Bollywood - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 19:02   #4141
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
wyruszam na poszukiwanie Asoki

dziewczyny... ledwo dostałam NAJ. Już mysłalałam, że się nie uda. Wszedzie wyprzedane bo kioski dostają po kilka egzemplarzy a chętnych pełno. No ale wywalczyłam
A ja zaangazowalam w to mojego TZ i on mi obiecal, ze bedzie jezdzil co tydzien do empiku i mi kupowal

Kochany
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:10   #4142
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Bollywood

mój TŻ poprzedniego wydania wytrwale szukał a to dzisiejsze jak zobaczyłam to od razu kupiłam bo sobie tak pomyślałam ze jeszcze później nigdzie nie będzie
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 08:44   #4143
kami_wroc
Raczkowanie
 
Avatar kami_wroc
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 283
Thumbs up Dot.: Bollywood

Zapraszamy na pierwszą imprezę z cyklu:
India Passion Night
10 kwietnia 2008
w klubie Pasja we Wrocławiu


plakat reklamujacy imprezę

zwiatun India Passion Night

Do zobaczenia na parkiecie! O balle!
Chak de, Wrocław!
__________________
DON`T WORRY BE HAPPY!

Adopcja serca
kami_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:37   #4144
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Bollywood

suzaranka wlasnie ze sie nie przejmuja.
Znam taki kawal:
W Ameryce wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone.
W Niemczech wyszystko co nie jest dozwolone jest zabronione
W Rosji wszystko co jest zabronione, nawet jesli jest dozwolone.
A w Indiach wszystko jest dozwolone, nawet jesli jest zabronione.

I jest to swieta prawda

Pamietam taka fatalna podroz z nepalu do Indii autobusem, i akurat byla gra cricket'a miedzy Indiami i Pakistanem... i kierowca zatrzymywal sie co pol godziny by posluchac na radyjku przebieg gry, lub obejrzec w telewizjach w knajpkach. Podroz trwala normalnie 3 razy dluzej niz powinna.

Przypomnialo mi sie ze w Indiach nikt nie wie dokladnie ktora jest godzina. Kazdy idzie wg. wlasnego zegarka, bo prawie wogole nie ma w miejscach publicznych zegarow podlaczanych do satelitow ktore podaja czas dokladny. A wiec ja np. nastawialam swoj zegarek wg. dzwonkow na uniwersytecie, ale np. ten czas sie nie zgadzal z czasem programow teliwizyjnych. Musialam pamietac tez ze zegar w domu nauczyciela od muzyki spoznia sie o 10 min, wiec musze przychodzic na te lekcje wczesniej.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:27   #4145
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Exclamation Dot.: Bollywood

ja widziałam
gdyby jutra nie bylo, serce ze złota, salaam namaste(trudna droga d omiłości), josh, om shanti om, asoka, verr-zarra, nigdy nie mmów żegnaj. co sie dzieje, yakeen, podrywacze,magia zmysłow,dume i uprzedzenie, żona dla zuchwałych, bunty i baly, don, del si, Swades,czasem słonce czasem deszcz, blufmaster, Fanna, jestem przy tobie, i pewnie jakies tam byly jescze ale nie pamietam

teraz fedtiwal w multikinie wiec bedize co ogladac..
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:40   #4146
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Bollywood

A ja z kolei obejrzałam narazie tylko "Czasem słońce..." oraz "Dona" ale juz pościagałam sobie sporą ilość bollywoodzkich filmów. Wczoraj wyczytałam na tym wątku, że jest dodatek w Naj, wieć dziś pobiegłam i kupiłam "Asoke". Był jeszce drugi do wyboru "Veer-Zaara" ale z racji braku funduszy kupiłam narazie tylko jeden
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:20   #4147
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Bollywood

Eternalko a powiedz, ile byłas w ogóle w Indiach?
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 15:55   #4148
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Bollywood

EternalByłaś też w Nepalu??!! pięknie
btw. dobrze, ze w ogóle dojechaliście
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:57   #4149
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Bollywood

15 lat mozna powiedziec ze sie tam wychowalam.

Ciekawa jestem jakie beda wrazenia po Asoka.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:34   #4150
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem jakie beda wrazenia po Asoka.
Wczoraj oglądnęłam Asokę i wyniosłam pozytywne wrażenia. Podchodziłam jakoś sceptycznie do tego filmu, gdyż nie do końca byłam pewna czy "przełknę" taki wątek historyczny. Wątek historyczny na tyle mnie wciągnął, że na koniec czułam pewien niedosyt, mało obszernym wyjaśnieniom lektora o dalszych losach Asoki.
Podobało mi się, to że film nie był cukierkowy i schematyczny, brutalny i zły Szaruk ( to coś innego) i przede wszystkim Kareena jako Kaurwaki, wg mnie wyjątkowo przypasowała jej ta rola i zmieniłam o niej ogólny pogląd.
Podsumowując uważam Asokę za bardzo dobry film wart obejrzenia
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:51   #4151
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
15 lat mozna powiedziec ze sie tam wychowalam.
Eternal o kurcze 15 lat?
czyli masz korzenie indyjskie?
przepraszam, ze tak wypytuje
jesli nie chcesz odpowiadac to zrozumiem
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 20:07   #4152
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez dotaa Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądnęłam Asokę i wyniosłam pozytywne wrażenia. Podchodziłam jakoś sceptycznie do tego filmu, gdyż nie do końca byłam pewna czy "przełknę" taki wątek historyczny. Wątek historyczny na tyle mnie wciągnął, że na koniec czułam pewien niedosyt, mało obszernym wyjaśnieniom lektora o dalszych losach Asoki.
Podobało mi się, to że film nie był cukierkowy i schematyczny, brutalny i zły Szaruk ( to coś innego) i przede wszystkim Kareena jako Kaurwaki, wg mnie wyjątkowo przypasowała jej ta rola i zmieniłam o niej ogólny pogląd.
Podsumowując uważam Asokę za bardzo dobry film wart obejrzenia
Po twoim opisie mam jeszcze większą ochotę obejrzeć no ale na razie nie mogę bo jutro rano do pracy i nie wiem czy dam, rade

Czy ktoś może wie w jakim pudelku będzie jutro "Devdas" w Oliwii?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 20:47   #4153
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Bollywood

Brzozka nie mam korzeni Indyjskich, moi rodzice pasjonowali sie kultura Indyjska (ta starozytna, bo spolczesnia juz nie jest tyle warta), wiec majac dosc post-komunistycznej polski postanowili wychowac dzieci w Indiach i sami tam studjowac.

dotaa Kareena potrafi grac, oprocz Asoka swietnie gra w Chameli. Ale w innych filmach raczej nie jest ciekawa.
A o Asoce warto poszukac informacji na internecie. Jest on slawny przez swoje edykty: tysiace napisow na kolumnach i skalach, rozsianych po calym imperium, poprzez ktore przekazuje do swoich poddanych zasady moralne, nauki buddyzmu, sprawiedliwosci, i nawet ochrony zwierzat...
Dzisiejsze godlo Indii to czesc kolumny Asoki.


http://pl.wikipedia.org/wiki/A%C5%9Boka

http://en.wikipedia.org/wiki/Edicts_of_Ashoka
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 21:03   #4154
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Brzozka nie mam korzeni Indyjskich, moi rodzice pasjonowali sie kultura Indyjska (ta starozytna, bo spolczesnia juz nie jest tyle warta), wiec majac dosc post-komunistycznej polski postanowili wychowac dzieci w Indiach i sami tam studjowac.
Eternal ale super
czy Twoi rodzice nie chca moze adoptowac corki? (czyt. mnie)
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 07:44   #4155
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Bollywood

ja niestety nie moge powiedziec nic dobrego o filmie Asoka jak dla mnie film jest totalna porazka. zawidl na chyba wszystkich mozliwych plaszczyznach. wiem, ze czesc osob sie ze mna nie zgodzi, wiec prosze o potraktowanie tej wypowiedzi wylacznie jako mojej wlasnej, subiektywnej oceny filmu
Po pierwsze, sprawy "techniczne": nie przemawialy do mnie sceny, ktore mialy pokazac starozytne Indie, kostiumy i makijaze osob jakby byly zrobione do filmu science-fiction. Gra aktorska tez mnie nie zachwycila: jak zwykle widzialam SRK'na a nie Asoke, czyli postac przez niego grana (te same miny i gra jak w kazdym jego filmie ) Kareena Kapoor moim zdaniem tez nie za bardzo wczula sie sie w role. Ogolnie wszystko wyszlo dretwo.
Druga sprawa, o wiele powazniejsza, to sposob w jaki rezyser przedstawil fakty historyczne, a wlasciwie,fakty, ktorych nie pokazal. Film zdecydowanie nastawiony jest na publike i zarobieniu jak najwiekszej ilosci pieniedzy, bo na pewno nie na pokazaniu tego, co ogolnie historycy indyjscy przyjuma za fakty historyczne. A wedlug tych wlasnie historykow, najbardziej prawdopodobne jest to, ze Kaurvaki byla corka rybaka, z kotra pozniej Asoka sie ozenil i uczynil ja krolowa, a nie ksiezniczka wladajaca krolestwem Kalinga Nie ma pewnosci co do tego, kto byl wladca Kalingi podczas wojny z Asoka, chociaz mowi sie, ze mogl to byc krol Kharavela. Poza tym, irytujaca jest tez to, ze Asoka, ktory uwazany jest za najwiekszego wladce polwyspu Ind., w filmie pokazany jest jako chloptas uganiajacy sie za panna Kaurvaki. Film, ktory ma pokazac tak wybitnego wladce jak Asoka, a w 2/3 skupia sie na romansie dwoch glownych bohaterow, jest po prostu zenujace Na dodatek ten sam krol udziela sie dosc entuzjastycznie w spiewaniu i tanczeniu. Litosci! Rezyser mogl z powodzeniem zrezygniowac z piosenek, ktore maja sie nijak do tresci. Rozumiem, ze bollywood i tance wraz ze spiewaniem to obowiazek, ale w wypadku tego filmu, glebokobym sie zastanowila (gdybym byla na miejscu rezysera), czy mialoby to sens. Nie chodzi mi nakrecenie filmu dokumentalnego, ale o odrobine szacunku do krola Asoki i oddanie mu sprawiedliwosci chociazby przez potraktowanie tej postaci troche powazniej,a nie tak „lajtowo”. Tak, tak, wiem ze w ostaniej czesci filmu Asoka jest strasznie zlym osobnikiem, ale jakos nie moglam zrozumiec, co wlasciwie mu sie stalo, ze tak nagle sie zmienil. Najpierw taki wesolek, a pozniej brutal. Gdzie tu logika? Otoz prawdziwy Asoka byl brutalem, dopiero wojna z Kalinga zmienila go. Tak jeszcze na marginesie, jak byscie sie poczuly, gdyby ktos zrobil film o naszym wielkim krolu Janie III Sobieskim, w ktorym 2/3 filmu to romans Janka z Marysienka. Najlepiej to niech ten Janek 2/3 filmu ugania sie z Marysienka po chaszczach, spiewa i stepuje. A tak jeszcze opierajac sie na Asoce (filmie), to Janek najlepiej, zeby znalazl sobie jakas ksiezniczke Turecka, niech ganiaja sie po chaszczach wiekszosc czesc filmu, stepuja i spiewaja, a na koniec niech sie spotkaja pod Wiedniem i walcza ze soba. Fajnie, prawda? W tym miejscu chcialabym pogratulowac rezyserowi Asoki wyobrazni. Ale nawet, gdyby mieli mie zaciagnac do obejrzenia poraz drugi tego filmu, to sie nie dam!
dla zainteresowanych podaje jeszcze linka na temat reakcji jednego z historykow ind. odnosnie filmu Asoka


http://www.rediff.com/entertai/2001/oct/27ashok.htm
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 09:44   #4156
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Bollywood

mnie ogladaniem filmow bollywoodzkich zarazil TZ. zaczelismy od "czasem slonce...".

dziwi mnie jak piszecie ze polujecie na gazety. wlasnie poszlam do saloniku prasowego kupic olivie z "Devdas". i dopiero zobaczylam ze jest naj z "asoka" i "veer-zara" wiec tez kupilam. czekam teraz na nastepne ale u nas nie ma problemu z kupieniem
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 10:26   #4157
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

Meili bardzo ciekawe spojrzenie na Asoke

Mam Devdasa mimo ,ze nie przepadam(znowu Ashno ale nie wypada nie miec takiej produkcji tym bardziej z Szarukiem) cena 9,90 i uwaga lektor czyta piosenki

ps nie wiecie czy Gazeta Wyborcza planuje dolaczyc jakis film??
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 12:39   #4158
Claire-K
Raczkowanie
 
Avatar Claire-K
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 481
Dot.: Bollywood

Devdas z czytanymi przez lektora piosenkami? O rany... A czeka na mnie w kiosku :/
Meili zgadzam się z Tobą odnośnie Asoki A porównaniem z Janem III Sobieskim to mnie rozłożyłaś na łopatki
__________________
Claire-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 13:52   #4159
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Bollywood

to prawda, niestety lektor czyta piosenki:/. no ale nigdy nie oglądałam Devdasa, więc w sumie warto. dostałam bez problemu
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 15:10   #4160
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Bollywood

A oglądałyście może ten "Veer-Zaara" ?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:02   #4161
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
mnie ogladaniem filmow bollywoodzkich zarazil TZ. zaczelismy od "czasem slonce...".

dziwi mnie jak piszecie ze polujecie na gazety. wlasnie poszlam do saloniku prasowego kupic olivie z "Devdas". i dopiero zobaczylam ze jest naj z "asoka" i "veer-zara" wiec tez kupilam. czekam teraz na nastepne ale u nas nie ma problemu z kupieniem
Może mieszkasz w jakimś większym mieście gdzie na pewno jest ich dawanych więcej ni z w takim małym mieście jak ja mieszkam.

Ja zacznę oglądać Asoke dziś i podzielę sie opinia

Edit.domi7ks ja oglądałam tyle ze zanim wyszło z naj mogę go polecić bo mnie sie bardzo podobał
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:09   #4162
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
Może mieszkasz w jakimś większym mieście gdzie na pewno jest ich dawanych więcej ni z w takim małym mieście jak ja mieszkam.

no wlasnie mieszkam w malym miescie. moze po prostu u nas nie ma takiego brania tak czy inaczej czeka mnei filmowy weekend
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:15   #4163
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
A oglądałyście może ten "Veer-Zaara" ?
z pewnością większość bollymaniaczek oglądała ten film
mnie osobiście wzruszyl bardzo
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:37   #4164
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Carmel Choco Pokaż wiadomość
z pewnością większość bollymaniaczek oglądała ten film
mnie osobiście wzruszyl bardzo

Tż mi kupił wraz Naj niedawno
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 18:43   #4165
meili
Rozeznanie
 
Avatar meili
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 656
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Claire-K Pokaż wiadomość
Meili zgadzam się z Tobą odnośnie Asoki
jak to dobrze, ze nie jestem sama jakby co, to nie ja jedna zostane zlinczowana
__________________

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)


Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:09   #4166
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
A oglądałyście może ten "Veer-Zaara" ?
taa. faaktycznie wzruszajacy. A glowna aktorka.. przepiekna no


btw wiem ze wyskakuje z tym pytaniem jak filip z konopi no ale gdzie mozna kupic te takie kropki/naklejki czy co to tam jest co te hinduski maja na czolach?
WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:10   #4167
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez WaxnMaedL Pokaż wiadomość
taa. faaktycznie wzruszajacy. A glowna aktorka.. przepiekna no


btw wiem ze wyskakuje z tym pytaniem jak filip z konopi no ale gdzie mozna kupic te takie kropki/naklejki czy co to tam jest co te hinduski maja na czolach?

a ja wiem, to się chyba nazywa tikka i jest na stronie bolly ( w googlach wpisz)...chyba tikka, ja od niedawna fanka


edit: tikka, to to co się zaczepia o włosy

http://search.stores.ebay.pl/Bollywo...177250QQsofpZ0 może to o to chodzi? sama już nie wiem
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:24   #4168
WaxnMaedL
Raczkowanie
 
Avatar WaxnMaedL
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 128
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

http://search.stores.ebay.pl/Bollywo...177250QQsofpZ0 może to o to chodzi? sama już nie wiem
ooo o to dokladnie
dziekuje ;*


btw ta tikka to chyba nie we wlosy ale na szyje i na uszy taki zestawik ? zreszta ch*j wie tez sliczne te tikki sa
WaxnMaedL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 19:48   #4169
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez WaxnMaedL Pokaż wiadomość
ooo o to dokladnie
dziekuje ;*


btw ta tikka to chyba nie we wlosy ale na szyje i na uszy taki zestawik ? zreszta ch*j wie tez sliczne te tikki sa

drobiazg
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-27, 21:22   #4170
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Bollywood

ta kropka na czole to bindi

Juz jestem po obejrzeniu Asoki i mnie sie podobał ale więcej wrażeń opisze kiedy indziej idę spać
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.