Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 4 części naszego wątku?
Mamy majowo-czerwcowe 2013, cz. 4 2 4,35%
Śmiejemy się i gugamy, pierwsze miesiące już za nami. 3 6,52%
Kilkoro dzieci ma już ząbki, innym ciężko idą bąki. 0 0%
Pierwsze skoki już za nami, cieszymy się nowymi umiejętnościami. 0 0%
Bawimy się w pierdziochy i mamy mnóstwo radochy. 1 2,17%
Nasze słodkie niemowlaczki bączki puszczają i marchewką się zajadają. 0 0%
Nasze dzieci radośnie gaworzą i uśmiechy mnożą. 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak nam dobrze w roli matki. 12 26,09%
Mamo, tato kończcie spanie bo przeżywam ząbkowanie! 17 36,96%
Mamo, tato kończcie spanie, kupa czeka na przebranie! 7 15,22%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda - idzie jesień złotoruda! 1 2,17%
Baczki wcinaja pierwsze obiadki, a mamy prowadza wizazowe /łizażowe gadki. 3 6,52%
Bączki wcinają zdrowe obiadki, a mamom ciastka i czekoladki idą w pośladki. 0 0%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 16:58   #4081
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

[QUOTE=Veronic;43111152]hej

Wojtuś na spacerze się dzisiaj spisał
spał prawie 3 godziny
także jesienne spacerki mu służą


deb- spokojnie chustę np NatiBaby kupisz za ok 200zł, a używaną to nawet taniej i nie musisz wiązać z dzieckiem na sobie,
ja już Młodego od jakiegoś czasu wiążę w podwójnego X, bo jest już dla mnie za ciężki do wiązania w kieszonkę

/QUOTE]
Wow 3 godziny spania! U nas ostatnio nawet w nocy nie ma takiego długiego spania
Veronic - no jak się ma doświadczenie w wiązaniu to sobie poradzi, a ja zielona :/
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 16:59   #4082
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
u nas marchewka podejście 2 - nie udane opluł bujaczek, mnie, i wszystko wokół - czyli nie ma się co spieszyć, jutro resztę słoiczka zobacze i jak nic nie zje to czekamy
Oby następnym razem było lepiej

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
u nas 2 podejscie marchewki - super! jadł z chęcią
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:11   #4083
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie irytuj się mamuska, tylko w 100% wykorzystaj te 2 godziny wolności ja tez wolalabym spac 2 godziny w ciągu niż budzic się co chwile i nadal być niewyspana i marudna



tesciowa mojej siostry wiecznie zabierala szymkowego kuzyna na spacer...na cmentarz. fakt, ze maja blisko i po drodze, ale ilez można? dzieciak lepiej wiedział kto gdzie lezy niż inni w rodzinie trochę nas to przerazalo, bo on az kwiczał na widok kościoła, krzyżyka i w kolko wolal amen amen a babcia smiala się, ze może będzie księdzem...także ja wole Twój plan spacerowy
Ale super spacery, no padłam
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja też tak mówiłam ale to nie jest trudne
Szkoda, że nie masz ani ja nie mam
Nie wiem czemu nie Tula, tyle wiem, że ono jest dla samodzielnie siadających...
Zimą też planuję nosić, rozważam zakup kurtki dla dwojga

Veronic nie wiem jak z tymi plecami w praktyce wyjdzie ale chciałabym już spróbować
Justi ale można nosić zimą z przodu czy nie? Kurcze muszę się zastanowić co wybrać...A tydzień temu jak z Vil się widziałam to jeszcze mówiła że żałuje że nie kupiła chusty a ja w zaparte, że ja nie

Mysia - Jakie masz to nosidełko?
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:11   #4084
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Jenny witaj mam nadzieję, że szybko rozwiążecie wszystkie problemy i witamy w klubie Macia też chora

Pearl super, że wynik jałowy!!!

Nuna, ale może ona cały czas była w 97 centylu? Ile ta jej główka ma teraz? i Ile jak się urodziła? Nic sie nie martw, może po kimś ma dużą głowę

Bańka Oby D. wyniki się poprawiły, macie je skontrolować za jakiś czas?
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:29   #4085
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Podczytałam na szybko
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
O jakie ampułki chodzi ??
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Widzę, że znalazłaś Dodam jeszcze, że w rossmanie nie mają, drogeria natura ponad 20zł (nie pamiętam dokładnie).
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:32   #4086
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

hej ..

nuna nie martw się na zapas....no proszę Cię
ile ma obwodu główki teraz??
mój 40 cm..


dziewczyny..ciągle coś..trochę mam problemów i mało czasu
..dzieci..dzieci ..dzieci...
no a nocą mąż

i jeszcze mało tego ..zepsuł nam się piec
i trzeba żeby choc trochę ciepło było..ręcznie nim sterowac..a i tak pod strachem bo ciągle zapala się alarm
__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:32   #4087
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Zamarzam ... mam lekko ponad 20 stopni, ogrzewania nadal brak. Mała dostała dodatkową koszulkę a mnie biorą zatoki
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 17:35   #4088
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Deb, no to wisiadło zdecydowanie odpada ... ale wiesz co, ja tak ciągle się zastanawiam nad nosidełkiem, z tym że sporadycznie będę używać ... może rozejrzymy się nad jakimś używanym i się zrzucimy? tak blisko mieszkasz że można się wymieniać, ja bym potrzebowała 1-2 razy w miesiącu i to głównie jak będę jechać do koleżanki do Jaśkowic ale muszę jeszcze to przemyśleć czy faktycznie bym używała

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dla odmiany jabede smecila :banghead:
Czuje die skapciala w domu z dzieckiem bez mozliwosci wyjcia brakuje minpomyslow na zabawianie m. W sumie to nawet mi sie chce bleee
Zaraz hede musiala dac mu obiad a tez mi sie nie chce niech ktos mnie w lep walnie .... bo cos mi psycha siada ...
przytulam
Przemek też jakiś marudny dziś, mi marudził a mąż wrócił to dziecko radosne, szczęśliwe

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
A na koniec zamiast obciac paznokcia m. Obcielam mu skorke i krew mu leci:banghead:
I plasterek musialam zalozyc:banghead:
każdej z nas się zdarza

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A i wczoraj jak bylam na spacerze to mnie spotkała miła niespodzianka. Po drodze do domu W. zrobił kupala i zaczął trochę plakać.. No to ja szukam jakiegoś miejsca gdzie by tu go przebrać no i napatoczył mi się tylko dom kultury.. a bylam jakies 4 km od domu wiec gdzies by sie przydało go oporządzić. Wchodze i pytam się czy mogłabym gdzieś przebrać dziecko.. Tam pan ciec otworzył mi łazienkę dla niepełnosprawnych, spytał czy mi czegoś nie trzeba, potem mi jeszcze jakiś ręcznik znalazł, ale akurat nie potrzebowałam.. Pozachwycał się Wojtusiem, zawołał drugiego ciecia zeby zobaczyć Wojtusia. No i na odchodne powiedział,że jakbym jeszcze kiedyś przechodzila i chciałą przebrać albo miala inny problem to żebym smiało przychodzila.. Podziękowaam i poszłam hehe

Ale dzisiaj już dla równowagi w biedronie jakis stary dziadek z dziadkowym wózkiem się mnie czepil..
On- A Pani nie moze iść z tym wózkiem jakąs szerszą alejką a nie tu gdzie wąsko?
Ja- Nie mogę bo mi trzeba akurat makaron..
On- A nie możę Pani zostawić gdzieś indziej wózka?
Ja- Pan chyba żartuje. Mam dziecko na drugim koncu sklepu samo zostawić?
On- to się bieże opiekunke i w domu zostawia!
Ja- nie stać mnie na opiekunke!
On- To się z kimś z rodziny zostawia
Ja- cała rodzicna daleko. Niech sobie Pan sam swój wózek na koncu sklepu zostawia! I poszłam. Ale zeby nie bylo pełna kultura nawet głosu nie podniosłam:p
niech sam zostanie w domu dziad jeden
super się zachowali w domu kultury

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a my się przejmujemy czasem takimi pierdołami

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość

Może jednak da się namówić na kawkę to ja też się wepcham do Vil
wpadajcie
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:42   #4089
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Zamarzam ... mam lekko ponad 20 stopni, ogrzewania nadal brak. Mała dostała dodatkową koszulkę a mnie biorą zatoki
Ja tez zamarzla bym
przy 20 hwhe




Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jenny witaj mam nadzieję, że szybko rozwiążecie wszystkie problemy i witamy w klubie Macia też chora

Pearl super, że wynik jałowy!!!

Nuna, ale może ona cały czas była w 97 centylu? Ile ta jej główka ma teraz? i Ile jak się urodziła? Nic sie nie martw, może po kimś ma dużą głowę

Bańka Oby D. wyniki się poprawiły, macie je skontrolować za jakiś czas?



tak aa 2 tyg. I usg tez


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ooo kolejna Nelusia pewnie tez niezla laska



taki etap Nela tez je czasem 2 min. i zastanawiam się w jaki sposób ona się najada...za to w nocy jak sie przyssala to myslalam, ze do rana będzie ciagnac może to tez dziaselka? one przy jedzeniu na pewno trochę bola.

UWAGA, JESLI MNIE WZROK NIE MYLI CHYBA MAMY DWIE BIALE PLAMKI NA DZIASELKACH NO TO BEDA DWA KROLICZE KŁY - GRUBCINKOWE mój maly kochany siekacz mala nie da sobie tam pozagladac, wiec 100% pewności nie mam...




udane te nasze dziewczyny. moja spala od 19 do 11...z przerwami na cyca lenistwo odziedziczyla po mamusi.



wczoraj rozmawiałam o tym z kolezanka...bo ona trzyma zamknięte w lodowce, bo niby w sklepach (rossman np.) jest chłodniej niż w mieszkaniu. ja mam w szafce i chyba nic im nie dolega, szkoda mi miejsca w lodowce otwarte to co innego.



łaaaaaaaaaaał, alez to zleciało! Sto lat Nelusiu! za miesiąc to będzie "biba"

bylam w biedronce, mamy książeczki obrazkowe. jeśli ktoras bardzo chce mogę kupic i wyslac, bo u nas pelna polka...



brawo
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:43   #4090
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
color blue, pawie oczko brawa zza ukończone miesiące.

color cieszę się, że tak pomagasz mamie i że fundacja zgodziła się wam pomóc.

diabli śliczna Nelusia

pearl ale super, że wyniki dobre

i brawa za ujawniające się ząbki

banka mam nadzieję, że leki pomogą synkowi. Szkoda, że u was się tak wali

Dziewczyny byliśmy u neurologa... I ma za dużą główkę, jest na 97 centylu... Mamy zrobić usg główki... Bo mogą być wodniakiOprócz tego faktycznie napięcie mięśniowe jest duże... lewa strona bardzo słaba...Pytałam o tą rehabilitację, czy 3 razy nie za dużo i powiedziała, że nie. Że w większych miastach niektóre dzieci ćwiczą przez np miesiąc 5 razy w tyg... I że trzeba ćwiczyć, póki jest jeszcze mała...





mojego m. Tez glowka na 97 centylu ma 45 cm i moja pediatra mowila ze trzeba kontrolowac
Ja bede na reha to zapytam sie nwurologa
Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam po dłuższej nieobecności
Czasami podczytuję na kom co się tutaj dzieje, ale nie zawsze jest czas, żeby się odezwać Do tego trochę nam się namnożyło różnych problemów i jest du.pa a nie czas na ploty Mam nadzieję, że jeszcze trochę i wszystko się ułoży i zacznę bywać częściej jak kiedyś

Byliśmy dziś z W. u lekarza i niestety jest chory Infekcja górnych dróg oddechowych Nie mamy antybiotyku ani gorączki, ale tak mi szkoda Małego Mniej je, budzi się z płaczem, jak próbuje coś powiedzieć to czasami brakuje mu głosu Oby szybko przeszło I chyba zaraził go synek znajomych jak byli u nas ostatnio, bo dziecko im non stop na coś choruje a niby jak byli to był zdrowy Byliśmy się też zważyć i W. ma 6800 g, czyli przybiera ok 200g na tydzień - to chyba dobry wynik ?? Jesteśmy też po kontroli bioderek i wszystko ok Czeka nas jeszcze za 3 tyg kontrola u chirurga i w listopadzie jeszcze jedna kontrola bioderek.

Od jakiegoś tygodnia próbujemy nowych smaków i póki co jest ok No i poprawiły się też kupki, bo są codziennie

W. w sobotę skończył 4 miesiące , a od jakiś 2 dni ma nową umiejętność - robi bańki ze śliny i pluje

To chyba tyle w skrócie co u nas
W. śpi to może uda mi się trochę poczytać.
Zdrowka dla Wojtusia moj tez smarkaty i brawo za 4mc

Puchatkowa jak u okulisty?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 17:55   #4091
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byliśmy u neurologa... I ma za dużą główkę, jest na 97 centylu... Mamy zrobić usg główki... Bo mogą być wodniakiOprócz tego faktycznie napięcie mięśniowe jest duże... lewa strona bardzo słaba...Pytałam o tą rehabilitację, czy 3 razy nie za dużo i powiedziała, że nie. Że w większych miastach niektóre dzieci ćwiczą przez np miesiąc 5 razy w tyg... I że trzeba ćwiczyć, póki jest jeszcze mała...
no to dużo .... ale jak poćwiczycie będzie wszystko ok, u Przemka się pięknie wszystko wyrównuje

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
my chyba kupimy ceratkowe. gola pupa jej tam sadzac nie będę a wazniejsza dla mnie jest higiena i możliwość utrzymania krzeselka w czystości.
Szymek miał takie i siostra do dzisiaj wspomina jaki wspanialy był ten kosz "na podręczne graty-zabawiacze"
ja w tym koszu trzymam śliniaczki i wilgotne chusteczki do wycierania pysia po jedzeniu

super Nela się koncentruje na książeczce my mamy z tej serii Ciało, kupione kiedyś, może kupię jeszcze Dobre Wychowanie

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Zamarzam ... mam lekko ponad 20 stopni, ogrzewania nadal brak. Mała dostała dodatkową koszulkę a mnie biorą zatoki
u nas nocami spadało do 16 a na noc właśnie wyłączaliśmy ogrzewanie bo czuliśmy gaz
ale dziś był facet, posprawdzał, zamontował przenośny sterownik - czujnik temperatury żeby był w Przemkowym pokoju bo tam jest strasznie zimno i może w końcu ten pokój się ogrzeje

ejjj jak to jest że na dworze 19-20 stopni i jest fajnie a w domu zamarzamy?
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 18:02   #4092
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ejjj jak to jest że na dworze 19-20 stopni i jest fajnie a w domu zamarzamy?
No, ja nie wiem, idę po drugą parę skarpetek, brrr.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:03   #4093
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Deb, no to wisiadło zdecydowanie odpada ... ale wiesz co, ja tak ciągle się zastanawiam nad nosidełkiem, z tym że sporadycznie będę używać ... może rozejrzymy się nad jakimś używanym i się zrzucimy? tak blisko mieszkasz że można się wymieniać, ja bym potrzebowała 1-2 razy w miesiącu i to głównie jak będę jechać do koleżanki do Jaśkowic ale muszę jeszcze to przemyśleć czy faktycznie bym używała



przytulam
Przemek też jakiś marudny dziś, mi marudził a mąż wrócił to dziecko radosne, szczęśliwe



każdej z nas się zdarza



niech sam zostanie w domu dziad jeden
super się zachowali w domu kultury



a my się przejmujemy czasem takimi pierdołami



wpadajcie
Ja jestem prawie zdecydowana na nosidełko - z chustą się boję, że sobie teraz nie poradzę jak mała jest taka duża Już mówiłam mężowi, że trzeba kupić powiedział ok, ale trochęsię przeraził jak uświadomiłam go że 400 zł kosztuje Dostaliśmy becikowe to trzeba je na coś wykorzystać
musze męża puścić na kompa
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:12   #4094
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dla odmiany jabede smecila :banghead:
Czuje die skapciala w domu z dzieckiem bez mozliwosci wyjcia brakuje minpomyslow na zabawianie m. W sumie to nawet mi sie chce bleee
Zaraz hede musiala dac mu obiad a tez mi sie nie chce niech ktos mnie w lep walnie .... bo cos mi psycha siada ...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wolisz z otwartej dloni w tyl glowy czy z piesci w nos? kochana, nie lam się! czasem jest pod gorke żeby za chwile moglo być caly czas z gorki!

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Julcia też tych włosków prawie wcale nie ma Ale to nic urosną Tylko, że ja myślałam, że ona blondyna ale z tyłu te włosy ma kurde ciemne. Jak pójdzie cała w ojca to się pochlastam. Myślałam, że chociaż oczy i włoski będzie miała po mamie
Co do dorosłości to ona jak zobaczy aparat to robi się poważna i wali konkretnego wytrzeszcza Za 10 zdjęć ze dwa są z normalnymi oczkami W załączniku jej sławny wytrzeszcz
fajna jest. a wloski - mnie się wydaje, ze ma jasne ale może to wina lampy itd. najważniejsze żeby rozumki miały mamusine

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
A i misiu zjadl miesny posilek 100 ml w 5 min widac ze smakowal

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to teraz będzie rosl 3 razy szybciej
fajny ma sliniak! taki hmm osobisty
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:33   #4095
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
UWAGA, JESLI MNIE WZROK NIE MYLI CHYBA MAMY DWIE BIALE PLAMKI NA DZIASELKACH NO TO BEDA DWA KROLICZE KŁY - GRUBCINKOWE mój maly kochany siekacz mala nie da sobie tam pozagladac, wiec 100% pewności nie mam...


A jakie miała objawy ??

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
A i misiu zjadl miesny posilek 100 ml w 5 min widac ze smakowal
Śliczny Misiu

Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość
Dzisiaj byliśmy z Julką na szczepieniu - 5w1 - dzielna, nawet nie zapłakała
Zważona - w wieku 4 mies+1 tydzień waży 5550 g - nareszcie wyszłyśmy spod 3 centyla


---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jenny witaj mam nadzieję, że szybko rozwiążecie wszystkie problemy i witamy w klubie Macia też chora
i oby Macia szybko wyzdrowiała

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Podczytałam na szybko

Widzę, że znalazłaś Dodam jeszcze, że w rossmanie nie mają, drogeria natura ponad 20zł (nie pamiętam dokładnie).
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
dziewczyny..ciągle coś..trochę mam problemów i mało czasu
..dzieci..dzieci ..dzieci...
no a nocą mąż

i jeszcze mało tego ..zepsuł nam się piec
i trzeba żeby choc trochę ciepło było..ręcznie nim sterowac..a i tak pod strachem bo ciągle zapala się alarm


Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ejjj jak to jest że na dworze 19-20 stopni i jest fajnie a w domu zamarzamy?
Też chciałabym wiedzieć

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byliśmy u neurologa... I ma za dużą główkę, jest na 97 centylu... Mamy zrobić usg główki... Bo mogą być wodniakiOprócz tego faktycznie napięcie mięśniowe jest duże... lewa strona bardzo słaba...Pytałam o tą rehabilitację, czy 3 razy nie za dużo i powiedziała, że nie. Że w większych miastach niektóre dzieci ćwiczą przez np miesiąc 5 razy w tyg... I że trzeba ćwiczyć, póki jest jeszcze mała...
Trzymam kciuki za Juleczkę i usg

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj już dla równowagi w biedronie jakis stary dziadek z dziadkowym wózkiem się mnie czepil..
On- A Pani nie moze iść z tym wózkiem jakąs szerszą alejką a nie tu gdzie wąsko?
Ja- Nie mogę bo mi trzeba akurat makaron..
On- A nie możę Pani zostawić gdzieś indziej wózka?
Ja- Pan chyba żartuje. Mam dziecko na drugim koncu sklepu samo zostawić?
On- to się bieże opiekunke i w domu zostawia!
Ja- nie stać mnie na opiekunke!
On- To się z kimś z rodziny zostawia
Ja- cała rodzicna daleko. Niech sobie Pan sam swój wózek na koncu sklepu zostawia! I poszłam. Ale zeby nie bylo pełna kultura nawet głosu nie podniosłam:p
Co za dziad wrr

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A i wczoraj jak bylam na spacerze to mnie spotkała miła niespodzianka. Po drodze do domu W. zrobił kupala i zaczął trochę plakać.. No to ja szukam jakiegoś miejsca gdzie by tu go przebrać no i napatoczył mi się tylko dom kultury.. a bylam jakies 4 km od domu wiec gdzies by sie przydało go oporządzić. Wchodze i pytam się czy mogłabym gdzieś przebrać dziecko.. Tam pan ciec otworzył mi łazienkę dla niepełnosprawnych, spytał czy mi czegoś nie trzeba, potem mi jeszcze jakiś ręcznik znalazł, ale akurat nie potrzebowałam.. Pozachwycał się Wojtusiem, zawołał drugiego ciecia zeby zobaczyć Wojtusia. No i na odchodne powiedział,że jakbym jeszcze kiedyś przechodzila i chciałą przebrać albo miala inny problem to żebym smiało przychodzila.. Podziękowaam i poszłam hehe
Super!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:37   #4096
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Aha Vil - żadnego składania skoro chcesz a może i nie raz czy dwa w miesiącu - przecież Ci pożyczę i tyle

UWAGA! MOje dziecko dzisiaj pierwszy raz obróciło się na brzuch!

Lecę bo marudzi a zaraz kąpiemy
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:38   #4097
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wolisz z otwartej dloni w tyl glowy czy z piesci w nos? kochana, nie lam się! czasem jest pod gorke żeby za chwile moglo być caly czas z gorki!



fajna jest. a wloski - mnie się wydaje, ze ma jasne ale może to wina lampy itd. najważniejsze żeby rozumki miały mamusine



no to teraz będzie rosl 3 razy szybciej
fajny ma sliniak! taki hmm osobisty
A tak osobisty heee lepiej niech spowolni rosniecie heeehee





Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość


A jakie miała objawy ??


Śliczny Misiu




---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------


i oby Macia szybko wyzdrowiała


Dzięki za info





Też chciałabym wiedzieć


Trzymam kciuki za Juleczkę i usg


Co za dziad wrr


Super!



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:12   #4098
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Dziewczyny w dniu urodzenia J. miała 34 cm.... teraz ma 42,5 a ma 3,5 msc... Dziękuję za słowa wsparcia... WIecie na kiedy u nas są terminy USG?? Na konic listopada, początek grudnia!! Jedziemy prywatnie w środę do BB ... Nie będę tyle czekać, bo będę się zamartwiać...
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:21   #4099
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Justi ale można nosić zimą z przodu czy nie? Kurcze muszę się zastanowić co wybrać...A tydzień temu jak z Vil się widziałam to jeszcze mówiła że żałuje że nie kupiła chusty a ja w zaparte, że ja nie
można! i jak nie ma mrozu to nawet nie trzeba kurtki dla dwojga
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jenny witaj mam nadzieję, że szybko rozwiążecie wszystkie problemy i witamy w klubie Macia też chora
zdrówka!!!
Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Zamarzam ... mam lekko ponad 20 stopni, ogrzewania nadal brak. Mała dostała dodatkową koszulkę a mnie biorą zatoki
lekko ponad 20 stopni i zamarzasz? musisz być okropnym zmarzluchem u nas w sypialni niecałe 19 i jestem bez skarpet

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
a my się przejmujemy czasem takimi pierdołami
ale ja już wiem dlaczego większość z nas była taka "niegrzeczna" jak byliśmy niemowlętami - po prostu brzuchy nas bolały cały czas....

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
UWAGA! MOje dziecko dzisiaj pierwszy raz obróciło się na brzuch!

Lecę bo marudzi a zaraz kąpiemy


---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

dla butelkowych mam, którym czasem przykro, że nie kp

http://www.przytulmniemamo.pl/vertic...e-butelka.html
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 19:21   #4100
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
no proszę, i ludzie przeżyli

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ejjj jak to jest że na dworze 19-20 stopni i jest fajnie a w domu zamarzamy?
ja lubię 18-19 stopni w sypialni, i wietrzę żeby tak było to wraca mój mąż i zamyka mi okna ale i tak mamy nie więcej niż 20-22 bo ja mu skręcam kaloryfery

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość

UWAGA! MOje dziecko dzisiaj pierwszy raz obróciło się na brzuch!
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:25   #4101
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
karmienie o 9 i 16:30 hehe. niezle...to dopiero był terror laktacyjny już widze te młode wystraszone mamuśki dające wrzaskunom cyca po kryjomu

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny byliśmy u neurologa... I ma za dużą główkę, jest na 97 centylu... Mamy zrobić usg główki... Bo mogą być wodniakiOprócz tego faktycznie napięcie mięśniowe jest duże... lewa strona bardzo słaba...Pytałam o tą rehabilitację, czy 3 razy nie za dużo i powiedziała, że nie. Że w większych miastach niektóre dzieci ćwiczą przez np miesiąc 5 razy w tyg... I że trzeba ćwiczyć, póki jest jeszcze mała...
ile ma cm glowke? i ja kto ma się w stosunku do wagi i dlugosci?

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam po dłuższej nieobecności
Czasami podczytuję na kom co się tutaj dzieje, ale nie zawsze jest czas, żeby się odezwać Do tego trochę nam się namnożyło różnych problemów i jest du.pa a nie czas na ploty Mam nadzieję, że jeszcze trochę i wszystko się ułoży i zacznę bywać częściej jak kiedyś .
no witamy witamy, kope lat! co tam u Was? i nie gadaj głupot, jakie problemy...pewnie siedzicie sobie w tym Waszym przytulnym gniazdku, bawicie się calymi dniami, a na wizazowanie czasu brak

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś z W. u lekarza i niestety jest chory Infekcja górnych dróg oddechowych Nie mamy antybiotyku ani gorączki, ale tak mi szkoda Małego Mniej je, budzi się z płaczem, jak próbuje coś powiedzieć to czasami brakuje mu głosu Oby szybko przeszło I chyba zaraził go synek znajomych jak byli u nas ostatnio, bo dziecko im non stop na coś choruje a niby jak byli to był zdrowy Byliśmy się też zważyć i W. ma 6800 g, czyli przybiera ok 200g na tydzień - to chyba dobry wynik ?? Jesteśmy też po kontroli bioderek i wszystko ok Czeka nas jeszcze za 3 tyg kontrola u chirurga i w listopadzie jeszcze jedna kontrola bioderek..
zdrowka dla Wiktorka!
wazy 100 gramow więcej od Nelki, przegoniliscie nas pięknie przybiera - książkowo kciukasy za wizyte u chirurga tez pozaciskamy.

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
W. w sobotę skończył 4 miesiące , a od jakiś 2 dni ma nową umiejętność - robi bańki ze śliny i pluje

To chyba tyle w skrócie co u nas
W. śpi to może uda mi się trochę poczytać.
za kolejny skończony miesiąc. oj za szybko ten czas pędzi...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:26   #4102
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
UWAGA! MOje dziecko dzisiaj pierwszy raz obróciło się na brzuch!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:35   #4103
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
karmienie o 9 i 16:30 hehe. niezle...to dopiero był terror laktacyjny już widze te młode wystraszone mamuśki dające wrzaskunom cyca po kryjomu



ile ma cm glowke? i ja kto ma się w stosunku do wagi i dlugosci?



no witamy witamy, kope lat! co tam u Was? i nie gadaj głupot, jakie problemy...pewnie siedzicie sobie w tym Waszym przytulnym gniazdku, bawicie się calymi dniami, a na wizazowanie czasu brak



zdrowka dla Wiktorka!
wazy 100 gramow więcej od Nelki, przegoniliscie nas pięknie przybiera - książkowo kciukasy za wizyte u chirurga tez pozaciskamy.



za kolejny skończony miesiąc. oj za szybko ten czas pędzi...
Wielkosc glowy sprawdzaja tylko wzgledem wieku , moj m. Wzrost ma cos kolo 98 centyl a lekarko powiedziala ze nie ma to nic do rzeczy





Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w dniu urodzenia J. miała 34 cm.... teraz ma 42,5 a ma 3,5 msc... Dziękuję za słowa wsparcia... WIecie na kiedy u nas są terminy USG?? Na konic listopada, początek grudnia!! Jedziemy prywatnie w środę do BB ... Nie będę tyle czekać, bo będę się zamartwiać...
To tak jak M. Teraz mac 45 cm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:36   #4104
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
ej dobra cena?:
http://www.promobaby.pl/promocja-15956.html

muszę dzisiaj dziecko na spacer do carrefoura zabrać.. ja to mu spacery urządzam.. normalni ludzie to chodza do lasu, do parku, ewentualnie na rynek do miasta.. a ja co - przedwczoraj spacer do urzędu skarbowego, wczoraj do mopsu, dzisiaj do carrefoura a jutro może do zusu
Ja z kolei spaceruję ostatnio przy najbardziej ruchliwych ulicach. Bez hałasu samochodowego nie mam po co wychodzić, drze się jak opętana.

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Pomocy! Mam nosidełko Womar używane dostałam od szwagierki, nie umiem znaleźć na ich stronie takiego, coś w tym stylu ale cieńsze pasy boczne:
http://www.womar.com.pl/section2.php...sidelka&zm3=11

No i zapinam moje dziecko do tego ale tak jakoś nisko mi się wydaje a już bardziej tych pasów nie da się ściągnąć Czy w ogóle mogę już ją nosić w takim nosidle (szwagierka mówiłą że po 3 miesiącu, ona ma niecaly 160 wzrostu i jej pasowało ja mam 164 cm więc też powinno być ok) i co robię nie tak?
Hmm nie wiem czy coś wypatrzycie na tym zdjęciu

Edit: dodałam zdjęcia
Ja znawcą nie jestem, ale nie nosiłabym w tym w ogóle, dziecko wisi, ale to już dziewczyny pisały

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
to napewno wisiadło a nosidło warto, szybko wyskoczyc do sklepu, czy z antywozkowym buntownikiem wyjsc, nie wiem ile twoja waży, ale Kuba już ok 8,5 kg i bez problemu go nosze, a nawet jakoś mi wygodniej teraz

biedny , ja tez Kubie kiedyś obciełam
nie załąmuje się za niedługo wszystko wroci do normy
A jakie masz nosidło? Podpytuję, bo chcę kupić i ciągle się zastanawiam, jakie...

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
color blue, pawie oczko brawa zza ukończone miesiące.

color cieszę się, że tak pomagasz mamie i że fundacja zgodziła się wam pomóc.

diabli śliczna Nelusia

pearl ale super, że wyniki dobre

i brawa za ujawniające się ząbki

banka mam nadzieję, że leki pomogą synkowi. Szkoda, że u was się tak wali

Dziewczyny byliśmy u neurologa... I ma za dużą główkę, jest na 97 centylu... Mamy zrobić usg główki... Bo mogą być wodniakiOprócz tego faktycznie napięcie mięśniowe jest duże... lewa strona bardzo słaba...Pytałam o tą rehabilitację, czy 3 razy nie za dużo i powiedziała, że nie. Że w większych miastach niektóre dzieci ćwiczą przez np miesiąc 5 razy w tyg... I że trzeba ćwiczyć, póki jest jeszcze mała...
Współczuję problemów. Pamiętam, jak przy 1 dziecku wkurzała mnie ta rehabilitacja, a mieliśmy góra 2 razy w tygodniu.

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Tak, tylko elastyczne widzę z Tuli. A tkane to mota się z dzieckiem na sobie? Kurcze nie wiem, ona już duża jest, nie wiem czy nie za późno na taką chustę gdzie będę ją motać z dzieckiem na sobie. Wiem, że temat był wałkowany, ale wtedy nie chciałam chusty a teraz muszę się czymś ratować, proszę o podpowiedź na co warto popatrzeć. Tylko mam nadzieje że tkane 400 zł nie kosztują

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------


Malutka wszystko ładnie nadrobi, zobaczysz.
A z główką to nie wiem, nie znam się na tym, ale spokojnie. Skoro ma być usg to jeszcze chyba nic nie jest przesądzone.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Znazłam z tuli chustę tkaną 379 zł
Używaną chustę można taniej kupić. Ja miałam 2 chusty hoppediz, jedną sprzedałam za stówkę, drugą jeszcze trzymam, ale raczej już jej nie daję szansy.


Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Bosh przecież ja tego nie zawiąże Wierz mi gdybym miała auto dostępne to bym od razu wsiadła i przyjechała zobaczyć jak to działa
A czemu nie nosidło Tuli?
W zimę też będziesz nosić w chuście?
Zawiążesz na pewno. Ja też zielona w chustowaniu, ale wiązanie (kieszonkę) złapałam szybko. Proste to jest, wymaga tylko poćwiczenia i cierpliwości, no i lustra Mi zabrakło determinacji, pewności siebie no i cierpliwości.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:36   #4105
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość


[/COLOR]dla butelkowych mam, którym czasem przykro, że nie kp

http://www.przytulmniemamo.pl/vertic...e-butelka.html
mamy butelkowe dziękują
moja Natka uwielbia mnie trzymac za rece lub brode jak się karmimy a druga rączka sobie czesto trzyma butle
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:37   #4106
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no proszę, i ludzie przeżyli
przeżyli ale ile niepotrzebnego płaczu niemowlaków?

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
karmienie o 9 i 16:30 hehe. niezle...to dopiero był terror laktacyjny już widze te młode wystraszone mamuśki dające wrzaskunom cyca po kryjomu
wątpię, że dawały podziwiam jak niektóre mamy potrafiły przy takich zaleceniach kp 2 lata i dłużej, przecież takie przepajanie noworodków to cios dla laktacji i to karmienie z zegarkiem w ręku, jak one przeżywały kryzysy laktacyjne? no i to niekarmienie w nocy co lepszego jest niż zasadzenie dziecku cyca na szybkie jego uśpienie

no ale już wiem skąd pomysły mojej babci dotyczące soczków
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:40   #4107
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
zazdrość mnie zżera

Nelczysława cudna !!

a to co robi ta bratowa Anki czy kto to tam jest to jest brak podstawowej wiedzy na temat kp
zazdrość o golabki, babcie czy wolna chwile?
Nelczysława musze sobie to zapisac, do tej pory była Neloslawa...ale z Czesia (włatcy móch) tez cos ma

wiedzy o karmieniu niemowlaka - takiej ogolnie tez! w tydzień tak wszystko naraz na hura...biedny maly brzuś!

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
potwierdzam cudna Nela

diabli masz dziecko anioła!! ile bym dała,zeby Wojtusia cos tak interesowało
oj tak, już wiele razy pisałam, ze dziecko wynagradza mi te wszystkie inne problemy. zawsze myslalam, ze najtrudniejszy będzie porod i później te pierwsze miesiące samotnie z dzieckiem (bo przecież tata w pracy), a tu się okazuje, ze mam idealnego baczka, wszystko nam się układa, porod wspominam naprawdę milo...ba nawet te operacje tarczycy już wspominam calkiem ok. niech tylko wynik mnie pozytywnie zaskoczy i będzie prawie jak wygrana w totka.
a nie chwaliłam - nasz tatuś dostal wczoraj 2 tysiaki premii zdolniacha. także remont coraz bliżej...(bo przeciez przed porodem tego nie ogarnelismy i nadal jest to mieszkanie "mojej mamy", a nie NASZE. zakochałam się w jednej kanapie z Agaty taka niziutka, ze Nelciak będzie mogl się wspinac jak tylko zacznie raczkować

Veronic, na pewno znajdziesz cos co Wojtusia pochłonie na dluuugi czas. Nela teraz ma taki czas, ze wszystko ja ciekawi, obsluga karuzeli, szeleszczące opakowanie chusteczek higienicznych, kolorowe książeczki. daj mu okazje się wykazac to na pewno mile Cie zaskoczy
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:41   #4108
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Justi fajny artykul dzieki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:46   #4109
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
zazdrość o golabki, babcie czy wolna chwile?
Nelczysława musze sobie to zapisac, do tej pory była Neloslawa...ale z Czesia (włatcy móch) tez cos ma

wiedzy o karmieniu niemowlaka - takiej ogolnie tez! w tydzień tak wszystko naraz na hura...biedny maly brzuś!
gołąbków zazdroszczę

tak o karmieniu niemowlęcia też!

dla tatusia za premię
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:48   #4110
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy majowo-czerwcowe 2013 cz. 3 na odchowalni ;)

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ta moja bratowa od biszkoptów już dokarmia mm, bo ma niby mało mleka z cyców ale co się dziwić, ich jadłospis wygląda tak : rano 3 biszkopty z mm, w obiad jabłko i pełno kaszki ryżowej, po południu marchew z ziemniakiem i żadnego cyca tylko herbata do picia - a rozszerza od tygodnia
moja marchewka z bobowity tez pogardziła, woli słoiczki z hippa a "bratowa od biszkoptów" wymiata z tym rozszerzaniem diety

Cytat:
Napisane przez pearl87 Pokaż wiadomość

i popłakałam się rano ze szczęścia - mocz po powtórnym posiewie wyszedł jałowy : jupi:
!
no to super

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość

u nas marchewka podejście 2 - nie udane opluł bujaczek, mnie, i wszystko wokół - czyli nie ma się co spieszyć, jutro resztę słoiczka zobacze i jak nic nie zje to czekamy
u nas było tak samo podejście 3 było lepsze ( u nas słoiczki z hippa wcina mała ostro, z bobowity niesmakują)

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
u nas 2 podejscie marchewki - super! jadł z chęcią

teraz tylko pytanie jak te plamy sprać? .... pisałyście kiedyś, że na słońce...no ale nie ma słońca jakieś propozycje?
za marchewke
a co do plam u nas narazie sie niczym niesprały

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
któraś coś pisała o odplamiaczu z loveli, ja w sumie zamoczyłam wszystko w wodzie i nie wiem co dalej
ja go mam zamiar kupić i oby był dobry



Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A i wczoraj jak bylam na spacerze to mnie spotkała miła niespodzianka. Po drodze do domu W. zrobił kupala i zaczął trochę plakać.. No to ja szukam jakiegoś miejsca gdzie by tu go przebrać no i napatoczył mi się tylko dom kultury.. a bylam jakies 4 km od domu wiec gdzies by sie przydało go oporządzić. Wchodze i pytam się czy mogłabym gdzieś przebrać dziecko.. Tam pan ciec otworzył mi łazienkę dla niepełnosprawnych, spytał czy mi czegoś nie trzeba, potem mi jeszcze jakiś ręcznik znalazł, ale akurat nie potrzebowałam.. Pozachwycał się Wojtusiem, zawołał drugiego ciecia zeby zobaczyć Wojtusia. No i na odchodne powiedział,że jakbym jeszcze kiedyś przechodzila i chciałą przebrać albo miala inny problem to żebym smiało przychodzila.. Podziękowaam i poszłam hehe

Ale dzisiaj już dla równowagi w biedronie jakis stary dziadek z dziadkowym wózkiem się mnie czepil..
On- A Pani nie moze iść z tym wózkiem jakąs ....
dla miłego pana a dla dziadka lanie
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.