Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 07:36   #4021
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

ja na obronach pierwszego stopnia byłam w spódnicy olowkowej i jakieś zwykłej białej koszuli, nawet się nie malowalam nie miałam do tego głowy wyglądałam skromnie - jak reszta dziewczyn. u mnie nie było rewii mody, to bardziej zależy od 'studentek'..
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 08:25   #4022
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Witajcie po świętach! Strasznie szybko zleciały :/


Co do stroju na egzamin to powtórzę to co było wczesniej napisane - nie kombinować Ubrać się prostko, skromnie i z klasą


Jadę z tżtem (już chyba tak mogę o nim mówić, sama nie wiem) do jego rodziców na obiad w weekend. Już myślę w co się ubrać
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 08:29   #4023
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
Hej Pozwolicie, że dołączę?

I od razu z pytaniem - czy nosicie ołówkowe spódnice ze skóry?
Ja niedawno kupiłam taką w odcieniu bordo, za kolana. Do czego ją nosić? Przede wszystkim - do jakich butów? Skóra licowana, lakierowane? Chyba najlepsze byłyby zamszowe, ale takich nie mam
Bordowy prezentuje się też całkiem nieźle z szarą górą, jeansową.
Jeśli chodzi o chodaki, ja chyba jednak postawiłabym na mat, ewentualnie półmat. Mocny błysk gryzie mi się ze skórą, zamsz trochę też.


Dziewczyny, gdzie kupujecie biżu?
Odkąd na moim ekranie zaczęła gościć Pani Rachel Zane z Suits, spodobał mi się efekt podwójnego naszyjniczka. Potem dojrzałam u Sincerely Jules, a i nawet potrójny.

Jeden, znaczy, taki a la Beller kupiłam w Aparcie, a naszyjniki na ten z efektem podwójnym, w Kruku. Może znacie jeszcze jakieś inne miejsca?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naszyjniczek1.jpg (76,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trench1.jpg_effected.jpg (39,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diego6.jpg (34,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070.jpg (47,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screen-Shot-2013-09-17-at-3.17.53-AM.jpg (28,1 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-04-07 o 08:37
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 09:11   #4024
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
wow...cudowne stylizacje...ja oczywiście wydałam za dużo kasy...
Na co?

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko Aviatory i buty sportowe - takie https://www.zalando.pl/nike-sportswe...1s01c-c11.html Wiadomo, że to nie klasyka czy elegancja, ale miło będzie poznać Waszą opinię na ich temat

A propos zmarszczek i zapobieganiu im, możecie coś polecić osobie w wieku ok. 20 lat z dość problematyczną skórą - niby mieszana w kierunku tłustej, ale bardzo cienka i delikatna? Ostatnio testowałam jakiś krem Clarinsa i w kilka dni zrobił mi twarz jak w Photoshopie, ale wg opakowania to krem dla osób 40+
Mnie się marzą teraz pomarańczowe aviatory, totalnie na ich punkcie zafisiowałam, ale chyba będę czekac na -20% w VE, bo tak to mi szkoda pieniędzy na taki kaprys...


Buty fajne, ja takie bardzo lubię chociaż moją ostatnią miłością są NB. A im bardziej kolorowe, tym lepiej, więc absolutnie nie klasycznie

Kolejny butowy zakup to będą chyba nike roshe run czarne z białym swooshem A po zdjęciu, które wkleiła fibi to najchętniej z czarnym Boyem
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Buty świetne, chociaż cholernie drogie
Biała koszula może w Wólczance? Gap? Tatuum?
Zapobieganie zmarszczek:
- zawsze krem z filtrem
- nieopalanie twarzy
- picie 2 l wody dziennie
- złuszczanie enzymatyczne lub kwasy , delikatne!
- serum z retinolem i peptydami (ale to może później)
- serum z WIT. C - flavo lub inne
- dobry krem nawilżający bez silikonów. PEG-ów i parabenów, z naturalnymi wyciągami
Masz cerę mieszaną a nie suchą, więc u Ciebie zmarszczki pojawią się później
Z tymi filtrami to ludzie różnie mówią, ale ja u siebie zauważyłam, że wystawianie twarzy na słońce bez fitlra źle się dla mnie kończy.

Jakich filtrów używasz?

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Oooo, Maxy, jaki wybralaś kolorejro?

Mnie już od kilku sezonów ciągnie na adidasowa stronę mocy. Ale jeszcze walczę, spodobały mi się Air Max Thea , choć sama chyba kupiłabym jednak Adidasy*.

Jakie są adidaski, każdy widzi. Dlatego też, nie polecę w nich na spotkanie z klientem, a raczej po bułki. Nie we wszystkich zestawieniach mi się podobają, ale nie mówię, mogą wyglądać ciekawie.

* Chodzi o Adidasy Adidasy, nie mylić z adidasy.
Ale fajny look Chciałabym umieć się tak ubierać!

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hihi przecież Ty jesteś śliczna i naturalna sam wdzięk, urok i czar
Iwonka, na Ciebie zawsze można liczyć Ale ja wiem, że przez Ciebie też sympatia przemawia

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Same chudzielce
Nie mam co się inspirować dopóki nie schudnę jakieś 10-15kg

Wow, zazdroszczę możliwości i zaufanego lekarza
w przyszłości też chciałabym móc prowadzić taki styl życia.
a wczoraj znalazłam pierwszy siwy włos

Ja z mojej wish listy na razie zakupiłam tylko paski wybielające crest... Nawet nic co przymierzam na mnie dobrze nie leży
Ojjjjj, pocieszam, że nie jesteś sama, ja jestem wielkogabarytowa, do tego siwych włosów znalazłam już kilka

Mnie udało się upolować moje ulubione paski! Robimy odświeżanie uśmiechu na wiosnę

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Opalam sie bo uwielbiam siebie opalona ( nie spalona) teraz juz duuuzo mniej ale tak 20 lat temu to ho ho oh potrafilam godzinami sie smazyc na tarasie....a mimo wieku zmarszczek nie mam wiec nie wiem czy to tak z tym sloncem na 100% prawda jest

Aaaa i dzieuje Mamie za cudowne geny - mimo ze pali ze 40 lat to cere ma do pozazdroszczenia ehhhh
Izuś, właśnie, właśnie, Ty dobre geny masz po prostu, kobieto Idealna!

Ja jak bez filtra pochodzę, szczególnie od wiosny do jesieni to momentalnie mam twarz kilka lat starszą, przesuszoną, mniej jędrną i gęstą

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Hihi, odezwę się do Ciebie niedługo w tej sprawie, dobrze? Jakbym potrzebowała jakiś porad czy informacji
Zawsze do usług

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Sama mam z tym problem. Może COS? Esprit? Marc O'Pollo?
Ja szukam czegoś w rozsądnej cenie, o dobrej jakości w basicowych kolorach z dekoltem okrągłym i jest tak sobie...

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za dobre słowa, jest mi bardzo miło tydzień stażu już za mną. Powoli zaczynam wszystko "ogarniać" tylko klientów brak żeby przetrenować na kimś Mam nadzieję, że mi się spodoba i że przypadnę szefowej do gustu bo nawet taka praca by mi odpowiadała (póki co)
To kciuki trzymamy

Poza tym czekam na wiosnę, bo pogoda za oknem doprowadza mnie do depresji

Fibi mnie się te wisiorki bardzo podobają i rozważam zakup, jak znajdziesz dobrą jakość w dobrej cenie, to proszę się podzielić
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:00   #4025
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ja Roshe Run mam jasno-niebieskie, ale praktycznie w ogóle w nich nie chodzę, a już są zniszczone. U mnie w szkole bardzo dużo osób chodzi właśnie w czarnych z białym swooshem.

Jejku, te święta są okropne. Wszyscy ciągle o mnie rozmawiają i udzielają rad, chociaż nie są proszeni. Jakby wiedzieli co jest dla mnie najlepsze
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:49   #4026
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja na obronę kupiłam dopasowaną koszulę (żeby można było wsadzić w spodnie/spódnicę) zapinaną pod samą szyję, spódnicę ołówkową za kolano z wysokim stanem i sprawdzone obcasy. Makijaż delikatny, uczesanie: luźno spięty kok. I byłam najlepiej ubraną dziewczyną, skromnie i bez odsłaniania ciała. Widać to było też po komisji że z aprobatą podeszli do mojego stroju. Pozostałe broniące się pozostawię bez komentarza - większość wyglądała jakby szła do burdelu

Dokładnie

Ja na pierwszej obronie miałam białą koszulę z beżowym żakietem i czarną ołówkową spódnicą plus czarne skórzane szpilki na malutkim 6cm obcasiku. Na drugiej miałam szarą elegancką sukienkę z kloszowym dołem, te same szpilki, czarny żakiet.

Moja koleżanka miała prześwitującą białą bluzkę (z czarnym biustonoszem), granatową spódnicę do pół uda, gołe nogi, włos rozwiany i wysokie obcasy. Nic jej komisja nie mówiła, ale moim zdaniem strój niezbyt odpowiedni na obronę magisterki...


Dziewczyny, wczoraj minęły trzy tygodnie od rzucenia palenia, nie popalam (spaliłam dwa w pierwszym tygodniu- jeden drugiego wieczora i był dziwny, drugiego spaliłam czwartego wieczora od rzucenia i był obrzydliwy), nie ciągnie mnie, nie myślę o paleniu Nawet pijąc teraz w weekend, ani razu z TŻ nie chcieliśmy iść palić, także jestem dobrej myśli, że nam się uda rzucić całkiem
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:58   #4027
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja na pierwszej obronie miałam białą koszulę z beżowym żakietem i czarną ołówkową spódnicą plus czarne skórzane szpilki na malutkim 6cm obcasiku. Na drugiej miałam szarą elegancką sukienkę z kloszowym dołem, te same szpilki, czarny żakiet.

Moja koleżanka miała prześwitującą białą bluzkę (z czarnym biustonoszem), granatową spódnicę do pół uda, gołe nogi, włos rozwiany i wysokie obcasy. Nic jej komisja nie mówiła, ale moim zdaniem strój niezbyt odpowiedni na obronę magisterki...


Dziewczyny, wczoraj minęły trzy tygodnie od rzucenia palenia, nie popalam (spaliłam dwa w pierwszym tygodniu- jeden drugiego wieczora i był dziwny, drugiego spaliłam czwartego wieczora od rzucenia i był obrzydliwy), nie ciągnie mnie, nie myślę o paleniu Nawet pijąc teraz w weekend, ani razu z TŻ nie chcieliśmy iść palić, także jestem dobrej myśli, że nam się uda rzucić całkiem
Nie wiem czy komisja ma prawo cokolwiek powiedzieć, ale swoje na pewno pomyśleli. Na rozmowie kwalifikacyjnej zweryfikują jej sposób ubierania się Raz tylko byłam świadkiem jak w sesji, na egzaminie ustnym, prowadzący zwrócił uwagę kilku osobom, że przyszły w jasnych jeansach i wyciągniętym Tshircie. U mnie komisja też była na luzie ubrana, jak mieli całymi dniami obrony przez X tygodni to już im się nie chciało ubierać, jeszcze w upały.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 13:30   #4028
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Powiedzieć nie powiedzą, ale mogą mniej przychylnie ocenić. Dla mnie każdej stronie należy się szacunek, komisji i broniącym się.

Ja na studniach spotkałam się z podwyższeniem oceny o całą jednostkę za strój właśnie. Ale to wydarzyło się tylko raz. Poza tym zależało dużo od prowadzącego jednak.

A z ubiorem na rozmowy kwalifikacyjne to też nie takie proste - ubieramy się w zależności od stanowiska o które obiegamy się, miejsca pracy ect.. Na jedną rozmowę pełny dress code, na drugą pół dress code. Prawdą jednak jest, że w niewielu miejscach pracy przejdzie kusa spódnica i 15cm szpilki
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:33   #4029
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

ja tam nie wiem czy nie powiedzą, wydaje mi sie że mogą, u mnie na pisemnych egzaminach za strój byli niektórzy wypraszani, wiec myśle ze na obronie tym bardziej mogą jak się uczepią.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:37   #4030
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Powiedzieć nie powiedzą, ale mogą mniej przychylnie ocenić. Dla mnie każdej stronie należy się szacunek, komisji i broniącym się.

Ja na studniach spotkałam się z podwyższeniem oceny o całą jednostkę za strój właśnie. Ale to wydarzyło się tylko raz. Poza tym zależało dużo od prowadzącego jednak.

A z ubiorem na rozmowy kwalifikacyjne to też nie takie proste - ubieramy się w zależności od stanowiska o które obiegamy się, miejsca pracy ect.. Na jedną rozmowę pełny dress code, na drugą pół dress code. Prawdą jednak jest, że w niewielu miejscach pracy przejdzie kusa spódnica i 15cm szpilki

ale myślę, że jak tak się ubrała na obronę to i do pracy w biurze by się tak ubrała

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem czy nie powiedzą, wydaje mi sie że mogą, u mnie na pisemnych egzaminach za strój byli niektórzy wypraszani, wiec myśle ze na obronie tym bardziej mogą jak się uczepią.

U mnie całe szczęście nie ma takich wymagań na pisemnych, nie widzę potrzeby ubierać się "na galowo" chyba, że te osoby przyszły w dresach to i na zajęcia tak nie wypada.

Edytowane przez user_k
Czas edycji: 2015-04-07 o 14:13
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:44   #4031
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
ale myślę, że jak tak się ubrała na obronę to i do pracy w ubiorze by się tak ubrała

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------




U mnie całe szczęście nie ma takich wymagań na pisemnych, nie widzę potrzeby ubierać się "na galowo" chyba, że te osoby przyszły w dresach to i na zajęcia tak nie wypada.
u mnie u niektórych prowadzących bez krawatu nie piszesz jeśli jesteś meżczyzną, a dziewczyny w sukience bez rękawów jeśli żakietu na wierzchu nie ma też miały problem czasem.


baaa ja miałam na prezentacji na zajęciach problem jak byłam w sukience bez rękawów i jeśli chciałam rozpocząć prezentacje to musiałam znaleźć kogoś kto ma żakiet i pożyczyć
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 13:51   #4032
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
u mnie u niektórych prowadzących bez krawatu nie piszesz jeśli jesteś meżczyzną, a dziewczyny w sukience bez rękawów jeśli żakietu na wierzchu nie ma też miały problem czasem.


baaa ja miałam na prezentacji na zajęciach problem jak byłam w sukience bez rękawów i jeśli chciałam rozpocząć prezentacje to musiałam znaleźć kogoś kto ma żakiet i pożyczyć

To jakiś starszy profesor? Czy studiujesz prawo?
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:11   #4033
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
ale myślę, że jak tak się ubrała na obronę to i do pracy w ubiorze by się tak ubrała
No pewnie tak Ciężko stwierdzić co drzemie w niektórych osobach.



A tak z innej beczki. Przypomniało mi się, że toż to majówka zbliża się i wypadałoby coś zarezerwować. Chcemy z tż jechać do Pragi. Być może będziemy jechać ze znajomymi. Możecie polecić jakiś w miarę możliwości tani hotel? Tak do 120zł za osobę. Przeszukałam booking.com i trivago i znalazłam w sumie jedną sensowną ofertę na 4 osoby i jedną na 2 osoby. Plus dwie z zakresu ujdzie w tłoku. A może polecicie coś sprawdzonego, co na tych stronach nie wyświetla mi się
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:15   #4034
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ja też uważam, że bluzka/sukienka bez rękawów to nie jest odpowiedni ubiór na uczelnię, a tym bardziej na obronę
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:36   #4035
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

a u mnie poświąteczny dół... chyba rozstałam się z chłopakiem. czuję się tak do kitu... :-(
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:49   #4036
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Jadę z tżtem (już chyba tak mogę o nim mówić, sama nie wiem) do jego rodziców na obiad w weekend. Już myślę w co się ubrać
Pamiętam jak ja się stresowałam na spotkanie z rodzicami TŻta, ale to było jakoś w lipcu - upały i te sprawy wiec chyba za dużo nie rozmyślałam co tu ubrać
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupujecie biżu?
Odkąd na moim ekranie zaczęła gościć Pani Rachel Zane z Suits, spodobał mi się efekt podwójnego naszyjniczka. Potem dojrzałam u Sincerely Jules, a i nawet potrójny.

Jeden, znaczy, taki a la Beller kupiłam w Aparcie, a naszyjniki na ten z efektem podwójnym, w Kruku. Może znacie jeszcze jakieś inne miejsca?
Śliczne są te naszyjniki ja ostatnio fajny naszyjnik kupiłam w house of mima


Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
a u mnie poświąteczny dół... chyba rozstałam się z chłopakiem. czuję się tak do kitu... :-(
może jeszcze nie wszystko stracone ?
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 16:04   #4037
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Pamiętam jak ja się stresowałam na spotkanie z rodzicami TŻta, ale to było jakoś w lipcu - upały i te sprawy wiec chyba za dużo nie rozmyślałam co tu ubrać

Śliczne są te naszyjniki ja ostatnio fajny naszyjnik kupiłam w house of mima



może jeszcze nie wszystko stracone ?
Teoretycznie nie, bo tż zaproponował spotkanie pod koniec tygodnia, żebyśmy przemyśleli wszystko, pogadali na spokojnie... ale nie wiem czy to coś zmieni... niestety mam taki charakter, że sceptycznie podchodzę do takich rzeczy, mam wrażenie, że już nie da się tego uratować
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 17:45   #4038
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Jadę z tżtem (już chyba tak mogę o nim mówić, sama nie wiem) do jego rodziców na obiad w weekend. Już myślę w co się ubrać
"Prosto, skromnie i z klasą".
Jak na obronę.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj minęły trzy tygodnie od rzucenia palenia, nie popalam (spaliłam dwa w pierwszym tygodniu- jeden drugiego wieczora i był dziwny, drugiego spaliłam czwartego wieczora od rzucenia i był obrzydliwy), nie ciągnie mnie, nie myślę o paleniu Nawet pijąc teraz w weekend, ani razu z TŻ nie chcieliśmy iść palić, także jestem dobrej myśli, że nam się uda rzucić całkiem


Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Czy studiujesz prawo?
Tendencyjne pytanie.

Pamiętam jak u mnie na czerwcowy egzamin w ponad 40-stopniowym upale wszyscy docierali prawie nago, a potem przebierali się w toaletach (w budynku była klimatyzacja). A profesorka wpadła w tiulowej haleczce.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 18:33   #4039
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
"Prosto, skromnie i z klasą".
Jak na obronę.







Tendencyjne pytanie.

Pamiętam
jak u mnie na czerwcowy egzamin w ponad 40-stopniowym upale wszyscy docierali prawie nago, a potem przebierali się w toaletach (w budynku była klimatyzacja). A profesorka wpadła w tiulowej haleczce.
Z obserwacji znajomych wnioskuję, że tam najwięcej wymagają jeśli chodzi o strój
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 19:02   #4040
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja na pierwszej obronie miałam białą koszulę z beżowym żakietem i czarną ołówkową spódnicą plus czarne skórzane szpilki na malutkim 6cm obcasiku. Na drugiej miałam szarą elegancką sukienkę z kloszowym dołem, te same szpilki, czarny żakiet.

Moja koleżanka miała prześwitującą białą bluzkę (z czarnym biustonoszem), granatową spódnicę do pół uda, gołe nogi, włos rozwiany i wysokie obcasy. Nic jej komisja nie mówiła, ale moim zdaniem strój niezbyt odpowiedni na obronę magisterki...


Dziewczyny, wczoraj minęły trzy tygodnie od rzucenia palenia, nie popalam (spaliłam dwa w pierwszym tygodniu- jeden drugiego wieczora i był dziwny, drugiego spaliłam czwartego wieczora od rzucenia i był obrzydliwy), nie ciągnie mnie, nie myślę o paleniu Nawet pijąc teraz w weekend, ani razu z TŻ nie chcieliśmy iść palić, także jestem dobrej myśli, że nam się uda rzucić całkiem
Moim skromnym zdaniem są w życiu różne okazje, które wymagają
odpowiedniego stroju.
Strojem także wyrażamy szacunek dla innych w danej okoliczności.
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:46   #4041
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

naciulatko uszy do góry

3 antybiotyk testuję
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:07   #4042
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
To jakiś starszy profesor? Czy studiujesz prawo?
ani to ani to

ale fakt raz usłyszeliśmy że jakbysmy byli na prawie to nawet na wykład by nas nie wpuszczono w takich strojach
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:11   #4043
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Na co?

Mnie się marzą teraz pomarańczowe aviatory, totalnie na ich punkcie zafisiowałam, ale chyba będę czekac na -20% w VE, bo tak to mi szkoda pieniędzy na taki kaprys...





Izuś, właśnie, właśnie, Ty dobre geny masz po prostu, kobieto Idealna!

Ja jak bez filtra pochodzę, szczególnie od wiosny do jesieni to momentalnie mam twarz kilka lat starszą, przesuszoną, mniej jędrną i gęstą

Zawsze do usług

Ja szukam czegoś w rozsądnej cenie, o dobrej jakości w basicowych kolorach z dekoltem okrągłym i jest tak sobie...

To kciuki trzymamy

Poza tym czekam na wiosnę, bo pogoda za oknem doprowadza mnie do depresji

Fibi mnie się te wisiorki bardzo podobają i rozważam zakup, jak znajdziesz dobrą jakość w dobrej cenie, to proszę się podzielić
Ohhh takie kolorowe rb sa przepiekne ja juz stopuje z okularami....przed swietami zaszalalam i zanabylam kolejne wiec robie sobie szlaban

Ale ale nie ironizuj z ta idealnoscia bo baciki dostaniesz



Ja mam apartowy naszyjnik i chetnie zanabylam jeszcze jakis bo tez mimsie tak kilka na szyjce podoba
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:11   #4044
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, mam depresje. Poszłam dziś do fryzjera i myślałam, że się z fryzjerką zrozumiałyśmy. Jednak nie. Miałam mieć włosy sięgające do biustu, a mam ledwo za ramiona.. Nie podoba mi się to, nie mogę patrzeć na takie krótkie włosy i chyba się zaraz rozpłaczę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11113084_799280876826127_545050816394133138_n.jpg (65,8 KB, 232 załadowań)
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:15   #4045
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam depresje. Poszłam dziś do fryzjera i myślałam, że się z fryzjerką zrozumiałyśmy. Jednak nie. Miałam mieć włosy sięgające do biustu, a mam ledwo za ramiona.. Nie podoba mi się to, nie mogę patrzeć na takie krótkie włosy i chyba się zaraz rozpłaczę.
No dajze spokoj wygladasz cudownie a wlosy szybko podrosna a teraz masz odswiezona fryzurke
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:19   #4046
naciulatko
Zakorzenienie
 
Avatar naciulatko
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 3 542
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam depresje. Poszłam dziś do fryzjera i myślałam, że się z fryzjerką zrozumiałyśmy. Jednak nie. Miałam mieć włosy sięgające do biustu, a mam ledwo za ramiona.. Nie podoba mi się to, nie mogę patrzeć na takie krótkie włosy i chyba się zaraz rozpłaczę.
wyglądasz prześlicznie!!!
__________________
"rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak" Schopenhauer
naciulatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:22   #4047
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam depresje. Poszłam dziś do fryzjera i myślałam, że się z fryzjerką zrozumiałyśmy. Jednak nie. Miałam mieć włosy sięgające do biustu, a mam ledwo za ramiona.. Nie podoba mi się to, nie mogę patrzeć na takie krótkie włosy i chyba się zaraz rozpłaczę.
Nie wiem jakie miałaś włosy i nie wiem jakie chciałaś, ale wyglądasz ślicznie. Włosy wyglądają na zdrowe i gęste.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:23   #4048
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam depresje. Poszłam dziś do fryzjera i myślałam, że się z fryzjerką zrozumiałyśmy. Jednak nie. Miałam mieć włosy sięgające do biustu, a mam ledwo za ramiona.. Nie podoba mi się to, nie mogę patrzeć na takie krótkie włosy i chyba się zaraz rozpłaczę.
Super
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:24   #4049
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Laski, mi się tu głównie o długość rozchodzi.. Nigdy nie miałam tak krótkich włosów i nie podoba mi się
Wiem, że odrośnie, szczególnie że mi szybko rosną włosy, ale na pewno znacie te uczucie po nieudanej wizycie u fryzjera

Moje pierwotne włosy w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10747915_334921450025432_2069122257_n.jpg (35,1 KB, 203 załadowań)

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-04-07 o 20:25
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:25   #4050
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Laski, mi się tu głównie o długość rozchodzi.. Nigdy nie miałam tak krótkich włosów i nie podoba mi się
Wiem, że odrośnie, szczególnie że mi szybko rosną włosy, ale na pewno znacie te uczucie po nieudanej wizycie u fryzjera
Oj znam
Włosy do ramion ścięłam na chłopaka
Szlag mnie trafia ilekroć patrzę w lusterko
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.