TURBO FIRE - palarnia tłuszczu! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-30, 10:44   #4141
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
O no to znowu bedziemy razem fikac i relacjonować jak nam idziejak tam zaawansowany program tf bo coś ostatnio chyba nie pisałaś?? Kończysz juz 4miesiąc? Ja jestem na 6dniu miesiaca 5
Nio właśnie tzreba mieć różne obciążenie do CE ja mma kilka różnych mam nadzieje ze starczy jak nie to bedzie trzeba zainwestować
Bardzo szybko to leci. Nie umiem sie przekonac do fire 60 tzn fajny jest ale najbardziej lubie 55 dzisiaj koncze prawie 4 mc tzn od poniedzialku zaczynam ostatni tydzien ten recovery a jak Ci sie podoba hiit 30? Ja jescze musze tydzien skonczyc zeby ocenic
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 20:28   #4142
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Moim faworytem jest faza Lean, wymiękam przy niektórych ćwiczeniach, co w poprzednich fazach naprawdę zdarzało mi się stosunkowo rzadko.

Aha i dobre info dla tych, które mają problem z pompkami, myślę, że ten program może pomóc się ich nauczyć. Nie jest ich zbyt dużo ale są, zarówno klasyczne, jak i te na triceps. Są też ćwiczenia w pozycji "plank", które wzmacniają ręce. A w razie czego zawsze można robić damskie tak jak pokazuje jedna z ćwiczących osób
Myślę, że po takiej rekomendacji to już chyba nikt nie bedzie się zastanawiał
Ja dzisiaj skończyłam pierwszy tydzień ostatniego miesiaca wiec jeszcze trzy i dzwigam i ja

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Bardzo szybko to leci. Nie umiem sie przekonac do fire 60 tzn fajny jest ale najbardziej lubie 55 dzisiaj koncze prawie 4 mc tzn od poniedzialku zaczynam ostatni tydzien ten recovery a jak Ci sie podoba hiit 30? Ja jescze musze tydzien skonczyc zeby ocenic
Mi się miesiąc 4 podobał był.... mocny ale w sensie, że były długie programy takie bardziej aerobowe. Miesiąc 5 (1tydzień bo dopiero tydzień za mna)jest mocny....ale mocniejszy niż 4 hiity jednak bardziej dają się we znaki i nawet po hiicie 15 dostałam zakwasów i to na całym ciele w 5 miesiącu!! nie wiem jak to mozliwe ale widac można co do hiita30 to zrobiłam go raz i nie bede obiektywna bo robiłam go po maratonie bez snu z ciezkim zapierdzielem w pracy gdzie juz po samej pracy nic mi sie nie chciało a po hiicie to juz w ogole cegły w nogach!!... i to dosłownie tam jest 5driils 4 po dwa razy a ostatni - 3 i ten ostatni to juz taki killer, że przy ostatnim powtórzeniu to nogi mi skamieniały i już ruszyc nimi nie mogłam - ale podkreślam to mało obiektywne spostrzeżenia bo miałam naprawde zwariowany tydzień - i nastepny też

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Hmm ja dzisiaj zrobiłam juz wg planu fire45ez i abs10 - i to po 10h w obozie pracy znowu zwariowany dzień od 5:30 na nogach i masa masa pracy, ale wróciłam zjadłam mały obiad i poleciałam z tematem spociłam sie jak mysz
Ale wiecie co od jakiegoś tygodnia strasznie boli mnie po piersią w okolicy żebra tzn wydaje mi sie ze boli mnie żebro na wysokości piersi tak kłuje jak sie podnosze albo np robie bruszki w abs10 , albo jak sie przewracam na łóżku... miała któras z was cos takiego nie wiem czy to jakis miesien naciagniety czy co??? brrr
Dobrze ze jutro wolny dzień od pracy ale nie od TF a w srode kolejny zwariowany dzień i ... noc w pracy
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:44   #4143
heeyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

No to dzisiaj tak motywacyjnie! Podczas ost 1,5 miesiąca ćwiczenia i nie ćwiczenia, dietowania i wpieprzania, mimo wszystko - 2 kg juhu. Aż mnie zastanawia jak to by było z efektami jakbym dietowała się i ćwiczyła reguralnie podczas tego 1,5 miesiąca
biust -3(cm)
pod biustem-2
talia-5
biodra-3
udo -1
pupa-1,5
łydka +0,5
No i widzicie, nawet jak nie wychodzi, ale się dalej próbuje to i tak idzie się do przodu
heeyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 09:58   #4144
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
heeyka: No to dzisiaj tak motywacyjnie!
Gratuluję Oby tak dalej Talia ładnie Tobie spadła
Myślę, że dla osób rozpoczynających to będzie motywacja do tego żeby próbować

Cytat:
megi: Myślę, że po takiej rekomendacji to już chyba nikt nie bedzie się zastanawiał
A ja pamiętam jak tu pisałam, że mi się ten CE za bardzo nie podoba bo za dużo siłowych Ale to kolejny dowód na to, że nawet jak coś nie bardzo nam się podoba to warto to sprawdzić, przynajmniej spróbować się z tym zmierzyć, bo a nuż tak jak w tym przypadku pierwsze wrażenie może okazać się błędne
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 10:16   #4145
heeyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziękuję bardzo
heeyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:10   #4146
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Tez Cie pamietam Dobrenka
Co do biustu, to cwicze oczywiscie w specjalnym staniku sportowym, ale czuje ze jest nie za dobrze ustabilizowany, wiec musze sie rozejrzec moze za specjalnymi stanikami Triumpha....
Kurcze domyslam się ze możesz czuć dyskomfort.. Lepiej idź i kup coś odpowiedniego żebyś się do ćwiczeń nie zniechęciła
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
jakos udało mi się przezyc moj mały maraton choc dzisiaj spałam 5h wiec w ciagu 3 dni w sumie wyszło 8h....
kiedyś tez tak miałam było to okres gdzie dobrze mi się funkcjonowało i dobrze miałam ze spaniem gdzie położyłam głowę to w trybie natychmiastowym zasypiałam .. wszędzie i w każdych warunkach.. Też tak masz?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Nie własnie takie dni wypadają przed okresem swiatecznym -bozego narodzenia, jeszcze jeden taki zwariowany czeka mnie w tym tygodniu a potem ciut lzej ale do swiat bedzie ciezko
oj będę mieć jazdę przed świętami bo ze wszystkim zostanę sama.. Moja mam jedzie do siostry przed świętami za granicę.. i będę musiała przygotować calutką Wigilię
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Aha i dobre info dla tych, które mają problem z pompkami, myślę, że ten program może pomóc się ich nauczyć.
no mam nadzieję bo puki co to wiesz sama jak mi to idzie.. Nawet jednej męskiej nie zrobię dobrze bo mnie grawitacja ciągnie w dół za szybko..
Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Bardzo szybko to leci. Nie umiem sie przekonac do fire 60 tzn fajny jest ale najbardziej lubie 55 dzisiaj koncze prawie 4 mc tzn od poniedzialku zaczynam ostatni tydzien ten recovery a jak Ci sie podoba hiit 30?
Ja fire 60 polubiłam dopiero po jakimś czasie.. jak większość ćwiczeń niektórych zresztą.. Hit 30 spoko ale ja jestem fanką "pietnastki"
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ale wiecie co od jakiegoś tygodnia strasznie boli mnie po piersią w okolicy żebra tzn wydaje mi sie ze boli mnie żebro na wysokości piersi tak kłuje
miałam i dalej mam jak wsiadam zamaszyście do samochodu albo jak siedzę na 4 literach z wyciągniętymi nogami i szybko się chce "pozbierać". Oczywiście nie zawsze ale czasem mi się zdarzy..
Cytat:
Napisane przez heeyka Pokaż wiadomość
No i widzicie, nawet jak nie wychodzi, ale się dalej próbuje to i tak idzie się do przodu
Noi pieknie..
Gratulację
A to dopiero początek
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
nawet jak coś nie bardzo nam się podoba to warto to sprawdzić, przynajmniej spróbować się z tym zmierzyć, bo a nuż tak jak w tym przypadku pierwsze wrażenie może okazać się błędne
świete słowa.. ja pamietam jak gderałam na TF a teraz tak zanim tęsknie, tak go pokochałam
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 16:22   #4147
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Fire60+abs10 dzisiaj juz za mna. Dzisiaj wczesniej cwiczyłam bo na 19 ide do pracy kiedy wroce.... hhmmm nie wiem jakos nad ranem. Jak bed esie tak czuła jak otatnio to na jutro rezerwuje rest zobaczymybo jutro w planie hiit30+lower20

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
kiedyś tez tak miałam było to okres gdzie dobrze mi się funkcjonowało i dobrze miałam ze spaniem gdzie położyłam głowę to w trybie natychmiastowym zasypiałam .. wszędzie i w każdych warunkach.. Też tak masz?

oj będę mieć jazdę przed świętami bo ze wszystkim zostanę sama.. Moja mam jedzie do siostry przed świętami za granicę.. i będę musiała przygotować calutką Wigilię



Ja fire 60 polubiłam dopiero po jakimś czasie.. jak większość ćwiczeń niektórych zresztą.. Hit 30 spoko ale ja jestem fanką "pietnastki"

miałam i dalej mam jak wsiadam zamaszyście do samochodu albo jak siedzę na 4 literach z wyciągniętymi nogami i szybko się chce "pozbierać". Oczywiście nie zawsze ale czasem mi się zdarzy..
Nie ja tak nie mam ja nie potrafie spac w dzień!!nawet po całej przepracowanej nocy moge spac max3-4h tak samo po imprezie poprostu nie moge spac i potem snuje sie cały dzień jak zjawaale czasami musze
Ja jeszcze o wigilli nie mysle bo nie mam kiedy i w ogole zauwazyłam ze jak tyle mam na głowie to nie mam czasu na doła heh dobre i to

A ja uwielbiam fire60 to moj ulubiony program z całego TF, hiit30 jest wymagjacy ale nie taki straszny ja tez lubie hiit15 jakos tak krótko ale solidnie i na temat
Z tym bólem to ja nie wiem dzisiaj jak cwiczyłam to bardzo bolało podczas tego cwiczenia jak sie rece przyciaga do kolana wiecie o czym mowie i przy abs10 przy wszelkim podnoszeniu sie do góry .... ale na abs10 to prawie płakałam z bólu....ehh

A tak w ogole 19 dni i kocze tf ...
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 08:18   #4148
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Fire60+abs10 dzisiaj juz za mna. Dzisiaj wczesniej cwiczyłam bo na 19 ide do pracy kiedy wroce.... hhmmm nie wiem jakos nad ranem. Jak bed esie tak czuła jak otatnio to na jutro rezerwuje rest zobaczymybo jutro w planie hiit30+lower20
Ale ci zazdroszczę jak tak czytam co dzisiaj robiłaś.. Ja dopiero jutro jadę neta załatwiać.. Dzisiaj nie dam rady
Weź się tak nie forsuj dziewczyno..
A gdzie Ty w ogóle pracujesz że masz takie pokręcone te godziny.


Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Nie ja tak nie mam ja nie potrafie spac w dzień!!nawet po całej przepracowanej nocy moge spac max3-4h tak samo po imprezie poprostu nie moge spac i potem snuje sie cały dzień jak zjawaale czasami musze
Nie miałam jak spać w dzień w sumie.. Raz zasnęłam w izbie wytrzeźwień mieliśmy zajęcia tam a ja zasnęłam w takim miejscu
No ale rano trzeba było wstać na zajęcia i dojechać na nie 30 km, potem trzeba było jeszcze urwać się z końcówki zajęć (zawsze na końcu miałam WF na którym uczyli nas Judo ale prowadził zajęcia znajomy mojego brata więc miałam umownie "3" ale nie chodziłam, a w inne dni wypadał mi angielski ale babka była luźna kazała mi tylko na zaliczenia przychodzić i dawała mi zawsze identyczne pytania jak wszystkim więc zawsze jak przychodziłam zaliczałam wszystko na "5" jednak ona wiedząc o co "kaman" dała mi "4") potem w pracy do 20 albo 21, przelecieć pół miasta na autobus, dojazd do domu o 22:30 znajomi.. około 2:00 albo 3:00 powrót do domu.. około 5:00 albo 6:00 przeglądnięcie notatek przed zajęciami.. przed 7:00 bieg na autobus i tak w kółko



Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze o wigilli nie mysle bo nie mam kiedy i w ogole zauwazyłam ze jak tyle mam na głowie to nie mam czasu na doła heh dobre i to
No ja o Wigili już myślę i się martwię bo nie dostanę raczej wolnego (zawsze szefowa bierze i ktoś musi zostac w pracy)
A czemu masz łapac tego doła niby?

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Z tym bólem to ja nie wiem dzisiaj jak cwiczyłam to bardzo bolało podczas tego cwiczenia jak sie rece przyciaga do kolana wiecie o czym mowie i przy abs10 przy wszelkim podnoszeniu sie do góry .... ale na abs10 to prawie płakałam z bólu....ehh
no chyba oszalałaś skoro Cię tak boli to odpuśc sobie na chwilę chcesz się doprowadzić do jakiejś tragedi
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 16:29   #4149
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Powróciłam do TF Dzisiaj zaczynam od 2 miesiąca. Straasznie się stęskniłam za Szaliną z adhd A jak przypomnę sobie, że czułam się genialnie w trakcie tego programu, a efekty też były niczego sobie to już w ogóle jestem zmotywowana
Chciałam też biegać, ale jakoś się nie mogę do tego zebrać...
A może znacie jeszcze coś TYPOWO aerobowego, nastawionego na palenie tłuszczu ? Mam na myśli tego typu programy z beachbody np.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 07:11   #4150
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

mikasa5 wiesz co ja tego nie znam ale kiedyś poznam BODYROCK to się nazywa.. Jedna z "cycatych" dziewczyn z naszego forum mi poleciła i zaintrygowało mnie to Może Cię wciągnie
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 09:38   #4151
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Ale ci zazdroszczę jak tak czytam co dzisiaj robiłaś.. Ja dopiero jutro jadę neta załatwiać.. Dzisiaj nie dam rady
Weź się tak nie forsuj dziewczyno..
A gdzie Ty w ogóle pracujesz że masz takie pokręcone te godziny.

Też lubie to połączenie chyba najbardziej fire60+abs mój ulubiony zestaw z całego TF
Spokojnie ćwiczenia poczekają aż spokojnie będziesz miała na nie czas Jak jest wycisk to czuje że zyje więc trzeba się forsować hehe przynajmniej raz na jakiś czas do tej pory miałam luzny tryb dnia teraz zaczyna sie hardcore dzisiaj dla odmiany dzień z papierami przed komputerem - nie wiem co gorsze oj ja pracuje w 2 miejscach to zwiazane z nocnym trybem (wyjatkowo 2razy w roku mamy taki okres gdzie dajemy na maxa) to firma z zabawkami - i akurat teraz (i an dzień dziecka)trzeba zrobic odpowiednie ekspozycje świateczne w sklepach co by ludzie prosto z cmentarzy mogli juz kupic zabaki pod choinke o.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


Nie miałam jak spać w dzień w sumie.. Raz zasnęłam w izbie wytrzeźwień mieliśmy zajęcia tam a ja zasnęłam w takim miejscu
No ale rano trzeba było wstać na zajęcia i dojechać na nie 30 km, potem trzeba było jeszcze urwać się z końcówki zajęć (zawsze na końcu miałam WF na którym uczyli nas Judo ale prowadził zajęcia znajomy mojego brata więc miałam umownie "3" ale nie chodziłam, a w inne dni wypadał mi angielski ale babka była luźna kazała mi tylko na zaliczenia przychodzić i dawała mi zawsze identyczne pytania jak wszystkim więc zawsze jak przychodziłam zaliczałam wszystko na "5" jednak ona wiedząc o co "kaman" dała mi "4") potem w pracy do 20 albo 21, przelecieć pół miasta na autobus, dojazd do domu o 22:30 znajomi.. około 2:00 albo 3:00 powrót do domu.. około 5:00 albo 6:00 przeglądnięcie notatek przed zajęciami.. przed 7:00 bieg na autobus i tak w kółko

Ojej w izbie wytrzezwień, studiowałaś cos zwiazanego z pedagogika/resocjalizacją/psychologią? Znam ten ból gdy trzeba isc do szkoły po nieprzespanej nocy, czy to spedzonej w pracy czy na imprezie na pierwszym roku jeszcze były mi w glowie imprezy w tygodniu w akademikach gdzie baluje sie do rana i prosto z nch j=idzie na zajęcia pozniej juz nie miałam na to siły i zaczełam pracowac .... duzo a ze studiuje/studiowałam dziennie to tym bardziej było ciezko

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
A czemu masz łapac tego doła niby?

Bo okres jesienno/zimowy sprzyja łamaniu sie i łapaniu doła zreszta juz taki pierwszy mnie dopadł jakis czas temu (pisałam o tym kilka stron wczesniej ) ale teraz nie w głowie mi dół bo i na niego czasu brak

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
no chyba oszalałaś skoro Cię tak boli to odpuśc sobie na chwilę chcesz się doprowadzić do jakiejś tragedi
Oj tam jaka z tego tragedia bedzie właściwie nie wiem o co kaman z tym bólem, bo to taki ból jakbym miała stłuczenie żebra ale ja sobie nie przypominam żebym sie tam uderzyła....a taki bol to bym pamietała, boli ciagle nawet jak sie dotykam nie wiem moze musze zacza sie czyms smarowac rozgrzewajacym, siniaka nie ma ... moze to jakies miesnie sie ponaciagały ale jzu tyle czasu

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Nio to jestem, ostatnia(mam nadzieje)nocka za mna tym razem TYLKO 12h ale jakos wczoraj wrociłam przespałam sie 3h wstałam i jakos funkcjonowałam -nawet napisałam wstep do mgrki i zawiozłam do promotora cwiczenia odpusciłam (przerwa z weekendu przeniosła sie na ta w tygodniu) bo po takiej ostrej pracy jestem cała obolała i chyba nie ma sensu sie tak meczyc bo mzoe mi to wcale nie pomoc a zaszkodzic. Wiec dzisiaj moze zaraz HIIT30+LOWER20

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Nio to jestem, ostatnia(mam nadzieje)nocka za mna tym razem TYLKO 12h ale jakos wczoraj wrociłam przespałam sie 3h wstałam i jakos funkcjonowałam -nawet napisałam wstep do mgrki i zawiozłam do promotora cwiczenia odpusciłam (przerwa z weekendu przeniosła sie na ta w tygodniu) bo po takiej ostrej pracy jestem cała obolała i chyba nie ma sensu sie tak meczyc bo mzoe mi to wcale nie pomoc a zaszkodzic. Wiec dzisiaj moze zaraz HIIT30+LOWER20

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

heeyka ładne spadki brawo!! i powodzenia w dalszej walce
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 17:10   #4152
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hey kobietki ćwiczycie ładnie czy jakies lenitwo sie zakradło nikt nic nie pisze, śpiewac ładnie która co dzisiaj ćwiczyła Ja dzisiaj brykałam do fire55 + abs10 nice
I musze sie pochwalic bo duma mnie rozpiera, byłam dzisiaj na zakupach i przymierzałam różne rzeczy i wiecie co ..... M-ka była .... za duza na mnie jeeeee jeeee jeeee i w ogole jak tam na siebie popatrzyłam w przymierzalni to.... niezła juz laseczka ze mnie (albo to efekt wyszczuplających luster hihihi) nio ale skończyło sie na tym ze kupiłam bluzeczkę uwaga..... rozmiar XS normalnie nie wierze jeszcze kilka tygodni temu w tym samym sklepie miesciłam sie (i to nie zawsze) w M-ke..... Szalinko chylę czoła i z takiego klocka jak ja jeszcze cos tam bedzie hihi procz tego zakupiłam super-push up i cudne (choc cena juz mniej cudna) skórzane kozaki za kolano ze sklepu Anji R. jeeee wiec dziewczyny nie spac nie spac tylko cwiczyc cwiczyc bo to DZIAŁA
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 12:17   #4153
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Skonczylam 4 mc od jutra zaczynam smigac Hiity Niesamowite ze najpierw sie nie moglam przekonac do TF a teraz zal mi ze sie tak szybko to konczy.

Czy an forum ktos przecieral szlaki w CE czy Megi bedzie pierwsza? Chcialabym wiedziec czy CE (samo) tez przynosi takie spektakularne efekty czy lepiej go polaczyc z TF jak proponuje Szalinka.
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 13:43   #4154
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Dobrenka: no mam nadzieję bo puki co to wiesz sama jak mi to idzie.. Nawet jednej męskiej nie zrobię dobrze bo mnie grawitacja ciągnie w dół za szybko..

Pewnie na początku zaczniesz od łatwiejszej wersji, czyli pompek damskich, ale z czasem staraj się robić tyle ile dasz radę męskich. Zresztą z tego co pamiętam to Szalinka przy niektórych ćwiczeniach z pompkami albo pozycją "plank" mówi żeby zrobić tyle ile można poprawnie wykonać, a potem zejść do oparcia na kolanach, czyli tak jak przy damskich pompkach.

Cytat:
mikasa: Powróciłam do TF
Hejo, witamy ponownie

Cytat:
Dobrenka: ja tego nie znam ale kiedyś poznam BODYROCK to się nazywa
Bodyrock to nie jest program treningowy, tylko stronka, na której Suzana prezentuje różne zestawy ćwiczeń przypadające na jeden trening. Można tam znaleźć też info o odżywianiu i inne tym podobne z tym związane.

Cytat:
sagitarius: Skonczylam 4 mc od jutra zaczynam smigac Hiity Niesamowite ze najpierw sie nie moglam przekonac do TF a teraz zal mi ze sie tak szybko to konczy.
Super, jeszcze tylko miesiąc Tobie został. Ciekawe jak tam efekty będą po całym TF u Ciebie

Cytat:
Chcialabym wiedziec czy CE (samo) tez przynosi takie spektakularne efekty czy lepiej go polaczyc z TF jak proponuje Szalinka.
Ja robię siłowe, te interwałowe z CE. I do tego coś dorzucam.
Czy samo CE da Tobie spektakularne efekty ? Hmmm, sądzę że jeżeli będziesz wykonywać właściwie i zmieniać obciążenie w miarę płynnie tak żeby organizm się nie przyzwyczajał oraz będziesz trzymać zdrowe nawyki żywieniowe to efekty powinnaś mieć. Ale czy spektakularne, myślę że obserwacja wyników tutaj na TF pokazuje, że to różnie bywa i na każdego takie programy działają inaczej
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 10:24   #4155
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Mam podłamkę.. Nie wiem czy źle się zmierzyłam czy jak ale wczoraj przybyło mi 0,5 centymetra w udach.. Dzisiaj dieta.. Moja mam kończy mnie i moją siostrę jedzeniem.. jakby tego było mało to chyba strasznie poszerzyłam żołądek.. Jak nie zjem czegoś w momencie kiedy jestem głodna nie mogę przestać myśleć o jedzeniu.. trzęsie mnie rękami i jest mi straszliwie niedobrze .. wiem że zima itd organizm może szaleć (tak myślę bo moja siostra tez ma takie ssanie tylko ona za tydzień jedzie do siebie a ja tu zostaje na około rok). Wczoraj obie miałyśmy "szybkie posiedzenia" i dzisiaj powiedziałam DOŚĆ.. wieczorem jak wrócę do domu jem zupę i tyle.. Ćwiczen dalej nie mam bo net się "robi" ehh
Potrzebuje wsparcia

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Spokojnie ćwiczenia poczekają aż spokojnie będziesz miała na nie czas
Pal licho czas żebym je tylko w końcu mogła ściągnąć
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
trzeba zrobic odpowiednie ekspozycje świateczne w sklepach co by ludzie prosto z cmentarzy mogli juz kupic zabaki pod choinke o.
chyba nigdy sie do tego nie przyzwyczaje

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ojej w izbie wytrzezwień, studiowałaś cos zwiazanego z pedagogika/resocjalizacją/psychologią?
jestem pracownikiem socjalnym

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Bo okres jesienno/zimowy sprzyja łamaniu sie i łapaniu doła zreszta juz taki pierwszy mnie dopadł jakis czas temu (pisałam o tym kilka stron wczesniej ) ale teraz nie w głowie mi dół bo i na niego czasu brak
masz rację pisałaś.. wyleciało mi z głowy.. Ja doła nie mam ale lekką podłamkę zw względów o których pisałam wyżej

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
boli ciagle nawet jak sie dotykam
jak ból?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:22   #4156
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny czy macie jakieś dobre linki do filmików z Turbofire?
Gdzie to można znaleźć?
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 12:53   #4157
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Hey kobietki ćwiczycie ładnie czy jakies lenitwo sie zakradło nikt nic nie pisze, śpiewac ładnie która co dzisiaj ćwiczyła Ja dzisiaj brykałam do fire55 + abs10 nice
I musze sie pochwalic bo duma mnie rozpiera, byłam dzisiaj na zakupach i przymierzałam różne rzeczy i wiecie co ..... M-ka była .... za duza na mnie jeeeee jeeee jeeee i w ogole jak tam na siebie popatrzyłam w przymierzalni to.... niezła juz laseczka ze mnie (albo to efekt wyszczuplających luster hihihi) nio ale skończyło sie na tym ze kupiłam bluzeczkę uwaga..... rozmiar XS normalnie nie wierze jeszcze kilka tygodni temu w tym samym sklepie miesciłam sie (i to nie zawsze) w M-ke..... Szalinko chylę czoła i z takiego klocka jak ja jeszcze cos tam bedzie hihi procz tego zakupiłam super-push up i cudne (choc cena juz mniej cudna) skórzane kozaki za kolano ze sklepu Anji R. jeeee wiec dziewczyny nie spac nie spac tylko cwiczyc cwiczyc bo to DZIAŁA
Ja twardo ćwiczę, choć nie piszę ostatnio, ale możecie być pewne, że jak nie piszę, to grzeszę z jedzeniem U mnie po raz pierwszy ostatnio było hiit25 i o mój Boże, ledwo dałam radę, a 20 jest dla mnie lajtowa, ciekawe czemu tak jest ?
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Pewnie na początku zaczniesz od łatwiejszej wersji, czyli pompek damskich, ale z czasem staraj się robić tyle ile dasz radę męskich. Zresztą z tego co pamiętam to Szalinka przy niektórych ćwiczeniach z pompkami albo pozycją "plank" mówi żeby zrobić tyle ile można poprawnie wykonać, a potem zejść do oparcia na kolanach, czyli tak jak przy damskich pompkach.
Ja już jestem w stanie zrobić cztery męskie. Co prawda nie idealne, bo myślę, że powinnam niżej zejść, ale jest nieźle, jak na mnie

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Mam podłamkę.. Nie wiem czy źle się zmierzyłam czy jak ale wczoraj przybyło mi 0,5 centymetra w udach.. Dzisiaj dieta.. Moja mam kończy mnie i moją siostrę jedzeniem.. jakby tego było mało to chyba strasznie poszerzyłam żołądek.. Jak nie zjem czegoś w momencie kiedy jestem głodna nie mogę przestać myśleć o jedzeniu.. trzęsie mnie rękami i jest mi straszliwie niedobrze .. wiem że zima itd organizm może szaleć (tak myślę bo moja siostra tez ma takie ssanie tylko ona za tydzień jedzie do siebie a ja tu zostaje na około rok). Wczoraj obie miałyśmy "szybkie posiedzenia" i dzisiaj powiedziałam DOŚĆ.. wieczorem jak wrócę do domu jem zupę i tyle.. Ćwiczen dalej nie mam bo net się "robi" ehh
Potrzebuje wsparcia
0,5 cm to woda pewnie, może jesz więcej soli, czy coś, albo zwykłe wahania powiązane z cyklem, wcale się nie przejmuj. Odnośnie żołądka mam dokładnie tak samo, dlatego jak wychodzę na miasto, to moje zdrowe odżywianie szlag trafia, bo jak tylko zgłodnieję, to muszę coś natychmiast wrzucić na ruszt, bo inaczej trzęsą mi się ręce i od razu mi słabo. Mam na to kilka swoich sposobów, może Ci pomogą.
1) Kiedy nie jest zbyt późno, a jestem głodna robię sobie cienką kawę. Taką z jednej łyżeczki i daję do niej trochę mleka. Wypełnia mi żołądek i trzęsawa odchodzi.
2) Noszę przy sobie i mam w domu cukierki - krówki albo landrynki, wiem, że to niedietetycznie, ale wolę szybko zjeść krówkę niż szukać na mieście batoników.
3) Przegryzam orzechy, jak mi słabo i mam taką trzęsawkę.
4) Jak nie mam jak się poratować, biorę głębokie wdechy i tłumaczę sobie, że to TYLKO psychika. I to naprawdę działa, uspokajam się powolutku i jakoś przechodzi.
5) Takie stany się u mnie pogłębiają, jak brakuje mi minerałów - tzn tak mi się wydaje. Jeśli przez tydzień lub więcej czasu piję kiepską wodę - np źródlaną zamiast mineralnej.
6) Jest gorzej po mocnej herbacie.
7) Kiedyś super na mnie działała Cola light, W ostateczności nalewałam sobie szklankę i było po wszystkim, teraz niestety nie mogę pić gazowanych rzeczy...

i taka sugestia - może zbadaj sobie cukier? Co prawda ja miałam wielokrotnie badany i nigdy nie miałam żadnych odchyleń od normy, ale sprawdzić warto.

EDIT: Zapomniałam się pochwalić. Zrobiłam już 2,5 miesiąca TF i schudłam 2 kg. To może się wydawać mało, ale ja mam potworny problem z jedzeniem, to raz, a dwa, że chciałam ogółem schudnąć około 3 kg, więc dla mnie to rewelacja. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz myślę, że wyjdzie mi jednak więcej niż 3 kg do schudnięcia. Bo waga mało się dla mnie liczy i choć schudłam PRAWIE tyle ile myślałam, że mnie usatysfakcjonuje, to do wymarzonych wymiarów jeszcze mi brakuje. W każdym razie nie zamierzam się rozstawać z Szaliną I jeśli utrzymam takie tempo, to będę naprawdę zachwycona.

Zdaję sobie sprawę z tego, że schudnąć dwa kg jest NAPRAWDĘ łatwo. Ale - nie jeśli to są ostatnie dwa kg do wymarzonej niskiej wagi i nie jeśli się chce tę niską wagę utrzymać. Dlatego takie wyniki z Szaliną to dla mnie sukces.
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2011-11-07 o 13:03
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 14:10   #4158
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Mam podłamkę.. Nie wiem czy źle się zmierzyłam czy jak ale wczoraj przybyło mi 0,5 centymetra w udach.. Dzisiaj dieta.. Moja mam kończy mnie i moją siostrę jedzeniem.. jakby tego było mało to chyba strasznie poszerzyłam żołądek.. Jak nie zjem czegoś w momencie kiedy jestem głodna nie mogę przestać myśleć o jedzeniu.. trzęsie mnie rękami i jest mi straszliwie niedobrze .. wiem że zima itd organizm może szaleć (tak myślę bo moja siostra tez ma takie ssanie tylko ona za tydzień jedzie do siebie a ja tu zostaje na około rok). Wczoraj obie miałyśmy "szybkie posiedzenia" i dzisiaj powiedziałam DOŚĆ.. wieczorem jak wrócę do domu jem zupę i tyle.. Ćwiczen dalej nie mam bo net się "robi" ehh
Potrzebuje wsparcia

Pal licho czas żebym je tylko w końcu mogła ściągnąć

chyba nigdy sie do tego nie przyzwyczaje


jestem pracownikiem socjalnym


masz rację pisałaś.. wyleciało mi z głowy.. Ja doła nie mam ale lekką podłamkę zw względów o których pisałam wyżej


jak ból?
Nie łam sie to chwila taka zaraz od nowa wpadniesz w rytm cwiczen i bedzie oki, zreszta 0,5cm to prawie co nic moze jestes przed okresem albo zjadłas cos co zatrzymuje wode(cos z duza iloscia soli) i tyle zaraz zejdzie Ojj mamine jedzenie wiem cos o tym wczoraj byłam na obiadku i .... wyszlam objedzona jak bąk ale to juz taki urok domu rodzinnegomusisz powiedziec mamie ze starasz sie zdrowo i lekko odrzywiac zeby ci nie podsuwała roznych smakołyków
Będzie dobrze moze poprostu po pracy zamiast cwiczen to wyjdz na długi spacer-wiem ze juz teraz ciemno sie robi o 17 ale moze masz psa albo kolezanke ktoraby z toba chetnie pospacerowała i poplotkowala a zawsze bedzie to jakis mini trening
Nio ból taki że boli mnie cos ala żebro pod piersią juz prawie 2tyg wyglada mi to an stłuczenie albo jakis naciagniety miesień....poczatkowo myslałam ze to mzoe watroba albo inny ogran promieniuje po antybiotyku ale to jest taki bol nawet jak sie dotkne wiec obstawiam wlasnie ajkeis stłuczenie tylko kiedy albo naciagniety miesien....

Ja wrociłam ze szkoły i pracy i zaraz fikam fire45+abs10

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
EDIT: Zapomniałam się pochwalić. Zrobiłam już 2,5 miesiąca TF i schudłam 2 kg. To może się wydawać mało, ale ja mam potworny problem z jedzeniem, to raz, a dwa, że chciałam ogółem schudnąć około 3 kg, więc dla mnie to rewelacja. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz myślę, że wyjdzie mi jednak więcej niż 3 kg do schudnięcia. Bo waga mało się dla mnie liczy i choć schudłam PRAWIE tyle ile myślałam, że mnie usatysfakcjonuje, to do wymarzonych wymiarów jeszcze mi brakuje. W każdym razie nie zamierzam się rozstawać z Szaliną I jeśli utrzymam takie tempo, to będę naprawdę zachwycona.

Zdaję sobie sprawę z tego, że schudnąć dwa kg jest NAPRAWDĘ łatwo. Ale - nie jeśli to są ostatnie dwa kg do wymarzonej niskiej wagi i nie jeśli się chce tę niską wagę utrzymać. Dlatego takie wyniki z Szaliną to dla mnie sukces.
Twoje rady znam na pamiec niestety juz raczej na mnie nie działają no moze ta cola zero jest oki bo babelki napełniaja mojego macka
Co do cukru to ja jak ostatnio mierzyłam kilka lat temu to mialam zbyt niski poziom cos ponizej 75 ... i jak robilam sie głodna i nic nie moglam szybko zjesc to normalnie słabo mis ie robiło i ciemno przed oczami.... nie wiem jak jest teraz chyba lepiej bo coraz rzadziej mnie take stany dopadaja staram sie co jakis cza scos przekasic oczywiscie w miare mozliwosci.
Gratuluje!!!!2kg to swietny wynik nie wiem jak u ciebie z centymetrami, ale ja jestem na 4,5miesiacu i tez w sumie schudłam 2kg ale w cm-ach juz jest znacznie lepiej i nawet tak jak teraz juz by moglo byc (choc mogloby byc mniej jak zawsze) ale nie kg-my sie dla mnie licza a wlasnie cm-ry.
Dokładnie jak ktos ma nadwage albo sporoa nadwage to 2kg mozna zrzucic w tydzien przy samej diecie. Ja nadwagi nie mam bmi w normie ty pewnie tez wiec kazdy kg-am na wage zlota jest powodzenia bo jestes na połmetku wiec oby ci starczyło zapału do konca - choc wierze ze starczy

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja już jestem w stanie zrobić cztery męskie. Co prawda nie idealne, bo myślę, że powinnam niżej zejść, ale jest nieźle, jak na mnie


.
A ja juz dochodze do 15 jeszcze kilka miesiecy temu moglam o tym tylko pomarzyc.....
Za to tricepsowej nie zrobie ani jednej a damskie tricepsowe tez tylko kilka i to takei wymeczone
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:48   #4159
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
wiecie co ..... M-ka była .... za duza na mnie jeeeee jeeee jeeee i w ogole jak tam na siebie popatrzyłam w przymierzalni to.... niezła juz laseczka ze mnie (albo to efekt wyszczuplających luster hihihi) nio ale skończyło sie na tym ze kupiłam bluzeczkę uwaga..... rozmiar XS
nie no przegięłaś kobieto
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ja twardo ćwiczę, choć nie piszę ostatnio, ale możecie być pewne, że jak nie piszę, to grzeszę z jedzeniem
to pisz bo pusto tu.. co znowu zeżarłaś
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
0,5 cm to woda pewnie, może jesz więcej soli, czy coś, albo zwykłe wahania powiązane z cyklem, wcale się nie przejmuj.
soli na pewno więcej.. czuję to w jedzeniu.. ja jakoś tę mniejszą ilość soli zacierałam ziołami i było ok.. u mnie w domu lubią sól.. Jeśli chodzi o cykl to chyba raczej nie.. Sama nie wiem.. Jutro się zmierzę rano i zważę bo dzisiaj zapomniałam.. A tak w ogóle głodna jestem ale nie jest mi już niedobrze.. Mój serek cholera stracił ważność nie zauważyłam i faktycznie miałam detoks bo zjadłam rano proziaka malutkiego, potem surówkę z bułeczką i niedawno dwa jabłka i banana.. Na obiad zażyczyłam sobie zupę i będzie grzybowa.. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki że cycki mi wyłażą ze stanika tak wyrosły..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Odnośnie żołądka mam dokładnie tak samo
mi się to zdarzało czasem ale teraz straszliwie
Jesli chodzi o pomysły to kawa odpada.. jestem głodniejsza , cukierki chce ograniczyć, tzn. nie zeby jadła niewiadomo ile ale lubiałm sobie kupić na wagę 2 trufle i 2 michałki i wpierniczyć w ciagu dnia
Orzechy to jest pomysł. A jakie? Głębokie wdechy.. hmm .. wypróbuje.. Cola na mnie też super działa ale nie znosze light bo mi po niej niedobrze..
Cukier mam ok..
Gratuluję ukończenia 2,5 miesiąca.. A i da się Dla mnie 2 kg jest mega dużo.. Wierz mi
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-08 o 10:20
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 18:55   #4160
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cześć cwiczyłam kiedyś TF z tym watkiem... na tyle dawno, że są tu same nowe dziewczyny (tamte pewnie pochudły, wysmukły i są super laski) no cóż ja zaczynam od nowa, tak więc chciałam się przyłączyć

widzę, że jesteście bardzo zaawansowane w ćwiczeniu, a jak efekty może się pochwalicie i przy okazji mnie zmobilizujecie?

dziś dzień 1: fire 30 i stretch 10 (na szczęście nie jest u mnie tak źle z kondycją, jak myślałam i dałam radę bez problemu) będę się odzywać

pozdrawiam wszystkich
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 20:04   #4161
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
neitka: Ja już jestem w stanie zrobić cztery męskie. Co prawda nie idealne, bo myślę, że powinnam niżej zejść, ale jest nieźle, jak na mnie
Cytat:
megi: A ja juz dochodze do 15 jeszcze kilka miesiecy temu moglam o tym tylko pomarzyc.....
Za to tricepsowej nie zrobie ani jednej a damskie tricepsowe tez tylko kilka i to takei wymeczone
U mnie z męskimi jest okej A tricepsowe normalne to robię kilka, w sumie to zależy od mojej kondycji w danym dniu, tych tricepsowych damskich robię więcej, tak kilkanaście machnę

Cytat:
kalija: Cześć cwiczyłam kiedyś TF z tym watkiem... na tyle dawno, że są tu same nowe dziewczyny (tamte pewnie pochudły, wysmukły i są super laski) no cóż ja zaczynam od nowa, tak więc chciałam się przyłączyć
Hejo Witamy ponownie w wątku




W ogóle jestem tak zaganiana, że nie mam czasu pisać tutaj
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 08:54   #4162
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Twoje rady znam na pamiec niestety juz raczej na mnie nie działają no moze ta cola zero jest oki bo babelki napełniaja mojego macka
Co do cukru to ja jak ostatnio mierzyłam kilka lat temu to mialam zbyt niski poziom cos ponizej 75 ... i jak robilam sie głodna i nic nie moglam szybko zjesc to normalnie słabo mis ie robiło i ciemno przed oczami.... nie wiem jak jest teraz chyba lepiej bo coraz rzadziej mnie take stany dopadaja staram sie co jakis cza scos przekasic oczywiscie w miare mozliwosci.
Gratuluje!!!!2kg to swietny wynik nie wiem jak u ciebie z centymetrami, ale ja jestem na 4,5miesiacu i tez w sumie schudłam 2kg ale w cm-ach juz jest znacznie lepiej i nawet tak jak teraz juz by moglo byc (choc mogloby byc mniej jak zawsze) ale nie kg-my sie dla mnie licza a wlasnie cm-ry.
Dokładnie jak ktos ma nadwage albo sporoa nadwage to 2kg mozna zrzucic w tydzien przy samej diecie. Ja nadwagi nie mam bmi w normie ty pewnie tez wiec kazdy kg-am na wage zlota jest powodzenia bo jestes na połmetku wiec oby ci starczyło zapału do konca - choc wierze ze starczy
A ja juz dochodze do 15 jeszcze kilka miesiecy temu moglam o tym tylko pomarzyc.....
Za to tricepsowej nie zrobie ani jednej a damskie tricepsowe tez tylko kilka i to takei wymeczone
Ja jestem zdziwiona, że ktoś ma jeszcze taki problem z brzuchem jak ja. Nigdy się z tym nie spotkałam i wszyscy znajomi byli szczerze zdziwieni tym. Więc troszkę mi raźniej
Cm-ry w moim odczuciu gorzej niż kg, dlatego wcześniej nie zwracałam uwagi na wagę, ale teraz to się cieszę, że dwa kg Najgorsze jest to, że z ud tylko jeden zszedł - nózie to moja zmora ale nie poddam się. No i TF cuda zrobił z moją przeponą - zaczęłam w ogóle ćwiczyć, żeby lepiej śpiewać i jestem bardzo zadowolona. Także motywacja jest i mam nadzieję, że nie zdechnie.
Pompki to babska zmora, nie? Ale 15 to nieźle. A o tricepsowych to ja jeszcze nie myślę nawet

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
to pisz bo pusto tu.. co znowu zeżarłaś
Nawet nie będę pisać, tyle tego było... A jak zacznę pisać, to tylko sobie smaka narobię. (dodam, żebyłam pierwszy raz w burger kingu ) Ale zawsze jak jeżdżę do domu, to mama mnie przywołuje do porządku. Ona gotuje i pysznie i dietetycznie, więc jak się takich rzeczy najem, to nawet nie myślę o fast foodach. A u siebie tego odtworzyć nie umiem, ale się uczę
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
soli na pewno więcej.. czuję to w jedzeniu.. ja jakoś tę mniejszą ilość soli zacierałam ziołami i było ok.. u mnie w domu lubią sól.. Jeśli chodzi o cykl to chyba raczej nie.. Sama nie wiem.. Jutro się zmierzę rano i zważę bo dzisiaj zapomniałam.. A tak w ogóle głodna jestem ale nie jest mi już niedobrze.. Mój serek cholera stracił ważność nie zauważyłam i faktycznie miałam detoks bo zjadłam rano proziaka malutkiego, potem surówkę z bułeczką i niedawno dwa jabłka i banana.. Na obiad zażyczyłam sobie zupę i będzie grzybowa.. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki że cycki mi wyłażą ze stanika tak wyrosły..
Co to jest proziak? Bardzo bym chciała wiedzieć. A może sobie strzel sól ziołową i podsuń mamie? Moja mama ostatnio takiej używa i jest sama z siebie dumna
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
mi się to zdarzało czasem ale teraz straszliwie
Jesli chodzi o pomysły to kawa odpada.. jestem głodniejsza , cukierki chce ograniczyć, tzn. nie zeby jadła niewiadomo ile ale lubiałm sobie kupić na wagę 2 trufle i 2 michałki i wpierniczyć w ciagu dnia
Orzechy to jest pomysł. A jakie? Głębokie wdechy.. hmm .. wypróbuje.. Cola na mnie też super działa ale nie znosze light bo mi po niej niedobrze..
Cukier mam ok..
Ja jem migdały, bo najbardziej lubię akurat, myślę, że fistaszki odpadają, bo prażone na tłuszczu to nie bardzo. Dla mnie odpadają też laskowe, ale to jakaś taka moja fanaberia chyba.

A ja tak sobie myślę - ja mam chory żołądek i jestem pod opieką gastrologa. Nigdy tych sensacji nie wiązałam z chorobą - mam coś w stylu refluksu, ale to nie jest typowy refluks. A może to jest jedno powiązane z drugim?
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Gratuluję ukończenia 2,5 miesiąca.. A i da się Dla mnie 2 kg jest mega dużo.. Wierz mi
Fajnie, że się wszystkim podoba moje utracone dwa kg.

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Cześć cwiczyłam kiedyś TF z tym watkiem... na tyle dawno, że są tu same nowe dziewczyny (tamte pewnie pochudły, wysmukły i są super laski) no cóż ja zaczynam od nowa, tak więc chciałam się przyłączyć

widzę, że jesteście bardzo zaawansowane w ćwiczeniu, a jak efekty może się pochwalicie i przy okazji mnie zmobilizujecie?

dziś dzień 1: fire 30 i stretch 10 (na szczęście nie jest u mnie tak źle z kondycją, jak myślałam i dałam radę bez problemu) będę się odzywać

pozdrawiam wszystkich
Witamy Jeśli chodzi o efekty u mnie, to moja pupa przeprowadziła się piętro wyżej i biust również I choćby z tych względów polecam szczerze.
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
U mnie z męskimi jest okej A tricepsowe normalne to robię kilka, w sumie to zależy od mojej kondycji w danym dniu, tych tricepsowych damskich robię więcej, tak kilkanaście machnę
W ogóle jestem tak zaganiana, że nie mam czasu pisać tutaj
Co może być ważniejsze niż TF ?? Kurczę, Tygrys, sorry, ale Ty się w takie pompkowe porównania nie bawisz. My tu: "o..o.. ja ani jednej", "a ja jedną..." A Tygrys, "A ja kilkanaście jak mam dobry dzień". Wiesz, po prostu nie pasujesz...
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:20   #4163
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Dziewczyny weszłam na wagę i się załamałam.. Pamiętacie jak pisałam że przybrało mi sie nie całe dwa kilo? To już nie aktualne.. Teraz mam 4 kilo więcej.. W ciągu półtora tygodnia przybyło mi kolejne 2.. Wczoraj troche sama zawaliłam do zupy zjadłam placka po węgiersku.. Dzisiaj ubrałam opinające spodnie żeby czuć motywację do "niejedzenia"
Puki co na śniadanie zjadłam 3 duże śliwy i popijam to kawą.. Tak sobie myślę że dopóki nie ściągnę ćwiczeń (już pracuję nad bratankiem żeby on to zrobił) to od dzisiaj poćwiczę chociaż callanetics. Wczoraj okazało się ze gość buduję nową wieżę do netu i jeszcze chwilę to potrwa
A może ten Body Rock spróbuję ale dalej nie ogarniam co to jest noi w sumie to tez trzeba ściągnąć ale to krótkie filmiki może coś w pracy skompletuje.. Ehh ja chce Szalinę..

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Szalinka przy niektórych ćwiczeniach z pompkami albo pozycją "plank" mówi żeby zrobić tyle ile można poprawnie wykonać, a potem zejść do oparcia na kolanach, czyli tak jak przy damskich pompkach.
i to jest jakis plan.. tak zrobie..
Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Bodyrock to nie jest program treningowy, tylko stronka, na której Suzana prezentuje różne zestawy ćwiczeń przypadające na jeden trening. Można tam znaleźć też info o odżywianiu i inne tym podobne z tym związane.
Wiem cos poczytałam.. Ale to że nie ma planu treningowego (albo jeszcze do niego nie doszłam) ale to mnie własnie wnerwia .. Lubię plan
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Nie łam sie to chwila taka zaraz od nowa wpadniesz w rytm cwiczen i bedzie oki, zreszta 0,5cm to prawie co nic
no kochanie dla mnie 0,5 centymetra to multum.. Dzisiaj się zmierzyłam i wydawało mi się że ich juz nie ma że się po prostu źle zmierzyłam ale sama nie wiem może już mierzę się tak i patrzę na to co chce widzieć
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ojj mamine jedzenie wiem cos o tym wczoraj byłam na obiadku i .... wyszlam objedzona jak bąk ale to juz taki urok domu rodzinnegomusisz powiedziec mamie ze starasz sie zdrowo i lekko odrzywiac zeby ci nie podsuwała roznych smakołyków
ha, myślisz że nie mówiłam i to ile razy.. Nawet dzisiaj poszłam i jej powiedziałam stała taka jakbym jej dała w twarz na to wszedł mój tata i zrobił taką samą minę myśłam że umrę tak mi ich żal.
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze moze poprostu po pracy zamiast cwiczen to wyjdz na długi spacer-wiem ze juz teraz ciemno sie robi o 17 ale moze masz psa albo kolezanke ktoraby z toba chetnie pospacerowała i poplotkowala a zawsze bedzie to jakis mini trening
Kochanie ja się przeprowadziłam teraz sporo kilometrów od pracy i jak wracam to już mi się nie chce wyściubiać nosa na zewnątrz ale wymyśliłam że wrócę do callanetics na ten moment, a koleżanki mam takie które totalnie mają w nosie ruch..
Megi idź do lekarza z tym bólem
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Cześć cwiczyłam kiedyś TF z tym watkiem... na tyle dawno, że są tu same nowe dziewczyny (tamte pewnie pochudły, wysmukły i są super laski) no cóż ja zaczynam od nowa, tak więc chciałam się przyłączyć
No nie do końca Pamiętam Cię
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-08 o 11:46
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 10:31   #4164
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Korzystając z urlopu trochę Was poczytuję i jestem pod dużym wrażeniem utraconych kilogramów i machania po kilkanaście pompek... też tak kiedyś miałam

Dobrenko, wysłałam Ci priv.

a, i oczywiście dziękuje za miłe powitanie.

Dziś HIIT 15 i stretch 10... troche mało zastanawiam się co dołożyć nie wiem jak u Was, ale u mnie jest dziś boska pogoda, wypadałoby iść pobiegać
kalija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 12:12   #4165
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
W ogóle jestem tak zaganiana, że nie mam czasu pisać tutaj
A co się nowego dzieje u Ciebie?
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Cm-ry w moim odczuciu gorzej niż kg, dlatego wcześniej nie zwracałam uwagi na wagę, ale teraz to się cieszę, że dwa kg Najgorsze jest to, że z ud tylko jeden zszedł - nózie to moja zmora ale nie poddam się. No i TF cuda zrobił z moją przeponą - zaczęłam w ogóle ćwiczyć, żeby lepiej śpiewać i jestem bardzo zadowolona..
W moim też.. W ogóle nie zależało mi na kilogramach tylko centymetrach ale jak zobaczyłam "to" rano prawie miałam zawał.. Z udami tez mam problem.. Wszyściuśko mi się tam kumuluję więc znam ten ból.. Śpiewasz? A można Cię gdzieś usłyszeć?
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Nawet nie będę pisać, tyle tego było... . mama mnie przywołuje do porządku. Ona gotuje i pysznie i dietetycznie
Napisz ku przestrodze Zazdroszczę Ci maminego gotowania moja też robi pysznie i to jest najgorsze.. Bo czasem już nie głód zmusza mnie do jedzenia ale to co znowu zrobiła
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Co to jest proziak?
To jest cos takiego jak podpłomyk.. takie ciasto robione na blasze na kuchni. Najcudowniej smakuje ciepłe z masełkiem.
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciała wiedzieć. A może sobie strzel sól ziołową i podsuń mamie?
Cholera to jest myśl "fenx"
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Wiesz, po prostu nie pasujesz...
pasujesz pasujesz a jak motywujesz
Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
wypadałoby iść pobiegać
nie lubię biegać
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd

Edytowane przez Dobrenka
Czas edycji: 2011-11-08 o 12:14
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:54   #4166
a-kuku!
Raczkowanie
 
Avatar a-kuku!
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera
Wiadomości: 278
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hej dziewczynki!
Czy ja też bym się mogła podłączyć?
W niedzielę zaczęłam TF ale prep schedule bo nie ćwiczyłam od... urodzenia XD Ale czas się wreszcie za siebie wziąć W niedzielę i poniedziałek zrobiłam fire 30 + stretch 10, dzisiaj stretch 40 a jutro wolne Babka, która to prowadzi ma w sobie tyle energii, że aż się człowiekowi udziela i mimo, że wizja ćwiczeń zawsze przyprawiała mnie o ból głowy to teraz jakoś tak mi się odmieniło i już nie mogę się doczekać czwartku Aż się nie poznaję. Do tego jestem na dietce, rzuciłam palenie i przestałam na uczelnię jeździć autobusem na rzecz oczywiście chodzenia na piechotkę (w sumie godzinka dość szybkiego marszu więc całkiem nieźle).
Zazdroszczę i gratuluję wytrwałości!!! Wyślijcie mi pozytywne wibrację żeby mi się ta motywacja utrzymała do końca
a-kuku! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:09   #4167
izabelka_007
Zadomowienie
 
Avatar izabelka_007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 537
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Hejka!
Ja dziś trzasnęłam sobie Lower
Wczoraj był FBC, a w niedzielę Tamilee Web program na pośladki.
Jutro mam do dentysty to nic nie będę robiła po południu, ale w czwartek będzie basen
Wogóle to mam tyle energii że mogłabym obdzielić pół wizażu
Na wadze 1,5 kilo do przodu, ale na wymiarach niewiele do przodu
Zaczynam powoli wyglądać jakbym nosiła piłkę pod ciuchami, zresztą w pracy się śmieją żebym przestała udawać tą ciążę i wyciągnęła piłkę
Moja niunia też ma dużo energii, czasami robi potworne turbo w brzuchu . A czkawki jej jakie są fajne

Ćwiczcie dalej turbomaniaczki
Pozdrówka!
__________________

izabelka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:24   #4168
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Cytat:
neitka: Co może być ważniejsze niż TF ?? Kurczę, Tygrys, sorry, ale Ty się w takie pompkowe porównania nie bawisz. My tu: "o..o.. ja ani jednej", "a ja jedną..." A Tygrys, "A ja kilkanaście jak mam dobry dzień". Wiesz, po prostu nie pasujesz...
TF jest ważne ale czasem brak czasu po prostu
Jak to się nie bawię ? Jak to się nie bawię ?
I Ty Brutusie przeciwko mnie

Cytat:
Dobrenka: Wiem cos poczytałam.. Ale to że nie ma planu treningowego (albo jeszcze do niego nie doszłam) ale to mnie własnie wnerwia .. Lubię plan
Nie ma tam planu, tam masz po prostu konkretne zestawy ćwiczeń i każdy taki zestaw to jeden trening. A które zestawy wybierzesz to już kwestia Twojego gustu i tego co Tobie się spodoba

Cytat:
kalija: też tak kiedyś miałam
Poćwiczysz troszkę, rozruszasz się i znowu będziesz trzaskać

Cytat:
Dobrenka: A co się nowego dzieje u Ciebie?

Dostałam się na staż i w każdy wolny dzień od studiów (czyli trzy dni w tygodniu) spędzam cały dzień na stażu. Wstaję ok. 5.00 rano (czasem wcześniej) i wracam ok. 19.30, więc jeszcze się poruszać troszkę, przygotować na studia, odetchnąć i tak jakoś mi cały dzień zleci.

Cytat:
A-kuku: Hej dziewczynki!
Czy ja też bym się mogła podłączyć? (...)
Wyślijcie mi pozytywne wibrację żeby mi się ta motywacja utrzymała do końca
Hej
Mogłabyś, o ile obiecujesz wytrwale walczyć, wylewać z siebie maksymalne poty i dawać z siebie mnóstwo energii to zapraszamy A jak będziesz się lenić to

Wysyłamy pozytywne wibracje Doszły ?

Cytat:
Izabelka: Hejka!
Hej
Właśnie widzę, że energia Ciebie rozpiera, tyle ćwiczysz, że ho ho To dobrze, oby tak dalej
Trzymaj się ciepło, pozdrowionka dla Ciebie i niuni

__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:00   #4169
even_number
Raczkowanie
 
Avatar even_number
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 188
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

zaczynam od jutra, trzymajcie kciuki ;*
even_number jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:45   #4170
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: TURBO FIRE - palarnia tłuszczu!

Wracam do żywych Miałam problemy z Internetem, ale w końcu udało mi się wszystko odpalić Oczywiście ćwiczyłam przez ten czas, właśnie robię 4 tydzień
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.