Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 20:36   #4051
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

sorki,faktycznie

czemu wszystkie z Was zachwycaja sie odcienien fair neutral?on wydaje sie bialy jak maak na akzdym zdjeciu?czyzby tak diealnie zlewal sie z cera?czy Wy jestescie niemozebnie blade? nie chce byc trupioblada ale znam bol kupna zbyt ciemnego pudru,czuje sie zagubiona wobec wielosci odcieni
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:46   #4052
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
sorki,faktycznie

czemu wszystkie z Was zachwycaja sie odcienien fair neutral?on wydaje sie bialy jak maak na akzdym zdjeciu?czyzby tak diealnie zlewal sie z cera?czy Wy jestescie niemozebnie blade? nie chce byc trupioblada ale znam bol kupna zbyt ciemnego pudru,czuje sie zagubiona wobec wielosci odcieni
Trulina, podziel się wiedzą, bo czytam te początkowe posty i nie rozumiem - jak zamawiam free sample kit to czy mogę jeszcze jakieś darmowe próbki do tego dorzucić, czy też nie (np. drugi sample kit?)? (bo na jakiś minerałkach wiem, że można było tylko taki free sample kit wziąć 1 per order..)
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:47   #4053
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jeju, wyjechałam na weekend i natłukłyście tyyyyle stron...

Właśnie dokonałam malutkiego zamówienia - mini-podkład Cool Fair Medium i sampelki. Dopóki dolar bardziej nie spadnie, to nie mam co marzyć o większych zakupach.

Inna rzecz, że całą zimę malowałam się Sunkissed Fair, a teraz okazuje sie, że lepiej dopasowany jest Fair Medium. Zamówilam opakowanie mini, najwyżej później będę uzupełniać z sampli. To też jest jakiś sposób, co nie?

Co do sampli - zabrałam się za testowanie rodziny Buff, jak dotąd najbardziej pasują mi drugie w kolejności pod względem jasności z Cool i Beige, ale Buff też może być ciekawą rodzinką...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:51   #4054
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Trulina, podziel się wiedzą, bo czytam te początkowe posty i nie rozumiem - jak zamawiam free sample kit to czy mogę jeszcze jakieś darmowe próbki do tego dorzucić, czy też nie (np. drugi sample kit?)? (bo na jakiś minerałkach wiem, że można było tylko taki free sample kit wziąć 1 per order..)
eh...
free sample kit możesz zamówić tylko raz w jednym zamówieniu (ale już po zapłaceniu możesz wziąć następny, z tym, że znowu płacisz za wysyłkę)
do free sample kita możesz dorzucić próbek ile chcesz, ale nie darmowych
tylko, że to wszystko było już opisane nie raz ...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-08 o 20:52
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:51   #4055
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Rany, ja tez wyjechalam na weekend i teraz nie moge sie ogarnac...
Byla tu wczesniej dysputa na temat prasowanych edm, czy one sa ciemniejsze niz wersje sypkie? zastanawiam sie nad zamowieniem, ale czuje w glowie kompletna pustke w kwestii odcienia
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:51   #4056
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
sorki,faktycznie

czemu wszystkie z Was zachwycaja sie odcienien fair neutral?on wydaje sie bialy jak maak na akzdym zdjeciu?czyzby tak diealnie zlewal sie z cera?czy Wy jestescie niemozebnie blade? nie chce byc trupioblada ale znam bol kupna zbyt ciemnego pudru,czuje sie zagubiona wobec wielosci odcieni
Nie wiem czy wszystkie się zachwycają, ale np. ja mam cerę w takim kolorze jak ten podkład
Wygląda na biały, ale też chodzi o to, że na zdjęciu w pudełeczku masz 1cm podkładu,a na twarz przecież tyle nie nałożysz, więc nie wybieli Ci jej, a raczej wyrówna, wtopi się się w nią. (oczywiście jeśli jestes blada, bo jesli nie to będziesz wyglądała pewnie jak z mąką na twarzy )

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-08 o 20:53 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 20:54   #4057
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
eh...
free sample kit możesz zamówić tylko raz w jednym zamówieniu (ale już po zapłaceniu możesz wziąć następny, z tym, że znowu płacisz za wysyłkę)
do free sample kita możesz dorzucić próbek ile chcesz, ale nie darmowych
tylko, że to wszystko było już opisane nie raz ...
Dziękować! i przepraszam, ja wiem, że było nie raz, ale gubię się w tych wszystkich wątkach, nie wiem już gdzie co czytałam, o której firmie, no naprawdę nic już nie wiem, straszny zawrót głowy! wybaczcie, obiecuję, że z każdym zamówieniem będzie lepiej (a już widzę, że na jednym na pewno się nie skończy - założyłam PayPala, teraz nie ma już zmiłuj )
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 21:09   #4058
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny,czy da sie dokonac zamowienia bez posiadania karty kredytowej?ja mam tylko karte platnicza mbanku....
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:15   #4059
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
dziewczyny,czy da sie dokonac zamowienia bez posiadania karty kredytowej?ja mam tylko karte platnicza mbanku....
Trulina, miej litość, ja rozumiem, że nie wszystkim chce się czytać cały wątek, ale pierwszy post to chyba nie boli, prawda? Odp na Twoje pytanie- tak możesz. Chcesz wiedzieć więcej- użyj wyszukiwarki.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:17   #4060
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
dziewczyny,czy da sie dokonac zamowienia bez posiadania karty kredytowej?ja mam tylko karte platnicza mbanku....
da się
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:28   #4061
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Trulina, miej litość, ja rozumiem, że nie wszystkim chce się czytać cały wątek, ale pierwszy post to chyba nie boli, prawda? Odp na Twoje pytanie- tak możesz. Chcesz wiedzieć więcej- użyj wyszukiwarki.
dziewczyny, ja tak sobie myślę, ze trzeba coś zrobić z tymi powtarzającymi się pytaniami na temat EDM.. Może zacząć ignorować? I to nie ze złośliwości, ale dlaczego niektóre osoby potrafią poświęcić czas na to, by uzyskać odpowiedź, która już została wcześniej podana (najczęsciej niejednokrotnie), a inne liczą na gotową odpowiedź...

Ok, ja wiem, nie jest to miłe rozwiązanie, bo rzeczywiście cieżko się nowej osobie połapać w gąszczu tematów, terminów itd, ale w ten sposób wątek zamiast dotyczyć naszych spostrzeżeń odnośnie EDM, rozwija się w tempie zastraszającym zapychany przez dziesiątki tych samych pytań.
Ja sama zanim się zdecydowałam na przygodę z minerałami, kilka razy robiłam podejście do wątku, bo też się w tym wszystkim gubiłam. Ale potem usiadłam i uczciwie przeczytałam to, co zostało już napisane, choć lekka lektura to nie była

moze zamiast odpowiadać kolejny raz na te same pytania zastosować proste rozwiązanie - odpowiedź "wyszukiwarka" i już ? Pewnie to niektóre osoby zniechęci do zgłębienia tematu EDM, ale dzięki temu może ta same pytania nie będą padały na każdej stronie wątku?
Zaraz pewnie podniosą się głosy, że jak nie chcę, to mogę przecież nie odpowiadać, ale to niestety nie jest rozwiązanie problemu...Wydaje mi się, że dopóki odpowiadać będziemy (a pewnie i jak przestaniemy, to również), te same pytania padać dalej będą...

Oczywiście, pytanie o EDM zadać może każdy i na pewno uzyska odpowiedź, ale z szacunku dla czasu osób tu przebywających może warto sobie zadać trud i sprawdzić, czy odpowiedź na pytanie nie padła wcześniej. Ktoś bardzo mądry umieścił w końcu po coś coś takiego jak "wyszukiwarka".... i do czegoś ona służy...I nie gryzie w dodatku...

sorry za lekki OT, ale zauważcie, że niemalże na każdej stronie wątku padają w kółko te same pytania...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-08 o 21:31
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 21:34   #4062
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Proponowałam to już nieśmiało dzisiaj lub jakoś wczoraj, ale dopóki zawsze ktoś odpowie, dopóty takie pytania zawsze będą się powtarzać.

Proszę więc dziewczyny, odsyłajcie do pierwszego postu wątku lub zachęcajcie do przeczytania całego. Odpowiadając zawsze na te same pytania robimy tylko krecią robotę, a potem same się wkurzamy, że pytania się powtarzają.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:35   #4063
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Nanomi, jesteś wielka Idę czytać.

Btw ofiara ze mnie, że sama tego nie znalazłam. Przepraszam
Znalazłam ten wątek, bo miałam zapisany tytuł, nie tak łatwo go było odnaleźć na nowym forum (btw. troche jest nieintuicyjne).
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:35   #4064
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

cathy, jestem za. przy 135 stronach postów jest naprawdę minimalne prawdopodobieństwo, że pytanie dot. próbek/zamawiania/paypala/wszelkich opłat już nie padło.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:36   #4065
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Oczywiście, pytanie o EDM zadać może każdy i na pewno uzyska odpowiedź, ale z szacunku dla czasu osób tu przebywających może warto sobie zadać trud i sprawdzić, czy odpowiedź na pytanie nie padła wcześniej. Ktoś bardzo mądry umieścił w końcu po coś coś takiego jak "wyszukiwarka".... i do czegoś ona służy...I nie gryzie w dodatku...
Popieram. Generalnie nie odpowiadam na takie pytania. Na wielu innych forach sama zamiast zadawać pytania, sprawdzam najpierw przez wyszukiwarkę, czy już wcześniej interesujący mnie temat nie był poruszany. To jest na prawdę proste
Tak na prawdę w większości przypadków odpowiedzi są zawarte w pierwszym poście tego wątku i zresztą nie tylko tego
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:37   #4066
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ale EDM popularny, 20 osób przegląda ten temat
Ja mogę ignorować, bo pisać posta po to, żeby odesłać do wyszukiwarki to mi się zwyczajnie nie chce.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:38   #4067
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

heh, wlasnie dlatego jest dwa razy dluzszy wątek

Gabs buff sa bardzo ciekawą grupką, ja nawet bym zaryzykowala ze to dla Polek w buff nie ma opalonych kolorów (w potocznym znaczeniu) i są dość uniwersalne

Cwos jam tez Zeta Jones tylko mniej filmow zaliczylam he
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:47   #4068
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Oczywiście, pytanie o EDM zadać może każdy i na pewno uzyska odpowiedź, ale z szacunku dla czasu osób tu przebywających może warto sobie zadać trud i sprawdzić, czy odpowiedź na pytanie nie padła wcześniej. Ktoś bardzo mądry umieścił w końcu po coś coś takiego jak "wyszukiwarka".... i do czegoś ona służy...I nie gryzie w dodatku...

sorry za lekki OT, ale zauważcie, że niemalże na każdej stronie wątku padają w kółko te same pytania...
Zgodzę się ze wszystkim co napisałaś - bo jeśli coś jest w 1 poście to istotnie jest to irytujące - czy i gdzie są darmowe próbki...

Ale jeśli chodzi o wyszukiwarkę to ona wcale nie jest jakaś super - bo pamiętam jak chciałabym wiedzieć które z cieni zawierają ultramarines. No i próbowałam wyszukać - bo byłam pewna że to było - na 100%...tylko że wyszukiwarka do niczego mi się nie przydała a wpisałam z 7 różnych słów kluczowych...
No więc narażając się (na szczęście mi się nie oberwało) zadałam pytanie po raz 2.

Podobnie gdybym chciała się dowiedzieć czegoś o różnicy między np. buff a beige (fantazjuje) to wpisanie tych słów w wyszukiwarkę z pewnością zawęzi krąg poszukiwanych, ale i tak zostaje kilkadziesiąc (kilkaset?) postów do przeczytania....więc wszyscy wolą zapytać...
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:51   #4069
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Avalonka - ja miałam na myśli własnie pytania o darmowe próbki, o płatności, o sposób robienia zamówienia, o to, jak zapłacić itd ..Czyli takie naprawdę podstawowe sprawy.
Inne pytania- często nie da się w wyszukiwarce znaleźć odpowiedzi na to, co nas interesuje i wtedy własnie pytamy
I znowu zrobiła się dyskusja Sorry, ja już nie zaśmiecam wątku, bo mnie zaraz ktoś pogoni
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 21:54   #4070
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Umieściłam "Najczęściej powatarzające się pytania" w pierwszym poście, na razie to co mi przyszło do głowy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:55   #4071
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Zatem kończymy wątek niezwiązany z EDM i w razie pytań powtarzających się po raz enty odsyłamy do pierwszego postu lub zachęcamy do lektury wątku.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 21:55   #4072
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
heh, wlasnie dlatego jest dwa razy dluzszy wątek

Gabs buff sa bardzo ciekawą grupką, ja nawet bym zaryzykowala ze to dla Polek w buff nie ma opalonych kolorów (w potocznym znaczeniu) i są dość uniwersalne

Cwos jam tez Zeta Jones tylko mniej filmow zaliczylam he
A wiesz, mam dość problematyczny kolor twarzy, a biorąc pod uwagę, że jak zaczynałam i 02 z essence było dla mnie akurat, no to się wciąż gubię. Inna rzecz, że byłam opalona na maksa (na swojego maksa, czyli nabrałam tzw. normalnego koloru skóry). Ale nie jestem typowym bladziochem, bo pierwsze w jasności kolory są dla mnie za jasne. A jak się opalę, to tracę chłodny odcień skóry, tylko przesuwam się bardziej w kierunku miodowo-złotego (tak mi się wydaje). I na dokładkę mam brązowe (podobno ciemny blond) włosy ze złotymi refleksami. Dlatego chcę potestować Buff, bo może one się dostosują.

edit:

A może na pytające zadziała efekt spamu? Zamiast w wątku odpowiadać i go rozdmuchiwać, wysyłać PW z info odsylajacym do pierwszego postu i wyszukiwarki? Jak takie pytania pozostana bez odpowiedzi, to może odechce sie pytać?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-02-08 o 21:58
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:01   #4073
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wszystkie się zachwycają, ale np. ja mam cerę w takim kolorze jak ten podkład
Wygląda na biały, ale też chodzi o to, że na zdjęciu w pudełeczku masz 1cm podkładu,a na twarz przecież tyle nie nałożysz, więc nie wybieli Ci jej, a raczej wyrówna, wtopi się się w nią. (oczywiście jeśli jestes blada, bo jesli nie to będziesz wyglądała pewnie jak z mąką na twarzy )
jestem blada;-) ale nie wiem czy az tak,mam lekko rozowa twarz,moge wygladac sztucznie w takiej bieli...
no dobra,a jaki korektor do bladej twarzy?maly jest wybor,w sumie tylko dwa wydaja sie ok
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:03   #4074
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
jestem blada;-) ale nie wiem czy az tak,mam lekko rozowa twarz,moge wygladac sztucznie w takiej bieli...
no dobra,a jaki korektor do bladej twarzy?maly jest wybor,w sumie tylko dwa wydaja sie ok
Masz Aussie Perk Me Up? To taki perlowy jasny piaskowo-mączny bez. Używam pod oczy i na skrzydełka noska, jest jaśniutki i przed nalozeniem podkladu troszkę mi świeci jasnością na twarzy, ale potem nie wybija spod dalszych warstw.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:04   #4075
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
co do mojego durnego pytania...czytalam wiele stron a wszedzie byla mowa o karcie rkedytowej weic chcialam sie upewnic czy macie na mysli tez platnicza,bo to nie to samo

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Masz Aussie Perk Me Up? To taki perlowy jasny piaskowo-mączny bez. Używam pod oczy i na skrzydełka noska, jest jaśniutki i przed nalozeniem podkladu troszkę mi świeci jasnością na twarzy, ale potem nie wybija spod dalszych warstw.
wlasnie nie cche perlowego

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-08 o 22:08 Powód: post pod postem
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:06   #4076
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
jestem blada;-) ale nie wiem czy az tak,mam lekko rozowa twarz,moge wygladac sztucznie w takiej bieli...
no dobra,a jaki korektor do bladej twarzy?maly jest wybor,w sumie tylko dwa wydaja sie ok
No dobra trulina, to najpierw poczytać choć trochę ten wątek a potem pytaj. Znajdziesz odpowiedzi, jakie korektory do czego, jakie kolory do jakich karnacji i wszystko co o korektorach można wiedzieć. Przyjemniej lektury.

Aha i nie pisz proszę postów pod postem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:19   #4077
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

no dobra,moze nastepne durne pytanie,ale czy poszczegolne odcienie ktore na obrazkach wygladaja podobnie roznia sie od siebie znacznie po nalozeniu na twarz?nie wiem czy musze bardzo sie przejmowac wyborem kolorow,w koncu jest tylko jeden custom kit do zamowienia?
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 22:22   #4078
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
no dobra,moze nastepne durne pytanie,ale czy poszczegolne odcienie ktore na obrazkach wygladaja podobnie roznia sie od siebie znacznie po nalozeniu na twarz?nie wiem czy musze bardzo sie przejmowac wyborem kolorow,w koncu jest tylko jeden custom kit do zamowienia?
Na to pytanie też znajdziesz odpowiedź w wątku. I zapewne na 10 najbliższych też. Jeszcze raz uprzejmie Cię proszę o zgłębienie tematu zanim zaczniesz zadawać w kółko wałkowane pytania.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:41   #4079
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Jestem nowa w tej dziedzinie (kosmetyków mineralnych) i dlatego z góry bardzo Was proszę, kochane Wizażanki o wyrozumiałość w stosunku do mnie. Chodzi mi głównie o to, że jeżeli powtórzę jakieś pytanie na temat kosmetyków mineralnych, to nie krzyczcie mocno, że było ono powtarzane milion razy. Ja jedyne w tym wątku przebrnęłam przez kilka pierwszych stron... bo myśl spędzenia nocy ze 120-oma stronami przyprawia mnie o koszmary senne. Ostatnio używałam L'Oreala True Match i bardzo mi służył, mimo że po długim czasie bycia mu wierną zaczął mnie bardzo zapychać i wysuszać mi skórę. W dodatku nie krył już jak dawniej, więc gdy kolejne opakowanie się skończyło postanowiłam poszukać czegoś innego, nowego... i też mineralnego (mam obsesję na punkcie zapychania i oddychania skóry twarzy). Moja cera... hm, tu pozostawiam wiele do życzenia, ale jest raczej przesuszona, wrażliwa z częściami mieszanymi i skłonna do wyprysków, ale to raczej mniej ważne. Chciałabym spróbować z tymi kosmetykami, ale mam wiele obaw... i chciałabym Wam zadać kilka pytań:

1. Wysyłka za zamówione produkty (na razie chcę zamówić w ciemno jeden big - Cool Fair Intensive oraz dwa mini - Beige Sunkissed Fair Matte oraz Buff Ivory Intensive, to tak na oko, bo ja jestem BARDZO bladolica) i darmowe próbki (są one losowo dobierane? na jakiej zasadzie? czy mogę sobie kolory wybrać?) są liczone jako jedna przesyłka? Prosiłabym też, jeżeli któraś z Wizażanek ma te kolory i ich zdjęcia na swojej skórze... Z góry dziękuję.

2. Czym się różni Matte od Intensive z punktu widzenia użytkowniczek (a nie definicji)? I czy Intensive może mnie zapchać? (Wiem mineralny itd., ale mimo wszystko pytam...)

3. Na razie pędzla Kabuki nie chcę zamawiać (koszty), ale najlepszy byłby taki ścięty półokrągle czy prosto? Wydaję mi się, że półokrągle...

4. Czy lepiej kryją korektory czy pudry? I czy te pudry są takie jak fluidy czy bardziej pudry?

5. Czy bez korektora i innych udziwnień (sama skóra z kremem + puder EDM) kryją tak samo dobrze czy raczej trzeba użyć korektora, bazy, czegokolwiek?

6. Na ile starcza takie duże opakowanie i mini? Przy codziennym stosowaniu oczywiście.

7. I martwi mnie jeszcze ta "reakcja" czy któraś JESZCZE (wiem, że jedna tak) przeszła z Was takie coś... nawet w najmniej zauważalnej postaci?

8. Zastanawiałam się też nad kupnem Vichy Mineral i w sumie nie wiem co jest lepsze... Jak myślicie?


Dziękuję bardzo Wam za wszystkie odpowiedzi i cierpliwość
Pozdrawiam gorąco,

Madame Coco.
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 23:48   #4080
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

tralalala trenuję silną wolę
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.