Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 16:40   #4081
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

A to moje pierwsze zakupy
Dla kropeczka ( nie ma jeszcze synuś imienia)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11060033_790858134335325_3511302718006706812_n.jpg (88,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11133856_790857937668678_5292042033196525488_n.jpg (75,0 KB, 25 załadowań)
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:41   #4082
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
O matko ty mnie nie strasz. ... u mnie w rodzinie jest cukrzyca mama i babcia ma kurde oby mi nie przyszła zwłaszcza w ciąży ..

Chociaż u mnie z 3 słodkim to i słodycze i owoce dużo owoców
a ja ostatnio zmuszam się chociaż do jednego jabłka dziennie a jeszcze ostatnio mogłam jeśc i jeść i jabłka i winogrono. A teraz mi przeszło..
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:42   #4083
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
A to moje pierwsze zakupy
Dla kropeczka ( nie ma jeszcze synuś imienia)
Mam z tej serii bodziaki
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:43   #4084
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
A to moje pierwsze zakupy
Dla kropeczka ( nie ma jeszcze synuś imienia)
kropeczek super
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:46   #4085
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
a to badanie z tą glukozą robiłaś/będziesz robić?
to życzę powodzenia z ograniczeniem słodkości, łatwo nie będzie pewnie ale dasz radę
Będę robiła za 2 tyg, bo tak mi gin kazała

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
A to moje pierwsze zakupy
Dla kropeczka ( nie ma jeszcze synuś imienia)
Gdzie tą czapeczkę dorwałaś?
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:48   #4086
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość

Gdzie tą czapeczkę dorwałaś?
sh

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Mam z tej serii bodziaki
Z H&M? fajnie
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:49   #4087
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
sh

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



Z H&M? fajnie
z hm to jest nie ??
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 16:50   #4088
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ah mi się tez te smaki zmieniają co chwile w tej ciąży ..
No ja mam w maju termin na glukozę boje się ze puszcze pawia... Straszne
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:53   #4089
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
cudaśne




Dzięki no muszę się ograniczyć... bo jak już moja gin zwróciła mi uwagę, to coś muszę z tym zrobić Nie mówię, że w ogóle nie będę jadła, ale ja potrafiłam zjeść całe ptasie mleczko na raz, albo 3 snikersy pod rząd... a za godzinę jeszcze z pół paczki delicji... O innych łakociach nie wspomnę... I tak cały Boży dzień Zacznę kupować jakieś paluszki czy coś w tym stylu, żeby zająć buzię czymś, co nie ma czekolady
O kurczę rzeczywiście kawał faceta z niego no i w końcu ktoś większy od mojej malutkiej

Z tym jedzeniem, to rzeczywiście przystopuj, bo do + 30 kg dobijesz

Całe ptasie mleczko szok normalnie ...

Jess czemu nie zadowolona z łupów lumpkowych ?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
A to moje pierwsze zakupy
Dla kropeczka ( nie ma jeszcze synuś imienia)
Ale dzisiaj cudaki wrzucacie
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:54   #4090
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

mms22 paluszki nie-zamiast cukru zawieraja mnóstwo soli,moga powodowac zatrzymainie wody w organizmie,puchniecie,jak chce sie zapchac to kupuje wafle zbozowo ryzowe..takie okragle.ja wole nie szalec bo przy neidoczynnosci chudniecie moze byc trudne ..i tak nie wiem czy skonczy sie na +10kg..w pon ide zbadac tsh i ft4 jak tam..biore200mg eutyroxu i na szczescie na apetyt mi sie nie rzucilo az tak, ale z kolei zaparcia mi wrocily:/
jess widzialam te body w pepco ostatnio,te z wnuczkiem wpadly mi w oko,
apropo dziadkow to dzis moj tata caly dzien na wyjezdzie i Remek mi kwiczy kiedy przyjdzie dziadzia?''jutro do przedszkola, mniejszy bol. choroby wykanczaja mnie psychicznie,do poludnia bylo b,fajnie wspolpracowal i wszystko a teraz juz nic mu nie pasuje..
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:55   #4091
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Będę robiła za 2 tyg, bo tak mi gin kazała



Gdzie tą czapeczkę dorwałaś?
Aha zrozumiałam jak przeczytałam,że tylko cukier będziesz robić, bez glukozy
ja też przed 29 muszę zrobić
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 16:59   #4092
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
O kurczę rzeczywiście kawał faceta z niego no i w końcu ktoś większy od mojej malutkiej

Z tym jedzeniem, to rzeczywiście przystopuj, bo do + 30 kg dobijesz

Całe ptasie mleczko szok normalnie ...
Muszę przystopować ze słodkim, bo poza cukrem, to nie jem nie wiadomo ile

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
mms22 paluszki nie-zamiast cukru zawieraja mnóstwo soli,moga powodowac zatrzymainie wody w organizmie,puchniecie,jak chce sie zapchac to kupuje wafle zbozowo ryzowe..takie okragle.ja wole nie szalec bo przy neidoczynnosci chudniecie moze byc trudne ..i tak nie wiem czy skonczy sie na +10kg..w pon ide zbadac tsh i ft4 jak tam..biore200mg eutyroxu i na szczescie na apetyt mi sie nie rzucilo az tak, ale z kolei zaparcia mi wrocily:/
Jak nie urok, to s.... a ja już od kilku osób słyszałam, ze po takich waflach się tyje to mi zostały jeszcze suszone owoce... Nie przepadam, ale w razie "biedy" będzie
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:05   #4093
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Muszę przystopować ze słodkim, bo poza cukrem, to nie jem nie wiadomo ile



Jak nie urok, to s.... a ja już od kilku osób słyszałam, ze po takich waflach się tyje to mi zostały jeszcze suszone owoce... Nie przepadam, ale w razie "biedy" będzie
Ciężko żyć bez słodyczy, ale stopniowo może się uda

Ja też mam ataki na słodkie, ale zawsze przed spaniem .

Kurka, a ja mam 6,5 kg na plusie i jakoś średnio mnie to cieszy, ale cały czas mam nadzieję, że nie przytyję więcej niż 15 kg. Od pewnego czasu tyję systematycznie 0,5 kg tygodniowo i to ograniczając sobie jedzenie ...
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:07   #4094
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jess mowisz o takich kocykach np turkusowy dla chłopca z malą wyszywaną zaglowką ja mam dla Boryska taki błekitny ze statkiem

mms suszone też tuczą, więc już niewiadomo co jesc

dd1dd ja ostatnio ciagle jablka szamie.. a wczesniej na samą mysl brało mnie na... słodkie tez mnie ostatnio bierze.. ale uwaga tydzien nie jem już żelków!!klas ki:
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:10   #4095
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość

mms suszone też tuczą, więc już niewiadomo co jesc
zostaje chleb i woda


chociaż nie... chleb nie... suchary i woda

a tak serio, to ja też nie będę teraz przeginała w drugą stronę Na pewno będę jadła słodkie, ale postaram się jeść mniej
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:19   #4096
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
zostaje chleb i woda


chociaż nie... chleb nie... suchary i woda

a tak serio, to ja też nie będę teraz przeginała w drugą stronę Na pewno będę jadła słodkie, ale postaram się jeść mniej
hehe dasz radę zrzucic ale faktycznie przystopuj bo wiesz.. wagę jeszcze zrzucisz ale żeby Tobie rozstępy nie wyszły

Fiona a wiesz ,że ja np w pierwszej ciązy sobie myślałam ok ograniczam się i wchodzę na wagę u położnej i załamka bo więcej na plusie niż przypuszczalam. Pozniej się wkurzyłam i jadłam normalnie bez spinki i waga szła mniej do przodu. Teraz kochana to masz mało ja Ciebie na pewno gonię ale boję się wejsc na wagę po świetach poza tym teraz dziecko ma szybsze tempo nabierania masy więc i tak mało przybrałas 6,5 malo
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:26   #4097
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ambiwalentna dzięki za chęć pocieszenia . W pierwszej ciąży tyłam najbardziej do 32 tc, a pózniej praktycznie stanęłam na wadze, mimo że wtedy maluch najwięcej zaczyna przybierać. Może teraz też tak będzie. No nic nie ma co przesadzać też, bo waga dla mnie jest ważna, ale dziecko najważniejsze co by nie było. Z synkiem jadłam co chciałam i na tym etapie co teraz miałam na pewno z 10 kg do przodu.
__________________
Synek
Córa

Edytowane przez fiona27
Czas edycji: 2015-04-08 o 17:27
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:32   #4098
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

fiona ja to się martwie jak będzie lipiec..i te ładne zgrabne laseczki na plazy i ja orka musze sobie jakieś pareo kupić bo nogi mam jak kołki i bez ciązy.. a co dopiero w lipcu..
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:37   #4099
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
fiona ja to się martwie jak będzie lipiec..i te ładne zgrabne laseczki na plazy i ja orka musze sobie jakieś pareo kupić bo nogi mam jak kołki i bez ciązy.. a co dopiero w lipcu..
Nic mi nie mów nawet
U mnie plus,że termin na koniec lipca i nadzieja wielka na poród w połowie miesiąca, więc może nie będzie tak żle. Tylko te upały, a my te podpachy między nogami blee... Ale koniec ! Nie ma co narzekać, bo maluszek nam wszystko wynagrodzi. Tyle na moją księżniczkę czekałam, że na samą myśl o tym, że ją przytulę powoduje łzy w oczach, bo nie sądziłam, że kiedyś tego doczekam
A te laski w wakacje kiedyś też będą wielorybami, tak jak my hihi
__________________
Synek
Córa

Edytowane przez fiona27
Czas edycji: 2015-04-08 o 17:39
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 17:39   #4100
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Vea i Nicole gratuluję Wam dziewczynek Pisałyście ,że musicie się przyzwyczaić do myśli o córciach a ja do myśli odwóch urwisach na chacie Teraz już nie wyobrażam sobie żeby było inaczej i Wy już pewnie tezmoje chłopaki

Ja dziś laski zrealizowalam kupon 20% w H&M kupiłam Boryskowi więcej rzeczy bo dla Tymka do tyle mam,że szok dla tymka przyszedł ten kompelcik H&M co zamowilam dzis mu chcialam kupic ten w dina ale nie bylo w sklepie stacjonarnym Boryskowi kupiłam jeansy jasne.. 4 koszulkii dwie pary spodenek krotkich wyglada w nich bosko
Ja też już sobie nie wyobrażam inaczej I dziękuję!

Też dziś byłam w h&m i wykorzystałam -20%

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
Z naszym Synkiem wszystko w porządku ! Jest zdrowy i duuuuuży! Dosłownie duży... Waży już 800 gram i w sumie nie wiem, czy się cieszyć, czy już bać, bo gin wróży mi duże dziecko przy porodzie. Według niej (i aparatu USG) Igorek waży tyle ile dziecko z tp na 14 lipca... ale termin nam się nie zmienił i został 2 sierpnia Jednak może być tak, jak myślałam, że będzie ważył ok 4kg (bo my z mężem mieliśmy mniej więcej tyle przy porodzie)

Następna wizyta 6 maja
Następną wizytę mamy razem

Wagę ma niezłą synio! Wow, 800g, a moja 320 ważyła w zeszły piątek. Mam nadzieję, że przybierze ładnie na wadze, bo trochę się martwię

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Te białe body z długim rękawem 9,99
pomarańczowe ciemne 5,99
pomarańczowe jasne 5,99
koszulka z misiem w okularach 6,99
body w kotwice 7,99
zielona bluzeczka 5,99
niebieska z dino 5,99
body niebieskie z autem 7,99
drugie niebieskie body 7,99
lepiej niż w lumpku
Boskie ceny A to body w kotwice CUDNE! Szkoda tylko, że nie jest rozpinane z przodu... Ja szukam takich rozpinanych jak najbardziej.

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
Jess mowisz o takich kocykach np turkusowy dla chłopca z malą wyszywaną zaglowką ja mam dla Boryska taki błekitny ze statkiem
Brzmi bosko, macie jakieś fotki?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:42   #4101
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość



Następną wizytę mamy razem

Wagę ma niezłą synio! Wow, 800g, a moja 320 ważyła w zeszły piątek. Mam nadzieję, że przybierze ładnie na wadze, bo trochę się martwię

E no nie masz się czym martwić, bo między naszym tp jest prawie 2 tyg Mój Mały 4 tyg temu ważył coś ok 430g, więc przybyło mu prawie drugie tyle...
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:48   #4102
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Apropp cukrzycy ciążowej, widzicie jaki mam życiowy temat? Tylko siadać i pisać. Kolejny tydzień się zbieram i mam tylko temat
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 17:52   #4103
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów nawet
U mnie plus,że termin na koniec lipca i nadzieja wielka na poród w połowie miesiąca, więc może nie będzie tak żle. Tylko te upały, a my te podpachy między nogami blee... Ale koniec ! Nie ma co narzekać, bo maluszek nam wszystko wynagrodzi. Tyle na moją księżniczkę czekałam, że na samą myśl o tym, że ją przytulę powoduje łzy w oczach, bo nie sądziłam, że kiedyś tego doczekam
A te laski w wakacje kiedyś też będą wielorybami, tak jak my hihi
no fajnie,że sie doczekałas Dzisiaj np spytala mi się kosmetyzka jaka płeć na co ja z usmiechem,że tak jak przeczucie- Chłopiec. Na co ona :" ŁEEEEEEE a ja myślałąm,że będzie dziewczynka..szkoda" i cisza . Na co ja,że fajnie byłoby mieć corcie ale już się ciesze na dwoch chłopcow. Na co ona " Może sie pomylil lekarz" Mowię ,że nie ma takiej opcji a zresztą teraz to juz bym nie chciała to moj TYmek na co laska " no może się zmieni jeszcze i będzie dziewczynka" Tak mnie poirytowała juz tym: ze ja do niej " ale co ma się zmienić On ma w przyszłości zmienić płec? Bo jets na 100% chlopcem"

Nie wiem trochę mi przykro na takie reakcję bo ja juz się ciesze a tu takie słowa jakby nie wiem.. jakaś tragedia. No ale coz nie każdy rodzić się z kulturą. NIGDY nie powiedziałam tak kobiecie w ciązy wrecz zawsze staram się pocieszac ale ona młoda jeszcze może dojrzeje AA i mowila co ma klientke w ciazy to chłopiec.. ostatnio dopiero jedna dziewczynka się trafiła
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 18:07   #4104
fiona27
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 543
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
no fajnie,że sie doczekałas Dzisiaj np spytala mi się kosmetyzka jaka płeć na co ja z usmiechem,że tak jak przeczucie- Chłopiec. Na co ona :" ŁEEEEEEE a ja myślałąm,że będzie dziewczynka..szkoda" i cisza . Na co ja,że fajnie byłoby mieć corcie ale już się ciesze na dwoch chłopcow. Na co ona " Może sie pomylil lekarz" Mowię ,że nie ma takiej opcji a zresztą teraz to juz bym nie chciała to moj TYmek na co laska " no może się zmieni jeszcze i będzie dziewczynka" Tak mnie poirytowała juz tym: ze ja do niej " ale co ma się zmienić On ma w przyszłości zmienić płec? Bo jets na 100% chlopcem"

Nie wiem trochę mi przykro na takie reakcję bo ja juz się ciesze a tu takie słowa jakby nie wiem.. jakaś tragedia. No ale coz nie każdy rodzić się z kulturą. NIGDY nie powiedziałam tak kobiecie w ciązy wrecz zawsze staram się pocieszac ale ona młoda jeszcze może dojrzeje AA i mowila co ma klientke w ciazy to chłopiec.. ostatnio dopiero jedna dziewczynka się trafiła
Jakaś głupia ta laska
A to niby chłopcy są gorsi ? Bez przesady. Chciałam mieć córkę od zawsze, tak jak Ty pewnie, ale jakby był chłopiec, to też bym była szczęśliwa, bo najważniejsze to zdrowe dziecko.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

springtime, a jak Twoje maluszki ? Czytasz, a nic nie piszesz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Jeszcze pytanko . Jakie kupujecie butelki ? Tak myślę nad medela calm, bo sprawdza się przy karmieniu mieszanym w razie jakbym musiała dokarmiać, albo dawać mleczko odciągnięte, to dziecko dzięki tej butelce nie odsunie się od piersi, bo imituje ssanie z piersi. Z drugiej strony też podobno przeciekają i dziecko jak już się zassie to się krztusi.... każdy pisze co innego.
__________________
Synek
Córa
fiona27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 18:08   #4105
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Nicole jak dojdę do ładu z wizazem to Ci wrzucę jaki kocyk kupiłam dla Tymka. Minky błekitny, a ten błekitny ze stateczkiem dla Boryska to kupiłam dwa lata temu:P teraz widziałam śliczne turkusowe z żaglówką


Fiona pewnie,że chciałam córcię nawet w pierwszej ciązy to miałam ogromnę parcie. Teraz to już byłam raczej pewna,że będzie chłopiec .tak jak pisalam u nas w mieście rzadkośc parka i to ze starszym synem- choć gdzieś tam nadzieja była Mam nadzieję ,że chlopcay będą się dogadywać bo jak nie no i mniej kasy będę tracic na ciuchy - CHYBa:
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 18:14   #4106
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Hej mamusie
Wroce do Was za "chwile"(musze ogarnac zdrowie). Od Swiat mam wirusowke i wlasnie jestem na kroplowce.
Nie zapomnialam o Was
Buziaki
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 18:15   #4107
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

JUSIOWA podaj w pw swoje dane - tp, termin wizyty i płeć to Cie dopisze

MMS - super, ze wszystko w porządku ! 800g ? Wow
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 18:16   #4108
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez fiona27 Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanko . Jakie kupujecie butelki ? Tak myślę nad medela calm, bo sprawdza się przy karmieniu mieszanym w razie jakbym musiała dokarmiać, albo dawać mleczko odciągnięte, to dziecko dzięki tej butelce nie odsunie się od piersi, bo imituje ssanie z piersi. Z drugiej strony też podobno przeciekają i dziecko jak już się zassie to się krztusi.... każdy pisze co innego.
Z Lovi z młodym się sprawdziły przy mieszanym karmieniu. I laktator też mam taki a jest bez butelki to chociaż jedną trzeba będzie kupić. W niebieskim pudełku dawali kiedyś z avent.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 18:24   #4109
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Roxi czy Ty kupowałaś już jakies ciuszki z Nexta?
Jeśli tak to jak wypada rozmiarówka Podobnie jak w h&m?
Nie wiem czy wziąść r.56 czy 62???
Chcę wziąść kompleciki z tshirtami i spodenkami krótkimi i rampersy tak zeby na sierpien pasowaly ...
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 18:26   #4110
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Hej mamusie
Wroce do Was za "chwile"(musze ogarnac zdrowie). Od Swiat mam wirusowke i wlasnie jestem na kroplowce.
Nie zapomnialam o Was
Buziaki
Trzymaj się i zdrowiej
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.