..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::.. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 07:55   #4081
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

ok to jeszcze coś przekąszę

A tak się zastanawiam nad mlekiem, czy dużą różnicę robi wypicie szklanki mleka 0,5% a wypicie szklanki mleka 2% powiedzmy pół na pół rozcieńczonego z wodą?

U mnie w domu dużo się pije mleka ale mama kupuje tylko 1,5% lub 2% i przeważnie dwa na raz jak ja jeszcze dokładam karton mleka to cała półka w lodówce zajęta
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:09   #4082
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Się rozpisałyście
Scio spróbuj małej dać zupę na chudym mięsie, wiem, że łatwo się mówi, ale mój drugi syn, jak miał 8 miesięcy jadł dokładnie to, co my. Chyba, że mała ma skłonność do alergii???
I d** odpuściłam 6 weidera, bo coś złego zaczęło dziać się z moim brzucem. Ułożyłam sobie zestaw ćwiczeń i jest ok.
No i nie palę tydzień
Bieganie weszło mi znowu w krew
W domu moczy się soja i ciecierzyca, zrobię pastę do kanapek po południu.

Ilona to demolka podobnie jak u mnie Chłopaków cieżko zatrzymać. Trzymam kciuki za kilogramy
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:20   #4083
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Effa moje dziecko całkowicie odmówiło jedzenia zupy łyżką. Gotuje jej warzywa i je rączką. Może jej przejdzie

Na śniadanko zjadłam otrębowy dukanowski chlebek z mikrofali + 2 plasterki drobiowej wędliny. Warzyw brak, bo lodówka świeci pustkami. Trzeba wyruszyć na zakupy.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:14   #4084
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Effa moje dziecko całkowicie odmówiło jedzenia zupy łyżką. Gotuje jej warzywa i je rączką. Może jej przejdzie tak ok. 4 roku życia

Na śniadanko zjadłam otrębowy dukanowski chlebek z mikrofali + 2 plasterki drobiowej wędliny. Warzyw brak, bo lodówka świeci pustkami. Trzeba wyruszyć na zakupy.
Kurde ja też bez warzyw. Urywam się z pracy i jadę po zakupy, bo w tygodniu już nie będę miała za bardzo kiedy zrobić.
Jakaś lekka zupka mi się marzy...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:02   #4085
Katarina2
Raczkowanie
 
Avatar Katarina2
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 62
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Po tygodniu II fazy mam równo 70kg! Cieszę się, choć wczoraj rano było już 69,8 i moja radość była jeszcze większa.
__________________

Katarina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:44   #4086
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Katarina, gratulacje! I znam ten ból, bo wczoraj rano miałam niecałe 61 kg, a dziś 63... Ale najadłam się wczoraj na noc, więc mam nadzieję zejdzie do jutra - z mojego doświadczenia wynika, że po dużym ilościowo jedzeniu ze 2 dni nawet schodzi waga (mówię sobie, że to ciągle jedzenie w żołądku).
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 14:46   #4087
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Katarina, gratulacje! I znam ten ból, bo wczoraj rano miałam niecałe 61 kg, a dziś 63... Ale najadłam się wczoraj na noc, więc mam nadzieję zejdzie do jutra - z mojego doświadczenia wynika, że po dużym ilościowo jedzeniu ze 2 dni nawet schodzi waga (mówię sobie, że to ciągle jedzenie w żołądku).
Dlatego chyba bez sensu jest codzienne ważenie.

Zjadłam dziś twarożek z gruszką. Mniam. A na obiad sosik paprykowo-pieczarkowo-pomidorowy + mięsko ze schabu i garstka makaronu.

Nie mam pomysłu co na 2 przekąske
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 15:34   #4088
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dlatego chyba bez sensu jest codzienne ważenie.
A ja się nie zgodzę. Przynajmniej wiem, jak mi się waga zmienia... Jutro będę miała pewnie 61-62. A gdybym ważyła się raz na tydzień i trafiła na taki gorszy moment (który tak naprawdę mógłby 1 dzień trwać) - to załamka i spina aż do następnego ważenia za tydzień. Bez sensu jak dla mnie.. Wolę na bieżąco sprawdzać i wiedzieć, ile ważę, a nie siedzieć na szpileczkach czy będzie +3kg czy -2kg...
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:57   #4089
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
A ja się nie zgodzę. Przynajmniej wiem, jak mi się waga zmienia... Jutro będę miała pewnie 61-62. A gdybym ważyła się raz na tydzień i trafiła na taki gorszy moment (który tak naprawdę mógłby 1 dzień trwać) - to załamka i spina aż do następnego ważenia za tydzień. Bez sensu jak dla mnie.. Wolę na bieżąco sprawdzać i wiedzieć, ile ważę, a nie siedzieć na szpileczkach czy będzie +3kg czy -2kg...
Mnie akurat waga tak strasznie nie obchodzi to tylko liczby. Czuje po ciuchach czy jest więcej czy mniej
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:29   #4090
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Katarina już tylko 4

ja dziś słabo jem, o 7 rano tylko trochę owsianki, potem rozwiozłam dzieci do szkoły i przedszkola, potem jeszcze babcię do domu, a na 9.30 miałam kanałowe, do 11 nie wolno mi było jeść, łyknęłam odżywkę białkową bo o 13 trening, potem po dzieci - zlądowałam do domu po 15 i dopiero zjadłam obiad
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:16   #4091
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Mnie akurat waga tak strasznie nie obchodzi to tylko liczby. Czuje po ciuchach czy jest więcej czy mniej
To fajnie masz, bo ja 2 czy 3 kg jeszcze bym nie odczuła na ciuchach.. Wiesz jak jest, spodnie świeżo po praniu są obcisłe, parę dni potem obwisłe i jak tu sprawdzić, czy człowiek przytył czy schudł Ja tam w ogóle przez pierwsze 10 kg zrzucone nic nie widziałam po sobie Dopiero na zdjęciach ostatnio zauważyłam, że w końcu wyglądam tak, jak chcę Wcześniej nie poznawałam się na zdjęciach wręcz.. Dziwne to było
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 19:38   #4092
Katarina2
Raczkowanie
 
Avatar Katarina2
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 62
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Wczoraj zjadłąm zbyt obfitą kolację i to pewnie stąd ta różnica. Na wyregulowanie trawienia postanowiłam jeść owsiankę na śniadania. W tej fazie już można.

Lubię tak jak Peggy, ważyć się codziennie, bo wtedy wydaje mi się, że lepiej wszystko kontroluję.
Jeszcze tylko 4kg. Jak przejdzie mi katar, to śmigam na kije lub marszobiegi, wtedy powinno szybciej zlecieć.
__________________

Katarina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:56   #4093
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Katarina, a ile masz wzrostu? Pewnie gdzieś pisałaś wcześniej, ale nie mogę znaleźć... Co planujesz po tych 4 kg?
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:02   #4094
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
To fajnie masz, bo ja 2 czy 3 kg jeszcze bym nie odczuła na ciuchach.. Wiesz jak jest, spodnie świeżo po praniu są obcisłe, parę dni potem obwisłe i jak tu sprawdzić, czy człowiek przytył czy schudł Ja tam w ogóle przez pierwsze 10 kg zrzucone nic nie widziałam po sobie Dopiero na zdjęciach ostatnio zauważyłam, że w końcu wyglądam tak, jak chcę Wcześniej nie poznawałam się na zdjęciach wręcz.. Dziwne to było
Może to wynika z tego, ze ja dopiero zaczynam i mam jeszcze duuuuuuuużo do zrzucenia u Ciebie jest inaczej.
Inną kwestią pewnie jest brak wagi w domu, do sąsiadki się chodzę wazyć

Byłam na Zumbie, ale wycisk i juz kocham

A menu dzisiejsze:
dukanowy chlebek z mikrofal + 2 plasterki drobiowej wędliny
twaróg chudy + gruszka
schabowy z makaronem pełno + sos pieczarkowo-pomidorowy z odrobiną papryki.
Omlet z ww sosem po zumbie.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:05   #4095
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

ehhh mama właśnie obiera marchewkę i kroi jabłka na WSPANIAŁY I MÓJ ULUBIONY sok!! jak ja się powstrzymam! chyba muszę omijać kuchnię łukiem...

Plan na jutro:
śniadanie: omlet z jajek, pieczarek i sera żółtego z oregano
przekąska: trójkącik serka pleśniowego
obiad: sałatka (ser feta,sałata lodowa, oliwki, papryka, pomidor, cebulka, szynka-jak jest, zalane sosem czosnkowym)
przekąska:migdały
kolacja: śledziki w cebulce
przekąska: ser biały z jogurtem, kokosem, i aromatem


gdzie można kupić ( i jakiej firmy) serek topiony light? byłam już w kilku sklepach i żadnego light nie widziałam, czytałam że jest z firmy krówka śmieszka ale takiego też nie widziałam
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.

Edytowane przez dotka128
Czas edycji: 2012-02-27 o 20:06
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 20:11   #4096
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dotka, jak już mnie Telik poprawiała tu - kokosa nie można na diecie (złe tłuszcze). Serek topiony light jest w plastrach z hochlandu i w Lidlu np. jest lidlowy. A taki typowy w trójkącikach to widizałam hochland kiedyś http://www.market-jan.pl/photos/towa...1314003812.jpg
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:41   #4097
Katarina2
Raczkowanie
 
Avatar Katarina2
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 62
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Peggy, mam 174cm. Waga 65-66kg jest dla mnie optymalna. Mam prawie 35 lat, 2 dzieci i nie mam parcia na bycie szkieletem. Nie chodzę w super mini ani bardzo skąpym bikini po plaży (ale się zrymowało). Zaczęłam dietę, aby wejść w rozmiar 38 i dobrze się czuć we własnym ciele.
Kiedyś, w trudnym dla mnie okresie, ważyłam 62kg i wyglądałam niezdrowo, wątło, kości mi wystawały. Wydaje mi się, że mam zdrowe podejście do odchudzania. Dziwię się czasem, że dziewczyny przy 175cm, chcą ważyć 55kg. Dla mnie to już niedowaga.

Plan mam taki, aby utrzymać osiągnięty rozmiar i trochę się ujędrnić poprzez ćwiczenia. Bardzo bym chciała utrzymać to jak najdłużej.
__________________

Katarina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 21:57   #4098
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Katarina2 Pokaż wiadomość
Peggy, mam 174cm. Waga 65-66kg jest dla mnie optymalna. Mam prawie 35 lat, 2 dzieci i nie mam parcia na bycie szkieletem. Nie chodzę w super mini ani bardzo skąpym bikini po plaży (ale się zrymowało). Zaczęłam dietę, aby wejść w rozmiar 38 i dobrze się czuć we własnym ciele.
Kiedyś, w trudnym dla mnie okresie, ważyłam 62kg i wyglądałam niezdrowo, wątło, kości mi wystawały. Wydaje mi się, że mam zdrowe podejście do odchudzania. Dziwię się czasem, że dziewczyny przy 175cm, chcą ważyć 55kg. Dla mnie to już niedowaga.

Plan mam taki, aby utrzymać osiągnięty rozmiar i trochę się ujędrnić poprzez ćwiczenia. Bardzo bym chciała utrzymać to jak najdłużej.
Rozumiem, rozumiem Ja mam 169 cm wzrostu i jednak parcie na te 55 kg Ale czy mi wyjdzie - zobaczymy...
Nie mam faceta i tak sobie mówię, że to przez mogą wagę (nie tyle teraz, co jeszcze parę m-cy temu). Więc chcę pod względem wyglądu nie mieć sobie nic do zarzucenia... A nuż coś mi to da.
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:40   #4099
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

tez nie lubie się ważyć codziennie...dziś się zważyłam i to był błąd-powinnam był poczekać jdo soboty.niedzieli...
Scio-a Ty karmisz jeszcze piersią?chyba nie skoro już dietujesz?do kiedy karmiłaś?ja mam dosyć tego,że nie mogę jeść warzyw-zwłaszcza surrowych ze względu na młodą...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 10:07   #4100
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
tez nie lubie się ważyć codziennie...dziś się zważyłam i to był błąd-powinnam był poczekać jdo soboty.niedzieli...
Scio-a Ty karmisz jeszcze piersią?chyba nie skoro już dietujesz?do kiedy karmiłaś?ja mam dosyć tego,że nie mogę jeść warzyw-zwłaszcza surrowych ze względu na młodą...
Ja karmiłam bardzo krótko - 4 czy 5 tygodni tylko. Ale Agata miała ostrą nietolerancje laktozy, wymiotowała po karmieniu, nie przybierała na wadze, miała zaparcia itd. Zaczęłam dokarmiać, potem przeszłyśmy na Nutramigen.
Nie karmienie piersią uważam za moja najwiekszą porażkeżyciową
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:48   #4101
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Dotka, jak już mnie Telik poprawiała tu - kokosa nie można na diecie (złe tłuszcze). Serek topiony light jest w plastrach z hochlandu i w Lidlu np. jest lidlowy. A taki typowy w trójkącikach to widizałam hochland kiedyś http://www.market-jan.pl/photos/towa...1314003812.jpg
kurde a tak mi posmakował ten deser z kokosem :P no cóż znajdę jakiś zamiennik, chociaż kokos zalicza się do orzechów a orzechy wolno ;>

na onecie znalazłąm artykuł o różnych dietach tak w skrócie, jest też o SB
http://zdrowie.onet.pl/fotogalerie/t...foto-male.html
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:22   #4102
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A menu dzisiejsze:
dukanowy chlebek z mikrofal + 2 plasterki drobiowej wędliny
twaróg chudy + gruszka warzywa???
schabowy z makaronem pełno + sos pieczarkowo-pomidorowy z odrobiną papryki. warzywa??? jakaś surówka??
Omlet z ww sosem po zumbie.
SCIO a gdzie warzywa??? Na II fazie nie rezygnujemy z warzyw!!!
Brak przekąsek. Dorzuciłabyś między obiadem a kolacją jakiś zawijaniec warzywny i byłoby lepiej

Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
ehhh mama właśnie obiera marchewkę i kroi jabłka na WSPANIAŁY I MÓJ ULUBIONY sok!! jak ja się powstrzymam! chyba muszę omijać kuchnię łukiem...

Plan na jutro:
śniadanie: omlet z jajek, pieczarek i sera żółtego z oregano
przekąska: trójkącik serka pleśniowego
obiad: sałatka (ser feta,sałata lodowa, oliwki, papryka, pomidor, cebulka, szynka-jak jest, zalane sosem czosnkowym) mam nadzieję, że dużo tego było? - lepiej byłoby dodać kurczaka albo tuńczyka sporo.
przekąska:migdały
kolacja: śledziki w cebulce - w składzie nie mają cukru???
przekąska: ser biały z jogurtem, kokosem, i aromatem - już ktoś pisał. Nie jemy kokosu, poza tym jeżeli to już po kolacji, to białkowo. Lepsze byłby z dwa jajką gotowane.


gdzie można kupić ( i jakiej firmy) serek topiony light? byłam już w kilku sklepach i żadnego light nie widziałam, czytałam że jest z firmy krówka śmieszka ale takiego też nie widziałam
Cytat:
Napisane przez Katarina2 Pokaż wiadomość
Peggy, mam 174cm. Waga 65-66kg jest dla mnie optymalna. Mam prawie 35 lat, 2 dzieci i nie mam parcia na bycie szkieletem. Nie chodzę w super mini ani bardzo skąpym bikini po plaży (ale się zrymowało). Zaczęłam dietę, aby wejść w rozmiar 38 i dobrze się czuć we własnym ciele.
Kiedyś, w trudnym dla mnie okresie, ważyłam 62kg i wyglądałam niezdrowo, wątło, kości mi wystawały. Wydaje mi się, że mam zdrowe podejście do odchudzania. Dziwię się czasem, że dziewczyny przy 175cm, chcą ważyć 55kg. Dla mnie to już niedowaga.

Plan mam taki, aby utrzymać osiągnięty rozmiar i trochę się ujędrnić poprzez ćwiczenia. Bardzo bym chciała utrzymać to jak najdłużej.
Jeny jakie mądre podejście. Powinno się dołączać do każdego postu
Mam zresztą podobne Też dwójka dzieci, tyle, że mam 180 cm i dla mnie 71/70 kg jest dobrą wagą. Ale biegam, ćwiczę w domu, żeby ciało jędrnie wyglądało. Często nie wystarczy schudnąć, a jeszcze częściej podobają mi się dziewczyny, które nie są chude, ale ich ciało wygląda bardzo mhmm apetycznie

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja karmiłam bardzo krótko - 4 czy 5 tygodni tylko. Ale Agata miała ostrą nietolerancje laktozy, wymiotowała po karmieniu, nie przybierała na wadze, miała zaparcia itd. Zaczęłam dokarmiać, potem przeszłyśmy na Nutramigen.
Nie karmienie piersią uważam za moja najwiekszą porażkeżyciową
Scio kochanie, nie martw się karmieniem, tak bywa, ważniejsze jest, żeby Twoje dziecko mogło zawsze na Tobie polegać

Zrobiłam pyszną pastę z soji i ciecierzycy. I zupę z kapusty kiszonej na dzisiaj. Na udkach bez skóry. Mniami
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 12:33   #4103
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Effa nie lubie jeść owoców z warzywami.
Co do obiadu to uznałam ze pomidory+papryka to juz warzywa. Dziś zjadłam to samo.
Zresztą jestem tuż przed wypłatą i na oparach poprzedniej jedziemy. Ale zaraz zrobie sobie srówke z kapusty pekińskiej, papryki, cebulki z sosikiem jakimś.

Ja dosyć późno jem śniadanie koło 9-10 i nie mam kiedy wcisnąć tej II przekąki.

Dzięki za wszelkie porady
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 13:57   #4104
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

No trochę mało. A może kiełki hoduj w domu?
Fakt, że teraz pora na warzywa masakryczna, ale zawsze są mrożone. W lidlu fasola szparagowa za 3 zł bodajże 1 kg lub jakieś warzywa na patelnie. Albo czerwona kapusta na ciepło z jabłkiem?
Ja tam rucolę do wszystkiego pakuję. I sama tez mam problem w tą porę roku z warzywami, czekam na kalafiory, brokuły, świeżą kapustę.
Na szczęście tu gdzie pracuję będa pojutrze otwierać knajpę i surówki mają robione na miejscu. Pewnie oni cukier dodają, ale to moja III faza, więc nie schizuję A sie cieszę

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Tej fasoli oczywiście jest 0,5 kg!!!!
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 14:55   #4105
Katarina2
Raczkowanie
 
Avatar Katarina2
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 62
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Effa, ależ wysoka z Ciebie dziewczyna! Też lubię kobiety o pięknych kształtach, moim ideałem kobiecości jest bardziej J.Lopez niż Angelina J. To taki off topic.

Wracając do diety, są dalsze postępy. Po twarzy i biuście zaczyna być widać, że jest mnie trochę mniej. Chciaż tego biustu najbardziej mi szkoda. W biodrach -2cm, w obwodzie ud po -1cm. Piszę tak dokładnie, bo sama lubię czytać o postępach u innych i mam wtedy większą motywację.
__________________


Edytowane przez Katarina2
Czas edycji: 2012-02-28 o 16:40 Powód: literówka
Katarina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:06   #4106
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Scio-rozumiem cię,ale dobrze wiesz,że takie myślenie jest bardzo destrukcyjnie i źle wpływa na kobietę.Wg mnie ważniejsze jest to na jakiego człowieka wyrośnie dziecko dzięki Wam

Co można zrobic z brokuła?bo chyba można go jeść karmiąc?

Effa
-ale jak to czerwona kapusta z jabłkiem na ciepło
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:46   #4107
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

brokuła można ugotować i zjeść z sosem jogurtowym w towarzystwie jajek, zapiec pod serem
a kapusta czerwona z jabłkiem to standard - dusisz kapustę, dodajesz starte na grubo jabłko i sok z cytryny, doprawiasz

o, ja też uwielbiam rukolę i dodaję do wszystkiego
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:54   #4108
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dziewczyny co mam zjeść o 21.20 jak wracam z Zumby?
A co jecie na zaparcia?
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2012-02-29 o 09:03
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:37   #4109
Katarina2
Raczkowanie
 
Avatar Katarina2
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 62
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

W I fazie na zaparcia pomógł mi bigos. Gotowałam z przepisu SB. Wychodziło go sporo, więc dzieliłam na mniejsze porcje i zamrażałam.

W II fazie na śniadania jem owsiankę. Wrzucam do miseczki płatki owsiane górskie, otręby, dodaję płatki migdałów, pestki dyni i słonecznika, zalewam wrzątkiem i po 10 min gotowe. Działa!!
__________________

Katarina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:22   #4110
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Witam w wiosenny dzień plażowiczki.
Ostatnia jakoś rzadko tu zaglądam, ale to głównie przez nowy plan. W stym semstrze zupełnie mi się zmienił i nie moge sie przestawić.

U mnie dieta na razie dobrze ciągnę jeszcze pierwsza fazę tak do przyszłej środy. Choć w sobote mam jeszce impreze urodzinowa kolegi.


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mam zjeść o 21.20 jak wracam z Zumby?
A co jecie na zaparcia?
Najlepiej jakies białko, bo nie ma co jeść weglowodanów na noc. Możesz zjeść twraożek, sałatkę, jakąś rybe lub kurczaka z warzywami, jajka.
Ja tak jadam jak wracam z fitnessu a wracam czesto po 21 lub 22.
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.