Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 17:08   #4141
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja zużyłam żel pod prysznic marakujkowy tbskowy :chlip:

A wczoraj byłam na imprezie dubowej zamiast się delektować w moim ulubionym kinie

Zrobiłam sobie zmywacz do paznokci z acetonu, gliceryny i wdy dest., działa
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:18   #4142
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

A mi kiepsko idzie zuzywanie szamponów. Myję włosy codziennie a i tak mam 3 butelki otwarte i jeszcze 2 w zapasie Z tym, że ja muszę mieć zawsze przynajmniej 2 różne szampony otwarte (jeden oczyszczający np. ziołowy do zmywania olejów i drugi jakiś nawilżający).

Za balsamy też pasowałoby się wziąć, 2 mam na wykończeniu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:28   #4143
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja zużyłam żel pod prysznic marakujkowy tbskowy :chlip:

A wczoraj byłam na imprezie dubowej zamiast się delektować w moim ulubionym kinie

Zrobiłam sobie zmywacz do paznokci z acetonu, gliceryny i wdy dest., działa
Ja go zużyję za kilka dni
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 07:23   #4144
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Zużyłam wczoraj 1 balsam Jeszcze został mi Dove, którego nizbyt lubię.

A przed chwilą kliknęłam zamówienie apteczne. W sumie nic wielkiego: Antidral, spray Radical do włósów i krem LRP Hydreane Extra Richie (będę go używać na noc).
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-02-26 o 07:24
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:23   #4145
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja podczytuję, wsiąkłam w forum ślubne.
Ja jak zaczęłam czytać to forum w zesżłym roku to szybko przestałam, bo uświadomiłam sobie, że nic nie przygotowałam na ślub (w porównaniu do dziewczyn, które same tworzyły zaproszenia, jakieś winietki na butelki, wybierały kolor serwetek itd )
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
U mnie dalszy ciąg zużywania, policzyłam ostatnio stan pielęgnacji i nadal jest źle
Wprawdzie w ostatnich dniach poszedł szampon, masło, duży płyn do h.int.,odżywka w sprayu pantene, kąpiel do stóp, micel. Ale większość to pojedyncze sztuki, które i tak trzeba kupić ponownie, więc nie zmniejszają ogólnego stanu
Bardzo ładne wykończenia Ja zużyłam za to szampon, płyn do rąk, masło TBS z orzechem brazylijskim i żel AA, jak na mnie to bardzo dużo, bo zawsze używam kilku maseł, szamponów i żeli na raz i potem się nie chcą kończyć
Różę oglądała koleżanka i jedyną recenezją było to, że nie mogła długo z nikim o niczym rozmawiać po wyjściu z kina...
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja zużyłam żel pod prysznic marakujkowy tbskowy :chlip:
Też go lubiłam, ale zużyłam jakiś rok temu



Na targach było super Miałam niby nic nie kupować... ale wyszło trochę inaczej Kupiłam:
- maskę do rąk Ziaji Pro (dziewczyna obok mnie kupowała ich 5, więc się skusiłam),
- krem do stóp też ziaji pro z kwasami AHA i mocznikiem (butla ma 400 ml, nie wiem, kiedy to zużyję) - dziś użyłam, na razie bardzo mi się podoba
- peeling enzymatyczny ziaji Ulga
- krem do rąk firmy Secret Soap z zieloną herbatą - super! Skład ma fantastyczny, na drugim miejscu masło shea, świetna konsystencja, dzięki niemu przestaję chorować na kremy do rąk Loccitane, bo wg mnie im dorównuje a cena dużo niższa.
- maseczkę otrąbkową Jadwigi,
- oliwkę w sztyfcie Alessandro (miałam kiedyś, bardzo fajna)
- a z rzeczy do paznokci - polerkę i żadnego lakieru!

I to tyle, koniec zakupów był głównie spowodowany brakiem większej ilości gotówki - prawie nigdzie nie można było płacić kartą a bankomat był co chwila nieczynny...

Teraz pozostaje zacząć intensywnie wszystkiego używać Estello, dziękuję jeszcze raz Pochwal się tu lub na blogu jak zaczniesz używać to co kupiłaś
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2012-02-26 o 12:25
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:41   #4146
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na targach było super Miałam niby nic nie kupować... ale wyszło trochę inaczej Kupiłam:
- maskę do rąk Ziaji Pro (dziewczyna obok mnie kupowała ich 5, więc się skusiłam),
- krem do stóp też ziaji pro z kwasami AHA i mocznikiem (butla ma 400 ml, nie wiem, kiedy to zużyję) - dziś użyłam, na razie bardzo mi się podoba
- peeling enzymatyczny ziaji Ulga
- krem do rąk firmy Secret Soap z zieloną herbatą - super! Skład ma fantastyczny, na drugim miejscu masło shea, świetna konsystencja, dzięki niemu przestaję chorować na kremy do rąk Loccitane, bo wg mnie im dorównuje a cena dużo niższa.
- maseczkę otrąbkową Jadwigi,
- oliwkę w sztyfcie Alessandro (miałam kiedyś, bardzo fajna)
- a z rzeczy do paznokci - polerkę i żadnego lakieru!
Wow, niezla lista Ciekawa jestem jaki jest ten peeling Ziaja Ulga, masz porównanie może do enzymatycznego z serii Calma?


Fajna pogoda była, poszłam porobić fotki a teraz właśnie przechodzi śnieżyca Skorzystałam więc z okazji i pomalowałam pazurki. Padło na pastelowego różowego Bell Glam Wear. Mam go od roku chyba, a użyłam może 2-3 razy. Głównie przez to, że bardzo widać prześwity, trzeba dać 2 grube warstwy, a ja nie lubię mieć tak nawalone lakieru. O dziwo jednak teraz nie musiałam aż tyle nakładać, pewnie przez to, że zgęstniał.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:52   #4147
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wow, niezla lista Ciekawa jestem jaki jest ten peeling Ziaja Ulga, masz porównanie może do enzymatycznego z serii Calma?


Fajna pogoda była, poszłam porobić fotki a teraz właśnie przechodzi śnieżyca Skorzystałam więc z okazji i pomalowałam pazurki. Padło na pastelowego różowego Bell Glam Wear. Mam go od roku chyba, a użyłam może 2-3 razy. Głównie przez to, że bardzo widać prześwity, trzeba dać 2 grube warstwy, a ja nie lubię mieć tak nawalone lakieru. O dziwo jednak teraz nie musiałam aż tyle nakładać, pewnie przez to, że zgęstniał.
Niestety nie mam porównania, ale jak go użyję, to opiszę wrażenia

Też sobie dziś pomalowałam paznokcie - u stóp mam China Glaze High Hopes a na paznokciach rąk Essie Smooth Sailing
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 13:15   #4148
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ok

Ja u stóp maluję dopiero jak chodzę w butach z odkrytymi palcami
Swoją drogą chyba mi powoli lakieromania wraca Mam ochotę na kilka nowych kolorów i jakieś fajne brokatowe topy Przeglądam właśnie różne fotki z wzorkami i ciekawymi pomysłami na manicure.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 14:09   #4149
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
- krem do rąk firmy Secret Soap z zieloną herbatą - super! Skład ma fantastyczny, na drugim miejscu masło shea, świetna konsystencja, dzięki niemu przestaję chorować na kremy do rąk Loccitane, bo wg mnie im dorównuje a cena dużo niższa.
Ja się zraziłam do tej firmy po tym jak napisałam na blogu negatywną recenzję ich peelingu do ciała, a oni zaczęli mi naprawdę agresywnie spamować w komentarzach. Wynikało z nich, że nie powinnam zamieszczać takiej opinii na blogu, bo komuś innemu produkt może się spodobać. Oczywiście skasowałam i napisałam im co o tym myślę, ale nie odpisali.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:37   #4150
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A przed chwilą kliknęłam zamówienie apteczne. W sumie nic wielkiego: Antidral, spray Radical do włósów i krem LRP Hydreane Extra Richie (będę go używać na noc).
To ten najnowszy z paskami na opakowaniu? Przyglądałam mu się ostatnio, ale oczywiście głównym składnikiem jest parafina
Też się będę rozgladać za czymś na noc- wczoraj zużyłam ostatnią kroplę kwasów Pharmaceris. Jestem bardzo zadowolona, jeśli nie wycofają to na pewno na przyszłą jesień kupię ten silniejszy. Teraz chyba nie zdążę zużyć całego opakowania do wiosny a nie chcę żeby się przeterminował. Skupię się na złuszczaniu maseczkami Na razie podkradnę siostrom krem Aknicare z kw. salicylowym, ale ciagnie mnie do olejków. Póki co temat tylko liznęłam. No i na dzień chyba też muszę poszukać bo to noni jednak nie dla mnie. Nawilżenia brak Nadal nigdzie nie moge dorwać próbek Uriage
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Na targach było super Miałam niby nic nie kupować... ale wyszło trochę inaczej Kupiłam:
- maskę do rąk Ziaji Pro (dziewczyna obok mnie kupowała ich 5, więc się skusiłam),
- krem do stóp też ziaji pro z kwasami AHA i mocznikiem (butla ma 400 ml, nie wiem, kiedy to zużyję) - dziś użyłam, na razie bardzo mi się podoba
- peeling enzymatyczny ziaji Ulga
- krem do rąk firmy Secret Soap z zieloną herbatą - super! Skład ma fantastyczny, na drugim miejscu masło shea, świetna konsystencja, dzięki niemu przestaję chorować na kremy do rąk Loccitane, bo wg mnie im dorównuje a cena dużo niższa.
- maseczkę otrąbkową Jadwigi,
- oliwkę w sztyfcie Alessandro (miałam kiedyś, bardzo fajna)
- a z rzeczy do paznokci - polerkę i żadnego lakieru!
aaale fajne zakupy
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też sobie dziś pomalowałam paznokcie - u stóp mam China Glaze High Hopes a na paznokciach rąk Essie Smooth Sailing
A ja jeszcze nie pomalowałam, może za chwilę to zrobię. Ten lakier co ma mi się skończyć to mollon holograficzny, mój pierwszy nabytek na pierwszych targach
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja u stóp maluję dopiero jak chodzę w butach z odkrytymi palcami
Swoją drogą chyba mi powoli lakieromania wraca Mam ochotę na kilka nowych kolorów i jakieś fajne brokatowe topy Przeglądam właśnie różne fotki z wzorkami i ciekawymi pomysłami na manicure.
ja muszę regularnie, bo inaczej obskubuję stopy
Mi się podobają bardzo niektóre wzorki z bloga WackyLaki dużo jest stempelkowych, ale generalnie są śliczne i nie krzykliwe.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja się zraziłam do tej firmy po tym jak napisałam na blogu negatywną recenzję ich peelingu do ciała, a oni zaczęli mi naprawdę agresywnie spamować w komentarzach. Wynikało z nich, że nie powinnam zamieszczać takiej opinii na blogu, bo komuś innemu produkt może się spodobać. Oczywiście skasowałam i napisałam im co o tym myślę, ale nie odpisali.
Kupiłam kiedyś w SP dwupak kremów do stóp i rąk z linii shea, bardzo je lubiłam miałam jeszcze sypkie glinki i też były ok, zostały mi mini 2 mydełka. Firma miała kiedys stoisko w Bonarce, ale nie wiem jak teraz.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:57   #4151
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To ten najnowszy z paskami na opakowaniu? Przyglądałam mu się ostatnio, ale oczywiście głównym składnikiem jest parafina
Tak, o niego chodzi Ja doszłam do wniosku, że jak taki tłuścioch jak Cold Cream Avene mnie nie zapycha, to LRP tym bardziej nie powinien, I hope.

Fajny "wzorek" na paznokcie znalazłam, kusi mnie żeby spróbować taki zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (22,0 KB, 42 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 07:52   #4152
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja u stóp maluję dopiero jak chodzę w butach z odkrytymi palcami
A ja właśnie bardzo lubię zimą jak zdejmuję skarpetki a tam takie kolorowe letnie paluszki Baardzo nie lubię niepomalowanych paznokci u stóp u siebie.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja się zraziłam do tej firmy
No to rzeczywiście można się zrazić. Ja na szczęście nie mam negatywnych doświadczeń i ten krem uważam za świetny
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
aaale fajne zakupy
[...]
Kupiłam kiedyś w SP dwupak kremów do stóp i rąk z linii shea, bardzo je lubiłam miałam jeszcze sypkie glinki i też były ok, zostały mi mini 2 mydełka. Firma miała kiedys stoisko w Bonarce, ale nie wiem jak teraz.
A ile radości
No właśnie to jest krem z tej linii.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Fajny "wzorek" na paznokcie znalazłam, kusi mnie żeby spróbować taki zrobić.
A mi się nie podoba Jak nie powiększyłam, to te paznokcie wyglądały na brudne - widziałam ostatnio pana z taki pazurami :| Ale może z innymi kolorami wyglądałby fajniej...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:53   #4153
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Super, że się to szybko udało załatwić
No na szczęście TŻ się śmieje że to magia słowa "ślubne" przyciąga kobiety do kupna.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A mi kiepsko idzie zuzywanie szamponów. Myję włosy codziennie a i tak mam 3 butelki otwarte i jeszcze 2 w zapasie Z tym, że ja muszę mieć zawsze przynajmniej 2 różne szampony otwarte (jeden oczyszczający np. ziołowy do zmywania olejów i drugi jakiś nawilżający).
A ja chwilowo mam tylko Babydream i odżywkę na wykończeniu. Ale klikam dziś lub jutro litrowe Matrixy na Allegro już dawno miałam na nie ochotę. I jeszcze olejek Amla Gold sobie kupię, mam nadzieję że efektem będą piękne włosy na maj.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajny "wzorek" na paznokcie znalazłam, kusi mnie żeby spróbować taki zrobić.

Jak dla mnie to wygląda po prostu jak brudne pazury, zupełnie mi się nie podoba.

Ja ostatnio paznokci nie maluję, są w opłakanym stanie i muszę im zrobić jakąś kurację. Nie wiem tylko czym, myślę nad którąś z tych odżywek Eveline, ciekawe czy to rzeczywiście taka rewelacja jak KWC pieje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 08:56   #4154
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja ostatnio paznokci nie maluję, są w opłakanym stanie i muszę im zrobić jakąś kurację. Nie wiem tylko czym, myślę nad którąś z tych odżywek Eveline, ciekawe czy to rzeczywiście taka rewelacja jak KWC pieje.
ice polecam odzywkę Eveline SOS, naprawdę pomogła mi się na ciągle łamiący się paznokieć na kciuku i Amlę Gold też cudownie pachnie w porównaniu do klasycznej

ja czekam właśnie na dwa olejki do włosów - Heenara i Sesa jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzą
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:11   #4155
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja jak zaczęłam czytać to forum w zesżłym roku to szybko przestałam, bo uświadomiłam sobie, że nic nie przygotowałam na ślub (w porównaniu do dziewczyn, które same tworzyły zaproszenia, jakieś winietki na butelki, wybierały kolor serwetek itd )
Nie wiem czemu mi się ten post nie zacytował

Ja na początku jak zaczęłam czytać to wpałam w panikę, że nie mam nic gotowego. Ale teraz już lepiej, zaczerpnęła sporo pomysłów stamtąd i ogarnęłam kilka spraw o których bym nie pomyślała. No i znalazłam trochę inspiracji.

Chociaż czasem się łapię za głowę jak widzę jak dalece można dać się wciągnąć w planowanie idealnego ślubu. Co do zaproszeń to my zrobiliśmy sami i jestem z nich bardzo zadowolona, ale idea obwieszania czymś wódki nie rozumiem - wódka to wódka nie ważne czy z kokardką czy bez.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ice polecam odzywkę Eveline SOS, naprawdę pomogła mi się na ciągle łamiący się paznokieć na kciuku i Amlę Gold też cudownie pachnie w porównaniu do klasycznej
SOS to ta różowa? Oglądałam je właśnie ostatnio w Rossmannie. Klasycznej Amli nie miałam, mam tylko nadzieję, że wytrwam w postanowieniu regularnego używania.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:17   #4156
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Tak, SOS jest różowa i polecam ją z całego serca, uratowała mi paznokcie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:40   #4157
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Tak, to ta różowa i w dodatku efekty po tej odżywce pojawiają się bardzo szybko

Karolina też byłam wczoraj na NeoNówce byłaś na 17.30 czy na 20.30? Jak Ci się podobało?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:40   #4158
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Na prawdę ten wzorek Wam przypomina brudne paznokcie? Kurczę, nie pomyślałam o tym w tym sensie. Może przez to, że jest czarny lakier tak to wygląda

A ja też mam ochotę na jakieś olejkowe zakupy. Ostatnio służy mi zwykły olej kokosowy, ale zauważyłam, że lepiej działa, gdy nakładam go na włosy lekko podgrzanego Tzn. wykładam trochę na zakrętkę i podgrzewam na kaloryferze aż zrobi się płynny. Wcześniej nakładałam go głównie rozpuszczając go w dłoniach.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 09:47   #4159
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Tak, SOS jest różowa i polecam ją z całego serca, uratowała mi paznokcie.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Tak, to ta różowa i w dodatku efekty po tej odżywce pojawiają się bardzo szybko
O dzięki, w takim razie skoczę po nią w najbliższych dniach A nadaje się pod lakier też czy tylko i wyłącznie jako kuracja?

W ogóle to tak mnie pozytywnie nastraja słońce rano jak się budzę, że aż wstaję przed budzikiem. Już nie mogę się doczekać aż się ociepli i będę do pracy jeździć na rowerze. Obtłuściły mi się ostatnio udka i muszę to naprawić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 10:37   #4160
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice, niestety wyłącznie jako kuracja, nałożony pod lakier odchodzi całymi płatami razem z nim.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:48   #4161
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, niestety wyłącznie jako kuracja, nałożony pod lakier odchodzi całymi płatami razem z nim.
A czy ta odżywka zawiera formaldehyd?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:54   #4162
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride/ Timellitic, Anhydride/ Glycols Copolymer, Cellulose Isobutyrate, Nirtocellulose, Aqua Tributyl Citrate, Surose Benzoate, Acrylates Copolymer, Camphor, Stearalkonium Hectorite, Adipic Acid/ Fumaric Acid/ Phthalic Acid/ Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Alcohol Denat, N-Butyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Hydrolized Collage, Citric Acid, Calcium Pantothenate, Phosphoric Acid, CI 17200.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 13:22   #4163
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na prawdę ten wzorek Wam przypomina brudne paznokcie? Kurczę, nie pomyślałam o tym w tym sensie. Może przez to, że jest czarny lakier tak to wygląda

A ja też mam ochotę na jakieś olejkowe zakupy. Ostatnio służy mi zwykły olej kokosowy, ale zauważyłam, że lepiej działa, gdy nakładam go na włosy lekko podgrzanego Tzn. wykładam trochę na zakrętkę i podgrzewam na kaloryferze aż zrobi się płynny. Wcześniej nakładałam go głównie rozpuszczając go w dłoniach.
Mi też się nie podoba

Mi tam do włosów wystarcza serum na końcówki avonu, troche syfne w składzie, ale więcej chyba nie potrzebuję
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, niestety wyłącznie jako kuracja, nałożony pod lakier odchodzi całymi płatami razem z nim.
Ja mam Revlon Post Trauma, ale też nienadaje się pod inne lakiery bo sie ślizgają na niej. I przez to praktycznie nie u zywam, do stóp jedynie pod lakier uparcie nakładam

Podoba mi się taka pogoda, coraz bliżej wiosna
I nawet zapał do wysyłania CV powrócił
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:01   #4164
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kliknęłam Amlę Gold i zastanawiam się, gdzie tu po drodze z pracy do domu mogę znaleźć aptekę z przyzwoitymi cenami, żeby kupić Effaclar K. Jak się szybko ociepli to przegapię moment na kwaszenie wiosenne, a ze względu na ślub chciałam szybką kurację zrobić.

Muszę się też wziać ze regularne maseczki (planuję kupic maseczkę Bingo SPA błotną) i peelingi, lepiej się odżywiać (to postanowienie wdrażam od dzisiaj, a priorytetem nr 1 jest uważanie na pracową stołówkę, do której w zeszłym tygodniu się ostatecznie zraziłam) i zażywać zdecydowanie więcej ruchu.

Miałam iść na fitness dzisiaj, ale musze obskoczyć pocztę, aptekę, skoczyć do Rossmanna po odżywkę, więc chyba odpuszczę i zajmę się gotowaniem spaghetti z sosem z bakłażana.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 15:25   #4165
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ja dziś przemarzłam goniąc służbowo po Krakowie. Niby słoneczko jest, ale lodowaty wiatr dał mi się we znaki, bo nie wzięłam rękawiczek i ręce miałam zmarznięte Tak czy inaczej cieszę się, że wiosna coraz bliżej

Jutro znów będę tak biegać, ale mam też po drodze Rossmanna i pewnie do niego wpadnę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:04   #4166
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Bardzo ładne wykończenia Ja zużyłam za to szampon, płyn do rąk, masło TBS z orzechem brazylijskim i żel AA, jak na mnie to bardzo dużo, bo zawsze używam kilku maseł, szamponów i żeli na raz i potem się nie chcą kończyć
Różę oglądała koleżanka i jedyną recenezją było to, że nie mogła długo z nikim o niczym rozmawiać po wyjściu z kina...

Na targach było super Miałam niby nic nie kupować... ale wyszło trochę inaczej
Też kiedyś tak robiłam, ale właśnie przez to, że nic się nie kończyło to się zacięłam w sobie i mam zawsze 2 szampony (bez SLS i z SLS ), 2 żele (jeden ciepły, słodki, drugi odświeżający) i 1 balsam do ciała (plus antycellulit) i 1 masło (głównie do łydek, bo na resztę ciała nie chce mi się masła wsmarowywać) i idzie zdecydowanie szybciej

Miałam tak samo po Róży, zero chęci odzywania się do kogokolwiek...

Ładne zakupy, jestem ciekawa tej oliwki w sztyfcie?Co to za wynalazek?
A Estella co tam nakupowała?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja właśnie bardzo lubię zimą jak zdejmuję skarpetki a tam takie kolorowe letnie paluszki Baardzo nie lubię niepomalowanych paznokci u stóp u siebie.

A mi się nie podoba Jak nie powiększyłam, to te paznokcie wyglądały na brudne - widziałam ostatnio pana z taki pazurami :| Ale może z innymi kolorami wyglądałby fajniej...
Mam dokładnie tak samo, uwielbiam zimą mieć na paznokciach soczyste róże i pomarańcze, od razu się robi cieplej i weselej
Poza tym jak mam pomalowane paznokcie u stóp to od razu czuję się bardziej zadbana

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Karolina też byłam wczoraj na NeoNówce byłaś na 17.30 czy na 20.30? Jak Ci się podobało?
O 20.30 Bardzo, to mój ulubiony kabaret.Pierwszy raz widziałam ich na żywo i nawet przerośli moje oczekiwania, zwłaszcza, że oprócz 1 piosenki nie widziałam wcześniej żadnego ze skeczy.
A Tobie?

Mam dziś wolny dzień i wybraliśmy się z bratem na zakupy.On kupił 2 pary spodni i kurtkę (stwierdzam po raz kolejny, że faceci mają dużo fajniejsze ciuchy do wyboru ) a ja jeansy i materiałowe spodnie do pracy, super wyglądałyby ze szpilkami A i wreszcie torbę. Nie pamiętam kiedy mi się jakaś spodobała, ciągle nosiłam jedną, więc jak już ta mi wpadła w oko to długo się nie zastanawiałam.
Wstąpiłam też do mojego ulubionego Taranko, bo weszła już chyba cała kolekcja wiosenno- letnia. Na moje szczęście właściwie nic oprócz tych spodni, które kupiłam mi się nie spodobało. A oglądając katalog na stronie miałam kilka typów. Ewentualnie wchodzą w grę 2 sukienki, ale jedna z nich była biała, więc niespecjalnie nadawałaby się na co dzień no i sukienek już mam sporo.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-02-27 o 17:24
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:40   #4167
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

EDIT: MagJa widzę Cię!
Czuję się wywołana do tablicy, więc żeby nie było, że udaję, że nie widzę...

Witam po dłuuugiej przerwie Przez ostatnie miesiące faktycznie baaardzo rzadko tu zaglądałam, żeby nie powiedzieć, że wcale, ale teraz się to trochę zmieniło i od jakiegoś tygodnia po cichu Was podczytuję. Czasu ma więcej, żeby nie powiedzieć, że nadmiar, to wróciłam na stare śmieci A ten nadmiar czasu to stąd, że mimo obietnic nie przedłużyli mi umowy o pracę No ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - razem z TŻ podjęliśmy decyzję, że jadę do niego do UK. Także teraz załatwiam, co mam załatwić i za 3 tygodnie wylatuję. Tu i tak nie miałabym zbytnich szans na znalezienie pracy, a jeszcze jakby on wrócił i szukalibyśmy we dwójkę, to już w ogóle by wesoło nie było, a tam jakoś damy radę. Co prawda pierwotnie właśnie takie były plany, że on do kwietnia wróci, no ale że życie lubi płatać figle, to wyszło jak wyszło... W sumie to nawet teraz się z tego cieszę, ale nie powiem - w dniu rozwiązania umowy byłam wściekła i rozgoryczona i nie obyło się bez %

Widzę, że na tapecie temat odżywek do paznokci i lakierów, to i ja wtrącę swoje 3 grosze. Co do odżywek to prócz osławionego NailTeka polecić mogę SH Age Correct Strenght, ale u mnie właśnie problemem było głównie przesuszenie i kruszenie się paznokci, nie typowe łamanie. No i pewnie nie bez znaczenia był fakt, że w zasadzie od początku jesieni coś łykałam. A to suplement do włosów i paznokci L'Biotica, a to Belissa, a teraz w sumie nadal się szprycuję Belissą, tyle że tą AntiRed, a on i tak coś tam na włosy i paznokcie działa. W efekcie mam naprawdę ładne i mocne szpony i nie pamiętam już kiedy mi się jakiś złamał czy ukruszył. Co najlepsze, rzadko je teraz maluję i prawie non stop noszę gołe, więc naprawdę nic je nie chroni i mimo tego nic im się nie dzieje.
A co do malowania paznokci u stóp, to też to robię cały rok. Jakiś miesiąc temu wytrzymałam z gołymi pazurkami może tydzień, a potem znów pomalowałam. O dziwo teraz mogę nie malować tych u rąk, a u stóp muszę! Co prawda coś czuję, że niebawem się to zmieni, bo w końcu będę mogła malować na takie kolory, jakie mi się żywnie podoba, a nie na takie, które mieszczą się w standardach dress code. Co prawda pracować w UK jak najbardziej zamierzam, ale że mój angielski jest raczej słaby, to nie będą to jakieś zaszczytne stanowiska, więc w końcu będę mogła wyglądać jak chcę. Przyznam, że ostatnio naprawdę mnie już zmęczył biurowy styl ubierania i marzę o wskoczeniu w jeansy, trampki i t-shirta

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2012-02-27 o 17:42
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 17:48   #4168
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag!!! Rany, jak długo Cię tu nie było!!!
Myślałam, że już jesteś w UK.

Hex opuściła PL, teraz Ty (ja próbowałam, ale nie wyszło, może to i lepiej).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 23:09   #4169
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mag!!! Rany, jak długo Cię tu nie było!!!
Myślałam, że już jesteś w UK.

Hex opuściła PL, teraz Ty (ja próbowałam, ale nie wyszło, może to i lepiej).
A mnie ciekawi jak czasowo teraz będzie wyglądał mój dojazd do Mag- liczę na zaproszenie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 05:47   #4170
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Mag miło Cię wreszcie widzieć Proszę jakie zmiany Mam nadzieję, że w UK Ci się ułoży z pracą lepiej niż w naszej kochanej Polsce.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.