Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 11:15   #4141
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

No wlasnie boje sie ze ze stanow mi nie dojdzie, a to mam z wielkiej brytani, czyli blizej.
No i chyba wlasnie sie na ta nowa firme zdecyduje ale robic bede dopiero w grudniu bo teraz jestem wlasnie po coppoli i jestem bardzo zadowolona
ale jak cos to napewno tez sie pochwale jak zrobie nowy zabieg
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 12:32   #4142
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

estre, mam pytanie do Ciebie bo Ty pisalas, ze nie ma sensu dolewac keratyny do szamponu. a jesli trzymam szampon na wlosach kilka minut (musze tak robic czasami zeby wlosy byly domyte) to tez nie ma sensu dolewac?
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 14:13   #4143
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
estre, mam pytanie do Ciebie bo Ty pisalas, ze nie ma sensu dolewac keratyny do szamponu. a jesli trzymam szampon na wlosach kilka minut (musze tak robic czasami zeby wlosy byly domyte) to tez nie ma sensu dolewac?
To co innego.
Jeśli tak robisz to możesz bez problemu. Keratyna potrzebuje po prostu chwili, żeby się wchłonąć
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 15:11   #4144
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ok, dzieki za odpowiedz
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 19:02   #4145
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Niunia1982 Pokaż wiadomość
Witam prawie od rana
Mam pytanko odnosnie keratyny, nastepnym razem planuje z siostra sobie zrobic ten zabieg, ona mieszka w niemczech i ma mozliwosc kupic zestawu keratynowego na ebayu znalazlysmy taki zestaw http://cgi.ebay.de/BRAZILIAN-KERATIN...item2a0a80fc5c

Prosze zobaczcie czy ta firma moze byc bo zalezy nam na czasie
Pozdrawiam
Wiesz co, ja się właśnie teraz na tę keratynę czaję. Na stronie mają podany skład i nie dość, że jest bez formaldehydu, to jeszcze nie zawiera żadnego jego zamiennika. W ogóle, skład ma świetny, tylko, że nie wiem, czy zabieg będzie równie trwały jak Encanto
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 19:14   #4146
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Tym zestawem robia babeczki i wstawiaja filmiki na ebay i sa zadowolone
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:08   #4147
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny nie chce żadna 1/3 zestawu encanto? Bo ja jednak nie bede prostowac keratyna, mam za malo wlosow plus jeszcze jak mi oklapna to całkiem:/Jak cos piszcie na PW.
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 11:25   #4148
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ale tu się cuda dzieją
ja mam pytanie nieco z innej beczki, dotyczące prostownicy. Ostatnio robiłam encanto koleżance, prostownicą 220 stopni i o małe co nie popaliło jej włosów :/ i nie było to spowodowane za małą ilością keratyny i odżywki, bo nigdy na tym nie szczędzę a nakładam je i prostuje włosy baaardzo dokładnie. Więc podczas robienia jej włosów przeskoczyłam na moją prostownicę ceramiczną/profesjonalną, która nagrzewa się do 190 stopni i włosy o niebo lepiej odparowały i były gładsze. Fakt ze moja kumpela miała bardzo poniszczone włosy, ale nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ. Kurde, i teraz nie wiem czy jest to wina konkretnego modelu prostownicy (jakaś Optima coś tam), ale szczerze w to wątpie... W dodatku pojawił mi się na tej prostownicy (220) biały osad, o którym pisała kiedyś Cotynato, co wcześniej mi się nie zdarzyło, bo moja prostownica (190) pięknie wszystko odparowywała.. Chciałam Was kochane spytac o Wasze spostrzeżenia co do tych temperatur wysokich, nie popaliło Wam końcówek? No i pytanie do fachowca - czy keratyna ma odparowac czy się osadzic? Bo jak dla mnie to dwie zupelnie inne reakcje. Help
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:51   #4149
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

odparowuje woda
wczoraj robiłam po miesiącu 2gi zabieg. myję włosy codziennie, byłam na urlopie (tam myłam 2xdziennie) i trochę zaczęły się już falować
farbowałam raz, diacolorem - bez amoniaku na wodzie 2,7%.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 12:55   #4150
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
odparowuje woda
wczoraj robiłam po miesiącu 2gi zabieg. myję włosy codziennie, byłam na urlopie (tam myłam 2xdziennie) i trochę zaczęły się już falować
farbowałam raz, diacolorem - bez amoniaku na wodzie 2,7%.

No fakt, źle sformułowałam pytanie chodziło mi o to, że keratyna ma się we włosy wprasowac i pozostac na nich, a nie odparowac, więc wobec tego skąd ten biały osad
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 13:06   #4151
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez notnicegirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chce żadna 1/3 zestawu encanto? Bo ja jednak nie bede prostowac keratyna, mam za malo wlosow plus jeszcze jak mi oklapna to całkiem:/Jak cos piszcie na PW.
no wlasnie ja mam to samo, wiec jakby cos to odstapie 1/2 zestawu...
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 13:14   #4152
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

A czemu sie rozmyslilyscie?
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:30   #4153
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

notnicegirl i starlit ja bym od Was dziewczyny odkupila encanto tylko podstawowe pytanie ktora z Was wyslalaby to do Irlandii? Moge nawet od Was obydwoch odkupic
Jak cos piszcie na priw Czekam
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Mam jeszcze takie pytanie odnosnie mycia wlosow, co ile dni myjecie wlosy? Mi fryzjerka powiedziala ze powinnam co drugi dzien myc i jesli robie taki odstep to mi sie strasznie przetluszczaja
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:44   #4154
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Niunia a nie lepiej Ci na ebayu kupic? Przeciez to taniej wyjdzie niz od dziewczyn z Polski.
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:57   #4155
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jennifer85 moze masz racje ze lepiej z ebaya, tylko boje sie kupowac encanto ktore idzie ze stanow bo nie wiadomo jak dlugo pojdzie a w Wlk Brytani nie maja tego encanto co w stanach tylko jakies inne ktorego zadna z wizazanek nie zna
To jest keratyna z Wlk Brytani
http://cgi.ebay.de/BRAZILIAN-KERATIN...item2a0a80fc5c
Moze Ty mialas kiedys doczynienia z ta keratyna?
Pozdrawiam
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:59   #4156
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie wyswietla mi strony.
A po drugie nie zgodze sie, na ebayu jest Enacanto, to jest dokladnie to co dzierwczyny uzywaja bo sama sie pytalam pare stron wczesnij.
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 18:29   #4157
kinky1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

przepraszam, ze pytam, ale nie mialam czasu, zeby przeczytac caly watek. szukalam na pierwszych stronach i wybiorczo na innych ale nie znalazlam informacji na temat ceny tego zabiegu u fryzjera. moglaby ktoras z was napisac?z gory dziekuje
kinky1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:37   #4158
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez kinky1 Pokaż wiadomość
przepraszam, ze pytam, ale nie mialam czasu, zeby przeczytac caly watek. szukalam na pierwszych stronach i wybiorczo na innych ale nie znalazlam informacji na temat ceny tego zabiegu u fryzjera. moglaby ktoras z was napisac?z gory dziekuje
hej to zalezy od frycka np ja sie pytalam u siebie to chcial 80zl , a jakas inna dziewczyna pisala ze zaplacial 250zl takze duzo
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:09   #4159
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

80zl? eee to chyba nie to?
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 10:11   #4160
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nałozenie WŁASNEJ keratyny u znajomego fryzjera moze i kosztuje 80 zł... bo akurat Encanto żaden fryzjer w polsce ci nie zrobi bo w salonach nie uzywaja tych preparatów.... mozna zrobic jedynie zabieg Copolli lub Global Keratin

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

a teraz w końcu może moje spostrzeżenia na temat encanto ) robilam 3 razy grzywkę i bylam zadowolona tyle ze jak poszlam z mokrymi wlosami spac to byla pofalowana i musialam ja przeciagnac prostownica to wtedy byla plaska (efekt topielicy) ostatnio zrobilam na cale wlosy i stwierdzam ze jestem zadowolona pol na pol.... wlosy sa proste do polowy.... te zdrowe sa proste ale te rozjasniane (bo mialam sciagany kolor jakis czas temu) juz nie... faluja sie i wygladaja na lekko zniszczone wiec efekt wygladzenia jest do polowy wlosow a reszta jest w polowie gladka ale wlosy dalej sie strzępią i faluja.... a najgorszy jest przyliz i wlosy nawet po umyciu szamponem z zestawu wygladaja nie świezo jesli wyschna same a jak wysusze suszarka to jest lekki szopenek od polowy ale nie taki jak byl wielki buszmen tylko taki puszek ( mam bardzo przerzedzone wlosy i jedyna rzecz jaka teraz mi na mysl przychodzi to obciać te wlosy zniszczone :/ ale nie moge bo mam wlosy do ramion i lopatek (cieniowane) i zapuszczam juz dlugo i zapuscic nie moge wiec encanto troche pomoglo mi z wlosami ale to nadal nie jet to o czym marzę, szczególnie że wydalam 240zł! ... czyli jednak najlepiej robic na wlosach niecieniowanych, nie farbowanych, nie zniszczonych czyli takich które rzadko sptkac bo wiekszosc dziewczyn chodzi do fryzjera i ma cieniowane wlosy farbowane i robia rozne rzeczy z wlosami ...

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

...mysle ze teraz poprostu bede o nie dbac moze jak bede myla szamponem dla dzieci i kladla odzywke plus mgielka keratynowa to po pewnym czasie wloski zaczna odrastac zdrowiuteńkie i bede mogla obciąc te zniszczone az wreszcie uda mi sie miec dlugie zdrowe wlosy.... mam pytanie czy mozna uzywac maskę total repair5 elseve Loreal? bo zdaje mi sie ze ktos kiedys pisał ze mozna.... bo ta maska kallosa mleczna jest za ciezka jak na moje wlosy po encanto... i o wiele lepszy jest szampon Hipp... babydream niedomywa wlosów.... aha i wlosy po encanto mniej mi wypadaja bo wczesniej mega mi sie łamały i wypadaly garściami a encanto zmniejszylo lamliwosc
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:07
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:47   #4161
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

chyba musze kupic tego hippa, bo tez mam problem z babydreamem ... wogole strasznie duzo mam tego babydreama keratyne mam miesiac, wlosy myje co 2 dni a zostalo mi pol
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:59   #4162
Kapisz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 43
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja robiłam drugi raz na początku sierpnia, włoski mam nadal proste, z tym że najpierw myłam hippem i nic nie nakładałam, strasznie mi się włosy przesuszyły, a teraz myję elseve do suchych i przesuszonych i z tej samej firmy odżywki używam, włosy muszę myć codziennie bo są tłuste, jakby niedomyte. W czasie prostowania(remingtonem w 220) też mi się taki nalot na prostownicy odkładał i popaliłam końce, włosy mam pocieniowane więc masakra. Ale teraz jak używam tego szamponu jest trochę lepiej tyle, że muszę częściej myć...
Zapuszczam włoski, zaczynają dotykać ramion ale będę musiała te końce ściąć, raz już byłam ale jeszcze za mało.

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Dodam, że za pierwszym razem jak robiłam zabieg to mi nie do końca wyszło bo lipną prostownicę miałam :|
Kapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:03   #4163
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

80zl i daje swoje produkty Cos fryzjerka mowila mi o tym zabiegu , ale chyba o Capolii bo byla na jakims szkoleniu z tego.
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 21:56   #4164
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

O rany, to można sobie przypalic końce?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 09:21   #4165
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

dziewczyny, robilam juz 5 prostowan, pomijajac mnie.
pierwszy zestaw zamawalam u jaysona i byl on produkowany jak sie okazalo, w brazylii.
kolejny zamowilam u adamaprl i byl on juz produkowany w usa, zabezpiecznenia mial inne, inny zapach, kolor, na dodatek w kertynie byly jakies farfocle...
z tego zestawu zrobilam 2, na wlosach rozjasnianych w niektorych miejscach zrobilo sie sianko;/ to sie wyplucze? a jesli nie to poprawie siostrze poprostu..
u klientki, na wlosach farbowanych wyszlo idealnie, wlosy swietnie poddawaly sie prostowaniu, wygladzaniu.

kolejnym razem zamowie znow u jaysona.
dziwne, ze produkcja dla jednej firmy a produkty roznily sie tak bardzo...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:01   #4166
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewczyny, robilam juz 5 prostowan, pomijajac mnie.
pierwszy zestaw zamawalam u jaysona i byl on produkowany jak sie okazalo, w brazylii.
kolejny zamowilam u adamaprl i byl on juz produkowany w usa, zabezpiecznenia mial inne, inny zapach, kolor, na dodatek w kertynie byly jakies farfocle...
z tego zestawu zrobilam 2, na wlosach rozjasnianych w niektorych miejscach zrobilo sie sianko;/ to sie wyplucze? a jesli nie to poprawie siostrze poprostu..
u klientki, na wlosach farbowanych wyszlo idealnie, wlosy swietnie poddawaly sie prostowaniu, wygladzaniu.

kolejnym razem zamowie znow u jaysona.
dziwne, ze produkcja dla jednej firmy a produkty roznily sie tak bardzo...
Ja również zauważyłam różnicę między keratyną u Jaysona a tą u Adamaprl. Co więcej, moja keratyna od Adamprl była na "wpół" otwarta, jedynie szampon był zamknięty szczelenie, a pozostałe dwie buteleczki miały prawie oderwaną folię pod nakrętką. Być może to przez wstrząsy itp, ale wcześniejsza kertayna od Jaysona była szczelnie zamknięta. Miała któraś z Was to samo z keratyną od Adamprl?Bo jeśli moja sytuacja jest jedyna to zapewne przypadek, ale jeśli nie :/ No i pełno jakiś grudek w niej było...
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:12   #4167
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny a jak to jest, czy jak się ta keratyna już wypłuka to włosy wracają do stanu sprzed prostowania czyli jak ktoś miał sprężyny to do sprężyn, a jak ktoś miał afro to do afra ? I czy ta keratyna się równomiernie wymywa?

A jak używam zwykłego szamponu to w jakim tempie się wymyje?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:08   #4168
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
Ja również zauważyłam różnicę między keratyną u Jaysona a tą u Adamaprl. Co więcej, moja keratyna od Adamprl była na "wpół" otwarta, jedynie szampon był zamknięty szczelenie, a pozostałe dwie buteleczki miały prawie oderwaną folię pod nakrętką. Być może to przez wstrząsy itp, ale wcześniejsza kertayna od Jaysona była szczelnie zamknięta. Miała któraś z Was to samo z keratyną od Adamprl?Bo jeśli moja sytuacja jest jedyna to zapewne przypadek, ale jeśli nie :/ No i pełno jakiś grudek w niej było...
tak, mialy oprocz szamponu wszystko bylo pootwierane..i inne nalepki, z napisami, na tej od jaysona byly zwykle sreberka.
a w tej pelno grudek...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:10   #4169
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
tak, mialy oprocz szamponu wszystko bylo pootwierane..i inne nalepki, z napisami, na tej od jaysona byly zwykle sreberka.
a w tej pelno grudek...
No to mi się nie podoba :/ mam wrażenie, że coś ktoś z tym kombinował. Co więcej, mam wrażenie, że poprzednia keratyna od Jaysona miała intensywniejszy zapach, a ta jest rozrzedzona, pomijając grudki :/
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:01   #4170
sweetnusia
Raczkowanie
 
Avatar sweetnusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny w czerwcu robilam zabieg encanto(STR79), zaznaczam ze bylam MEGA ZADOWOLONA.. Efekt tez utrzymywal sie bardzo dlugo. Pod koniec sierpnia planowalm meisieczny wyjazc do azji, chialam powtorzyc zabieg zeby na palzy nie miec problemu z wlosami, neistty nie udalo mi sie zakupic keratyny na allegro.. Jak wyjezdzalm to efekt jeszzce troche sie utrzymywal.. PO TYG WLOSY ZACZELY WYCHODZIC MI GARSCIAMI!!!!!! jestem zalamana.. tlumacze sobi ze moze ejsli wlosy byly pokryte keratyna to po prostu te ktpre mialy sie wczesneij wykruszyc badz polamac odpadaja teraz, gdy nie am tego "wzmocnienia" ;p W przyszlym tyg planuej ejszcze raz encanto.. mam nadz ze pomoze, jesli nie to zalamka..
sweetnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.