Mamy lutowe 2018 cz. 2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-13, 19:41   #4051
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

U nas dziś płaczliwa kąpiel dzień trzeci..
Demeter, co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 19:42   #4052
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Ja tylko napiszę jak szybko dziecko lapie. Moja prawie 4 latka nigdy nie oglądała na tel. Byliśmy w styczniu tego roku na sesji brzuszkowej. Pani fotograf była z córką chyba 3latka. W czasie robienia zdjęć mała oglądała yt na tel. Moja ciągle do niej szła i też chciała oglądać. Gdzieś w marcu byłyśmy u laryngologa czekamy w kolejce a ona mamo włącz mi coś na telefonie bo strasznie się nudzę. Włączyłam bo meczyla o to. Także no.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
I tak długo wytrzymałaś, aż 4 lata


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 19:45   #4053
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że odkąd nie analizuję dlaczego mała marudzi żyje mi się lepiej. Może to głupie ale przyjęłam do wiadomości, że od czasu do czasu ma swoje złe dni/wieczory/humory i po prostu trzeba to przetrwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja też ale czasem jest to męczące. Ciężko spłukać namydlone włosy jak sie odpycha od brzegów wanienki, w ktorej i tak ledwo się mieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 19:58   #4054
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
U nas dziś płaczliwa kąpiel dzień trzeci..
Demeter, co u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wyjątkowo gorszy dzień
Najpierw w nocy balowała od 2:30 do 5 coś, myślałam że chociaż dłużej pośpi, ale gdzie tam. Po 7 pobudka. Drzemki co prawda były 3 ale ledwo zamknęła oczy, to wstała. Na rękach krzyk, na macie krzyk, w wózku krzyk. Przeplatany śmiechem. Jedynie na kuzyna pozytywnie reaguje... Wieczorem cyrk przy karmieniu, cyrk z usypianiem, masakra jakaś

Odniosę się do tego, co pamiętam. Pieska bym chciała mieć. Ale ja lubię duże rasy, marzy mi się cane corso, ale na bloku to ciężko

Co do oglądania TV itp. mam znajomych, których noworodek oglądał bajki w telewizji. W dodatku wg nich doskonale je rozumiał i płakał albo śmiał się wtedy kiedy trzeba
Gdy zaczął się przemieszczać zaczął oglądać TV z odległości mniejszej chyba niż pół metra. Do tej pory jak do nas przychodzą to pierwsze co, to chcą bajkę, a on siada na szafkę na której stoi telewizor i tak ogląda.

Ale mimo że tych znajomych bardzo lubię, to co do wychowywania dzieci, to mamy kompletnie inne zdanie.

Zrobiłam kompoty z czereśni. Trochę zamroziłam. Jutro kupię truskawki i też porobię. Przetworów nie lubię, nie umiem, nie mam kiedy, nie chce mi się : brzydal

W h&m i w smyku są wyprzedaże.

Mam jeszcze 150 sztuk pampersów 3 i nie wiem za jakimi się rozglądać... Gdzieś są w promocji?

Muszę pójść też do Rossmana wykorzystać kody rabatowe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:01   #4055
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że odkąd nie analizuję dlaczego mała marudzi żyje mi się lepiej. Może to głupie ale przyjęłam do wiadomości, że od czasu do czasu ma swoje złe dni/wieczory/humory i po prostu trzeba to przetrwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak robię ja nawet nie wiem ile tygodni ma i czy to wypada na skok czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
muszę spróbować
U mnie truskawki już po 8,5-9, wiec to chyba koniec sezonu.



Ja do tego doszłam przy najstarszej. Ja też mam lepsze i gorsze dni, więc dzieciaki też mają do tego prawo
Ja to mam ostatnio same gorsze dni chyba to ja przechodzę skok zamiast mojego dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:05   #4056
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Tez tak robię ja nawet nie wiem ile tygodni ma i czy to wypada na skok czy nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też już nie wiem ile ma tygodni, liczę na miesiące od dłuższego czasu Poza tym te skoki nam się średnio zgadzały z tygodniami więc dałam sobie spokój i mi tak lepiej.

Starszy padł z gorączką, mega go zasypało a to dopiero początek, biedny Ale jest dzielny i stara się nie drapać w ciągu dnia, gorzej może być w nocy przez sen. Obcięłam mu pazury na zero i może jakoś to będzie. Nie znoszę chorób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:06   #4057
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
I tak długo wytrzymałaś, aż 4 lata


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle samo wytrzymalam z lizakami tylko przedszkole mi zepsuło dziecko pod tym kątem. Moja córka odmawiala nawet swojej lekarce (która dawała czasem lizaka w nagrode!) A tu taki klops w przedszkolu...ehhh

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 20:07   #4058
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
No ja też już nie wiem ile ma tygodni, liczę na miesiące od dłuższego czasu Poza tym te skoki nam się średnio zgadzały z tygodniami więc dałam sobie spokój i mi tak lepiej.

Starszy padł z gorączką, mega go zasypało a to dopiero początek, biedny Ale jest dzielny i stara się nie drapać w ciągu dnia, gorzej może być w nocy przez sen. Obcięłam mu pazury na zero i może jakoś to będzie. Nie znoszę chorób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej biedny , oby nocka minęła wam w spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:09   #4059
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Tyle samo wytrzymalam z lizakami tylko przedszkole mi zepsuło dziecko pod tym kątem. Moja córka odmawiala nawet swojej lekarce (która dawała czasem lizaka w nagrode!) A tu taki klops w przedszkolu...ehhh

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Mój ma 5 lat i nie jadł lizaków, landrynek itp., ani nie miał w ustach chipsa ani napoju gazowanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:11   #4060
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
U nas wyjątkowo gorszy dzień
Najpierw w nocy balowała od 2:30 do 5 coś, myślałam że chociaż dłużej pośpi, ale gdzie tam. Po 7 pobudka. Drzemki co prawda były 3 ale ledwo zamknęła oczy, to wstała. Na rękach krzyk, na macie krzyk, w wózku krzyk. Przeplatany śmiechem. Jedynie na kuzyna pozytywnie reaguje... Wieczorem cyrk przy karmieniu, cyrk z usypianiem, masakra jakaś

Odniosę się do tego, co pamiętam. Pieska bym chciała mieć. Ale ja lubię duże rasy, marzy mi się cane corso, ale na bloku to ciężko

Co do oglądania TV itp. mam znajomych, których noworodek oglądał bajki w telewizji. W dodatku wg nich doskonale je rozumiał i płakał albo śmiał się wtedy kiedy trzeba
Gdy zaczął się przemieszczać zaczął oglądać TV z odległości mniejszej chyba niż pół metra. Do tej pory jak do nas przychodzą to pierwsze co, to chcą bajkę, a on siada na szafkę na której stoi telewizor i tak ogląda.

Ale mimo że tych znajomych bardzo lubię, to co do wychowywania dzieci, to mamy kompletnie inne zdanie.

Zrobiłam kompoty z czereśni. Trochę zamroziłam. Jutro kupię truskawki i też porobię. Przetworów nie lubię, nie umiem, nie mam kiedy, nie chce mi się : brzydal

W h&m i w smyku są wyprzedaże.

Mam jeszcze 150 sztuk pampersów 3 i nie wiem za jakimi się rozglądać... Gdzieś są w promocji?

Muszę pójść też do Rossmana wykorzystać kody rabatowe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję ciężkiego dnia, oby jutro było lepiej.
Co do znajomych...
Też chciałam zrobić kompoty w słoiki, ale gdzieś czytałam że małym dzieciom najlepiejej podawać wodę. W kompotach jest cukier który sprzyja próchnicy, chyba że robisz bez cukru no i wprowadzanie nawyku, że pragnienie zaspokaja się wodą a nie napojami barwionymi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:23   #4061
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Mój ma 5 lat i nie jadł lizaków, landrynek itp., ani nie miał w ustach chipsa ani napoju gazowanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję Mam obsesję na punkcie dobrego jedzenia i chciałabym tego samego nauczyć moją małą, mam nadzieję, że uda mi się to co Tobie.
Nie wiem czy śledzicie czasem Justynę z 10minutspokoju - ma 2 córki (jedna jakoś na początkowym etapie szkoły, druga 3-latka) i synka około roku i nie mogę się napatrzeć jak te jej dzieciaki jedzą - gotowane brokuły, marchewki, chipsy z jarmużu... zjadają ze smakiem wszystko co im poda. Marzy mi się taka opcja u nas, bo wiem jak duzy wpływ na przyszłe życie mają dobre nawyki żywieniowe - mój M. przy mnie spróbował pierwszy raz w życiu (!) większości warzyw i owoców, które od dziecka wydawały mu się obrzydliwe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30

Edytowane przez Heidi_
Czas edycji: 2018-06-13 o 20:32
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 20:26   #4062
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Mój ma 5 lat i nie jadł lizaków, landrynek itp., ani nie miał w ustach chipsa ani napoju gazowanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieźle a wy tez nie jecie np chipsów ? U nas chipsy znają bo od wielkiego dzwonu kupuje na jakąś imprezę gazowanych napojów nie lubia ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Gratuluję Mam obsesję na punkcie dobrego jedzenia i chciałabym tego samego nauczyć moją małą, mam nadzieję, że uda mi się to co Tobie.
Nie wiem czy śledzicie czasem Justynę z 10minutspokoju - ma 2 córki (jedna jakoś na początkowym etapie szkoły, druga 3-latka) i synka około roku i nie mogę się napatrzeć jak te jej dzieciaki jedzą - gotowane brokuły, marchewki, chipsy z jarmużu... zjadają ze smakiem wszystko co im poda. Marzy mi się taka opcja u nas, bo wiem jak duzy wpływ na przyszłe życie mają dobre nawyki żywieniowe - mój M. pierwszy raz przy mnie spróbował pierwszy raz w życiu (!) większości warzyw i owoców, które od dziecka wydawały mu się obrzydliwe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tym jedzeniem to jest różnie , mój młodszy w tamtym roku miał 1,5 roku i jadł truskawki garściami , a w tym roku ma 2,5 i weźmie truskawkę w buzię i może ja tak trzymać inpol h i nie zje tylko w końcu wypluje nie wiem co mu się odmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:27   #4063
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Współczuję ciężkiego dnia, oby jutro było lepiej.
Co do znajomych...
Też chciałam zrobić kompoty w słoiki, ale gdzieś czytałam że małym dzieciom najlepiejej podawać wodę. W kompotach jest cukier który sprzyja próchnicy, chyba że robisz bez cukru no i wprowadzanie nawyku, że pragnienie zaspokaja się wodą a nie napojami barwionymi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kompot bardziej dla nas hahaha
My w domu przeważnie wodę pijemy. Soki i napoje przy okazji imprez. Dziecko też będzie na wodzie, ale nie zapieram się że niczego innego nie spróbuje, bo tak nie będzie
Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Gratuluję Mam obsesję na punkcie dobrego jedzenia i chciałabym tego samego nauczyć moją małą, mam nadzieję, że uda mi się to co Tobie.
Nie wiem czy śledzicie czasem Justynę z 10minutspokoju - ma 2 córki (jedna jakoś na początkowym etapie szkoły, druga 3-latka) i synka około roku i nie mogę się napatrzeć jak te jej dzieciaki jedzą - gotowane brokuły, marchewki, chipsy z jarmużu... zjadają ze smakiem wszystko co im poda. Marzy mi się taka opcja u nas, bo wiem jak duzy wpływ na przyszłe życie mają dobre nawyki żywieniowe - mój M. pierwszy raz przy mnie spróbował pierwszy raz w życiu (!) większości warzyw i owoców, które od dziecka wydawały mu się obrzydliwe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieźle

Ja wiem że spróbuje, choćby u dziadków za moimi plecami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:28   #4064
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Nieźle a wy tez nie jecie np chipsów ? U nas chipsy znają bo od wielkiego dzwonu kupuje na jakąś imprezę gazowanych napojów nie lubia ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ciąży się kitrałam z chipsami jak spał albo był w przedszkolu A tak to nie jemy, zresztą mąż ma bzika na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń, więc ja przy okazji się też nauczyłam, a syn tak od małego nauczony. Najlepsze jak teściowa kiedyś za nim chodziła i dawała mu soczek a ten płakał, że chce wodę Zamiast chipsów czasem robię mu popcorn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:33   #4065
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Tyle samo wytrzymalam z lizakami tylko przedszkole mi zepsuło dziecko pod tym kątem. Moja córka odmawiala nawet swojej lekarce (która dawała czasem lizaka w nagrode!) A tu taki klops w przedszkolu...ehhh

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Mój ma 5 lat i nie jadł lizaków, landrynek itp., ani nie miał w ustach chipsa ani napoju gazowanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym wychować tak dzieci


Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Kompot bardziej dla nas hahaha
My w domu przeważnie wodę pijemy. Soki i napoje przy okazji imprez. Dziecko też będzie na wodzie, ale nie zapieram się że niczego innego nie spróbuje, bo tak nie będzie Nieźle

Ja wiem że spróbuje, choćby u dziadków za moimi plecami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaaa heh to zmienia postać rzeczy


W ogóle chwalę się, mam -1kg od wagi sprzed ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:37   #4066
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Chciałabym wychować tak dzieci




Aaaaa heh to zmienia postać rzeczy


W ogóle chwalę się, mam -1kg od wagi sprzed ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mam -3kg do wagi sprzed ciąży i zaczynam wyglądać jak wieszak. Przy kp starszego też tak schudłam strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:41   #4067
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Mamy lutowe 2018 cz. 2

O widzę, że na tapecie temat żywienia. Przyznaje się, że ostatnio bardzo się zaniedbałam w tej kwestii. Mam nadzieje, że uda mi się Antka nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych. Obawiam się tylko, żeby babcie tego nie popsuły

Musiałam na chwile wyskoczyć dziś z mężem z domu. Antek został z teściową, standardowo płakał. Jak wróciliśmy po jakiś 40 min, to oczywiście jej wytłumaczenie , że na pewno jest głodny ( zawsze tak mówi jak Antek płacze jak jest z Nią)a karmiłam go przed wyjazdem. Jak jej wytłumaczyć, że dziecko jej po prostu nie lubi

Oprócz tego pierwszy raz od 4 mc przebrała młodemu pampersa, tylko że nowego założyła tył do przodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez luga
Czas edycji: 2018-06-13 o 20:45
luga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:43   #4068
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Ja też bym chciała aby moja A nie jadła słodyczy jak najdłużej się da ani nie oglądała za dużo tv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:45   #4069
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Dzisiaj mija nam 4 msce))
no i niestety w "prezencie" dostalismy katar!!! biedna spac nie moze coagle sie budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-13, 20:45   #4070
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
O widzę, że na tapecie temat żywienia. Przyznaje się, że ostatnio bardzo się zaniedbałam w tej kwestii. Mam nadzieje, że uda mi się Antka nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych. Obawiam się tylko, żeby babcie tego nie popsuły

Musiałam na chwile wyskoczyć dziś z mężem z domu. Antek został z teściową, standardowo płakał. Jak wróciliśmy po jakiś 40 min, to oczywiście jej wytłumaczenie , że na pewno jest głodny ( zawsze tak mówi jak Antek płacze jak jest z Nią)a karmiłam go przed wyjazdem. Oprócz tego pierwszy raz od 4 mc przebrała młodemu pampersa, tylko że nowego założyła tył do przodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja mama rocznemu synkowi mojego brata zdejmowała pieluchomajtki z kupą w środku jak zwykle majtki. nie wiedziała że się rozrywa/przecina, w sumie skąd miała wiedzieć. Także można? Można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:48   #4071
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!!! CZEŚĆ!!!

Ale mnie nie byłooooo, ale mi głuuupio, nawet Was nie podczytywałam
Ale u mnie tyyyle sie dzieje!

Pracy od zatrzęsienia, u Nas sezon ( przyp. mamy biuro projektowe ) kazdy chce sie jeszcze zaczac budowac rozumiecie
Dobry miesiac temu przeprowadzilismy sie na wynajete mieszkanie, może kojarzycie moja sytuacje z teściami...
Już było nie do wytrzymania i poszlismy na wynajęte..
Nasz dom do wprowadzki małymi krokami coraz bliżej coraz bliżej

No ale najwazniejsze, bobas!
Staś w sobote skończy 4 miesiące. Nadal karmimy piersią, uwielbiamy
Jest zdrooooowy jak ryba i prze zabawny
Cały czas się tylko śmieje i gada po swojemu
Uwielbia leżec na brzuszku, juz zaczal sie przekrecac na plecki
Jestesmy po dwoch kompletch szczepien ktore przeszedl bezobjawowo ( szczepilismy Hexacima 6w1, Rotarix na rotawirusy i Prevenar na pneumokoki)
Do 2,5 miesiaca ograniczałam sie z jedzeniem, smieje sie zmezem ze jadlam na przemian rosół i jablka
Młody uchował się bez kolki.
Ani razu nie mielismy problemu z brzuszkiem.
Jak młody skonczyl 2,5msc powoli zaczelam jesc wszystko, smazone, kapuste, gazowane, pije słaby kubek kawy, czasem czekolade, oczywiscie wszystko w ilosciach dogodnych
Chrzest mielismy 27 maja
Staś bawi się kolankami, stópkami, najchetniej by je zjadł
Ząbkow nie ma jeszcze ale wydaje mi sie ze cos zaczyna sie dziac bo slinienie i wszystko co popadnie do buzi, a najchetniej wlasne rączki.
Ogolni jest grzeczny. W ciagu dnia ma ładne drzemki 1,5godzinne. o około 9:30, 12,16 i juz wieczór.
Kapiemy się co drugi dzien.

Boże dziewczyny, ale mnie nie było.... Chyba nie dam rady nadrobic, pozostaje mi tylko byc juz teraz na bierząco.
Mam andzieje ze Wasze dziaciaczki są zdrowe a Wy szczesliwe
Hej fajnie,że u Ciebie wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Karska, jak mieszkalismy w domu przy tesćiach, to np. jak Staś obudził się i płakał u Nas w pokoju a My bylismy np w kuchni to Arnold biegał i szukał Nas i zaprowadzał do pokoju, że Staś juz sie obudził
Polizuje go po łapkach, glowce, raczkach a Staś zaczarowany
ie wiem jak Wasz budlożek, ale Nasz jak wstanie przeciaga sie do przodu do tyłu i jak Stas widzi tą gimnastykę Arnolda to ma ubaw po pachy
Ogolnie jak Stas ma gorszy dzień to jak widzi Arnolda to zaraz mu sie polepsza


Jesli chodzi o Stasia, wiecie co??
Od jakiegos tygodnia codziennie od 18 zaczyna się ambaras.
Młody jaknapisałam wyzej w ciagu dnia super i drzemki ładne i usmiechniety bawi sie gaworzy itd a od 18 zaczyna sie marudzenie ogólne i placz
Uspokajam go oczywiscie ale codzien to samo.
jak wczesniej byla kapiel pozniej pizamka kolysanka cycy i szasypial przy cycy na noc, tak teraz przy cycy nie zasypia tylko marudzi trzeba go ponosic i znowu marudzi i znowu cyc az w koncu sie zmeczy i zasnie
Mysle ze odreagowuje dzien, coraz wiecej sie uczy i dla jego glowki to zbyt wiele no i teraz ten skok jeszcze...
Co myslicie babki?
Miala ktoras ze swoim bablem tak?
U nas wyglądają tak ostatnie dni. Dziś zasnął o 20:00 I już się obudził 4 razy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:49   #4072
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja już mam -3kg do wagi sprzed ciąży i zaczynam wyglądać jak wieszak. Przy kp starszego też tak schudłam strasznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż już mi marudzi że mam ramiona jak patyki (najpierw schodzi mi z rąk i nóg, a na końcu z brzucha), ale ja najlepiej się czuję przy takiej wadze, mam nadzieję że już mi się utrzyma
Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Moja mama rocznemu synkowi mojego brata zdejmowała pieluchomajtki z kupą w środku jak zwykle majtki. nie wiedziała że się rozrywa/przecina, w sumie skąd miała wiedzieć. Także można? Można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze? Też nie wiedziałam, że rozrywa się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:50   #4073
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że odkąd nie analizuję dlaczego mała marudzi żyje mi się lepiej. Może to głupie ale przyjęłam do wiadomości, że od czasu do czasu ma swoje złe dni/wieczory/humory i po prostu trzeba to przetrwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepsze podejście

Chciałam Wam powiedzieć, że u nas w końcu nie ma kataru wcale!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:50   #4074
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Moja mama rocznemu synkowi mojego brata zdejmowała pieluchomajtki z kupą w środku jak zwykle majtki. nie wiedziała że się rozrywa/przecina, w sumie skąd miała wiedzieć. Także można? Można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To bym była jeszcze w stanie zrozumieć. Bo faktycznie skąd mogła wiedzieć. No ale Teściowa skoro zdejmowała starego pampersa to chyba widziała jak jest założony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:54   #4075
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Daj znać jak w smaku
Kurcze, pilnuje małej żeby nie przywracała się na brzuch po jedzeniu, a ona tak tymi nogami wierzga i podnosi się na piętach, że mi zaczęła ulewać, buuu. Wszystkp cuchnie wymiocibani....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

OtTakaJa jedyne co mnie denerwuje to to jak mała teraz je. Kręci się, odwraca głowę w każdą stronę. To wogole nie jest już efektywne ssanie pewnie dlatego tak mało przybrała
edit - nawet ręką jej zasłaniam pole widzenia tam gdzie się wygina, załamka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio nie mogę go nawet przebrać, bo od razu fika na brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Mój mąż śmieje się, że marudzenie dziecka argumentowane jest przez kobiety na cztery sposoby: albo skok, albo zęby, albo przebodźcowanie, albo po szczepionce nie ma opcji gorszego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj musiałby mieć gorszy tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Ale mnie dziś dziecko przeczołgało. Padam na ryj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ściskam

U mnie dziś lżej, bo TZ miał wolne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Tyle samo wytrzymalam z lizakami tylko przedszkole mi zepsuło dziecko pod tym kątem. Moja córka odmawiala nawet swojej lekarce (która dawała czasem lizaka w nagrode!) A tu taki klops w przedszkolu...ehhh

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Właśnie miałam Was pytać, czy jedzą słodycze Wasze dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 20:59   #4076
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
To bym była jeszcze w stanie zrozumieć. Bo faktycznie skąd mogła wiedzieć. No ale Teściowa skoro zdejmowała starego pampersa to chyba widziała jak jest założony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kiedyś odbierałam chrześniaka ze żłobka i założyłam mu na odwrót buciki

Co do słodyczy, to ja najpierw bym musiała przestać jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Hadise :róża:

U nas ostatnio też ciężko z przebieraniem. A w nocy jak ją tylko wyciągnę z łóżeczka i nie wezmę do karmienia to się drze tak, że chyba cały blok budzi

I nie chcę zapeszać, ale chyba problem z oczkiem zażegnany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 21:00   #4077
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Ja kiedyś odbierałam chrześniaka ze żłobka i założyłam mu na odwrót buciki

Co do słodyczy, to ja najpierw bym musiała przestać jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Hadise :róża:

U nas ostatnio też ciężko z przebieraniem. A w nocy jak ją tylko wyciągnę z łóżeczka i nie wezmę do karmienia to się drze tak, że chyba cały blok budzi

I nie chcę zapeszać, ale chyba problem z oczkiem zażegnany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój kumpel z roby zawiózł kiedyś córkę do żłobka w ogóle bez butów ale to jest zupełny frik, chyba kiedyś coś tu już o nim pisałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 21:14   #4078
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Ja kiedyś odbierałam chrześniaka ze żłobka i założyłam mu na odwrót buciki

Co do słodyczy, to ja najpierw bym musiała przestać jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Hadise :róża:

U nas ostatnio też ciężko z przebieraniem. A w nocy jak ją tylko wyciągnę z łóżeczka i nie wezmę do karmienia to się drze tak, że chyba cały blok budzi

I nie chcę zapeszać, ale chyba problem z oczkiem zażegnany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo super, u nas oko to dramat. Rano nie może otworzyć oka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 21:20   #4079
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Nieźle a wy tez nie jecie np chipsów ? U nas chipsy znają bo od wielkiego dzwonu kupuje na jakąś imprezę gazowanych napojów nie lubia ,

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Z tym jedzeniem to jest różnie , mój młodszy w tamtym roku miał 1,5 roku i jadł truskawki garściami , a w tym roku ma 2,5 i weźmie truskawkę w buzię i może ja tak trzymać inpol h i nie zje tylko w końcu wypluje nie wiem co mu się odmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Małpka taki wiek, akurat na okolice 2 urodzin wypada takie odrzucanie jedzenia. Nie pamietam jak to się nazywa, ale właśnie na blogu Zuzi o tym jest. Moja robi to samo, nagle rzeczy które do tej pory jadła są „ble”.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja w ciąży się kitrałam z chipsami jak spał albo był w przedszkolu A tak to nie jemy, zresztą mąż ma bzika na punkcie zdrowego odżywiania i ćwiczeń, więc ja przy okazji się też nauczyłam, a syn tak od małego nauczony. Najlepsze jak teściowa kiedyś za nim chodziła i dawała mu soczek a ten płakał, że chce wodę Zamiast chipsów czasem robię mu popcorn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Najlepsze to jest jak po oknem mogą kosić czy remontować drogę i luz, dzieci śpią. A otwórz paczkę czipsów i się od razu obudza
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-13, 21:20   #4080
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Ooo super, u nas oko to dramat. Rano nie może otworzyć oka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas było tak w Grecji. W dodatku zielona ropa. A od tygodnia ani nie ma ropy ani nie widzę żeby oczko było załzawione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 22:23:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.