Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-20, 21:02   #4051
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
ale Wy dużo piszecie

no i co ja mam wam poodpisywać

poskarże się wam tylko na moją teściową a potem ponadrabiam .. wymyśliła tym razem że żeby dziecko było grzeczne to trzeba by wosk lać (nie pytajcie o szczególy bo nie wiem o co jej chodzi ja się na tych pogańskich zabobonach nie znam - ale nie mówiłam że na babę jagę by pasowała już czary wymyśla ) ale nie bójcie się dziecka nie dam czarować / odczarować czy co ona tam chce wyprawiać - tylko boje się że jak pójdę na wesele do brata i ona zostanie z Krzysiem to będzie chciała te swoje czary stosować
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:09   #4052
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Czarnoo ale jak to???Jest jakieś a6w na fredkę???

chodzi o to ze mi tydzien po porodzie puscily wszystkie szwy i jeszcze mi sie tam goi i to pewnie jeszcze potrwa. jak duzo chodze to boli jak cholera,jak siadam,jak wstaje z lozka to ciagnie ze az plakac sie chce dlatego na cwiczenia jeszcze za wczesnie
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:09   #4053
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

ja się zastanawiam czy to ,że mięśnie bolą przy a6w to dobry znak???
Czarnoo NO DOBRA jesteś rozgrzeszona, wybacz ale mam skleroze i zapomnialam o tym..
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:10
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:11   #4054
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam czy to ,że mięśnie bolą przy a6w to dobry znak???
pewnie tak bo to znaczy ze pracuja...a jak pracuja to sie tluszczu pozbywaja

wybaczam
__________________


Edytowane przez czoornoo
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:12
czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:14   #4055
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
pewnie tak bo to znaczy ze pracuja...a jak pracuja to sie tluszczu pozbywaja

wybaczam
to by było fajne a TZ nie krzyczy że tyle na wizazu siedzisz?? mój już zasnął, coś tam pomamrotał pod nosem i padł a mi się oko jedno już zasnęło i śpi
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:17   #4056
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
to by było fajne a TZ nie krzyczy że tyle na wizazu siedzisz?? mój już zasnął, coś tam pomamrotał pod nosem i padł a mi się oko jedno już zasnęło i śpi
a co ci sie sni?
a tz na nocce
tak to pewnie by sie krzywil...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:20   #4057
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
a co ci sie sni?
a tz na nocce
tak to pewnie by sie krzywil...
i wszystko jasnecwaniaczka
nic mi się nie śni, bo spałam chwile, mleko zaczęło kapać i musiałam się nadmiaru pozbyc, bo TZ ostatanio krzyczał, że ma całego laptopa mlekiem zachlapanego
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 21:22   #4058
lachkasia
Zadomowienie
 
Avatar lachkasia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 156
GG do lachkasia Send a message via Skype™ to lachkasia
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Witam

Monix
w albumie Miloszka jest 8 zdjęć. Przed chwilą sprawdzałam..., ma osobny album, dalej już będę mieszać z Nikusiowymi

U nas szpital, ja i chłopaki zasmarkani, tylko tż ocalał, bo praktycznie całe dnie w pracy. Miłoszkowi powoli przechodzi, za to Nikoś zaczął kaszleć, mnie już gardło puszcza, ale ten katar...

doczytam do końca i zmykam spać, bo jutro pewnie sajgon będzie z chorym Nikuśkiem i wrzeszczącym Miłoszkiem...
lachkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:22   #4059
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

No a ja juz uciekam z kompa i wizazu bo tz zaraz z pracy wroci i znowu bedzie chaja na calego musze udawac ze nie siedzialam na kompie i ze ciezko pracowalam cale popoludnie Dobranoc
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:26   #4060
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
Witam

Monix w albumie Miloszka jest 8 zdjęć. Przed chwilą sprawdzałam..., ma osobny album, dalej już będę mieszać z Nikusiowymi

U nas szpital, ja i chłopaki zasmarkani, tylko tż ocalał, bo praktycznie całe dnie w pracy. Miłoszkowi powoli przechodzi, za to Nikoś zaczął kaszleć, mnie już gardło puszcza, ale ten katar...

doczytam do końca i zmykam spać, bo jutro pewnie sajgon będzie z chorym Nikuśkiem i wrzeszczącym Miłoszkiem...
a wystarczyło nacisnąć "wszystkie albumy" i Miłoszek się znalazł. OJ lachkasia współczuje szpitala w domu, wracajcie szybko do zdrowia!!

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
No a ja juz uciekam z kompa i wizazu bo tz zaraz z pracy wroci i znowu bedzie chaja na calego musze udawac ze nie siedzialam na kompie i ze ciezko pracowalam cale popoludnie Dobranoc
Dobranoc

kogo ja widze!!!

Judy Fizjo
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:28
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:33   #4061
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
i wszystko jasnecwaniaczka
nic mi się nie śni, bo spałam chwile, mleko zaczęło kapać i musiałam się nadmiaru pozbyc, bo TZ ostatanio krzyczał, że ma całego laptopa mlekiem zachlapanego
a mnie jeszcze dzisiaj czeka kapiel Igora
zawsze go kapalam kolo 19,a dzisiaj jakos sie poprzestawialo i maly spi,a zal mi go budzic
a teraz sama ide sie wykapac a potem pomeczyc brzuch bo sie nie chwalilam ale kupilam sobie pas wibrujacy
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 21:33   #4062
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

też sobie idę.....................
monix0 śpij słodko grubasku niech Ci się pyszne ptysie śnią, a rano wstań 20 kg chudsza

czarnoo wibrujący ciekawe czy będzie działał, miłej kąpieli do jutra
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:35
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:34   #4063
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

dzien doberek
Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Gryzaczek u mojego dziecko wszystko co hasał robidkurzacz,suszarka,k osiarka,samochód,blender. ...kocham te urządzenia,szkoda tylko ,że czasem jak je już po pół godziny wyłączę to niunia od razu się budzi a prąd drożeje
hahaha dobre

Cytat:
Napisane przez sija Pokaż wiadomość
Proszę bardzo, przepis jest tutaj możesz ryż ugotować w mleku, wtedy jest lepszy
o pierwsze slysze fajne to
Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość


A moj wrzaskun tak dawal wczoraj w jak za dawnych czasow ale pozniej byl tak wyrabany, ze zasnal o 20.10 i spal do 1.00, dostal butle (150ml, darl ryjka wiec jeszcze cycem doprawilismy...) i spal do 5.15 Normalnie szok bo tak to co 2 godz jak szwajcarski zegarek wcina A dzis....znow marudny ale jeszcze 2 dni (i pol) i dlugi weekend wiec małżon sie zajmie

Milego dnia!
le to fajowo moze sie wyrobi hehe nie ma jak bank holiday tez sie ciesze,ze 3 dni nie bedziemy same

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Taaa suszarka jak ja ostatnio chcialam na Dawidzie wytestowac suszarke to jak ja wlaczylam to sie spalila poszedl jeden wielki dym, smrod i po suszarce i wyladowala w koszu....


a my dzis z katarem ... fridy Mala nienawidzi drze sie jak opetana jak jej nosek czyszcze ...temperatury nie ma ..mam nadzieje,ze jej przejdzie, bo jak sobie pomysle,ze mialabym isc do tych anglosaskich lekarzy paracetamolowcow to mi sie wyc chce
ktos tu juz walczyl z katarem? bo cos mi sie po lepetynie obija,ze chyba tak....
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:37   #4064
fizjo83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 669
GG do fizjo83
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Czesc dziewczyny!!
ale jestem szczesliwa...
monix Ty to tak o wszystkim pamietasz....podziwiam!Je stem,jestem
no wiec fujara ze mnie jak 102...okazalo sie ze nie musze nic zaliczacA dlaczego?Bo bylam obecna na wszystkich zajeciach -tylko na polowie z panienskim nazwiskiem a na polowie juz jako mezatka.I sprawa wyjasnionaAle mi ulzyloJeszcze tylko jeden wyjazd do Wrocka zamiast 3
emilka musisz tak kusic??te ciasteczka...miniam...mni am.Polowa z nas na diecie
A u mnie byl kuzyn pediatra i nic sie nie zapytalamJakos tak mi glupio bylo.Ale jeszcze wypytam
Wy tu widze ze ostro sie bierzecie za brzuszki....pasy Teresy,cwiczenia.Ja poleglam.Ale z tej mojej deprechy to jeden plus jest-malo jem.W sumie tylko obiad.I morze kawy.I w ubrania generalnie wchodze-ale sie nie dopinam w pasie.Chyba mam tam tyle co w biodrachW piatek jade do mamusi-to mi poprzerabia kiecki a krawcowa jenasy.Mam zamiar ciazowe zrobic normalnymi.Tak sie przyzywczailam przez te 9 miesiecy do tych spodni ze mi ich teraz brakujeA zanim dupka i brzusio spadna to troche jeszcze ponosze.
jesli Julka nie bedzie rbic pobudek o 5 rano to obiecuje monix ze wroce do A6W.
Lece do lozka....maz wolaSzkoda tylko ze @ jeszcze mam-juz 10 dni
monix dobranoc kochanie!Sama zobie zyczysz slodkich snow
Gryzaczek jastinada "miala'katarek.Genera lnie to sol fizjologiczna albo morska do noska i frida zeby smarki wyciagnac.I powtarzac dosc czesto.Memi albo masako pisaly jeszcze o masi majerankowej pod nosek(ale nie wiem czu u takich maluszkow).No i spacerki.
__________________
80------70-----60-----55

Edytowane przez fizjo83
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:39
fizjo83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:41   #4065
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
dzien doberek

a my dzis z katarem ... fridy Mala nienawidzi drze sie jak opetana jak jej nosek czyszcze ...temperatury nie ma ..mam nadzieje,ze jej przejdzie, bo jak sobie pomysle,ze mialabym isc do tych anglosaskich lekarzy paracetamolowcow to mi sie wyc chce
ktos tu juz walczyl z katarem? bo cos mi sie po lepetynie obija,ze chyba tak....
dobry wieczór
co do katarku współczuje z tego co pamiętam to chyba Filipek Zanki miał katarek

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez fizjo83 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!!
ale jestem szczesliwa...
monix Ty to tak o wszystkim pamietasz....podziwiam!Je stem,jestem
no wiec fujara ze mnie jak 102...okazalo sie ze nie musze nic zaliczacA dlaczego?Bo bylam obecna na wszystkich zajeciach -tylko na polowie z panienskim nazwiskiem a na polowie juz jako mezatka.I sprawa wyjasnionaAle mi ulzyloJeszcze tylko jeden wyjazd do Wrocka zamiast 3
emilka musisz tak kusic??te ciasteczka...miniam...mni am.Polowa z nas na diecie
A u mnie byl kuzyn pediatra i nic sie nie zapytalamJakos tak mi glupio bylo.Ale jeszcze wypytam
Wy tu widze ze ostro sie bierzecie za brzuszki....pasy Teresy,cwiczenia.Ja poleglam.Ale z tej mojej deprechy to jeden plus jest-malo jem.W sumie tylko obiad.I morze kawy.I w ubrania generalnie wchodze-ale sie nie dopinam w pasie.Chyba mam tam tyle co w biodrachW piatek jade do mamusi-to mi poprzerabia kiecki a krawcowa jenasy.Mam zamiar ciazowe zrobic normalnymi.Tak sie przyzywczailam przez te 9 miesiecy do tych spodni ze mi ich teraz brakujeA zanim dupka i brzusio spadna to troche jeszcze ponosze.
jesli Julka nie bedzie rbic pobudek o 5 rano to obiecuje monix ze wroce do A6W.
Lece do lozka....maz wolaSzkoda tylko ze @ jeszcze mam-juz 10 dni
ja pamiętam no co Ty ja skleroze mam
super, że tak Ci sie udało
Kurde Fizjo to z Tobą nie jest źle, ja do kolan spodnie zakładam, takie mam udziska wielkie i nic nie chcą chudnąc a o 5 rano pobudki są fajne zawsze mozesz wschód słońca pooglądać z Julcią


no i wyszła ta moja skleroza no własnie, właśnie Nadia Jastinki miała katarek- ale mi głupio...
Dobranoc Fizjoi pamiętaj "dobry koń to i po błocie pociągnie"
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez monix0
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:43
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:42   #4066
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Monix bo goście jadą a ja gości pod niewyprasowaną pościelą nie położę lepiej teraz, niz wszystko poźniej na raz...
A ptysia nie musisz sobie wypominać, mleko będzie słodsze
Emilko ślicznie i bardzo pysznie wyglądają te Twoje ciasteczka kobita mojego ojca takie na święta robi w wersji mini z masą makową w środku ciekawe...
Emzeta są w Polsce na pewno a tutaj trzeba poszukać, ale pewnie też są, na eBay widziałam tabletki z UK, a Polsce w formie pałeczek... aż z czystej ciekawości musiałabym popatrzec w sklepie...
ja nakrapiam olejkami zapachowymi (np. truskawkowym) filtr (ale ten wylotowy) i tez ładnie pachnie
edit. znalazłam takie TABLETKI
Emilko jaka Ty sprytna kobitka jesteś
Rudalbn powiedz teściowej że wosk to się leje ale w listopadzie na Andrzeja
Monix na fredke - ćwiczenia mięśni kegla :tak
i wzajemnie
Czoornoo a jaki pas?
Gryzaczek wspołczuje katarku a maści koperkowej nie masz???
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg


Edytowane przez Judy_21
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:52
Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:46   #4067
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Monix bo goście jadą a ja gości pod niewyprasowaną pościelą nie położę lepiej teraz, niz wszystko poźniej na raz...
A ptysia nie musisz sobie wypominać, mleko będzie słodsze
Emilko ślicznie i bardzo pysznie wyglądają te Twoje ciasteczka kobita mojego ojca takie na święta robi w wersji mini z masą makową w środku ciekawe...
Emzeta są w Polsce na pewno a tutaj trzeba poszukać, ale pewnie też są, na eBay widziałam tabletki z UK, a Polsce w formie pałeczek... aż z czystej ciekawości musiałabym popatrzec w sklepie...
ja nakrapiam olejkami zapachowymi (np. truskawkowym) filtr (ale ten wylotowy) i tez ładnie pachnie
Emilko jaka Ty sprytna kobitka jesteś
Rudalbn powiedz teściowej że wosk to się leje ale w listopadzie na Andrzeja
Monix na fredke - ćwiczenia mięśni kegla :tak
i wzajemnie
Czoornoo a jaki pas?
Gryzaczek społczuje katarku
Judy te kręgla to sa nudne, ja ciągle o nich zapominam
no ja mam nadzieje, że to dla gości i TZta do wygód nieprzyzwyczaisz, bo będzie a nie wizaż widze, że zaczęłaś nadrabiać zaczynasz się bać, że później nie dasz rady?
Dobranoc Judy
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:50   #4068
Judy_21
Wtajemniczenie
 
Avatar Judy_21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 256
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieje, że to dla gości i TZta do wygód nieprzyzwyczaisz, bo będzie a nie wizaż widze, że zaczęłaś nadrabiać zaczynasz się bać, że później nie dasz rady?
Dobranoc Judy
Generalnie nie lubię wchodzić na wizaż i napier***ać tylko o sobie... jak dla mnie nie pasuje mi to nijak do dobrego wychowania...
i lubię wiedzieć co u Was i wiem, że przyjemnie jest dostać od kogoś odpowiedź na swoje posty, ot co...
__________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka... Dante
Amelka 06/04/2009


WDF

93...83...73...70...65...63

-28 kg

Judy_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-20, 21:59   #4069
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Czoornoo a jaki pas?
taki http://allegro.pl/item624912588_pas_...2_lata_gw.html
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 06:43   #4070
Masako
Rozeznanie
 
Avatar Masako
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 675
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Hej, dzien dobry wstajemy, wstajemy!!!!!!!! Witamy nowy dzionek, my z Bartusiem przywitaliśmy go o 3 i teraz on udaje, ze śpi a ja udaje, ze mam miedzyczas. Wczoraj dziecko mi sie zepsulo i nie spalo i nawet nie moglam go podrzucić TZtowi, bo zmusiłam go zeby zająl sie ogródkiem...

Sumiennie was poczytałam ale nie dam rady odpowiedzieć z pamięci wszystkim

Judy-milo cie widziec, a posciel na przyszłość kup z kory

Rudalbn- moze jak ci tesciowa bedzie opowiadać takie banialuki to niby przypadkiem powiedz, ze w sredniowieczu, za takie pomysly to palono na stosie, a ty ostatnio stałaś sie wielką zwolenniczka tradycji sreniowiecznych...

Fizjo-dobrze, ze nastój lepszy

Gryzaczek- owszem na katarek, maść majerankowa pod nosek, albo gotujemy majeranek i niech dziecko wdycha, no i sól morska i fridą wyciagamy


a mi bamboł ciagle wisi, w przyszlym tyg ide wreszcie do gina, to sie dowiemkiedy mogezaczać cwiczyć...
__________________
26.04.2008- Nas Dwoje
31.03..2009-Nas Troje , Bartuś jest już z nami

Nie można zmienić kobiety. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia.
Masako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 07:52   #4071
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
a po co?
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Czarnoo ja wiem po co, ja powiem na przytulanki- tak to Emilka nazywa
np przytulankki przytulanki.....tylko przytulanki bo nadal mam @ - 16ty dzien zaraz tabsy mi sie skoncza i bedzie @ z ostawienia ciekawe jak sie dwie spotkaja to czy sie pogryza
Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Pewnie nie ma go kto po plecach podrapac
tez
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
i wszystko jasnecwaniaczka
nic mi się nie śni, bo spałam chwile, mleko zaczęło kapać i musiałam się nadmiaru pozbyc, bo TZ ostatanio krzyczał, że ma całego laptopa mlekiem zachlapanego
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:06   #4072
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez lachkasia Pokaż wiadomość
U nas szpital, ja i chłopaki zasmarkani, tylko tż ocalał, bo praktycznie całe dnie w pracy. Miłoszkowi powoli przechodzi, za to Nikoś zaczął kaszleć, mnie już gardło puszcza, ale ten katar...
duzo zdrowka dla Ciebie i chlopakow
Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
monix0 śpij słodko grubasku niech Ci się pyszne ptysie śnią, a rano wstań 20 kg chudsza
o matko
i jak? czary pomogly?

rudalbn ja nie wiem czy tu sie smiac czy plakac....
a ze niby na co to ma pomoc?

dzien doobry

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Masako Pokaż wiadomość

Sumiennie was poczytałam ale nie dam rady odpowiedzieć z pamięci wszystkim
a dlaczegooooo

Judy odwiedzaj nas kochana jak najczesciejnawet jezli tylko na chwilke

fizjo super ze jestes szczesliwa i my tez sie cieszymy ze nie musisz nic i nikogo zaliczac

jezeli chodzi o ciasteczka to na swoja obrone powiem ze one sa baaardzo zdrowe:
- jablka - zdrowe
- margaryna - robi sie z mlekka wiadomo mleko zdrowe
- smietana - to samo
juz nie wspomne o mące ze zboża

czoornoo mam podobny pas niestety beznadziejny jest- skora strasznie swedzi i nigdy nie wytrzymalam pol godz z nim - max 10min

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

skleroza nie boli węc odpisuję na raty
Gryzaczek dużo zdrówka dla Ani - mam nadzieje ze katarek minie, killka stron wczesniej (dokladnie przedwczoraj) wklejalam zeskanowany artykul o katarku jakbys miala ochote zajrzeć

Raspi i jak tam ząbek? mam nadzieję, że poniedziałkowa wizyta była ostatnią i już Cie męczyć nie będą

Jasti super ze fredka ocalala
juz kiedys mialam zapytac i wciaz zapominam.... jak te buciki co w bacie wygralas?
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry


Edytowane przez e.m.i.l.k.a
Czas edycji: 2009-05-21 o 08:24
e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:10   #4073
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

chcialam popisac ale marcowy wrzaskun nie pozwala wiec

milego dnia
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:20   #4074
Anvi
Raczkowanie
 
Avatar Anvi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 462
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
dziękuję



no mnie się też tak wydaje

Co Wy z tymi suszarkami...ja takich cudów jeszcze nie robiłam:P

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------



ja bym bardziej podejrzewała pomidora
Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
Anvi, no Filipek zawsze ladnie spal i zawsze do 8 conajmniej... ale maz sie zlitowal i go o 6 zabral i zamknal drzwi do sypialni

moj to ma chyba skok rozwojowy, marudzi i ciagle patrzy na swoje raczki, jak zasypia, juz ma oczy prawie zamkniete a patrzy na raczki, po tym skoku bedzie cuda z raczkami wyprawial no i oczywiscie odkurzacz poszedl w ruch, szkoda ze z niego smierdzi....
fajny mąż moj tez tak robi
Skokom mowimy zdecydowane NIE! coby szybko poszedl precz

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Ja probowalam tych zupek, jak zjadlam lyzeczke to od razu to wyplulam! Ochydne i bez smaku, wiem ze dzieciom smakuja ale po lekkim przyprawieniu do smaku
ale wlasnie o to chodzi zeby ich nie przyprawiac zeby dziecko sie do soli nie przyzwyczajalo...bo my dorosli to juz mamy zepsuty smak
Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki tęskni mi się za Wami

Ale dzięki temu, że nie zaglądam na wizaż tak często, poprasowałam wszystko () pierwszy raz od porodu łącznie z pościelą, która zalegała już dobre półtora miesiąca...
....
nam za toba tez
a moze teraz bys do mnie wpadla poprasowac? ...a ja sobie przez ten czas posiedze na wizazu

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
tylko dziisaj ciasteczka robiłam o takie....mmmmmm pyszniutkie
mniam, mniam....

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
.....pokazuje tztowi a on do mnie-niech zgadne baby na wizazu polecaly?


Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
to moze i ma sens emilko, bo co patrze to mi sie wydaje ze niezyja

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
poskarże się wam tylko na moją teściową a potem ponadrabiam .. wymyśliła tym razem że żeby dziecko było grzeczne to trzeba by wosk lać (nie pytajcie o szczególy bo nie wiem o co jej chodzi ja się na tych pogańskich zabobonach nie znam - ale nie mówiłam że na babę jagę by pasowała już czary wymyśla ) ale nie bójcie się dziecka nie dam czarować / odczarować czy co ona tam chce wyprawiać - tylko boje się że jak pójdę na wesele do brata i ona zostanie z Krzysiem to będzie chciała te swoje czary stosować


Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Generalnie nie lubię wchodzić na wizaż i napier***ać tylko o sobie... ..
judy, ale my lubimy jak ty napier****sz tylko o sobie bo jak inaczej mamy wiedziec co u ciebie?

pedze, mlody wyje....
-noc cudna
-dni kiepskie
-wlaze we wszystkie ciuchy sprzed ciazy

milego dnia!!!
Anvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:55   #4075
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez Anvi Pokaż wiadomość

pedze, mlody wyje....
-noc cudna
-dni kiepskie
-wlaze we wszystkie ciuchy sprzed ciazy
ja też chcę włazić we wszystkie ubrania sprzed ciąży
no ale gratulacje cudnej nocki i przedciążowej figury i współczucia z racji kiepskich dni

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Jastinada
Gryzaczek u mojego dziecko wszystko co hasał robidkurzacz,suszarka,k osiarka,samochód,blender. ...
do tej listy dopisać można jeszcze zmywarkę właśnie mi uspała Adrianka
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 08:57   #4076
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Dzien dobry u nas ladna pogoda wiec trzeba bedzie znowu pol dnia posiedziec na dworze, Dawid jak zwykle cala noc przespal, obudzil sie o 6 na mleko i poszedl dalej spac i spi do teraz a ja mam zly humor i wogole jest wszystko do bani! Plecy znowu bola jak cholera, nie moglam wstac z lozka, teraz ledwo siedze, nie moge nawet kubka podniesc! Do tego we wtorek mialam dostac @ kolejna i modle sie o to zeby to nie bylo to o czym mysle bo sie chyba zalamie @ zawsze mam regularnie czasem +/- jeden dzien a teraz jakos nie czuje zebym miala ja dostac szybko nigdy tak nie czekalam na @ jak teraz

Co do ubran sprzed ciazy to ja wchodze, do niektorych ciasniej ale wchodze....tylko co z tego jak spodnie zapne czy bluzke zaloze a wielka opona bebzona wystaje!!

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2009-05-21 o 08:59
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:03   #4077
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
To sa wklady uniwersalne do wszystkich odkurzaczy, wkladasz to gdzies kolo worka i jak odkurzacz ciagnie to ten wklad wydala zapach ja tez to mam bo jak odkurzalam to tak strasznie smierdzialo a teraz slicznie pachnie egzotycznym zapachem owocowym


Monix Dawid teraz wieczorem wypil soczek marchewkowy bez zadnego ALE......i to sam z butelki! Az bylam w szoku! Nagle mu dzisiaj ten soczek spasowal, chyba dlatego ze na obiad zjadl pol sloiczka przecieru marchewkowo-jablkowego....jadl az sie uszy trzesly tak mu ten przecier smakowal, zjadlby na pewno caly sloiczek ale niestety musimy zaczac od polowek, za tydzien dostanie juz caly, chcielismy zaczac tak jak od soku od 1 lyzeczki ale kolezanka kazala mu dac od razu pol sloiczka ze mu nic nie bedzie a nie bawic sie na lyzeczki a po tygodniu juz caly sloiczek no i rzeczywiscie Dawidowi nic nie ma a wrecz domagal sie jeszcze! Kolezanka ktora ma 10 miesiecznego synka kazala mi przez miesiac dawac Dawidowi jedzenie tak

rano mleko z kaszka, pozniej samo mleko, pozniej samo mleko, pozniej na podwieczorek deserek i na noc mleko z kaszka (ja jeszcze daje soczek) i tak przez caly 5 miesiac

a od 6 m-ca tak:

rano mleko z kasza, pozniej samo mleko, pozniej zupka jarzynowa, pozniej sok lub deserek i na noc mleko z kaszka

Dodam jeszcze ze ona tak robila od 3 m-ca zycia dziecka
A czy Dawid jakoś słabo przybiera na wadze? Po co aż dwa razy dziennie kaszka? przecież zrobi sie pulchny a to na pewno niezdrowe
wszędzie mówią, że kleik jest jednym daniem a reszta to mleko albo deserek czy zupka, jeśli dziecko prawidłowo przybiera na wadze to nie ma potrzeby dawać dwa razy kleiku/kaszki, sama mówiłaś że Dawid waży kilo więcej niż teoretycznie powinien
wiesz że na syczniówkach jest bobasek który waży trochę za dużo i kazali mamie stosować dietę, mleko, warzywa owoce tak ale żadnych kaszek czy ziemniaków nie bo tuczące
przemyśl to
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:05   #4078
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Buziaczekk jakby się dało to bym się chetnie z Tobą @ podzieliła - u mnie jej w nadmiarze
no ale spójrz na to z drugiej strony -za raz będziesz miała dwoje dzieci - razem będą ganiać po podwórku rok różnicy to i ubranai jedno po drugim będzie docierać zobacz same plusy
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:09   #4079
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

Cytat:
Napisane przez lop Pokaż wiadomość
moja Elizka ma to samo. tylko raczka! czasami w nocy jak sie obudzi to slysze tylko mlaskanie probuje smoka ale placz jest a smok laduje hen hen daleko zakladam jej rekawiczki ale probuje jesc i rekawiczki. mam nadzieje ze jej to przejdzie.
nie przejdzie, będzie jeszcze gorzej, później będzie ssać obie rączki naraz

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
to jak reszta w lesie to wyślij kogoś do lasu po tą reszte
Mieszkasz może blisko lasu? a może znasz kogoś kto mieszka? ja mam za daleko

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
moj to ma chyba skok rozwojowy, marudzi i ciagle patrzy na swoje raczki, jak zasypia, juz ma oczy prawie zamkniete a patrzy na raczki, po tym skoku bedzie cuda z raczkami wyprawial
a Ania najpierw patrzy na rączki, robi zeza, pakuje rączki do buzi a zez jej zostaje

Cytat:
Napisane przez Judy_21 Pokaż wiadomość
Sija powodzenia w dalszych przygotowaniach
Przyda się wczoraj udało się umyć okno i kupić pare rzeczy, dziś mąż jedzie po większe zakupy do marketu.

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Sija za chrzciny i przygotowania, za robienie smaka
no jak to robienie smaka? przecież zaproponowałam, że poczęstuję
__________________
"Miłość to nie pluszowy miś, ani kwiaty,...
Ale miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze."

sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:10   #4080
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Marzec, kwiecień nam nastały, byśmy szkraby przywitały - wiosenne bobasy 2009

wogóle to nie chcę się wtrącać ale jakoś strasznie szybko te wszystkie nowości wprowadzacie...wszędzie słyszę, żeby jedna nowość- jeden tydzień, np jabluszko przez tydzien dawac i obserwowac. Skąd będziecie wiedzialy jak cos zaszkodzi maluszkowi (tfuftu) czy to kaszke trzeba odstawic czy owoc czy warzywo....
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.