Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II . - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 18:57   #4051
almirith
Raczkowanie
 
Avatar almirith
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 148
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Hah, ja byłam przez tydzień sama z ojcem i dom wygląda teraz jak pobojowisko. Tata nie nadaje się do sprzątania, a ja przy tych upałach nie mam siły na tak wyczerpujące zajęcia. Całe szczęście że mama wróciła z działki

Też nie przepadam za stylem szafiarek, faktycznie większość jest bardzo do siebie podobna. Rzadko która wyróżnia się czymś szczególnym, jedynie mieszają ze sobą najnowsze ciuchy z sieciówek. W efekcie połowa dziewczyn na ulicy jest ubrana na jedno kopyto, bo teraz dużo osób się inspiruje szafiarkami Osobiście dla mnie godne naśladowania są Blair Waldorf, Olivia Palermo i Zoe Saldana

Co na jesień? Nadal beże, kurtki i płąszcze podbite [chyba] kożuchem, wszędzie futra, welur [blee], zakolanówki, talia podkreślona cienkimi paskami, metalik i więcej mi nic do głowy nie przychodzi.
__________________
Words do not express thoughts very well. They always become a little different immediately after they are expressed, a little distorted, a little foolish.
almirith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 12:38   #4052
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
w ogóle Cię nie rozumiem. Co Ci do tego? Poza tym chyba nie słyszałaś o podkładach mineralnych, tysiące kobiet wydaje fortunę by dobrać idealny odcień, skąd więc pomysł o pomarańczowym podkładzie?
Do tego minerały pielęgnują cerę i ich "wymagająca" natura zmusza niejako użytkowniczki do wzmożonego dbania o skórę. Możesz wierzyć lub nie, ale nie każdemu poci się całe ciało.
Dokładnie!
Zgadzam się w 100%
Widuję na ulicach pięknie i świeżo wyglądające dziewczyny i kobiety, które mają ładnie ułożone włosy i delikatny makijaż.
Sama noszę latem rozpuszczone włosy i nic mi się nie poci, nie klei do czoła bo nie mam grzywki. Makijaż też bardzo często jest na mojej twarzy latem i ani nie czuję dyskomfortu, ani nic mi się nie topi, a tym bardziej nie wygląda pomarańczowo

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez almirith Pokaż wiadomość
Co na jesień? Nadal beże, kurtki i płąszcze podbite [chyba] kożuchem, wszędzie futra, welur [blee], zakolanówki, talia podkreślona cienkimi paskami, metalik i więcej mi nic do głowy nie przychodzi.
Ostatnio w tv mignęła mi jakaś zajawka z pokazu jesiennego Deni Cler i głównie dominowały tam odcienie brązów/beży/ rudości + biel, czerwień, czerń.
Najbardziej cieszę się z tego że nadal "in" będą długie za kolana kozaki na wysokich obcasach, kolory nude i sukienki, sukienki, sukienki + eleganckie kobiece dodatki takie jak rękawiczki, torby, szaliki.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:23   #4053
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

zazdroszczę osobom, które się mało pocą; na mnie makijaż w lato spływa, nawet mineralny, siedząc w domu przez ostatnie upały i tak świeciłam się jak choinka, ogólnie niefajnie
no i nie wyobrażam sobie przy upałach 35-40 stopni nosić rozpuszczone włosy nie mówię tu o grzywce, którą mam spięta do góry, tylko o reszcie

moja ulubiona temperatura to 25 stopni w słońcu, wiatr, może być zachmurzenie, szkoda że w PL rzadko coś takiego można spotkać
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2010-07-18 o 13:26
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:53   #4054
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
zazdroszczę osobom, które się mało pocą; na mnie makijaż w lato spływa, nawet mineralny, siedząc w domu przez ostatnie upały i tak świeciłam się jak choinka, ogólnie niefajnie
no i nie wyobrażam sobie przy upałach 35-40 stopni nosić rozpuszczone włosy nie mówię tu o grzywce, którą mam spięta do góry, tylko o reszcie

moja ulubiona temperatura to 25 stopni w słońcu, wiatr, może być zachmurzenie, szkoda że w PL rzadko coś takiego można spotkać
Ja przez ostatnie dwa tygodnie prawie wogole nie nakladalam makijazu zadnego i o dziwo, moja buzia jest o wiele ladniejsza Ja sie swiece jak choinka po 5-6 godzinach dopiero, nie jest tak zle.
A co do wlosow rozpuszczonych - ja nosze w takie upaly i jakos nie cuzje dyskomfortu
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:16   #4055
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez almirith Pokaż wiadomość
Osobiście dla mnie godne naśladowania są Blair Waldorf, Olivia Palermo i Zoe Saldana
O tak szczególnie Olivia :love

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
no i nie wyobrażam sobie przy upałach 35-40 stopni nosić rozpuszczone włosy nie mówię tu o grzywce, którą mam spięta do góry, tylko o reszcie
ohh ja też nie. Najwygodniej jest mi w spiętych wysoko zeby nic nie wystawało i nie latało
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:21   #4056
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
zazdroszczę osobom, które się mało pocą;
Nie wiem czy próbowałaś kiedyś etiaxil/ antdral, ale naprawdę bardzo pomaga w walce z potem.

Jakieś 3 lata temu miałam spory problem z mokrymi plamami pod pachami, właściwie, niezależnie od pory roku, potem odkryłam etiaxil i do tej pory nie mam problemów z nadmierną potliwością

Naprawdę daje radę
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:27   #4057
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Śledzę wątek już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz stwierdziłam, że do Was, Świeżynki, napiszę Mogę dołączyć?

Co do kilku poprzednich postów - upały to coś strasznego! Moja mama patrząc na mnie powiedziała, że definicja lata to chyba czas, kiedy makijaż ogranicza się do minimum wszystko po prostu ze mnie spływa! Niech sobie będzie 32*C, ale zimny wiaterek poproszę.

I kocham sukienki, które teraz są IN ! Uwielbiam styl Kourt Kardashian i jej połączenie kozaków i sukienek. Tylko kiedy takie połączenie zastosować..? To znaczy w jaką porę roku.

Obiecałam sobie też, że nie będę już nosiła tego swojego paskudnego koka, którego spinam na czubku głowy kiedy jest mi gorąco (moje końcówki są powyginane na wszystkie strony) ale nici z moich obietnic, właśnie w nim siedzę
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 15:27   #4058
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy próbowałaś kiedyś etiaxil/ antdral, ale naprawdę bardzo pomaga w walce z potem.

Jakieś 3 lata temu miałam spory problem z mokrymi plamami pod pachami, właściwie, niezależnie od pory roku, potem odkryłam etiaxil i do tej pory nie mam problemów z nadmierną potliwością

Naprawdę daje radę
Ja miałam Antidral i też sobie poradził i z tego co mi wiadomo jest tańszy od Etiaxilu
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:29   #4059
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy próbowałaś kiedyś etiaxil/ antdral, ale naprawdę bardzo pomaga w walce z potem.

Jakieś 3 lata temu miałam spory problem z mokrymi plamami pod pachami, właściwie, niezależnie od pory roku, potem odkryłam etiaxil i do tej pory nie mam problemów z nadmierną potliwością

Naprawdę daje radę
tylko ja nie mam problemu z nadmierną potliwością, tylko mam cerę mieszaną i w strefie T się bardzo szybko przetłuszcza i pudry matujące nie dużo pomagają a przy takich upałach to już w ogóle zresztą się nie dziwię, ciało nie jest przystosowane do znoszenia temperatur podobnych lub wyższych niż temperatura wewnętrzna
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:55   #4060
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

ja już od tej temperatury świruję do tego dochodzi jeszcze remont drogi przed blokiem i problemy z komputerem, do wieczora siedzę w domu a wieczorkiem dopiero wychodzę, już nawet nie wiem jak mam się ubierać żeby nie było mi gorąco

co do makijażu to tylko kreska eyelinerem+tusz+biała kredka i pudruję lekko twarz

co do włosów to mam z nimi duuuży problem-są długie i nie ważne co z nimi zrobię to zawsze jest mi z nimi gorąco, mam też grzywkę i jakoś mi nie przeszkadza


obiecane zdjęcia butów (przepraszam że z takim opóźnieniem ) + zakupy z ostatnich dni, powinnam wkleić jeszcze dwa zakupy w ciuszku ale poszły do prania
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 15:59   #4061
malinowydzemx3
Wtajemniczenie
 
Avatar malinowydzemx3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 088
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja już od tej temperatury świruję do tego dochodzi jeszcze remont drogi przed blokiem i problemy z komputerem, do wieczora siedzę w domu a wieczorkiem dopiero wychodzę, już nawet nie wiem jak mam się ubierać żeby nie było mi gorąco

co do makijażu to tylko kreska eyelinerem+tusz+biała kredka i pudruję lekko twarz

co do włosów to mam z nimi duuuży problem-są długie i nie ważne co z nimi zrobię to zawsze jest mi z nimi gorąco, mam też grzywkę i jakoś mi nie przeszkadza


obiecane zdjęcia butów (przepraszam że z takim opóźnieniem ) + zakupy z ostatnich dni, powinnam wkleić jeszcze dwa zakupy w ciuszku ale poszły do prania
cudne bransolety i pierscionek!
__________________
oh wow, lovely
malinowydzemx3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 16:19   #4062
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez malinowydzemx3 Pokaż wiadomość
cudne bransolety i pierscionek!
dziękuję
pierścionek kupiony za 10zł w osiedlowym sklepiku z biżuterią a bransoletki na targu za 15zł
jeszcze mam zamiar pokupować koraliki takie same jak ten kamyczek z pierścionka i zrobić sobie bransoletkę
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:30   #4063
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Ja miałam Antidral i też sobie poradził i z tego co mi wiadomo jest tańszy od Etiaxilu
Tak A działanie takie samo
Teraz używam od czasu do czasu, prewencyjnie, właśnie tańszego Antidralu

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
tylko ja nie mam problemu z nadmierną potliwością, tylko mam cerę mieszaną i w strefie T się bardzo szybko przetłuszcza i pudry matujące nie dużo pomagają a przy takich upałach to już w ogóle zresztą się nie dziwię, ciało nie jest przystosowane do znoszenia temperatur podobnych lub wyższych niż temperatura wewnętrzna
Jak miałam problemy z błyskiem na twarzy to u mnie super sprawdziły się oleje: dr. Hauschki, Clarins czy o wiele tańsze oleje z biochemii urody (olej tamanu, serum lemon) czy z mazideł ( olej z orzecha włoskiego) albo nawet zwykła oliwka Hipp Używałam tego na noc oczywiście, bo w ciągu dnia dla mnie to za mocny błysk jednak
A na dzień u mnie super sprawdzają się takie lekkie kremy nawilżające w formie sorbetu, musu czy koloryzujący krem EL. A na to puder jedwabny dr.Haushki albo jakieś minerały jeśli robiłam makijaż.
Bo kremy matujące mimo wszystko u mnie powodowały chwilowy mat, ale na dłuższą metę - nasilenie błysku

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
I kocham sukienki, które teraz są IN ! Uwielbiam styl Kourt Kardashian i jej połączenie kozaków i sukienek. Tylko kiedy takie połączenie zastosować..? To znaczy w jaką porę roku.
Ja lubię takie połączenie jesienią
Lekka sukienka, a na to jakiś kardigan/narzuta+ kryjące rajstopy i kozaki
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:37   #4064
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Maju, Gałgan jesteś wiesz?
obiecanki cacanki.
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 16:56   #4065
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Anulkaa Pokaż wiadomość
Maju, Gałgan jesteś wiesz?
obiecanki cacanki.
Anulkaaa??????

__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 17:48   #4066
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Jak miałam problemy z błyskiem na twarzy to u mnie super sprawdziły się oleje: dr. Hauschki, Clarins czy o wiele tańsze oleje z biochemii urody (olej tamanu, serum lemon) czy z mazideł ( olej z orzecha włoskiego) albo nawet zwykła oliwka Hipp Używałam tego na noc oczywiście, bo w ciągu dnia dla mnie to za mocny błysk jednak
A na dzień u mnie super sprawdzają się takie lekkie kremy nawilżające w formie sorbetu, musu czy koloryzujący krem EL. A na to puder jedwabny dr.Haushki albo jakieś minerały jeśli robiłam makijaż.
Bo kremy matujące mimo wszystko u mnie powodowały chwilowy mat, ale na dłuższą metę - nasilenie błysku
właśnie oleje mam zamiar przetestować przy następnym zamówieniu z BU, teraz kupiłam sobie hydrolaty (geraniowy i oczarowy) i puder bambusowy
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:29   #4067
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Śledzę wątek już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz stwierdziłam, że do Was, Świeżynki, napiszę Mogę dołączyć?

Co do kilku poprzednich postów - upały to coś strasznego! Moja mama patrząc na mnie powiedziała, że definicja lata to chyba czas, kiedy makijaż ogranicza się do minimum wszystko po prostu ze mnie spływa! Niech sobie będzie 32*C, ale zimny wiaterek poproszę.

I kocham sukienki, które teraz są IN ! Uwielbiam styl Kourt Kardashian i jej połączenie kozaków i sukienek. Tylko kiedy takie połączenie zastosować..? To znaczy w jaką porę roku.

Obiecałam sobie też, że nie będę już nosiła tego swojego paskudnego koka, którego spinam na czubku głowy kiedy jest mi gorąco (moje końcówki są powyginane na wszystkie strony) ale nici z moich obietnic, właśnie w nim siedzę
Witamy

Najlepiej połączenie kozaków i sukienek nosić wczesną jesienią
Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja już od tej temperatury świruję do tego dochodzi jeszcze remont drogi przed blokiem i problemy z komputerem, do wieczora siedzę w domu a wieczorkiem dopiero wychodzę, już nawet nie wiem jak mam się ubierać żeby nie było mi gorąco

co do makijażu to tylko kreska eyelinerem+tusz+biała kredka i pudruję lekko twarz

co do włosów to mam z nimi duuuży problem-są długie i nie ważne co z nimi zrobię to zawsze jest mi z nimi gorąco, mam też grzywkę i jakoś mi nie przeszkadza


obiecane zdjęcia butów (przepraszam że z takim opóźnieniem ) + zakupy z ostatnich dni, powinnam wkleić jeszcze dwa zakupy w ciuszku ale poszły do prania
Ładne spodenki Pierścionek i bransoletki są boskie A co do tych włosów to spróbuj związać w jakiś kok albo coś w tym stylu (:
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 18:35   #4068
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

kasia9513, boskie te drugie szorty

Cytat:
Napisane przez almirith Pokaż wiadomość

Też nie przepadam za stylem szafiarek, faktycznie większość jest bardzo do siebie podobna. Osobiście dla mnie godne naśladowania są Blair Waldorf, Olivia Palermo i Zoe Saldana
Stąd moje postanowienie - nie zaglądam na blogi szafiarek i nie inspiruję się nimi. Ja lubię sklepy sieciowe takie jak H&M, Zara czy Mohito, ale to co sie dzieje na głownie polskich blogach szafiarek to przesada, są niewolnicami takich rozwiązań i niektórych trendów. Oczywiście moim zdaniem.

Macie jakieś strony z kolekcjami sieciówek na jesień ? Jestem ciekawa co wykombinowali.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:27   #4069
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Skąd spodenki?
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 09:23   #4070
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Ładne spodenki Pierścionek i bransoletki są boskie A co do tych włosów to spróbuj związać w jakiś kok albo coś w tym stylu (:
dziękuję
próbowałam, wszystko rozwala mi się po kilku minutach

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
kasia9513, boskie te drugie szorty



Stąd moje postanowienie - nie zaglądam na blogi szafiarek i nie inspiruję się nimi. Ja lubię sklepy sieciowe takie jak H&M, Zara czy Mohito, ale to co sie dzieje na głownie polskich blogach szafiarek to przesada, są niewolnicami takich rozwiązań i niektórych trendów. Oczywiście moim zdaniem.
dziękuję
ja prawie w ogóle nie oglądam blogów szafiarek, jedynie jak baaardzo nudzi mi się co zdarza się raz na jakiś czas

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Inka_ Pokaż wiadomość
Skąd spodenki?
szczerze mówiąc to spodenki są z targu bo w sklepach nie mogłam nic znaleźć na siebie, wszystko odstawało albo całkowicie spadało zanim jeszcze założyłam z ich zakupu jestem bardzo zadowolona bo idealnie leżą i jeszcze rozmiary były bardzo zaniżone bo biorąc rozmiar 24 który czasami był na mnie za duży nie mogłam wejść a kupiłam rozmiar 29
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 09:36   #4071
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

super pierścionek Kasiu czaiłam się ostatnio na podobny w Rossmanie
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 12:56   #4072
carmel_
Rozeznanie
 
Avatar carmel_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 704
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Co do "świeżości", to ostatnio w kolejce stała przede mną kobieta w białej bluzce, miejscami żółtej od mieszanki potu i, jak przypuszczam, samoopalacza - nie wyglądało to ciekawie
Wszystko trzeba stosować z umiarem
carmel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:00   #4073
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziękuję
próbowałam, wszystko rozwala mi się po kilku minutach
Nie ma za co Ahh... Moje włosy są w miarę podatne na układanie, ale choćbym chciała loków nie zrobię Wczoraj nudziło mi się i obcięłam sobie grzywkę... Wyszło - okropnie ! Tragedia... I teraz przez 2 miesiące będę chodziła z grzywką podpiętą do góry... Ehh... głupota
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:08   #4074
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
właśnie oleje mam zamiar przetestować przy następnym zamówieniu z BU, teraz kupiłam sobie hydrolaty (geraniowy i oczarowy) i puder bambusowy
hydrlaty są suuuper !
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:10   #4075
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

z moimi jest podobnie-trudno coś z nich zrobić, ostatnio zachciało mi się fal, wzięłam piankę i zaczęłam ugniatać włosy za pierwszym razem musiałam sporo jej nałożyć żeby uzyskać zadowalający efekt ale i tak po kilku godzinach wszystko rozwaliło mi się, teraz już stosuję jej coraz mniej i efekt troszkę dłużej trzyma się ale i tak warto bo to świetnie wygląda
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 13:35   #4076
xxxpatixxx1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

A wracając jeszcze do tego co będzie modne jesienią to: kurtki z misiem, welur, aksamit, sznurowane botki i kozaki, koronkowe bluzki i koszule, tkaniny w kwiaty, duże naszyjniki, pomarańczowy kolor, torebki przypominające tornister i biżuteria z miętowymi elementami
xxxpatixxx1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 14:41   #4077
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Maju - tak to ja, mam nadzieję że jednak się pojawisz.
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:03   #4078
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
z moimi jest podobnie-trudno coś z nich zrobić, ostatnio zachciało mi się fal, wzięłam piankę i zaczęłam ugniatać włosy za pierwszym razem musiałam sporo jej nałożyć żeby uzyskać zadowalający efekt ale i tak po kilku godzinach wszystko rozwaliło mi się, teraz już stosuję jej coraz mniej i efekt troszkę dłużej trzyma się ale i tak warto bo to świetnie wygląda
Ja muszę zużyć hektolitry pianki żeby mi się jakaś fryzura ułożyła ;p
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:05   #4079
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Ja muszę zużyć hektolitry pianki żeby mi się jakaś fryzura ułożyła ;p
może po prostu masz słabą piankę?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 00:11   #4080
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
może po prostu masz słabą piankę?
Hmm... może Gdy wracam od fryzjera to moje włosy są piękne, śliczne i cudowne itp. a po 1 myciu - oklapłe, nijakie. Muszę spytać fryzjera jakich on kosmetyków używa
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.