Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 00:11   #4051
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Witam Was dziewczyny
Dawno mnie nie było, ale pomimo nieobecności byłam grzeczna i cały czas sie dzielnie filtrowałam
Piszę, bo mam taki problem. Nie mogę sie pozbyć jednego wrośniętego włosa (lub nawet kilku, ale w jednym miejscu) WIem, że brzmi to ja temat nie na plotki filtromaniaczek, ale Wy macie ogromne doświadczenie w pozbywaniu się blizn i krostek.
Mi właśnie w jednym miejscu, po depilacji pastą cukrową wrósł włos (lub kilka włosów). Najpierw zrobiło mi się coś ala pryszcz, ale po jakimś czasie dobrałam się do tego i usunęłam ropę ze środka. Myślałam, że ładnie mi sie zasuszy, zejdzie trochę skóry I dostanę się do tego feralnego włosa. Ale to mi się nie chce zasuszyć. Cały czas zbiera mi się tam trochę ropy (przypszczam, że to przez ten włos w środku) Co gorsze cały czas jest to jakiby ranka, która zarasta małym strupkiem, ale nie goi się tak jak powinna. Przez to boje się kłaść jakies kwasy, bo jak dostaną się na "żywe mięso" (jak to się mówi) to chyba umrę.
W zasadzie nic złego się w tym nie dzieje, poza tym, że nie chce się goic ani zasychać tylko cały czas jest jakby "aktywne"
Poradźcie mi coś proszę, bo zwariuję Dopóki to nie zagoi się nie wydłubię tego włosa. A dopóki ten włos jest, to się nie zagoi. I takie zamknięte koło
Mam to już chyba z 3 miesiące (jak nie więcej)
A do lekarza też się boję iść po tym co się naczytałam na Wizażu na temat dermatologów.
Rozpisałam się, ale męczy mnie to, (przecież nie chcę miec tego do konca życia) i chciałam w miarę dokłądnie opisać.
Mam nadzieje, że komuś się będzie chciało to przeczytać I coś mi poradzi
Pozdrawiam Was
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 07:41   #4052
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Słuchajcie, czy to możliwe, zeby ta maseczka była taka tania i oryginalna? Bo ja płacę za nią 75zł, a tu 39
http://www.allegro.pl/item117382216_...ato_200ml.html

Jak myślicie? bo bym kupiła na Tunezję
Możliwe ja ją kupowałam i jest OK, tylko o osoby o nicku LOREAL-PL czy jakoś tak. Maska jest do kupienia w Warszawie na Koszykowej w sklepie z art. fryzjerskimi (tym vis a vis Hali Koszyki) po 65,00 PLN. Zresztą sklep jest b.dobrze zaopatrzony i ceny są znośnie, coś pomiędzy allegro a salonami fryzjerskimi.

Kupiłam też olejek. Oba kosmetyki są dobre, włosy nie robią się sianiowate, tylko ładnie wygładzone i śliskie. Ale wg mnie to głównie zasługa silikonów. Aha, olejek jest niewydajny. Ja mam włosy prawie do pasa i jak bym chciała całe psikać codziennie to ty go starczyło na tydzień.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 09:07   #4053
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

U mnie jest deszczowa pogoda.Leje już od piątku.Słońca brak i nawet mi to dpowiada.Filtry się dobrze trzymają ale..no właśnie od czasu do czasu nachodzi mnie taka myśl że jak nie ma słońca to po co ja się smaruję.Wiem,wiem że UV i tak działają niszcząco na skórę naet w tach pochmurny dzień ale tak jakoś czasami mnie nachodzi.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 11:04   #4054
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Hm, ten od innej buteleczki olejku to JacekFlaszeczka, a ja patrzę na aukcje dobre-kosmetyki. Kurczę, to jak myślisz? Może ktoś jeszcze coś powie?
ja kupuję u niego,co prawda nie l'oreala,ale schwatrzkopfa bonacure i moge z pełną odpowiedzialnością polecic tego sprzedawce.
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 11:46   #4055
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez evitka21
ja kupuję u niego,co prawda nie l'oreala,ale schwatrzkopfa bonacure i moge z pełną odpowiedzialnością polecic tego sprzedawce.
Ja też od niego kupuję już "od zawsze" - wellę profesional, i Guam - bez zastrzeżeń co do oryginalności produktów (chyba, że ja taka naiwna jestem )
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:24   #4056
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Sprawdzeni sprzedawcy u których kupowałam kosmetyki do włosów i których pamiętam to:
jacekflaszeczka,
MATRIX-EXPERT,
dar-plus
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 12:29   #4057
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczynki, dziękuję za uspokojenie mnie - już sobie zamówiłam maskę (wielbię ją ) i olejek. Tego ostatniego nie używałam. Contax mowisz, że starcza na tydzień? to najwyżej domówię drugi.
Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 12:57   #4058
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczęta!

Dziękuję wam wszystkim za życzenia!

Ale się ucieszyłam

Jesteście super!!

Ps. Przepraszam, że takie spóźnione to podziękowania, ale jestem w domu i nie mam dostępu do internetu



POZDRAWIAM!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 16:10   #4059
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Po tygodniowej przerwie od wizażu, biochemii i internetu witam wszystkie filtromaniaczki. Już nadrobiłam wszystkie zaległości.

Niestety po pobycie nad polskim morzem (mimo starannego filtrowania, unikania słońca, którego i tak było jak na lekarstwo) na czole pojawiło mi się przebarwienie. Pamiętam, że po ubiegłorocznych wakacjach w cieplejszych krajach i stosowaniu kremu Iwostin SPF 20 , również coś takiego mi wyskoczyło w tym samym miejscu, ale później zniknęło. Przebarwienie wygląda jak mapka na czole - podobne jak swojego czasu na zdjęciu Angi, tyle, że mniej widoczne. Mam nadzieję, że Atrederm trochę je wywabi, aplikowałam już dwa razy.

Jestem okropnie zła, bo moja cera była wcześniej w coraz lepszym stanie. Ale niestety - muszę się teraz edukować, jak walczyć z przebarwieniami
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 16:13   #4060
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agaku, witaj
Damy radę - myślę, że po wakacjach większość z nas będzie z nimi walczyć. Ja się co pół godziny smarowałam kremem Vichy spf 50+ a i tak wróciłam z piegami i małymi przebarwieniami, których się dorobiłam z DP - nie zdał egzaminu w Hiszpanii
Już je trochę pousuwałam Skinorenem i kwasami Pauli, ale zaraz je odstawiam, bo we wrześniu będę znów na sUOnku - Afryka Dzika Tak czy inaczej - jak wrócę, to je całkiem posuwam - piegi, znaczy.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 16:16   #4061
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Damy radę - myślę, że po wakacjach większość z nas będzie z nimi walczyć.
No niestety, sUOnko nas nie oszczędza
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 17:02   #4062
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dziewczynki, dziękuję za uspokojenie mnie - już sobie zamówiłam maskę (wielbię ją ) i olejek. Tego ostatniego nie używałam. Contax mowisz, że starcza na tydzień? to najwyżej domówię drugi.
Sandija ten olejek ma 50 ml, czyli jest go malutko i jest wodnisty. Atomizer jest z dużą dziurą i przy każdym psiknięciu wylatuje go sporo. Jak będziesz nim psikać codziennie i to na rozpuszczone włosy to bardzo szybko się zużyje. Ja mam włoski gęste i prawie do pasa, a i tak psikałam jak miałam je związane w koński ogon, czyli na sam czubek głowy i kucyk i to dosłownie z 5 razy i już nie ma 1/2 opakowania.

Agaku a jakim filtrem się smarowałaś? Serdecznie Ci współczuję, bo walka z przebawieniami jest trudna. Mnie póki co słońce oszczędziło i nie mam nic nowego, tylko wyblakłe piegi i jedno przebarwienie. Ale to zasługa Biodermy, której używałam w największe upały.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 17:28   #4063
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny mam prośbę.
Nie zrobiłaby mi któraś z Was próbki z tonującego antka?

Lada chwila muszę kupować nowy filtr, boję się w ciemno a mam na niego ochotę

Edytowane przez beoneself
Czas edycji: 2006-08-08 o 09:42
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 18:11   #4064
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny może któraś z was jest zainteresowana avenką spray SPF 40
=> http://www.allegro.pl/item119826978_...ci_200_ml.html
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 19:24   #4065
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
A co robisz cały dzień we Wrocławiu?
mój chłopak składał papiery i szukał mieszkania brrr, ale koszmarnie lało, a później biegłam na autobus powrotny, łamałam przepisy, prawie wpadłam pod autobus miejski, a i tak nie zdążyłam i godzinę czekałam na następny
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 19:37   #4066
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
mój chłopak składał papiery i szukał mieszkania
W czwartek jadę do Warszawy w tej pierwszej sprawie.
Swoją drogą, strasznie mi się nie chce... 8 h w pociągu w obie strony - rozkosz normalnie.
A tak w ogóle to dziś rano spojrzawszy w lustro poczułam się, jakbym wróciła do czasów nastoletnich Dwie piękne spore gule na lewym policzku, a już dawno zapomniałam o takich przemiłych niespodziankach... to pewnie przez te ostatnie problemy żołądkowe - Aga, zaraziłaś mnie tym zatruciem czy co?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 19:46   #4067
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
W czwartek jadę do Warszawy w tej pierwszej sprawie.
Swoją drogą, strasznie mi się nie chce... 8 h w pociągu w obie strony - rozkosz normalnie.
A tak w ogóle to dziś rano spojrzawszy w lustro poczułam się, jakbym wróciła do czasów nastoletnich Dwie piękne spore gule na lewym policzku, a już dawno zapomniałam o takich przemiłych niespodziankach... to pewnie przez te ostatnie problemy żołądkowe - Aga, zaraziłaś mnie tym zatruciem czy co?
Ja ostatnio mam dość siedzenia w jakimkolwiek środku transportu, ale pociąg wbrew pozorom bywa najbardziej komfortowy - przynajmniej nie denerwuje Cię dziecko 2x letnie z ADHD, które rozłożyło sobie fotel w autobusie do pozycji leżącej chociaz nie spało (a ja mam długie nogi, więc musiałam wyrzucić je na środek - ból kręgosłupa po pół h), co chwilę się po kilka razy oglądało, rzucało z powrotem na fotel i jeszcze poprawiało dwa razy. I tak przez 5 godzin, z Ostrowca do Częstochowy. Ugh. A z tyłu facet sobie pokrzykiwał przez całą drogę, kiedy wreszcie usnęłam - on podciągnął się o moje oparcie i w momencie, gdy był głową przy mojej - zaczął coś pokrzykiwać do swojej towarzyszki. Szlag człowieka może trafić. No i samochód - najbardziej intymny, ale mimo wszystko nie możesz sobie po nim pochodzić
Rayne, proszę mnie nie oskarżać o takie szpetne zagrywki!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 19:59   #4068
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Aga widzę, że miałaś dzień pełen wrażeń
Nie mogłaś towarzystwa opieprzyć, ja zawsze tak robię i o dziwo skutkuje. A szczególnie szybko jak ktoś przede mną rozkłada fotel, przy moich 175 cm wzrostu jest to mało komfortowe.

W sobotę byłam na imprezie Jazz na Starówce i obok mnie stały 2 pary - najpierw wydzwaniali się komórami, bo nie mogli się zlokalizować, a później cały czas głośno gadali, że w efekcie nie było słychać wokalistki. Myślałam, że szlag mnie trafi, ale w końcu nie wytrzymałam i powidziałam dosadnie co myślę i do końca koncertu była cisza. Tylko na mnie łypali, jak śmiałam zwłrócić im uwagę.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 20:00   #4069
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Ja ostatnio mam dość siedzenia w jakimkolwiek środku transportu, ale pociąg wbrew pozorom bywa najbardziej komfortowy - przynajmniej nie denerwuje Cię dziecko 2x letnie z ADHD, które rozłożyło sobie fotel w autobusie do pozycji leżącej chociaz nie spało (a ja mam długie nogi, więc musiałam wyrzucić je na środek - ból kręgosłupa po pół h), co chwilę się po kilka razy oglądało, rzucało z powrotem na fotel i jeszcze poprawiało dwa razy. I tak przez 5 godzin, z Ostrowca do Częstochowy. Ugh. A z tyłu facet sobie pokrzykiwał przez całą drogę, kiedy wreszcie usnęłam - on podciągnął się o moje oparcie i w momencie, gdy był głową przy mojej - zaczął coś pokrzykiwać do swojej towarzyszki. Szlag człowieka może trafić. No i samochód - najbardziej intymny, ale mimo wszystko nie możesz sobie po nim pochodzić
Rayne, proszę mnie nie oskarżać o takie szpetne zagrywki!
Fajną miałaś podróż Zwłaszcza z dziećmi z ADHD miałam co nieco do czynienia - moja przyjaciółka pisała pracę dyplomową z tym związaną, przy okazji i ja naczytałam się i naoglądałam się sporo; a znów synek dalekiej kuzynki ma właśnie ADHD zdiagnozowane... więc Ci nie zazdroszczę.
I tak naprawdę to ja lubię pociągi, o ile mam coś do czytania. W 8 godzin to i ze 3 średniej grubości książki pochłonę. Raz tylko źle mi się jechało, jak wracałam z Warszawy w środku zimy i nie działało ogrzewanie, a na dodatek na końcu okazało się, że tym samym pociągiem wracał mój były chłopak, z którym niespecjalnie miałam ochotę rozmawiać
Autokarów nienawidzę, brrr.
A tymi problemami żołądkowymi to tak naprawdę nie mogłaś mnie zarazić - w tym przypadku więcej w tym mojej winy, niestety. Ale to nie temat na to miejsce.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 20:09   #4070
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Aga widzę, że miałaś dzień pełen wrażeń
Nie mogłaś towarzystwa opieprzyć, ja zawsze tak robię i o dziwo skutkuje. A szczególnie szybko jak ktoś przede mną rozkłada fotel, przy moich 175 cm wzrostu jest to mało komfortowe.
No właśnie, też mam 175cm, z czego większość to nogi
jakoś nie czułam się wtedy na siłach by ochrzaniać, nie lubię się z Nim żegnać
Ale z jaką przyjemnością zmyłam dziś tą całą przemoczoną tapetę... bogowie, już dawno nie czerpałam przyjemności z demakijażu.
Pierwsze co zrobiłam po wejściu do domu

Cytat:
Napisane przez Rayne
Fajną miałaś podróż Zwłaszcza z dziećmi z ADHD miałam co nieco do czynienia - moja przyjaciółka pisała pracę dyplomową z tym związaną, przy okazji i ja naczytałam się i naoglądałam się sporo; a znów synek dalekiej kuzynki ma właśnie ADHD zdiagnozowane... więc Ci nie zazdroszczę.
I tak naprawdę to ja lubię pociągi, o ile mam coś do czytania. W 8 godzin to i ze 3 średniej grubości książki pochłonę. Raz tylko źle mi się jechało, jak wracałam z Warszawy w środku zimy i nie działało ogrzewanie, a na dodatek na końcu okazało się, że tym samym pociągiem wracał mój były chłopak, z którym niespecjalnie miałam ochotę rozmawiać
Autokarów nienawidzę, brrr.
A tymi problemami żołądkowymi to tak naprawdę nie mogłaś mnie zarazić - w tym przypadku więcej w tym mojej winy, niestety. Ale to nie temat na to miejsce.
Ha, widzisz! i takiego biednego, małego, niewinnego kurczaczka oskarżasz
fuj, ale pojechałam po bandzie
co do ksiązek: ostatnio zatęskniłam za moją ulubioną z Jeżycjady "Pulpecją", ściągnęłam z osiołka (ale w niektórych miejscach tragiczna jakość) i czytałam do 3 w nocy najgorsze co mogę zrobić w czasie roku szkolnego, to zacząć czytać książkę która mnie interesuje. Zawalę wszystko, sprawdzian, odpowiedź, ale książkę będę czytała tak długo, aż nie padnę lub jej nie skończę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 20:18   #4071
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
No właśnie, też mam 175cm, z czego większość to nogi
Eeee, to ja przy Was jakaś kieszonkowa jestem... 10 cm mam mniej niż Wy

Cytat:
Napisane przez agnieska
Ha, widzisz! i takiego biednego, małego, niewinnego kurczaczka oskarżasz
Pozwolisz, że nie skomentuję tego

Cytat:
Napisane przez agnieska
co do ksiązek: ostatnio zatęskniłam za moją ulubioną z Jeżycjady "Pulpecją", ściągnęłam z osiołka (ale w niektórych miejscach tragiczna jakość) i czytałam do 3 w nocy najgorsze co mogę zrobić w czasie roku szkolnego, to zacząć czytać książkę która mnie interesuje. Zawalę wszystko, sprawdzian, odpowiedź, ale książkę będę czytała tak długo, aż nie padnę lub jej nie skończę
No, moja droga, Jeżycjadę to ja mogę prawie na okrągło Zresztą mam wszystkie części - choć w sumie nie mogę powiedzieć, że są moje, moja mama by mi pewnie głowę urwała, gdybym je chciała zabrać przy zbliżającej się przeprowadzce. Jak mnie jakaś książka wciągnie, to mam to samo - już się nauczyłam że jak się robię śpiąca, to idę wyjąć szkła z oczu i kontynuuję czytanie w łóżku ślepiąc w te małe literki, bo sama z siebie nie zdecyduję się na sen, dopóki nie dobrnę do ostatniej strony.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 22:38   #4072
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja jeszcze wroce do tematu pociagow Bardzo lubię, szczegolnie w nocy i intercity. Jednak jazda w przedziale z dzieciakami to koszmar Biegają, trzaskaja dzrwaimi, krzyczą, a przed toba jeszcze 6 godzin jazdy...Przynajmniej im sie nie nudzi

A z ksiazkami to mam tak samo, siedze i czytam, chociaz nastepnego dnia sprawdzian... Zawsze zzynac mozna Pamietam jak czytałam HP, siedziałam do 3 w nocy, a potem jeszcze wstawałam rano zeby doczytac...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 07:49   #4073
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Co to Jeżycjady - w pełni Was rozumiem
Wogóle, przy ciekawej książce nagle wszystko staje się nieważne, co tam sprawdzian jakiś. Nie pierwszy i nie ostatni!

Rayne, nie tylko Ty 'kieszonkowa', też mam o ok 9cm mniej
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 09:25   #4074
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

oo tak Jeżycjade uwielbiam - mam w domu prawie wszystkie części pamietam jak męczyłam rodziców zeby mi kupowali i kompletowałam całą kolekcje I tez tak mam ze jak zaczne czytac jakas ciekawa ksiazke to zapominam o calym siwecie, eh czasem to jest az niebezpieczne Zawsze lubilam czytac, ale jakos ostatnio to zanidbalam nie wiem czemu.. Musze powrocic do tego nałogu, tylko nie wiem za jaka ksiazke sie teraz zabrac, moze polecicie mi cos dobrego ?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 09:38   #4075
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Agaku a jakim filtrem się smarowałaś? Serdecznie Ci współczuję, bo walka z przebawieniami jest trudna. Mnie póki co słońce oszczędziło i nie mam nic nowego, tylko wyblakłe piegi i jedno przebarwienie. Ale to zasługa Biodermy, której używałam w największe upały.
Używałam próbek Antheliosa XL (po ponad miesiącu z AL odkryłam znowu, że istnieją filtry, które się nie lepią i nie świecą jak latarnia).

A jeśli chodzi o pociągi, to też bardzo lubię nimi jeździć, ale pod warunkiem, że będą to dłuższe trasy, a współpasażerowie na tyle spokojni, że pozwolą czytać jakąś ciekawą książkę. Niestety coraz rzadziej mam okazję jeździć pociągami. Za to autobusów nie cierpię
agaku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 09:43   #4076
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dziewczyny mam prośbę.
Nie zrobiłaby mi któraś z Was próbki z tonującego antka?

Lada chwila muszę kupować nowy filtr, boję się w ciemno a mam na niego ochotę
Up up

Ja mam to, co już opisywałam w wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=288
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 10:12   #4077
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
A, no tak o tym nie pomyślałam, a juz plamisk mam az nadto


Heh, no tak planuje zorac, tylko nie wiem kiedy uderzyć, teraz na jesien przymierzam sie do toniku lysanel.
Aaa, mi też sie rozstępy robią na kolanach i udach, a przecież cały czas mam tą samą wagę nie wiedziałam ze to mnei dopadnie tak szybko.[/QUOTE]
poczekaj jak będziesz w ciąży
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 11:05   #4078
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez anamnezis
Witam Was dziewczyny
Dawno mnie nie było, ale pomimo nieobecności byłam grzeczna i cały czas sie dzielnie filtrowałam
Piszę, bo mam taki problem. Nie mogę sie pozbyć jednego wrośniętego włosa (lub nawet kilku, ale w jednym miejscu) WIem, że brzmi to ja temat nie na plotki filtromaniaczek, ale Wy macie ogromne doświadczenie w pozbywaniu się blizn i krostek.
Mi właśnie w jednym miejscu, po depilacji pastą cukrową wrósł włos (lub kilka włosów). Najpierw zrobiło mi się coś ala pryszcz, ale po jakimś czasie dobrałam się do tego i usunęłam ropę ze środka. Myślałam, że ładnie mi sie zasuszy, zejdzie trochę skóry I dostanę się do tego feralnego włosa. Ale to mi się nie chce zasuszyć. Cały czas zbiera mi się tam trochę ropy (przypszczam, że to przez ten włos w środku) Co gorsze cały czas jest to jakiby ranka, która zarasta małym strupkiem, ale nie goi się tak jak powinna. Przez to boje się kłaść jakies kwasy, bo jak dostaną się na "żywe mięso" (jak to się mówi) to chyba umrę.
W zasadzie nic złego się w tym nie dzieje, poza tym, że nie chce się goic ani zasychać tylko cały czas jest jakby "aktywne"
Poradźcie mi coś proszę, bo zwariuję Dopóki to nie zagoi się nie wydłubię tego włosa. A dopóki ten włos jest, to się nie zagoi. I takie zamknięte koło
Mam to już chyba z 3 miesiące (jak nie więcej)
A do lekarza też się boję iść po tym co się naczytałam na Wizażu na temat dermatologów.
Rozpisałam się, ale męczy mnie to, (przecież nie chcę miec tego do konca życia) i chciałam w miarę dokłądnie opisać.
Mam nadzieje, że komuś się będzie chciało to przeczytać I coś mi poradzi
Pozdrawiam Was
Obawiam się, że trzeba to usunąć "radykalnie" , czyli wydłubać ten włos - dobra kosmetyczka potrafi to zrobić za pomocą sterylnej igły. Nie jest to może przyjemne, ale skuteczne. Im bardziej będziesz przy tym dlubać, tym gorsza zrobi się blizna. Nie sądzę, żeby to był problem aż dla dermatologa, tyle żeoczywiście kosmetyczka musi być myśląca no i sprzęt sterylny
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 11:12   #4079
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Up up

Ja mam to, co już opisywałam w wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=288
kurcze ja mam próbke, która poszukujesz, ale mi zależy na próbce Avene, Ultra High Protection Lotion SPF 50 + (mleczko do ciała z ultra wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+)
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 12:20   #4080
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

a wracając do miejsca na nogi w autobusie to w tym roku jechaliśmy z mężem do chorwacji autokarem...mój mąż ma 196 i po 20h w jedna stronę powiedział nigdy więcej na wakacje autokarem.CZyli wracamy do latających srodków lokomocji.A pomysleć że w początkowym zamysle była Bułgaria autokarem...ok.40h w autokarze....brrrr.....(d wa razy byłam w grecji autokarem-jak ja to wytrzymałam???)
Ja to zuczek jestem 160cm...ale dość wygodnicki zuczek...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.