Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 22:14   #3991
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniła dziś do mnie moja dyrektor z pytaniem czy jest szansa że wróciłabym do pracy wcześniej (zamiast 1 października), np w połowie września, choćby na pół etatu..
Czekają na mnie niecierpliwie bo jest teraz full roboty..
Zgodziłam się ofc bo kasa potrzebna i nawet mi to na rękę.

Najpierw ustaliłyśmy że wrzesień byłby na pół etatu ale teraz doszliśmy z tżtem do wniosku że to bez sensu , bo i tak na wyjazdy będę tracić czas, więc wracam od razu na cały etat.. już 17 września
You - i cieszę się, i boję razem z Tobą Ale Cię wzięli z zaskoczenia. Ale dobrze będzie, szybko się wdrożysz

A nogi Cię dziś nie bolą po tym kłuciu?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:26   #3992
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
Ula gratuluję i zazdroszczę, marzy mi się powrót do pracy ...
normalnej pracy
dzieciaki masz samodzielne, Filip do przedszkola akurat a z Lili co robisz ??
Lila zostaje z moją mamą, ale tż ma nienormowany czas pracy, pracuje (albo i nie) więcej w weekendy i w tygodniu często jest w domu więc on będzie sie po prostu więcej nimi zajmował.. w
sensie odbierał Filipa z przedszkola, zajmował Lilą, gotował, prał i sprzątał.. hie hie


Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Ulcia, to co z nami? ;(
kurcze no wzięli mnie dziś z zaskoczenia i muszę iść tego 17.09 (chyba że sie coś jeszcze przesunie....
ale zaproszenie aktualne i nic nie stoi na przeszkodzie żebyście przyjechali np 14.09 ?

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
You - i cieszę się, i boję razem z Tobą Ale Cię wzięli z zaskoczenia. Ale dobrze będzie, szybko się wdrożysz

A nogi Cię dziś nie bolą po tym kłuciu?
nie, nogi już mnie nie bolą, smaruję aały czas Bepanthenem jak mi gościu przykazał... no i i spacery były dziś z zafoliowanymi nogami

Babka w przedszkolu dziwnie się na to patrzyła

Edytowane przez youyou
Czas edycji: 2012-08-21 o 22:28
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:31   #3993
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Lila zostaje z moją mamą, ale tż ma nienormowany czas pracy, pracuje (albo i nie) więcej w weekendy i w tygodniu często jest w domu więc on będzie sie po prostu więcej nimi zajmował.. w
sensie odbierał Filipa z przedszkola, zajmował Lilą, gotował, prał i sprzątał.. hie hie
świetnie , komfortowa sytuacja
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:34   #3994
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
CZAD!
Podoba mi się. A cena pewnie z kosmosu

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Uciekam. Dobrej nocy
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:36   #3995
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Ula no właśnie nie da rady :/. Tż ma teraz 2 tygodnie wolne, od 27 sierpnia do 9 września. Później 16 września ma jakiś "ważny" trening. Chyba będziemy musieli spotkanie przełożyć na "kiedyś" .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:57   #3996
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Baaaaardzo dziękuję za zachwyty jednym Domkiem i drugi domkiem

Kolinko,wg mnie nie masz się czym przejmować. Każde dziecko jest inne. Podam przykład: ja zaczęłam chodzić przed rokiem, mówiłam jak miałam 1,5 roku, a moja siostra chodziła jak miała1,5 a mówiła jak miała 3
Daj Dawidkowi czas

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Koszmarna róznica między tym moim miastem a innymi


Byłam dziś sobie kupić ciuch na urodziny Tymusia. Wzięłam w końcu 3 sukienki, bo nie miałam czasu na zastanawianie się - w domu poprzymierzam i dwie oddam
No i zajrzałam na dział dziecięcy w Zarze. I za 125 zł kupiłam Tymciowi tonę przepięknych ubranek Jeszcze z tej letniej przeceny. Np. t-shirty są po 9 zł,a spodenki i cienkie spodnie po 15-20 Cała wielka torba tego wyszła
Za 350zł to już działka na takim naprawdę super osiedlu
Nic tylko przenoscie się do Gliwic

Chyba jutro podskoczę do CH


Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

filmiki super!!!

Mam nadzieje że we wrześniu mi się uda do Was wybrać
Tż ma jeszcze urlop?

Kajool,tulę Cię z całych sił

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie dzisiaj spotkało?
Nie wiedziałam normalnie jak mam się zachować
Stałam w kolejce z damą na rękach, przed Nami była rodzina z niemiec (ona i on + dwójka chłopaków) dzieciaki bawili się takimi koszykami które się ciągnie, w pewnym momencie mama im powiedziała, że mają je odstawić - jeden z nich (starszy) tak zrobił,a ten drugi (młodszy) nadal się tym bawił. I ten starszy mówi młodszemu, że ma go odstawić i zabiera mu koszyk, młodszy zaczął ryczeć, krzyczeć na cały sklep... w pewnym momencie podchodzi ojciec i mówi im że mają ciszej się zachowywać... a ten starszy że mają odstawić koszyk i nadal zabiera go młodszemu i wiecie co ojciec zrobił? ( oczywiście w tej całej ich rozmowie młodszego wiecznie płakało) walną w twarz tego starszego...zaniemówiłam nie wiedziałam normalnie czy coś powiedzieć,czy cokolwiek zrobić.Ręce mi opadły, widziałam już nie jednego klapsa,ale żeby uderzyć tak w twarz dziecko które miało może z 7 lat...okropność....MAŁO TEGO! wracając tatusiek sobie wziął młodego na barana a starszy szedł z opuszczoną miną przed nimi...makabra jakaś...aż w aucie stanęły mi łzy w oczach...i ojciec sobie z tym nic nie zrobił, totalnie nic...ach...


Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no jaka ładna budowa- uwielbiam klimat budowy. I jak tam czysto.
A Dominik jak zwykle mnie zachwyca

Czysto, to fakt. Firma budowlana nam się naprawdę super trafiła


Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość

Byłyśmy u lekarza, oczywiście szczepienia nie było. Na początku lekarka podejrzewała alergiczny katar, co nie byłoby przeszkodą, ale jak zajrzała w gardło to wszystko jasne. Mamy zapalenie gardła (ja też)
łączy ten doruch wymiotny własnie z ta infekcja. Albo ma jakąś kluchę w gardle, albo te glutki ją zatykają. Na razie bez antybiotyku w czwartek do kontroli. A szczepienie najwczesniej za miesiąc, bo organizm jest za bardzo osłabiony ( w ostatnich 2mcach i zapalenie ucha - antybiotyki, ostatnio biegunka, teraz to....) Także będziemy szczepić w prawie 15tym mcu
Ojej to Was dopadło Zdrowiejcie dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Natka ale pięknie domek rośnie!!!! Do zimy zamakacie i przerwa w robotach?
Taki jest plan W zimie Tż chce dłubać instalację.

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Natka mam pytanie daleko z nowego domu jest szkoła?
Domek rośnie jak na drożdzach jeszcze trochę i przeprowadzka
u Nas działki 30 km od Poznania 0d 150zł w centrum ok 2000zł.Znajomi sprzedali mieszkanie 60-70 m z działką za milion złotych
Szkołę mamy ok 1km. My do Gliwic mamy 15km, w dodatku autostrada, także niecałe 10 min jazdy

A znajomi baaaardzo dobrze sprzedali mieszkanie! U nas byś kupiła i działkę i wybudowała willę z basenem

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość

Dziękuje za całusy dla pokancerowanego Haniołka. Na szczęście już dziewczyna zapomniała o wypadku. Popołudniu spotkałyśmy się z Piwnooką i Helenką, która urosła, zmieniła się i jest jeszcze piękniejsza niż pół roku temu (i jaka opalona ). Dziewczyny czas spędziły dynamicznie, więc dziecko usnęło mi błyskawicznie.
W kawiarni była mama z 13 miesięcznym Kubusiem, który trochę bał się dziewczyn i uciekał kiedy któraś się zbliżyła za bardzo- wyglądało to komicznie. Mały chodził jak błyskawica- jego mama powiedziała nam, że zaczął w wieku 8,5miesiąca (sam siedział w wieku 4)- niezły Speedy Gonzales.
Zdjęcia?
Gdzie Piwnooka? Czemu nie zagląda

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Oooo fajny!
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 23:01   #3997
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Nutka będzie jutro! Dostaliśmy dodatkowe zdjęcia- ale słodka pokraka

mop w gotowości, zapas ręczników i witaj Nutka

plisss nie zmieniajcie imienia, jest słodkie
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 23:06   #3998
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość

Zrobiłam kolaż ze zdjęć urodzinowych Julci, to Wam wkleję
Widać imprezka udana. A Ty Kochana wyglądasz bardzo ładnie, kwitniesz!

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam się z Radkiem na ziemi, śpiewałam mu "jedzie rowerek" i kręciłam nogami. Tak się mu spodobało, że jak tylko leży to unosi nóżki do góry, rusza nimi i patrzy czy widzę. Zaciesz ma straszny! Jak zaczynam mu śpiewać to jeszcze szybciej "pedałuje"
dla spryciuli.

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziś był ostatni dzień, kiedy mój Tymus był niemowlakiem... Od jutra będzie małym dzieckiem. Łezka mi się kręci
Wieczorkiem pojechaliśmy na Starówkę, łaziliśmy, jedliśmy gofry, oglądaliśmy koniki i ulicznych grajków Tymcio poderwał 20-letnią Brytyjkę A na koniec przejechaliśmy się rikszą Ale było miło


Szok!!!
Chociaż, tak na marginesie, dla mnie bicie dziecka w pupę i bicie w twarz to to samo. Takie samo zło. Pewnie podpadnę tym stwierdzeniem

Fajnie spędziliście dzień

A co do pogrubionego to mam takie samo zdanie! Bicie to bicie, nie ważne gdzie...

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
łoooo ale czad!!

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniła dziś do mnie moja dyrektor z pytaniem czy jest szansa że wróciłabym do pracy wcześniej (zamiast 1 października), np w połowie września, choćby na pół etatu..
Czekają na mnie niecierpliwie bo jest teraz full roboty..
Zgodziłam się ofc bo kasa potrzebna i nawet mi to na rękę.

Najpierw ustaliłyśmy że wrzesień byłby na pół etatu ale teraz doszliśmy z tżtem do wniosku że to bez sensu , bo i tak na wyjazdy będę tracić czas, więc wracam od razu na cały etat.. już 17 września
Dasz radę

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
nie, nogi już mnie nie bolą, smaruję aały czas Bepanthenem jak mi gościu przykazał... no i i spacery były dziś z zafoliowanymi nogami

Babka w przedszkolu dziwnie się na to patrzyła
Ile masz foliować? Ja nosiłam tylko 3 doby. Oba tatuaże zagoiły mi się w 1,5 tygodnia

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Iustyna, bierzecie pieska ze schroniska?
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 23:20   #3999
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

tak natko
carmela nam też się podoba jej imię i raczej zostanie nutka/nutella mam nadzieję że się dogadamy
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 23:22   #4000
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Chyba jutro podskoczę do CH
tak myślałam
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 23:32   #4001
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
tak natko
carmela nam też się podoba jej imię i raczej zostanie nutka/nutella mam nadzieję że się dogadamy
Super
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 06:13   #4002
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

dzien dobry

Tymuś, przystojniaku czarujący, wszystkiego najlepszego z okazji awansu do grona małych dzieci


Blanko, także wszystkiego najlepszego ślicznotko!!


Julcia, Hania, i dla Was buziaki miesięcznicowe

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolaż ze zdjęć urodzinowych Julci, to Wam wkleję
śliczne
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam się z Radkiem na ziemi, śpiewałam mu "jedzie rowerek" i kręciłam nogami. Tak się mu spodobało, że jak tylko leży to unosi nóżki do góry, rusza nimi i patrzy czy widzę. Zaciesz ma straszny! Jak zaczynam mu śpiewać to jeszcze szybciej "pedałuje"

spryciarz

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
u nas jest wesoło w kąpieli , jak zaczynaliśmy myć ząbki to śpiewaliśmy "szczotka, pasta, kubek, ciepła woda..."
i mały tak sie nauczył ,że teraz siedzi w wannie , bawi się , ja nakładam pastę i zaczynam śpiewac a on od razu sie odwraca i otwiera buzie


u mnie mogę jechać do centrum katowic i budowę dworca pooglądać

to u nas inaczej, wyrywa szczoteczkę i sam myje, inaczej nie przejdzie. Ja mogę co najwyżej poprawić


budowa dworca też ciekawa

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Najpierw ustaliłyśmy że wrzesień byłby na pół etatu ale teraz doszliśmy z tżtem do wniosku że to bez sensu , bo i tak na wyjazdy będę tracić czas, więc wracam od razu na cały etat.. już 17 września

No to niedługo już

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
nie, nogi już mnie nie bolą, smaruję aały czas Bepanthenem jak mi gościu przykazał... no i i spacery były dziś z zafoliowanymi nogami

Babka w przedszkolu dziwnie się na to patrzyła

wyobrażam sobie

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Tż ma jeszcze urlop?

tak, do 2 września



A nie mówiłam Wam dwóch rzeczy jeszcze.
W poniedziałek byliśmy po południu w poradni patologii noworodka, bo pani dr kazała nam przyjść na ostatnią wizytę jakieś 3 tyg po tym jak mały zacznie chodzić. Stwierdziła że chodzi bardzo ładnie, w ogóle rozwój super, na koniec mówi "no to tyle, zapraszam z drugim
A Adaś na wizycie super, chciał panią na stołku przesuwać, jak się nie udało to się wkurzał, do pani dr się śmiał ale dotknąć nie pozwolił - wyrywał słuchawki, gadał po swojemu,
natomiast jak go postawiła na golaska to złapał za siusiaka i zaczął gmerać coś do niej mówiąc, jakby się chciał pochwalić Natomiast inna pani stwierdziła że on chyba wcześnie zaczął chodzić skoro tak już biega

A druga rzecz - w piątek jedziemy na kilka dni nad Solinę Ale się cieszę Co prawda nie na długo, ale dobre i kilka dni, bo już mam dość wszystkiego, brak czasu kompletny, lato zleciało a ja ani dnia nie miałam zupełnie na luzie. A poza tym byłam tam raz i już zakochałam się w tym miejscu


myha82, wygodnie Ci w tych krzakach?

__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "


Edytowane przez aania_20
Czas edycji: 2012-08-22 o 06:19
aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 06:33   #4003
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro




Blanka, Tymuś wszystkiego co najlepsze dzieciaczki kochane


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolaż ze zdjęć urodzinowych Julci, to Wam wkleję
Super! widać, że impreza się udała a Ty mamusiu wyglądasz ślicznie!
Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
wooow ciekawe ile pali na 100
Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzwoniła dziś do mnie moja dyrektor z pytaniem czy jest szansa że wróciłabym do pracy wcześniej (zamiast 1 października), np w połowie września, choćby na pół etatu..
Czekają na mnie niecierpliwie bo jest teraz full roboty..
Zgodziłam się ofc bo kasa potrzebna i nawet mi to na rękę.

Najpierw ustaliłyśmy że wrzesień byłby na pół etatu ale teraz doszliśmy z tżtem do wniosku że to bez sensu , bo i tak na wyjazdy będę tracić czas, więc wracam od razu na cały etat.. już 17 września

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
laski 850$ kosztuje
mamuśki z wózkowego piszą że jest świetny
eee to jeszcze nie tak źle, myslalam że z 3 razy tyle
Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
A nie mówiłam Wam dwóch rzeczy jeszcze.
W poniedziałek byliśmy po południu w poradni patologii noworodka, bo pani dr kazała nam przyjść na ostatnią wizytę jakieś 3 tyg po tym jak mały zacznie chodzić. Stwierdziła że chodzi bardzo ładnie, w ogóle rozwój super, na koniec mówi "no to tyle, zapraszam z drugim
A Adaś na wizycie super, chciał panią na stołku przesuwać, jak się nie udało to się wkurzał, do pani dr się śmiał ale dotknąć nie pozwolił - wyrywał słuchawki, gadał po swojemu, [/COLOR]natomiast jak go postawiła na golaska to złapał za siusiaka i zaczął gmerać coś do niej mówiąc, jakby się chciał pochwalić Natomiast inna pani stwierdziła że on chyba wcześnie zaczął chodzić skoro tak już biega
[COLOR=DarkGreen]
A druga rzecz - w piątek jedziemy na kilka dni nad Solinę Ale się cieszę Co prawda nie na długo, ale dobre i kilka dni, bo już mam dość wszystkiego, brak czasu kompletny, lato zleciało a ja ani dnia nie miałam zupełnie na luzie. A poza tym byłam tam raz i już zakochałam się w tym miejscu
Super, że wszystko ok. No cóż jak ma sie czym chwalić to się chwali mamo noo

Wyjazdu zazdraszczam, ale należy Ci się więc wypocznij ile się da!


Dzień dobry!
Stresa mam, idziemy z Lilką do szczepienia proszę o kciuki....
Kurcze jak byla mniejsza to nic mi to nie robiło a teraz? Jak tak szuka ratunku z przerażeniem w oczach... eh aż mnie żołądek boli...
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 06:39   #4004
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam.

Wpadam tylko na momencik.

Kajoolku jak chcesz to bierz pepti od cookie. My przed urlopem wróciliśmy na bebiko i sprawdzamy. Choć nie wiem czy to dobra decyzja Koopy rzadkie, suche placki wracają Jeszcze zobaczę.

Julka, Hania za miesięcznicę.
Blanka, Tymek zdrówka, uśmiechu i samych kolorowych zabawek w te pierwsze urodzinki

Mój TŻ ma dziś trzydziestkę. W pracy był na noc. Ja się rano budzę, a tu przygotowane śniadanie, rogaliki z bitą śmietaną i lampka szampana,
W takim wypadku to o codziennie może urodziny obchodzić
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 06:44   #4005
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Jaciee tylko pozazdrościc

Uwielbiam moje dziecko... przez ostatnie dni po zmianie pampka bralam ją za rękę, Lilka brała pampka i szłysmy wyrzucić do kosza... radocha z tego ogromna
siedzę przed wizazem i słyszę że coś się strasznie męczy to moje dziecko, idę, patrzę a ona raczkuje z sypialni z pampersem z nocy i z oburzeniem swoje "dadadadadada!"
Poszłyśmy go razem wyrzucić i już była zadowolona
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2

Edytowane przez agulaaabar
Czas edycji: 2012-08-22 o 06:44 Powód: literówka
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 06:49   #4006
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Stresa mam, idziemy z Lilką do szczepienia proszę o kciuki....
Kurcze jak byla mniejsza to nic mi to nie robiło a teraz? Jak tak szuka ratunku z przerażeniem w oczach... eh aż mnie żołądek boli...
Żeby gładko poszło!

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Mój TŻ ma dziś trzydziestkę. W pracy był na noc. Ja się rano budzę, a tu przygotowane śniadanie, rogaliki z bitą śmietaną i lampka szampana,
W takim wypadku to o codziennie może urodziny obchodzić

Musiałam jeszcze raz przeczytać kto ma urodziny skoro Ty śniadanie gotowe masz

wszystkiego najlepszego dla męża Jacioweeego


Tymek i Blanka najlepszego dzieciaczki
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 07:14   #4007
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Tymek i Blanka STO LAT !!!!

Marinko może być czwartek .... a o której godzinie Ci pasuje? bo mój misiek śpi tak do 17 a wcześniej w pracy jestem

dziś idę do dentysty z synkiem ... ale mam stresa
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 07:21   #4008
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzień dobry

Tymonku najukochańszy, z okazji Twoich pierwszych urodzin Domek i ja życzymy Ci wszystkiego co najlepsze!!

Blanka dla Ciebie również najpiękniejsze życzenia!!

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość


A nie mówiłam Wam dwóch rzeczy jeszcze.
W poniedziałek byliśmy po południu w poradni patologii noworodka, bo pani dr kazała nam przyjść na ostatnią wizytę jakieś 3 tyg po tym jak mały zacznie chodzić. Stwierdziła że chodzi bardzo ładnie, w ogóle rozwój super, na koniec mówi "no to tyle, zapraszam z drugim
A Adaś na wizycie super, chciał panią na stołku przesuwać, jak się nie udało to się wkurzał, do pani dr się śmiał ale dotknąć nie pozwolił - wyrywał słuchawki, gadał po swojemu,
natomiast jak go postawiła na golaska to złapał za siusiaka i zaczął gmerać coś do niej mówiąc, jakby się chciał pochwalić Natomiast inna pani stwierdziła że on chyba wcześnie zaczął chodzić skoro tak już biega

A druga rzecz - w piątek jedziemy na kilka dni nad Solinę Ale się cieszę Co prawda nie na długo, ale dobre i kilka dni, bo już mam dość wszystkiego, brak czasu kompletny, lato zleciało a ja ani dnia nie miałam zupełnie na luzie. A poza tym byłam tam raz i już zakochałam się w tym miejscu
za piękny rozwój Adasia.

Miłego wypoczynku!

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Stresa mam, idziemy z Lilką do szczepienia proszę o kciuki....
Kurcze jak byla mniejsza to nic mi to nie robiło a teraz? Jak tak szuka ratunku z przerażeniem w oczach... eh aż mnie żołądek boli...


Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość

Mój TŻ ma dziś trzydziestkę. W pracy był na noc. Ja się rano budzę, a tu przygotowane śniadanie, rogaliki z bitą śmietaną i lampka szampana,
W takim wypadku to o codziennie może urodziny obchodzić
No proszę!
A jak jego wiertarka? Wymieniona na sukienkę?

Ja dzisiaj mam w planie umyć okna

Muszę się pochwalić- moja waga pokazała 1,5kg mniej Chyba ćwiczenia zaczynają działać

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość

dziś idę do dentysty z synkiem ... ale mam stresa
Już z Maksem? Co się dzieje?
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 07:34   #4009
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Tymek i Blanka STO LAT !!!!

Marinko może być czwartek .... a o której godzinie Ci pasuje? bo mój misiek śpi tak do 17 a wcześniej w pracy jestem

dziś idę do dentysty z synkiem ... ale mam stresa
słoneczko 18?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 07:43   #4010
pieleszka
Wtajemniczenie
 
Avatar pieleszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 869
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Tymuś i Blanka - najpękniejsze życzenia na piewrsze urodzinki!!!

witam się
u nas burze w nocy szalały, aż mi mała rozbudziły..musiałam z nią poprzebywać zanim zasnęła znowu, i teraz jestem w pracy jak śnięty śledź..

oliweczko śliczne zdjęcia
AAniu spokojnego, udanego wypoczynku. i dla adasia za wizytę
jacieee fajny mąż
natko - Dominik jest zachwycający! taki rezolutny! a domek rośnie w oczach
dziubek w mojej mieścinie też rynku brak, nad czym ubolewam..mamy niby bulwar nad Wartą, ale to nie to samo

żanetko straszna historia..i dla mnie uderzenie dziecka gdziekolwiek to już bicie..
justynko super, że nutka do Was trafi!! i imię też mi się podoba
Youyou to w takim razie udanego, bezstresowego powrotu do pracy!
agullaaa u nas haneczka tez bierze swojego pampera do łapki i niesie do kosza. a po wyrzuceniu zawsze bijemy brawo i idziemy do łazienki myć łapki - Hanka już z pamięci każdą czynność wykonuje. i sama wie, gdzie iść

więcej mi się zapomniało....
__________________
Haneczka

Kobiety nigdy nie zrozumiesz. Nawet jeśli jesteś kobietą! (A.J.Cronin)
pieleszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 07:49   #4011
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Natka brawa za zrzucony kilogram i pół. Chudzino :p

Edytowane przez Lili 83
Czas edycji: 2012-08-22 o 07:51
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:17   #4012
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Marinko super pasuje mi jak najbardziej ..... przyjdziecie do nas do domu czy spotkamy się na placu?

Zapałeczka , DaKaro przyjdziecie jutro na plac zabaw?

Natka pisałam już kiedyś że mały ma kamień na ząbkach i poprzednia dentystka nie zrobiła z tym nic, powiedziała żeby przyjść jak wszystkie mleczaki wyjdą, więc idę do innej ... nie wiem co mi powie, przez telefon mówiła że jak najbardziej da się coś z tym zrobić, ale mój syn nie współpracuje w przypadku zębów więc nie wiem czy coś zrobi ( a skąd kamień na zębach u tak małego dziecka ..... nie mam pojęcia, bardzo dbam o ząbki Maksa i o to co je i pije też więc tym bardziej odbieram to jako moją porażkę)
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2012-08-22 o 08:34
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:28   #4013
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Brumiątko moje słodkie
o hipnotycznym spojrzeniu
i zniewalającym uśmiechu
z okazji Twoich pierwszych urodzin życzę Ci
dużo słońca i uśmiechu
zdobytych szczytów
najlepszych babek z piasku
cudowności i słodkości

Blanka dla Ciebie równiez najlepszego
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:57   #4014
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Szok!!!
Chociaż, tak na marginesie, dla mnie bicie dziecka w pupę i bicie w twarz to to samo. Takie samo zło. Pewnie podpadnę tym stwierdzeniem
mi zawsze uderzenie w twarz jakoś gorzej się kojarzyło - tak jakby ktoś zdeptał dumę...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:05   #4015
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Tymek, Blanka sto lat!!! Witajcie w gronie małych dzieci!

Natka fajne masz D(d)omki

Aania gratuluję udanej wizyty! I udanego wypoczynku zyczę! Przyda Ci się trochę świezych sił.

Youyou powodzenia w pracy!

Patryk też odnosi swoje pieluchy do kosza.
I rączki też już próbuje sam myć (i umywalkę przy okazji też)
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:13   #4016
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Natka no jak tak ładnie się zachował, to dostanie tą wiertarkę Tym bardziej, że sukienkę i tak w końcu kupiłam

Ja wiem, że klaps to klaps, nie ma znaczenia gdzie i oznacza to samo - bicie. Ale w twarz to dla mnie totalna zniewaga, pozbawienie godności

Dziewczyny jakie badania na tarczycę warto zrobić przed ciążą? Bo szwagierka się pytała? TSH, t3 i t4? Czy coś pomieszałam?
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:14   #4017
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Marinko super pasuje mi jak najbardziej ..... przyjdziecie do nas do domu czy spotkamy się na placu?

Zapałeczka , DaKaro przyjdziecie jutro na plac zabaw?

Natka pisałam już kiedyś że mały ma kamień na ząbkach i poprzednia dentystka nie zrobiła z tym nic, powiedziała żeby przyjść jak wszystkie mleczaki wyjdą, więc idę do innej ... nie wiem co mi powie, przez telefon mówiła że jak najbardziej da się coś z tym zrobić, ale mój syn nie współpracuje w przypadku zębów więc nie wiem czy coś zrobi ( a skąd kamień na zębach u tak małego dziecka ..... nie mam pojęcia, bardzo dbam o ząbki Maksa i o to co je i pije też więc tym bardziej odbieram to jako moją porażkę)
A który to plac zabaw?
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:21   #4018
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Blondynka skąd Ty bierzesz te wózki a cena wolałabym auto za te pieniądze

Monia dla mnie uderzenie w twarz też z tym się kojarzy...

Jeju jak parno
Wczoraj byłam z damą na plac zabaw,
normalnie czułam się jak zdziczała.
Jeden skakał piszczał, krzyczał i zabierał każdemu co mu się tylko spodobało.Drugi robił to samo za tym pierwszym.Trzeci zajmował się sobą, ale w pewnym momencie sikać mu się zachciało wyciągnął siusiaka i siura na trawę - komicznie to wyglądało, a potem powiedział, że troszkę się posiusiałna początku nie wiedziałam o co chodzi,bo słyszę że się coś leje,odwracam się a tam chłopczyk za mną siusia w moją stronę czwarty coś tam psocił. Normalnie nie ogarniałam

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

JAKIE MACIE INHALATORY dla dzieciaków ?!
wiem wiem już milion razy było pytane...

Jacieee ja robiłam w czasie ciąży antygen TPO ,TSH i kiedy TSH wyszło do dupy robiłam resztę Ft3 i Ft4

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość

Ja wiem, że klaps to klaps, nie ma znaczenia gdzie i oznacza to samo - bicie. Ale w twarz to dla mnie totalna zniewaga, pozbawienie godności
Takie pokazanie komuś że jest zwykłym śmieciem
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:22   #4019
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Zapałeczka obok basenu ... przyjdź z Natanem
Agawoo a Ty dasz radę przyjść ?
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2012-08-22 o 09:24
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:52   #4020
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

słoneczko potkajmy się na placu zabaw bo wiem, gdzie to jet i może dziewczyny dojdą
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.