Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 22:12   #391
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Byłam dziś na ładnej na moich pierwszych łowach. I nie upolowałam nic Znalazłam pare ładnych szmatek, głównie marki primarkowe, ale ceny powalają. Zapłaciłabym 2 -4zł za lekko zmechacowy sweterek atmo, ale 25zł to lekka przesada
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 13:28   #392
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

napiszcie kiedy są przeceny na Nyskiej?

dzieki z góry
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 15:07   #393
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez madalena_b Pokaż wiadomość
napiszcie kiedy są przeceny na Nyskiej?

dzieki z góry
wtorek - było napisane 2 strony temu...
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:34   #394
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez zosienka666 Pokaż wiadomość
wtorek - było napisane 2 strony temu...
nooo a ja szukałam chyba troche dalej i sie zniechęciłam w końcu

dzieki piekne
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 23:00   #395
Dorka83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 643
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

witajcie dziewczyny.
poszukuje fajnego lumpiku z ciuszkami dla maluszków. bardzo podobają mi sie ciuszki nexta. moze wiecie gdzie warto zaglądać? czy te ubrania dla dzieci są w dobrym stanie?
bede wdzieczna za pomoc. pozrawiam wszystkich
Dorka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:11   #396
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez Dorka83 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny.
poszukuje fajnego lumpiku z ciuszkami dla maluszków. bardzo podobają mi sie ciuszki nexta. moze wiecie gdzie warto zaglądać? czy te ubrania dla dzieci są w dobrym stanie?
bede wdzieczna za pomoc. pozrawiam wszystkich
ja polecam na Nyskiej lumpka - bardzo dużo ciuszków dla maluszków tam widziałam. czy z next to nie wiem, bo nie szperałam...
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 01:56   #397
lena8919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Witam wszystkie maniaczki. Pwoeim szczerze zmęczyły mnie te sklepy w wielkich galeriach ciagle to samo i te dziewczyny na ulicach chodzace w tych samych bluzkach:/ tak se mysle ze zaczne szukac czegos fajnego w lumpeksikach. Ostatnio moj chlopak zwrocil mi na to uwage jescze ciezko mi sie przelamac ale musze isc i zobaczyc moze faktycznie da sie tam cos wynalesc a mozna zna ktoras z Was fajny ciucholand na Gądowie? dziekuje**
lena8919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 09:52   #398
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez zosienka666 Pokaż wiadomość
ja polecam na Nyskiej lumpka - bardzo dużo ciuszków dla maluszków tam widziałam. czy z next to nie wiem, bo nie szperałam...
Dużo ciuszków dla dzieci jest też na Zielińskiego, w dużym niebieskim lumpie za targiem. Sporo z metkami, w bardzo dobrym stanie i niedrogie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 21:09   #399
Dorka83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 643
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Dużo ciuszków dla dzieci jest też na Zielińskiego, w dużym niebieskim lumpie za targiem. Sporo z metkami, w bardzo dobrym stanie i niedrogie.

dzieki. a mozna o namiar tego lumpka... z ktorej strony dokładnie sie znajduje? jeszcze tam nie byłam wiec poprosze o wiecej szczegołów.
pozdrawiam
Dorka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:26   #400
lumpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez zosienka666 Pokaż wiadomość
ja polecam na Nyskiej lumpka - bardzo dużo ciuszków dla maluszków tam widziałam. czy z next to nie wiem, bo nie szperałam...
Z NEXT sa na pewno na Nyskiej, bo sama kupilam nowiutkie

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

UWAGA - NA ŻEGIESTOWSKIEJ 5 wyprzedaja odziez na wage, na razie 10 zeta/kg, a pozniej 4 i 2 zl za sztuke. Mysle, ze warto zagladnac
lumpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:17   #401
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

byłam na Nyskiej 2 razy - faktycznie sa fajne rzeczy dla dzidziusiów...jak juz mi sie wykluje corcia, to tez pewnie bede tam wpadac po wieksze ciuszki.

Są i na wage i wyceniane - bodziaki, spioszki po 5-8 zł, mozna wybrac idealne niezniszczone

ale nie wiem jak tam w ogole jest w tym lumpiebyłam tam w odstepie jakiegos 1,5 miesiaca i widziałam te same ciuchy co wczesniej(napewno cos pododawali) i w tych samych cenach

byłam we wtorek - ten dzien targowy niby, wiec pytam babki o jakąś znizke - to ona - ze tak jest dzien targowy ale...i mahneła reka i w koncu ze moze mi dac 10% znizki. Kupiłam tylko ciuszki dzieciece za 60 zł z 10-12 szt.

wiec jak jest z tymi znizkami tam?????

w koala tez sa ciuszki dla dzieci ale w koszach i trzeba przebierac - czasami cos sie znajdzie superowego, ale duzo brudnych....
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 09:14   #402
Dorka83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 643
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

dzieki dziewczyny.
na pewno wstąpię na Nyską...
Dorka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:54   #403
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

hej dziewczyny. Ja od niedawna mieszkam na Krzykach, w okolicach schroniska na Skarbowców, nie wiecie może czy jest tam gdzieś jakiś fajny i TANI lumpek? z ciuchami dla młodych kobiet w rozmiarach 34-40 a nie 45 :P bo takie tylko spotykałam we wrocku do tej pory (chociaz przyznaje ze nie szukalam, poprostu mialam pecha bo trafialam tam przypadkiem)... najbardziej by mnie ucieszylo gdybym mogla znaleźć jakieś ciuchy w indyjskim klimacie np. alladyny albo jakieś piękne chusty DD a jeśli nie na Krzykach to może znacie jakieś inne fajne miejsce gdzie dostane tanio rzeczy tego typu?
będę wdzięczna za podpowiedź
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:57   #404
lumpek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Ja od niedawna mieszkam na Krzykach, w okolicach schroniska na Skarbowców, nie wiecie może czy jest tam gdzieś jakiś fajny i TANI lumpek? z ciuchami dla młodych kobiet w rozmiarach 34-40 a nie 45 :P bo takie tylko spotykałam we wrocku do tej pory (chociaz przyznaje ze nie szukalam, poprostu mialam pecha bo trafialam tam przypadkiem)... najbardziej by mnie ucieszylo gdybym mogla znaleźć jakieś ciuchy w indyjskim klimacie np. alladyny albo jakieś piękne chusty DD a jeśli nie na Krzykach to może znacie jakieś inne fajne miejsce gdzie dostane tanio rzeczy tego typu?
będę wdzięczna za podpowiedź
chusty indyjskie, tuniki i spodnie widzialam ostatnio na Grabiszynskiej obok Lidla i Obornickiej 125, ale nie wiem, czy maja jeszcze, bo cieszyly sie powodzeniem - zwlaszcza chusty (duze po 12 zl, jesli dobrze pamietam)
lumpek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 22:21   #405
jadodka
Raczkowanie
 
Avatar jadodka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 30
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Szukam jakiegoś dobrego lumpeksu blisko Komandorskiej. Znacie może jakiś w tamtych okolicach?
jadodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 15:26   #406
atomowa magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

hej dziewczyny, a wiecie gdzie we wro można kupić ciuchy punkowe?(harringtonki, polo, itp)
atomowa magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 10:34   #407
sechand111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez jadodka Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś dobrego lumpeksu blisko Komandorskiej. Znacie może jakiś w tamtych okolicach?
Pare dni temu otworzył się nowy lumpeks na ul. komandorskiej przy skrzyżowaniu z ul. piłskudskiego.

sporo ciuszków w dobrym stanie i niedrogie. jest jasno czysto - mnie się spodobało



Cytat:
Napisane przez Dorka83 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny.
poszukuje fajnego lumpiku z ciuszkami dla maluszków. bardzo podobają mi sie ciuszki nexta. moze wiecie gdzie warto zaglądać? czy te ubrania dla dzieci są w dobrym stanie?
bede wdzieczna za pomoc. pozrawiam wszystkich
dziecięcych tez jest sporo

Edytowane przez sechand111
Czas edycji: 2009-08-08 o 10:37
sechand111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 07:19   #408
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez lumpek Pokaż wiadomość

UWAGA - NA ŻEGIESTOWSKIEJ 5 wyprzedaja odziez na wage, na razie 10 zeta/kg, a pozniej 4 i 2 zl za sztuke. Mysle, ze warto zagladnac
niestety sprzedają już tylko rzeczy wycenione
byłam przedwczoraj - ja jakoś wolę poszperać

w ogóle wczoraj zaszalałam na maxa - byłam na:
  • Nyskiej - śliczna spódniczka z H&M elegancka - będzie na jakiś egzamin czy coś, szkoda, że żakietu nie znalazłam do niej - całe 3 zł (i pomyśleć, że w zeszłym miesiącu oglądałam podobne w sklepie po 100 zł )
  • Hubskiej - było wszystko po 2 zł - udało mi się znależć koszulkę z Zary
  • w tym między PKS a PKP (jak dla mnie porażka) bałam się tak wejść, może niektórzy umieją coś tam znaleźć fajnego, rzeczy są wycenione, ale są obniżki np 50% - nie podobało mi się, jakieś starsze małżeństwo (chyba) to prowadzi, mili ludzie no i aż mi głupio było wyjść tak z pustymi rękami bo się tak patrzyli, że nic nie wybrałam
  • Dworcowej - wszystko 50% - nic nie kupiłam - chyba faktycznie lepiej pójść po 4 i 2 zł
  • Piłsudzkiego - Peweks czy jakoś tak, rzeczy ładne ale dużo droższe - jako, że miałam w portfelu trochę mało - to szybko wyszłam - polecam osobom, które mają trochę więcej kasiory niż biedy student
  • Za Zielińskiego - tam mi się bardzo spodobało, bardzo dużo rzeczy - kupiłam 2 koszulki za 7,50 razem - mnóstwo wieszaków, część przeceniona - np koszulki z 11-15 na 3-5 zł, a część troszkę droższa - polecam można coś wyszperać, jest dużo rzeczy dla dzieciaczków
  • Grabiszyńska - to duże na piętrze na rogu - kocham to miejsce Ja uwielbiam szperać w rzeczach na ladach - bo wtedy potrafię znaleźć dużo fajniejsze rzeczy. Są tam rzeczy wycenione - na prawdę fajne można kupić. No i są na wagę takie wymieszane. Ja ja to lubię Tak szperać i wyciągać za rękawy Kupiłam koszulki z H&M, VeroMody i jakieś niefirmowe. W sumie dałam 12 zł za 5czy 6 rzeczy. Wczoraj było po 30 zł/kg więc nie tak dużo.
No i ja to zeszłam z Gaju na piechotę Ale już nie miałam siły wracać Tż musiał mnie odebrać bo bym padła

A dziewczyny, które chodzą na Grabiszyńską, to jest ten o którym mówicie? Bo ja coś doczytałam, że to koło Lidla to ten gdzie ja byłam? Czy jeszcze jakiś tam jest? Jak jest to ja go musze znaleźć

Jest jeszcze lumpek między armii krajowej a kamięnną, kawałeczek drogi od Hali kupców perła. Nie taki duży, ale mają dość ładne rzeczy. Troszkę na wagę do szperania (niedużo) no i dużo wycenionych na wiezakach. Koszulki tak po kilkanaście złotych. Babki tam to idą jak szarańcza Biorą tyle rzeczy

Łaziłam też parę dni temu, po Gaju po tych osiedlowych ale nic ciekawego nie udało mi się upolować.

Jakby któraś wizażanka szukała to wiem, gdzie na Gaju jest taki mały gdzie można dostać takie serwetki i obrusy na szydełku. Ja swego czasu szukałam i nigdzie indziej ich nie widziałam.
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:21   #409
kasimli
Wtajemniczenie
 
Avatar kasimli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 493
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
niestety sprzedają już tylko rzeczy wycenione
byłam przedwczoraj - ja jakoś wolę poszperać

w ogóle wczoraj zaszalałam na maxa - byłam na:
  • Nyskiej - śliczna spódniczka z H&M elegancka - będzie na jakiś egzamin czy coś, szkoda, że żakietu nie znalazłam do niej - całe 3 zł (i pomyśleć, że w zeszłym miesiącu oglądałam podobne w sklepie po 100 zł )
  • Hubskiej - było wszystko po 2 zł - udało mi się znależć koszulkę z Zary
  • w tym między PKS a PKP (jak dla mnie porażka) bałam się tak wejść, może niektórzy umieją coś tam znaleźć fajnego, rzeczy są wycenione, ale są obniżki np 50% - nie podobało mi się, jakieś starsze małżeństwo (chyba) to prowadzi, mili ludzie no i aż mi głupio było wyjść tak z pustymi rękami bo się tak patrzyli, że nic nie wybrałam
  • Dworcowej - wszystko 50% - nic nie kupiłam - chyba faktycznie lepiej pójść po 4 i 2 zł
  • Piłsudzkiego - Peweks czy jakoś tak, rzeczy ładne ale dużo droższe - jako, że miałam w portfelu trochę mało - to szybko wyszłam - polecam osobom, które mają trochę więcej kasiory niż biedy student
  • Za Zielińskiego - tam mi się bardzo spodobało, bardzo dużo rzeczy - kupiłam 2 koszulki za 7,50 razem - mnóstwo wieszaków, część przeceniona - np koszulki z 11-15 na 3-5 zł, a część troszkę droższa - polecam można coś wyszperać, jest dużo rzeczy dla dzieciaczków
  • Grabiszyńska - to duże na piętrze na rogu - kocham to miejsce Ja uwielbiam szperać w rzeczach na ladach - bo wtedy potrafię znaleźć dużo fajniejsze rzeczy. Są tam rzeczy wycenione - na prawdę fajne można kupić. No i są na wagę takie wymieszane. Ja ja to lubię Tak szperać i wyciągać za rękawy Kupiłam koszulki z H&M, VeroMody i jakieś niefirmowe. W sumie dałam 12 zł za 5czy 6 rzeczy. Wczoraj było po 30 zł/kg więc nie tak dużo.
No i ja to zeszłam z Gaju na piechotę Ale już nie miałam siły wracać Tż musiał mnie odebrać bo bym padła

A dziewczyny, które chodzą na Grabiszyńską, to jest ten o którym mówicie? Bo ja coś doczytałam, że to koło Lidla to ten gdzie ja byłam? Czy jeszcze jakiś tam jest? Jak jest to ja go musze znaleźć

Jest jeszcze lumpek między armii krajowej a kamięnną, kawałeczek drogi od Hali kupców perła. Nie taki duży, ale mają dość ładne rzeczy. Troszkę na wagę do szperania (niedużo) no i dużo wycenionych na wiezakach. Koszulki tak po kilkanaście złotych. Babki tam to idą jak szarańcza Biorą tyle rzeczy

Łaziłam też parę dni temu, po Gaju po tych osiedlowych ale nic ciekawego nie udało mi się upolować.

Jakby któraś wizażanka szukała to wiem, gdzie na Gaju jest taki mały gdzie można dostać takie serwetki i obrusy na szydełku. Ja swego czasu szukałam i nigdzie indziej ich nie widziałam.
Na grabiszynskiej jest kolo Lidla, ale to jest kolo Lidla (jakies 4-5 przystanków 704)a ty zapewne bylas w tym na rogu na Legionów....gdzie dokladnie jest ten lumpeks na zielinskiego?
__________________
"A girl should be two things :

classy and fabulous "
Coco chanel
kasimli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 11:01   #410
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez kasimli Pokaż wiadomość
Na grabiszynskiej jest kolo Lidla, ale to jest kolo Lidla (jakies 4-5 przystanków 704)a ty zapewne bylas w tym na rogu na Legionów....gdzie dokladnie jest ten lumpeks na zielinskiego?
Wczoraj trafiłam i do tego koło Lidla kupiłam spódniczkę jeansową z New Look za 10 zł

A do tego koło Zielińskiego - musisz obejść cały targ na około. Znaczy się mijasz to główne wejście skręcasz w prawo, i potem znowu w prawo. To jest taka duża hala, zobaczysz ją na pewno. Wejście jest po takich metalowych schodach dość wysoko.

Jakby jakaś Wizażanka byłą zainteresowana, to w tym na skrzyżowaniu Pułaskiego i Małachowskiego jest właśnie wyprzedaż wszystko po 1 zł. 18 ma być nowy towar. Ja byłam wczoraj, można znaleźć jeszcze coś ładnego.
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 21:49   #411
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
Jakby jakaś Wizażanka byłą zainteresowana, to w tym na skrzyżowaniu Pułaskiego i Małachowskiego jest właśnie wyprzedaż wszystko po 1 zł. 18 ma być nowy towar. Ja byłam wczoraj, można znaleźć jeszcze coś ładnego.
no ja własnie ten lumpek najabrdziej chyba lubie

nie raz troche drogo sie wydaje, ale ostatnio na nowym towarze kupiłam super bluzy z cieńkiego polarku za 10 zł takie na wyprawy w góry

no i bielizne w pierwszy dzień nowego towaru tez sie opyla- nowiuśkie ładne rzeczy po 2-5 zł

teraz nie pójde bo trzeba dzidzie na swiat wypychac a jestem na końcówce

za to jakby co....to dla dzieci takich maleńkich tam nic fajnego nie mozna znaleźć moze dla tych wiekszych na 5 latek już tak...

a tam na Zielińskiego musze się wybrać już "po" po te dziecięce - tam nigdy nie byłam
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:56   #412
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez madalena_b Pokaż wiadomość
no ja własnie ten lumpek najabrdziej chyba lubie
no właśnie ja tam byłam pierwszy raz, no i chciałam zapytać jakie tam są ceny jak jest nowy towar?
wszystko wycenione czy na wagę?
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:51   #413
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
no właśnie ja tam byłam pierwszy raz, no i chciałam zapytać jakie tam są ceny jak jest nowy towar?
wszystko wycenione czy na wagę?
żeby tam było kiedys co na wage to sie nie spotkałam

jest wycenione- al enei kazda rzecz z osobna, tylko np. bluzki - 8 zł, wizytowe - 10 zł, podkoszulki - 6 zł, polarki - 10 zł, spódniczki - 8 zł itd. wywieszone kartki nad wieszakami.

Chyba tylko torebki są wycenione i powklejane ceny - ale raczej drogo

Te torby z IKEA maja dobrebo sie wygodniej w nich szmaty nosi niż w koszykach plastikowych
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 08:28   #414
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez madalena_b Pokaż wiadomość
Te torby z IKEA maja dobrebo sie wygodniej w nich szmaty nosi niż w koszykach plastikowych
no też mi się to spodobało faktycznie wygodniej, są głębokie i nikt ci nic z torby nie zwinie
to może się przejdę tam jeszcze raz - przydałyby mi się takie bluzy o jakich pisałaś
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 08:50   #415
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

szkoda, że żadnych toreb w KOLI nie ma, bo ja zazwyczaj tam biorę do przymierzalni furę ubrań, ale zanim do niej dojdę, to jestem nimi poobwieszana, a to trochę niewygodne
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:45   #416
madalena_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 71
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Cytat:
Napisane przez ptysza Pokaż wiadomość
no też mi się to spodobało faktycznie wygodniej, są głębokie i nikt ci nic z torby nie zwinie
to może się przejdę tam jeszcze raz - przydałyby mi się takie bluzy o jakich pisałaś
no ja taką np. kupiłam



tylko tam Pani jak jest 20 minut do zamknięcia to mnie bardzo drażni

Edytowane przez madalena_b
Czas edycji: 2009-08-17 o 10:47
madalena_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:50   #417
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

bardzo ładna, no i biała
przyznaje, ze nie udalo mi sie jeszcze nic kupic ladnego w bieli, bo zawsze jakies takie brudne i boje sie ze nie zejdzie

no ale to ta za 10 zł? bo jesli tak, to ja sie tam koniechnie musze wybrac, przydalyby sie jakies bluzy, za tydzien chyba jedziemy na mazury to wieczory jzu zimnawe moga byc

dziekuje bardzo za zdjecie
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:27   #418
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

niestety bluzy żadnej nie udało mi się kupić :/ nic ładnego nie było, a ceny zaczynały się od 15 zł chyba

dziewczyny mam pytanie, znalazłam taki adres lumpka: Komuny Paryskiej 63A - DARS - wszystko na wagę

kojarzy któraś? bo nie wiem czy warto jechać, no i czy on jeszcze jest i ile mniej więcej jest za kg?

wiem, że pisałyście o jakiś z komuny ale ja tam nigdy nie byłam i nie wiem czy w ogóle wyruszać z domu
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 13:35   #419
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Słuchajcie, w którym lumpku można znaleźć fajne torby i mniej więcej w jakim przedziale cenowym?
zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 12:49   #420
IloveNY
Rozeznanie
 
Avatar IloveNY
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Adresy lumpeksów we Wrocławiu- zbiór!

Hej,a ja się Wam pochwalę !
Byłam dziś w lumpkach na Komuny Paryskiej no i się obkupiłam.Najwięcej w Skandynawii,bo był dziś nowy towar.Z tym,że tam najlepsze rzeczy schodzą na otwarcie i poszłam na 9,ale już 30 babeczek oblężyło drzwi i tak weszłam ostania Ale nie narzekam,pokręciłam się tam 2 h i co nieco wyhaczyłam.Ale powiem Wam to co się tam dzieje masakra,ścisk i wyścigi kto coś lepszego wyhaczy.No ale oplacalo się...

Jeśli mogę polecić jakieś lumpki,to sama odwiedzam ten duży na Pułaskiego,ale tylko w dniu nowego towaru,bo potem nic ciekawego już nie ma.
Czysta i Stawowa są fajne i nowiutkie rzeczy,ale przesadzają z cenami.
Poza tym moje ukochane - Skandynawia i Szafa Skarbów na Komuny PAryskiej.Stylownia na Traugutta daje radę,ale przesadzaja z cenami...
To tyle ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1297.jpg (175,7 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1298.jpg (153,2 KB, 110 załadowań)
__________________
http://ludzka.blogspot.com/
IloveNY jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.