Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-28, 08:38   #391
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie tydzień przymusowego urlopu, bo zmieniam pracę, ale i tak mam tyle rzeczy na głowie, że ćwiczenia standardowo co 2-3 dni.


Mimo, że ćwiczę tylko dywanówki to czuję duuużą różnicę. Jeszcze 2-3 tygodnie temu przy niektórych filmach prawie umierałam, a teraz jestem po prostu zmęczona.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 08:50   #392
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
U mnie tydzień przymusowego urlopu, bo zmieniam pracę, ale i tak mam tyle rzeczy na głowie, że ćwiczenia standardowo co 2-3 dni.


Mimo, że ćwiczę tylko dywanówki to czuję duuużą różnicę. Jeszcze 2-3 tygodnie temu przy niektórych filmach prawie umierałam, a teraz jestem po prostu zmęczona.


Ćwiczenia co 2-3 dni to już jest całkiem przyzwoicie, nie ma co sobie umniejszać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 09:04   #393
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja od dzisiaj zaczynam ćwiczenia z piłką. Podobno dobre na kręgosłup
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 09:53   #394
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Ćwiczenia co 2-3 dni to już jest całkiem przyzwoicie, nie ma co sobie umniejszać.
Dziękuję

Jestem realistka. Nie porywa się na częstsze treningi bo i tak szybko bym zrezygnowała. Mam dość spontaniczny tryb życia żeby upchnąć więcej sportu.

Póki co wypłata przyszła, dzisiaj może zamówię gumy i poszukam fajnych filmów. Niestety o ile po rękach widzę wizualna różnice tak nogi to mój najsłabszy punkt. Cardio nie wystarczy.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 10:39   #395
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Dziękuję

Jestem realistka. Nie porywa się na częstsze treningi bo i tak szybko bym zrezygnowała. Mam dość spontaniczny tryb życia żeby upchnąć więcej sportu.

Póki co wypłata przyszła, dzisiaj może zamówię gumy i poszukam fajnych filmów. Niestety o ile po rękach widzę wizualna różnice tak nogi to mój najsłabszy punkt. Cardio nie wystarczy.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
też tak mam.


ćwiczę w domu, trudno mi się zmotywować, bo mi się zwyczajnie najczęściej nie chce, ale dla mnie też ćwiczenia muszą maks 45 min trwać, więcej i tak nie dam rady.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 12:00   #396
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez simsonka Pokaż wiadomość
Ja od dzisiaj zaczynam ćwiczenia z piłką. Podobno dobre na kręgosłup
W domu ? Jak tak to polecisz jakieś ćwiczenia na YT ?
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 13:04   #397
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja teraz postanowiłam, że będę zostawać dwa razy w tygodniu na drugie zajęcia power bike, a w pozostałe dni jakaś dywanówka na brzuch (chyba będę robiła z Martą Henning). Może wcisnę trochę biegania.

Pytania z innej beczki - jakich antyperspirantów używacie, gdy ćwiczycie? Mam sztyft Rexony i nie zdaje u mnie egzaminu, dość szybko pojawia się przykry zapach. Polecicie coś?
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 14:44   #398
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Pytania z innej beczki - jakich antyperspirantów używacie, gdy ćwiczycie? Mam sztyft Rexony i nie zdaje u mnie egzaminu, dość szybko pojawia się przykry zapach. Polecicie coś?
polecam alun w kamieniu- pot jest bezwonny uzywam na codzien.





mozna dolaczyc? podczytuje was od jakies czasu, aktualnie trenuje wioslowanie, ale zima sie zbliza i mam w planach zapisac sie na fitness, chce sie rozciagnac i utrzymac kondyncje.
Mozed polecicie jakies zajecia?

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2019-10-28 o 14:47
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 14:47   #399
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja nic nie poradzę. Cierpię na nadpotliwosc. Ćwiczę w domu więc dawno temu się w tej kwestii poddalam.

U mnie nie ma tylko przykrego zapachu. Mnie pot spływa nawet po nosie. Nie przwdadzam. Wlosy mam.mokre. Widzi mnie w takim stanie tylko mój facet więc mi to lotto.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:30   #400
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
U mnie nie ma tylko przykrego zapachu. Mnie pot spływa nawet po nosie. Nie przwdadzam. Wlosy mam.mokre.
Też tak mam jak zajęcia są bardzo intensywne, w dodatku twarz czerwona jak burak. Trudno, nie muszę być piękna w tym czasie. Czy jest nieprzyjemny zapach to nie wiem, raczej czuję swój dezodorant, a potem i tak biore prysznic i się przebieram.
A normalnie jak ćwiczę sama albo na mniej katorzniczym treningu to nie poce się jakoś bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:58   #401
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Nie używam żadnego.
Jeśli używałam jakoś wcześniej, np rano a ćwiczę po południu, to myję się pod pachami żeby zmyć go.

I tak tam wszyscy są spoceni, czerwoni, rozczochrani i ociekający potem po całym ciele. Nawet jak pojawi się jakiś zapach, to trudno i tak wszyscy tak samo pachną i idą się umyć po zajęciach czy w klubie czy prędko do domu.

Uważam ze jest to bardzo niezdrowe w ogóle używać antyperspirantów czy blokerów, a co dopiero na czas wzmożonego wysiłku.
Niech się ciało wypaca, to jest ten czas kiedy imo należy mu pozwolić na to.

Natomiast warto zwrócić uwagę, żeby nie porać ubrań sportowych z płukanie w płynach do płukania ( bo w ogóle niszczą ich strukturę i zaklejana) albo z za duża ilością środka piorącego który nie jest przez to za dobrze wypłukany z ubrania. To potrafi śmierdzieć po zmieszaniu z potem, który świeży sam z siebie nie śmierdzi ani aż tak bardzo, ani w ten typowy przykry sposób starego potu, którego już należałoby się wstydzić.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87284908]polecam alun w kamieniu- pot jest bezwonny uzywam na codzien.





mozna dolaczyc? podczytuje was od jakies czasu, aktualnie trenuje wioslowanie, ale zima sie zbliza i mam w planach zapisac sie na fitness, chce sie rozciagnac i utrzymac kondyncje.
Mozed polecicie jakies zajecia?[/QUOTE]

Stretching, tabata, , funkcjonalny, cross training??
Przede wszystkim , to sobie pochodź i poprobuj na różne zajęcia i zobacz co lubisz. Bo może się okazać ze kochasz jakieś taneczne np. a jakoś tu nie widzę użytkowniczek, a sama to mam 2 lewe nogi do tego.
A one też podtrzymają wydolność. Zumba czy step na poziomie dla zaawansowanych to jest niezły wysiłek wytrzymałościowy.

Różnie też się te same zajęcia nazywają w różnych klubach, albo dane kluby mają jakieś własne których nie ma gdzie indziej.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 16:26   #402
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87285035]Też tak mam jak zajęcia są bardzo intensywne, w dodatku twarz czerwona jak burak. Trudno, nie muszę być piękna w tym czasie. Czy jest nieprzyjemny zapach to nie wiem, raczej czuję swój dezodorant, a potem i tak biore prysznic i się przebieram.
A normalnie jak ćwiczę sama albo na mniej katorzniczym treningu to nie poce się jakoś bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


U mnie jest śmiesznie jeśli nie pomyślę rano w dniu kiedy po południu chcę poćwiczyć i użyję mocnych perfum. Takie bogate, orientalne zapachy w połączeniu z potem i gorącem dają na prawdę nieciekawy efekt... Staram się pamiętać, ale mimo wszystko czasami się zapominam i powstaje niezłą mieszanka po południu.


Ja ćwiczę tylko w domu więc praktycznie od razu po wskakuję pod prysznic cała. No i szczerze? Nawet bym chwili tak nie posiedziała po, bo na prawdę u mnie jest tragedia.



Może to trochę śmieszne, ale z ciekawości przez jakiś czas ważyłam się przed i po treningu. W ciągu 35-50 min porządnego cardio/spalania, kilku min z hantlami itp. potrafiłam mieć różnicę z wadze nawet 0,8 kg. Także ten...
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 16:34   #403
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja w zeszłym tygodniu tylko raz dałam radę pójść na pół godziny cardio i raz, wczoraj, na body pump (ale zwiększyłam obciążenie i dzisiaj mam zakwasy w tyłku).
Jutro wybieram się pierwszy raz na zajęcia z tymi taśmami/gumami. Jestem ciekawa ale też się trochę boję jak to będzie

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 16:55   #404
branchi
Raczkowanie
 
Avatar branchi
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 79
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Może to trochę śmieszne, ale z ciekawości przez jakiś czas ważyłam się przed i po treningu. W ciągu 35-50 min porządnego cardio/spalania, kilku min z hantlami itp. potrafiłam mieć różnicę z wadze nawet 0,8 kg. Także ten...
Kiedyś z ciekawości zważyłam się właśnie przed i po treningu siłowym i było +0,5kg, ale to pewnie wypita woda Absolutnie nie bazuję na wadze.

Gumy są super, mogą być zakwasy

Dzisiaj idę na Strong by Zumba i Zumbę, na siłownię pieszo 3km i z powrotem Jestem na końcówce redukcji i robię co mogę!
branchi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 17:00   #405
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
W sobotę jednak... zaspałam.
ale w niedziele już normalnie, niedzielny maraton: funkcjonalny + 1,5 godziny jogi.
Tak się właśnie zastanawiałam czy dałaś radę iść.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja teraz postanowiłam, że będę zostawać dwa razy w tygodniu na drugie zajęcia power bike, a w pozostałe dni jakaś dywanówka na brzuch (chyba będę robiła z Martą Henning). Może wcisnę trochę biegania.
Nieźle, widzę, że się konkretnie wzięłaś.


[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87285035]Trudno, nie muszę być piękna w tym czasie.
[/QUOTE]

Też tak uważam, jestem zdania, że im gorzej wyglądam na treningu to tym lepiej po. Najpierw się spocić, wyglądać jak czerwone zombi, a potem wyjść niczym Afrodyta z piany.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie używam żadnego.
Jeśli używałam jakoś wcześniej, np rano a ćwiczę po południu, to myję się pod pachami żeby zmyć go.

I tak tam wszyscy są spoceni, czerwoni, rozczochrani i ociekający potem po całym ciele. Nawet jak pojawi się jakiś zapach, to trudno i tak wszyscy tak samo pachną i idą się umyć po zajęciach czy w klubie czy prędko do domu.

Uważam ze jest to bardzo niezdrowe w ogóle używać antyperspirantów czy blokerów, a co dopiero na czas wzmożonego wysiłku.
Niech się ciało wypaca, to jest ten czas kiedy imo należy mu pozwolić na to.

Natomiast warto zwrócić uwagę, żeby nie porać ubrań sportowych z płukanie w płynach do płukania ( bo w ogóle niszczą ich strukturę i zaklejana) albo z za duża ilością środka piorącego który nie jest przez to za dobrze wypłukany z ubrania. To potrafi śmierdzieć po zmieszaniu z potem, który świeży sam z siebie nie śmierdzi ani aż tak bardzo, ani w ten typowy przykry sposób starego potu, którego już należałoby się wstydzić.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------



Stretching, tabata, , funkcjonalny, cross training??
Przede wszystkim , to sobie pochodź i poprobuj na różne zajęcia i zobacz co lubisz. Bo może się okazać ze kochasz jakieś taneczne np. a jakoś tu nie widzę użytkowniczek, a sama to mam 2 lewe nogi do tego.
A one też podtrzymają wydolność. Zumba czy step na poziomie dla zaawansowanych to jest niezły wysiłek wytrzymałościowy.

Różnie też się te same zajęcia nazywają w różnych klubach, albo dane kluby mają jakieś własne których nie ma gdzie indziej.
Ja lubię bardzo zumbę, tylko te zajęcia są rzadko rano. Mam wrażenie, że różnie prowadzą zumby, jedni bardziej siłowo, typu przysiady wplecione w choreografię lub bardziej taneczne. Ja najbardziej lubię taneczne, ale intensywne. Chodziłam też na super salsation prowadzone przez chłopaka, z jajem, iskrą, latynoskie rytmy, super.

Co do dezodorantu to też albo nic pod pachy albo jeśli w większym towarzystwie to używam naturalnych, bez ałunu, zwykłego z Alterry, daje trochę zapachu, lekko zabezpiecza, a pocę się normalnie.


Zeszły tydzień miałam intensywny treningowo. Skończyła mi się karta Multisport, więc chodzę na osiedlową siłownię. Robie tam głównie kardio, zależnie od czasu. Nawet zaczęłam truchtać na bieżni co jest dla mnie wyczynem, bo z reguły bieganie kojarzy mi się z traumą z wfu. Zaczęłam też trochę ścinać kalorie, ale leciutko. I efekt taki, że chodziłam spać po 21szej (ja, sowa!), wstawałam po 7mej i jeszcze musiałam uciąć sobie w ciągu dnia półgodzinną drzemkę, bo nie dawałam rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.

Edytowane przez MariaFrancesca
Czas edycji: 2019-10-28 o 17:05
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 18:45   #406
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość


Nieźle, widzę, że się konkretnie wzięłaś.



Co do dezodorantu to też albo nic pod pachy albo jeśli w większym towarzystwie to używam naturalnych, bez ałunu, zwykłego z Alterry, daje trochę zapachu, lekko zabezpiecza, a pocę się normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzięłam, bo waga i brzucho ani drgnie, walczę

Zumba jest ekstra, ale już nigdzie nie wcisnę



Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość


Ja ćwiczę tylko w domu więc praktycznie od razu po wskakuję pod prysznic cała. No i szczerze? Nawet bym chwili tak nie posiedziała po, bo na prawdę u mnie jest tragedia.



Może to trochę śmieszne, ale z ciekawości przez jakiś czas ważyłam się przed i po treningu. W ciągu 35-50 min porządnego cardio/spalania, kilku min z hantlami itp. potrafiłam mieć różnicę z wadze nawet 0,8 kg. Także ten...
U mnie 0.6 kg mniej po bieganiu na przykład
Zastanawiam się właśnie czy ja też nie mam nadpotliwości. Szybko się pocę i też w wielu miejscach.

Wyjście bez żadnego antyperspirantu u mnie nie wchodzi w grę, aż się boję pomyśleć co było po całym dniu w pracy, a potem po rowerach. Zazdroszczę, że nie macie takich problemów z przykrym zapachem :< Nie czuję nikogo innego oprócz siebie na zajęciach, dlatego mi strasznie głupio jakoś.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:08   #407
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość


Wyjście bez żadnego antyperspirantu u mnie nie wchodzi w grę, aż się boję pomyśleć co było po całym dniu w pracy, a potem po rowerach. Zazdroszczę, że nie macie takich problemów z przykrym zapachem :< Nie czuję nikogo innego oprócz siebie na zajęciach, dlatego mi strasznie głupio jakoś.
Ja też nie czuje innych.
Inna sprawa ze nie wącham innych a siebie mogę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:24   #408
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Wzięłam, bo waga i brzucho ani drgnie, walczę

Zumba jest ekstra, ale już nigdzie nie wcisnę




U mnie 0.6 kg mniej po bieganiu na przykład
Zastanawiam się właśnie czy ja też nie mam nadpotliwości. Szybko się pocę i też w wielu miejscach.

Wyjście bez żadnego antyperspirantu u mnie nie wchodzi w grę, aż się boję pomyśleć co było po całym dniu w pracy, a potem po rowerach. Zazdroszczę, że nie macie takich problemów z przykrym zapachem :< Nie czuję nikogo innego oprócz siebie na zajęciach, dlatego mi strasznie głupio jakoś.
kazdy sie poci, jeden mniej, drugi wiecej. Moj pot mi smierdzi
Brandie, sprobuj alun pocisz sie, ale pot nie ma przykrego zapachu. Tez bylam bardzo sceptyczna.
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 20:05   #409
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja generalnie mam z tym problemy od lat. Wszystkie ubrania z naturalnych tkanin to mus. Mocno obcisłych bluzek nie mam w ogóle. Dobry antyperspirant na co dzień, bloker kiedy wiem, że będę miała stresową sytuację. Kiedy używałam blokera na co dzień to... nie działał. W ogóle.



I dla mnie mój poziom pocenia się jest jednym z powodów dla których nikt mnie wołami nie zaciągnie na żadne grupowe, intensywne treningi. Po prostu nie ma bata. Zastanawiam się nad tym nieszczęsnym pilatesem, bo może chociaż tam nie będę wyglądać jak totalnie zmokła kura.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 20:17   #410
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja mam tylko jeden dezodorant, po którym względnie nie czuję swojego zapaszku, a jest nim różowy Garnier. Próbuję innych i potem pluję sobie w brodę, że wywaliłam kasę w błoto, bo i tak muszę kupić ten.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 11:24   #411
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Odnośnie antyperspirantów - od kilku miesięcy używam tego i jestem bardzo zadowolona, bo nawet w upały bardzo rzadko czuć smrodek.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...anspirant.html
Z reguły cały dzień mogę przechodzić i nie czuć żadnego nieprzyjemnego zapachu.
Sam antyperspirant jest bezzapachowy, co dla mnie jest ogromnym plusem, bo wszelkie zapachy antyperspirantów mnie drażnią. To nie perfumy, żebym miała tym pachnieć.

Odnośnie wypacania się na treningu - wychodze z założenia, że pachy są na tyle małym obszarem na ciele, że nie zaburzam w ten sposób procesów pocenia się.
W wielu innych miejscach (tyłek, plecy, kark, twarz) jestem po treningu mokra, więc nie zmywam antyperspirantu przed treningiem.


Ja Garniera różowego miałam kilka razy, ale mi w ogóle nie podszedł.

Dlugo używałam AA różowego i jego dalej z tym Ducray czasem używam.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-10-29 o 11:25
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 13:39   #412
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

U mnie zwykły Nivea się sprawdza. Jedno co, żeby uchronić się przed przykrym zapachem, to z pewnością regularnie golić pachy , ale to na pewno robicie .

A jeszcze co do wzrostu wagi po ćwiczeniach, to też tak mam - waga wzrasta mi tak do ok. 1kg i ten stan może się utrzymywać do 24h po wysiłku - podejrzewam, że chodzi o wode, którą mięśnie zatrzymują - glikogen (mówi się, że mięśnie "puchną"). Tylko, że to raczej początkowa sytuacja jak zaczynamy przygode z ćwiczeniami, która utrzymuje się tak do ok. miesiąca regularnych ćwiczeń, później częściowo mija.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-10-29 o 13:40
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 14:21   #413
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87287491]U mnie zwykły Nivea się sprawdza. Jedno co, żeby uchronić się przed przykrym zapachem, to z pewnością regularnie golić pachy , ale to na pewno robicie .

A jeszcze co do wzrostu wagi po ćwiczeniach, to też tak mam - waga wzrasta mi tak do ok. 1kg i ten stan może się utrzymywać do 24h po wysiłku - podejrzewam, że chodzi o wode, którą mięśnie zatrzymują - glikogen (mówi się, że mięśnie "puchną"). Tylko, że to raczej początkowa sytuacja jak zaczynamy przygode z ćwiczeniami, która utrzymuje się tak do ok. miesiąca regularnych ćwiczeń, później częściowo mija.[/QUOTE]Co do wagi przed i po treningu dziewczyny pisały chyba o tym (jeśli dobrze zrozumiałam), że im waga spada, sugerując, że tyle wypacają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 17:41   #414
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ale mnie zaczęły chwilę temu bolec plecy Może coś wczoraj nadwyrezylam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 18:37   #415
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87285817]Ja mam tylko jeden dezodorant, po którym względnie nie czuję swojego zapaszku, a jest nim różowy Garnier. Próbuję innych i potem pluję sobie w brodę, że wywaliłam kasę w błoto, bo i tak muszę kupić ten.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Dziękuję



Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Odnośnie antyperspirantów - od kilku miesięcy używam tego i jestem bardzo zadowolona, bo nawet w upały bardzo rzadko czuć smrodek.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...anspirant.html
Z reguły cały dzień mogę przechodzić i nie czuć żadnego nieprzyjemnego zapachu.
Sam antyperspirant jest bezzapachowy, co dla mnie jest ogromnym plusem, bo wszelkie zapachy antyperspirantów mnie drażnią. To nie perfumy, żebym miała tym pachnieć.




Ja Garniera różowego miałam kilka razy, ale mi w ogóle nie podszedł.

Dlugo używałam AA różowego i jego dalej z tym Ducray czasem używam.
Dziękuje


[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87285635]kazdy sie poci, jeden mniej, drugi wiecej. Moj pot mi smierdzi
Brandie, sprobuj alun pocisz sie, ale pot nie ma przykrego zapachu. Tez bylam bardzo sceptyczna.[/QUOTE]

Czy może być taki z Rossmanna?
Tzn. Ja wiem, że każdy się poci, ale mam wrażenie, że capię bardziej niż inni w czasie ćwiczeń
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 19:14   #416
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Używam ałunu z powodzeniem od wiosny, ale na wątku o minimalizmie kilku dziewczynom się nie sprawdził.
Ja miałam iść dzisiaj na zajęcia z gumami, ale zaczęło mnie brać choróbsko Muszę się wykurować, bo pojutrze body pump

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 19:16   #417
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Co do wagi przed i po treningu dziewczyny pisały chyba o tym (jeśli dobrze zrozumiałam), że im waga spada, sugerując, że tyle wypacają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale ktoś tam również wyżej napisał, że ma lekki wzrost.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 11:20   #418
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja byłam pierwszy raz na spinningu.
Wow, ale to ekstra. Jechalam w rytm muzyki i tak się wczułam, że nie wiedziałam, jak bardzo zmęczona jestem.
Musiałam na koniec chwilę posiedziec, żeby dojść do siebie.
Na pewno będę chodzić!
Sto razy lepiej niż bieganie po bieżni, zwykły rowerek na silowni, czy nawet orbiterek który bardzo lubię.
No i na silowni sobie w życiu nie narzucę takiego szybkiego tempa.

W ogóle stałam się fanką zajęć grupowych. W domu, czy też indywidualnie na siłowni nie jestem w stanie cisnąć na maxa.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2019-10-30 o 11:21
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 11:24   #419
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87289633]Ja byłam pierwszy raz na spinningu.
Wow, ale to ekstra. Jechalam w rytm muzyki i tak się wczułam, że nie wiedziałam, jak bardzo zmęczona jestem.
Musiałam na koniec chwilę posiedziec, żeby dojść do siebie.
Na pewno będę chodzić!
Sto razy lepiej niż bieganie po bieżni, zwykły rowerek na silowni, czy nawet orbiterek który bardzo lubię.
No i na silowni sobie w życiu nie narzucę takiego szybkiego tempa.

W ogóle stałam się fanką zajęć grupowych. W domu, czy też indywidualnie na siłowni nie jestem w stanie cisnąć na maxa.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


No, to musiało być nieźle faktycznie, jak musiałaś posiedzieć żeby z roweru się zwlec.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 12:20   #420
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87288217]Tak, ale ktoś tam również wyżej napisał, że ma lekki wzrost.[/QUOTE]
Sorki, masz rację, dopiero teraz to przeczytałam jak szukałam postu brandie. Nie widziałam tego wcześniej, gapa ze mnie.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Wzięłam, bo waga i brzucho ani drgnie, walczę
Też mam ten problem, brzuch mój mnie konkretnie irytuje. Najgorsze albo najlepsze, zależy jak patrzeć, jest to, że za paką tłuszczu widać u mnie kratkę, nawet szwagierka kiedyś to zauważyła (szczególnie na górze brzucha, bo tłuszcz lubi mi się zbierać na dole). Największą kratkę miałam, żeby było śmiesznie, jak dzieci były małe, bo usypiałam je trzymając je na rękach i kiwając się w przód i w tył na siedząco, wychodziły takie jakby spięcia brzucha i kiedyś patrzę, a tam głęboko kratka. Wyszło na to, że przypadkowo robiłam sobie spięcia brzucha z obciążeniem.

Wracając do meritum chciałam Ci napisać o apce Fitatu, które dziewczyny w wątku o jedzeniu polecały, tam przed chwilą o tym napisałam.Bawię się z nią i widzę efekty co mnie bardzo cieszy. Do tego kardio na siłce i jest git.

Masz jakiś cel do zejścia?
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.