupiła sobie szusz.
wygląda jak obroża dla psa. i rajty są okropne.

ale sukienka i buty fajne.
i uśmiechnięta, zadowolona jest. promiennie wygląda

Edytowane przez mantas
Czas edycji: 2012-09-07 o 10:18
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:20   #4011
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36376045]Wiecie dzieczyny co ostatnio zauważyłam na YouTubie i wszelakich blogach (ewentualnie wszystkich fb, twitterach) i mnie strasznie wkurza? Przypisywanie wszystkich złych cech polskiemu narodowi.. Nosz kurr...czę, ale powoli nie umiem tego słuchać, to tak jakbyśmy wszyscy zachowywaliśmy się tak samo. Wiadomo są jakieś ogónle stwierdzenia (typu, że polak kombinator itp.), ale przypisywanie, że tylko w naszej KOCHANEJ Polsce ludzie nie mają dystansu do siebie, że TYLKO TUTAJ hejtują, że tylko my jesteśmy ciągle "zazdrośni" o wszystko. Oglądając zagraniczne kanały (chodzi mi o komentarze w szczególności) ludzie zachowują się bardzo podobnie do nas i to chyba tylko od nas samych zależy czy się przejmujemy opinią jakieś pani Kasi z warzywniaka z miasta obok, czy na to zlejemy, to tyle sorki za wywód, ale chciałam wyrzucić z siebie poranne żale [/QUOTE]

No tak, bo przecież wg logiki jutuberek, jak się komuś film nie podoba, albo jeśli ma odmienne zdanie, to na pewno albo ZAZDROSNA BABA albo HEJTER.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość

Sarunia jest kosmetyczką
Nie pozwoliłabym, żeby osoba z takimi pazurami robiła cokolwiek przy mojej twarzy.
Ani przy jakiejkolwiek innej części ciała.

Zresztą, ktoś jej już kiedyś zwrócił na to uwagę, odpowiedziała, że jej klientkom to nie przeszkadza...

Edytowane przez agatekm
Czas edycji: 2012-09-07 o 10:28
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:30   #4012
Zuzu666
Raczkowanie
 
Avatar Zuzu666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 85
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Nowy filmik u Szusz ( śmiesznie trzyma tą torebkę , jakby nie mogła jej w dłoni trzymać było by lepiej .
http://www.youtube.com/watch?v=eHjhWQSASJ4
A ja tak często trzymam torebkę, jakoś mi tak wygodnie. Z taką rąsią do góry
Zuzu666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:43   #4013
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
ale że o co chodzi?
Nie przepadam za takimi wystawami. Widziałam podobną u TheOleskaaa.
Półka przeznaczona specjalnie na lakiery, butelki ułożone względem kolorów.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:46   #4014
moniapa
Przyczajenie
 
Avatar moniapa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 26
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Wiecie co wtrące swoje trzy grosze.

Waniliowa sorki,ale ta akcja z kolorami karteczek była mega zabawna śmiałam się oglądając to nie ma się na co gniewać.

moniapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:57   #4015
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
racja,teraz wiekszosc dziewczyn wylancza kciukowanie twierdzac ze jak sie nie podoba to nalezy napisac i dlaczego,ale jak juz sie napisze to komentarz blokowany.Ja tez czesciej kciukuje niz komentuje.

niesia25 spotkala sie z dziewczynami ktore sa na tym szkoleniu YT w Londynie,ciekawa jestem czy nakreca filmik chetnie zobacze
ale fajnie! skąd taka informacja?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

ok, już wiem, nieważne
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:02   #4016
moniapa
Przyczajenie
 
Avatar moniapa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 26
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Podoba mi się bardzo ostatni wygląd szusz, tylko faktycznie tak trochę sztucznie ta torebka jest noszona przez nią. No ale tak się przecież nosie nie?
moniapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:04   #4017
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez moniapa Pokaż wiadomość
Podoba mi się bardzo ostatni wygląd szusz, tylko faktycznie tak trochę sztucznie ta torebka jest noszona przez nią. No ale tak się przecież nosie nie?
Ja tak nie noszę, strasznie mnie to irytuje
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:05   #4018
owieczkamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Nie przepadam za takimi wystawami. Widziałam podobną u TheOleskaaa.
Półka przeznaczona specjalnie na lakiery, butelki ułożone względem kolorów.
taką półeczkę ma też Hania i u niej w pokoju wygląda to bardzo fajnie. też nie przepadam za eksponowaniem "kolekcji" czegokolwiek kosmetycznego.
owieczkamala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:21   #4019
moniapa
Przyczajenie
 
Avatar moniapa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 26
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
A Olimpia dalej w swoim żywiole na blogu

"No i masz...kup se kabinę to ci wpie.rdolą jakieś gówno!!!Ale my im nie popuścimy...ooo nie!!!"




no taka właśnie jest Olimpia nic dodać nic ująć.
moniapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:25   #4020
Chorea
Raczkowanie
 
Avatar Chorea
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 395
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=0Uib5JuAKbw&feature=plcp Szukałam jakiegoś filmiku o nakładaniu henny i dziewczyna poprawiła mi humor na resztę dnia
Chorea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.