Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 08:39   #3991
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

ja tylko na razie przelotem, bo mnie nosi po otwarciu dzisiejszej poczty

wiecie co moj szanowny pracodawca wymyslil? Ze ja niby naklamalam lekarzowi o warunkach mojej pracy i zlozyl wniosek o umozliwienie zwolnienia mnie Na jego nieszczescie podla, ze ja niby zajmuje sie tylko dokumentacja... hehe... w mojej umowie stoi inaczej... bosz... normalnie zalamka... mam nadzieje, ze uda mi sie z tego wyjsc obrona reka
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:38   #3992
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

suonko2 oj biedna straszne ma te opuchnięte oczko a te na ciele też nie małe Moją jak pogryzły to miała też opuchniete a potem strupki ale aż takich placków nie miała.

ela gratuluje same dziewczynki u Was

gucia ale szef chyba bym go udusiła

aguś współczuje ale mam nadzieje, że kiedyś już tak nie będzie bolało i gratuluje pracy

marta fajnie ,że imprezka udana i czekam na fotki

gocha zrówka dla Wojtusia. U nas też z lekarstwami trzeba siłą ale dajemy radę.

Kini katar przechodzi, ale zaczeła kaszleć. Naszczęście nie gorączkuje, ale mnie chyba też coś zaczyna brać gardło mnie boli i coś w nosie mnie wierci
Ja już mam dość upałów wole temp. 25st góra
Taki upał a my chore. Kinia latała goła po mieszkaniu ostatnio bez pampersa a na drugi dzień ją wzieło.
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 10:29   #3993
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ja tylko na razie przelotem, bo mnie nosi po otwarciu dzisiejszej poczty

wiecie co moj szanowny pracodawca wymyslil? Ze ja niby naklamalam lekarzowi o warunkach mojej pracy i zlozyl wniosek o umozliwienie zwolnienia mnie Na jego nieszczescie podla, ze ja niby zajmuje sie tylko dokumentacja... hehe... w mojej umowie stoi inaczej... bosz... normalnie zalamka... mam nadzieje, ze uda mi sie z tego wyjsc obrona reka
a to ch..j !!!
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 12:28   #3994
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ja tylko na razie przelotem, bo mnie nosi po otwarciu dzisiejszej poczty

wiecie co moj szanowny pracodawca wymyslil? Ze ja niby naklamalam lekarzowi o warunkach mojej pracy i zlozyl wniosek o umozliwienie zwolnienia mnie Na jego nieszczescie podla, ze ja niby zajmuje sie tylko dokumentacja... hehe... w mojej umowie stoi inaczej... bosz... normalnie zalamka... mam nadzieje, ze uda mi sie z tego wyjsc obrona reka
pop......ony jakis!!!!!!!!masakra
Biedna masz sie z tym pracodawca,trzymam kciuki zeby wszystko skonczyło sie po Twojej mysli



A u nas tez choroba
W nocy wymioty i goraczak,teraz biedny nawet nie ma sily reka ruszyc wiec lezy i bajki oglada,bylismy u lekarza,na szczescie nic powaznego ale zapobiegawczo antybiotyk lekki nam dała
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 12:30   #3995
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

a ja mojemu chorotkowi nawet bajek póścić nie mogę bo nam się satka z✂✂✂... ale jestem zła!!!!
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 12:56   #3996
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ja tylko na razie przelotem, bo mnie nosi po otwarciu dzisiejszej poczty

wiecie co moj szanowny pracodawca wymyslil? Ze ja niby naklamalam lekarzowi o warunkach mojej pracy i zlozyl wniosek o umozliwienie zwolnienia mnie Na jego nieszczescie podla, ze ja niby zajmuje sie tylko dokumentacja... hehe... w mojej umowie stoi inaczej... bosz... normalnie zalamka... mam nadzieje, ze uda mi sie z tego wyjsc obrona reka
No co za małpiszon jeden mam nadzieje ze wyjdziesz z tego obronna reka
Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
pop......ony jakis!!!!!!!!masakra
Biedna masz sie z tym pracodawca,trzymam kciuki zeby wszystko skonczyło sie po Twojej mysli



A u nas tez choroba
W nocy wymioty i goraczak,teraz biedny nawet nie ma sily reka ruszyc wiec lezy i bajki oglada,bylismy u lekarza,na szczescie nic powaznego ale zapobiegawczo antybiotyk lekki nam dała
Biedaczek zdrówka zycze


Suonko
biedna Lenka, oby szyko jej zeszło

U mnie dzis pracowity dzien dopiero co usiadłam

Koło naszego domu tescie maja kukurydze i dzis wlasnie ja scinaja i ja gotowałam dla nich obiad, najpierw sniadanko kolo 9 a teraz był obiad nogi mi do tylka chca wejsc no ale jakos dam rade, dobrze ze juz koncza kamilka poszła spac to zrobie sobie kawe i moge odpoczac
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 13:28   #3997
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez suonko2 Pokaż wiadomość
No Lenka, Lenka Co to dziecko musi przejśc to normalnie
Ale biedna! Oj.... straszne te bąble...

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
przygotowania psychiczne się zaczęły ale nie wiem na ile Nila rozumie, że od 5.09 nie będzie mnie widziała już cały dzień. będzie ciężko przez pierwszy okres ale mam nadzieje, że się szybko unormuje!
a technicznie nie mamy jeszcze kapci.
Ja tez się zastanawiam na ile ta pozorna zgoda jest pozorna Staś wczoraj pani w sklepie opowiedzial ze bedzie żłobek, że tam są dzieci i będzie sie bawić, a mamusia do pracy... Ciekawe ile z tego zapamięta jak za mną zamkną się drzwi...
Kapciuchów też jeszcze nie mamy.

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Tarasiu i Konspi powodzenia ze żłobkiem
No i Konspi naprawde mieliscie farta tak sie teraz przed samym wrzesniem dostac,ale fajnie dostac taka wiadomosc

My tez z urlopu wrocilismy i juz od poniedzialku znowu praca praca i jeszcze raz praca
Pogode mielismy super wiec tyle dobrego
no wiem, trafiło nam się jak ślepej kurze ziarno
Daj jakieś fotencje.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
wiecie co moj szanowny pracodawca wymyslil? Ze ja niby naklamalam lekarzowi o warunkach mojej pracy i zlozyl wniosek o umozliwienie zwolnienia mnie Na jego nieszczescie podla, ze ja niby zajmuje sie tylko dokumentacja... hehe... w mojej umowie stoi inaczej... bosz... normalnie zalamka... mam nadzieje, ze uda mi sie z tego wyjsc obrona reka
Ale nisko upadł....

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
A u nas tez choroba
W nocy wymioty i goraczak,teraz biedny nawet nie ma sily reka ruszyc wiec lezy i bajki oglada,bylismy u lekarza,na szczescie nic powaznego ale zapobiegawczo antybiotyk lekki nam dała
Kasia, a nie za wcześnie na antybiotyk od razu tak "zapobiegawczo" antybiotyk? Ja bym nie podała. A jak to na ząbki? My ostatnio mieliśmy tak dwa dni objawy, które opisałaś i trójki się przebijaly właśnie.

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
a ja mojemu chorotkowi nawet bajek póścić nie mogę bo nam się satka z✂✂✂... ale jestem zła!!!!
Musisz Mama poczytać, albo obrazki z nim pooglądać

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość

kamilka poszła spac to zrobie sobie kawe i moge odpoczac
Tez właśnie też popijam
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2011-08-25 o 13:29
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 13:46   #3998
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Ale biedna! Oj.... straszne te bąble...


Ja tez się zastanawiam na ile ta pozorna zgoda jest pozorna Staś wczoraj pani w sklepie opowiedzial ze bedzie żłobek, że tam są dzieci i będzie sie bawić, a mamusia do pracy... Ciekawe ile z tego zapamięta jak za mną zamkną się drzwi...
Kapciuchów też jeszcze nie mamy.


no wiem, trafiło nam się jak ślepej kurze ziarno
Daj jakieś fotencje.




Kasia, a nie za wcześnie na antybiotyk od razu tak "zapobiegawczo" antybiotyk? Ja bym nie podała. A jak to na ząbki? My ostatnio mieliśmy tak dwa dni objawy, które opisałaś i trójki się przebijaly właśnie.

Zaraz wkleje cos do klubu
Konspi no wlasnie Mati zabkowanie przechodzi bezobjawowo a w buzince a juz wszystkie ząbki juz sa a ze gardło ma zaczerwienione to dostał taki lekki antybiotyk a patrzac wstecz to u Matiego z czerwonego gardła zawsze wychodziła angina tak wiec dostał zapobiegawczo

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Pietrusiu to od rana pracowity dzien mialas

zaraz do pracy bedziesz wracac,pewnie ciezko bedzie po takim dlugim wolnym znowu rozstawac sie z Kamilka na tyle czasu
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 13:52   #3999
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Pietrusiu to od rana pracowity dzien mialas

zaraz do pracy bedziesz wracac,pewnie ciezko bedzie po takim dlugim wolnym znowu rozstawac sie z Kamilka na tyle czasu
Oj ciezko ciezko bedzie zostawic, nawet nie chce mi sie o tym myslec a jeszcze gorszy jest pierwszy miesiac w pracy jak te biedaki tak płacza na rekach

Dlatego tez w sumie przekładamy staranka na październik bo wrzesien jest zawsze bardzo ciezki w pracy wiec chce zajac sie dzieciaczkami w spokoju i oddac sie im bez reszty a nie zastanawiac sie ze moze w cizy jestem i uwazac co ty czasem nie podniesc ktoregos malenstwa a jak maja przysc dzieci 2,5 letnie to ja musze je ponosic jak płacza bo tak mi ich szkoda.
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]

Edytowane przez pietrusia
Czas edycji: 2011-08-25 o 13:59
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:25   #4000
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
a ja mojemu chorotkowi nawet bajek póścić nie mogę bo nam się satka z✂✂✂... ale jestem zła!!!!
biedny Wojtus



Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Oj ciezko ciezko bedzie zostawic, nawet nie chce mi sie o tym myslec a jeszcze gorszy jest pierwszy miesiac w pracy jak te biedaki tak płacza na rekach

Dlatego tez w sumie przekładamy staranka na październik bo wrzesien jest zawsze bardzo ciezki w pracy wiec chce zajac sie dzieciaczkami w spokoju i oddac sie im bez reszty a nie zastanawiac sie ze moze w cizy jestem i uwazac co ty czasem nie podniesc ktoregos malenstwa a jak maja przysc dzieci 2,5 letnie to ja musze je ponosic jak płacza bo tak mi ich szkoda.
Pietrusiu a jak u Was jest w przedszkolu?mogłabys miec w swojej grupie Kamilke?Bo moja mama w złobku pracuje i swoich wnuków nie mogła by miec w grupie
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 16:40   #4001
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witam Wpadłam tylko żeby powiedzieć że nas w miarę leci... Wiktor od wtorku chory, zapalenie gardła i dostał antybiotyk. Gorączka mu zeszła ale zamiast w te 33 stopnie siedzieć w basenie to biedy siedzi w domu i płacze że chce na dwór, w pracy też beznadziejnie, nie wiem czy Ci ludzie się na mnie uparli ostatni czy jak. Piszę moją prace dyplomową którą mam oddać do połowy września. Myślałam że to łatwiej pójdzie bo mam dopiero 6 stron Na pocieszenie dodam że z tżtem ostatnio jakoś lepiej się układa, cieszę się z tego bo jeszcze jakbyśmy się znowu ciągle kłócili to bym chyba ześwirowała
Tak szybko przeczytałam że więcej dzieciaczków chorych. Zdrówka wszystkim rzyczę
A Ty Guciu trzymaj się, a ten Twój szef to tak jak już dzieczyny napisały kawał chu..

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Właśnie trochę więcej przeleciałam i widzę że dużo zapaleń gardła. Dziewczyny dostałyście na to zapalenie antybiotyk??? Bo ja się zastanawiam czy nie dało się tego jakoś inaczej wyleczyć.
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 16:49   #4002
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
biedny Wojtus





Pietrusiu a jak u Was jest w przedszkolu?mogłabys miec w swojej grupie Kamilke?Bo moja mama w złobku pracuje i swoich wnuków nie mogła by miec w grupie
Tak mogłabym miec u siebie w grupie dziecko ale tak mysle za rok ja wziasc ze soba
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 17:06   #4003
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
Witam Wpadłam tylko żeby powiedzieć że nas w miarę leci... Wiktor od wtorku chory, zapalenie gardła i dostał antybiotyk. Gorączka mu zeszła ale zamiast w te 33 stopnie siedzieć w basenie to biedy siedzi w domu i płacze że chce na dwór, w pracy też beznadziejnie, nie wiem czy Ci ludzie się na mnie uparli ostatni czy jak. Piszę moją prace dyplomową którą mam oddać do połowy września. Myślałam że to łatwiej pójdzie bo mam dopiero 6 stron Na pocieszenie dodam że z tżtem ostatnio jakoś lepiej się układa, cieszę się z tego bo jeszcze jakbyśmy się znowu ciągle kłócili to bym chyba ześwirowała
Tak szybko przeczytałam że więcej dzieciaczków chorych. Zdrówka wszystkim rzyczę
A Ty Guciu trzymaj się, a ten Twój szef to tak jak już dzieczyny napisały kawał chu..

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Właśnie trochę więcej przeleciałam i widzę że dużo zapaleń gardła. Dziewczyny dostałyście na to zapalenie antybiotyk??? Bo ja się zastanawiam czy nie dało się tego jakoś inaczej wyleczyć.
tak my dostalismy tylko ze u nas kazde zapalenie gardla konczy sie angina dlatego ten antybiotyk

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Tak mogłabym miec u siebie w grupie dziecko ale tak mysle za rok ja wziasc ze soba
No to fajnie bo u nas niestety
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 17:11   #4004
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witam

Wszytskim chorowitkom dużo zdrowka

Gucia ten chłop to .............. Tobie powodzenia w tej bitwie, bo pewnie coś jeszcze wymyśli jak mu się nie uda

co do komarów - to współczuję, Grzes ma róznie ale az tak nie, nawet Iza co miała zawsze bąble z ropą az nie miałą takich opuchlizn

a my po wakacjach - fajnie było ale mało
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 18:13   #4005
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

madzia fajnie, że urlop się udał

katekatee my mamy teraz kaszel,gardełko lekko zaczerwienione jest i lekarka narazie powiedziała, że nie będziemy antybiotyków dawać. Mamy syropek na kaszel, katarek już zszedł. Mam nadzieje, że uda nam się bez antybiotyku.
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 18:58   #4006
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Maria oby sie udało bez antybiotyku
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 19:24   #4007
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez katekatee Pokaż wiadomość
[/COLOR]Właśnie trochę więcej przeleciałam i widzę że dużo zapaleń gardła. Dziewczyny dostałyście na to zapalenie antybiotyk??? .
tak dostaliśmy ale nie od razu. dopiero pz trzech dniach gorączki powyżej 38 st
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013

Edytowane przez gochaa_p
Czas edycji: 2011-08-25 o 19:25
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 21:20   #4008
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Gucia no aż mnie zatkało... To jest żałosne z jego strony!

Pietrusiu do października niedaleko- będe trzymała kciuki!

Kate dobrze, ze choć z Tż-tem się poukładało.

Kachula dziękuje, że pytasz. Jestem spokojniejsza i mam więcej chęci, ale i tyleż samo sobaw czy damy rade itd. Jednego dnia się ciesze jak głupia do sera, drugiego martwie o wszytsko i przyszłość. I jeszcze 4 msc musze tego ch... oglądać, bo ma czas do końca roku. A nie moge na niego patrzeć! A jego babe dzisiaj widziałam to myślałam, że wybuchne!
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 10:49   #4009
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Gucia no aż mnie zatkało... To jest żałosne z jego strony!

Pietrusiu do października niedaleko- będe trzymała kciuki!

Kate dobrze, ze choć z Tż-tem się poukładało.

Kachula dziękuje, że pytasz. Jestem spokojniejsza i mam więcej chęci, ale i tyleż samo sobaw czy damy rade itd. Jednego dnia się ciesze jak głupia do sera, drugiego martwie o wszytsko i przyszłość. I jeszcze 4 msc musze tego ch... oglądać, bo ma czas do końca roku. A nie moge na niego patrzeć! A jego babe dzisiaj widziałam to myślałam, że wybuchne!
Zeberko teraz juz wszystko sie ułozy,spokojnie dacie sobie rade,wczesniej sobie radziliscie to czemu teraz mieli byscie nie dac rady?Zreszta jestes bardzo zaradna dziewczyna wiec napewno bedzie dobrze
A 4 mce to nie duzo,zleci jak z bicza trzasnął i nie bedziesz juz musiala ojca ogladac,najwazniejsze ze dom jest juz Wasz i mozecie byc spokojni chociaz pod tym wzgledem no i jak kiedys pisalas teraz wiesz ze bedziesz robic wszystko dla siebie a nie dla kogos:c mok:



Madziu co mile szybko sie konczy,nam tez urlop zlecial tak szybko ze nawet nie wiem kiedy

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

A gdzie Kareninka????
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 11:54   #4010
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość


A gdzie Kareninka????
w Polsce

Zebra, domyslam sie, ze jest wam ciezko, ale zobaczysz, wszystko sie ulozy. I pamietaj, co nas nie zabije, to nas wzmocni... powtarzam sobie to co chwile od wczoraj

A tak to wszystkim chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
U nas chyba ida dolne trojki, bo Sandra sie slini bez konca i caly czas by cos gryzla.


A u mnie samej tak sobie. Generalnie wkurza mnie to, ze musze placic za czyjas niekompetencje i s✂✂✂✂...elstwo. Bo co sie okazuje. L4 ktore dostalam od lekarza med. pracy powinno isc najpierw przez pewien urzad, ktory powinien sprawdzic warunki pracy i wtedy byloby wszystko na czysto. No coz, ja o tym nie wiedzialam, lekarz powinien. No ale niewazne, moze zapomnial.
W kazdym badz razie pracodawca jak otrzymal takie L4, to sam powinien zglosic sie z tym do tego samego urzedu, w celu sprawdzenia, czy rzeczywiscie jest konieczne... czyli znow wracamy do tego, ze ten urzad powinien sprawdzic warunki pracy. W miedzyczasie moglo mi byc zaproponowane stanowisko i obowiazki, ktore moglabym tylko robic przy biurko, ale to tez nie nastapilo. No ale moj szefuncio to kawal skur**** i zamiast tego zlozyl wniosek o umozliwienie zwolnienia mnie. I zagrozil, ze wobec moich niby falszywych danych, przez ktore chce niby "orznac" firme, bedzie wszczete postepowanie cywilne
Generalnie wszystkie papiery i wyjasnienie sprawy poslalam juz do mojego prawnika, dodatkowo z dokladnym wskazaniem iz moj pracodawca podal niepelny zakres moich obowioazkow (hmmm... czyzby zatajenie prawdy ), co sie oczywiscie nie zgadza z tym co stoi w mojej umowie

No ale rozmawialam tez z babka z tego urzedu, ktora prowadzi sprawe i powiedziala mi, ze ta linie jaka przyja moj szef jest bardzo zadko spotykana i ze jest raczej bardzo malo prawdopodobne, zeby dostali pozwolenie na zwolnienie mnie. A i jeszcze jesli pracodawca bedzie zaprzeczal wszystkiemu co sie tyczy warunkow mojej pracy i zakresu obowiazkow, to w zakladzie bedzie przeprowadzona doglebna kontrola dotyczaca ryzyka i zagrozen dla zycia i zdrowia matki i dziecka
I gdyby okazalo sie, ze to L4 od lek med pracy nie ma mocy, to powinnam zalatwic L4 od ginekologa ze wzgledu na nadmierne obciazenie psychiczne... zreszta od wczoraj z tych nerwow zaczal mnie pobolewac brzuch ... i jesli sie okaze, ze z powodu stresu nastapia jakies komplikacje, to ten *** baaaardzo slono za to zaplaci. I to nie tylko finansowo

No i tez z wielu stron zostala mi zaoferowana pomoc i wsparcie, i poki co wszyscy twierdza, ze jak na razie prawo jest po mojej stronie.

Ehhh... to sie wygadalam...
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 11:59   #4011
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Gucia współczuje sytuacji w pracy co za debil normalnie napewno wszytsko sie dobrze skonczy a Ty sie tak nie stresuj bo najwazniejsza jest fasolka
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 12:14   #4012
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Gucia współczuje sytuacji w pracy co za debil normalnie napewno wszytsko sie dobrze skonczy a Ty sie tak nie stresuj bo najwazniejsza jest fasolka
ja wiem i staram sie jakos pozytywnie myslec, ale jednak ciezko tak calkiem odpuscic
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 12:58   #4013
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Zaraz wkleje cos do klubu
Konspi no wlasnie Mati zabkowanie przechodzi bezobjawowo a w buzince a juz wszystkie ząbki juz sa a ze gardło ma zaczerwienione to dostał taki lekki antybiotyk a patrzac wstecz to u Matiego z czerwonego gardła zawsze wychodziła angina tak wiec dostał zapobiegawczo
No to oby szybkoo przeszło!

Cytat:
Napisane przez pietrusia Pokaż wiadomość
Oj ciezko ciezko bedzie zostawic, nawet nie chce mi sie o tym myslec a jeszcze gorszy jest pierwszy miesiac w pracy jak te biedaki tak płacza na rekach
Jejju, to jakbyś o naszych pisała

Tarasia, a Ty od razu na cały dzień dajesz? tzn ile dokladnie Nila tam będzie? My zaczynamy tak od samego czasu zabaw i po obiadku do domu.

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
a my po wakacjach - fajnie było ale mało
Witaj

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
-------

A gdzie Kareninka????
Do mamy pojechała.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość


No ale rozmawialam tez z babka z tego urzedu, ktora prowadzi sprawe i powiedziala mi, ze ta linie jaka przyja moj szef jest bardzo zadko spotykana i ze jest raczej bardzo malo prawdopodobne, zeby dostali pozwolenie na zwolnienie mnie. A i jeszcze jesli pracodawca bedzie zaprzeczal wszystkiemu co sie tyczy warunkow mojej pracy i zakresu obowiazkow, to w zakladzie bedzie przeprowadzona doglebna kontrola dotyczaca ryzyka i zagrozen dla zycia i zdrowia matki i dziecka
Fajnie że masz wsparcie, a do tego jak on taki, to tylko mu jakąś kontrolę nasłać, jak wcześniej opowiadałaś, jak tam wszystko funkcjonuje...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:37   #4014
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

dzień doberek

ależ pogoda, szczerze powiem aż mi się nie podoba, za ciepło za duszno bleee
lubię słoneczko ale bez przesady

dzieciaczki mi się pocą biedactwa i to strasznie

Aga dostała brzydki kaszel ochrypły masakrycznie od wczoraj go ma i dziś jeszcze mam zamiar jechać do lekarza

widzę że nie tylko Agusia chora
ŻYCZĘ ZDRÓWECZKA WSZYSTKIM MAŁYM CHOROWITKOM
wszystko gardłowe sprawy masakra, czyżby ta pogoda tak na nich działała??

u nas siusianie do nocnika nadal świetnie idzie, chodzi ciągle sikać i kupke na nocnik ale niestety nadal nie woła, jak chce to siada i tyle, chyba ze 4 razy sie zdarzyło w tygodniu że się zapomniała i raz kupka poleciała na ziemie ale tak to sobie świetnie siusia do nocniczka

Gucia ale masz poj...nego szefa masakra
ale wszystko jest po twojej stronie nie martw się a szef może jeszcze za to beknąć i nieźle zapłacić

mam tez do was pytanko
jakie macie te INHALATORY????
myśle nad zakupem, napewno sie przyda dzieciom przy jakimś kaszlu a i ja miałam ostatnio tez robic sobie inhalacje więc myślę nad zakupem
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:35   #4015
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Guciu współczuje przeżć z szefem


a Wojciel znowu ma goraczke, tzn 37,7 wiec niby nie tak dużó, no ale wczoraj nie miał
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 16:03   #4016
aniulka8204
Wtajemniczenie
 
Avatar aniulka8204
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: rydułtowy, śląskie
Wiadomości: 2 059
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

my już po lekarzu, Agusia ma początek oskrzeli nic więcej nie powiedziała i dała nam antybiotyk, ma bardzo brzydki kaszel od wczoraj, no więc mamy sporo tych chorowitków na wizażu

jeszcze raz biuziolki dla chorowitków

no i dla wszystkich naszych maluszków

ja uciekam bo idzie do mnie sąsiadka z roczną (rok i 2miesiące) Natalką, też ma zapalenie oskrzeli
ciekawe jak sie dziś w domu pobawią hehe będzie napewno dużo płaczu
__________________
AGUSIA 31.12.2009r
PAWEŁEK 26.06.20011r
moje dwa szczęścia - ALBUMIK
aniulka8204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 16:27   #4017
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez aniulka8204 Pokaż wiadomość
my już po lekarzu, Agusia ma początek oskrzeli nic więcej nie powiedziała i dała nam antybiotyk, ma bardzo brzydki kaszel od wczoraj, no więc mamy sporo tych chorowitków na wizażu

jeszcze raz biuziolki dla chorowitków

no i dla wszystkich naszych maluszków

ja uciekam bo idzie do mnie sąsiadka z roczną (rok i 2miesiące) Natalką, też ma zapalenie oskrzeli
ciekawe jak sie dziś w domu pobawią hehe będzie napewno dużo płaczu

Duzo zdrówka dla Agusi
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:14   #4018
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

cóż to za sezon na choróbska?! zdrowiejcie maluchy szybko!

a ja właśnie pikę ciasto na jutrzejszą wyprawę na baseny na Słowacji
już się nie mogę doczekać.
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:39   #4019
suonko2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 914
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
cóż to za sezon na choróbska?! zdrowiejcie maluchy szybko!

a ja właśnie pikę ciasto na jutrzejszą wyprawę na baseny na Słowacji
już się nie mogę doczekać.
A gdzie jedziecie?

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Zdrówka dla małych chorowitków.
gochaa_p no mało też nie
aniulka8204 no U nas też jest nieźle, tyle, że to ja muszę sadzać małą na nocnik
gucia6 a to cymbał - ale dasz radę - kciuki zaciśnięte przez nas wszystkie
kachula27 wakacje się udały widać po zdjęciach - oby do następnych
zebra666 najważniejsze, że dom Wasz - reszta to pikuś
magdawikp a jak z Grzesia ospą????
[Bkatekatee][/B] jak z tż lepiej to inaczej na wszystko się patrzy
suonko2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 20:58   #4020
kamilla123
Rozeznanie
 
Avatar kamilla123
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 952
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Dobry wieczór!
100 lat mnie nie było...

Widzę, że trochę dzieciaczków choruje. Ja z Kubusiem właśnie mój urlop zaczęłam od pobytu w szpitalu. Zaczęło się od kaszlu i gorączki, Pediatra powiedziała, że to wirusowe zapalenie gardła i dała antybiotyk (!?) No, a że antybiotyki na wirusy nie działają to z dnia na dzień było coraz gorzej i w końcu wylądowaliśmy na pogotowiu, a potem 5 dni na oddziale. Masakra!
Ale tam go w końcu nawodnili, dali inne leki i od razu było lepiej. Ja za "drobną" opłatą mogłam być razem z nim. Ale pobyt takiego maluszka w szpitalu to nic przyjemnego, kto był ten wie... A tą naszą lekarkę to bym normalnie........

Potem byliśmy nad morzem 2 tygodnie i było bardzo fajnie mimo pogody w kratkę. Generalnie u nas po staremu. Młody nadal niewiele mówi i na nocnik nie siada, ale jeszcze mnie to nie martwi.

Zaharia GRATULACJE!!!!

Gucia no co za palant z tego pracodawcy!!! Mam nadzieję, że mu dowalą na kontroli jeśli do niej dojdzie!

Na razie to tyle, lecę jeszcze zajrzeć do klubu
kamilla123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.