Odwyk w 2016 r. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-21, 18:12   #391
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
O ile mi wiadomo tę wycofli.
Ale jest jedna sztuka na Allegro http://allegro.pl/mauboussin-maubous...782064160.html
Jeśli chodzi o EDP to ta jest chyba stara (mam na myśli opakowanie): http://allegro.pl/mauboussin-maubous...793779856.html ale jak kiedyś pytałam to fotka poglądowa ino a mają tylko nowsze,
w trakcie przemian były też całe srebrne http://allegro.pl/mauboussin-pour-fe...790649727.html
albo z fioletem http://allegro.pl/mauboussin-maubous...163858021.html
i te z fioletem są wg mnie najbardziej podobne do starej wersji EDP, troszku benzynowe, kadzidlane. Srebrne lżejszo-owocowe.
też pytalam i zdjęcie starej edp jest tylko poglądowe , sprzedają nowe i nawet nie wiadomo , kóre

tą edt fioletową obserwuję od dawna ale tak naprawdę nie wiem , co jest w środku .poza tym cena jest z księzyca , na ebayu można ja kupić poniżej 40 dolarów .
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2015-11-21 o 18:24
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 18:24   #392
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
No bo jak takie rzeczy rozbierają, to jak tu nie brać? Aż sama jestem w szoku, że nic nie klikam (ale to dlatego, że mi perspektywa Feve wszystko przysłania ).
Widzę, że na Orchidee Vanille się skusiłaś Piękność!
Masz? Mnie skusil post Szarady o najladniejszej wanilii a ja mega wnailiowcem jestem zobaczymy co to za pieknosc
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 18:47   #393
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Masz? Mnie skusil post Szarady o najladniejszej wanilii a ja mega wnailiowcem jestem zobaczymy co to za pieknosc
Oj też jestem mega waniliowcem (choć na przykład waniliowej Mony jeszcze nie znam ).
Mam flakon OV (bardzo rzadko używam, naprawdę potrzebuję tego odwyku, żeby wreszcie przestać w kółko testować odlewki!), jak dla mnie to przecudna wanilia z nutką kwiatową, w zasadzie nic więcej tam nie czuję (żadnego liczi, żadnej tonki). Polecam, bardzo ładna, elegancka, lekko sucha wanilia
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 06:42   #394
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Dziewczęta, jako mega słodziakolub miałam tę wanilię i wymieniłam natychmiast- piszę o van cleefie.
To może odrobinę pomoże w odwyku. Ona była rozbierana i jest na mnie przynajmniej żadna... Monotonna waniliowa i zwykła. Jest wiele lepszych.
Ja powoli kończę działalność w tym roku, mam większość chciejstw. Muszę skończyć rozbiórki i trzymać się z dala od wizażu- wkleję skrót do odwyku. Nie będę wchodzić do perfumerii, ani na strony perfumerii. A w grudniu policzę mililitry i kasę w perfumach.
No i pokampanijne hasło DAMY RADĘ.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 08:12   #395
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Ja oczywiście zgrzeszyłam - kupiłam kolczyki i dwie pomadki w kredce Niby wszystko tanie ale... czy to się nigdy nie skończy
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 08:52   #396
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja oczywiście zgrzeszyłam - kupiłam kolczyki i dwie pomadki w kredce Niby wszystko tanie ale... czy to się nigdy nie skończy
ja kliknęłam dwa masła shea tbs - ale usprawiedliwiam się, że pokończyły mi się wszystkie smarowidła, a to masło jest jedynym, które radzi sobie z moimi łydkami (zwłaszcza zimą potrafi mi dać w kość uczulenie, i wtedy porządne masło niezbędne).
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 09:03   #397
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ja kliknęłam dwa masła shea tbs (...)
Skoro konieczne to jest Ci wybaczone
Ja niestety mam fazę na od-sierocanie swojego wizerunku stąd szminki, kolczyki, ciemne cienie do oczu i te sprawy Ale już nie mam więcej pomysłów na zmiany więc chyba koniec
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 09:44   #398
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Skoro konieczne to jest Ci wybaczone
Ja niestety mam fazę na od-sierocanie swojego wizerunku stąd szminki, kolczyki, ciemne cienie do oczu i te sprawy Ale już nie mam więcej pomysłów na zmiany więc chyba koniec
ja niby też mam fazę - na malowanie, bo widzę kolosalną różnicę z i bez makijażu. W związku z tym napalam się na kosmetyki, palety, a jak już mam, to i tak nie używam...i to jest problem - mam na oku dwie paletki Zoevy, ale jak się już maluję, to i tak używam dwóch cieni na krzyż
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:09   #399
patrraa
Raczkowanie
 
Avatar patrraa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 103
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ja niby też mam fazę - na malowanie, bo widzę kolosalną różnicę z i bez makijażu. W związku z tym napalam się na kosmetyki, palety, a jak już mam, to i tak nie używam...i to jest problem - mam na oku dwie paletki Zoevy, ale jak się już maluję, to i tak używam dwóch cieni na krzyż
Hmm znam to skądś, też miałam kiedyś fazę na palety - i tak jak Ty, używałam może z 20% tych palet, zazwyczaj te same ulubione kolory.
Sposobem na to była całodniowa wizyta u wizażystki, dobranie 2óch makijaży (tym samym 2óch różów do policzków, 2 zestawów cieni itd).
A już od ponad pół roku po wizycie i tak najczęściej maluję się w ten mój ulubiony sposób - kosmetyczka zmniejszyła się do takich rozmiarów, że jestem w stanie ją zabrać ze sobą np. do pracy

Choć dla osób lubiących się zmieniać, może to być nudne, bo ja to jestem taka monotematyczna w tej materii
__________________
Wymienię 60/75 ml Armani Code Summer, 95/100 ml Sisley Eau Tropicale, 28/30 ml Calvin Klein Eternity

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837271


patrraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:23   #400
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez patrraa Pokaż wiadomość
Hmm znam to skądś, też miałam kiedyś fazę na palety - i tak jak Ty, używałam może z 20% tych palet, zazwyczaj te same ulubione kolory.
Sposobem na to była całodniowa wizyta u wizażystki, dobranie 2óch makijaży (tym samym 2óch różów do policzków, 2 zestawów cieni itd).
A już od ponad pół roku po wizycie i tak najczęściej maluję się w ten mój ulubiony sposób - kosmetyczka zmniejszyła się do takich rozmiarów, że jestem w stanie ją zabrać ze sobą np. do pracy

Choć dla osób lubiących się zmieniać, może to być nudne, bo ja to jestem taka monotematyczna w tej materii
ale mi się idea różnorodnego malowania podoba - ze 20 lat temu malowałam się codziennie, różnorodnie, tylko przez naście lat przerwy straciłam wprawę. Teraz przydałby mi się jakiś spec, ale raczej od dobrania kremu, na którym dobrze będzie się trzymał podkład, podkładu itp...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:30   #401
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ale mi się idea różnorodnego malowania podoba - ze 20 lat temu malowałam się codziennie, różnorodnie, tylko przez naście lat przerwy straciłam wprawę. Teraz przydałby mi się jakiś spec, ale raczej od dobrania kremu, na którym dobrze będzie się trzymał podkład, podkładu itp...
Ja teraz mam taka faze odkad chodze do pracy, ze maluje sie non stop tak samo i tymi samymi kosmetykami moje najnowsze odkrycie - korektor MAC, do tego podklad mineralny, puder i tusz no i czasem brwi robie pomada z Inglota jak mi sie chce pomadek mam caly koszyk a nie uzywam wcale a z kremow pod podklad polecam Embryolisse nawilzajacy badz z tanszych Oilan

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Dziewczęta, jako mega słodziakolub miałam tę wanilię i wymieniłam natychmiast- piszę o van cleefie.
To może odrobinę pomoże w odwyku. Ona była rozbierana i jest na mnie przynajmniej żadna... Monotonna waniliowa i zwykła. Jest wiele lepszych.
Ja powoli kończę działalność w tym roku, mam większość chciejstw. Muszę skończyć rozbiórki i trzymać się z dala od wizażu- wkleję skrót do odwyku. Nie będę wchodzić do perfumerii, ani na strony perfumerii. A w grudniu policzę mililitry i kasę w perfumach.
No i pokampanijne hasło DAMY RADĘ.
A czuc w niej kwiatki? ja juz ja wzielam i nie chce sie drugi raz wycofywac z robiorki Never wiec niech juz zostanie :P czasem lubie pachniec typowa wanilia

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ja niby też mam fazę - na malowanie, bo widzę kolosalną różnicę z i bez makijażu. W związku z tym napalam się na kosmetyki, palety, a jak już mam, to i tak nie używam...i to jest problem - mam na oku dwie paletki Zoevy, ale jak się już maluję, to i tak używam dwóch cieni na krzyż
Palety Zoeva mam i sa super mam tez The Balm i jakosciowo wiele sie nie roznia a cenowo juz tak i aktualnie i tak uzywam z nich tylko... czarnego cienia
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 10:42   #402
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja teraz mam taka faze odkad chodze do pracy, ze maluje sie non stop tak samo i tymi samymi kosmetykami moje najnowsze odkrycie - korektor MAC, do tego podklad mineralny, puder i tusz no i czasem brwi robie pomada z Inglota jak mi sie chce pomadek mam caly koszyk a nie uzywam wcale a z kremow pod podklad polecam Embryolisse nawilzajacy badz z tanszych Oilan
moim problemem są głównie rozszerzone pory - kiedyś tego nie było, ale od niedawna zauważyłam, że niestety mam nimi usianą twarz, i podkład mineralny w pudrze nie chce się trzymać - włazi tylko w pory, masakra. Markę zapisuję, poszperam w wolnej chwili
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 10:53   #403
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
moim problemem są głównie rozszerzone pory - kiedyś tego nie było, ale od niedawna zauważyłam, że niestety mam nimi usianą twarz, i podkład mineralny w pudrze nie chce się trzymać - włazi tylko w pory, masakra. Markę zapisuję, poszperam w wolnej chwili
A nie myslalas o jakiejs dobrej bazie pod makijaz?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 11:38   #404
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A nie myslalas o jakiejs dobrej bazie pod makijaz?
myślałam - tylko opinie są bardzo różne, więc trudno mi wybrać. Pomaga pielęgnacja, którą ostatnimi laty mocno zaniedbałam - maski z glinki, peelingi etc - oczywiście nie jest to jakaś spektakularna poprawa, ale pomaga na tyle, że po nałożeniu podkładu w płynie i pudru bambusowego nie jest najgorzej. Ja ogólnie wolę działać prewencyjnie niż maskować - np zamiast obciskających gaci lepiej poćwiczyć, i baza owszem, ale wolę większy nacisk położyć na pielęgnację niż maskowanie.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 12:00   #405
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Odwyk w 2016 r.

+1 głos na embryolisse pod makijaż. TBS ma serię Seaweed, która bardzo mi pomogła na rozszerzone pory mają krem, tonik, mleczko etc.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 12:25   #406
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
moim problemem są głównie rozszerzone pory
Podobno zielone mezo serum Bielendy jest na to dobre.
Mi kiedyś pomagała maseczka K+K Fitomedu.
Teraz problem sam znikł ale jak wróci to spróbuję Bielendy.

Cytat:
Napisane przez patrraa Pokaż wiadomość
Hmm znam to skądś, też miałam kiedyś fazę na palety - i tak jak Ty, używałam może z 20% tych palet, zazwyczaj te same ulubione kolory.
Też miałam kiedyś paletki i używałam z nich trzech cieni na krzyż Potem jeden z ciemnych się skruszył i był wszędzie więc wywaliłam całość. A teraz mam 4 pojedyńcze, wszystkich na zmianę używam i jest git, nic się nie marnuje.
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 12:49   #407
patrraa
Raczkowanie
 
Avatar patrraa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 103
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Też miałam kiedyś paletki i używałam z nich trzech cieni na krzyż Potem jeden z ciemnych się skruszył i był wszędzie więc wywaliłam całość. A teraz mam 4 pojedyńcze, wszystkich na zmianę używam i jest git, nic się nie marnuje.
U mnie większość tych paletek też nie przetrwała próby czasu.
Kupuję teraz naszego rodzimego Inglota najczęściej - przynajmniej jeżeli chodzi o cienie, pudrów nie znam. Wybieram tylko te kolory które mnie interesują i przynajmniej się w końcu coś zużywa.
Doszło do mnie, że niebawem to chyba będzie 2-gi raz w życiu kiedy wykończę jakieś cienie do powiek. Pierwszy raz za czasów licealnych, wtedy jak się miało zestaw dwóch cieni, to już było "na bogato" i zużywało się do końca i teraz padło na te Inglotowe jasne (bo ciemne z racji ilości nakładania też wolniej idą). Poza podkładami, cała reszta moich kosmetyków zużywa się najczęściej poprzez... przeterminowanie
__________________
Wymienię 60/75 ml Armani Code Summer, 95/100 ml Sisley Eau Tropicale, 28/30 ml Calvin Klein Eternity

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837271


patrraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 12:55   #408
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Ja jeszcze dodam, że mam prawie 4 dychy, więc cera już nie tak świeża jak u dwudziestolatki...zapisał am wszystko, będę testować, dzięki

A dziś testowo pomalowałam się paletką Chocolate Bar - muszę dopracować blendowanie, ale ogólnie efekt niezły, tylko tradycyjnie problem z podkładem:/ ale będę walczyć, bo różnica kolosalna...a ogólnie niebrzydka baba jestem, jest o co walczyć
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 12:59   #409
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez patrraa Pokaż wiadomość
Kupuję teraz naszego rodzimego Inglota najczęściej - przynajmniej jeżeli chodzi o cienie, pudrów nie znam.
Też bym go chętnie kupowała ale okazało się, że mnie uczula

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
a ogólnie niebrzydka baba jestem, jest o co walczyć

Spoko, to mezo serum jest dedykowane cerom dojrzałym
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 15:08   #410
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Dziewczęta, jako mega słodziakolub miałam tę wanilię i wymieniłam natychmiast- piszę o van cleefie.
To może odrobinę pomoże w odwyku. Ona była rozbierana i jest na mnie przynajmniej żadna... Monotonna waniliowa i zwykła. Jest wiele lepszych.
Ja powoli kończę działalność w tym roku, mam większość chciejstw. Muszę skończyć rozbiórki i trzymać się z dala od wizażu- wkleję skrót do odwyku. Nie będę wchodzić do perfumerii, ani na strony perfumerii. A w grudniu policzę mililitry i kasę w perfumach.
No i pokampanijne hasło DAMY RADĘ.
Ja mimo wszystko tę wanilię lubię, ale ile nosów, tyle opinii. Choć fakt, jest raczej linearna.
Też wierzę, że damy radę!

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja oczywiście zgrzeszyłam - kupiłam kolczyki i dwie pomadki w kredce Niby wszystko tanie ale... czy to się nigdy nie skończy
A Ty chcesz sobie zafundować taki total odwyk od wszystkiego? To dopiero jest wyzwanie mi wystarczy, jeśli nie będę sobie chciała z braku możliwości kupna perfum zrekompensować tego (z nawiązką ) w ciuchach i kosmetykach, ale żeby tak nic nie kupować, to ja się nie podejmuję

Cytat:
Napisane przez patrraa Pokaż wiadomość
Sposobem na to była całodniowa wizyta u wizażystki, dobranie 2óch makijaży (tym samym 2óch różów do policzków, 2 zestawów cieni itd).
A już od ponad pół roku po wizycie i tak najczęściej maluję się w ten mój ulubiony sposób - kosmetyczka zmniejszyła się do takich rozmiarów, że jestem w stanie ją zabrać ze sobą np. do pracy
Oooooo, to musi być super sposób! Ja nie umiem się malować zupełnie i wszelkie próby szaleństwa na tym polu kończą się fiaskiem. Korektor, bb albo podkład mineralny i cuś na usta (usta to lubię mieć podkreślone); rzęsy mam przedłużone, więc tu jeden problem z głowy, ale poza tym nuuuuda! Może taka wizyta to coś dla mnie.

LeejdiNaati, który korektor z Maca polecasz? Z dobrym korektorem (co się nada pod oczy) mam największy problem.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ale będę walczyć, bo różnica kolosalna...a ogólnie niebrzydka baba jestem, jest o co walczyć
!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 17:58   #411
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Proszę mnie odwieść od zakupu pewnego unikatu
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 18:13   #412
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Proszę mnie odwieść od zakupu pewnego unikatu
Odwiedzam Cię, trza być twardym!!!

Może być?
Ja dumam nad zakupem ... ksylitolu w sporej ilości i bransoletką
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 18:19   #413
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
A Ty chcesz sobie zafundować taki total odwyk od wszystkiego? To dopiero jest wyzwanie
Taa, ale to chyba nierealne
Już i tak mam w planach kilka rzeczy... Postaram się po prostu nie wydawać kasy na zachciankowe głupoty
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 18:44   #414
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Proszę mnie odwieść od zakupu pewnego unikatu
Jak odwyk, to odwyk. Tylko, że nad unikatem warto się zastanowić, może być ostatnia okazja żeby zdobyć. Na unikat dyspensa
[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;53554357]
Ja dumam nad zakupem ... ksylitolu w sporej ilości i bransoletką [/QUOTE]
dumać można do oporu, kupić nie trzeba
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:44   #415
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Odwyk w 2016 r.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;53554357]Odwiedzam Cię, trza być twardym!!!

Może być?
Ja dumam nad zakupem ... ksylitolu w sporej ilości i bransoletką [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Jak odwyk, to odwyk. Tylko, że nad unikatem warto się zastanowić, może być ostatnia okazja żeby zdobyć. Na unikat dyspensa

dumać można do oporu, kupić nie trzeba
no, to ......kupiłam

ksylitol w duzych ilościach jest opłacalny , ja kupuje zawsze trzy kilo i mam na dwa i pół miesiąca
__________________
Trzeba rozmawiać a nie czekać , aż się ktoś domyśli , co masz w głowie .
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 06:26   #416
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Odwyk w 2016 r.

W ramach odwyku, zamiast 4 flaszek perfum, kupiłam sobie torebkę I nawet nie bolało
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 09:23   #417
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Tak tylko wpadłam się pochwalić, że odkąd zamieściłam wpis w wątku, nie kupiłam żadnych perfum (czyli jakiś tydzień). I jak sobie pomyślę, że w grudniu za wytrwałość mogę sobie jakieś sprezentować, to wewnętrzny głos mówi, "a pffff, mam wystarczająco dużo, nie potrzebuję". Także ten, dziękuję drogi wątku .
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 13:48   #418
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
W ramach odwyku, zamiast 4 flaszek perfum, kupiłam sobie torebkę I nawet nie bolało
Ja sobie kupiłam 2 torebki ale niestety nie zamiast bo flaszki też kupiłam
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 14:02   #419
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam 2 torebki ale niestety nie zamiast bo flaszki też kupiłam
Poka
Nad drugą dumałam, przespałam się i stwierdziłam, że 4 flaszki mogę odpuścić, ale 8 flaszek, to już ciut za dużo
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 16:28   #420
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Odwyk w 2016 r.

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Poka
Nad drugą dumałam, przespałam się i stwierdziłam, że 4 flaszki mogę odpuścić, ale 8 flaszek, to już ciut za dużo
A to nie... ja Birkin nie kupowałam
O takie sobie wzięłam workowate, te dwie pierwsze, trzecią i czwartą już wcześniej kupiłam . Nie mam ciuchów eleganckich to i torebek eleganckich mieć nie mogę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mana1.jpg (57,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mana2.jpg (34,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mana 3.jpg (81,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boho.jpg (113,3 KB, 36 załadowań)
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-10 07:30:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.