Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-29, 08:00   #4051
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
To chyba będzie najbardziej adekwatna grafika. To ja mam naturalne na poziomie 7 (chociaż tak mi jaśnieją od słońca, że wszyscy uważają mnie za blondynkę). Moje farbowane bym powiedziała, że wyglądają teraz jak 9tka, też takie ryże....
Chyba zastosuję na nie wodę 6%, skoro to nie kwestia jasności, a odcienia, który trzeba ochłodzić..
Moim zdaniem 6% wystarczy. Nigdy w życiu 12%, nad którym się zastanawiałaś 3% woda rozjaśnia o ton, 6% rozjaśnia o dwa, 9% rozjaśnia o trzy, 12% o cztery, to tak w wielkim uogólnieniu bo oczywiście ważna jest też struktura włosa, jego podatność na rozjaśnianie, to czym farbujemy (farba czy rozjaśniacz) i ile trzymamy
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 00:19   #4052
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację...

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------



Pozazdrościć mnie? Mój odcień jest beznadziejny. Powinnam położyć z wodą 9% by był choć ton jaśniejszy ale nie mogę się przemóc tak bardzo boję się zniszczeń Zbyt długo walczyłam o zdrowe, grube włosy. A Twoje włosy są CUDOWNE (jeżeli zdjęcie tych obłędnych loków na zdjęciu jest Twoje ) Zero zniszczeń, lśniące, grube i ten kolor... Ach...
Tak, to moje włosy dziękuję za komplementy, ale moje włosy nie są grube. Mam bardzo cieniutkie, płaskie.
Kupiłam urządzenie do loków i ono mi je tak pięknie skręca, że wygląda jak bym miała dużo włosów.
Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem 6% wystarczy. Nigdy w życiu 12%, nad którym się zastanawiałaś 3% woda rozjaśnia o ton, 6% rozjaśnia o dwa, 9% rozjaśnia o trzy, 12% o cztery, to tak w wielkim uogólnieniu bo oczywiście ważna jest też struktura włosa, jego podatność na rozjaśnianie, to czym farbujemy (farba czy rozjaśniacz) i ile trzymamy
Nie wiem skąd masz takie informacje... 3% nie rozjaśnia, tylko tonuje na tym samym poziomie. 6% minimalnie rozjasnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 08:14   #4053
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość

Nie wiem skąd masz takie informacje... 3% nie rozjaśnia, tylko tonuje na tym samym poziomie. 6% minimalnie rozjasnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym samym pomyślałam, jeszcze ktoś weźmie te porady na serio i zrobi sobie kuku farbą z oxy 3% bo taka 9% czy 12% to już pewnie "samo zło" . Albo te podane wcześniej informacje odnośnie poziomu naturali to też nie wiem skąd maiia je wzięła ale również mijają się z prawdą.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 20:49   #4054
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dzień dobry. Zapewne większość z Was dalej mnie kojarzy... Po roku bez farb wracam do blondu. Tym razem nie biel, myślę o 9.3, może 9.23.
Stan obecny: idealny poza końcami, 60 cm, góra naturalna poziom 5/6, dalej była farba 4.0 i wygląda tak samo jak mój naturalny- pewnie już jej nie ma, rudawo-złote końce poziom 8-10.
Arsenał jest. Jeszcze myślę nad koncepcją. Jest oxy 12, 9 i 6. Jest farba 10.213, 12.1 i 12.13. Kombinacje są różne. Co wybiorę, tego nie wie nikt
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 07:43   #4055
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

SceneQueene powodzenia. Pochwal się efektem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 23:31   #4056
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość

Nie wiem skąd masz takie informacje... 3% nie rozjaśnia, tylko tonuje na tym samym poziomie. 6% minimalnie rozjasnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę Was Nie kompromitujcie się dziewczynki

Oksydant 2 - 3% czyli preparat utleniający uwalnia 10% tlenu i rozjaśnia o 1 ton Dalsze w kolejności tak jak napisałam. Jeżeli twierdzisz, że to nieprawda to skąd u mnie włosy w kolorze blond po zastosowaniu farby 10.21 z wodą 3% na odrost w naturze koloru 4?

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
O tym samym pomyślałam, jeszcze ktoś weźmie te porady na serio i zrobi sobie kuku farbą z oxy 3% bo taka 9% czy 12% to już pewnie "samo zło" . Albo te podane wcześniej informacje odnośnie poziomu naturali to też nie wiem skąd maiia je wzięła ale również mijają się z prawdą.
Co konkretnie mija się z prawdą? Po drugie, napisałam mniej więcej

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Weronisia możesz mi napisać co to za urządzenie robi takie loki?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 17:04   #4057
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Zapewne większość z Was dalej mnie kojarzy... Po roku bez farb wracam do blondu. Tym razem nie biel, myślę o 9.3, może 9.23.
Stan obecny: idealny poza końcami, 60 cm, góra naturalna poziom 5/6, dalej była farba 4.0 i wygląda tak samo jak mój naturalny- pewnie już jej nie ma, rudawo-złote końce poziom 8-10.
Arsenał jest. Jeszcze myślę nad koncepcją. Jest oxy 12, 9 i 6. Jest farba 10.213, 12.1 i 12.13. Kombinacje są różne. Co wybiorę, tego nie wie nikt
Czekam z niecierpliwościąa z jakiej firmy farbki? Przede mna stoi wybor farby i mam dylemat okropny pomiedzy znana alfaparf i nie znana ale polecana wella koleston

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-02, 20:45   #4058
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwościąa z jakiej firmy farbki? Przede mna stoi wybor farby i mam dylemat okropny pomiedzy znana alfaparf i nie znana ale polecana wella koleston

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeśli zależy ci na mocniejszym rozjaśnieniu, to lepszy będzie Koleston.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 21:24   #4059
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Jeśli zależy ci na mocniejszym rozjaśnieniu, to lepszy będzie Koleston.
Zalezy na pojasnieniu, myslalam o 10/16 ale aktualnie mam 9.32 na glowie innej firmy i raz ze boje sie glona, musialabym najpierw jakas natura zrobic, a dwa farba farby nie rozjasni wiec musialabym chyba zrobic kąpiel rozjasniajaca ; /

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 17:37   #4060
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez maiia Pokaż wiadomość
Weronisia możesz mi napisać co to za urządzenie robi takie loki?
Automatyczna lokówka Phillips Curl http://www.philips.pl/c-p/HPS940_00/...tyczna-lokowka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 17:49   #4061
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Zapewne większość z Was dalej mnie kojarzy... Po roku bez farb wracam do blondu. Tym razem nie biel, myślę o 9.3, może 9.23.
Stan obecny: idealny poza końcami, 60 cm, góra naturalna poziom 5/6, dalej była farba 4.0 i wygląda tak samo jak mój naturalny- pewnie już jej nie ma, rudawo-złote końce poziom 8-10.
Arsenał jest. Jeszcze myślę nad koncepcją. Jest oxy 12, 9 i 6. Jest farba 10.213, 12.1 i 12.13. Kombinacje są różne. Co wybiorę, tego nie wie nikt
Oj, Ciebie trudno nie kojarzyć, zawsze wielce pomocna tu byłas

A jednak blond Niby ciemniejszy ale blond
Co wybrałaś w końcu?

Ja się wystraszyłam pourywanych włosów, jak Tassarinian i ostatnim razem u fryzjerki robiłam pasemka na odrostach, efekt fajny, naprawdę, ale jednak ja nie moge zdzierzyć tego, że włosy nie są jasne u nasady, jak po rozjaśniaczu No i szybciej odrosty, bo nie były do skóry głowy bezpośrednio robione.
Ide w tym miesiacu zrobić po staremu - rozjasniacz na odrosty i ta reszte co jest ciemna teraz, az sie boję czy da radę i czy łysa nie będę Robię od ostatniego razu z Olaplexem, trochę chyba za późno, moze gdybym od początku, to tak by nie było.
Tak czy siak ma u mnei opcji powrotu do ciemniejszyhc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-03, 19:38   #4062
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
SceneQueene powodzenia. Pochwal się efektem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Kochana

wysłane poprzez LG V10

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwościąa z jakiej firmy farbki? Przede mna stoi wybor farby i mam dylemat okropny pomiedzy znana alfaparf i nie znana ale polecana wella koleston

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
12.1 Wella właśnie
10.213 Itely Aquarely - pierwszy raz testuję
I uwaga uwaga :-D palette bw12 z nowej serii fashion nudes (rzecz jasna zmienię oxy i dodam plex lub olejki)

wysłane poprzez LG V10

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Zalezy na pojasnieniu, myslalam o 10/16 ale aktualnie mam 9.32 na glowie innej firmy i raz ze boje sie glona, musialabym najpierw jakas natura zrobic, a dwa farba farby nie rozjasni wiec musialabym chyba zrobic kąpiel rozjasniajaca ; /

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę jaśniej by było na pewno jakbyś wzięła 10 ale nie polecam wariantu z popielem na pierwszym miejscu.

wysłane poprzez LG V10

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj, Ciebie trudno nie kojarzyć, zawsze wielce pomocna tu byłas

A jednak blond Niby ciemniejszy ale blond
Co wybrałaś w końcu?

Ja się wystraszyłam pourywanych włosów, jak Tassarinian i ostatnim razem u fryzjerki robiłam pasemka na odrostach, efekt fajny, naprawdę, ale jednak ja nie moge zdzierzyć tego, że włosy nie są jasne u nasady, jak po rozjaśniaczu No i szybciej odrosty, bo nie były do skóry głowy bezpośrednio robione.
Ide w tym miesiacu zrobić po staremu - rozjasniacz na odrosty i ta reszte co jest ciemna teraz, az sie boję czy da radę i czy łysa nie będę Robię od ostatniego razu z Olaplexem, trochę chyba za późno, moze gdybym od początku, to tak by nie było.
Tak czy siak ma u mnei opcji powrotu do ciemniejszyhc
Dziękuję. W dalszym ciągu nie mogę się porwać na ostateczny krok. Niby wszystko wiem niby tyle razy robiłam, mam tak zdrowe włosy jak nigdy wcześniej ale jednak jest strach że jakimś cudem będą zniszczone. Gdyby były suche to by mi to nie przeszkadzalo, mam tyle kosmetyków Obecnie że nie mam miejsca na ani jeden nowy więc szybko sobie z tym poradzę. Boję się jednak że zacznę tracic cenne cm włosów z długości bo znowu zaczną się kruszyć.

Ciekawostka - robiłam testy na kilku pasmach w różnych miejscach. Mam tak zakwaszone włosy i zamknięte zdrowe łuski że farba poziomu 10 plus 9% ani rozjaśniacz z 6 ich nie ruszyła nawet o ton. naturalnych hahaha. Przed następnym spróbowaniem muszę użyć mocnego szampon oczyszczającego.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 19:43   #4063
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana

wysłane poprzez LG V10

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


12.1 Wella właśnie
10.213 Itely Aquarely - pierwszy raz testuję
I uwaga uwaga :-D palette bw12 z nowej serii fashion nudes (rzecz jasna zmienię oxy i dodam plex lub olejki)


[/COLOR]
Trochę jaśniej by było na pewno jakbyś wzięła 10 ale nie polecam wariantu z popielem na pierwszym miejscu.


[/COLOR]
Dziękuję. W dalszym ciągu nie mogę się porwać na ostateczny krok. Niby wszystko wiem niby tyle razy robiłam, mam tak zdrowe włosy jak nigdy wcześniej ale jednak jest strach że jakimś cudem będą zniszczone. Gdyby były suche to by mi to nie przeszkadzalo, mam tyle kosmetyków Obecnie że nie mam miejsca na ani jeden nowy więc szybko sobie z tym poradzę. Boję się jednak że zacznę tracic cenne cm włosów z długości bo znowu zaczną się kruszyć.

Ciekawostka - robiłam testy na kilku pasmach w różnych miejscach. Mam tak zakwaszone włosy i zamknięte zdrowe łuski że farba poziomu 10 plus 9% ani rozjaśniacz z 6 ich nie ruszyła nawet o ton. naturalnych hahaha. Przed następnym spróbowaniem muszę użyć mocnego szampon oczyszczającego.

wysłane poprzez LG V10
O wow, ja nawet jak dotarlam do naturalnego koloru wlosow to nie byly takie cudownepochwal sie jak wygladaka teraz wlosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 19:54   #4064
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
O wow, ja nawet jak dotarlam do naturalnego koloru wlosow to nie byly takie cudownepochwal sie jak wygladaka teraz wlosy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rok bez farby i sumienna pielęgnacja zrobiły swoje. Taką mam fotkę przed paru dni - widać wyraźnie dokąd są naturalne. Co jedyne to mnie denerwują końce które są naprawdę okropne i już tylko do cięcia i fakt że dalej nie są równe - w najdłuższym miejscu to teraz 60 cm. Kiedy wszystkie dojdą do tej długości nareszcie je zetnę na prosto - ale to jeszcze niestety pewnie kwestia roku. No i jeszcze - choć nie powinnam narzekać, wszystko je teraz obciążyć może.

https://imageshack.com/i/pmGS7JHyj

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 20:02   #4065
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Rok bez farby i sumienna pielęgnacja zrobiły swoje. Taką mam fotkę przed paru dni - widać wyraźnie dokąd są naturalne. Co jedyne to mnie denerwują końce które są naprawdę okropne i już tylko do cięcia i fakt że dalej nie są równe - w najdłuższym miejscu to teraz 60 cm. Kiedy wszystkie dojdą do tej długości nareszcie je zetnę na prosto - ale to jeszcze niestety pewnie kwestia roku. No i jeszcze - choć nie powinnam narzekać, wszystko je teraz obciążyć może.

https://imageshack.com/i/pmGS7JHyj

wysłane poprzez LG V10
Od roku zapuscilas tyle naturalkow?! Ja sie pytam jak?! Mnie to prawie dwa lata zajelo zeby miec taka dlugosc naturali a i tak po 3 latach mialam wrazenie ze jeszcze mam końcówki farbowane..
Mnie to obciazenie odpowiadało bo ja mam puchate wlosy i jak byly naturalne to chociaz wszystkie normalnke wygladaly ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 15:23   #4066
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Od roku zapuscilas tyle naturalkow?! Ja sie pytam jak?! Mnie to prawie dwa lata zajelo zeby miec taka dlugosc naturali a i tak po 3 latach mialam wrazenie ze jeszcze mam końcówki farbowane..
Mnie to obciazenie odpowiadało bo ja mam puchate wlosy i jak byly naturalne to chociaz wszystkie normalnke wygladaly ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz jak tak patrzę to w sumie też mi się dużo wydaje haha. Mam na to złotą metodę. Brak sumienności jeśli chodzi o wcierki herbaty i suplementy na porost. Pielęgnacja dzień w dzień ale to stosuje tylko przez kilka dni jak mi się przypomni i potem przerwa na kilka i znowu. Może to jest skuteczne? ;-D U Kochana chętnie Ci to oddam. Zero zero zero objętości. Tafla. Ostatnio dałam piankę na nasadę i suszyłam pod włos przed imprezą. Zero efektu. Męczy mnie to czasem.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 15:32   #4067
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wiesz jak tak patrzę to w sumie też mi się dużo wydaje haha. Mam na to złotą metodę. Brak sumienności jeśli chodzi o wcierki herbaty i suplementy na porost. Pielęgnacja dzień w dzień ale to stosuje tylko przez kilka dni jak mi się przypomni i potem przerwa na kilka i znowu. Może to jest skuteczne? ;-D U Kochana chętnie Ci to oddam. Zero zero zero objętości. Tafla. Ostatnio dałam piankę na nasadę i suszyłam pod włos przed imprezą. Zero efektu. Męczy mnie to czasem.

wysłane poprzez LG V10
Czyli zawsze chcemy czegos czego nir mamyja robie wszystko zeby byly proste jak druty bo nienawidze siebie w falowanych ;p

A korzystajac z okazji podpowiedz mi prosze jak wyzej, pisalam ze mam obecnie na glowie 9.32 i ok 1,5cm odrost ciemny blond, kolor jest zolto rudy, chcialabym jasniej i chłodniej. Kombinacja z kapiela rozjasniajaca na wlosy a pozniej jakas natura 10 bylaby ok? Czy dawac wtedy farbe rozjasniajaca, np alfe 11.21 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 15:34   #4068
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Czyli zawsze chcemy czegos czego nir mamyja robie wszystko zeby byly proste jak druty bo nienawidze siebie w falowanych ;p

A korzystajac z okazji podpowiedz mi prosze jak wyzej, pisalam ze mam obecnie na glowie 9.32 i ok 1,5cm odrost ciemny blond, kolor jest zolto rudy, chcialabym jasniej i chłodniej. Kombinacja z kapiela rozjasniajaca na wlosy a pozniej jakas natura 10 bylaby ok? Czy dawac wtedy farbe rozjasniajaca, np alfe 11.21 ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha chyba tak. O tu lepszy podgląd na stan sprzed chwili https://m.facebook.com/story.php?sto...99613883391635

Myślę że nie ma sensu robić kąpieli. Ja bym dała farbkę zdecydowanie. I to na 9 albo mieszance 6 i 9.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2017-04-04 o 15:40
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 15:36   #4069
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Haha chyba tak. O tu lepszy podgląd na stan sprzed chwili https://m.facebook.com/story.php?sto...99613883391635

Myślę że nie ma sensu robić kąpieli. Ja bym dała farbkę zdecydowanie. I to na 9 albo mieszance 6 i 9.

wysłane poprzez LG V10
Ladniutkie, bardzo blyszczace ♡ Sama farba sobe poradzi? Bo boje sie odciecia ;p i rozjasniajaca brac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 15:41   #4070
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziękuję ślicznie. Też w końcu jestem zadowolona. Moim zdaniem spokojnie. Jak położyłam na 9.3 welle 12 to miałam prawie białe tak jasne. Na 9.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 15:44   #4071
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie. Też w końcu jestem zadowolona. Moim zdaniem spokojnie. Jak położyłam na 9.3 welle 12 to miałam prawie białe tak jasne. Na 9.

wysłane poprzez LG V10
Dzieki za pomocNa pewno cos wykombinuje
A czemu chcesz wracac do blondu? Ja pamietam ze decyzje o powrocie do naturalkoe podjelam z powodu zniszczenia wlosow rozjasniaczami ale w sercu jestem blondynka definitywniei wrocilam po 3 latach ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 18:10   #4072
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Haha chyba tak. O tu lepszy podgląd na stan sprzed chwili https://m.facebook.com/story.php?sto...99613883391635


wysłane poprzez LG V10
Bardzo ładnie
Ciekawam jaki docelowo blond będziesz miała


Ja w tej chwili mam jak na focie, nie widać tych odrostów pasemkowych, bo akurat tak sie ustawiłam, ale jest ich juz całkiem sporo z jakies 2-3 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b'.jpg (69,3 KB, 64 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 18:27   #4073
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
Ciekawam jaki docelowo blond będziesz miała


Ja w tej chwili mam jak na focie, nie widać tych odrostów pasemkowych, bo akurat tak sie ustawiłam, ale jest ich juz całkiem sporo z jakies 2-3 cm.
Dziękuję. Cały czas nie mogę się zebrać a bardzo chcę coś zmienić.

Jej ale piękny piękny biały odcień. Od zawsze mi się takie podobają ale niestety wyglądalabym w nich tragicznie.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 19:12   #4074
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję. Cały czas nie mogę się zebrać a bardzo chcę coś zmienić.

Jej ale piękny piękny biały odcień. Od zawsze mi się takie podobają ale niestety wyglądalabym w nich tragicznie.

wysłane poprzez LG V10
Zbierzesz się w końcu, pewno to kwestia czasu

Dziękuję. Mnie tez się zawsze taki podobał, nie sądzilam, ze w końcu uda mi się go osiągnać, po poprzedni fryzjer mówił, ze sie "nie da"
Się da, jak widąc, gorzej, że ze stratami na włosach

Ale nie wpsominałaś czasem, ze miałas już prawie białe kiedys?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 23:12   #4075
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zbierzesz się w końcu, pewno to kwestia czasu

Dziękuję. Mnie tez się zawsze taki podobał, nie sądzilam, ze w końcu uda mi się go osiągnać, po poprzedni fryzjer mówił, ze sie "nie da"
Się da, jak widąc, gorzej, że ze stratami na włosach

Ale nie wpsominałaś czasem, ze miałas już prawie białe kiedys?
Wyglądaja na naprawdę niezły stan Ci powiem. Piękny ten kolor jest. Fajnie w końcu na dobrego fryzjera trafić.

Miałam taki ton mniej biały od Twojego, ale jak patrzę na większość zdjęć to czuję się trochę jakbym w nim ginęla totalnie. Jestem typowo ciepłym typem i zdjęcia które wspominam najlepiej to te z takim 9.3 właśnie. Tylko tak się boję zniszczeń że głowa mała.

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 08:06   #4076
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cześć!
A ja skusiłam się ostatnio na farbę w rossmannie Yellow Color Alfaparf (widziałam je tylko w jednym u siebie) o numerze 10,21- włosy wyszły jasne, na początku mocno popielate, teraz ta saszrośc się zmyła i są takie... beżowo-opalowe, zostanę przy niej na dłużej... chyba
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 09:43   #4077
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Corii piękny kolor, choć dla mnie za jasny. Ale bardzo czysty i włosy nie wyglądaja na tragicznie zniszczone. Pasuje ci ten kolor. Ale wyobrażam sobie jak muszą denerwować odrosty, nawet kilka milimetrów ciemnych włosów jest wtedy widocznych z daleka.

SceneQueene jak ty to robisz, że wychodzą ci tak jasne włosy? Mam naturalki jaśniejsze od twoich i farby superrozjaśniające na wodzie 12% nie dają mi jakiegoś bardzo jasnego blondu. poziom 9 albo miejscami i 8, do tego bardzo złoty. Z kolei woda 9% daje jeszcze ciemniejsze włosy, mimo, że mniej wybija złoto.
Chyba że koleston, którego jeszcze nie używałam ma jakieś nadzwyczajne moce rozjaśniające
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 14:04   #4078
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Jestem cały czas przy Alfie 9nb i 10nb . Robilam zazwyczaj na 6% , dodawalam 2cm 8,66. Teraz podkusilo mnie zeby zrobic na 9% sama 10nb i wyszlo okropnie . Rudo-zolty odcien nie pasujacy do mojej ówczesnej jasnej karnacji. Chyba przerzucam sie na zimno tzn 8,21 z gory i 10,21 na dol albo kupie sama 9,21 i bede robic na wodzie 6% . Teraz modny jest brudny blond wiec i sie podpasuje pod mode.

Tak wygladal moj kolor po zmyciu fabry na mokrych wlosach , myslalam ze padne jak zobczylam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17821131_10212811454589242_1258430141_n.jpg (62,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17779092_10212811505110505_1913670627_o.jpg (80,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez Paulinka7
Czas edycji: 2017-04-05 o 14:07
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 14:19   #4079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Wyglądaja na naprawdę niezły stan Ci powiem. Piękny ten kolor jest. Fajnie w końcu na dobrego fryzjera trafić.

Miałam taki ton mniej biały od Twojego, ale jak patrzę na większość zdjęć to czuję się trochę jakbym w nim ginęla totalnie. Jestem typowo ciepłym typem i zdjęcia które wspominam najlepiej to te z takim 9.3 właśnie. Tylko tak się boję zniszczeń że głowa mała.

wysłane poprzez LG V10
No bo nawilżajace rzeczy stosuje, ale generalnie to gdzies tak w 2/3 długosći licząc od dołu jest sporo włosów pourywanych. Widzę, ze robienie pasemek ostatnio zamiast zwykłego rozjasniania odrostów zdało egzamin, bo strat nie ma, ale wiem, ze jak wróce za 304 tygodnie do tego to znowu tak będzie. Jednak nie dam rady przeżyć wizualnie odsrostów pasemkowych po raz drugi z rzędu O tak, dobry fryzjer, to jak trafiona w totka prawie

Rozumiem, bo sama na poczatku jak pierwszy raz takie jasne mi wyszły poczułam sie identycznie, tym bardziej, że mam bardzo jasną cerę. Ale, wyrazisty makijaż, rezygnacja z pasteli w ubiorze i poczułam sie jak ryba w wodzie
I też jestem ciepłym typem, czego moze na tej focie nei widać. I jak patrzę na foto, to chyba najoptymalniej było, jak miałam 9,21 u poprzedniego fryza Ale, ja wolę sie w bieli, coż, serce nei sługa
A propo, przy 9 z hakiem miałas znisczone bardzo? Ja własnie prawie wcale, chyba tylko końce, które były kilka razy poptraktowane rozjasniaczem w celu wyrówniania koloru, ale po scieciu ich miałam stan idealny. Przy bieli tak sie juz nie da na dłuższa metę

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Corii piękny kolor, choć dla mnie za jasny. Ale bardzo czysty i włosy nie wyglądaja na tragicznie zniszczone. Pasuje ci ten kolor. Ale wyobrażam sobie jak muszą denerwować odrosty, nawet kilka milimetrów ciemnych włosów jest wtedy widocznych z daleka.
Dziekuję No tak, mega jasny to nie jest odcień, na który decyduję się często. Cała ja, ze ze skrajnosci w skrajność kolejną )z czerni na biel)
Tragicznie bardzo nie, ale jednak pourywane tu i ówdzie No i suche, ciagle nawilżać musze
Wiesz co, szczerze to odrosty irytowały mnie najbardziej na poczatku, potem sie przyzwyczaiłam, teraz jest tak, ze do 1,5 cm jeszcze luz, ale tak jak teraz - powyzej 2 cm odrosty plus ciemniejsze za odrostami z racji pasemek ostatnich - to juz mnie przyznam irytuje na potęgę Czekam aby pod koniec kwietnia isc normalnie znowu zrobic odrosty i modlic sie o jak najmniejsze straty
Chociaż słyszę ( i sama widzę), ze wizualnie pasuję mi ciemniejsza góra przy skórze niz całe białe od góry do dołu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 10:24   #4080
Zirael123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Co ja zrobiłam ;(

Hej dziewczyny mam problem Chciałam sobie rozjaśnić mój blond kolor . Już to kiedyś robiłam i rozjaśnił mi się o jeden ton i podobał mi się ,ale że to było dawno to postanowiłam znowu to zrobić no ale... niestety po 5 min. moje włosy były już strasznie jasne za jasne i teraz ma jasno żółte włosy użyłam na nie fioletowej płukanki i nie są one już aż tak żółte no ale wolała bym chłodniejszy i troszkę ciemniejszy odcień.
Więc moje pytanie brzmi jaką farbę i odcień powinnam użyć by zniwelować ten żółty odcień i upodobnić je do koloru zimny/perłowy blond ? Boje się że będą one jeszcze jaśniejsze czy bardzie żółte
A i mam jeszcze jedno pytanie wiem że po rozjaśnianiu czy po farbowaniu trzeba trochę odczekać ale czy mogę na jakiś czas pomalować włosy szamponetką ? Czy coś mi się może stać np. kolor później nie będzie chciał zejść ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,6 KB, 36 załadowań)
Zirael123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.