Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 07:55   #4081
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie ta pacynka bardzo intryguje. Ani to niezbędne, ani szczególnie higieniczne... Dziwi mnie, że je wypuściła - i to dwie różne.
Ja bym teraz nie potrafiła się pomalować pacynką od kiedy przerzuciłam się na pędzle. Ta za 65zł służy do rozcierania ciemnych cieni a tańsza (48zł) "służy do profesjonalnego makijażu oczu." Wolę pędzelki, łatwiej je umyć.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:02   #4082
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;51774012]Ja bym teraz nie potrafiła się pomalować pacynką od kiedy przerzuciłam się na pędzle. Ta za 65zł służy do rozcierania ciemnych cieni a tańsza (48zł) "służy do profesjonalnego makijażu oczu." Wolę pędzelki, łatwiej je umyć.[/QUOTE]

Może się nie znam, ale poza Pieczonką, nie widziałam jeszcze profesjonalistki, która robi makijaż pacynką.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:12   #4083
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Może się nie znam, ale poza Pieczonką, nie widziałam jeszcze profesjonalistki, która robi makijaż pacynką.
No to obie się nie znamy, bo IMO łatwiej i higieniczniej jest nakładać pędzelkiem. A tego rozcierania pacynką nie potrafię sobie wyobrazić.

Nowy filmik u RLM
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:15   #4084
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Może ma ochotę, tak najzwyczajniej w świecie, pokazać trochę ciała - nie wiem, co w tym mogłoby być kontrowersyjnego czy złego jakkolwiek
A mi się wydaje że w filmie z kombinezonami sama szusz była jakaś zażenowana i zawstydzona tym wypływającym biustem , szczególnie przy tym czarnym stroju gdzie nie miała stanika.
Jeśli ona się nie czuła komfortowo to jak się ma czuć widz oglądając to?
__________________
"Love it, change it or leave it "

Edytowane przez whip
Czas edycji: 2015-06-17 o 08:28
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:30   #4085
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
mówi się w serek :P (btw tylko u mnie się tak mówi?)
tak się mówi chyba prawie wszędzie

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mam dla was prezent (choć nie wiem, czy etyczny, skoro firma wykasowała te filmy ) - jakaś dziewczyna zdążyła zgrać sławny film Paese z makijażem Smoky na dysk. Udostępniła. W Internetach nic nie ginie https://drive.google.com/file/d/0Bwr...J1cHdWUXM/view
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:49   #4086
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mam dla was prezent (choć nie wiem, czy etyczny, skoro firma wykasowała te filmy ) - jakaś dziewczyna zdążyła zgrać sławny film Paese z makijażem Smoky na dysk. Udostępniła. W Internetach nic nie ginie https://drive.google.com/file/d/0Bwr...J1cHdWUXM/view
Ten smokey wygląda identycznie jak mój, kiedy miałam ze 4 lata i zabrałam mamie kosmetyki, jak nie patrzyła
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 08:56   #4087
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Jakie to jest prawdziwe Jedyne, co się nie zgadza, to brak eleganckich ubiorów
I to, że 3 jest czerwone w usosie
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 08:57   #4088
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A mi się wydaje że w filmie z kombinezonami sama szusz była jakaś zażenowana i zawstydzona tym wypływającym biustem , szczególnie przy tym czarnym stroju gdzie nie miała stanika.
Jeśli ona się nie czuła komfortowo to jak się ma czuć widz oglądając to?
No to też, przecież nie kupiła sobie tego kombinezonu w kwiaty z myślą o tym, żeby cały biust było jej widać. Nie pokazywała go specjalnie żeby przyciągnąć ludzi, tylko no... tak wyszło. Pokazała ewentualnie, że dla dużych biustów się nie nadaje. Natomiast nie rozumiem jej niechęci do czarnego kombinezonu, jeśli chodzi o pokazywanie zbyt dużo, bo to akurat najmniejsza jego wada, ba, moim zdaniem wcale nie wada. Nie czułam jakiegoś dyskomfortu z powodu jej piersi.

https://instagram.com/p/4AI_g_th8m/?...=food_gym_girl Doncze przed redukcją. Wyjdzie że się czepiam, ale moim zdaniem ona nie ma zbyt dużo do redukowania, na pewno nie na tyle żeby redukcja trwała 9 tygodni. Miałam napisać jej to na insta, ale myślę że ona już decyzję podjęła i takie teksty będą ją wkurzać... Według mnie tak z trzy tygodnie by wystarczyły żeby uzyskać lepszą definicję mięśni, mam nadzieję że nie przesadzi w drugą stronę.

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Jakie to jest prawdziwe Jedyne, co się nie zgadza, to brak eleganckich ubiorów
U mnie ludzie odchodzą od galowych strojów, jeśli jest egzamin zerowy i to pomiędzy innymi zajęciami, mało kto fatyguje się w odświętnych ubraniach. Na pierwszym roku jeszcze wszyscy się spinali i od stóp do głów na galowo, teraz już podczas właściwej sesji częste są nieco mniej formalne zestawy. Na pewno nie aż tak kolorowo i dowolnie, ale np. dżinsy zamiast spodni w kant to już norma.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-06-17 o 09:05
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:10   #4089
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
No to też, przecież nie kupiła sobie tego kombinezonu w kwiaty z myślą o tym, żeby cały biust było jej widać. Nie pokazywała go specjalnie żeby przyciągnąć ludzi, tylko no... tak wyszło. Pokazała ewentualnie, że dla dużych biustów się nie nadaje. Natomiast nie rozumiem jej niechęci do czarnego kombinezonu, jeśli chodzi o pokazywanie zbyt dużo, bo to akurat najmniejsza jego wada, ba, moim zdaniem wcale nie wada. Nie czułam jakiegoś dyskomfortu z powodu jej piersi.
Ale ona te rzeczy kupiła za swoje pieniądze i zapewne wcześniej mierzyła. Chcesz powiedzieć że kupiła to specjalnie żeby pokazać że nie nadaje się do dużych biustów?
Dla mnie ten kombinezon w kwiaty z dekoltem prawie po pas i wyginanie się/ podskakiwanie żeby pokazać że biust prawie wyskakuje to lekka przesada...
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:32   #4090
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ale ona te rzeczy kupiła za swoje pieniądze i zapewne wcześniej mierzyła. Chcesz powiedzieć że kupiła to specjalnie żeby pokazać że nie nadaje się do dużych biustów?
Dla mnie ten kombinezon w kwiaty z dekoltem prawie po pas i wyginanie się/ podskakiwanie żeby pokazać że biust prawie wyskakuje to lekka przesada...
Nie wydaje mi sie zeby wczesniej te rzeczy mierzyla bo podlinkowala jakas chyba chinska stronke - persunmall.com
Wydaje mi sie,ze ona na te rzeczy dostała kupon i go po prostu wykorzystala tylko nie powiedziala o tym w filmie.
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:37   #4091
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Ale ona te rzeczy kupiła za swoje pieniądze i zapewne wcześniej mierzyła. Chcesz powiedzieć że kupiła to specjalnie żeby pokazać że nie nadaje się do dużych biustów?
Dla mnie ten kombinezon w kwiaty z dekoltem prawie po pas i wyginanie się/ podskakiwanie żeby pokazać że biust prawie wyskakuje to lekka przesada...
Serio myślisz że ona to kupiła i mierzyła?
Przecież to z chinskiej stronki jest
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 09:48   #4092
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
187 albo 185, już nie pamiętam Ale tak, serio, serio. Prawie nic nie spałam, ale da się. Też do licencjatu nie była to jakaś nie wiadomo jak wymagająca analiza - głównie to tabele krzyżowe, ale zrobić je i opisać, wskazać zależności trochę zajmuje, nie powiem
ja mam od razu w glowie 100 nieistotnych statystycznie zmiennych do wywalenia no ale moze

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Ależ ona ostatnio cyc pokazuje. A to w haulu, a to na początku nowego vloga. Obciąga tę bluzkę w dół i obciąga.
#kontrowersja?
Obciaga bluzke, poprawia wlosy, mowi jakby wlasnie przebiegla 10km. Chcialabym zobaczyc z boku jak ona sie pochyla do kamery
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2015-06-17 o 09:57
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:53   #4093
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi sie zeby wczesniej te rzeczy mierzyla bo podlinkowala jakas chyba chinska stronke - persunmall.com
Wydaje mi sie,ze ona na te rzeczy dostała kupon i go po prostu wykorzystala tylko nie powiedziala o tym w filmie.
w takim razie mea culpa, wydawało mi się że wspomniała o H&M
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 09:55   #4094
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
No to też, przecież nie kupiła sobie tego kombinezonu w kwiaty z myślą o tym, żeby cały biust było jej widać. Nie pokazywała go specjalnie żeby przyciągnąć ludzi, tylko no... tak wyszło. Pokazała ewentualnie, że dla dużych biustów się nie nadaje. Natomiast nie rozumiem jej niechęci do czarnego kombinezonu, jeśli chodzi o pokazywanie zbyt dużo, bo to akurat najmniejsza jego wada, ba, moim zdaniem wcale nie wada. Nie czułam jakiegoś dyskomfortu z powodu jej piersi.

https://instagram.com/p/4AI_g_th8m/?...=food_gym_girl Doncze przed redukcją. Wyjdzie że się czepiam, ale moim zdaniem ona nie ma zbyt dużo do redukowania, na pewno nie na tyle żeby redukcja trwała 9 tygodni. Miałam napisać jej to na insta, ale myślę że ona już decyzję podjęła i takie teksty będą ją wkurzać... Według mnie tak z trzy tygodnie by wystarczyły żeby uzyskać lepszą definicję mięśni, mam nadzieję że nie przesadzi w drugą stronę.



U mnie ludzie odchodzą od galowych strojów, jeśli jest egzamin zerowy i to pomiędzy innymi zajęciami, mało kto fatyguje się w odświętnych ubraniach. Na pierwszym roku jeszcze wszyscy się spinali i od stóp do głów na galowo, teraz już podczas właściwej sesji częste są nieco mniej formalne zestawy. Na pewno nie aż tak kolorowo i dowolnie, ale np. dżinsy zamiast spodni w kant to już norma.
u mnie w ogole nie ma wymogu stroju galowego na egzaminy i meeeeeeega sie z tego ciesze kazdy chodzi jak mu sie podoba, wiadomo ze w granicach rozsadku ale nie tak ze garniak ma byc

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Serio myślisz że ona to kupiła i mierzyła?
Przecież to z chinskiej stronki jest
Noo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:00   #4095
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
No to też, przecież nie kupiła sobie tego kombinezonu w kwiaty z myślą o tym, żeby cały biust było jej widać. Nie pokazywała go specjalnie żeby przyciągnąć ludzi, tylko no... tak wyszło. Pokazała ewentualnie, że dla dużych biustów się nie nadaje. Natomiast nie rozumiem jej niechęci do czarnego kombinezonu, jeśli chodzi o pokazywanie zbyt dużo, bo to akurat najmniejsza jego wada, ba, moim zdaniem wcale nie wada. Nie czułam jakiegoś dyskomfortu z powodu jej piersi.
A mnie się właśnie skojarzyło z pewną sceną z filmu "Miś" (https://www.youtube.com/watch?v=oEozxAlKx6s od 57:50).
A u Szusz: https://www.youtube.com/watch?v=hYhcBGtpX-E od 4:20. Nie chce, żeby było widać stanika, a sama go pokazuje.
Według mnie to nie jest smaczne, ale może mam inne standardy. Nigdzie nie napisałam o nie noszeniu dekoltów. Można to jednak robić w lepszy sposób, niekoniecznie świecąc bielizną.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce

Edytowane przez Parasito
Czas edycji: 2015-06-17 o 10:01
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:04   #4096
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
A mnie się właśnie skojarzyło z pewną sceną z filmu "Miś" (https://www.youtube.com/watch?v=oEozxAlKx6s od 57:50).
A u Szusz: https://www.youtube.com/watch?v=hYhcBGtpX-E od 4:20. Nie chce, żeby było widać stanika, a sama go pokazuje.
Według mnie to nie jest smaczne, ale może mam inne standardy. Nigdzie nie napisałam o nie noszeniu dekoltów. Można to jednak robić w lepszy sposób, niekoniecznie świecąc bielizną.
Też mi się od razu tak skojarzyło XD Miś, film mojego życia <3
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:06   #4097
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
A mnie się właśnie skojarzyło z pewną sceną z filmu "Miś" (https://www.youtube.com/watch?v=oEozxAlKx6s od 57:50).
A u Szusz: https://www.youtube.com/watch?v=hYhcBGtpX-E od 4:20. Nie chce, żeby było widać stanika, a sama go pokazuje.
Według mnie to nie jest smaczne, ale może mam inne standardy. Nigdzie nie napisałam o nie noszeniu dekoltów. Można to jednak robić w lepszy sposób, niekoniecznie świecąc bielizną.
Pokazuje, jak bardzo się to rozchyla w pewnych sytuacjach. Mnie to jakoś nie zniesmaczyło, to nie zmysłowy striptiz tylko unaocznienie wady produktu
Swoją drogą, ten kombinezon w fioletowe kwiatki wygląda jak letni szlafrok. Okropny.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:36   #4098
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Pokazuje, jak bardzo się to rozchyla w pewnych sytuacjach. Mnie to jakoś nie zniesmaczyło, to nie zmysłowy striptiz tylko unaocznienie wady produktu
Otóż to x1000. Ja nie widzę podobieństwa do sceny z "Misia", dwie różne sytuacje, dwa konteksty.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 10:51   #4099
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Otóż to x1000. Ja nie widzę podobieństwa do sceny z "Misia", dwie różne sytuacje, dwa konteksty.
Ja też nie i trochę nie kumam tej pruderii w takim kontekście, a już gadka o 'gołych cycach' to konkretny absurd.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 11:20   #4100
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Pokazuje, jak bardzo się to rozchyla w pewnych sytuacjach. Mnie to jakoś nie zniesmaczyło, to nie zmysłowy striptiz tylko unaocznienie wady produktu
Swoją drogą, ten kombinezon w fioletowe kwiatki wygląda jak letni szlafrok. Okropny.
Dla mnie jest oczywiste, że tak głęboki dekolt jest problematyczny dla dużych biustów, dlatego tak zinterpretowałam jej zachowanie. Poza tym, nie musiała nawet demonstrować, bo i tak było to widoczne
Swoją drogą, obejrzałam sobie 'Opowieści z Szafy 2', gdzie mówi, że kiedyś miała dużo rzeczy, bo: to było tanie, a tamto było takie drogie, a tak bardzo przecenili, itp. To tak teraz ma dużo rzeczy, bo dostaje za darmo z Chin. Trochę mija się z celem to gadanie o minimalnej szafie
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:25   #4101
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
Dla mnie jest oczywiste, że tak głęboki dekolt jest problematyczny dla dużych biustów, dlatego tak zinterpretowałam jej zachowanie. Poza tym, nie musiała nawet demonstrować, bo i tak było to widoczne
Swoją drogą, obejrzałam sobie 'Opowieści z Szafy 2', gdzie mówi, że kiedyś miała dużo rzeczy, bo: to było tanie, a tamto było takie drogie, a tak bardzo przecenili, itp. To tak teraz ma dużo rzeczy, bo dostaje za darmo z Chin. Trochę mija się z celem to gadanie o minimalnej szafie
Też tak myślę, jednak może ona część rzeczy komuś oddaje? Po co jej ubrania beznadziejnej jakości, skoro chce mieć klasyczne i eleganckie rzeczy?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:31   #4102
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja też nie i trochę nie kumam tej pruderii w takim kontekście, a już gadka o 'gołych cycach' to konkretny absurd.
Cała ta sytuacja przypomniała mi o tekście u Ani K. : http://www.aniamaluje.com/2014/02/ro...-lezy.html?m=1
Mam wrażenie, że niektórym u szusz ten biust przeszkadza niezależnie czy jest trochę widoczny, czy zupełnie schowany, biorąc pod uwagę, że dekolt zazwyczaj ma normalny, mnie nie razi.
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:54   #4103
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Cała ta sytuacja przypomniała mi o tekście u Ani K. : http://www.aniamaluje.com/2014/02/ro...-lezy.html?m=1
Mam wrażenie, że niektórym u szusz ten biust przeszkadza niezależnie czy jest trochę widoczny, czy zupełnie schowany, biorąc pod uwagę, że dekolt zazwyczaj ma normalny, mnie nie razi.
No, nie sądzę. Po prostu takie zachowanie mnie śmieszy. Tak, jak napisałam, od razu skojarzyłam to ze sceną z filmu "Miś".
Niektóre z Was nabijają się, gdy vlogerki na siłę chcą odsłonić sobie ramię nosząc bluzkę z większym dekoltem, a która nie jest do tego przeznaczona, ponieważ z drugiej strony wbija się w szyję. Ja śmieję się z Szusz, która według mnie pokazuje za dużo, a nie musiała tego robić, bo było widać, że kombinezon jest głęboko wycięty. Ale, jak pisałam wcześniej, każdy ma swoje standardy.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:59   #4104
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez Parasito Pokaż wiadomość
No, nie sądzę. Po prostu takie zachowanie mnie śmieszy. Tak, jak napisałam, od razu skojarzyłam to ze sceną z filmu "Miś".
Niektóre z Was nabijają się, gdy vlogerki na siłę chcą odsłonić sobie ramię nosząc bluzkę z większym dekoltem, a która nie jest do tego przeznaczona, ponieważ z drugiej strony wbija się w szyję. Ja śmieję się z Szusz, która według mnie pokazuje za dużo, a nie musiała tego robić, bo było widać, że kombinezon jest głęboko wycięty. Ale, jak pisałam wcześniej, każdy ma swoje standardy.
Mnie tez lekko zdegustowalo szczegolowe prezentowanie paczki od marylin czy jak im tam, a w niej przezroczyste gacie z dziurką, i tomek lubi to czy tamto
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:04   #4105
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

To że jednym nie przeszkadza jak szusz prezentuje chińskie ciuszki nie znaczy że innym może przypaść do gustu. A kompletnie nie pasuje mi to do kobiety z klasą na którą Szusz pozuje
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:07   #4106
Parasito
Raczkowanie
 
Avatar Parasito
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 285
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mnie tez lekko zdegustowalo szczegolowe prezentowanie paczki od marylin czy jak im tam, a w niej przezroczyste gacie z dziurką, i tomek lubi to czy tamto


---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kobea Pokaż wiadomość
To że jednym nie przeszkadza jak szusz prezentuje chińskie ciuszki nie znaczy że innym może przypaść do gustu. A kompletnie nie pasuje mi to do kobiety z klasą na którą Szusz pozuje

I trafiłaś w sedno sprawy
Tak samo, jak bekanie na wizji.
__________________
Droga do lodówki kobiety prowadzi przez jej serce
Parasito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:07   #4107
jjjuliet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mnie tez lekko zdegustowalo szczegolowe prezentowanie paczki od marylin czy jak im tam, a w niej przezroczyste gacie z dziurką, i tomek lubi to czy tamto
Który to filmik?
jjjuliet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:26   #4108
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Moim zdaniem Szusz nie musiala az tak demonstrowac tych dekoltów w tych kombinezonach,zrobila to specjalnie i jak dla mnie nie wygladalo to apetycznie. Na filmikach takie pokazywanie przezroczystej bielizny, odslanianie za duzo a ja mam wrazenie,ze Weronika na zywo jest taka cichą myszką..Takie mam o niej wyobrazenie.
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:29   #4109
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez jjjuliet Pokaż wiadomość
Który to filmik?
aa stary jakis, juz szukam

chyba ten, nie chce mi sie wlaczac dzwieku zeby sprawdzic
https://youtu.be/2sOA33VfPI0
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:31   #4110
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

przypadkiem trafiłam na ten stajlisz ałtfit
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szusz.JPG (28,7 KB, 531 załadowań)
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 14:28:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.