Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 20:18   #4051
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Treść usunięta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:08   #4052
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
No to tak akurat, ja waze 47kg przy wzroscie 160cm i jestem zadowolona, chociaz jakbym mogla to chcialabym miec szczuplejsze nogi i mniejszy biust
ee nie za malo przy takim wzroscie? ja mam 165 cm i waze 55kg a tez mi wszyscy mowia ze ja za chuda jestem Na moje oko to ja tu jak i u siebie niedowage widze :P a nie diety ptrzebne
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:11   #4053
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

kochane moje to ja tu chyba najmniejsza
152
moja waga? dlugo wazylam 44 kg i tak wygladalam na duzo :/ budowe mam po mamie jesli chodzi o tylek i uda
nigdy nie mialam brzucha od trzech lat walcze z bebnem
bedac tu przytylam dosyc duzo
ale moj Tz to lubi w sumie cieszylby sie gdyby moj tylek byl jescze wiekszy
w sumie trudno sie dziwic jest hmmm przyzwyczajony do innych kanonow piekna niz faceci z Europy dzieki niemu nie mam kompleksow
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:23   #4054
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

o kurcze to ja przy was czuje się jak wielkolud 172cm...:PP a waga to hmm tez za duża i tu się też pilnuje i zrzucam...z 64kg chciałabym na 57kg... ale wtedy by szcuplizna była.
a Co Ty Kalduś tam sie wykłociłaś??:P
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:24   #4055
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Kal o co poszlo?
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:32   #4056
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Treść usunięta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 21:43   #4057
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
ee nie za malo przy takim wzroscie? ja mam 165 cm i waze 55kg a tez mi wszyscy mowia ze ja za chuda jestem Na moje oko to ja tu jak i u siebie niedowage widze :P a nie diety ptrzebne
BMI mam chyba 18, wiec tak na granicy normy. W kazdym razie dobrze sie czuje w swoim ciele i raczej nie wygladam na zaglodzona
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 22:43   #4058
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

[1=4832b41e8290910197f9e27 08b6071e8198c523e_655bf3b c8fce4;11739723]Treść usunięta[/QUOTE]

taaa apokalipsa no co Ty:P ja teraz mam te 64 i mam brzuszek duzyyy...te cholerne wałeczki kurde... musze, musze

to dobrze, że z Tżetem masz już ok
w koncu to tatus twojego dzidzi wrednoto Prima Aprillisowo;pp
a ja już gonie śpac bo o 6 pobudka. dobranoc wam wszytskim
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 19:11   #4059
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cześć lalki

A co tu takie pustki? Gdzie wszystkich wymiotło?

Widzę, że rozmowa zeszła na temat tego co wskazuje waga. Udam, że nie ma tematu Przy Was to ja jestem kawał baby Chudziny

U mnie dziś dzień pełen emocji. Pojechałam z kumpelą na zakupy. Zaczęłyśmy nasze łowy od Stadionu Dziesięciolecia. Nie wiem czy kiedyś tam byłyście i kojarzycie jak to wygląda (dziewczyny ze stolicy być może tak ). Taki duuuuuży rynek gdzie sprzedawcy, w większości obcokrajowcy, sprzedają różne rzeczy w przyjemnie niskich cenach. Zapomniałam już czemu nie byłam tam od lat (pomijając fakt, że nie podobają mi się sprzedawane tam ubrania i wkurza mnie totalny brak komfortu przy zakupach)- zapomniałam jak niezdrowe emocje wzbudzam w Arabach i Murzynach Dziewczyny, to był koszmar. Nie zliczę ile razy mnie dziś zaczepiali, ile razy słyszałam, że jestem "ładna dziewcyna" i ile razy ciągnęli mnie gdzieś, żeby mi "cioś pokazać". A umówmy się- trudno o bardziej namolnych facetów niż oni Na końcu jeden tak się do nas przyczepił, że autentycznie myślałam, że mnie czymś ogłuszy i ocknę się w jakimś haremie w Sudanie Gdyby nie interwencja przechodzącego obok chłopaczka, który zobaczył jak się z nim wykłócam ze łzami w oczach, nie wiem jak by się to skończyło. Serio, nie wiem czemu to zawsze ja przyciągam takich kretynów

Na Stadionie oczywiście nie kupiłyśmy nic, bo jakoś warunków nie było Ale jak później ruszyłyśmy w rajd po sklepach to dopiero niedawno doczołgałam się do domu. Wydałam tyle pieniążków, że wstyd się przyznać, ale takie fajniusie rzeczy sobie kupiłam! Mam kobaltową tuniczkę w której po prostu się zakochałam- muszę Wam w wolnej chwili wrzucić fotki, żebyście powiedziały co o niej myślicie. I mam mini, i bluzę w motylki i leginsy w różnych kolorach, i kilka koszulek na siłkę i 3 chusty do zamotania wokół szyi i... eeeee... taaaa... O tym mówiłam, gdy wspominałam o wydanej kwocie

A co tam u Was słychać dobrego? Gdzie się podziewacie?
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:12   #4060
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Ja się aktualnie podziewam przed monitorem Też przemilczę temat wagi

Ależ dziś była urocza pogoda! Byłam na spacerze z TŻtem, potem na grillu z jego znajomymi i dopiero się doczłapałam do domu. A wczoraj byłam z przyjaciółką na wycieczce w Poznaniu Widziałyśmy koziołki, złaziłyśmy się jak głupie i wróciłyśmy uchachane do Wrocławia Fajnie było!

Lim, we Wrocku też jest taki targ ogromny... Współczuje ci dzisiejszej przygody... Ale widać ewidentnie coś w sobie masz kochana!! Mnie co prawda nigdy nie zaczepiali dziwni "mężczyźni", ale wyprawa na ten targ zawsze mi humor poprawia! Szczególnie fanatazja sprzedających wymyślających hasła mające na celu przyciągnięcie klienta typu "Ataaaakooooowaaaać" (krzyknęła Pani przy górze majtek), "Ataaaakaaaa na piąąąątakaaaa!" (przekrzyknęła ją Pani przed górą bluzek) itp itd. Ja tam chodzę głównie po buty, bo szybko je zdzieram a tam trafię do 30zł naprawdę ładne i wygodne, a i nieraz z ciuchów coś można wygrzebać na śmieszną cenę... z moich perełek pamiętam zielony żakiet z krótkim rękawem za 2zł, peep toe za 8zł i trencz za 15 Ale ja lubię grzebać! A i koniecznie pokaż swoje zdobycze! Ja wczoraj kieckę na allegro kupiłam, już się nie mogę jej doczekać!

W ogóle się kataru nabawiłam,dziś cały dzień smarkam i kicham i się zastanawiam czy to już alergia czy może przeziębienie...

Współlokatorka została na weekend pierwszy raz od baaardzo dawna. Zła jestem, bo liczyłam na "wolną chatę", no i nie lubie spędzać całych dni w jej towarzystwie... Dobrze że pogoda piękna to się naspaceruję A od października będziemy z tżtem szukali czegoś wspólnie! Ależ ci faceci przewrotni...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38


Edytowane przez mag_rat
Czas edycji: 2009-04-03 o 20:14
mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:52   #4061
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

|Lim a niech to... a co by bylo gdybys pojechala na wycieczke do Turcji lub Egiptu??? tam dopiero sie3 dzieje... moja kuzynka - blondynka jasna - pojechala i jej narzeczonemu proponowali 10 wielbladow za nią
no coz... unikaj takich miejsc...

ja w swojej pracy mam uslugi przekazow pienieznych i niestety baaaardzo duzo cyganow przychodzi bo przesylaja sobie kase po calym kraju - swiecie. no a z racji tego ze tez jestem jasniutka blondynka nie jeden cygan proponowal to i owo.

kiedys przyszedl taki jeden, a akurat bylam sama i on do mnie czy nie chce kasy łatwo zarobic... a ja ze nie. a ten ze ok, ja tu jeszcze wroce... zamknelam interes i poszlam do domu wiecie jak mi serce waliło!!!

ok dosc o porywaczach...

ja siedze, \kuba spi zmeczony po calym dniu biegania po dworzu, a ja obejrzalam madagaskar 2 i czekam na Tzta.

mag to super ze z Tzetem zamieszkacie razem

idem zrobic sobie kakao postanowialm pic wiecej mleka, ostatnio ukruszyla mi sie piątka takze czeka mnie wizyta u dentysty zeby dalej sie nie rozkruszyl...

swoja droga juz 3 moj zab lekko uszczerbiony jak tak dalej pojdzie do 30stki dorobie sie protezy
takze biore sie za dostarczanie wapana do organizmu!
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 22:08   #4062
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
BMI mam chyba 18, wiec tak na granicy normy. W kazdym razie dobrze sie czuje w swoim ciele i raczej nie wygladam na zaglodzona


Dla osób dorosłych wartość BMI wskazuje na:
  • poniżej 15 - wyniszczenie
  • 15,0 - 17,4 - wychudzenie
  • 17,5 - 19,4 - niedowaga
  • 19,5 - 24,9 - waga prawidłowa
  • 25,0 - 29,9 - nadwagę
  • 30,0 - 34,9 - I stopień otyłości
  • 35,0 - 39,9 - II stopień otyłości
  • 40,0 i więcej - otyłość kliniczna
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 05:49   #4063
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Dzień dobry, robaczki Ciocia Limonka jak zwykle wpada z samego rana, żeby wypić kawkę w Waszym miłym towarzystwie i życzyć Wam miłego dnia

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Ależ dziś była urocza pogoda! Byłam na spacerze z TŻtem, potem na grillu z jego znajomymi i dopiero się doczłapałam do domu. A wczoraj byłam z przyjaciółką na wycieczce w Poznaniu Widziałyśmy koziołki, złaziłyśmy się jak głupie i wróciłyśmy uchachane do Wrocławia Fajnie było!
Mag, jak Ci się podoba Poznań? Ostatnio stwierdziłam, że muszę zacząć więcej jeździć po Polsce. To wstyd, żeby tak mało znać kraj gdzie się mieszka tym bardziej, że jest tu tyle uroczych miejsc. Na liście moich must-visit jest właśnie Poznań i Twój Wrocek, o których nasłuchałam się BARDZO pochlebnych opinii Poza tym chętnie wróciłabym do Torunia, w którym byłam ostatnio jeszcze w podstawówce. A może mogłybyście mi polecić jeszcze jakieś miejsca, które warto zobaczyć?

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Współczuje ci dzisiejszej przygody... Ale widać ewidentnie coś w sobie masz kochana!!
Jeśli tak to chętnie to tajemnicze "coś" oddam i jeszcze dopłacę

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Szczególnie fanatazja sprzedających wymyślających hasła mające na celu przyciągnięcie klienta typu "Ataaaakooooowaaaać" (krzyknęła Pani przy górze majtek), "Ataaaakaaaa na piąąąątakaaaa!" (przekrzyknęła ją Pani przed górą bluzek) itp itd.
Fakt, czego jak czego, ale kreatywności im odmówić nie można

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
a i nieraz z ciuchów coś można wygrzebać na śmieszną cenę...
W sumie tak, ale ja chyba wolę jednak polowania na perełki w second-handach

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
W ogóle się kataru nabawiłam,dziś cały dzień smarkam i kicham i się zastanawiam czy to już alergia czy może przeziębienie...
Nasza biedna smarkula

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
A od października będziemy z tżtem szukali czegoś wspólnie! Ależ ci faceci przewrotni...
Amen
Ale bardzo się cieszę, że to sobie przemyślał i wreszcie się doczekasz wspólnego mieszkanka

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
Lim a niech to... a co by bylo gdybys pojechala na wycieczke do Turcji lub Egiptu??? tam dopiero sie3 dzieje... moja kuzynka - blondynka jasna - pojechala i jej narzeczonemu proponowali 10 wielbladow za nią
no coz... unikaj takich miejsc...
O takiej wyprawie ewentualnie pomyślę gdy będę miała za sobą jakieś pięć lat trenowania boksu

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
kiedys przyszedl taki jeden, a akurat bylam sama i on do mnie czy nie chce kasy łatwo zarobic... a ja ze nie. a ten ze ok, ja tu jeszcze wroce... zamknelam interes i poszlam do domu wiecie jak mi serce waliło!!!
Domyślam się. Ja bym chyba jakiejś zapaści dostała

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
swoja droga juz 3 moj zab lekko uszczerbiony jak tak dalej pojdzie do 30stki dorobie sie protezy
takze biore sie za dostarczanie wapana do organizmu!
Kiedy zaczęłaś mieć problemy z zębami? Pewnie po urodzeniu Kubusia? Niestety to jest częsty kłopot kobiet po ciąży. Jak to mówią- coś za coś

Miłego dnia, skarby Zajrzę później. Mam nadzieję, że się trochę rozkręcicie i będę miała co czytać
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 08:56   #4064
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Lim, ja też się bardzo cieszę, bo w końcu nie reaguje okrzykiem strachu, tylko analizuje, zastanawia się jak by tu pokombinować żeby dobrze było, no i mówi otwarcie że też bardzo chce razem mieszkać. Ehhh...

Poznań bardzo mi się podobał! Zapewne mało widziałam, bo tylko na jeden dzień pojechałyśmy, ale to co same odkryłyśmy za pomocą mapy bardzo mi się podobało A do Wrocławia zapraszam, piękne miasto, jak już się zdecydujesz, to wiesz gdzie mnie szukać

Doszłam do podobnych wniosków jak ty, nigdy nie byłam w Krakowie, Toruniu, Warszawie... trzeba to wkońcu nadrobić, tym bardziej, że kompankę do wypraw mam teraz znakomitą a nie wiadomo czy niedługo nie wyemigruje mi za granicę

freddy
ja bym chyba z krzykiem uciekła jakby mi ktoś z takim tekstem wyskoczył... Biedna A nie macie w pobliżu jakiejś grupy interwencyjnej czy coś w tym stylu?

Dziś znowu piękna pogoda Właśnie popijam kawę z grudkami zamarzniętego mleka... (lodówka mi szaleje!). Pozdrawiam kochane!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 09:08   #4065
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez freddy296 Pokaż wiadomość
|Lim a niech to... a co by bylo gdybys pojechala na wycieczke do Turcji lub Egiptu??? tam dopiero sie3 dzieje... moja kuzynka - blondynka jasna - pojechala i jej narzeczonemu proponowali 10 wielbladow za nią


udlao Ci sie mnie rozbawic

ja mam wielu znajomych z Turcji i Egiptu (moj tz pochodzi z tamtad) ok umowmy sie jestesmy dla nich tak samo egzotyczni jak oni dla nas i przyzwczajeni sa kompletnie do innego wygladu, wiec wiadomo ze bedac w innym kraju niz swoj beda chcieli sprobowac czego innego..jak juz tego sprobuja przetestuje czy co to i tak ze tak powiem wybiora kobiete ktora bardziej przypomina moze bardziej gabartymi tamtejsze kobiety...moj facet nie ma pojecia kto to jest Marlin Monroe jakby nie bylo ikona a w Europie jest ponad 10 lat

oni sa masakrycznie beposredni, i ta bezposredniosc jest czasem wnerwiajaca i dochodzi do takich a nie innych sytuacji, Lim jakbym byla na Twoim miejscu tez bym sie bala to jest naturalne mnie tez tu zaczepiaja tacy faceci, raz mi sie zdarzylo ze nie przyjechal autobus i musialam czekac wiec poszlam na spacer a za mna jakis koles z tamtych rejonyow najpierw mi propnowal zebym do niego poszla a potem za mna lazil

freddy takim ludziom nie mozna pokazac ze sie boisz bo beda miec nad Toba przewage


mam masakre w pracy....moja kolezanka pije alkohol, inna powiedziala szefowej i ta panna poszla wczesniej do domu...cos mi sie zdaje ze znowu wyladowala w szpital
powiedzicie jak mozna tak sie wyniszczac: od 10 lat ma anoreksje i bulimie ( ma 19 lat) bierze narkotyki i pije alkohol do zejscia prawie, do tego ona bardzo by chciala byc w ciazy przy czym nawet nie ma pojecia jak sie do niej przygotowac taki maly paradoks
jej facet nie wiele lepszy,ona jest masakrycznie naiwna,a po ostatnim zerwaniu z facetem skoczyla z okna
mozna wogole takiej osobie pomoc? co ja mam zrobic z tym wszystkim
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 10:24   #4066
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Aaa wracajac do tematu do ja ma 168 i chce wazyc 52 jak kiedys
Aaa i przeczytalam Zmierzch!
Aaa i lece na pole bo pikna pogoda!
Aaa i milego dnia
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 12:58   #4067
freddy296
Wtajemniczenie
 
Avatar freddy296
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 801
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Pogoda cudowna!!!

Przyszlam tylko do domu upichcic obiad, |Kuba lata u babci na dzialce.

Tazke dzis szybki ryz z warzywami i lece do mamy, przy okazji poprzesadzam kwiaty

mag mamy ochrone, wiec jakby cos mocniejszego sie dzialo u mnie to guzik mam awaryjny, czy napadowy.

lim byc moze ze po ciazy. tez slyszalam, ze ciaza przede wszystkich niedobory zabiera z zebow ale na szczecie to drobne uszczerbki, dziury na razie sie nie robia.

ok lece ryz wyciagac.

Milego dzionka|!! Buzki!
__________________
Ludzie najczęściej zdają sobie sprawę, że mają jedno życie gdy już je prawie przeżyli...
freddy296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 13:36   #4068
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cześć laleczki

Wpadłam tylko na momencik, bo przecież obiecałam Wam zdjęcie mojej nowej tuniczki, a słowo Limonki droższe od pieniędzy

Ogarnął mnie szał sprzątania, więc zmykam. Przy takiej pogodzie nawet okna chce się myć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0361.jpg (153,0 KB, 20 załadowań)
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 14:26   #4069
mav
Zakorzenienie
 
Avatar mav
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nordrhein Westfallen
Wiadomości: 4 276
GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Cześć laleczki

Wpadłam tylko na momencik, bo przecież obiecałam Wam zdjęcie mojej nowej tuniczki, a słowo Limonki droższe od pieniędzy

Ogarnął mnie szał sprzątania, więc zmykam. Przy takiej pogodzie nawet okna chce się myć
swietny kolor
__________________
"Nikt o tobie nie myśli. Wszyscy myślą wyłącznie o sobie, tak samo jak ty"





Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....


mav jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 14:46   #4070
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Cześć laleczki

Wpadłam tylko na momencik, bo przecież obiecałam Wam zdjęcie mojej nowej tuniczki, a słowo Limonki droższe od pieniędzy

Ogarnął mnie szał sprzątania, więc zmykam. Przy takiej pogodzie nawet okna chce się myć
Rzeczywiście kolorek cudny
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:43   #4071
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Dziękuję dziewczynki Właśnie kolorek urzekł mnie najbardziej

Zmykam na jumprezę. Oczywiście w mojej nowej tunice, a jakże

Do zaklikania jutro
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 19:38   #4072
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Cześć laleczki

Wpadłam tylko na momencik, bo przecież obiecałam Wam zdjęcie mojej nowej tuniczki, a słowo Limonki droższe od pieniędzy

Ogarnął mnie szał sprzątania, więc zmykam. Przy takiej pogodzie nawet okna chce się myć
Lol Ładna. Ty masz prawie taka sama budowe ciala jak ja
EDIT.Mam nowe buciki Kupilam z mama
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:08   #4073
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Lim fajna tunika ja tez musze skoczyc na jakies zakupki... potrzebuje paru bluzek i i jakichs balerin (nie mam zadnych plaskich butow poza adidasami ). Nie przepadam za robieniem zakupow na stadionie, ale zawsze wpadam tam po torebki - ostatnio kupilam sobie calkiem duza, czarna lakierowana torbe za bodajze 35zl po galeriach tez nie lubie chodzic, odkad pracuje w jednej z nich
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:50   #4074
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Treść usunięta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 08:50   #4075
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Lol Ładna. Ty masz prawie taka sama budowe ciala jak ja
Dzięki
Taaa... Budowę ciała jako taką może i podobną tylko wymiary dwa razy większe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Lim fajna tunika
Dziękuję

[1=4832b41e8290910197f9e27 08b6071e8198c523e_655bf3b c8fce4;11761403]Treść usunięta[/QUOTE]

Też muszę zainaugurować sezon działkowo-grillowy. Pogoda zdecydowanie sprzyja


Tajlaaa- ode mnie też najlepsze życzenia
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 14:48   #4076
Weriidiiana
Raczkowanie
 
Avatar Weriidiiana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 76
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Witam Dziewuszki
Melduje sie tylko ze zyje Wiem dawno mnie nie bylo, naprawde nie mam na nic czasu Odezwe sie w najblizszym czasie to wszystko opowiem, ale bedziecie mialy czytania
Dobra uciekam Pa

limonka1987 sliczna tuniczka nie moglam nie zobaczyc foteczki
__________________

..::: Żyć to znaczy walczyć o coś wielkiego :::..
..::: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą :::..



ZRZUCAM PARE KILO
01.04 - 01.07.2009 <uda się>


Start: 56 - 55 - 54 - 53 - 52 - 51 - 50
Weriidiiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 14:51   #4077
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Cytat:
Napisane przez Weriidiiana Pokaż wiadomość
limonka1987 sliczna tuniczka nie moglam nie zobaczyc foteczki
Dziękuję

Co tu dzisiaj takie pustki??? Pewnie wszystkie korzystacie z ładnej pogody tylko ja tkwię przed kompem i kaca leczę
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:19   #4078
irmandara
Zadomowienie
 
Avatar irmandara
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 193
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

Piekna pogoda to wszyscy na pole wylegli
__________________
Waga w dół!
Start! 58 - 56 - ... - 52!
irmandara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 17:30   #4079
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

[1=4832b41e8290910197f9e27 08b6071e8198c523e_655bf3b c8fce4;11761403]Treść usunięta[/QUOTE]Na uczelni ja siedzialam, a tam taaaakaaa nudaaa... Ludzie sa dziwni, jedna dziewczyna ma podobne zdanie co ja, bo tez na dziennych byla wczesniej.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 14:07   #4080
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Rocznik 87 Zgłoś Się!!! :) cz. II

hej Dziewczynkia mnie tu caly weekend nie bylo szkole mialam i taka padnieta bylam ze nawet kompa nie wlaczylam. a pogoda zarabista dzis musze wiczorkiem siasc i przeczytac zaleglosci na wizazu hihi a i dziekuje serdecznie za zyczeniaDDDDDD jaka to juz stara sie zrobilam;p
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.