Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 05:11   #4021
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Witam, Sabah al Khair !!!

Witam w Środę, 13-go dnia Maja.


W Kościele Katolickim dzisiaj uroczystość Matki Bożej Fatimskiej.

Fatima jest miejscowością w Portugalii. Od 13 Maja do 13 Października 1917 roku miało tam miejsce objawienie Matki Boskiej, która ukazała sie trzem młodym pasterzom: Francisco, Jiacinta i Lucia.
Przekazał na ich ręce trzy tajemnice fatimskie, nie uznawane i zwalczane przez Kościół aż do 1930 roku.

Pierwsza tajemnica dotyczy ustanowienia nabożeństwa do Niepokalanego Serca Maryi.

Druga tajemnica to wizja piekła i kary jakie spotkają ludzi za grzechy i zbrodnie, mówi się też, że była to przepowiednia wybuchu II Wojny Światowej i ekspansji komunizmu.

Trzecia tajemnca fatimska, przeznaczona tylko dla samych papieży ujawnił ją dopiero Jan Paweł II w 2000 roku a przepowiadała ona zamach na niego.... dokonany w dniu 13 maja 1981 roku.


Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Evo ja się nie przejmuje za bardzo, gdy ktos się z mojej religii nabija.
Żadna to dla mnie nowość
Luna, nowość to nie jest niestety... mnie się nie podoba, gdy ktoś nabija się z religii i mówię o tym otwarcie.

Mam dość patrzenia jak głupie artystki "schodzą z krzyża" dla pokazówki, mam dość, gdy deptane są świętości a wiara porównywana do bajek, jestem tym zmęczona.

Teraz trzeba być cool w świecie.... najlepiej radykalnym homoseksualistą i jak najgłośniej narzekać na księży... no tak, homoseksualiści mają niewątpliwie najwięcej do powiedzenia.

Tendencja jest taka, że im ktoś bardziej chamski i głośny, to największą popularność zyskuje jako osoba "kontrowersyjna".

Dość tych kontrowersji... dla mnie to gbur i prostak, ten co z religii i osób wierzących się nabija, nawet nazywając to kabaretem... są pewne granice, nie ma lepszych tematów? Może dzieci autystyczne, może starcy z przwlekłymi chorobami, może wyśmiać własną matkę umierającą na raka... dla takich, to wszak śmieszna choroba jest.

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
A tolerancję dla ateistów wielką mam i szacunek również, zwłaszcza jeśli mają coś madrego do powiedzenia
O wiele bardziej drażni mnie wszechobecny konsumpcjonizm i życie bez refleksji
Właśnie.... tolerancję to mam do ludzi bez względu na wiarę i pochodzenie... to, że John Travolta wierzy w to co wierzy, to jego sprawa, ale nie wypowiada się w głupi sposób jak Tom Cruise.... są granice darzenia szacunkiem.

Mądrze do powiedzenia miał Stanisław Lem... ale i on się mógł mylić.... najczęściej, słychać jednak gniewne głosy i pełne agresji obraźliwe tony nie wśród ateistów, ale tych, co mówią, że wierzą, ale... no właśnie... po czym sami sobie tworzą Boga na swój obraz i podobieństwo... bo Bóg to tak, ale kościół i religia, to już nie. Modne powiedzenie: "wierzę, że coś jest, jakaś siła.... ale w Kościół nie wierzę"... a ja powiem cytatem: "Trzeba samemu swoje życie ustawiać według hierarchii, która wynika ze zmartwychwstania Chrystusa i naszego zmartwychwstania. Trzeba to, co wiemy i słyszymy i w co wierzymy iść i nieść"

Konsumpcjonizm i życie bez refleksji nie powstało samo z siebie... jest wynikiem zatracenia się człowieka. Renesans przyniósł nam wiarę w człowieka... wiarę, że człowiek sam może wszystko i nie potrzebuje do tego Boga... ale "jak trwoga, to do Boga" właśnie.


Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dylemat. Jedziemy do Międzyzdrojów i nie mogę się zdecydować.

Pierwsza oferta-pokoje średnie, ze skosami (ten zielony ze skosem byłby nasz) z łazienka ale bez balkonu. Do morze blisko-150m http://www.lido.morze.net.pl/

Druga oferta- piękne pokoje, wygodne szerokie łoża, pokój z łazienką i dużym balkonem ale do morza ok. 600-700m (10 min na skróty, 15 min deptakiem) http://www.miedzyzdroje.e-wczasy.com.pl/Kwatery,1093

Obie oferty mają tę samą cenę, 50zł za osobodobę.
Co wybrać?
Aguś, ja sądzę, że lepsza oferta jest ta druga... osobiście ważne jest dla mnie jak wypoczywam, wyrosłam już z harcerstwa i po plaży muszę mieć dobre warunki na relaks.

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Co się tyczy religii, polityki, to ja mogę godzinami, szczególnie o polityce Religia to dla mnie oddzielny temat, pracuję z księdzem i się napatrzyłam przez 7 lat na jego wybryki. Powiem szczerze, że bardzo zmieniłam stosunek do kościoła. Niestety nie na plus.
Ya, też widziałam wiele różnych przykrych i niesprawiedliwych sytuacji w Kościele... jednak jakaż byłaby ma wiara, gdybym z powodu jednego, a nawet kilku głupców odeszła od Kościoła?

To my, ludzie tworzymy Kościół.... a jesteśmy wszyscy bez wyjatku grzeszni... jeśli byłabym bez grzechu (a nie jest to możliwe) to tylko wtedy miałabym prawo "rzucić kamień".

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Ewo ja dopiero zaczynam wieczór Ale dziękuję za życzenia Burzy nie ma, ale mam dość na dziś zdjęć Niniejszym Tobie również życzę spokojnego snu i niech Ci się przyśni nasza polska zima, bo pewnie się dawno śniegiem bawiłaś
Dziękuję Kasiu, bardzo lubię widok zimy i śniegu padającego za oknem, gdy siedzę z książką przy ciepłym kominku... ehhh.... rozmarzyłam się.

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
a co do religii, dla mnie to temat jak każdy inny, byleby się nie kłócić, a kulturalnie wymieniać poglądy

Eva, jakie słodkie zyczenia, i to dla kazdego moherka, dobranoc również
Ain, bo nie o kłótnię chodzi ale o normalne podzielenie się poglądami. Bardzo lubię Was czytać, jesteście dla mnie prawdziwym i rzetelnym "przekrojem społeczeństwa".... oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg

Edytowane przez Eva ID
Czas edycji: 2009-05-13 o 06:08
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 05:28   #4022
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Witajcie Moherki
Co do wyboru pokoju to zalezy co macie zamiar robic w Miedzyzdrojach. Jesli glownie na plazy - to na pewno pierwsza wersja
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 06:48   #4023
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Bry wszystkim

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
[SIZE=3]
Maddie, spokojnego snu...
Evuś Dziękuję, nawet się wyspałam

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dylemat. Jedziemy do Międzyzdrojów i nie mogę się zdecydować.

Pierwsza oferta-pokoje średnie, ze skosami (ten zielony ze skosem byłby nasz) z łazienka ale bez balkonu. Do morze blisko-150m http://www.lido.morze.net.pl/

Druga oferta- piękne pokoje, wygodne szerokie łoża, pokój z łazienką i dużym balkonem ale do morza ok. 600-700m (10 min na skróty, 15 min deptakiem) http://www.miedzyzdroje.e-wczasy.com.pl/Kwatery,1093

Obie oferty mają tę samą cenę, 50zł za osobodobę.
Co wybrać?
Aguś, ja bym wzięła drugą opcję, 15 minut spacerkiem to nie długo, w zamian masz balkon i fajne łóżko

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Madd pociesze Cię, z autopsji wiem, ze teraz będzie tylko gorzej Ale jak już wszystko się skończy, jak nadejdzie ta chwila, zobaczysz, jak niektóre sprawy są błahe Nabierzesz dystansu, głowa do góry
To mnie faktycznie pocieszyłaś Najlepiej chyba zacisnąć zęby i iść do przodu, a jeśli później okaże się, że nie było się czym przejmować, to tym lepiej
Ya, uczysz w trójce, czy coś mi się pomieszało?

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
oj takie tam proste bluzeczki, nic szczególnego, ale tanie i w sumie ładne (choc tej ładniejszej mi sie nie udało wygrać póki co)-30zł i myslałam,ze uda mi sie min. dwie rzeczy zlicytowac u tego samego sprzedawcy, toby mi się przesyłka opłacała (13,50zł). Jeszcze mam trzy rzeczy (chyba?) do zlicytowania, mam nadz.ze się uda (ze snajperem, co to mi go Adri podesłała). Jak wygram, to sie pochwale

a myślałam, ze znowu teściowa dał Ci popalic-w sumie dobrze, ze się tym razem nie naraziła ale szkoda, że jakieś inne zmartwienia masz a jak kaszel? mnie cos dziś gardło boli, bo taka pogoda, ze nie wiadomo, jak się ubrać
Ain, to spróbuj ze snajperem, mi się kiedyś dzięki niemu udało wygrać pewną aukcję, na której mi zależało I też zawsze staram się kupić kilka rzeczy u jednego sprzedawcy (głównie książki), aby był jeden koszt przesyłki, inaczej przestaje się to tak bardzo opłacać.

Z teściową na razie jest dobrze, odpukać, nie porusza przy mnie tych drażliwych tematów i jest ok Kaszel nadal jest, dziś idę do lekarza..
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 06:53   #4024
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Eva ja wychodze z założenia, że wściekanie się na rzeczy tak odległe jak poglądy Toma jest mało konstruktywne Ja w takich przypadkach wolę się pomodlić za biednego Toma, by Bóg mu rozum wrócił i pobłogosławił.

Wszelkie kontrowersje artystyczne związane z symbolika religijną są czasami zwyczajnie nieprzyjemne i smutne.
Nie ogladam, wyłaczam, przełączam.

Ja się specjalnie nie ekscytuję burzą przeciwko mojej wierze. Burza minie, wiara zostanie. Kwestie religii staram się traktować ze spokojem.
I szczerze mówiąc dziwię się,że z Twoją uwagę przykuwa pranie wywieszone w niedzielę, niż ekspansja islamistów.
Pisałas o dzwonach, które własnie im o ile dobrze pamiętam straaaaaaaaasznie przeszkadzały.
I tu się mogę przyznać mój szacunek do islamistów się robi bardzo malutki.


A dodam,że jestem nieco cholerykiem i zdarza mi się walczyć o inne rzeczy w dość entuzjastyczno-gwałtowny sposób.





Poranek
dziś zachmurzony, pobudka wczesna.Doba nadal okazuje się za krótka
Udało mi się sukienkę na ebay wygrać
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 07:55   #4025
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Ja wybrałabym drugą opcję ze względu na łóżka - to dla mnie warunek udanego wypoczynku
no wiem, sama na to zaczęłam bardzo zwracać uwagę

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
ja tez druga.
Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Aga jedna i druga oferta jest bardzo atrakcyjna. Chyba wybrałabym drugą opcję, 10 min spaceru, balkonik na wieczór No i można zaprezentować opaleniznę na deptaku I pooglądać turystów


Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
Aga, to zalezy, jak wypoczywacie. Czy siedzicie cały dzien na plaży? wtedy lepsze pokoje z oferty nr1-blisko, jak coś zapomnicie z pokoju, czy cos, to będzie rzut beretem. Druga oferta fajniejsza pod względem lokalowym-chyba więcej przestrzeni w pokjach, balkon-mozna zjeść np. śniadanie na powietrzu. A te 10min. spacerkiem to nie tak duzo, przynajmniej się poruszacie trochę każdego dnia
Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Aguś, ja sądzę, że lepsza oferta jest ta druga... osobiście ważne jest dla mnie jak wypoczywam, wyrosłam już z harcerstwa i po plaży muszę mieć dobre warunki na relaks.
Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Aguś, ja bym wzięła drugą opcję, 15 minut spacerkiem to nie długo, w zamian masz balkon i fajne łóżko
Sama wolałabym drugą opcję, te pokoje są śliczne i te wygodne łoża ale gdyby pierwsza miała balkon wybrałabym jednak pierwszą. Mąż chce pierwszą bo blisko do morza...no i ten mój kręgosłup, chce jak najbardziej skrócić łażenie. Sama nie wiem


Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Aga ja bym wybrała opcję numer jeden
Bardziej do mnie przemawia. (z założeniem,że pogoda będzie ładna)
Luno, jako jedyna doradzasz mi pierwszą opcję.

Sama już nie wiem...
Dziękuję dziewczyny za pomoc mam godzinę na decyzję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:14   #4026
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Smile Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Eva ja wychodze z założenia, że wściekanie się na rzeczy tak odległe jak poglądy Toma jest mało konstruktywne Ja w takich przypadkach wolę się pomodlić za biednego Toma, by Bóg mu rozum wrócił i pobłogosławił.

Luna, wściekać się nie ma sensu o nic... a już o poglądy Toma tym bardziej... przyłączam się do modlitwy i życzeń błogosławieństwa.

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Wszelkie kontrowersje artystyczne związane z symbolika religijną są czasami zwyczajnie nieprzyjemne i smutne.
Nie ogladam, wyłaczam, przełączam.
To nie są li tylko kontrowersje, ale używając kulturalnego języka pozostańmy przy tym określeniu, otóż ja mam dość polityki strusiej i chowania głowy w piasek, bo tego się ode mnie oczekuje... nie wyłaczam i przełączam ale oglądam, słucham i czytam... wyrabiając sobie opinię o takich właśnie pożal się Boże "artystach" od siedmiu boleści bazujących na poklasku głupich ludzi.

Bo jakże inaczej nazwać zachłyśnięcie się bzdurną sztuką, w której głównym elementem są symbole religijne zestawione z ekstrementami i używane tylko dla wywołania "kontrowersji".

Jak można zrobić szum wokół siebie? Najlepiej dołożyć Kościołowi, religii i ogłosić, że się jest prześladowanym "kochającym inaczej".

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Ja się specjalnie nie ekscytuję burzą przeciwko mojej wierze. Burza minie, wiara zostanie. Kwestie religii staram się traktować ze spokojem.
I szczerze mówiąc dziwię się,że z Twoją uwagę przykuwa pranie wywieszone w niedzielę, niż ekspansja islamistów.
Pisałas o dzwonach, które własnie im o ile dobrze pamiętam straaaaaaaaasznie przeszkadzały.
I tu się mogę przyznać mój szacunek do islamistów się robi bardzo malutki.
Gdyby to burza była tylko... ale nie jest to tylko burza niestety.

Konflikt religijny żydowsko - chrześcijańsko - muzułmański sztucznie podsycają właśnie głupcy.

Wizyta papieża na Bliskim Wschodzie i aktywne rozmowy o współną modlitwę i współną silną, konstruktywną przyszłość tych trzech religii pokazuje, że możemy żyć obok siebie szanując się wzajemnie.

Ale głupcy są po każdej stronie.

Mnie najbardziej nie podobają się głupcy po stronie chrześcijańskiej... bo zły to ptak co własne gniazdo kala....

Zwracam uwagę na szczegóły, bo kto w sprawach małych jest wielki to i w wielkich taki pozostanie...

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
A dodam,że jestem nieco cholerykiem i zdarza mi się walczyć o inne rzeczy w dość entuzjastyczno-gwałtowny sposób.
Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, bardzo trudno mnie obrazić.... piszę spokojnie i bez zbytniej emocji, chciałabym wierzyć, że to co piszę jest zrozumiałe... musiałam o tym napisać, bo temat ten przewijał sie już kilkakrotnie, a nie miałam czasu na niego w pełni odpowiedzieć.

Psycholog określił mnie jako skrajnego Sangwinika z elementemi Flegmatyka


Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Poranek dziś zachmurzony, pobudka wczesna.Doba nadal okazuje się za krótka
Udało mi się sukienkę na ebay wygrać

Brawo za wygraną aukcję.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:35   #4027
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Czesc moherki!!!

Wczoraj sie przeprowadzalam wiec siedzialam cicho. Po tym jak juz spakowalam graty, przewiezlismy graty i rozpakowalismy graty zrobilo sie pozno i moj TZ postanowil mnie zaporsic na obiad gdzies, bo i tak w lodowc pusto mamy. Poszlismy na spacer i rozeznanie brzegiem i trafilismy do restauracji uradzonej w starej hali rybackiej. Piekna, przestronna, nad samym morzem. Pogoda piekna, zachod slonca nad woda a ja sobie siedzialam i jadlam swierzutenkie krewetki (te ogromne krewetki) w sosie, filecik z jakiejs ryby, creme brulee i zapijalam winem. Knajpa marzenie. Niebezpiecznie taka miec, bede tam wydawac wszystkie pieniadze . W kazdym razie, coby wam jeszcze gul skoszyl Teraz siedze sobie przed moim ogromnym oknem i patrze na morze .

Z mniej milych rzeczy to musze dzis oddac prace dyplo..... oby wszystko poszlo dobrze.....


No i fotoski:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1213221308BDzLCCn.jpg (53,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1213246805jduQICh.jpg (16,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1221344278UEFTszD.jpg (45,3 KB, 3 załadowań)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 08:52   #4028
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Santos, pójdzie dobrze

Krewetki uwielbiam.

Wybrałam jedną drugą opcję wakacyjną, dzwoniłam już do właścicieli i czekam na nr konta
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-13 o 08:53
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 08:52   #4029
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Sama wolałabym drugą opcję, te pokoje są śliczne i te wygodne łoża ale gdyby pierwsza miała balkon wybrałabym jednak pierwszą. Mąż chce pierwszą bo blisko do morza...no i ten mój kręgosłup, chce jak najbardziej skrócić łażenie. Sama nie wiem


Luno, jako jedyna doradzasz mi pierwszą opcję.

Sama już nie wiem...
Dziękuję dziewczyny za pomoc mam godzinę na decyzję
Aga, zapomniałam o Twoich problemach z kręgosłupem Faktycznie, chyba pierwsza opcja będzie dla Was lepsza..
Swoją drogą, niezłe ceny mają nad morzem. A ja myślałam, że góry są strasznie drogie
Edit: Doczytałam, że wybrałaś jednak drugą opcję Pewnie to duże łóżko przeważyło szalę

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Czesc moherki!!!

Wczoraj sie przeprowadzalam wiec siedzialam cicho. Po tym jak juz spakowalam graty, przewiezlismy graty i rozpakowalismy graty zrobilo sie pozno i moj TZ postanowil mnie zaporsic na obiad gdzies, bo i tak w lodowc pusto mamy. Poszlismy na spacer i rozeznanie brzegiem i trafilismy do restauracji uradzonej w starej hali rybackiej. Piekna, przestronna, nad samym morzem. Pogoda piekna, zachod slonca nad woda a ja sobie siedzialam i jadlam swierzutenkie krewetki (te ogromne krewetki) w sosie, filecik z jakiejs ryby, creme brulee i zapijalam winem. Knajpa marzenie. Niebezpiecznie taka miec, bede tam wydawac wszystkie pieniadze . W kazdym razie, coby wam jeszcze gul skoszyl Teraz siedze sobie przed moim ogromnym oknem i patrze na morze .

Z mniej milych rzeczy to musze dzis oddac prace dyplo..... oby wszystko poszlo dobrze.....


No i fotoski:
Santos, zazdroszczę takiej restauracji, zjadłabym chętnie te krewetki i creme brulee, niestety, w mojej zapyziałej wiosce takich atrakcji brak
Zrób zdjęcie widoku z okna i wklej nam na wątku
Kiedy dostaniesz wyniki egzaminów?

Wczoraj z TŻ byliśmy na pierwszej spowiedzi przedślubnej, poszło zadziwiająco łatwo. Moje wynurzenia ksiądz skwitował tym, że pewne grzechy mają to do siebie, że są przyjemne
Dziewczyny, jak myślicie, do drugiej spowiedzi lepiej iść w piątek przed ślubem, czy w dzień ślubu rano? Bo mam dylemat..
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:04   #4030
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak myślicie, do drugiej spowiedzi lepiej iść w piątek przed ślubem, czy w dzień ślubu rano? Bo mam dylemat..
Maddie, moim zdaniem w Piątek przed ślubem, aby w dniu ślubu mieć spokojnie czas na przygotowania bez dodatkowego stresu.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:09   #4031
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Aga, zapomniałam o Twoich problemach z kręgosłupem Faktycznie, chyba pierwsza opcja będzie dla Was lepsza..
Swoją drogą, niezłe ceny mają nad morzem. A ja myślałam, że góry są strasznie drogie
Edit: Doczytałam, że wybrałaś jednak drugą opcję Pewnie to duże łóżko przeważyło szalę



Santos, zazdroszczę takiej restauracji, zjadłabym chętnie te krewetki i creme brulee, niestety, w mojej zapyziałej wiosce takich atrakcji brak
Zrób zdjęcie widoku z okna i wklej nam na wątku
Kiedy dostaniesz wyniki egzaminów?

Wczoraj z TŻ byliśmy na pierwszej spowiedzi przedślubnej, poszło zadziwiająco łatwo. Moje wynurzenia ksiądz skwitował tym, że pewne grzechy mają to do siebie, że są przyjemne
Dziewczyny, jak myślicie, do drugiej spowiedzi lepiej iść w piątek przed ślubem, czy w dzień ślubu rano? Bo mam dylemat..
mój kręgosłup wdzięczny nie byłby też za schody na poddasze, na ogół strome i kręcone.
A tam piękny pokój, balkon (na wakacjach uwielbiam wstawać o 7 rano i jeść śniadanie na balkonie) i te wielkie wygodne łóżka

Maddie, lepiej w piątek. W sobotę masz sporo innych rzeczy na głowie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 09:09   #4032
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
A po co ci szpeigu mieszkanie od jakiegoś niesłownego narwańca?
Mam na mysli tyle,z elepiej chwilę poczekać ( i niestety poznosic piekło)i dostać coś odpowiedniego.
Luna, nie bede znosic dluzej tego piekla. Koniec. Znowu ktos sie na mnie z lapskami rzuci i kark bedzie chcial mi skrecic? O nie.
I jak nieslowny narwaniec?
To ze koles powiedzial ze nieaktualne przez domofon zamiast zadzwonic? Ale to wynajem i bez agencji byl, a my jednoczesnie szukamy mieszkania do kupienia (co sie szybciej trafi) i wlasnie w sobote jedziemy ogladac mieszkanie do kupienia. Jak nam sie spodoba to nie ma bata

Bylam juz w szpitalu i na zakupach. I kurde lipa troszke, bo lekarza nie ma i 25 mam przyjechac. A sie wscieklam bo bylabym trzecia w kolejce i wlasnie bym wychodzila z gabinetu!
No ale przynajmniej po drodze zrobilam zakupy, kupilam sobie bulki z otrebami na sniadanie, warzywa, oraz buraczki na obiadek A no i kefir, coby sobie jelita rozruszac bo ostatnio sie jakies leniwsze niz zazywczaj sie zrobily. Myslalam ze az tak leniwych jelit miec nie mozna.... a jednak mozna jeszcze bardziej.
(nie nie pije herbatek przeczyszczajacych, jelita mi zwalniaja bo metabolizm mi zwalnia, bo juz chyba w ogole nie produkuje hormonow odpowiedzialnych za to, ogolnie powolna sie robie przez to)
Tylko kto mi ten obiadek ugotuje?

Aga, 50zl za osoba/doba?! To chyba nie w sezonie
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-05-13 o 09:13
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:11   #4033
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Wczoraj sie przeprowadzalam wiec siedzialam cicho. [...] Pogoda piekna, zachod slonca nad woda a ja sobie siedzialam i jadlam swierzutenkie krewetki (te ogromne krewetki) w sosie, filecik z jakiejs ryby, creme brulee i zapijalam winem. Knajpa marzenie. Niebezpiecznie taka miec, bede tam wydawac wszystkie pieniadze . W kazdym razie, coby wam jeszcze gul skoszyl Teraz siedze sobie przed moim ogromnym oknem i patrze na morze .

Z mniej milych rzeczy to musze dzis oddac prace dyplo..... oby wszystko poszlo dobrze.....
Santos, wspaniale brzmi opis tej restauracji... i serwowanych tam dań... to chyba już będziesz się tylko tam stołować?

Masz widok z okna na morze?! Cudownie, czemu dopiero teraz się tam przenieśliście? Trzeba było juz dawno upajać się widokiem fal i szumem morza... (to Morze, czy Ocean, bo nie wiem dokładnie gdzie mieszkasz?)



Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Wybrałam jedną drugą opcję wakacyjną, dzwoniłam już do właścicieli i czekam na nr konta
Aguś, widzę, że nad Polskim morzem to ceny na bardzo... nawet bardziej niż bardzo światowym poziomie są
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:14   #4034
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Ewuś, niestety. Ceny zabójcze ale ja tak kocham nasz Bałtyk wzięliśmy 10 dni czyli 1000zł za pobyt plus cena za dojazd (tym razem nie jedziemy autem bo będziemy sami czyli PKP lub PKS).

Szpiegu, w sezonie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:18   #4035
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ewuś, niestety. Ceny zabójcze ale ja tak kocham nasz Bałtyk wzięliśmy 10 dni czyli 1000zł za pobyt plus cena za dojazd (tym razem nie jedziemy autem bo będziemy sami czyli PKP lub PKS).

Szpiegu, w sezonie
To musze Ci powiedziec ze dosc tanio jak na sezon. Przynajmniej z tego co TZ jezdzil.
Nie smiejcie sie... nigdy nie bylam nad morzem (chyba ze 30 minut w gdansku i spojrzenie na morze sie liczy... "no juz, napatrzylas sie? to jedziemy dalej"). Raz bylam w gorach jako gorach. I tez wtedy bylam az 5h za granica (chyba tez niecale, czy moze 2?). Na cale 22 lata mojego zycia. A no i na cale 22 lata mojego zycia raz bylam na koloniach... tak to co jakis czas wypady weekendowe z rodzicami.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-05-13 o 09:19
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 09:40   #4036
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
To musze Ci powiedziec ze dosc tanio jak na sezon. Przynajmniej z tego co TZ jezdzil.
Nie smiejcie sie... nigdy nie bylam nad morzem (chyba ze 30 minut w gdansku i spojrzenie na morze sie liczy... "no juz, napatrzylas sie? to jedziemy dalej"). Raz bylam w gorach jako gorach. I tez wtedy bylam az 5h za granica (chyba tez niecale, czy moze 2?). Na cale 22 lata mojego zycia. A no i na cale 22 lata mojego zycia raz bylam na koloniach... tak to co jakis czas wypady weekendowe z rodzicami.
to i tak jesteś lepsza niż ja, nigdy nie byłam zagranica ani na koloniach
Zawsze jeździmy nad morze.

Załatwione zapłaciłam zaliczkę .
Tu będziemy mieszkać http://www.miedzyzdroje.e-wczasy.com.pl/Kwatery,1093 spacerkiem jest 15 min. do morza, przeżyję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 10:01   #4037
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Maddie, moim zdaniem w Piątek przed ślubem, aby w dniu ślubu mieć spokojnie czas na przygotowania bez dodatkowego stresu.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mój kręgosłup wdzięczny nie byłby też za schody na poddasze, na ogół strome i kręcone.
A tam piękny pokój, balkon (na wakacjach uwielbiam wstawać o 7 rano i jeść śniadanie na balkonie) i te wielkie wygodne łóżka

Maddie, lepiej w piątek. W sobotę masz sporo innych rzeczy na głowie.
Eva, Aga, macie rację, pójdziemy sobie spokojnie w piątek, dzięki

Aguś, pokój naprawdę jest super, wybyczysz się w luksusie Też lubię sobie w wakacje rankiem na balkonie posiedzieć, tylko zamiast śniadanie piję kawę

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
To musze Ci powiedziec ze dosc tanio jak na sezon. Przynajmniej z tego co TZ jezdzil.
Nie smiejcie sie... nigdy nie bylam nad morzem (chyba ze 30 minut w gdansku i spojrzenie na morze sie liczy... "no juz, napatrzylas sie? to jedziemy dalej"). Raz bylam w gorach jako gorach. I tez wtedy bylam az 5h za granica (chyba tez niecale, czy moze 2?). Na cale 22 lata mojego zycia. A no i na cale 22 lata mojego zycia raz bylam na koloniach... tak to co jakis czas wypady weekendowe z rodzicami.
Szpiegu, ja też nad naszym morzem nie byłam.. Byłam nad oceanem w USA, nad Morzem Śródziemnym w Hiszpanii, nad Morzem Północnym w Niemczech, a polskiego Bałtyku nie dane mi było oglądać Za to w góry odkąd jestem z TŻ jeździmy co roku, a i wcześniej kilka razy tam byłam. Uwielbiam góry
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:15   #4038
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Witam.

i znikam, bo czasu mało.
Ściskam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszelkie ważne i mniej ważne sprawy.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 11:33   #4039
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Witam moherki, ja dalej gorączkuję

Aguś - zwróc uwagę na to, że często odległości są przekłamane, ja w Pogorzelicy miałam kiedyś być 700m od morza, a okazało się że krótki spacerek za każdym razem trwał co najmniej 25 minut.

Ogólnie po zeszłorocznych wakacjach ochota na wczasy nad Bałtykiem odeszła mi zupełnie - 5 dni w Gdańsku, deszcz non stop, i poszło nam w sumie coś pod 3000 zł za dwie osoby, a ani nie żyliśmy jakoś dostatnie ani nie mieszkaliśmy w luksusach, do tego 2 dni mieszkaliśmy u znajomych i poruszaliśmy się gdzieś dalej ich samochodem :/ Ja dziekuję, wolę dołożyć i lecieć gdzieś gdzie będę miała gwarantowaną pogodę przynajmniej, za niewiele większą kasę :/
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 11:54   #4040
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Dzień dobry Moherki

Elli Mam nadzieję, że chorubsko już niedługo przejdzie
Maddie trzymam kciuki za ograniczenie stresów
Aga ja też chyba wybrałabym opcje nr 2, licząc że to i tak dość niedaleko plaży. Gratuluję wyjazdu a kiedy się wybieracie?

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość

Espera, wyśnionego konceptu designu
Evo, dziękuję za wspaniałe życzenia, to bardzo słodkie... zwłaszcza, że utknełam z dyplomem i nie moge wymyśleć nic, z czego byłabym zadowolona ... nic mi sie nie chce (no prawie.... w zasadzie to żałosne) i mam wszystkiego dość...
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:28   #4041
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Evo, dziękuję za wspaniałe życzenia, to bardzo słodkie... zwłaszcza, że utknełam z dyplomem i nie moge wymyśleć nic, z czego byłabym zadowolona ... nic mi sie nie chce (no prawie.... w zasadzie to żałosne) i mam wszystkiego dość...
Esperka, kibicuję Ci.... wiesz, domy dla ludzi starszych powinny mieć jak najmniej schodów, ale już nie pamietam, czy dla starszych projektujesz to osiedle, czy dla młodych?

Teraz jest światowa tendencja do usuwania barier architektonicznych, ale to wiesz doskonale, jeśli uważasz, że mogłabym Ci w czymś pomóc, to śmiało pisz.

Dla mnie takim innowacyjnym pomysłem, byłoby wydzieleni miejsca do zamontowania ewentualnej windy, tak przyszłościowo, na wszelki wypadek, bo późniejsze przeróbki celem dostosowania (a przerabiałam to boleśnie) są dość kosztowne.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:49   #4042
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

WITAJCIE.
chciałam sie pochwalić,że u mnie wszystko się ułożyło.
szef wypłacił zaległą kasę,podpisał wypowiedzenie bez marudzenia i dodatkowego okresu na wypowiedzenie,więc czas załatwiac formalności do drugiej pracy.
najgorsze jest to,że teraz nie będzie GO przez miesiąć,a w domu bedzie tylko na weekend.
teraz to już całkiem dostanie do głowy.

MANIA- ceny nie sa wygórowane za taki standart,ale trzeba wziąć jeszcze pod uwage jedzenie,ktore kosztuje drożej niż w domu.
no chyba,że ktoś chce gotować,wtedy nie jest tak źle.
jednak mnie marza się wczasy,takie,aby koło mnie chodzili ludzie,a nie,żebym sama gotowała.
zostaje mi tylko pomarzyć o wakacjach,bo przechodząc z firmy do firmy dostanie tylko kasę.
w nowej znów musi pracowac najmniej pół roku.
to już drugie wakacje spędzone w domu.
o fucc.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 13:52   #4043
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Ech, mam totalnie kiepski humor...
Zwijam sie do szkoly...

TZ dzisiaj rozmawiac bedzie z mama... kupno mieszkania teraz od niej zalezy, bo naprawde bedzie nam potrzebna jej pomoc.
Zamiast zabijania kanarkow, proponuje chybcikiem zakopac chleb dla Swarozyca, nie wiem czy Rod by pomogl, ale moze moznaby bylo cos dla Peruna zakopac. Kajzerke? Namowilby Trzyglowa do pomocy.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-05-13 o 13:54
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:03   #4044
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

pytanie!!! wiecie cos o dobrych tabletkach nasennych bez recepty???

Margo ciesze sie ze wypalcono wam nalezne pieniazki...
Evo wyjatkowo dobrze mi sie dizs spalo...chyba dzieki Tobie my darling
Szpiegu za chiny ludowe nie rozszyfruje twojego postu ale rozumeim ze modly mam odprawiac nadal???

poza tym czekam na brata i rodzicielke i wale do krawcowej....
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:12   #4045
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
pytanie!!! wiecie cos o dobrych tabletkach nasennych bez recepty???

Margo ciesze sie ze wypalcono wam nalezne pieniazki...
Evo wyjatkowo dobrze mi sie dizs spalo...chyba dzieki Tobie my darling
Szpiegu za chiny ludowe nie rozszyfruje twojego postu ale rozumeim ze modly mam odprawiac nadal???

poza tym czekam na brata i rodzicielke i wale do krawcowej....
-ja też nie rozumiem,ale pewnie trzeba nadal trzymac kciukasy.troche to męczące przy obieraniu ziemniaków,ale czego nie robi się dla potrzebujących.dziś mają na obiad warzywa na patelnie mrożone z mięsem .bez roboty i krojenia kciukasami.

ANIKO-potrzebujesz nasenne,czy uspokajające?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:16   #4046
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
-ja też nie rozumiem,ale pewnie trzeba nadal trzymac kciukasy.troche to męczące przy obieraniu ziemniaków,ale czego nie robi się dla potrzebujących.dziś mają na obiad warzywa na patelnie mrożone z mięsem .bez roboty i krojenia kciukasami.

ANIKO-potrzebujesz nasenne,czy uspokajające?

nasenne Maragolciu....nie pytaj po co mi one
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:27   #4047
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
nasenne Maragolciu....nie pytaj po co mi one
ANIKO-nawet nie miałam na mysli pytać.
mam w domu ziołowe uspokajające,ale w zielarskim,lub a aptece powiedzą ci nazwy.
tylo te bez recepty sa na bazie ziół-homoopatyczne,a więc słabe.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 14:32   #4048
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

melduje ze siedze w domu czekajac na tel od konkubenta, ktory ma rozmowe o prace

i mam polke na jednym ramieniu wiec nie popisze
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:03   #4049
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ANIKO-nawet nie miałam na mysli pytać.
mam w domu ziołowe uspokajające,ale w zielarskim,lub a aptece powiedzą ci nazwy.
tylo te bez recepty sa na bazie ziół-homoopatyczne,a więc słabe.
no wlasnie...
ale dzisiaj zimno u mnie ...brr
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 15:08   #4050
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki cz. III - Lud Naftalinowy

ide odpocząć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sorry.jpg (51,8 KB, 15 załadowań)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.