- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-01, 14:05   #3991
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
A ja juz po wizycie. Z szyjką wszystko ok, mam za tydzien przyjść do położnej na GBS a za dwa tygodnie następna wizyta i mi zrobi USG, ale ja nie będę czekać i jutro pójdę prywatnie zrobić Aha i zdziwiło mnie ze dał mi znowu skierowanie na toxoplazmoze i hiv, mimo ze przy pierwszym badaniu toxo wyszło ze juz przechodziłam i mam przeciwciała.
Super, że wszystko ok A z tym badaniem na toxo to rzeczywiście dziwne...



Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Dobry. Ja już po wizycie. I tak:
-Rozwarcie mam na 1cm wewnętrzne gin mówi że się zrobiło ciut większe niż ostatnio I 2 tyg jeszcze tak do 36tyg ciąży czyli tak do 18 października muszę sobie leżeć dużo i o siebie dbać. Potem już mniej
- Dziś mam 34t3d mała waży prawie 2800 z hakiem jak to lekarz mówił ale mówi że dobrze, nie jest źle.
-Wszystkie pomiary ma ok. Ciut większe niż na ten tydzień ale w porządku.
-A tak się mała wierciła że nie mógł je zmierzyć, brzuch latał w każdą stronę.
-Główka jest na dole. I na 100% dziewczynka bo uparłam się żeby mi pokazał jak to widać i o mówi "No proszę tu widać hmm no jakby bułeczkę z dziurką" Idealnie widziałam
-CO do twardnienia brzucha już taki etap że mam się tym za bardzo nie przejmować jakby wody się sączyły, śluz czerwony był lub przez godzinę skurcze częste to mam jechać do szpitala.
Coś mi się wydaję, że wcześniej urodzę....tak go wyczułam nosem
Aha i GBS mi pobrał-wynik w poniedziałek

Powiedziałam mu że mam wodnisto-białawą wydzielinę a on na wodnistą się zdziwił ale wody są ok jest ich dużo to to nie wody. Tylko jak ja mam rozpoznać jak się sączą wody jakby co...

NO 2 tyg muszę wytrzymać. Myślałam że ciąża donoszona jest od 38t ale mówi, że za 2 tyg mała sobie by świetnie poradziła jak cuś.
Jeszcze tylko 2 tygodnie A waga małej niezła
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:10   #3992
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Już nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty Tak piszecie o swoich wizytach, że aż nie mogę usiedzieć.

Wróciłam właśnie od onka. Nie zawsze wszystko dobrze się układa i zaraz po porodzie czekają mnie badania. Coś się pojawiło... Ale onko uspokaja, że to może być ciążowe.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:44   #3993
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Już nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty Tak piszecie o swoich wizytach, że aż nie mogę usiedzieć.

Wróciłam właśnie od onka. Nie zawsze wszystko dobrze się układa i zaraz po porodzie czekają mnie badania. Coś się pojawiło... Ale onko uspokaja, że to może być ciążowe.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Oj znam to uczucie, ja też już się niecierpliwie, a mam wizytę we wtorek, ostatnio miałam 8.09 buuu mam nadzieję że teraz mi każe częściej przychodzić

Mam nadzieję, że słowa onka się sprawdza coś Ci wyszło w badaniach niepokojącego?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:49   #3994
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Oj znam to uczucie, ja też już się niecierpliwie, a mam wizytę we wtorek, ostatnio miałam 8.09 buuu mam nadzieję że teraz mi każe częściej przychodzić

Mam nadzieję, że słowa onka się sprawdza coś Ci wyszło w badaniach niepokojącego?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ja byłam chyba 10.09. Każdą wizytę mam co 3 lub 4 tygodnie, ale teraz dłuży mi się to stanie, a też będą to 3 tygodnie. Właśnie po ostatniej wizycie u gina wykryłam zgrubienie w prawej piersi. Taki guzek. Myślałam, że usłyszę, że mi się zdaje, ale onek odkrył coś podobnego w bliźnie po wycięciu raka. Mammografii i tak mi teraz nie zrobią, więc mam o tym nie myśleć i przyjść 14 stycznia.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 14:57   #3995
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja byłam chyba 10.09. Każdą wizytę mam co 3 lub 4 tygodnie, ale teraz dłuży mi się to stanie, a też będą to 3 tygodnie. Właśnie po ostatniej wizycie u gina wykryłam zgrubienie w prawej piersi. Taki guzek. Myślałam, że usłyszę, że mi się zdaje, ale onek odkrył coś podobnego w bliźnie po wycięciu raka. Mammografii i tak mi teraz nie zrobią, więc mam o tym nie myśleć i przyjść 14 stycznia.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Rozumiem, mam nadzieję, że tak robisz i nie myślisz póki co o tym


u mnie wykryli jakąś torbiel w piersi podczas usg no i też nic się teraz nie zrobi z tym - mam przyjść ponownie w sierpniu 2016 na badanie. Teraz tyle innych spraw mnie zajmuje, że jakoś w ogóle o tym od badania nie myślałam.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 15:56   #3996
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny widze ze coraz powazniej sie robi u nas na watku i niedlugo zacznie sie rozpakowywanie

za wizyty udane

Limonka trzymaj sie Kochana,dzielna jestes miejmy nadzieje ze to nic powaznego i po ciazy zniknie

U nas w miare leniwy dzien,Lenka juz nie dokazuje tylko wieczorem ale do poludnia uskutecznia gimnastyke zauwazylam ze zazwyczaj z rana mam zastrzyk energii,dzis skorzystalam z tego bylam na zakupach,okno umylam u siebie w pokoju i obiad przygotowalam,mialam torbe spakowac bo aplikacja przypomina ze juz gotowa powinna byc ale ciagle to na jutro odkladam
Pisalyscie o odleglosciach do szpitala,ja mam prawie 40km i tez mysle ze tak szybko akcja sie nie rozwinie i zdaze dojechac gorzej z mezem,chcialabym zeby mnie zawiozl a on teraz pracuje w 3 brygadowce i wiecej go nie ma jak jest,pozatym dijrzdzad60 km do pracy autobusem zakladowym,mam nadzieje ze malenstwo wyjdzie na swiat jak tatus wolne bedzie mial

Pocieszylyscie mniemze nie jestem sama w kwestiu ubioru,miejmy nadzieje ze jeszcze cieplo bedzie bo tez mimszkoda kasy na wieksza kurtke,aaa wczoraj sie w pepku mierzylam i wyszlo 102
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:00   #3997
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Limonka życzę Ci zdrowia z całych sił. Myśl pozytywnie.

Mnie TZ pomasował, wzięłam paracetamol i mi trochę lepiej.
Znalazłam też centymetr zaginiony i mam 100cm. Z Oliwką miałam 106cm do porodu więc chyba u mnie to już tuż tuż
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 16:06   #3998
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Zmierzyłam cukier po obiedzie i miałam 169 Nigdy nie miałam tak wysoko A zjadłam to co wczoraj (gulasz, kasza kuskus) tylko zamiast ogórka kwaszonego dziś jadłam buraki...

Byłam w Tesco i kupiłam pieluszki w promocji i krem Hippa na odparzenia. Jakie tam są śliczne ciuszki! Niestety muszę się wstrzymać z zakupami, bo z kasą cienko...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:07   #3999
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja też zawsze z rana mam zastrzyk energii, zaplanuję co tu porobić a później dzień mi się jakoś rozjeżdża. Dzisiaj do południa wpadł teściu, później zrobiłam obiad i już nic mi się nie chce
Mój mąż pracuje na 4 brygady, czyli świątek piątek i niedziela jak to mówią. Właśnie dzisiaj z nim gadałam jak to będzie jak coś się zacznie a on w pracy, to mówi że nie ma problemu, 15 minut i jest w domu.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:07   #4000
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

A przy okazji jeśli chcecie niedrogo ozdobić pokój malucha to polecam naklejki z AliExpress.
Wczoraj dostałam i przykleiłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150930_194525719.jpg (97,9 KB, 24 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:23   #4001
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Jakie cudne! A mozesz podac linka?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 16:24   #4002
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Tylkokasia dzięki za info bo ja właśnie szukam naklejek.

Ból spojenia dzień drugi i jakieś takie bóle jak na okres. No super.

Limonka nie martw się na zapas, wiem, że łatwo się mówi ale może to nic groźnego.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:30   #4003
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny, spokojnie. Teraz i tak nic nie zrobię, a stres nie jest wskazany. Cały czas liczyłam się z taką sytuacją. Miałam tylko nadzieję, że nastąpi to pod koniec ciąży, by w razie czego rozpocząć leczenie bez szkodzenia dziecku. Mój wycięty szanowny rak był groźny, ale powolny. Mam czas na działanie. Dzięki za wsparcie

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:34   #4004
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Jakie cudne! A mozesz podac linka?
http://www.aliexpress.com/snapshot/6897586591.html

Na Ali jest ogrom wzorów w bdb cenach

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spokojnie. Teraz i tak nic nie zrobię, a stres nie jest wskazany. Cały czas liczyłam się z taką sytuacją. Miałam tylko nadzieję, że nastąpi to pod koniec ciąży, by w razie czego rozpocząć leczenie bez szkodzenia dziecku. Mój wycięty szanowny rak był groźny, ale powolny. Mam czas na działanie. Dzięki za wsparcie

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Jesteś BARDZO dzielna
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:38   #4005
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spokojnie. Teraz i tak nic nie zrobię, a stres nie jest wskazany. Cały czas liczyłam się z taką sytuacją. Miałam tylko nadzieję, że nastąpi to pod koniec ciąży, by w razie czego rozpocząć leczenie bez szkodzenia dziecku. Mój wycięty szanowny rak był groźny, ale powolny. Mam czas na działanie. Dzięki za wsparcie

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka


Jesyes super dzielna. Podziwiam

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
http://www.aliexpress.com/snapshot/6897586591.html

Na Ali jest ogrom wzorów w bdb cenach



Jesteś BARDZO dzielna


Dziekuje bardzo. Poprzegladam A nie powyginalo sie w transporcie? Dlugo czekalas na przesylke?
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:39   #4006
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Jesyes super dzielna. Podziwiam

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------





Dziekuje bardzo. Poprzegladam A nie powyginalo sie w transporcie? Dlugo czekalas na przesylke?
Przychodzi zwinięte w rulon dobrze zabezpieczone. Nic nie było powyginane. Czekałam chyba z 3 tyg.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 16:40   #4007
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja mam do szpitala 12km więc niby tyle co nic ale... Nie mamy samochodu więc chyba taksówkę będziemy wzywać jak się zacznie. Tz mówi że najlepiej jakbym zaczęła rodzic jak on będzie w pracy to kogoś weźmie żeby nas zawiózł. Do pracy ma 15minut więc też niby nie ma problemu. Ale czasem ma spotkanie z jakimś prezesikiem to się nie dodzwonie... Z tym że ostatnio przed takim spotkaniem dzwoni pytać czy wszystko ok i jak się czuję.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:12   #4008
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

poznanianka zgadzamzsie ciuszki z tesco sliczne i dobre jakosciowo,ale czasem jak dla mnie ceny z kosmosu,chociaz pare perelek kupilam w promocji mam nadzieje ze cukier sie unormuje



Lexie moj tez pracuje swiatek piatek,tylko 3 brygadowka gorsza,ale mam nadzieje ze niedlugo zacznie pracowac po 8 h na 3 zmiany,tez tak mam ze sobie cos zaplanuje na rano a tu wpadnie ktos z wizyta i potem mi sie nic juz noe chce robic,najczesciej po poludniu lezakujemy,czytamy cos albo seriale ogladamy,ale juz jutro torbe pakuje


Fasterka kochany twoj tz ze sie tak martwi o was ja wczoraj pojechalam do znajomej i tel zostawilam w torbie,po godz patrze a tam 8 pol nieodebranych i smsy od tz czy dojechalam,taki opierdziel dostalam ze jak w domu to tel przy tylku mam a jemu nie odp i sie martwil o nas,rzeczywiscie nie dziwie mu sie,niepopisalam sie dzis tez jak pojechalam z babcia do lekarza,potem siedzialam u niej na herbacie a tel w aucir,tesciowa nie mogla sie dodzwonic i panika co tak dlugo mnie nie ma,moze rodzic zaczelam kurcze a co to bedzie blizej terminu,musze byc pod tele 24h
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:12   #4009
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spokojnie. Teraz i tak nic nie zrobię, a stres nie jest wskazany. Cały czas liczyłam się z taką sytuacją. Miałam tylko nadzieję, że nastąpi to pod koniec ciąży, by w razie czego rozpocząć leczenie bez szkodzenia dziecku. Mój wycięty szanowny rak był groźny, ale powolny. Mam czas na działanie. Dzięki za wsparcie

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Silna kobieta z Ciebie
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 17:23   #4010
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

kasiula mój to i przed ciążą w szał wpadał jak mu nie odbierałam jak dzwonił a teraz to już w ogóle. Miłe to i kochane,ale czasem mnie wkurza. A tego dzwonienia przed ważnym spotkaniem to się nauczył jak kiedyś dzwoniłam parę razy a on mi nie odbierał i potem go opierdzieliłam co by było jakbym dzwoniła że mi wody odeszły czy coś :p jakby co to jego znajomi z pracy to nasi wspólni dobrzy znajomi, będę do nich pisać że rodze i niech mi tz wyślą
Moja mama jak rodziła mojego brata to jeszcze o 10 z nią rozmawiałam przez telefon i nic nie zapowiadało katastrofy,a o 12 już dzwonił jej partner że mam brata - odeszło łożysko i na szybko było cc. Więc to czasami naprawdę może być szybko... Nikomu tego nie życzę oczywiście.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:47   #4011
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Zjadłam obiad z 2 dań, a głodna jestem jak lew... Muszę chyba pobuszować w lodówce albo zjem jutrzejszy obiad:/

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 17:53   #4012
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Zjadłam obiad z 2 dań, a głodna jestem jak lew... Muszę chyba pobuszować w lodówce albo zjem jutrzejszy obiad:/

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
A ja zeżarłam właśnie pół tabliczki gorzkiej czekolady, popiłam kubkiem mleka. No zgaga milion!
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:11   #4013
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
A ja zeżarłam właśnie pół tabliczki gorzkiej czekolady, popiłam kubkiem mleka. No zgaga milion!
Ja właśnie rzuciłam się na
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:14   #4014
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

A ja toscik z samym maslem :P

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Ale musze popic cola bo nie wytrzymam :-o
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:21   #4015
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
A ja toscik z samym maslem :P

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Ale musze popic cola bo nie wytrzymam :-o
Ja też dziś colą grzeszę. Wszystko przez to że w sklepie obok promocja na te lody i colę
Na szczęście moje tabletki zapewniają mi 2lub3 dni bez zgagi po zazyciu jednej więc mogę jeść jak świnka.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:22   #4016
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny!!!!!!!! Aaaaaaa jednak rozstępy się pojawiły! Ostatnio swedzial mnie brzuch ponizej pepka po obu stronach a dzisiaj patrze sa malutkie jasniejsze wglebienia. Male bo male ale jednak :-/ musze ostro smarowac i gabka pod prysznicem koniecznie.
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:29   #4017
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja też dziś po wizycie... Malutka 2090g, główkowo, blizna i szyjka bez zastrzeżeń. Doktor rokuje, że trzecie dziecko też szybciej dojrzeje do wyjścia... Gdyby nie to, że z córcią wszystko okej, to byłabym wściekła. Planowałam porozmawiać ze swoim ginem na temat porodu, a mam wrażenie, że wszystkie moje pytania i obawy zbywał byle wyjaśnieniami... Z góry ZADECYDOWAŁ, że na ten moment rodzę drogami natury, nawet nie pytając się mnie o zdanie czy obawy. Po raz kolejny wyszłam zawiedziona, nie tak to powinno wyglądać... Najbliższa wizyta za 4 tygodnie, chociaż do tej pory miałam co 3 a w poprzednich ciążach po 30tc robił mi nawet co 2 Ech..
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:40   #4018
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Amelia a ty chciałaś cc? Widać wszystko cacy, że on nawet nie wziął tego pod uwagę, tylko się cieszyć ;-)
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:44   #4019
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Iclosemyeyes Wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń i samych radości. Mam nadzieję, że świętowanie udane

poznanianka Gratulacje Bardzo ładna waga dziecka

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ała, wyobraziłam to sobie a też tak sobie myślałam, że lepiej mieć jasny sygnał w postaci odejścia wód, bo wtedy jedzie się do szpitala i rodzi, a ze skurczami można się pomylić i pojechać za wcześnie
Dużo osób polecało mi aplikacje na komórkę z liczeniem skurczy, podobno bardzo przydatne - bada chyba regularność.

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Wrzucam moje łowy wczorajsze
Ale kolory - turkus jest niesamowity

JoyceSky Widać, że potrzebowałaś takiego odpoczynku

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia, martwie się, że ma tam mało miejsca, bo ja mam mały brzuszek i jeszcze schizuję, że może za mało wód płodowych. Ech..
Tutaj lekarz Cię może uspokoić na wizycie

Cytat:
Napisane przez Sundance75 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
My już po usg, na szczęście wszystko w porządku, mały ustawiony główką w dół, wody ok, waga 2400 gram.
Spory chłopczyk

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
dziewczyny, a miałyście jakieś szczególne objawy skracającej się szyjki? Ja od 2 dni mam takie dziwne uczucie w kroczu, jakby rozciągania (nie umiem tego precyzyjnie wyrazić), plus w pachwinach mnie ciągnie i nie wiem czy tak ma być czy coś się dzieje niepożądanego... a wizytę mam za tydzień.
U mnie te same objawy, ale to nie od szyjki, a przygotowanie do porodu. Spróbuj zwiększyć dawkę magnezu albo zażywać lepiej przyswajalny magnez.

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
A, te październikówki to z tego co czytam wiesiołka stosowały, wy już stosujecie, planujecie?
Chciałabym stosować, ale nie wiem, od kiedy będę mogła. Teoretycznie zagraża mi poród przedwczesny, więc nie chcę tego przyspieszać

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Hej! Ja do 19.10 musze wszystko załatwić a potem moge rodzic. Juz jestem tak wykonczona ciążą ze tylko czekam aż ten miesiąc minie.
Szybko zleci

Agusiek Piękny wózek, no i świetna okazja cenowa
Smutna historia, ale z drugiej strony jest ten test na nosicielstwo, powinno się też podać antybiotyki.

czeko Piękne ciuszki

Aasikk Dobre wieści z maleństwem i szyjką

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
A to moj brzuch 33 tydz 5 dzien
Bardzo ładnie wyglądasz Pamiętam, ze pisałaś wcześniej, że źle się czujesz z takim brzuszkiem - ale nie masz czego się wstydzić.

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Ja dziś niestety przychodzę z niezbyt przyjemną dla mnie informacją - niestety nad moją cukrzycą nie udało się zapanować i czeka mnie insulina 4 razy dziennie
O, nie... Ale to końcówka ciąży, niedługo się pomęczysz

Amelia Oby maluchy były już całkiem zdrowe
Nieciekawie z tym ginekologiem, da się wpłynąć na przyspieszenie wizyt? Antosia ma ładną wagę

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie panikujcie. Ja całą ciążę chodzę z GBSem ponieważ jestem nosicielką (40 %kobiet na świecie jest nosicielami i większość o tym nie wie). Ten paciorkowiecżyje w symbiozie z kobietą i nie daje objawów. Przedłuża się też okres pobytu w szpitalu-nawet do 10 dni. Cieszę się, że będę miała cesarkę bo oszczędzę Samborowi ,,posiłku,, z tych bakterii ale antybiotyk i tak dostaniemy...
Uspokoiłaś mnie. Też jestem nosicielką, GBS-a wykryli u mnie tuż przed szpitalem, jestem na antybiotykach. Nie martwiłam się aż do teraz.
Zażywam ten nieszczęsny antybiotyk i to dopiero masakra - jestem senna, osłabiona, mam lekkie bóle brzucha, jest mi niedobrze. Ale może pozbędę się tego paskudztwa.

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie... do którego tygodnia dziecko może się obrócić?
U mnie była taka sytuacja, że będąc na wizycie 21 września doktorka mówiła, że mam położenie główkowe i już się nie zmieni. Był to początek 30tc. Na IP trafiłam 26 września i tam lekarz dyżurujący stwierdził położenie miednicowe. Bardzo mnie to zdziwiło bo niby miała się już nie obrócić.
Teoretycznie do 32 tc dziecko powinno być obrócone, ale większość osób mówi o 36tc. Choć zdarzają się też rzadkie przypadki.

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
I ja się pytam z czego te paskudztwa skoro od dwóch miesięcy zdrową dietę trzymam ech
A z wątrobą wszystko ok?

Cytat:
Napisane przez Gabi_88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wlasnie wróciłam od gin i w 32 tyg moją mała waży 1678g i obrocona głową do góry ... Juz mam ustalony termin cesarki no ale może jeszcze zmieni ustawienie . Macie jakieś sprawdzone ćwiczenia zeby dziecko sie obróciło ?? )
Duża dziewczynka Przeczytaj ten artykuł.

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie od onka. Nie zawsze wszystko dobrze się układa i zaraz po porodzie czekają mnie badania. Coś się pojawiło... Ale onko uspokaja, że to może być ciążowe.
Niedobrze, mam nadzieję jednak że to nic poważnego
Myślałam, że u Ciebie z racji problemów ze zdrowiem cc będzie pewnikiem. Może konsultacja u innego lekarza?

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ostatnio dowiedziałam się od mamy, że wszystkie córki urodziła raczej blisko terminu (mnie tylko 1 dzień przed, młodsza siostrę tydzień przed a najmłodszą 3 dni wcześniej) - mam nadzieję, że to po niej odziedziczyłam
Dziedziczenia się boję, bo u mnie w rodzinie porody były przedterminem - 34-36 tydzień Jednak zależy mi na tym, żeby dziecko posiedziało w brzuchu chociaż do tego 38 tygodnia.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy jak wody odejda to bede wiedziec ze to wody ? czy to poprostu jakby nadmiar sluzu? :P cala ciaze nie mialam sluzu na zewnatrz a ostatnio cos mnie nabralo ze mialam cale majty mokre i sie zastanawialam czy to nie wody no ale chyba nie :p
Papierek lakmusowy - wody mają inne pH niż śluz.

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Biorę 6 tabletek dziennie asmagu forte ale jak coś to chyba zwiększe dawkę bo magnez to ciężko przedawkować podobno :P
Póki nie masz uczucia gorąca i pieczenia na skórze, kołatania serca to nie przedawkowałaś magnezu

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Zaczęłam dziś 9 miesiąc
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
A i mam pewien problem, proszę o rady
Gwałtowne porody zdarzają się bardzo rzadko, to po pierwsze. Jak odejdą wody i nie ma skurczy, to jest jeszcze kilka h, żeby się przespać.
Wiele kobiet dostaje skierowanie na poród do sąsiedniego województwa (lepsze oddziały na porodówce i neonatologii) i one dopiero muszą się sprężać.

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Prowadząca pracowała za granicą i polecała m.in. ten żel, do zastosowania już przed samym właściwym porodem. Hmmm ciekawe ale nie wiem czy takie potrzebne tym bardziej, że cena też konkretna.
http://www.natalispolska.pl/
Też jestem ciekawa, czy to działa. Znalazłam kilka opinii, że to pic na wodę

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Ilosemyeyes
ja do huty mam 6 km do żeromskiego i też się zastanawiam co z korkami, dojazd jest średni ;/, a teraz jestem 80 km od szpitala i też się martwię bo nie chce rodzić w najbliższym szpitalu a powrót do krk 11 października...
Mam znajome, które mieszkają na samym końcu Ruczaju - wybrały szpital Żeromskiego. Odległość poraża...
Też mieszkam przy Krokusie i w razie czego będziemy objeżdżać przez batowickie bezdroża.

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Ja bym wtedy wezwała pogotowie. Szybciej Cię dowiozą. A nie ma żadnego innego szpitala bliżej?
Nie wiem, czy to przejdzie - tzn. niechętnie wysyłają karetki do rodzącej, nawet mimo zielonych wód. Uzasadnionym przypadkiem jest krwotok.

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
- Dziś mam 34t3d mała waży prawie 2800 z hakiem jak to lekarz mówił ale mówi że dobrze, nie jest źle.
Jak na Twój wiek ciąży, to wydaje mi się całkiem spora

Co do Dnia Chłopaka - upiekłam ciasto (tarta z brzoskwiniami) i mąż dostał gadżet ze Star Warsami. Ucieszony

Widzę, że ciuchy na tapecie - nie zamierzam kupować nowego płaszcza, mam jeden dość ciepły - nie zapinam go, pod spodem ubieram coś cieplejszego. No i jestem miszcz - ogarniam samodzielne zakładanie butów wiązanych bez stołka. Nie ma jak radość z takich sukcesów
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-10-01 o 18:45
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 18:45   #4020
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!!!!! Aaaaaaa jednak rozstępy się pojawiły! Ostatnio swedzial mnie brzuch ponizej pepka po obu stronach a dzisiaj patrze sa malutkie jasniejsze wglebienia. Male bo male ale jednak :-/ musze ostro smarowac i gabka pod prysznicem koniecznie.
Rozumiem Cie bo tez mam

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Ja też dziś po wizycie... Malutka 2090g, główkowo, blizna i szyjka bez zastrzeżeń. Doktor rokuje, że trzecie dziecko też szybciej dojrzeje do wyjścia... Gdyby nie to, że z córcią wszystko okej, to byłabym wściekła. Planowałam porozmawiać ze swoim ginem na temat porodu, a mam wrażenie, że wszystkie moje pytania i obawy zbywał byle wyjaśnieniami... Z góry ZADECYDOWAŁ, że na ten moment rodzę drogami natury, nawet nie pytając się mnie o zdanie czy obawy. Po raz kolejny wyszłam zawiedziona, nie tak to powinno wyglądać... Najbliższa wizyta za 4 tygodnie, chociaż do tej pory miałam co 3 a w poprzednich ciążach po 30tc robił mi nawet co 2 Ech..
Kurde, to trzeba bylo go moze zastopowac jakos, zagadac czy cos?

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.