Gdzie się podziały wizażanki?? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-25, 08:19   #391
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Taka wielka nagonka na off-topy, a ten wątek zrobił się jednym wielkim off-topem :/ Chciałam teraz napisać coś na temat i właśnie się czuję jakbym pisała NIE na temat. Ale co tam - walić

Ten off-top przynajmniej jest o czymś ...ale co tam-walić

Off-topy stały się jak widzę główną kartą przetargową w dyskusji.
A przecież nie są największym problemem.Problemem jest poziom lecący na łeb,na szyję.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 08:26   #392
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
przynajmniej jest o czymś ...ale co tam-walić


Fakt, poziom jest tragiczny. Tylko heh... raczej niewiele da się zrobić. Właśnie powstał kolejny wątek o piłce nożnej Nie dałoby się łączyć wszystkich wątków odnoszących się do jednego tematu?
Śmieć, syf, co drugi wątek to samo. Te wartościowe giną między Borucem a rocznikiem.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 08:29   #393
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Taka wielka nagonka na off-topy, a ten wątek zrobił się jednym wielkim off-topem :/ Chciałam teraz napisać coś na temat i właśnie się czuję jakbym pisała NIE na temat. Ale co tam - walić
To nie jest off top, tylko naturalne rozwinięcie się rozmowy na temat odejscia z wizazu niektórych wizazanek.
Własnie brak niektórych wizazanek (a grupa ta sie powieksza ciągle) jest powodem lekkiej zmiany tematu. Jak juz pisałam off topy nie sa złe i to nie one sa głownym problemem.


Widzę aleksandro999, że pierwsza odpowiedziałaś
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 08:45   #394
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Wizaż to wyjątkowe miejsce, bo tworzy je wiele osobowosci. Jeżeli uważamy je za cenne, nie rezygnujmy z niego. Każdy może przecież decydować o treści pojawiających się wiadomości, a tym samym o poziomie forum.

Skoro:

Cytat:
Napisane przez justyna_dt


Fakt, poziom jest tragiczny. Tylko heh... raczej niewiele da się zrobić. Właśnie powstał kolejny wątek o piłce nożnej Nie dałoby się łączyć wszystkich wątków odnoszących się do jednego tematu?
Śmieć, syf, co drugi wątek to samo. Te wartościowe giną między Borucem a rocznikiem.
-warto zastosować tę samą "broń", jedynie innego kalibru

Bo jeśli warto, zawsze można coś zaradzić. Zwłaszcza wspólnie.
Opuszczanie forum, rezygnowanie, zniechęcenie spowodowane falą irytujących wątków, nie jest rozwiązaniem.

ps. Ja nie wiem jak jestem postrzegana na forum, czy też nawet kojarzona. Dla mnie istotne są osoby, które cenię ja. I jak kiedyś napisała w PW mądra Wizażanka : "gdy widzę Ich wypowiedzi przemykające w wątkach, uśmiecham się" i czytam z przyjemnością. I mam zamiar czytać dalej, nawet jeśli mam je wyławiać.
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 09:24   #395
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Jak miło, że znalazło się tyle dziewczyn, których dawno nie widziałam
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2006-07-25 o 09:57
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 09:48   #396
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Poza tym przez kilka ostatnich dni nie widywałam jaszmurki, ale widzę, że się odezwała
Jestem jestem - melduję się



Czytam Wasze odpowiedzi i doskonale Was rozumiem. Może faktycznie to przez te wakacje? Ten upał rzuca się niektórym na mózg??
Może we wrześniu troszkę się uspokoi? (oby).

Ja też coraz częściej tylko przeglądam Wizaż- nie udzielam się jako tako.
Brakuje mi głupawek- były takim spoiwem między nami. Dosnonale pamiętam te off topy dzięki którym teraz lepiej znam niektóre z Was
Szkoda, że miała miejsce "afera" z moderatorkami bo przez to też stało się gorzej... Takie są moje odczucia.
Myślałam, ze jestem elastyczna, ze potrafię się dostosować-ale chyba niee . Plotkowe było kiedyś miejscem na które biegłam w pocie czoła a teraz... teraz przebijam się przez wątki o przystojniakach i innych wytworach.
Zmiany które mnie najbardziej cieszą to powstanie forum "seks" nie migają mi przynajmniej waginowe wątki .

Wiele dziewczyn odchodzi- to fakt. Ale trzeba być twardom a nie mientkom, i znajdować w sobie siłę i chęć dalszej "współpracy" z Wizażem.
Życie bez Wizażu to jak życie bez ręki tak było kiedyś, a teraz życie bez Wizażu to jak życie bez soku marchwiowego- da się żyć .

Nie pamiętam już kiedy siedziałam tutaj do 2 lub 3 nad ranem , nie śmieję się na cały regulator już tak często.

Ale mam nadzieję, ze wszystko wróci do normy

Fajnie, ze jesteście

Jasz
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 09:57   #397
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Lexie, dziękuję , to bardzo miłe
Pozwolę sobie zabrać głos bo choć nie czuję sie starą wizażanką, nie jestem tak rozpoznawana jak niektóre to jednak pamiętam "dawniejsze czasy" , nawet forum przed modyfikacja pamiętam (ho ho ho a kiedy to było )
Nie będę narzekać , bo mimo, że może jest gorzej, bardziej anonimowo, niżej intelektualnie to jednak sa osoby (i nadal jest ich całkiem sporo, choc czasem chowają się gdzieś w czeluściach wizażu) dla których warto tu być. Niektóre odchodzą ,ale przybywaja też nowe, nie wszystkie nowo zarejestrowane uzytkowniczki to głupie małolaty, zdarzaja się prawdziwe perełki, ktorych wypowiedzi czytam z ogromnym zaciekawieniem. To taki nowy powiew na forum, nowa opinia. Czasem warto się otworzyc na coś innego. Ja nie odejdę z wizażu (choc sa okresy gdy bywam tu rzadko z powodu obowiązków/ braku dostepu do netu) dopóki będzie tu choc garstka osób takich jak do tej pory, wartościowych, ambitnych, tolerancyjnych. Nie znalazłam drugiego takiego miejsca w internecie, takiej skarbnicy wiedzy i inteligentnych osób.
Kilku osób brakuje mi szalenie, choc chyba to jest temat tabu na wizażu: svenji, nan , Jej ekscelencji , Złośnicy. Szczególnie dwe pierwsze były dla mnie w pewnym sensie autorytetami , osobami , które podziwiałam, choć ich poglądy nie zawsze zgadzały się z moimi.w pewnym sensie częśc moich przemyśleń ukształtowała sie pod ich wpływem. szkoda , wielka szkoda, ale jak to w życiu, ludzie odchodzą a na ich miejsce pojawiają sie inni, niekoniecznie gorsi bądź lepsi po prostu inni.
Pewnie że jest kilka rzeczy, które przeszkadzają ,ale nadal wizaż pozostaje dla mnie miejscem magicznym
Pozdrawiam
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 10:13   #398
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

sylwónia co jak co ale na Ciebie zawsze zwracałam uwagę
I przez zoryginalny nick i piekne avatarki
Dziewczyny nie przwejmujcie się, jak widać są jeszcze dziewczyny które tęsknią za tym wizażem który był.
Więc zamiast narzekac może czas odnowić dawne czasy?
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 10:17   #399
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Pewnie że jest kilka rzeczy, które przeszkadzają ,ale nadal wizaż pozostaje dla mnie miejscem magicznym
Pozdrawiam
Myślę, że dla nas wszystkich jest takim miejscem. Inaczej nikt z nas nie angażowałby się tak bardzo w życie tego portalu. To, że zwracamy uwagę na pewne sprawy nie jest wyrazem jakiegoś buntu, nie chcemy robic nikomu na złość ani sprawiać przykrości- wg mnie jest to oznaka, że zależy nam na tym miejscu. Byłam na różnych forach i jeśli coś mi nie pasowało, to nawet się nie wypowiadałam- brałam swoje zabawki i szłam do innej piaskownicy Tutaj jest inaczej- chce mi się robić cokolwiek, żeby było dobrze. Nie mam zamiaru stąd odchodzić , nie chcę, żeby użytkowniczki znikały, bo najłatwiej się obrazić, tupnąć nóżką i sie wynieść, nie biorac za nic odpowiedzialności.
Widzę, że studentki pozjeżdżały do domu
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 10:35   #400
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ostatnio obserwuje także wzmozony wysyp wizażanek- bajarek. Niektóre historie wyssane z paluszka i przedstawione jako prawdziwe są okropne, ale niektóre naprawdę śmieszne. Smutne jest tylko to, że autorki opowiesci rozsmieszaja mnie nieswiadomie, bo uwazają, że opowieść brzmi prawdziwie...
jasz, dla rozweselenia mozna poczytać.

Teraz sa to watki wakacyjne. A wyobrazacie sobie te powakacyjne? "Obiecał napisać a nie pisze", "Pocałowałam go. CZY JESTEM W CIĄŻY?" i dalej w tym stylu...
Ale i tak we wrześniu tu wróce, zeby poczytać...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 11:01   #401
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Luba
Ale i tak we wrześniu tu wróce, zeby poczytać...
Uśmiałam się przy tym zdaniu Luba świetnie to zdanie oddaje to co mam na mysli, narzeka się marudzi ale i tak wizaż przyciąga
Rzastin a pozjeżdżały owszem, owszem . Miło Cie widzieć, szczerze się ucieszyłam że znów jesteś
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 11:18   #402
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Luba
Ostatnio obserwuje także wzmozony wysyp wizażanek- bajarek. Niektóre historie wyssane z paluszka i przedstawione jako prawdziwe są okropne, ale niektóre naprawdę śmieszne. Smutne jest tylko to, że autorki opowiesci rozsmieszaja mnie nieswiadomie, bo uwazają, że opowieść brzmi prawdziwie...
jasz, dla rozweselenia mozna poczytać.
ja juz się przy tym nie potrafię śmiać

Cytat:
Napisane przez Luba
Teraz sa to watki wakacyjne. A wyobrazacie sobie te powakacyjne? "Obiecał napisać a nie pisze", "Pocałowałam go. CZY JESTEM W CIĄŻY?" i dalej w tym stylu...
Ale i tak we wrześniu tu wróce, zeby poczytać...
Nie pisz czarnych scenariuszy
Ja tu zaglądam prawie codziennie... moja siostra tez jak znajdzie chwilę czasu (ja mnie zaszczyci swoją obecnością ).

Wizaż przyciąga jak magnesssss i nie można się od niego uwolnić
Nigdy nie byłam na żadnym inny forum- może dlatego nie chcę stad znikać .
Dobrze mi tu- pomimo tych upalnych narzekań
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 11:30   #403
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Dziewczyny, ja mam nadzieję, że te wątki piłkarsko - maturalno - zodiakalne to przez wakacje! Bo jeszcze jakies 2 miesiące temu tyle tego nie było!!

Ja nie mam nic przeciwko rozmowom o futbolu czy maturze, ale nie w stu wątkach naraz.

Też ostatnio rzadziej bywam, bo nie chce mi się grzebać w poszukiwaniu ciekawych tematów, ech .....
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 11:41   #404
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez nebraska

Też ostatnio rzadziej bywam, bo nie chce mi się grzebać w poszukiwaniu ciekawych tematów, ech .....
No co Tyyyy

Grzebanie jest dobre- potem będziesz mogła pokazać swoje brudne paznokcie w wątku "pokaż swoje brudne paznokcie"

__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 12:03   #405
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez Luba
Ostatnio obserwuje także wzmozony wysyp wizażanek- bajarek. Niektóre historie wyssane z paluszka i przedstawione jako prawdziwe są okropne, ale niektóre naprawdę śmieszne. Smutne jest tylko to, że autorki opowiesci rozsmieszaja mnie nieswiadomie, bo uwazają, że opowieść brzmi prawdziwie...
jasz, dla rozweselenia mozna poczytać.

Teraz sa to watki wakacyjne. A wyobrazacie sobie te powakacyjne? "Obiecał napisać a nie pisze", "Pocałowałam go. CZY JESTEM W CIĄŻY?" i dalej w tym stylu...
Ale i tak we wrześniu tu wróce, zeby poczytać...
prawdę rzekłaś mądra kobieto
ale prawdą jest również to, że Wizaż jest portalem otwartym i każdy może tu wejść i pisać co chce, takie reguły Na głupie wg mnie wątki nie wchodzę a jak wejdę z ciekawości, żeby się pośmiać jak Luba (Ginekologia prowadzi ) z ...... to sie nie wypowiadam no bo bez urazy to nie mój poziom czy może bardziej soft ,nie mój styl
Mimo, że jestm na wizażu ponad 3 lata to moja ilość postów nie jest do tego okresu adekwatna, nie udzielam się aż tak. Cieszę się bardzo że powstało forum wiZOOż, akurat o nie "walczyłam". Uważam ,że jest to jedne z bardziej kulturlnych, mądrych forów, naprawdę I właściwie tam piszę najwięcej, no bo to zgodne z moimi zainteresowaniami. A do moderatorki żywię szczgólną sympatię (Laura dla Ciebie )Pomocna duszyczka Kiedyś taką duszyczką była dla mnie smoczyca, którą wirtualnie b.lubiłam i ceniłam.
Nie chce nikogo urazić, ale jednak do "starych" wizażanek mam duży sentyment
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 12:38   #406
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ja w tej chwili chyba najlepiej czuję się w tym właśnie wątku. Bo pisza w nim właściwie tylko osoby, które dość dobrze kojarzę (nie ma nikogo, kogo bym w tym wątku nie kojarzyła wcale ). Taka namiastka "starego wizażu"

A z oczu zginęła mi Mirianka ostatnio... I Ami.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 13:04   #407
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Ten off-top przynajmniej jest o czymś ...ale co tam-walić
Wiesz co? Brakowało mi Ciebie i Twoich komentarzy

Cytat:
Napisane przez lexie
Ja w tej chwili chyba najlepiej czuję się w tym właśnie wątku. Bo pisza w nim właściwie tylko osoby, które dość dobrze kojarzę (nie ma nikogo, kogo bym w tym wątku nie kojarzyła wcale ). Taka namiastka "starego wizażu"
O tak, ja mam identyczne odczucia
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 14:02   #408
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Ja mysle ze wiecej osob najlepiej ostatnimi dniami czuje sie wlasnie na tym watku.
Co by nie mowic chyba najciekawszy ostatnio...
Tak sie zastanawialam czy to jak teraz wyglada ten watek to juz jest off top-i stwierdzilam ze nie jest.
Temat jest gdzie sie podzialy wizazanki-a my ciagniemy to dalej tylko pod troszenke zmodyfikowanym tytulem-gdzie jest Wizaz?
Dzis dostalam PW od pewnej Wizazanki,ktora robi sobie przerwe od Wizazu-a byc moze calkowicie z niego odejdzie.
Zmartwilam sie bo to fajna osobka i gdyby odeszla napewno brakowaloby Jej postow.
I to nie tylko mnie..
No i tak sie zastanawiam teraz,jak myslicie,wszyscy tak bedziemy po kolei odchodzic?
Robic dluuugie przerwy?
Czy moze atmosfera tu sie zmieni i wszyscy zostana i byc moze osoby ktore odeszly wroca...?
Przepraszam ze tak moze nieczytelnie,bez ladu i skladu ale wlasnie jestem na etapie stapiania sie jak swieczka....od upalow...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 14:30   #409
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

zawsze mozna pojsc w slady "starych" wizazanek
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 14:41   #410
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez awia
zawsze mozna pojsc w slady "starych" wizazanek
Właśnie ,tym bardziej że wciąż przybywają nowe osoby .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 14:50   #411
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Warszawianko, ja również dostałam PW, najprawdopodomniej od tej samej osoby. Trochę smutno mi się zrobiło . Boje się, że zacznie się taka właśnie tendencja znikania po kolei z forum fajnych dziewczyn. Jeśli zostanie sama "dzieciarnia" (mówię nie tyle o wieku, co o pewnej dojrzałości), to co ja tu będę robić...?

Mimo wszystko mam nadzieję, że atmosfera się poprawi. Że wakacje się skończą, głupie wątki znikną, bo dzieciarnia znajdzie sobie lepsze zajęcia niż wklejanie zdjęć swoich zębów na forum ( )

Awia, czy ja już jestem starą wizażanką? Bo nie czuję się taką .
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:02   #412
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Mnie się ten wątek podoba, ale czuję się troszkę 'z boku', bo, niestety, do 'starych' Wizażanek nie należę, choć bardzo bym chciała.

Podkulam ogon i zmykam [szef patrzy]
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:06   #413
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Justyna, a ja Ciebie właśnie odbieram jako jedną z tych "starszych" wizazanek. Może nie "starych", ale "starszych"
Wydaje mi się, że nie do końca to zależy od stażu, czy ilości postów. Przynajmniej u mnie - stara wizażanka to taka, która dyskutuje na poziomie, wyraża się zrozumiale, pisze posty raczej starannie i którą od jakiegoś chociaż czasu kojarzę. Nie wiem czemu, ale takie mam skojarzenia
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:10   #414
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez justyna_dt
Mnie się ten wątek podoba, ale czuję się troszkę 'z boku', bo, niestety, do 'starych' Wizażanek nie należę, choć bardzo bym chciała.

Podkulam ogon i zmykam [szef patrzy]
Przyznam się szczerze, że tez się tak troszeńkę czuję
Ale co tam Wpraszam się dalej
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:11   #415
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez lexie
Justyna, a ja Ciebie właśnie odbieram jako jedną z tych "starszych" wizazanek.
Lexie Lexie Lexie a jak odbierasz Jaszmurkę? Odbierasz dobrze moje fale?? Dobrze? Dobrze?
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:13   #416
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

taaa... WIzaż to jedyne miejsce gdzie nazwanie kogoś "starą" to komplement
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:15   #417
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Jaszmurkę??
Hmm, no niech się zastanowię...
Jakby lekkie szumy, nie wiem czy odbiór jest idealny

Z odbiorem mi się to skojarzyło: http://www.chomiks.com/episodetop.php?id=63



"Straszne szumy, niec nie słyszę..."
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:19   #418
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez lexie
Wydaje mi się, że nie do końca to zależy od stażu, czy ilości postów. Przynajmniej u mnie - stara wizażanka to taka, która dyskutuje na poziomie, wyraża się zrozumiale, pisze posty raczej starannie i którą od jakiegoś chociaż czasu kojarzę. Nie wiem czemu, ale takie mam skojarzenia
Hmmm,czyli spełniam wszystkie kryteria .
Wiem,jestem nieskromna .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:19   #419
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Witam dziewczyny
Jest mi bardzo miło, że coś zaświtało na plotkowym, gdzie można na chwilę się zatrzymać. Owszem nie zaliczam się do starszyzny, ale co mi tam
Z wizażem mam już jakiś czas do czynienia, prawie rok patrzyłam co i jak zanim się zarejestrowałam, potem tez cicho siedziałam. Jednak codziennie po pracy zagladałam na plotkowe, MM, a teraz niestety... poltkowe zrobiło się spędem nastolatków itp. Wiem, że jest to miejsce publiczne i nie można nikomu zabronić korzystania z tego forum, ale niestety straciło dawny blask i świetność. Pamietam jak Szefowa założyła watek na temat "co się nie podoba" czy coś w tym stylu. Już wtedy marudziłam na wiek i tematy watków. Czasami, aż mnie korci jakoś złośliwe potraktować niektóre watki, ale potem sobie myśle po co... Teraz regularnie odwiedzam MM i Mode i w sumie tyle mi zostało, a szkoda. A zapomniałam o KWC
Tak czy siak pozdrawiam ( i dalej sobie będe podgladać )
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-25, 15:19   #420
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Gdzie się podziały wizażanki??

Cytat:
Napisane przez lexie
znajdzie sobie lepsze zajęcia niż wklejanie zdjęć swoich zębów na forum ( )
Od wczoraj chodzę do tyłu (jak pewnie zauważyłaś, no ale nieważne) i w końcu sobie ryknęłam szczerym smiechem. Od razu mi lepiej, dzięki

Vil - za miłe słowa

Tyle ode mnie.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-18 12:57:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.