Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 10:41   #4051
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Gdyby Iza się nie zdecydowała to może ja bym była chętna
Jak widać ma swój, więc mój jest nadal do wzięcia. A co ciekawego miałabyś w zamian? Aktualnie szukam jakiegoś kremu do mojego suchego ostatnimi czasy pyszczka, mogę zerknąć na zapachy, kolorówkę też może. Khol jest nowy, użyłam go dosłownie 2 razy. Pisz PW jak coś, bo tak będzie chyba najłatwiej.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przed zabiegiem kupiłam sobie lakier do paznokci Eveline, fiolet o nazwie Crocus, i maseczkę Dermiki Satysfakcja.
Szalejesz z tymi lakierami ostatnio

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zużyjesz 3 kremy w 2 lata?
Ja nie widzę problemu. Krem pod oczy starcza mi średnio na pół roku.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ze sprzedanych Chanelków zostało mi 20 zł Wyciągnełam Samca do Reala - tam mamy Gler. Kupiłam ten puder brązujacy Deborah nr 02 co ma Ziz, z gratisowym pędzlem, skusiłam się też na brązowy cień mineralny (też Deborah) - w pudełeczku widac drobinki, ale na oku znikają i jest efekt matowo-satynowy . Kupiłam jeszcze odżywkę Sally Hansen Growth Activator bo mam już na wykończeniu.
To do tego pudru jeszcze pędzel dają? A jakiś fajny chociaż?

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
MagJa i jak się czujesz po tym power plate? Drogie są takie zabiegi?
A o dziwo, dobrze. Nic mi nie jest, żadnych zakwasów, chodzę normalnie Chyba jednak wracam do dawnej kondycji, bo jeszcze ostatnio po 2h fitnessu delikatne zakwasy miałam, a po wczorajszym nic.
Ile kosztują takie ćwiczenia to Ci niestety nie powiem, u mnie są wliczone w cenę karnetu, więc mogę korzystać do woli Tylko jakoś wcześniej nie było okazji, bo jak przychodziłam, to instruktorka była zajęta prowadzeniem zajęć i nie miał mi kto wyjaśnić co i jak, a jak wychodziłam, to oba sprzęty były zajęte.

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Coś niewyraźnie się dzisiaj czuje boli mnie pachwina z prawej strony, jakbym sobie ją nadwyrężyła, i tak kłuje delikatnie na dodatek w brzuszku mi jakoś jeździ... Oby to nie był wyrostek Miałyście może operowany??
Nic mi o wyrostku niewiadomo niestety. Może to faktycznie nadwyrężenie tylko.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jej ale spuchłam nienawidzę wyglądać tak źle.
Biedactwo

***************
Zmykam od Was, idę się wykąpać, potem zrobię pazurki i może coś uprzątnę. Noo, może w odwrotnej kolejności U nas w końcu wyszło słońce, ale i tak zimno, znów wietrzycho Ale jak tylko nie będzie padać, to nie będzie tak źle. Zobaczymy.
Miłego dnia
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:02   #4052
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

MagJa: mi krem pod oczy starcza na ponad rok Rano sie nie smaruję, a wieczorem nie zawsze Poza tym uzywa sie odrobinkę.
Noo... chyba ze ten krem ma 5 ml - wtedy nawet ja bym zuzyła 3 w 2 lata

Co do pudru i pędzla, to tak, dają, ale nie wiem czy wszedzie. Gayenka pisała, że w Douglasie dostała z pędzlem (a moze cos powiedzałam, ale w każdym razie gdzies dostała ). Wiesz, ja tam nad pędzlami sie nie zachwycam, więc nie wiem czy dobry czy nie, ale fakt faktem puder nakłada sie równo, bez smug. U mnie go wogóle nie widać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:05   #4053
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
MagJa: mi krem pod oczy starcza na ponad rok Rano sie nie smaruję, a wieczorem nie zawsze Poza tym uzywa sie odrobinkę.
Noo... chyba ze ten krem ma 5 ml - wtedy nawet ja bym zuzyła 3 w 2 lata

Co do pudru i pędzla, to tak, dają, ale nie wiem czy wszedzie. Gayenka pisała, że w Douglasie dostała z pędzlem (a moze cos powiedzałam, ale w każdym razie gdzies dostała ). Wiesz, ja tam nad pędzlami sie nie zachwycam, więc nie wiem czy dobry czy nie, ale fakt faktem puder nakłada sie równo, bez smug. U mnie go wogóle nie widać
No to widzisz, ja akurat używam kremu pod oczy codziennie i to 2 razy dziennie. Dodatkowo wcale go sobie nie oszczędzam, bo u mnie okolice oczu łatwo się przesuszają, a wtedy kąciki mnie szczypią, pieką, łzawią...
Co do pędzla, to po prostu byłam ciekawa czy sensowny jakiś, ale jak równo nakłada puder, to chyba niezły.
A w takim razie po co Ci ten puder, skoro go nie widać Sprzedaj mi lepiej
Szukałam go dziś w sklepiku gler, ale albo ja ślepa jestem albo go nie ma W ogóle to się zdziwiłam, że sklep gler to teraz e-styl. Wiem, że e-styl już do Wizażu nie należy, ale gler miał swój sklepik pod jakimś glerowym adresem, a teraz link od nich przenosi na e-styl. Cwaniaki odkupili domenę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:19   #4054
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Coś niewyraźnie się dzisiaj czuje boli mnie pachwina z prawej strony, jakbym sobie ją nadwyrężyła, i tak kłuje delikatnie na dodatek w brzuszku mi jakoś jeździ... Oby to nie był wyrostek Miałyście może operowany??
Ja miałam operowany bólu wyrostka raczej nie da się pomylić z czymś innym, przeraźliwy ból podbrzusza, wymioty, zawroty głowy, gorączka, przy takich objawach jak najszybciej do szpitala, mi niewiele brakowało żeby się rozlał a wtedy czyszczenie otrzewnej co jest podobno straszne
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:45   #4055
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to widzisz, ja akurat używam kremu pod oczy codziennie i to 2 razy dziennie. Dodatkowo wcale go sobie nie oszczędzam, bo u mnie okolice oczu łatwo się przesuszają, a wtedy kąciki mnie szczypią, pieką, łzawią...
Co do pędzla, to po prostu byłam ciekawa czy sensowny jakiś, ale jak równo nakłada puder, to chyba niezły.
A w takim razie po co Ci ten puder, skoro go nie widać Sprzedaj mi lepiej
Szukałam go dziś w sklepiku gler, ale albo ja ślepa jestem albo go nie ma W ogóle to się zdziwiłam, że sklep gler to teraz e-styl. Wiem, że e-styl już do Wizażu nie należy, ale gler miał swój sklepik pod jakimś glerowym adresem, a teraz link od nich przenosi na e-styl. Cwaniaki odkupili domenę.
Ja też nie mogłam znaleźć, bo "wystawnik" był gdzie indziej niż pozostałe kolekcje Deborah czy stała oferta. Odwróciłam sie do ekspedientki żeby zapytać czy mają i wtedy zobaczyłam
ie jestempewna co do ceny, bo wg. moich obliczeń zapłaciłam za niego 39,90 (zapłaciłam w sumie 104,80: za cień 29,90, odzywkę 35 czyli zostaje 39,90 za puder), no chyba że cienie kosztowały 20,90

Będę eksperymentować z pudrem Zobaczę jak się spisuje np. na pudrze bambusowym który lekko rozjaśnia.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 16:13   #4056
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej
Ale się dziś źle czuję cały dzień, chyba mnie coś bierze Pobolewa mnie gardło, jest opuchnięte i obawiam się żebym nie złapała anginy, bo mam do niej tendencje. Ledwo mogłam pracować a jutro siedzę na sekretariacie i nie wiem jak przeżyję Trzymajcie kciuki żebym jutro miała spokojny dzień w pracy, bo inaczej nie wiem czy nie wyląduję u lekarza.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ze sprzedanych Chanelków zostało mi 20 zł Wyciągnełam Samca do Reala - tam mamy Gler. Kupiłam ten puder brązujacy Deborah nr 02 co ma Ziz, z gratisowym pędzlem, skusiłam się też na brązowy cień mineralny (też Deborah) - w pudełeczku widac drobinki, ale na oku znikają i jest efekt matowo-satynowy . Kupiłam jeszcze odżywkę Sally Hansen Growth Activator bo mam już na wykończeniu.
Miałam przeczucie, że się skusisz na ten puderek Deborah Mnie też on chodzi po głowie, ale muszę go najpierw obmacać. Jeśli bym jutro się dobrze czuła to po pracy podjadę do G.Krak. i zobaczę to cudo.
Mam jeszcze chęć na 2 kolorki tej nowej złotej szminki z Avonu(nie pamiętam teraz nazw odcieni, ale jeden jest jasnoróżowy a drugi taki brzoskwiniowy - na zdjęciach w wątku "Katalogi Avonu" wyglądają ślicznie ).

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jej ale spuchłam nienawidzę wyglądać tak źle.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:40   #4057
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

lizzie to widać chyba nie wyrostek. Mam nadzieje że nie będę nigdy miała z nim do czynienia bo strasznie się boję leżeć w szpitalu niemiłe wspomnienia ehh...
Hosenka* daj znać jak przetestujesz ten puder Deborah.
Ja ostatnio jak byłam w Douglasie to nie było jeszcze tego pudru a już bym bardzo chciała mieć chyba kolorek nr 2
iceflower trzymaj się bidulko.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 07:56   #4058
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

A co tu sie dzieje?? Czyżby wszytskie się wyleczyły??
Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Hosenka* daj znać jak przetestujesz ten puder Deborah.
Ja ostatnio jak byłam w Douglasie to nie było jeszcze tego pudru a już bym bardzo chciała mieć chyba kolorek nr 2
Pisałam o nim wyżej Zizou tez pisała.



Pokuszę pudrem perłowym:
(przekopiuję z wątku BU, bo za dużo pisania )

Wczoraj wieczoraj przygotowując sie na przyjście TZ nałożyłam ten puder na sam hydrolat (bez kremu, bo pod koniec dnia nie potrzebuję) - efekt: skóra pięknie wygładzona, rysy optycznie "zmiękczone", subtelne, twarz wypoczęta i przy tym zmatowiona. Twarz wygląda bardzo delikatnie i młodziej Lekko rozjaśnia, ale w taki śliczny sposób, nie ma efektu "córki młynarza".
Nałożyłam później odrobinkę mieszanki pudru Oriflame+bambusowego+jedw abnego+propolisowego (nie na całą twarz, tylko na policzki, czoło, brodę) a na to puder brązujący Deborah nr 2 (delikatnie przyciemnił skórę, ma pęikny odcień - sa fotki w watku ze zbiorami kolorówkowymi, wklejała Zizou). Na kości policzkowe nałozyłam więcej brązera, aby był bardziej widoczny a na same ich szczyty: PI.

Dziewczyny, zakochałam sie w sobie
Efekt: buzia jak z fotoszopa Rysy złagodzone, równy koloryt, miejscowe rozświetlenie. Bomba


Dziś nałożyłam puder perłowy metodą Agi: pod filtry. Nie powstały żadne kluchy a tego się obawiałam. Odrobinkę dałam tez na filtr. Zrezygnowałam już z podkładu, nałożyłam samą mieszankę pudrową i brązer Deborah (na kosci policzkowe dałam trochę ciemniejszy i lekko opalizujący brązer Pierre Rene - baaaardzo go lubie )
Czuję lekkie ściągnięcie, bo jednak sama emulsja Lirene 50+ słabo nawilża, ale zobaczymy co będzie dalej.



****
Przeglądam katalog Avonu nr 10 (narazie rosyjski, ale u nas na 99% będzie taki sam, jak zwykle). Czyżby powrót serii z masłem Shea
http://www.avon-forum.ru/4images/det...?image_id=8824
Mi ona niezbyt się spodobała, ale miała wielu zwolenników - chyba Vibeska pisała nieraz o peelingu?? Albo Hex?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-05-08 o 07:58
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:06   #4059
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Faktycznie tu straszna cisza
Kupiłam wczoraj w SP maseczkę odprężającą Doliva, wczoraj użyłam, póki co jestem zadowolona
Poza tym po wczorajszym zlocie czuję się skuszona na korektor i róż mineralny z MAC . Ale dzielnie się wczoraj opierałam, choć dziewczyny stawały na rzęsach, żeby mnie skusić
Jeśli chodzi o zużywanie to obecnie nic mi się nie kończy, ostatnio porobiłam spore zapasy i chyba szybko ich nie zużyje.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:10   #4060
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Faktycznie tu straszna cisza
Kupiłam wczoraj w SP maseczkę odprężającą Doliva, wczoraj użyłam, póki co jestem zadowolona
Mam 2 maseczki Dolivy - odprężającą i witalizującą i jakoś nie umiem się do nich przekonać . Ta z kakao (nie pamiętam która to ) chyba mnie zapycha.
Od Sleepy miałam cytrynową i oczyszczajacą - te były fajne, zwłaszcza oczyszczajaca.

Ostatnio zauważyłam, że z maseczek najcześciej używam oczyszczajacych. Nawilzające itp leżą sobie i czekają nei wiadomo na co. To pewnie dlatego, że częściej sięgam po oleje po oczyszczaniu twarzy (czy to maseczką czy peelingiem).

Madzia, a co jeszcze kupiłaś? (na liczniku masz 2 )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:28   #4061
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja właśnie siedze w pracy i umieram Tak bardzo źle się czuje, że żałuję, że w ogóle dziś wyszłam z domu. Narazie czekam na szefową, jak się zjawi to zapytam czy ja w ogóle mogę iść na jakieś zwolnienie(bo przy umowie o dzieło nie dostanę L4 u lekarza), bo wątpię by mi przeszło przez weekend. Bedę się starała wykurować do poniedziałku, ale obawiam się, że już mam wczesne stadium anginy i bez antybiotyków się nie obejdzie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 08:31   #4062
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Isa
Napewno się dogadasz z szefową.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:40   #4063
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Szalejesz z tymi lakierami ostatnio
No... I wybieram się po OPI na targi. Ale na granatowe paznokcie u rąk nie mogę już patrzeć.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja nie widzę problemu. Krem pod oczy starcza mi średnio na pół roku.
Mi nawet na krócej, gdzieś na 3-4 miesiące. Chociaż teraz mam TBS z wit. E i jest bardzo wydajny i pociągnie chyba dłużej.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj w SP maseczkę odprężającą Doliva, wczoraj użyłam, póki co jestem zadowolona
Ja bardzo lubię tą maseczkę. Fajnie nawilża, więc Hosenko jakby Ci kiedyś zbywała to chętnie przygarnę na zapas.


Em czy ja Cię przypadkiem nie spotkałam wczoraj pod Żabką na Czystej? Bo chyba nie poznałam...
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:44   #4064
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ice: ja ją potestuje i zdecyduja co dalej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:48   #4065
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Faktycznie tu straszna cisza
Kupiłam wczoraj w SP maseczkę odprężającą Doliva, wczoraj użyłam, póki co jestem zadowolona
Poza tym po wczorajszym zlocie czuję się skuszona na korektor i róż mineralny z MAC . Ale dzielnie się wczoraj opierałam, choć dziewczyny stawały na rzęsach, żeby mnie skusić
Jeśli chodzi o zużywanie to obecnie nic mi się nie kończy, ostatnio porobiłam spore zapasy i chyba szybko ich nie zużyje.
Madzia, do teraz mnie te rzęsy bolą Ale róż jest naprawdę piękny i masz moje błogosławieństwo, żeby go sobie kupić
Ehh i znowu ja wczoraj najbardziej poszalałam kosmetycznie kupiłam krem pod oczy przeciwzmarszczkowo-wygładzający Eris z tej nowej, ekologicznej serii, 2 szampony Herbal Essences z tej nowej serii co jest w Rossmanie i grzebień do włosów w TBS Poza grzebieniem wszystko na razie poleciało do zapasów, ale krem pod oczy mi się niedługo kończy, więc zacznę ten.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że z maseczek najcześciej używam oczyszczajacych. Nawilzające itp leżą sobie i czekają nei wiadomo na co. To pewnie dlatego, że częściej sięgam po oleje po oczyszczaniu twarzy (czy to maseczką czy peelingiem).
Ja też ostatnio głównie na samych oczyszczających jadę, nawet wczoraj mówiłam dziewczynom, że moją ukochana to lotos Logony i już nie wyobrażam sobie bez niej życia. Chciałam się nawet ostatnio skusić na nawilżającą Clareny, ale stwierdziłąm, że 200ml tuby to nigdy w życiu nie zużyję, więc chyba zostanę przy jakichś nawilżających w saszetkach.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:07   #4066
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ta z kakao (nie pamiętam która to ) chyba mnie zapycha.
mnie kakao w kosmetykach zapycha [twarz] i uczula [cialo]. mialam maslo kakowe ziaja i po nalozeniu na lydki czulam sie, jakbym trafila do piekla. zywy ogien palil mi skore, po zmyciu tego dziadostwa normalnie jak reka odjal. mialam tez kremik kakowy do twarzy ziaji i tam procz piekla bylo wlasnie zapchanie...

a Doliva mnie do siebie nie przekonala, mialam trzy maseczki i wszystkie trzy byly kiepskie. jakies takie tluste, tepe w nakladaniu i wchanianiu... a fe.
wczoraj kupilam sobie cztery maseczki Dermiki: Alabaster, Perfekcja, odkrycie i Energia. wczoraj nalozylam sobie Alabaster i jest nawet nawet. skora wygladzona, jasna. jedna saszetka wystarczy mi spokojnie na trzy uzycia.
poza tym zanabylam tez kokosowy szampon Farmasi [mam jakas szamponomanie ] bo zatesknilo mi sie do zapachu kokosu w kosmetykach
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:57   #4067
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ziz: Ja z kakao nie miałam problemów - miałam Ziajowy krem do twarzy i masło do ciała i żel pod prysznic i nic sie nie działo
Może zbieg okoliczności.

Nie wiem czy Cię lać czy dziękować za skuszenie Deborą. Opisałam wczesniej moje testy pudru perłowego z BU - jako że lekko rozjaśnia skórę to użyłam Debory i na rozjasnionej buźce już ją widze Faktycznie śłiczny efekt
Wogóle to wczoraj wygladałam jak zywcem wyciągnieta z Fotoszopa i Samiec patrzył we mnie jak w obrazek (nie to, ze zazwyczaj tak nie patrzy, ale wczoraj to już wogóle szał-ciał )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:15   #4068
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Heej Spałam dzisiaj do 11. Byłam już u lekarza i muszę się pochwalić - mam zdrową tarczycę Za to po wczorajszym pobieraniu krwi długo nie zejdzie mi siniak

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
kochanie też ci zazdroszczę tych motylków w brzuszku. Ale wiesz w pewnym wieku już się nie liczy że ktoś Cię sam znajdzie.Zegar biologiczny tyka....Jak ja bym chciała mieć 20 lat!!!!!!!!
Ja wiem, wiem. Ale przez ostatnie pół roku kiedy byłam sama i trochę przeżywałam poprzednie rozstanie, wiele o tym myślałam i doszłam do wniosku, że naprawdę bez sensu jest martwienie się brakiem faceta. Ja wiem, fajnie jest mieć kogoś itd, ale warto cieszyć się tym co się ma, jak ktoś przyjdzie, to dobrze, a jak nie - to co? Płakać? Ja naprawdę nie wierzyłam, że kogoś znajdę, myślałam, że jestem za stara, a mam 24 lata. Nie wiem, czy ten mój motylek to ktoś na stałe, nic nie wiem, ale jak nie, to trudno (chociaz byłoby przykro ), na szczęście jeszcze babcie mi nie gadają nad uchem, że jestem starą panną

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jej ale spuchłam nienawidzę wyglądać tak źle.
Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale ja od poniedziałku mam tak bolące dziąsła, że ledwo jem. Miałam robione dwa zęby - z dwóch stron i przez to nawet chleba ze skórką jeść nie mogę Trochę głodna jestem, ale nie mam co jeść, no przecież nie będę jadła ciągle rozgotowanego ryżu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A co tu sie dzieje?? Czyżby wszytskie się wyleczyły??
Ja się nie wyleczyłam No ale wróciłam o pierwszej, to ciężko było coś pisać

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że z maseczek najcześciej używam oczyszczajacych. Nawilzające itp leżą sobie i czekają nei wiadomo na co. To pewnie dlatego, że częściej sięgam po oleje po oczyszczaniu twarzy (czy to maseczką czy peelingiem).
Też tak mam. Chyba zaraz w ramach przerwy od nauki pójdę sobie zrobić jakąś

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
kupiłam krem pod oczy przeciwzmarszczkowo-wygładzający Eris z tej nowej, ekologicznej serii, 2 szampony Herbal Essences z tej nowej serii co jest w Rossmanie i grzebień do włosów w TBS Poza grzebieniem wszystko na razie poleciało do zapasów, ale krem pod oczy mi się niedługo kończy, więc zacznę ten.



Ja też ostatnio głównie na samych oczyszczających jadę, nawet wczoraj mówiłam dziewczynom, że moją ukochana to lotos Logony i już nie wyobrażam sobie bez niej życia. Chciałam się nawet ostatnio skusić na nawilżającą Clareny, ale stwierdziłąm, że 200ml tuby to nigdy w życiu nie zużyję, więc chyba zostanę przy jakichś nawilżających w saszetkach.
O, też sobie kupiłam szampon herbal eesence w końcu Jednak rok używania tylko fitomedu sprawił, że musiałam mieć w końcu coś pachnącego, nawet jeśli wysuszy włosy Mam ten różowy, nawet nie wiem, co to za zapach

A ja lotosa logony niespecjalnie lubię, wolę jednak paczulę... Jakaś mocniejsza mi się wydaje
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:34   #4069
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja wiem, wiem. Ale przez ostatnie pół roku kiedy byłam sama i trochę przeżywałam poprzednie rozstanie, wiele o tym myślałam i doszłam do wniosku, że naprawdę bez sensu jest martwienie się brakiem faceta. Ja wiem, fajnie jest mieć kogoś itd, ale warto cieszyć się tym co się ma, jak ktoś przyjdzie, to dobrze, a jak nie - to co? Płakać? Ja naprawdę nie wierzyłam, że kogoś znajdę, myślałam, że jestem za stara, a mam 24 lata. Nie wiem, czy ten mój motylek to ktoś na stałe, nic nie wiem, ale jak nie, to trudno (chociaz byłoby przykro ), na szczęście jeszcze babcie mi nie gadają nad uchem, że jestem starą panną
Eee tam ...
Ja w tamtym roku (o kurcze, 1.06 będzie rok ) rozstałam sie z chłopakiem, mając 25 lat i myslałam że już szanse marne na "normalnego" faceta, zwłaszcza, że okazji do poznania znikome (znajomi porozrzucani po świecie/Polsce, na imprezy nie chodzę). A tu suprajs Co prawda musiałam troche o niego "powalczyć", pocierpieć, podołować się, ale udało się i teraz,, w wieku 26 lat wkońcu mam własnie normalnego i sensownego mężczyznę

Głowa do góry i troche wiary

Trzymam kciuki :trzymam:
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 11:50   #4070
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Oranyyy seria tropikalna Avonu dziewczyny jakby się pojawiła w polskich katalogach to proszę o info, bo ja muszę ją mieć a nie śledzę na bieżąco

ja wczoraj też trochę poszlalałam, kupiłam korektor MAC ale muszę powiedzieć, że kolor idealny żółciutki, och i ach i kryje fajnie, bo dobrze trzyma się skóry dziękuję za skuszenie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 11:54   #4071
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Nosku, ona jest dopiero w 10 katalogu, a teraz zaczyna się 7, czyli 10 będzie za ponad 2 miesiące.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 12:24   #4072
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hej

widzę że dziś panuje tu już większy ruch niż wczoraj rzeczywiści wieczorem cicho było ale teraz już rozumiem- dziewczyny zachwycały się MACowymi zakupami

Ja za to kosmetycznie nie szaleję, kupiłam jak dotąd same potrzebne rzeczy(szampon, odżywka, pianka do włosów, dwa żele pod prysznic; gruszkowy i grejfrutowy) Na spontaniczne i nieprzemyślane zakupy raczej nie mogę sobie pozwolić bo jest cała masa innych ważnych wydatków. Ale myślę że skusze się na małe szaleństwo np nowy róż itp

Zauważyłam że Ziz skutecznie rozreklamowała brązer Deborah na wątku NK a także na zbiorach Ja się raczej oprę i nawet nie kusi mnie żeby go osobiście pomacać.

Poza tym, staram się zminimalizować moją kolorówkę. Trzymam ją w dużym pudle i powoli brakuje mi miejsca a to znak że robi się tego za dużo
Na pierwszy ogień idzie dwójka Clinique Pink Slate i pojedyńczy cień Dior Flirty Brown(matowy czekoladowy brąz). Może któraś z Was zechce przygarnąć?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:40   #4073
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Madzia, a co jeszcze kupiłaś? (na liczniku masz 2 )
Kupiłam jeszcze maseczki pod oczy Dermiki w saszetkach

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Madzia, do teraz mnie te rzęsy bolą Ale róż jest naprawdę piękny i masz moje błogosławieństwo, żeby go sobie kupić
Ehh i znowu ja wczoraj najbardziej poszalałam kosmetycznie kupiłam krem pod oczy przeciwzmarszczkowo-wygładzający Eris z tej nowej, ekologicznej serii, 2 szampony Herbal Essences z tej nowej serii co jest w Rossmanie i grzebień do włosów w TBS Poza grzebieniem wszystko na razie poleciało do zapasów, ale krem pod oczy mi się niedługo kończy, więc zacznę ten.
Ale Elu, wszystko potrzebne Szampony HE faktycznie kuszą, jak wykończę to co mam to zakupię, bo nie lubię robić szamponowych zapasów.
Ja bym chciała wykończyć w końcu już krem i wziąć się za matującego Clarinsa..W ogóle teraz w maju będę miała sporo wydatków, więc chyba róż i korektor MACa muszą poczekać.

W ogóle muszę chyba reaktywować moją letnią Wishlistę
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:46   #4074
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: ja ją potestuje i zdecyduja co dalej
Jak coś to pamiętaj o mnie. Chociaż ostatnio cierpię na brak czasu na maseczki, bo rzadko bywam w domu.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale ja od poniedziałku mam tak bolące dziąsła, że ledwo jem. Miałam robione dwa zęby - z dwóch stron i przez to nawet chleba ze skórką jeść nie mogę Trochę głodna jestem, ale nie mam co jeść, no przecież nie będę jadła ciągle rozgotowanego ryżu
Ja się staram jeść już normalnie, ale zajmuje to sporo czasu. Chociaż wczoraj na juwenaliowym grillu musiałam sobie odpuścić kiełbaski, bo nie byłam w stanie się z nimi męczyć.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 13:52   #4075
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Kupiłam jeszcze maseczki pod oczy Dermiki w saszetkach
Czekaj, czekaj ... maseczki ? To cyferka powinna być większa niż 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak coś to pamiętaj o mnie. Chociaż ostatnio cierpię na brak czasu na maseczki, bo rzadko bywam w domu.
Ok
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 15:29   #4076
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ale Elu, wszystko potrzebne Szampony HE faktycznie kuszą, jak wykończę to co mam to zakupię, bo nie lubię robić szamponowych zapasów.
Ja bym chciała wykończyć w końcu już krem i wziąć się za matującego Clarinsa..W ogóle teraz w maju będę miała sporo wydatków, więc chyba róż i korektor MACa muszą poczekać.

W ogóle muszę chyba reaktywować moją letnią Wishlistę
No ba, pewnie że potrzebne Żartuję oczywiście, ale wczoraj miałam doła i musiałam się jakoś pocieszyć
A ja się zastanawiam czym się będę smarować jak mi się moja Avenka skończy a jest już naprawdę na wyczerpaniu. Nigdzie jej nie mogę znaleźć, Clarinsa nie chcę zaczynać bo wiem, że będzie za ciężki na teraz. Mam jeszcze miniaturkę kremu nawilżająco - matującego z tego zestawu Murada, nawet fajny jest, choć pod makijaż za lekki.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się staram jeść już normalnie, ale zajmuje to sporo czasu. Chociaż wczoraj na juwenaliowym grillu musiałam sobie odpuścić kiełbaski, bo nie byłam w stanie się z nimi męczyć.
Ja właśnie dlatego zwlekam z wyrwaniem swojej ósemki, nie za bardzo mogę sobie teraz pozwolić na tydzień wolnego, a wiem że mniej więcej tyle czasu będę chodzić spuchnięta jak chomik, będzie mnie strasznie bolało i nie będę mogła jeść
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 16:17   #4077
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Wiecie co, jakiś cud się stał, ale w ciągu dnia nagle zaczęłam się czuć dobrze(może dlatego, że rano przed pracą wzięłam lekarstwo i jak zadziałało to od razu mi się polepszyło) i teraz widzę, że jest poprawa. Nie mam już tak opuchniętego gardła


Zła tylko jestem, bo mi wyskoczyła wielka boląca gula na policzku A ja oczywiście musiałam ją "rozbroić" paluchami i teraz mam wielki czerwony plac

Co do tej serii Avonu to ja miałam z niej scrub do ciała, był świetny i żałuję, że nie zdążyłam kupić pozostałych kosmetyków z tej serii nim ją wycofali. Jeśli teraz ją przywrócą to na pewno się na coś skuszę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 17:10   #4078
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Liz jak Ci się podobały nowe cienie MACa? Bo ja się czaję na jeden albo dwa fiolet lub srebrno szary, musze je obejrzeć na żywo. Bo ten zamówiony ze Stanów różowy już dostałąm
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 19:29   #4079
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Liz jak Ci się podobały nowe cienie MACa? Bo ja się czaję na jeden albo dwa fiolet lub srebrno szary, musze je obejrzeć na żywo. Bo ten zamówiony ze Stanów różowy już dostałąm
Estello, wiesz co, akurat cienie jakoś mnie nie kręcą Złożyłam sobie jedną paletkę w takich neutralnych kolorach i na razie to mi wystarczy. I tak rzadko cieni używam, a oprócz tych MACa mam jeszcze kilka innych i wieki miną zanim je choć w połowie zużyję Podoba mi się ten różany puder ale zastanawiam się, jak miałabym go używać jako róż za blady, na całą twarz się nie bardzo nadaje bo będę wyglądać jak świnka. Na razie poprzestanę więc chyba tylko na tym błyszczyku i mgiełce co kupiłam Za to spodobały mi się wczoraj jedne perfumy w Sephorze i chyba je kupię w niedzielę, bo mam do wykorzystania kupon -10%, zawsze to będzie perę złotych mniej Jakby któraś z was chciała się też na ten kupon załapać to oczywiście nie ma problemu.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 20:30   #4080
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Zauważyłam że Ziz skutecznie rozreklamowała brązer Deborah na wątku NK a także na zbiorach Ja się raczej oprę i nawet nie kusi mnie żeby go osobiście pomacać.
o tak, ma sie sile przekonywania
zaluj, ze nie chcesz nawet zobaczyc jest piekny
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.