wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-12, 14:38   #4111
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

nieaktualne
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.

Edytowane przez zuzaneczka
Czas edycji: 2012-03-12 o 14:45
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:40   #4112
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Mam na myśli kreskę na górnej powiece. Co o tym sądzicie?
dla mnie bez sensu, bo jak zrobię makijaż, to tą kreskę zakryję, a powieki bez cienia mi się nie podobają
poza tym lubię się bawić kredkami i eyelinerami

co do sprzątania - raz w tygodniu
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:48   #4113
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Bo mam okazję zrobić taniej - tylko za materiały - znajoma kolezanki - sama tą kreske.
Muszę dać znać dziś, najpierw byłam od razu na tak, bo kreskę kocham i noszę prawie zawsze, taki mój niezbędnik.
Ale teraz im dłużej myślę tym więcej mam myśli i strachu i już nie wiem....

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

No własnie niby to wiele ułatwia - jeśli ta kreska jest idealnie taka jak chcę...ale pewnie zrobię ze strachu bardzo cienką i i tak będe poprawiać..nie wiem??

Pewnie, ze zrobisz ciensza, niz nosisz normalnie, bo jak bys zrobila taka, jak zwykle masz, to bys tam padla trupem z bolu...pamietaj, ze to powieka, potwornie wrazliwe miejsce... Poza tym to trzeba poprawiac dosc czesto, wyglada nienaturalnie, a lekarze twierdza, ze to bardzo niebezpieczne...pomysl, ze pani raz zjedzie reka...masz igle w oku... Brrrrr....
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 14:53   #4114
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

To jest dziewczyna która zdaje egzamin pod okiem szefowej.. Teraz to już serio się obawiam.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:04   #4115
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
To jest dziewczyna która zdaje egzamin pod okiem szefowej.. Teraz to już serio się obawiam.
pomijając efekt, ja bym się po prostu bała i nie zdecydowałabym się nawet za darmo u super specjalistki
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 17:42   #4116
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
pomijając efekt, ja bym się po prostu bała i nie zdecydowałabym się nawet za darmo u super specjalistki
Ja tak samo.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 18:14   #4117
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

To ja chyba jednak też straciłam odwagę.
Poza tym odpadną mi wtedy eksperymenty maijażowe, jakiś wiosenny kolorowy eye-liner, albo po prostu cokolwiek, kreska jest skazana na jeden kształt, a za cienką i tak pewnie bym domalowywała, to po co się mam męczyć.....
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 18:58   #4118
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
To ja chyba jednak też straciłam odwagę.
Poza tym odpadną mi wtedy eksperymenty maijażowe, jakiś wiosenny kolorowy eye-liner, albo po prostu cokolwiek, kreska jest skazana na jeden kształt, a za cienką i tak pewnie bym domalowywała, to po co się mam męczyć.....
Plus przez tydzień po zabiegu nie malowałabyś się w ogóle... no i za miesiąc dopigmentowanie i znowu to samo. No i zaraz po zabiegu wygladałabyś jak spuchnięty królik

Moja koleżanka zrobiła sobie brwi i jak się goiło, odpadł jej kawałek strupa z brwi razem z pigmentem, co spowodowało, że została blizna z dziurą bez barwnika...i praktycznie w bliznę nie powinno się już dawać barwnika, ona jednak zrobiła...i tak jest brzydko
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 22:23   #4119
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

O boże co za historia!! To ja chyba podziękuje..Kusiła mnie kreska na oku latem bez wysiłku, malowania się, taka niezmazywana...
Ale chyba faktycznie szkoda zachodu..

Zdałam BPZ! Co prawda jedyna trója z egzaminu, ale ja i tak ją kocham!<3 (bo poprawa bylaby ustna - katastrofa )
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:23   #4120
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Debrah
, gratulacje

Mam dziś sporo roboty.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 07:35   #4121
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
O boże co za historia!! To ja chyba podziękuje..Kusiła mnie kreska na oku latem bez wysiłku, malowania się, taka niezmazywana...
Ale chyba faktycznie szkoda zachodu..

Zdałam BPZ! Co prawda jedyna trója z egzaminu, ale ja i tak ją kocham!<3 (bo poprawa bylaby ustna - katastrofa )
No to super, gratuluję!!
Ale jednej rzeczy nie rozumiem - teraz miałaś egzamin, a przedmiot się nie kończy jeszcze...to dziwne. Egzamin jest przecież zawsze na koniec przedmiotu. Chyba, że u Ciebie jest inaczej
Odetchnęłaś z ulgą?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 08:00   #4122
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:10   #4123
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć



No to super, gratuluję!!
Ale jednej rzeczy nie rozumiem - teraz miałaś egzamin, a przedmiot się nie kończy jeszcze...to dziwne. Egzamin jest przecież zawsze na koniec przedmiotu. Chyba, że u Ciebie jest inaczej
Odetchnęłaś z ulgą?
No właśnie to jest tak dziwnie rozłożone na 2 bloki, z Procesów Poznawczych mam tam samo.
Teraz np wykłady BPZ w ogóle mam z innym prowadzącym. (są wykłady, ćwiczenia i warsztaty - warsztaty to w zasadzie ciekawostki z tematu, inne zagadnienia niż na ćwiczeniach czy wykładach, na zasadzie prezentacji - ja wybrałam temat anoreksji).
Nawet w indeksie mam wpisane "Biologiczne Podstawy cz. 1".

Butter - jaką formę miał u Was ten egzamin? Test wyboru, zadania otwarte??
U mnie test wyboru, wielokrotnego, 50 pytań. Zdarzało się, że były nawet 3 poprawne odpowiedzi spośród 4 wariantów. To najgorsze, bo mimo wiedzy można się było zakręcić i stracić punkt za pytanie.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:24   #4124
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
No właśnie to jest tak dziwnie rozłożone na 2 bloki, z Procesów Poznawczych mam tam samo.
Teraz np wykłady BPZ w ogóle mam z innym prowadzącym. (są wykłady, ćwiczenia i warsztaty - warsztaty to w zasadzie ciekawostki z tematu, inne zagadnienia niż na ćwiczeniach czy wykładach, na zasadzie prezentacji - ja wybrałam temat anoreksji).
Nawet w indeksie mam wpisane "Biologiczne Podstawy cz. 1".

Butter - jaką formę miał u Was ten egzamin? Test wyboru, zadania otwarte??
U mnie test wyboru, wielokrotnego, 50 pytań. Zdarzało się, że były nawet 3 poprawne odpowiedzi spośród 4 wariantów. To najgorsze, bo mimo wiedzy można się było zakręcić i stracić punkt za pytanie.
Aha, to dziwne... u mnie egzamin jest na koniec przedmiotu po prostu.

Debrah, mój egzamin wyglądał tak: było 40 pytań testowych jednokrotnego wyboru (niestety wcale nie oczywistych) i do tego 4 duże pytania opisowe, mogę Ci nawet powiedzieć jakie: opisać zstępujące drogi układu ruchu (piramidowe i pozapiramidowe), opisać działanie ujemnego sprzężenia zwrotnego na przykładzie osi podwzgórzowo-przysadkowo-nadnerczowej, opisać wegetatywny układ nerwowy i opisać układ limbiczny.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:29   #4125
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Te otwarte nawet niezłe, może poza 1rwszym, dla mnie:P

Ale powiem Ci, ze test wielokrotnego wyboru to masakra jakaś jest, myślenica potworna, bo przecież system oceniania jest 0-1, nie mozna wiedzieć czegoś "tylko trochę".

Teraz, mam z inną prowadzącą, ona robi test jednokrotnego wyboru, na co już się cieszę.

Dziwnie to zostało pomyślane, ale z drugiej strony to spory zakres, z jednej strony ci zazdroszczę spokoju, z drugiej może partie materiały miałam przez to mniejsze. Zamordował mnie system punktowania tego (nie wolno było także kreślić, to wygląda wówczas jak ściągniete od sąsiada, pytanie pokreslone nie było oceniane..)
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:34   #4126
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Te otwarte nawet niezłe, może poza 1rwszym, dla mnie:P

Ale powiem Ci, ze test wielokrotnego wyboru to masakra jakaś jest, myślenica potworna, bo przecież system oceniania jest 0-1, nie mozna wiedzieć czegoś "tylko trochę".

Teraz, mam z inną prowadzącą, ona robi test jednokrotnego wyboru, na co już się cieszę.

Dziwnie to zostało pomyślane, ale z drugiej strony to spory zakres, z jednej strony ci zazdroszczę spokoju, z drugiej może partie materiały miałam przez to mniejsze. Zamordował mnie system punktowania tego (nie wolno było także kreślić, to wygląda wówczas jak ściągniete od sąsiada, pytanie pokreslone nie było oceniane..)
Wiesz co, ja się tych otwartych bardziej bałam, a okazały się bardziej spoko, niż testowe.
Ale to, że pokreślonych nie oceniają bez sensu, przecież czasem może się zdarzyć, że coś zaznaczysz, a potem przeczytasz raz jeszcze, zastanwisz się i zmienisz zdanie...
Ja myślę, że ogólnie ten przedmiot jest zbyt szczegółowy, aż takie detale nie są potrzebne, ważna jest budowa układu nerwowego, odruchy to mega ważne, ukł. limbiczny, siatkowaty, może rytmy dobowe...no i zmysły + homeostaza hormonalna.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:49   #4127
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Zgadzam się w 100%. Ten egzamin prawie jak dla studentów medycyny.... przecież większości tych informacji nie będzie nam wolno wykorzystać, co by się nie działo to jesteśmy zmuszone to współpracy z lekarzem, aż tak szczegółową wiedzę można sobie wsadzić...w pupę.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:45   #4128
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć Dziewczyny!

Pierwszy dzień na diecie za mną. Czuję się świetnie. Mam mega motywację i wszystko na razie idzie gładko (co nie było oczywiste po moich ostatnich kalorycznych jadłospisach). Oby tak dalej.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 09:56   #4129
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Ten egzamin prawie jak dla studentów medycyny.... przecież większości tych informacji nie będzie nam wolno wykorzystać, co by się nie działo to jesteśmy zmuszone to współpracy z lekarzem, aż tak szczegółową wiedzę można sobie wsadzić...w pupę.
No dokładnie, masz rację.
Ważna jest wiedza w tym temacie, ale nie na poziomie studenta medycyny, przecież nie będzie przeprowadzać operacji na otwartym mózgu

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Pierwszy dzień na diecie za mną. Czuję się świetnie. Mam mega motywację i wszystko na razie idzie gładko (co nie było oczywiste po moich ostatnich kalorycznych jadłospisach). Oby tak dalej.
Emi, super, że się zmobilizowałaś, trzymam kciuki za powodzenie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 09:56   #4130
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Pierwszy dzień na diecie za mną. Czuję się świetnie. Mam mega motywację i wszystko na razie idzie gładko (co nie było oczywiste po moich ostatnich kalorycznych jadłospisach). Oby tak dalej.
Znów SB?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:06   #4131
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Pierwszy dzień na diecie za mną. Czuję się świetnie. Mam mega motywację i wszystko na razie idzie gładko (co nie było oczywiste po moich ostatnich kalorycznych jadłospisach). Oby tak dalej.


Będzie Ci łatwiej wraz ze wzrostem temeratury za oknem

Ja jestem 11 dnień na diecie matki karmiącej i non stop myślę o jedzeniu. Mam dość kurczaka z marchewką , kanapek z dzemem i musu jabłkowego...kombinuję co by tu ugotować coby nie paśc z głodu..i monotonii.
W związku z tym własnie piekę ciasteczka owsiane. Tak mi pachną że chyba zjem całą blachę do godz. 15
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:11   #4132
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

A tak z ciekawości Butter: dużo osób u Was ma kłopoty z egzaminami?
Tą moją filozofię oblało za 1 razem 80% - O_o

Z BPZ wyniki są nawet niezłe, mogło być gorzej.
Czy płaci się u Was za poprawki, kartę poprawkową?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:16   #4133
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Będzie Ci łatwiej wraz ze wzrostem temeratury za oknem

Ja jestem 11 dnień na diecie matki karmiącej i non stop myślę o jedzeniu. Mam dość kurczaka z marchewką , kanapek z dzemem i musu jabłkowego...kombinuję co by tu ugotować coby nie paśc z głodu..i monotonii.
W związku z tym własnie piekę ciasteczka owsiane. Tak mi pachną że chyba zjem całą blachę do godz. 15
Dzięki!
Na pewno - słońce będzie mobilizujące, a później nowalijki

Faktycznie trochę monotonne to Twoje żywienie -ciacha brzmią pysznie
Jak się macie w kwestiach nieżywieniowych?


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Znów SB?
Tak.
Lubię tę dietę. Pierwsza faza jest wymagająca, ale w sumie lubię tę mobilizację, przygotowywanie "zielonych" posiłków, taką wyraźną zmianę.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość


Emi, super, że się zmobilizowałaś, trzymam kciuki za powodzenie
Dzięki
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:20   #4134
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Będzie Ci łatwiej wraz ze wzrostem temeratury za oknem

Ja jestem 11 dnień na diecie matki karmiącej i non stop myślę o jedzeniu. Mam dość kurczaka z marchewką , kanapek z dzemem i musu jabłkowego...kombinuję co by tu ugotować coby nie paśc z głodu..i monotonii.
W związku z tym własnie piekę ciasteczka owsiane. Tak mi pachną że chyba zjem całą blachę do godz. 15
Oj bidulko.
A jak w ogóle Twoje karmieniowe postanowienia? Bo mówiłaś, że 3 miesiące max...podtrzymujesz? Jak mała?

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości Butter: dużo osób u Was ma kłopoty z egzaminami?
Tą moją filozofię oblało za 1 razem 80% - O_o

Z BPZ wyniki są nawet niezłe, mogło być gorzej.
Czy płaci się u Was za poprawki, kartę poprawkową?
Wiesz co, nie wiem jak np. z filozofią, bo byłam zwolniona, wiem, że na logice dość sporo osób poległo, na 2 terminie też, więc są jakieś warunki...
Z BPZ też nie wiem ile osób nie zdało... jakoś się nie interesowałam tym... więc Ci nie powiem.
U mnie za poprawki się nie płaci, 2 terminy egzaminu są w czesnym. Potem ewentualnie za warunki czy jakieś takie cuda. Tak samo za wakacje się nie płaci. A u Was?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:23   #4135
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dzięki!
Na pewno - słońce będzie mobilizujące, a później nowalijki

Faktycznie trochę monotonne to Twoje żywienie -ciacha brzmią pysznie
Jak się macie w kwestiach nieżywieniowych?

Tak.
Lubię tę dietę. Pierwsza faza jest wymagająca, ale w sumie lubię tę mobilizację, przygotowywanie "zielonych" posiłków, taką wyraźną zmianę.
Na szczęście u miem gotować to jakoś urozmaicam tego kuraka- to sos do makaronu to z kaszą to z zimniarami. No ale o takich gnocci z boczkiem i chili to mogę zapomnieć. A ja dobra żona jestm- i gotuję 2 obiady- dla męża normalnie zupa cebulowa i gnocci , a sama kuraka wpierniczam.

Mała jak to taki malec ma problemy z robieniem kupki. Pręży się przy tym , stęka i kwęka..potrafi 2 godziny nie spać tylko się męczy biedula. Oczywiście napady są nocą lub wieczorem..wczoraj od 22 do 1. Mąż się nią zajął. Ja spałam w najlepsze...obudziła mnie dopiero o 5 na jedzenie
Tym sposbem ja funkcjonuję od 9 bom wyspana- a Mania z mężem śpią w najlepsze
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:24   #4136
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Do niedawna płaciło się 40zł, teraz to sciągnęli bo się pozmieniało prawo i ma nie byc opłat. Za wakacje oczywiście się nie płaci, to byłby bezsens absolutny.

Ale różnie się mówi o szkołach Niepublicznych, a ja się musiałam sporo napracować na to, żeby zaliczyć sesję bez poprawek, póki co nie czuję się gorsza od studentów UJ. Zobaczymy jak będzie w przyszłości.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:25   #4137
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Haniu, buraczki sobie zrób. Na Twoim miejscu nie robiłabym tak restrykcyjnej diety - wyeliminowałabym produkty alergizujące, typu czekolada, orzechy, cytrusy, z rybami też ostrożnie itp. oraz typowo wzdymające: kapusta, cebula, groch, fasola itp. Bez żadnych grzybów. Ewentualnie uważałabym z nabiałem, z wołowiną i cielęciną, ale nie tak, żeby wcale nie jeść tych produktów.

Ktoś Ci zasugerował taką dietę, czy sama sobie narzuciłaś? Taka dieta, jak u Ciebie, to raczej przy niemowlętach z ciężką alergią

Emilko, nawet nie miałabym problemów, żeby wytrzymać na I fazie (jedynie gorzej z weekendami, kiedy spotykamy się ze znajomymi), tylko - jak już wczoraj wspominałam o "natychmiastowej nagrodzie" - musiałabym widzieć, że waga choć trochę spada.
Masz jakieś odstępstwa od diety, np. trochę mleka do kawy?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:31   #4138
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Emilko, nawet nie miałabym problemów, żeby wytrzymać na I fazie (jedynie gorzej z weekendami, kiedy spotykamy się ze znajomymi), tylko - jak już wczoraj wspominałam o "natychmiastowej nagrodzie" - musiałabym widzieć, że waga choć trochę spada.
Masz jakieś odstępstwa od diety, np. trochę mleka do kawy?
Dla mnie I faza o tyle jest ciężka, że mam problem ze śniadaniami, żadne finezyjne omlety nie wchodzą w grę.

Konsekwentne odstępstwo mam jedno: raz dziennie jedna kawa z jedną łyżeczką cukru i odrobiną mleka. Tak też robiłam ostatnio i nie przeszkodziło mi to schudnąć prawie 7 kg.

Innych odstępstw nie robię i jak już się zawezmę, to nie grzeszę. Czyli zupełne odstawienie alkoholu, przekąsek jakichkolwiek. Myślę, że dam radę.

Co do nieumiejętności odraczania gratyfikacji - w zasadzie jest mi to bliskie. Ale tłumaczę sobie, że jak się zajmę czym innym, to dwa tygodnie szybko miną i będzie NA PEWNO wyraźny spadek wagi
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:37   #4139
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Haniu, buraczki sobie zrób. Na Twoim miejscu nie robiłabym tak restrykcyjnej diety - wyeliminowałabym produkty alergizujące, typu czekolada, orzechy, cytrusy, z rybami też ostrożnie itp. oraz typowo wzdymające: kapusta, cebula, groch, fasola itp. Bez żadnych grzybów. Ewentualnie uważałabym z nabiałem, z wołowiną i cielęciną, ale nie tak, żeby wcale nie jeść tych produktów.

Ktoś Ci zasugerował taką dietę, czy sama sobie narzuciłaś? Taka dieta, jak u Ciebie, to raczej przy niemowlętach z ciężką alergią
Buraczki jem od 4 dni

Toteż właśnie unikam tego co napisałaś...i mleka bo mnie samą brzuch po nim boli więc Małej nie chcę narażać. No i jeszcze wszystkiego co przetworzone- więc żadnych gotowych ciastek , ciast itd. Wędlin tez nie jem bo same konserwanty.

Tym sposobem niewiele pozostaje - gotowane lub duszone mieso, węgle pod każdą postacią i duszone lub gotowane warzywa.

Jogurty nat i bułki z masłem i dzemem

Serów żółtych nie jem bo ciężkostrawne...dla mnie też..a ja mam caly czas problemy z kupą po porodzie.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 10:38   #4140
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Do niedawna płaciło się 40zł, teraz to sciągnęli bo się pozmieniało prawo i ma nie byc opłat. Za wakacje oczywiście się nie płaci, to byłby bezsens absolutny.

Ale różnie się mówi o szkołach Niepublicznych, a ja się musiałam sporo napracować na to, żeby zaliczyć sesję bez poprawek, póki co nie czuję się gorsza od studentów UJ. Zobaczymy jak będzie w przyszłości.
No niestety są szkoły, gdzie płaci się za wakacje...

No ja też zmieniłam zdanie ogólnie o zaocznych studiach. Oczywiście szkoła szkole nierówna...ale u mnie na prawdę nie jest tak lekko.

U nas wykłada jeden koleś z UJ - nie lubię go

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Na szczęście u miem gotować to jakoś urozmaicam tego kuraka- to sos do makaronu to z kaszą to z zimniarami. No ale o takich gnocci z boczkiem i chili to mogę zapomnieć. A ja dobra żona jestm- i gotuję 2 obiady- dla męża normalnie zupa cebulowa i gnocci , a sama kuraka wpierniczam.

Mała jak to taki malec ma problemy z robieniem kupki. Pręży się przy tym , stęka i kwęka..potrafi 2 godziny nie spać tylko się męczy biedula. Oczywiście napady są nocą lub wieczorem..wczoraj od 22 do 1. Mąż się nią zajął. Ja spałam w najlepsze...obudziła mnie dopiero o 5 na jedzenie
Tym sposbem ja funkcjonuję od 9 bom wyspana- a Mania z mężem śpią w najlepsze
Haniu, to na prawdę rygor sobie narzuciłaś z tą dietą... Dajecie małej jakieś koperki i inne cuda na kupę?
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.