Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 20:59   #4081
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eee tam ...
Ja w tamtym roku (o kurcze, 1.06 będzie rok ) rozstałam sie z chłopakiem, mając 25 lat i myslałam że już szanse marne na "normalnego" faceta, zwłaszcza, że okazji do poznania znikome (znajomi porozrzucani po świecie/Polsce, na imprezy nie chodzę). A tu suprajs Co prawda musiałam troche o niego "powalczyć", pocierpieć, podołować się, ale udało się i teraz,, w wieku 26 lat wkońcu mam własnie normalnego i sensownego mężczyznę

Głowa do góry i troche wiary

Trzymam kciuki :trzymam:
No też tak miałam, teraz myślę pozytywnie Dzięki za kciuki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się staram jeść już normalnie, ale zajmuje to sporo czasu. Chociaż wczoraj na juwenaliowym grillu musiałam sobie odpuścić kiełbaski, bo nie byłam w stanie się z nimi męczyć.
Ja niby też, ale skutkuje to większym bólem dziąseł Nawet pomidory są za twarde, ja nie wiem, w poniedziałek minie tydzień i jak nie przejdzie, to dzwonię do dentystki

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czym się będę smarować jak mi się moja Avenka skończy a jest już naprawdę na wyczerpaniu. Nigdzie jej nie mogę znaleźć, Clarinsa nie chcę zaczynać bo wiem, że będzie za ciężki na teraz. Mam jeszcze miniaturkę kremu nawilżająco - matującego z tego zestawu Murada, nawet fajny jest, choć pod makijaż za lekki.
To co? Iść jutro do apteki? Mogę postarać się zdobyć, tylko nie wiem, czy mówisz o HOL czy HOR


Magju, przepraszam, zapomniałam, że prosiłaś o przepis na tę tartę. Wklejam go z innego forum, bo już go raz tam przepisywałam

laxpaj, czyli tarta z łososiem (i szpinakiem)
Potrzebne są:
1. porcja ciasta francuskiego lub kruchego (zagniecione 3 dl mąki, 125 g masła, 3 łyżki zimnej wody)
2. 1 por
3. 300 g szpinaku (mrożonego, nie wiem, ile to będzie świeżego) - daję zawsze całe opakowanie, czyli chyba 450 g
4. 1-2 łyżki masła
5. 1 kostka bulionu rybnego (myślę, że warzywny będzie też dobry)
6. 3 jaja
7 100 ml śmietany
8. 250 g sera homogenizowanego naturalnego
9. trochę ponad szklanka startego żółtego sera
10. 1/2 łyżeczki gałki muszkatołowej
11. 200 g łososia w kawałkach (wędzonego lub świeżego, ale wtedy trzeba odpowiednio dosolic) - ja robię zawsze z łasosiem sałatkowym - wędzonym, jest już w kawałkach
12. na wierzch: świeży tymianek i bazylia

No i tak:
Por posiekac. 2, 3, 4, 5 podsmażyc na patelni, tak żeby por lekko zmiękł.
6,7,8 zmiksowac i dodac 10.
Nagrzac piekarnik do 225 stopni.
Formę do tarty posmarowac troche maslem i wylepic ciastem. Połowę łososia wyłożyc na ciasto, następnie połowę masy szpinakowej, na to 1/3 sera i znowu tak samo, na całośc wylac śmietanę, posypac pozostałym serem. Piec ok. 30 minut, podawac gorące, posypane ziołami. Smacznego


Ech, cały dzień spędziłam pisząc program a coś nie wychodzi Idę się rolniczyć, bo już mi oczy wypadają przez ten komputer Dobranoc
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:18   #4082
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
To co? Iść jutro do apteki? Mogę postarać się zdobyć, tylko nie wiem, czy mówisz o HOL czy HOR
Izuś dziękuję za propozycję ale nie chcę cię fatygować. Jak już nie będę się miała czym smarować to się sama tam przejadę, zwłaszcza że w przyszłym tygodniu pewnie i tak będę musiała się przejechać na SGGW więc będę tamtędy przechodziła.
Poluję na wersję HOL choć HOR też nigdzie nie ma, jak zniknęły w połowie lutego tak np. w SP do tej pory ich nie ma
Ja się chyba też jeszcze dziś wezmę za rolniczenie, jakiś peeling i maseczkę przydałoby się zrobić, mam ochotę też przetestować któryś z tych nowych szamponów Herbal Essences ale rozsądek każe mi najpierw wykończyć zaczęte sztuki
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:30   #4083
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hosenka*kochanie to mnie trochę pocieszyłyście bo mam skończone 25 lat i jestem na rozdrożu rozstać się czy dalej ciągnąć ten dziwny związek, w którym nie czuję się doceniana i kochana.
Ostatnio "kocham cię " to w moim związku słowa tabu.
Z drugiej strony nie lubię być sama ze sobą,samotność jest straszna.
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 22:55   #4084
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja niby też, ale skutkuje to większym bólem dziąseł Nawet pomidory są za twarde, ja nie wiem, w poniedziałek minie tydzień i jak nie przejdzie, to dzwonię do dentystki
Długo czekasz. Chyba za długo Cię to męczy. Ja dzisiaj zjadłam pół pudełka bardzo twardych ciastek i było w miarę bezboleśnie, a przecież jestem 2 dni po ósemce, nie mówiąc o normalnym jedzeniu - z tym sobie radzę małymi i czasochłonnymi kęsami, ale bez wielkiego bólu już.

Nie wiem, czy dentystka Ci polecała, ale pewnie tak, bo to chyba znany duet - płukanka Eludril i żel Elugel - przynoszą dużą ulgę (tzn. żel mniejszą albo ja go nie doceniam), ale płukanka przynosi cudowną ulgę i wspaniale koi pokiereszowane dziąsła, kiedy jeszcze przed pierwszym zabiegiem, jak ósemki zaczynały się wyżynać, miałam jedną wielką ranę zamiast dziąseł, to była cudowna rzecz.

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Hosenka*kochanie to mnie trochę pocieszyłyście bo mam skończone 25 lat i jestem na rozdrożu rozstać się czy dalej ciągnąć ten dziwny związek, w którym nie czuję się doceniana i kochana.
Ostatnio "kocham cię " to w moim związku słowa tabu.
Z drugiej strony nie lubię być sama ze sobą,samotność jest straszna.
Na własnym przykładzie uważam, że związek, w którym czujemy się źle, nie ma sensu i lepiej go zakończyć, bo jak się potem wiążemy z kimś innym, przy kim codziennie możemy powiedzieć "jestem sobą w 100% i jestem szcześliwa i czuję, że jestem odpowiednio traktowana", to nie możemy uwierzyć w to, że wcześniej długie lata byliśmy z kimś innym i że będąc w związku można czuć się źle.

A samotność wcale nie jest straszna, moim zdaniem jest całkiem ok, żeby się oczyścić z uczuć porozstaniowych, sentymentów i żalu i móc potem wejść w nowy związek z czystą kartą i sumieniem, a nie traktowac nowej znajomości jako chusteczki do ocierania łez po porprzedniej,

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2009-05-08 o 22:57
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 22:57   #4085
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Izuś dziękuję za propozycję ale nie chcę cię fatygować. Jak już nie będę się miała czym smarować to się sama tam przejadę, zwłaszcza że w przyszłym tygodniu pewnie i tak będę musiała się przejechać na SGGW więc będę tamtędy przechodziła.
Poluję na wersję HOL choć HOR też nigdzie nie ma, jak zniknęły w połowie lutego tak np. w SP do tej pory ich nie ma
No weź mi to przestań Pisz, to jutro tam wejdę, wieczorem nie ma kolejek A SGGW baardzo daleko stamtąd jest

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Hosenka*kochanie to mnie trochę pocieszyłyście bo mam skończone 25 lat i jestem na rozdrożu rozstać się czy dalej ciągnąć ten dziwny związek, w którym nie czuję się doceniana i kochana.
Ostatnio "kocham cię " to w moim związku słowa tabu.
Z drugiej strony nie lubię być sama ze sobą,samotność jest straszna.
Trzymam kciuki, żebyś podjęła dobrą decyzję A samotność jest najstraszniejsza, jeśli się o niej myśli


Hej, dziewczyny, czy są już jakieś plany jak się widzimy w niedzielę? Mnie jutro cały dzień nie ma, będę dopiero w nocy, to proszę o jakąs wiadomość
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 23:08   #4086
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No weź mi to przestań Pisz, to jutro tam wejdę, wieczorem nie ma kolejek A SGGW baardzo daleko stamtąd jest
Jeśli to jest ta apteka w pasażu zaraz jak się wychodzi ze stacji metra Ursynów (kierunek Beli Bartoka czy jakoś tak) to przechodzę tamtędy, więc to naprawdę żaden problem. Chyba, że źle zrozumiałam i chodziło ci o jakąś inną to ewentualnie bym cię mogła wykorzystać ale naprawdę nie chcę robić problemu, zwłaszcza, że zastanawiam się jeszcze nad żelem do cery normalnej i mieszanej Galenic (z tej serii co Ice ma do skóry suchej). Więc na razie naprawdę podziękuję ci za chęć pomocy, ale wiedz że doceniam to, że jesteś taka kochana


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, czy są już jakieś plany jak się widzimy w niedzielę? Mnie jutro cały dzień nie ma, będę dopiero w nocy, to proszę o jakąs wiadomość
No właśnie, sleepy, aante, wiecie już kiedy przyjeżdżacie do Wawy? Może chcecie mały orszak powitalny na dworcu? Jakby coś to ja jestem cały dzień do dyspozycji. Szkoda tylko, że chyba ma lać cały dzień, nie wiem, czy uda nam się w taką pogodę skoczyć na Pola M.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 07:32   #4087
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry
Ale dziś beznadziejny dzień - pochmurno i zimno od rana A ja liczyłam na to, że się powygrzewam na słoneczku trochę. Z drugiej jednak strony może to dobry moment żeby moją pracę lic. zacząć pisać(tzn. muszę zacząć od przeczytania kilku ustaw, a że są długie to zajmie mi to trochę czasu). Muszę się zmobilizować w końcu Postanowiłam, że jak w lipcu będę mieć w pracy wolne przez miesiąc tak jak szefowa nam zaproponowała, to wtedy chcę już coś pisać a nie brać się dopiero za przeglądanie materiałów.


Widzę, że temat zszedł na związki Ja jestem sama od 1,5 roku i nie narzekam. Z początku było ciężko, ale zgadzam się z ice - nie warto tkwić w związku, gdzie nie jest się szczęśliwym Mnie póki co samotność nie przeszkadza. Mam pracę i właściwie dzięki temu mam się czym zająć, mam kontakt z ludźmi i nie czuję się osamotniona. Faceta nie szukam, bo wychodzę z założenia, że jak się trafi to będzie a jak nie to płakać nie będę. Myślę, że od dłuższego czasu sama dobrze sobie daję radę i staram się być kobietą samodzielną
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 08:01   #4088
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
No właśnie, sleepy, aante, wiecie już kiedy przyjeżdżacie do Wawy? Może chcecie mały orszak powitalny na dworcu? Jakby coś to ja jestem cały dzień do dyspozycji. Szkoda tylko, że chyba ma lać cały dzień, nie wiem, czy uda nam się w taką pogodę skoczyć na Pola M.
Proponuję odwiedzenia MACa i może jakiś obiad w Bordo?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:29   #4089
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Proponuję odwiedzenia MACa i może jakiś obiad w Bordo?
Jestem za
A coś konkretnego kusi cię w MACu?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:52   #4090
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Proponuję odwiedzenia MACa i może jakiś obiad w Bordo?
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Jestem za
A coś konkretnego kusi cię w MACu?
Ja też jestem za

Naprawdę ma lać?

Po wczorajszej imprezie mam kaca Gorzej, że nie tylko "fizycznego" No ale co się wytańczyłam i pośmiałam to moje
Jak się ogarnę planuję wielką czystkę w kolorówce

EDIT: Napisałam smsa do Aantee, bo chyba nie ma dostępu do netu. Czekamy jeszcze na Sleepy i wtedy się umówimy na konkretną godzinę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2009-05-09 o 10:08
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 11:05   #4091
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Jestem za
A coś konkretnego kusi cię w MACu?
Chcę zobaczyć nowe cienie i kolory róży
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja też jestem za
Lubię Twój podpis nagrałabyś mi foteczki z Wro?
U mnie kończą się dwa żele do twarzy i dwie wody termalne, tonik, krem Biodermy , żele, szampony i odżywki, ale to norma i nie ma czym się chwlaić.
Jak zrobisz czystkę w kosmetyczce to proszę o pw, co ciekawego chcesz sprzedać... ja przygotowuję się psychicznie do sprzedania chyba cieni, bo dziś je przeglądałam i mam za dużo.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 12:02   #4092
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja też jestem za

Naprawdę ma lać?

Po wczorajszej imprezie mam kaca Gorzej, że nie tylko "fizycznego" No ale co się wytańczyłam i pośmiałam to moje
Jak się ogarnę planuję wielką czystkę w kolorówce

EDIT: Napisałam smsa do Aantee, bo chyba nie ma dostępu do netu. Czekamy jeszcze na Sleepy i wtedy się umówimy na konkretną godzinę
Uhuu, no to się musiało dziać
W prognozie pogody zapowiadali na jutro deszcz, ale może się nie sprawdzi (mam nadzieję).
Też bym chętnie zrobiła czystkę w kolorówce, wiem, że na pewno chcę się pozbyć kilku rzeczy tylko nie wiem, czy wystawić je na targowisko czy na All. W sumie bardziej by mi się kaska przydała, ale ciekawe czy znajdę nabywców
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:13   #4093
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Lubię Twój podpis nagrałabyś mi foteczki z Wro?
U mnie kończą się dwa żele do twarzy i dwie wody termalne, tonik, krem Biodermy , żele, szampony i odżywki, ale to norma i nie ma czym się chwlaić.
Jak zrobisz czystkę w kosmetyczce to proszę o pw, co ciekawego chcesz sprzedać... ja przygotowuję się psychicznie do sprzedania chyba cieni, bo dziś je przeglądałam i mam za dużo.

Pewnie, że nagram Madziarra jeśli będziesz to ja też czekam na płytkę z Twoimi fotkami...
A czego się pozbywać będę to Ci jutro powiem, ale raczej nic co by Cię zainteresowało z Twoim upodobaniem do "róży,które widać"

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Uhuu, no to się musiało dziać
W prognozie pogody zapowiadali na jutro deszcz, ale może się nie sprawdzi (mam nadzieję).
Też bym chętnie zrobiła czystkę w kolorówce, wiem, że na pewno chcę się pozbyć kilku rzeczy tylko nie wiem, czy wystawić je na targowisko czy na All. W sumie bardziej by mi się kaska przydała, ale ciekawe czy znajdę nabywców
Oj działo się , działo Też wolę kasę, w targowisko nie chce mi się bawić.

Ja też mam nadzieję, że się nie sprawdzi, bo chciałabym iść gdzieś na słoneczko a nie spędzać cały dzień w sklepach
Ewa mi napisała, że będzie w Wawie o 11.30, ja też coś koło tego mogę być.
A jak reszta?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 12:54   #4094
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Oj działo się , działo Też wolę kasę, w targowisko nie chce mi się bawić.

Ja też mam nadzieję, że się nie sprawdzi, bo chciałabym iść gdzieś na słoneczko a nie spędzać cały dzień w sklepach
Ewa mi napisała, że będzie w Wawie o 11.30, ja też coś koło tego mogę być.
A jak reszta?
To ja też tak będę, tylko napiszcie mi, gdzie się spotykacie.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:11   #4095
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
To ja też tak będę, tylko napiszcie mi, gdzie się spotykacie.
Jak zawsze, w ZT pod H&M
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:16   #4096
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dziewczyny zazdroszczę Wam spotkania

U mnie wyszło słońce i zrobiła się straszna duchota Ale nie zniechęcam się. Idę z aparatem na spacer
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:21   #4097
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Uhuu, no to się musiało dziać
W prognozie pogody zapowiadali na jutro deszcz, ale może się nie sprawdzi (mam nadzieję).
Też bym chętnie zrobiła czystkę w kolorówce, wiem, że na pewno chcę się pozbyć kilku rzeczy tylko nie wiem, czy wystawić je na targowisko czy na All. W sumie bardziej by mi się kaska przydała, ale ciekawe czy znajdę nabywców
Liz wzięłabyś na jutro brązer MAca? I daj znać czego chcesz się pozbyć, może czegoś mi brakuje
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość

Pewnie, że nagram Madziarra jeśli będziesz to ja też czekam na płytkę z Twoimi fotkami...
A czego się pozbywać będę to Ci jutro powiem, ale raczej nic co by Cię zainteresowało z Twoim upodobaniem do "róży,które widać"
A może jednak się coś znajdzie ciekawego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:30   #4098
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

przejrzalam gazetke Natury i zaraz jade na male zakupy. moje ulubione plyny do kapieli Apart sa w dwupaku w korzystnej cenie, wezme sobie ze dwa, trzy; do tego moj tusz dzisiaj umarl, kasy na wysokopolkowca brak, sprawie sobie te nowosc Maybelline; kusza mnie tez mgielki do opalania L'Oreala, spf20 bylaby akurat do nog; kusi mnie przepotwornie Shine Gelee - jesli znajde odpowiedni odcien to kto wie, kto wie .

mam straszne zaleglosci w KWC a checi do recenzowania brak. moze dzisiaj zmobilizuje sie i skrobne kilka recenzji [mialam w planach pisanie mgr ale... to moze poczekac ].

podjadam truskawki. jeszcze nie nasze ale juz smakuja jak trusakwki a nie wielkie czerwone cosie napompowane woda
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 13:55   #4099
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jak zawsze, w ZT pod H&M
Oki

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zazdroszczę Wam spotkania
Isa, zapraszamy do nas w takim razie Wskakuj w pociąg, 3 godziny i jesteś u nas

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Liz wzięłabyś na jutro brązer MAca? I daj znać czego chcesz się pozbyć, może czegoś mi brakuje
Estella, myślisz że mam coś, czego tobie jeszcze brakuje? Oki, wezmę brązer na jutro, choć jestem na 90% pewna, że będzie dla ciebie za ciemny. Powiem ci jutro co chcę ewentualnie opylić.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
podjadam truskawki. jeszcze nie nasze ale juz smakuja jak trusakwki a nie wielkie czerwone cosie napompowane woda
Też jadłam już tegoroczne truskawki ale właśnie trafiłam na takie czerwone-coś napompowane wodą chyba poczekam na nasze polskie.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 14:51   #4100
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII



Wróciłam wcześniej ze szkoły, bo musze napisać parce na jutro i nauczyć sie na egzamin na jutro
Potem sprzatnie i Samiec przychodzi

W watku o nowościach, jest info o nowych peelingach Joanny - są one antycellulitowe: kawa, imbir, gorzka pomarańcza (na stronie już są)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 14:57   #4101
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam straszne zaleglosci w KWC a checi do recenzowania brak. moze dzisiaj zmobilizuje sie i skrobne kilka recenzji [mialam w planach pisanie mgr ale... to moze poczekac ].
Ja się ostatnio zebrałam ze 2 tygodnie temu i naskrobałam kilka recenzji, ale na więcej zabrakło mi weny. Od kilku dni zaglądam do czekających na zrecenzowanie produktów, ale mi się nie chce.

Kupiłam dzisiaj chusteczki Lactacyd i chusteczki do demakijażu Garnier Skóra Wrażliwa - TŻ sprawił sobie domek letni na działkę i chyba czekają mnie teraz weekendy pod miastem, póki co bez bieżącej wody i prądu, dziś pierwszy - testowy.

Fajny taki 'niby-survival', 15 minut drogi od domu - zawsze można skoczyć skorzystać z cywilizacji i kosmetyków.


Sprawy uczelniane leżą i kwiczą i wyją i zaczyna być kiepsko z czasem, ale pewnie gdybym nie spędzała weekendu za miastem, to i tak na jakiejś juwenaliowej imprezie, więc na jedno wychodzi, a dla zdrowia lepiej tak.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 15:48   #4102
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mam straszne zaleglosci w KWC a checi do recenzowania brak. moze dzisiaj zmobilizuje sie i skrobne kilka recenzji [mialam w planach pisanie mgr ale... to moze poczekac ].
A ja się bardzo zmobilizowałam i mam pół pracy gotowe! Dzisiaj widziałam się z promotor i zaczynam badania, mam nadzieję, że sprawnie pójdzie, bo potrzebuję sporo osób przebadać.
Teraz siedzę i piszę pracę na 'Kliniczne studium przypadku'.
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Estella, myślisz że mam coś, czego tobie jeszcze brakuje? Oki, wezmę brązer na jutro, choć jestem na 90% pewna, że będzie dla ciebie za ciemny. Powiem ci jutro co chcę ewentualnie opylić.
Jasne, że mi brakuje! Tylko nie wiem czego piątej klepki
Z niecierpliwością czekam na Twoją "czystkę" kosmetyczną
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj chusteczki Lactacyd i chusteczki do demakijażu Garnier Skóra Wrażliwa - TŻ sprawił sobie domek letni na działkę i chyba czekają mnie teraz weekendy pod miastem, póki co bez bieżącej wody i prądu, dziś pierwszy - testowy.
To ja poproszę o zrecenzowanie tych chusteczek Garniera, czy dobrze zmywają makijaż i nie podrażniają skóry
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:05   #4103
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
To ja poproszę o zrecenzowanie tych chusteczek Garniera, czy dobrze zmywają makijaż i nie podrażniają skóry
Ok, chociaz moja recenzja będzie chyba póki co niezbyt miarodajna, bo cały mój makijaż to minerały TBS i róż, więc co do np. zmywania tuszu i cieni się nie wypowiem po tym weekendzie.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:36   #4104
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
TŻ sprawił sobie domek letni na działkę i chyba czekają mnie teraz weekendy pod miastem, póki co bez bieżącej wody i prądu, dziś pierwszy - testowy.

Fajny taki 'niby-survival', 15 minut drogi od domu - zawsze można skoczyć skorzystać z cywilizacji i kosmetyków.
Super

A my "straciliśmy" nasze gniazko na kilka miesięcy i już mi brakuje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:26   #4105
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zebrałam ze 2 tygodnie temu i naskrobałam kilka recenzji, ale na więcej zabrakło mi weny. Od kilku dni zaglądam do czekających na zrecenzowanie produktów, ale mi się nie chce.
ja naskrobalam az 4 i mi sie odechcialo
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Sprawy uczelniane leżą i kwiczą i wyją i zaczyna być kiepsko z czasem, ale pewnie gdybym nie spędzała weekendu za miastem, to i tak na jakiejś juwenaliowej imprezie, więc na jedno wychodzi, a dla zdrowia lepiej tak.
ja od wtorku siedze w Gorcach nie moglam wysiedziec w miescie. za oknami mam cisze i zielen. wzielam ze soba niby wszystko, czego do nauki mi trzeba, ale wole siedziec w ogrodzie i gapic sie na Tatry
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A ja się bardzo zmobilizowałam i mam pół pracy gotowe! Dzisiaj widziałam się z promotor i zaczynam badania, mam nadzieję, że sprawnie pójdzie, bo potrzebuję sporo osób przebadać.
Teraz siedzę i piszę pracę na 'Kliniczne studium przypadku'.
mnie jeszcze jakos nie cisnie ale pierwszy rozdzial powinnam miec napisany... ale jakos zmusic sie nie moge...
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
To ja poproszę o zrecenzowanie tych chusteczek Garniera, czy dobrze zmywają makijaż i nie podrażniają skóry
ja mialam te chusteczki. oczu nimi co prawda nie zmywalam, ale z wakacyjnymi zanieczyszczeniami [resztki filtra, piasek, kurz...] radzily sobie wysmienicie.

nie poszalalam zbytnio na zakupach. wzielam tylko spray do lokow L'Oreala, pianke Nivea, filtr w sprayu i platki kosmetyczne. tuszu nie bylo w czarnym kolorze, szminki Shine Gelee maja tak paskudne opakowania ze sie nie zdecydowalam na zadna. strasznie kanciaste i niewygodne. limitowanka Essence mnie nie zachwycila, mialam wziac jakis lakier do paznokci ale kolory mi nie podeszly.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:44   #4106
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

hoop Hooop! czy mnie jeszcze ktoś tutaj pamięta?
Uznałam że nie wytrzymam już więcej nadrabiania bez odzywania się... Postanowiłam, że póki nie nadrobię całego wątku to nie dołączę ponownie, ale czytając stwierdzam, ze jesteście tak kochane, że moje życie bez Was jest gorsze...i muszę złamać postanowienie.
jestem na 15.02.09. przeczytałam już parę tysięcy postów i nie wytrzymam więcej... będę na bieżąco i będę nadrabiać! Całuję WAS!!!

No więc Ziz, ja z nowej limitowanki Essence wzięłam błyszczyk, jest bardzo fajny- super kolor, konsystencja gęsta i długo się trzyma i czekoladowy zapach, ale wadą jest to, że odcina mi się na ustach białą krechą po jakims krótkim czasie.

Nadrabiając wątek zostałam skuszona i kliknęłam Effaclar K zestaw i pędzel TBS (na razie)
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:57   #4107
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
hoop Hooop! czy mnie jeszcze ktoś tutaj pamięta?
Uznałam że nie wytrzymam już więcej nadrabiania bez odzywania się... Postanowiłam, że póki nie nadrobię całego wątku to nie dołączę ponownie, ale czytając stwierdzam, ze jesteście tak kochane, że moje życie bez Was jest gorsze...i muszę złamać postanowienie.
jestem na 15.02.09. przeczytałam już parę tysięcy postów i nie wytrzymam więcej... będę na bieżąco i będę nadrabiać! Całuję WAS!!!

No więc Ziz, ja z nowej limitowanki Essence wzięłam błyszczyk, jest bardzo fajny- super kolor, konsystencja gęsta i długo się trzyma i czekoladowy zapach, ale wadą jest to, że odcina mi się na ustach białą krechą po jakims krótkim czasie.

Nadrabiając wątek zostałam skuszona i kliknęłam Effaclar K zestaw i pędzel TBS (na razie)
Luskap, witaj Widzę, że lektury będziesz miała na kilka tygodni ale wpadaj tu częściej.
A który pędzel TBS kliknęłaś? Ja mam ten do pudru ale chcę się go pozbyć. Jak dla mnie jest za miękki i nie znalazłam dla niego żadnej funkcji
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:06   #4108
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

hej! widzę, że tylko my dziś na necie siedzimy w sobotni wieczór!
Myślałamo tym do pudru, ale nie było, może kiedyś kliknę jeszcze. jak na razie mam do pudru z avonu, ale już niezbyt mi się podoba do różu mam z essence z poprzedniej limitowanki i jest świetny a teraz kliknęłam z TBS do podkładu/pudru. zobaczymy To będzie mój pierwszy zakup z TBS dokładnie ten: http://www.allegro.pl/item625575646_..._promocja.html
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:18   #4109
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
hej! widzę, że tylko my dziś na necie siedzimy w sobotni wieczór!
Myślałamo tym do pudru, ale nie było, może kiedyś kliknę jeszcze. jak na razie mam do pudru z avonu, ale już niezbyt mi się podoba do różu mam z essence z poprzedniej limitowanki i jest świetny a teraz kliknęłam z TBS do podkładu/pudru. zobaczymy To będzie mój pierwszy zakup z TBS dokładnie ten: http://www.allegro.pl/item625575646_..._promocja.html
ten pedzel do pudru sypkiego raczej sie nie nada. to typowy pedzel do podkladu. mam takich kilka i sypanca nimi nakladac to sie nie da

ja pedzla do rozu Essence szczerze nie cierpie. nie mialam nigdy gorszego, nawet ten Rossmannowy jest lepszy. ten to takie byle co, rowno nalozyc nim roz to ogromna sztuka. w tej kwestii jestem wierna okraglakowi Sephory, jeszcze sprzed zmianami w czarnej serii. zaluje, ze mam tylko jedna sztuke
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 21:20   #4110
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
hej! widzę, że tylko my dziś na necie siedzimy w sobotni wieczór!
Myślałamo tym do pudru, ale nie było, może kiedyś kliknę jeszcze. jak na razie mam do pudru z avonu, ale już niezbyt mi się podoba do różu mam z essence z poprzedniej limitowanki i jest świetny a teraz kliknęłam z TBS do podkładu/pudru. zobaczymy To będzie mój pierwszy zakup z TBS dokładnie ten: http://www.allegro.pl/item625575646_..._promocja.html
Na to wychodzi
Nie miałam jeszcze nigdy pędzla do podkładu, jakoś tak wygodniej mi nakładać palcami. Może kiedyś się przekonam.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.