Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 17:49   #4051
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Tak, tylko, że trzeba być ostrożnym, bo akurat brwi to dość trudna okolica- źle ostrzyknięte zamiast się unieść mogą opadać. Albo tak jak u mnie - położenie brwi bez zmian, za to marszczące się czoło w górnej części



Ja osobiście nie słyszałam o przypadku wstrząsu anafilaktycznego np. przy powiększaniu ust kwasem- pewnie by to mocno nagłaśniali, oczywiście teoretycznie może wystąpić, ale raczej jako następstwo znieczulenia (szczególnie stomatologicznego). Oni lubią ten argument podnosić właśnie jako główny przeciwko kosmetologom.
Prawda jest taka, że gdyby u klientki wystąpił wstrząs na skutek podania jakiegoś preparatu (np. niektóre preparaty do mezoterapii zawierające peptydy też mogą uczulać), to przeciętny lekarz medycyny estetycznej też tu niewiele pomoże. Niestety takie są realia. Po pierwsze musi mieć zestaw ratunkowy przeciwwstrząsowy i umieć się nim posłużyć. A to nie jest takie oczywiste-po pierwsze oni często wykonują te zabiegi w różnych gabinetach np. kosmetycznych i nie wożą tego ze sobą, a po drugie lekarz który nie ma na co dzień styczności z medycyną ratunkową i często bywa dość nieporadny w tych kwestiach.

Wiadomo, że jednak co lekarz to lekarz- przynajmniej teorretycznie powinein wiedzieć jak postępować, ale ja na studiach przekonałam się, że nie każdy lekarz potrafi wyprowadzić pacjenta ze wstrząsu.
Niestety pamiętam nawet przypadki które zakończył się tragicznie, właśnie ze względu na niekompetencję lekarza dyżurnego.

Chciałam być lekarzem- konkretnie chirurgiem plastycznym, ale mi się odechciało jak się naoglądałam tego co się dzieje w Polskich szpitalach i poszłam na inne studia. Jeszcze bardziej się w swojej decyzji utwierdziłam kiedy sama wylądowałam po wypadku, ze złamanym kręgosłupem w szpitalu.
Wiadomo ale inaczej w przypadku jakiegoś "wypadku" zareagują jak zabieg wykonywał lekarz niż jak ktoś nie mający jakichkolwiek uprawnień. Wszystkie kursy ukończone przez kosmetyczki/kosmetologow są nielegalne.
Kiedyś dzwoniłam do "firmy" robiącej takie kursy i dowiedziałam się,że dostaje się dyplom ukończenia takiego kursu ALE małym druczkiem jest napisane,że dyplom nie zezwala na wykonywanie zabiegów.

Najlepsze jest to - każdy lekarz ma jakąś specjalizacje ale nie ma kogoś takiego jak lekarz medycyny estetycznej - to oni sobie tak dodają. Jest np internista czy dermatolog z ukończonym szkoleniem / kursem w tym kierunku. Kiedyś opowiadał nam o tym wykładowca na uczelni. Podobno mają dopiero wprowadzić taką specjalizację a stomatologów mają odsunąć, tak jak wspominałaś wyżej- dziwne.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 07:56   #4052
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: Re: Aquamid

Można więc pokusić się o stosowanie kosmetyków do ust z jego zawartością, jednak według wielu naukowców cząsteczki są na tyle duże, że nie mogą swobodnie przenikać przez mikropory. Istnieją także kosmetyki z zawartością mikronizowanych cząsteczek kwasu hialuronowego, które przynajmniej teoretycznie wnikają w skórę lepiej (np. Freezeframe Lip Injection, Cena: 199 zł, 5 ml)
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 20:02   #4053
luna160
Raczkowanie
 
Avatar luna160
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości- bardzo ładna wyjściówka, a teraz widać, że spuchlaczki, więc na efekt końcowy będzie trzeba chwilkę poczekać.
Co do bólu to też raz miałam w kontur, ale mnie to nie bolało. W zasadzie ja nigdy nie miałam problemu z bólem podczas ostrzykiwania.
Zawsze rezygnuje ze znieczulenia dentystycznego (bo ono jest dla mnie nieprzyjemne i potem te usta są takie odrętwiałe długo) i wybieram samą Emlę. Nigdy mnie nic nie boli. Teraz te preparaty mają też lidokainę w składzie więc w ogóle już jest o wiele lepiej niż kiedyś pod tym względem.

Z innej beczki to chciałam się umówić do dr Ambroziaka na usta bo już prawie nic w nich nie mam, ale chyba będę musiała poszukać kogoś innego w Warszawie, bo u niego terminy na połowę września

Możecie kogoś polecić z Warszawy?
Gdy mieszkałam w Wawie- robiłam w Time Clinic u pani M. Żak- to w ogóle jedyna osoba, która bezboleśnie mi to zrobiła, do tego stopnia ,że nie było prawie żadnej opuchlizny... Pomimo,że jestem zadowolona z mojej pani dr we Wrocku- to muszę niestety przyznać, że jeśli chodzi o siniaczki- bardzo różnie bywa...
Po wakacjach planuję zmienić preparat, Juvaderm Smile jest może i puszysty, pięknie wygląda, ale trzyma się krótko.
Właśnie w ten pn dostrzyknę odrobinę w usta i mały botoks i będę mieć spokój w wakacje- zresztą musi być dobrze , bo całe wakacje nie będzie mnie we Wro
luna160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 09:36   #4054
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Powiedzcie mi dziewczyny gdzie i u kogo w Gdańsku zrobię ładne usta? Mam małe, a zależy mi na sporym efekcie... Jaki preparat sie najlepszy i trzyma sie najdłużej?
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 12:13   #4055
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

To może i ja pokażę swoje usta 1 ml Restylane Lip Volume, Aspazja Poznań 1,2 - przed, 3- 4 dni po powiększaniu i 4 - to już chyba ostateczny efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140615_130306.jpg (6,1 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140615_130601.jpg (5,2 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140615_115105.jpg (33,8 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140615_114526.jpg (11,1 KB, 235 załadowań)
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 17:59   #4056
iwanka38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 20
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny gdzie i u kogo w Gdańsku zrobię ładne usta? Mam małe, a zależy mi na sporym efekcie... Jaki preparat sie najlepszy i trzyma sie najdłużej?
Bylam w Gdansku w klinice Kurban u p. Ani i jestem bardzo zadowolona. Dlugo sie zastanawialam i czytalam opinie. Wybralam i polecam... ja mam problem z siniakami . obojetnie kto robi zawsze je mam, ale efekt ostateczny jest super. Moje kolezanki stwierdzily ze dobrze wygladam i nie wiedzialy dlaczego, a tu cudowne raczki pani Ani. Robilam rowniez mezoterapie iglowa na cala twarz, efekt koncowy widoczny polecam i powodzenia.
iwanka38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 22:13   #4057
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A w Rzeszowie ktos robil i cos poleca?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 22:21   #4058
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny gdzie i u kogo w Gdańsku zrobię ładne usta? Mam małe, a zależy mi na sporym efekcie... Jaki preparat sie najlepszy i trzyma sie najdłużej?
Aga Ucińska robi pięknie usta . U mnie dość długo trzyma się Emervel.
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 12:54   #4059
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Kosmetolodzy nie mają prawa do ostrzykiwania kwasem czy botoxem straszne jest to jak kombinują by więcej zarobić nielegalnie. Sama jestem kosmetologiem i w życiu bym się nie podjęła tego czego mi nie wolno, chociaż chciałabym to robić.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------




Oczy mozna delikatnie "otworzyć" zabiegiem z botoxem.
Ja w najblizszym czasie będę szła do doktor na czoło i tez chcialabym żeby mi podniosła opadające powieki. Oczywiscie to są subtelne ale widoczne efekty.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W Polsce nie ma żadnego przepisu dotyczącego regulacji tego aspektu, tak więc póki co robią to całkiem legalnie ... być moze przez luke w prawie Mało tego, ostrzykiwać mogłabym również JA, zupełnie nie związana z medycyna bądź kosmetologią hehe No tak to u nas wygląda właśnie ... jesteśmy chyba jedynym krajem bez regulacji kto może a kto nie i w jakim zakresie ehh.
O ile na kwas hialuronowy z nie mam szczególnych obaw się wybrać do (dobrej) kosmetolog to na Botox, NIGDY W ŻYCIU - to zabawa z nerwami i paraliżem mięśni.

Jesli chodzi o moje usta dziś, to zmalały niemiłosiernie hehe w sumie 1ml co to jest zobacze jak sie wygoją całkowiecie i chyba skusze sie na połóweczkę jeszcze. Mam w zapasie w gabinecie troche kwasiku odozone jeszcze w razie "W"
Zdjęcia dołacze wkrótce
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:31   #4060
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
W Polsce nie ma żadnego przepisu dotyczącego regulacji tego aspektu, tak więc póki co robią to całkiem legalnie ... być moze przez luke w prawie Mało tego, ostrzykiwać mogłabym również JA, zupełnie nie związana z medycyna bądź kosmetologią hehe No tak to u nas wygląda właśnie ... jesteśmy chyba jedynym krajem bez regulacji kto może a kto nie i w jakim zakresie ehh.
O ile na kwas hialuronowy z nie mam szczególnych obaw się wybrać do (dobrej) kosmetolog to na Botox, NIGDY W ŻYCIU - to zabawa z nerwami i paraliżem mięśni.

Jesli chodzi o moje usta dziś, to zmalały niemiłosiernie hehe w sumie 1ml co to jest zobacze jak sie wygoją całkowiecie i chyba skusze sie na połóweczkę jeszcze. Mam w zapasie w gabinecie troche kwasiku odozone jeszcze w razie "W"
Zdjęcia dołacze wkrótce
dziewczynie w Świnoujściu ostatnio zamkneli zakład, w sumie sama zamkneła, nie miała za co zapłacić kary ,ktoś doniósł na nią,że robi takie zabiegi i skończyli się klienci. To była dziewczyna po mojej szkole, koleżanka znajomej.
Dla mnie to głupota no ale jak kto woli
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 14:32   #4061
luna160
Raczkowanie
 
Avatar luna160
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A mi zimno wyszło jak na złość i robię tylko dolna wargę odrobine, reszta pójdzie w bruzdy. A za tydzień w piątek całe usta już.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
luna160 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 19:40   #4062
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość
Aga Ucińska robi pięknie usta . U mnie dość długo trzyma się Emervel.
[QUOTE=iwanka38;46892492]Bylam w Gdansku w klinice Kurban u p. Ani i jestem bardzo zadowolona. Dlugo sie zastanawialam i czytalam opinie. Wybralam i polecam... ja mam problem z siniakami . obojetnie kto robi zawsze je mam, ale efekt ostateczny jest super. Moje kolezanki stwierdzily ze dobrze wygladam i nie wiedzialy dlaczego, a tu cudowne raczki pani Ani. Robilam rowniez mezoterapie iglowa na cala twarz, efekt koncowy widoczny polecam i powodzenia.[/QUOTE

A znacie instytut makijażu permanentnego ul.potokowa 25?
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 23:10   #4063
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 192
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Wiadomo ale inaczej w przypadku jakiegoś "wypadku" zareagują jak zabieg wykonywał lekarz niż jak ktoś nie mający jakichkolwiek uprawnień. Wszystkie kursy ukończone przez kosmetyczki/kosmetologow są nielegalne.
Kiedyś dzwoniłam do "firmy" robiącej takie kursy i dowiedziałam się,że dostaje się dyplom ukończenia takiego kursu ALE małym druczkiem jest napisane,że dyplom nie zezwala na wykonywanie zabiegów.

Najlepsze jest to - każdy lekarz ma jakąś specjalizacje ale nie ma kogoś takiego jak lekarz medycyny estetycznej - to oni sobie tak dodają. Jest np internista czy dermatolog z ukończonym szkoleniem / kursem w tym kierunku. Kiedyś opowiadał nam o tym wykładowca na uczelni. Podobno mają dopiero wprowadzić taką specjalizację a stomatologów mają odsunąć, tak jak wspominałaś wyżej- dziwne.
Racja, z tego co wiem jest tylko coś takiego jak studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej, ale nie ma takiej specjalizacji jak do tej pory.

Cytat:
Napisane przez wioletta88 Pokaż wiadomość
To może i ja pokażę swoje usta 1 ml Restylane Lip Volume, Aspazja Poznań 1,2 - przed, 3- 4 dni po powiększaniu i 4 - to już chyba ostateczny efekt
Super efekt- wygląda jakby było więcej tego preparatu niż 1 ml, albo są jeszcze spuchnięte

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
W Polsce nie ma żadnego przepisu dotyczącego regulacji tego aspektu, tak więc póki co robią to całkiem legalnie ... być moze przez luke w prawie Mało tego, ostrzykiwać mogłabym również JA, zupełnie nie związana z medycyna bądź kosmetologią hehe No tak to u nas wygląda właśnie ... jesteśmy chyba jedynym krajem bez regulacji kto może a kto nie i w jakim zakresie ehh.
O ile na kwas hialuronowy z nie mam szczególnych obaw się wybrać do (dobrej) kosmetolog to na Botox, NIGDY W ŻYCIU - to zabawa z nerwami i paraliżem mięśni.

Jesli chodzi o moje usta dziś, to zmalały niemiłosiernie hehe w sumie 1ml co to jest zobacze jak sie wygoją całkowiecie i chyba skusze sie na połóweczkę jeszcze. Mam w zapasie w gabinecie troche kwasiku odozone jeszcze w razie "W"
Zdjęcia dołacze wkrótce
Sprawa nie jest tak jednoznaczna jak piszesz. Fakt, że nie ma jednoznacznych uregulowań prawnych w tej kwestii, ale istnieje wiele pojedynczych zapisów w różnych źródłach na które powołują się przeciwnicy wykonywania tego typu zabiegów przez kosmetologów. M.in. ustawa o zawodzie lekarza, ustawa o zawodzie pielęgniarki i położnej (chodzi tu o podział kompetencji), a nawet niektóre zapisy kodeksu karnego.
Powołują się np. na artykuł 58 ust. 2 ustawy o zawodzie lekarza i dentysty- chodzi tu o udzielanie świadczeń zdrowotnych bez uprawnień , a także o stosowanie w tym celu produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Oczywiście można się tutaj zastanawiać czy świadczenia o których jest mowa faktycznie mają charakter leczniczy/ zdrowotny... Moim zdaniem średnio... Jednak z drugiej strony jesli do ich wykonania wykorzystuje się substancje będące produktami leczniczymi (wydawanymi na receptę) w myśl prawa farmaceutycznego chyba jednak należy je uznać za świadczenie zdrowotne.

Można tak się długo nad tym wszystkim zastanawiać, ale faktem jest, że są w Polsce prowadzone postępowania w prokuraturze w związku z wykonywaniem takich zabiegów przez kosmetyczki/ kosmetologów.Bez podstaw prawnych raczej takiego postępowania by nie wszczęto.

A organizowanie takich szkoleń przez lekarzy dla kosmetyczek i kosmetologów w świetle obecnego stanu prawnego uznaję za nieetyczne, czyli nazywając rzeczy po imieniu- zwykłe naciągactwo.
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 00:22   #4064
Veronicabobbi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No ja też mam jedną opadającą bardziej niż drugą i kiepsko to wygląda przy np malowaniu kreski, spróbuje a co mi tam może będzie fajnie? a jak nie to trudno,myślę,że u każdego dany zabieg daje inny efekt i tutaj po prostu trzeba spróbować na sobie.

Zdrowe podejście jest najważniejsze,można sobie narobić bajzlu bo wiem,że kobiety donoszą na takie gabinety, można dostać sporą karę pieniężną. Zresztą to olać- gorzej jak uszkodzisz klienta..
niektórzy w skutek alergii (rzadko ale się zdarza) dostają wstrząsu anafilaktycznego- czy kosmetolog wie jak w takim przypadku postąpic??
potem ciąganie po sądach..odszkodowania, po co to komu?
każdy niech robi to co do niego należy a jak chce się bawić w lekarza niech idzie na medycynę.
Ja żałuję,że nie poszłam ale teraz już się nie zdecyduję. I nigdy nie skorzystam z takich usług u innej osoby niż lekarz i to dobry - bo to też ważne.
Dziewczyny, ja robilam botox i nie jestem do konca zadowolona.
niestety - brwi jak powiedziala dr nie mozna podnosic - bo sie robi zmarszczka na czole od tego (nad samym łukiem)
do tego robilam jedną partią czoło poprzeczne, miedzy brwiami i kurze łapki.
po 2 i pół miesiąca wszystko puściło - a mialo starczyc na 6-9 miesiecy.
Moja obecna dr powiedziala, że przyczyną moze byc słaby botox lub nie do końca dobre ostrzykniecie (tak specjalnie mniejsza dawka)

Wracajac do brwi - moze lepiej je kwasem wypelnic? o ile mozna
wowczas nie powstanie zmarszczka nad brwią? tak sobie o tym od jakiegos czasu mysle
Veronicabobbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 07:11   #4065
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny chce sie zdecydowac na zrobienie ust u mnie w gabinecie uzywaja restylane co myslicie o nim polecacie? Dlugo sie utrzymuje? Jak z opuchlizna itp
Pozdrawiam
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 15:56   #4066
olunia707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wioletta88 Pokaż wiadomość
To może i ja pokażę swoje usta 1 ml Restylane Lip Volume, Aspazja Poznań 1,2 - przed, 3- 4 dni po powiększaniu i 4 - to już chyba ostateczny efekt
Trzeciak Cie ostrzykiwał? Jak z bolem?
olunia707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:58   #4067
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

[QUOTE=magda1302;46908761]
Cytat:
Napisane przez iwanka38 Pokaż wiadomość
Bylam w Gdansku w klinice Kurban u p. Ani i jestem bardzo zadowolona. Dlugo sie zastanawialam i czytalam opinie. Wybralam i polecam... ja mam problem z siniakami . obojetnie kto robi zawsze je mam, ale efekt ostateczny jest super. Moje kolezanki stwierdzily ze dobrze wygladam i nie wiedzialy dlaczego, a tu cudowne raczki pani Ani. Robilam rowniez mezoterapie iglowa na cala twarz, efekt koncowy widoczny polecam i powodzenia.[/QUOTE

A znacie instytut makijażu permanentnego ul.potokowa 25?
Znamy - to właśnie Agnieszka Ucińska ))
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 22:32   #4068
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olunia707 Pokaż wiadomość
Trzeciak Cie ostrzykiwał? Jak z bolem?

Tak, Trzeciak co do bólu to nie miałam żadnego znieczulenia, ani dentystycznego, ani maścią a prawie wcale nie bolało
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 08:26   #4069
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

[QUOTE=kociak902;46926302]
Cytat:
Napisane przez magda1302 Pokaż wiadomość

Znamy - to właśnie Agnieszka Ucińska ))
Aaaaa! No to pójdę do niej tylko jaki preparat zeby efekt był długi i spory??
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 14:10   #4070
pelisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam!! Mam pytanie apropo niemieckiego preparatu do powiększania ust, miałam ten zabieg robiony w niemczech pare lat temu firma Amalian, czy znacie lekarza który wykonuje zabiegi na tych preparatach...byłam bardzo zadowolona z efektu, usta robiłam kwasem hialuronowym nawodnionym,czy znacie takie?
pelisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 15:37   #4071
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pelisia Pokaż wiadomość
Witam!! Mam pytanie apropo niemieckiego preparatu do powiększania ust, miałam ten zabieg robiony w niemczech pare lat temu firma Amalian, czy znacie lekarza który wykonuje zabiegi na tych preparatach...byłam bardzo zadowolona z efektu, usta robiłam kwasem hialuronowym nawodnionym,czy znacie takie?
nigdy nie słyszałam o tym preparacie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 17:20   #4072
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

[QUOTE=magda1302;46930060]
Cytat:
Napisane przez kociak902 Pokaż wiadomość

Aaaaa! No to pójdę do niej tylko jaki preparat zeby efekt był długi i spory??
Ostatnio robiłam mi Emervelem. U mnie dał lepsze efekty niż Restylane ale przyznam szczerze, że nie mam pojęcia czym one się różnią .
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 19:06   #4073
nikkyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 319
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wioletta88 Pokaż wiadomość
Tak, Trzeciak co do bólu to nie miałam żadnego znieczulenia, ani dentystycznego, ani maścią a prawie wcale nie bolało
U mnie to samo - zero znieczulenia dodatkowego, tylko lidokaina w preparacie i nie bolało
__________________
www.magdalenelondon.com- prowadzę bloga o studiowaniu w Wielkiej Brytanii i emigracji

https://www.instagram.com/clfrparadise/
nikkyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 08:45   #4074
pelisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
nigdy nie słyszałam o tym preparacie

Poczytałam troche o tym produktach i są już dostępne te preparaty w Polsce, i tak jak wspomniałam ta linia SF jest nawodniona przez co nie pochłania wody ze skóry i nie ma opuchlizny...teraz szukam lekarza, opinie też są pozytywne od innych pacjentów...ja też sprawdziłam wiec moge polecic....z tego co pamietam lekarz używał kremu znieczulającego tez firmy amalian o niebo lepsza niz emla...
pelisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 10:33   #4075
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pelisia Pokaż wiadomość
Poczytałam troche o tym produktach i są już dostępne te preparaty w Polsce, i tak jak wspomniałam ta linia SF jest nawodniona przez co nie pochłania wody ze skóry i nie ma opuchlizny...teraz szukam lekarza, opinie też są pozytywne od innych pacjentów...ja też sprawdziłam wiec moge polecic....z tego co pamietam lekarz używał kremu znieczulającego tez firmy amalian o niebo lepsza niz emla...

Ja bolu nie czuje wiec mi to bez roznicy jaką mascia mam posmarowane usta


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 11:59   #4076
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nikkyyy Pokaż wiadomość
U mnie to samo - zero znieczulenia dodatkowego, tylko lidokaina w preparacie i nie bolało


Dokładnie na początku byłam przerażona faktem, że nawet maścią mi nie znieczulił ale potem już nie było tak źle nawet mnie pochwalił, że byłam bardzo dzielna bo nawet nie drgnęłam ;D hahah
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 14:31   #4077
nikkyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 319
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wioletta88 Pokaż wiadomość
Dokładnie na początku byłam przerażona faktem, że nawet maścią mi nie znieczulił ale potem już nie było tak źle nawet mnie pochwalił, że byłam bardzo dzielna bo nawet nie drgnęłam ;D hahah
mi trochę łzy poleciały jak nakłuwał bardziej wrażliwe miejsca, drgnąć nie drgnęłam, ale potem musiałam sobie trochę poleżeć, bo zawsze mi się robi słabo od igieł
__________________
www.magdalenelondon.com- prowadzę bloga o studiowaniu w Wielkiej Brytanii i emigracji

https://www.instagram.com/clfrparadise/
nikkyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 20:43   #4078
nevergiveup2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

wioletta88 czy teraz Twoje usta wyglądają tak jak na zdjęciach? Polecasz Aspazje? napisz proszę coś więcej Sama chciałabym zrobić ale jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego miejsca

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

ile trzymała się opuchlizna?
nevergiveup2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 07:56   #4079
pelisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Podziwiam Was dziewczyny że bez znieczulenia się zdecydowałyście....ja jestem chyba mniej odporna na ból...chociaż przy lipolizie brzucha nie marudziłam
A Juvederma bardziej wolicie czy Restylane?
pelisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-22, 19:11   #4080
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja czuje niedosyt ... opuchlizna zeszła i efekt ... minimalny Teraz sie zastanawiam czy dostrzyknac 1 ml, czy połoweczke w sama góre ... ehhhhh
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.