Najlepsze Prostownice PART II - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 09:20   #4021
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A może ktoś pytał grabci czy Farouk jest dużo lepszy niż tondeo?
Grabcia na 1. miejscu polecała mi prostownice Farouk a na 2. Tondeo,ale nie zagłębiała się w szczegóły więc nie wiem czemu jest lepsza Ja wezmę chyba jednak Tondeo Eco-cerion...
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 11:09   #4022
Aiszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
jakie są te ryski??
czyściłas wodą??
ja bym chyba oddała, ale mam nadzieje ze nie mówisz o jedenj czy 2 delikatnych ryskach które w niczym nie przeszkaja.
Dzieki za porade.Chodzi mi o to,ze myslalm ze sprzet za ta kase bedzie idealny,ze plytki bede zabezpieczone w jakies folii.No ryski sa niewielkie.A mam jeszcze problem,ze te plytki sie nie stykaja i jest szpara.Czy moja jest wadliwa czy tondeo tak maja?

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-05 o 12:06
Aiszaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 12:14   #4023
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

taak?? a to niby która jest dobra i warta swojej ceny?? bo ja takiej nie widze, a lepiej dołożyć te 10-20 zł i byc zadowolonym a widziałam ze niektóre z prostowni tez kosztowały ok 200 zł
Konkretnego modelu Ci nie podam, bo nie zajmowalam sie przedzialem 100-200 zl. Ale zapewne na pewno znalazlaby sie dobra prostownica z tego zakresu cenowego. Nie kazdego stac na Tondeo, Ga.me, czy Farouk. Nie kazdy sobie moze pozwolic na "dolozenie kasy", wiec trzeba wybrac z nizszej polki, co nie oznacza ze gorszej. Nie trzeba miec profesjonalnego sprzetu za 200-300 zl, skoro ktos prostuje wlosy raz na tydzien lub rzadziej.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 12:46   #4024
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Konkretnego modelu Ci nie podam, bo nie zajmowalam sie przedzialem 100-200 zl. Ale zapewne na pewno znalazlaby sie dobra prostownica z tego zakresu cenowego. Nie kazdego stac na Tondeo, Ga.me, czy Farouk. Nie kazdy sobie moze pozwolic na "dolozenie kasy", wiec trzeba wybrac z nizszej polki, co nie oznacza ze gorszej. Nie trzeba miec profesjonalnego sprzetu za 200-300 zl, skoro ktos prostuje wlosy raz na tydzien lub rzadziej.
nikt tu nikogo nie namawia aby kupowal cos na co go nie stac. dziewczyny obyte z tematem prostowania zwyczajnie dzielą sie swoimi spostrzezeniami

to juz nawet nie jest kwestia zniszczenia wlosow, ale wlasnie efektu prostowania. sa dziewczyny, ktore ładnie wyprostuja sobie wlosy tansza prostownica, ale sa takie, u ktorych efekt bedzie sredni. z watkiem jestem na bieżąco i nie jedna osoba pisala o tym pisala.

uwazam, ze warto zainwestowac w dobre plytki, a to niestety kosztuje. a Ga.My "latają" na allegro za niewiele ponad 200zl, wiec nie uwazam, ze to jest jakas drastyczna roznica cenowa w porownaniu z marketowymi prostownicami
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 13:24   #4025
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Konkretnego modelu Ci nie podam, bo nie zajmowalam sie przedzialem 100-200 zl. Ale zapewne na pewno znalazlaby sie dobra prostownica z tego zakresu cenowego. Nie kazdego stac na Tondeo, Ga.me, czy Farouk. Nie kazdy sobie moze pozwolic na "dolozenie kasy", wiec trzeba wybrac z nizszej polki, co nie oznacza ze gorszej. Nie trzeba miec profesjonalnego sprzetu za 200-300 zl, skoro ktos prostuje wlosy raz na tydzien lub rzadziej.
ja mówiłam dokładnie o modelach która pokazała wizazanka, były tam prostownice za 200 zł i uwazam ze dołożenie 8 zł to nie jest majątek...

Cytat:
Dzieki za porade.Chodzi mi o to,ze myslalm ze sprzet za ta kase bedzie idealny,ze plytki bede zabezpieczone w jakies folii.No ryski sa niewielkie.A mam jeszcze problem,ze te plytki sie nie stykaja i jest szpara.Czy moja jest wadliwa czy tondeo tak maja?
ja miałam folie. (na początku nie zauwazyłam i nagrzałam z folią, ale na szczęście sie nie skleiły bo zaraz zauważyłam)
nie kapuje o co chodzi z tym stykaniem, moje się stykają, jak chcesz to wklej fotke,
a te ryski, to ja akurat nie miałam, ale mówisz o takich delikatnych widocznych np. pod światłem? bo jeśli o takich to wszystko ok, a jak nie to niewiem...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 15:43   #4026
kez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: jaka prostownica do włosów

potrzebuje pomocy!
moje wlosy sa... ech... krecone, cholernie niesforne dlatego potrzebuje czegos dobrego. waham sie miedzy tondeo a babyliss pro, dokladnie miedzy tymi. prosze o pomoc w wyborze
http://www.allegro.pl/item340143994_..._24mm_80w.html
http://www.allegro.pl/item337396941_...grabcia78.html
kez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:00   #4027
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: jaka prostownica do włosów

Cytat:
Napisane przez kez Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy!
moje wlosy sa... ech... krecone, cholernie niesforne dlatego potrzebuje czegos dobrego. waham sie miedzy tondeo a babyliss pro, dokladnie miedzy tymi. prosze o pomoc w wyborze
http://www.allegro.pl/item340143994_..._24mm_80w.html
http://www.allegro.pl/item337396941_...grabcia78.html
baybyliss podobno często się psują dlatego z góry odrzuciłam
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 16:08   #4028
kez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: jaka prostownica do włosów

dla mnie najwazniejszy jest dlugotrwaly i idealny efekt prostowania
to czy dana zabawka jest bardziej awaryjna od drugiej to juz inna sprawa :P
jestem naprawde zdesperowany
kez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:23   #4029
dorotka08
Raczkowanie
 
Avatar dorotka08
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: jaka prostownica do włosów

Ja wlasnie kupilam remingtona s2002. W prawdzie planowalam inny model s5002, bo ten juz mialam. Bylam z niego co prawda bardzo zadowlona ale po roku mi nagle sie zepsula a ja inteligentnie nie mialam podbitej gwarancji. Tym razem bede madrzezjsza i podbije tak wiec weszlam przpadkiem do sklepu a tam promocja i to cale 20 zl taniej niz najtansza z tego modelu na allegro za jedyne 70 zl. Znowu mam super prosciutkie wloski
dorotka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:49   #4030
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: jaka prostownica do włosów

Cytat:
Napisane przez kez Pokaż wiadomość
potrzebuje pomocy!
moje wlosy sa... ech... krecone, cholernie niesforne dlatego potrzebuje czegos dobrego. waham sie miedzy tondeo a babyliss pro, dokladnie miedzy tymi. prosze o pomoc w wyborze
http://www.allegro.pl/item340143994_..._24mm_80w.html
http://www.allegro.pl/item337396941_...grabcia78.html
tondeo
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 16:57   #4031
kez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: jaka prostownica do włosów

shit... te tondeo to naprawde takie dobre zabawki??
wszyscy je zachwalaja a na pierwszy rzut oka nie wyroznia sie niczym jesli chodzi o wyglad, ale coz... diabel zapewne tkwi w szczegolach a gama? co to w ogole jest? cos a`la tondeo? nie bardzo kumam roznicy
http://www.allegro.pl/item334711024_...najtaniej.html
kez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 19:00   #4032
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: jaka prostownica do włosów

Cytat:
Napisane przez kez Pokaż wiadomość
shit... te tondeo to naprawde takie dobre zabawki??
wszyscy je zachwalaja a na pierwszy rzut oka nie wyroznia sie niczym jesli chodzi o wyglad, ale coz... diabel zapewne tkwi w szczegolach a gama? co to w ogole jest? cos a`la tondeo? nie bardzo kumam roznicy
http://www.allegro.pl/item334711024_...najtaniej.html
te prostownice z bajerami zazwyczaj są do dupy;/
tondeo i gama to praktycznie to samo
różnica nazwa
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 10:22   #4033
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
nikt tu nikogo nie namawia aby kupowal cos na co go nie stac. dziewczyny obyte z tematem prostowania zwyczajnie dzielą sie swoimi spostrzezeniami

to juz nawet nie jest kwestia zniszczenia wlosow, ale wlasnie efektu prostowania. sa dziewczyny, ktore ładnie wyprostuja sobie wlosy tansza prostownica, ale sa takie, u ktorych efekt bedzie sredni. z watkiem jestem na bieżąco i nie jedna osoba pisala o tym pisala.

uwazam, ze warto zainwestowac w dobre plytki, a to niestety kosztuje. a Ga.My "latają" na allegro za niewiele ponad 200zl, wiec nie uwazam, ze to jest jakas drastyczna roznica cenowa w porownaniu z marketowymi prostownicami
Rozumiem, ze warto inwestowac w dobra prostownice, bo sama kupujac swoja pierwsza wydalam ponad 200 zl na efalocka - ktorego teraz wogole bym juz nie kupila. Jako ze ja prostuje codziennie wlosy to ponownie zdecydowalam sie na cos polecanego przez was, jako ze jak na razie z kasa nie mam problemow, bo sama na siebie zarabiam. Tylko troszke mnie zirytowal fakt, ze jesli jakas dziewczyna podaje swoje propozycje prostownic to z automatu pisze sie, ze sa niedobre. Nie testowalam babyliss, ani vidalsasoon czy jak sie to pisze, ale wiem ze na Vidal... pracuja na prawde dobrzy fryzjerzy i nie narzekaja, wrecz polecaja. Moze tu chodzi po prostu o nieznajomosc marki i trzymanie sie scisle jednego typu.
Na mysli mialam takze dziewczyny, ktore maja ok 100 zl na prostownice i nie wyprosza od rodzicow drugiej setki, aby kupic sobie game czy tondeo. Czytajac tez kwc wiem, ze te tansze prostownice tez dobrze sie sprawuja. Sama mam jedna marketowa za 30 zl i w momentach awaryjnych tez mi swietnie prostuje wlosy.

Zapomnialam dopisac, ze efekt prostych wlosow utrzymuje sie u mnie tak samo dlugo w przypadku prostownicy za 30, jak i za 250 zl. Jednak zdecydowalam sie na drozszy sprzet, bo jak juz napisalam katuje moje "hery" codziennie, wiec potrzeny mi sprzet z wieloletnia amortyzacja

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2008-04-06 o 10:26 Powód: dopisek
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:12   #4034
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze warto inwestowac w dobra prostownice, bo sama kupujac swoja pierwsza wydalam ponad 200 zl na efalocka - ktorego teraz wogole bym juz nie kupila. Jako ze ja prostuje codziennie wlosy to ponownie zdecydowalam sie na cos polecanego przez was, jako ze jak na razie z kasa nie mam problemow, bo sama na siebie zarabiam. Tylko troszke mnie zirytowal fakt, ze jesli jakas dziewczyna podaje swoje propozycje prostownic to z automatu pisze sie, ze sa niedobre. Nie testowalam babyliss, ani vidalsasoon czy jak sie to pisze, ale wiem ze na Vidal... pracuja na prawde dobrzy fryzjerzy i nie narzekaja, wrecz polecaja. Moze tu chodzi po prostu o nieznajomosc marki i trzymanie sie scisle jednego typu.
Na mysli mialam takze dziewczyny, ktore maja ok 100 zl na prostownice i nie wyprosza od rodzicow drugiej setki, aby kupic sobie game czy tondeo. Czytajac tez kwc wiem, ze te tansze prostownice tez dobrze sie sprawuja. Sama mam jedna marketowa za 30 zl i w momentach awaryjnych tez mi swietnie prostuje wlosy.

Zapomnialam dopisac, ze efekt prostych wlosow utrzymuje sie u mnie tak samo dlugo w przypadku prostownicy za 30, jak i za 250 zl. Jednak zdecydowalam sie na drozszy sprzet, bo jak juz napisalam katuje moje "hery" codziennie, wiec potrzeny mi sprzet z wieloletnia amortyzacja
dziewczyna pokazała prostownice w takich cenach w których mozna kupic game, dlatego uwazam ze skoro ma te 200 zł to 8 zł nie jest problem dołożyc!! gdyby pokazała tansze prostownice to doradzałabym remingtona, więc po co się czepiasz jak dokładnie nie wiesz, ja miałam babylissa i mam porównanie i doradzam prostownice które mają dobre opinie, więc uwazasz zeby kupic gorszą prkatycznie w tej samej cenie!!
chyba po to jest ten wątek zeby nie kupic jakiegos badziewia tylkow tej samej cenie juz cos naprawde fajnego
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 11:27   #4035
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Czemu sie denerwujesz?
Przeciez nikt Cie nie atakuje.
Ja tez polecajac komus dobra prostownice wskazalabym - o dziwo dzieki Tobie - Tondeo i Game, chociaz to sa drogie urzadzenia.
Moze sie po prostu nie rozumiemy, bo ja mowie o ogolnej sytuacji, a nie akurat o Tobie.

I nie mozna mowic, ze cos jest badziewiem tylko po przetestowaniu jednego modelu.
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:12   #4036
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Patka1906 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc.

Mam zamiar kupić prostownicę, pierwszą w życiu, nigdy nie prostowałam włosów. Naturalnie są one lekko pofalowane.
Zastanawiam się nad kupnem którejś z tych prostownic:

http://allegro.pl/item338981597_hit_...em_poznan.html
http://allegro.pl/item336094543_pros...egul_temp.html
http://allegro.pl/item335232276_pros...najlepsza.html

Czy któraś z Was używa/używała jakiejś z nich?
Która z nich najmniej niszczy włosy?
I ogólnie, która jest najlepsza?
Patka z tych trzech,ktore pokazalas mialam ostatnia-Optimum-tylko poprzedni model i powiem tak: jesli nie masz mocno skreconych wlosow,a prostownicy uzywasz "od swieta" to ujdzie w tlumie. Nie mniej efekt prosotwania daleki od naprawde profesjonalnych prostownic no i napewno niszczy wlosy. Po okolo poltora roku regularnego prostowania nadaje sie do wymiany-na pltykach sa przebarwienia-takie ciemniejsze,brunatne smugi,Jakby w tym miejscu przypalila sie plytka no i nie prostuje tak jak na poczatku.


Tak jak mirellka sugerowalabym dolozenie kilku zlotych i zakup Remingtona-opinie ma jednak lepsze niz prostowncie,ktore wymienilas a i efekt prostowania bardziej zadowalajacy<moja kolezanka prostuje od niedawna regularnie Remingtonem i wlosy naprawde o niebo lepiej sie prezentuja niz po Optimum>
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 12:45   #4037
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Czemu sie denerwujesz?
Przeciez nikt Cie nie atakuje.
Ja tez polecajac komus dobra prostownice wskazalabym - o dziwo dzieki Tobie - Tondeo i Game, chociaz to sa drogie urzadzenia.
Moze sie po prostu nie rozumiemy, bo ja mowie o ogolnej sytuacji, a nie akurat o Tobie.

I nie mozna mowic, ze cos jest badziewiem tylko po przetestowaniu jednego modelu.
nie bo poprostu cały czas mówie, ze widac ze ma kase na game bo pokazała dośc drogie prostownice, wiec dlaczego uwazasz ze ona nie ma kasy dołożenia na game?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:28   #4038
Aiszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

ja miałam folie. (na początku nie zauwazyłam i nagrzałam z folią, ale na szczęście sie nie skleiły bo zaraz zauważyłam)
nie kapuje o co chodzi z tym stykaniem, moje się stykają, jak chcesz to wklej fotke,
a te ryski, to ja akurat nie miałam, ale mówisz o takich delikatnych widocznych np. pod światłem? bo jeśli o takich to wszystko ok, a jak nie to niewiem...[/quote]

Hej Wklejam fotki.Ocencie to czy wszystko jest ok!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000.jpg (272,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie008.jpg (237,7 KB, 30 załadowań)
Aiszaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:29   #4039
olka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Chce polecić taką prostownicę http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=295

Po przeszukaniu wszystkich możliwych stronek zdecydowałam się na tą i jest super,włosy proste jak u fryzjera,nawet po imprezie.Polecam warto wydać więcej
olka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 13:41   #4040
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez olka85 Pokaż wiadomość
Chce polecić taką prostownicę http://www.tics.pl/product_info.php?...roducts_id=295

Po przeszukaniu wszystkich możliwych stronek zdecydowałam się na tą i jest super,włosy proste jak u fryzjera,nawet po imprezie.Polecam warto wydać więcej
no ba, my juz wiemy ze ta prostownica jest swietna

Aiszaa
mi się stykają;/
a ty masz game czy tondeo?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 14:21   #4041
Aiszaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Aiszaa
mi się stykają;/
a ty masz game czy tondeo?[/quote]

Ja mam tondeo..Kurcze chyba jednak trzeba bedzie zwrocic
Aiszaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:26   #4042
Patka1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Mirelkaaa, aniser - dzięki za pomoc.

Jeszcze raz przemyślę zakup prostownicy i chyba faktycznie zdecyduję się na Remingtona.
Patka1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 16:06   #4043
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Aiszaa Pokaż wiadomość
Ja mam tondeo..Kurcze chyba jednak trzeba bedzie zwrocic
A moge zapytac u ktorego sprzedawcy kupilas? Tez sie zamierzam na zakup internetowy.


Wlasnie chce kupic dobra prostownice i nie bardzo mam czas czytac cale forum.
Moze pomozecie mi w wyborze. Lepsza bedzie Tondeo Active Cerion

http://www.allegro.pl/item341390496_..._hairshop.html

czy Tondeo Active Cerion Tourmaline?

http://www.allegro.pl/item341367772_...e_nowosc_.html

Znalazlam tez Tondeo Cerion Turmaline.

http://www.allegro.pl/item338996013_...ndeo_hit_.html


Czy moze polecacie dolozyc i kupic Farouka?

Bede wdzieczna za wszelkie rady.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 16:40   #4044
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A moge zapytac u ktorego sprzedawcy kupilas? Tez sie zamierzam na zakup internetowy.


Wlasnie chce kupic dobra prostownice i nie bardzo mam czas czytac cale forum.
Moze pomozecie mi w wyborze. Lepsza bedzie Tondeo Active Cerion

http://www.allegro.pl/item341390496_..._hairshop.html

czy Tondeo Active Cerion Tourmaline?

http://www.allegro.pl/item341367772_...e_nowosc_.html

Znalazlam tez Tondeo Cerion Turmaline.

http://www.allegro.pl/item338996013_...ndeo_hit_.html


Czy moze polecacie dolozyc i kupic Farouka?

Bede wdzieczna za wszelkie rady.


Cytat:
Napisane przez Aiszaa
Ja mam tondeo..Kurcze chyba jednak trzeba bedzie zwrocic
moze tondeo tak ma?? niech wypowie się włascicielka tondeo, bo cos mi się chyba obiło o uszy ze sie nie styka, a moze to sobie wymysliłam?? niewiem własnie u kogo kupowałas?

Cytat:
A moge zapytac u ktorego sprzedawcy kupilas? Tez sie zamierzam na zakup internetowy.


Wlasnie chce kupic dobra prostownice i nie bardzo mam czas czytac cale forum.
Moze pomozecie mi w wyborze. Lepsza bedzie Tondeo Active Cerion

http://www.allegro.pl/item341390496_..._hairsho p.html

czy Tondeo Active Cerion Tourmaline?

http://www.allegro.pl/item341367772_...e_nowosc _.html

Znalazlam tez Tondeo Cerion Turmaline.

http://www.allegro.pl/item338996013_...ndeo_hit _.html


Czy moze polecacie dolozyc i kupic Farouka?

Bede wdzieczna za wszelkie rady.
hmm jak chcesz tondeo to ta jest najlepsza

http://www.allegro.pl/item341367772_...e_nowosc_.html

faurok chyba lepsza, ale niewiem bo nie miała tego w rękach i chyba zadna z wizazanek nie testowała oby dwóch
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 16:44   #4045
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość



moze tondeo tak ma?? niech wypowie się włascicielka tondeo, bo cos mi się chyba obiło o uszy ze sie nie styka, a moze to sobie wymysliłam?? niewiem własnie u kogo kupowałas?


hmm jak chcesz tondeo to ta jest najlepsza

http://www.allegro.pl/item341367772_...e_nowosc_.html

faurok chyba lepsza, ale niewiem bo nie miała tego w rękach i chyba zadna z wizazanek nie testowała oby dwóch
mi się też na początku zdawało, że sie nie stykaja (tzn faktycznie nie stykaly sie do konca) ale z biegiem czasu sie wyrobiła i ta szpara jest mniejsza. jak ja dostalam (tondeo active cerion) to myslalam ze jest jakas wadliwa, bylam przyzwyczajona do wyrobionego efalocka a nim to na maksa sciskalam wlosy (i sobie powyrywalam obecnie odrastaja takie kłaczki krotkie). wyprostuj sobie nia wloski, zobaczysz ze da rade
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 16:57   #4046
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

musze sie poskarzyc na najgorsza prostownice jaka mialam i ostrzegam przed jej kupem!!

Kupilam w hurotnwi fryzjerskiej za 260 zl prostownice FOX professional hi- tec z plytakim cermaicznymi, regulacja temperatury i jonizacja. No i jak kupialm to przy pierwszym uzyciu zaczela mi sie wylaczac ciagle i nie moglam wyprostowac wlosow. Oddalam.. po walce z hurotwnia dostalam nowa taka sama. Uzywalam jej miesiac i mi sie zepsula! Nagle sie wylaczyla i jest martwa, tak jakby grzalka sie spalila. Po prostu nie mam slow na ta prostownice. Na dodatek rwie wlosy.

Daje sobie spokoj z prostownicami z hurtownii, mialam poprzednio Vidal Sasson z reg. i jonizacja i do dzis dziala i mnie ratuje , jak tak Fox'a sie psuje.
Planuje zakupic jakiegos pozadnego remingtona... tylko nie wiem jeszcze jakiego:P
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 17:39   #4047
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
musze sie poskarzyc na najgorsza prostownice jaka mialam i ostrzegam przed jej kupem!!

Kupilam w hurotnwi fryzjerskiej za 260 zl prostownice FOX professional hi- tec z plytakim cermaicznymi, regulacja temperatury i jonizacja. No i jak kupialm to przy pierwszym uzyciu zaczela mi sie wylaczac ciagle i nie moglam wyprostowac wlosow. Oddalam.. po walce z hurotwnia dostalam nowa taka sama. Uzywalam jej miesiac i mi sie zepsula! Nagle sie wylaczyla i jest martwa, tak jakby grzalka sie spalila. Po prostu nie mam slow na ta prostownice. Na dodatek rwie wlosy.

Daje sobie spokoj z prostownicami z hurtownii, mialam poprzednio Vidal Sasson z reg. i jonizacja i do dzis dziala i mnie ratuje , jak tak Fox'a sie psuje.
Planuje zakupic jakiegos pozadnego remingtona... tylko nie wiem jeszcze jakiego:P
jak masz kase to moze tondeo albo game?
bo na remingtona tez było pare skarg a na tondeo i game nie
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:07   #4048
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
musze sie poskarzyc na najgorsza prostownice jaka mialam i ostrzegam przed jej kupem!!

Kupilam w hurotnwi fryzjerskiej za 260 zl prostownice FOX professional hi- tec z plytakim cermaicznymi, regulacja temperatury i jonizacja. No i jak kupialm to przy pierwszym uzyciu zaczela mi sie wylaczac ciagle i nie moglam wyprostowac wlosow. Oddalam.. po walce z hurotwnia dostalam nowa taka sama. Uzywalam jej miesiac i mi sie zepsula! Nagle sie wylaczyla i jest martwa, tak jakby grzalka sie spalila. Po prostu nie mam slow na ta prostownice. Na dodatek rwie wlosy.

Daje sobie spokoj z prostownicami z hurtownii, mialam poprzednio Vidal Sasson z reg. i jonizacja i do dzis dziala i mnie ratuje , jak tak Fox'a sie psuje.
Planuje zakupic jakiegos pozadnego remingtona... tylko nie wiem jeszcze jakiego:P
Nie dziwie się, że masz takie "przygody" z prostownicami, skoro wybierasz te najgorsze.

Ja od dwóch lat mam tondeo i jestem naprawde zadowlona, jest to najlepsza prostownica jaka kiedykolwiek miałam
Wczesniej miałam równiez Efalocka ale była bez porównania z Tondeo. Jesli nie masz za dużo pieniążków to kup sobie Game, to jest ta sama firma, a cena troszkę niższa! Absolutnie nie kupuje Remingtona
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:22   #4049
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość


faurok chyba lepsza, ale niewiem bo nie miała tego w rękach i chyba zadna z wizazanek nie testowała oby dwóch
jedna sie wypowiadala, niestety nie pamietam nicka.

porownywala Tondeo active cerion z Global Beauty. a Global Beauty jest tylko za oceanem, z tego co kojarze, jest to jeden z odlamow firmy Farouk. prostownice wygladaja niemal identycznie, wiec stawiam, ze polska i amerykanska wersja dzialaja podobnie.

http://republika.pl/blog_sf_3682104/4550821/tr/chi.png

wizazanka ta stwierdzila, ze Tondeo jest super, (zamiescila nawet fotki) ale Global Beauty i tak lepsze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:45   #4050
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Nie dziwie się, że masz takie "przygody" z prostownicami, skoro wybierasz te najgorsze.

Ja od dwóch lat mam tondeo i jestem naprawde zadowlona, jest to najlepsza prostownica jaka kiedykolwiek miałam
Wczesniej miałam równiez Efalocka ale była bez porównania z Tondeo. Jesli nie masz za dużo pieniążków to kup sobie Game, to jest ta sama firma, a cena troszkę niższa! Absolutnie nie kupuje Remingtona
a czemu remingtona absolutnie nie?
jak nie bedzie meic kasy na game, to z tanszych remington najlepszy...

Cytat:
jedna sie wypowiadala, niestety nie pamietam nicka.

porownywala Tondeo active cerion z Global Beauty. a Global Beauty jest tylko za oceanem, z tego co kojarze, jest to jeden z odlamow firmy Farouk. prostownice wygladaja niemal identycznie, wiec stawiam, ze polska i amerykanska wersja dzialaja podobnie.

http://republika.pl/blog_sf_3682104/4550821/tr/chi.png

wizazanka ta stwierdzila, ze Tondeo jest super, (zamiescila nawet fotki) ale Global Beauty i tak lepsze
mozna się było domyslic ze faurok lepszy, chciałabym sama przetestowac, ale pewnie nie bede miec takiej okazji?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.