Chodzenie po górach - cz.II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 13:47   #391
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Pogodę mieliście super, ale ..... śnieg w lipcuNiezła atrakcja
Taaa... za to miss.hot miała w listopadzie pogodę jak w sierpniu - patrząc na zdjęcia

Betig, a Ty się wybierasz w Taterki?
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:47   #392
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Szczegółowy opis zostawiłam trochę z egoistycznych pobudek, bo już zapominam gdzie byłam, a chciałabym to gdzieś spisać w przyszłości, na jakimś blogu czy coś

Zanim wstawię zdjęcia, najpierw pooglądam szczegółowo Wasze z ostatnich tygodni, bo widzę, że trochę się tu działo, Kozia Przełęcz i takie tam
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 13:59   #393
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Taaa... za to miss.hot miała w listopadzie pogodę jak w sierpniu - patrząc na zdjęcia

Betig, a Ty się wybierasz w Taterki?


Nie Malinko

W piątek wyjeżdżam na Krym, po powrocie może wstawię zdjęcia z Gór Krymskich, jeżeli będziemy gdzieś w okolicy

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Szczegółowy opis zostawiłam trochę z egoistycznych pobudek, bo już zapominam gdzie byłam, a chciałabym to gdzieś spisać w przyszłości, na jakimś blogu czy coś

Zanim wstawię zdjęcia, najpierw pooglądam szczegółowo Wasze z ostatnich tygodni, bo widzę, że trochę się tu działo, Kozia Przełęcz i takie tam
Dobra jesteś

Dziewczyny zdobywają szczyty, to prawda
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:24   #394
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość


Nie Malinko

W piątek wyjeżdżam na Krym, po powrocie może wstawię zdjęcia z Gór Krymskich, jeżeli będziemy gdzieś w okolicy
kiedyś wspominałaś, że planujecie się tam wybrać. To fajnie, że się udało zrealizować zamierzenia Zazdroszczę... No i czekam na relację. Udanego wyjazdu
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:47   #395
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Malla no to pięknie Wam się wyjazd udał - tyle przechodzone gratuluję

Śnieg mnie ino zadziwił
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:42   #396
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Na Krymie na pewno znajdzie się coś na uradowanie naszych oczu w wątku
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 07:28   #397
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
kiedyś wspominałaś, że planujecie się tam wybrać. To fajnie, że się udało zrealizować zamierzenia Zazdroszczę... No i czekam na relację. Udanego wyjazdu
Udało się, powoli się pakujemy i w piątek wyjeżdżamy na naszą włóczęgę po Półwyspie Krymskim

Dzięki

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Na Krymie na pewno znajdzie się coś na uradowanie naszych oczu w wątku
Też tak myślę
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 11:04   #398
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Wróciłam z Tatr...udało się jednak wyjechać w piątek.

Do Palenicy Białczańskiej dotarliśmy na 7.30 na parkingu wielkiego tłoku nie było,ale przy bramce utworzyła się już dosyć spora kolejka.Po wykupieniu bilecików ruszyliśmy na prawo niebieskim szlakiem na Polanę Rusinową.Szliśmy o dziwo sami żadnej żywej duszy ani przed nami ani za nami wszyscy szturmem rzucili się na Morskie Oko.Dla nas tym lepiej cisza spokój sama przyroda.Na samej Rusinowej pustki nie licząc stada owieczek ,pasterza i pewnej pary,która szukała oscypków.Tutaj króciutka przerwa przy stoliczkach i dalej samotnie na Gęsią Szyję.
Na Gęsiej jedna odpoczywajaca rodzina i my..znowu chwila przerwy na przestudiowanie mapy i zrobienie kilku fotek
Ja osobiście zachwyciłam sie wszystkimi tymi małymi kwiateczkami ,które rosną na łace jak wchodzi się na Gesią.

Teraz droga powrotna w dół na Rusinową ...mijamy tłum ludzi,na Rusinowej ludzi więcej niż owieczek...kiedy'' to'' wszystko zdążyło tu przyjść?.
Nieroztropni turyści podchodzą do owiec chcąc zrobić sobie ciekawe zdjęcia...pasterze krzyczą na nich z dołu z czego ludzie nic sobie nie robią.Co dziwne do owiec podchodzątakze matki z dziećmi...byłam w szoku!.
Skoro tu jesteśmy szkoda by było nie wpaść do kapliczki na Wiktorówkach zatem drogą w dół do kapliczki.

Z Rusinowej postanowilismy isć teraz czarnym szlakiem na Polanę pod Wołoszynem na samej polanie nic ciekawego więc dalej czarnym ku Wodogrzmotom Mickiewicza.Bardzo spodobała mi sie ta trasa jest niezwykle urokliwa i taka dzika.Cały czas trzeba przedzierać sie przez las wąska ścieżką,a po prawej i lewej gęste i wysokie po głowę zarośla.
Teraz co robić ?...iść dalej czy zawracać ku parkingowi...krótka dyskusja i za zgodą naszego dzielnego małego wedrownika ruszamy na Dolinę pięciu Stawów.
Oczywiście zdobywamy Dolinę i w drodze powrotnej wstępujemy popodziwiać Siklawę.W między czasie źle stanęłam na kamieniu i coś mi się stało w kostkę ..nawet na początku tak nie bolało dopiero później miałam lekkie problemy.Zresztą wczoraj w górach widziałam wielu obolałych potłuczonych,kustykającyc h,płaczących,krwawiących ludzi...to przez tą ulewę (dzień wcześniej),która zmoczyła kamienie i szlaki.
Schodząc w dół jesteśmy wykończeni to już 10 godzina marszu(małego niesie mąż na barana0 ..ma juz dość...mam wielkie wyrzuty sumienia powinniśmy być roztropniejsi
Synek i tak jest dzielny nie marudzi nie płacze.

Po 12 godzinach marszu jesteśmy na parkingujestem padnieta.
__________________
Moje skromne prace
ZAPRASZAM
Blogowanie pora zacząć
MÓJ BLOG
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 19:25   #399
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Czytałyście to? http://www.tygodnikpodhalanski.p l/www/index.php?mod=news&strona =1&kat=&id=&typ=&id=5474& tponlineserwis=af45c5f874 86eb9a41b855b3aff38b15


lukreti, fajna wycieczka

A co do tych tłumów na drodze do MO, to właśnie dlatego lubię schodzić do schroniska w Roztoce, jak się wraca z D5S czy MO, bo tam cisza i spokój, aż niewiarygodne.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 21:02   #400
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

napiszę tylko: łooooooo

tyle co się niektórzy pewnie nastali to byliby juz prawie na szczycie na piechotę
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 10:32   #401
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
napiszę tylko: łooooooo

tyle co się niektórzy pewnie nastali to byliby juz prawie na szczycie na piechotę
I to idąc baaardzo powoli z przystankami
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 11:33   #402
Kasiaaa85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaaa85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 211
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

jejku Dziewczyny jak Wam zazdroszczę ;( ja miałam jechac na tydzien w Tatry pod koniec sierpnia ale niestety plany się pokrzyżowały i nie pojade ;(;(;( mam andzijee, ze może chcoiaz uda mi się wyrwac na weekend jakoś bo aż mnie skręca jak patze na Wasze zdjęcia i sprawozdania z wyjazdów :O
Kasiaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:40   #403
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

My jedziemy już w tą sobotę

lukreti no niezły 'kawałeczek' zrobiliście
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 20:51   #404
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Witam ponownie, w Tatrach spędziłam weekend i znowuż nie zauważyłam wielkich tłumów... w pewnych godzinach Chcieliśmy pokazać Azjatce co ciekawsze miejsca. Najpierw przywitał nas wielki korek - jechaliśmy z Krk 3,5 godziny!

W sobotę opowiadaliśmy jej o Giewoncie i jego symbolicznym znaczeniu. O 8 na szczycie nie było prawie nikogo, ale żeby to poczuć, trzeba było wstać o 4 Jak wychodziliśmy na szlak, słońce dopiero wschodziło, ale kolejka do kolejki już była! Zdjęć prawie nie mam, po drodze oczarowały mnie piękne muchomory

Na szczycie oprócz nas były 2 małe grupki, z których ŻADNA nie miała mapy. Pytali nas, gdzie można stąd iść, którędy, ile to zajmie, ile to metrów... Myślałam, że osoby wstające o 4 to raczej takie, które wiedzą co robią. Jak powiedziałam chłopaczkowi, że łatwiej zejść do Kuźnic, to zapytał mnie, czy to jakiś szczyt... Nawet nie wiedzieli, że rzut beretem biegnie linia graniczna - zasieków, drutu kolczastego i panów z karabinami się spodziewali...

Ponieważ Giewont jest mały, zmęczyć się nie da i w sumie nie jest zbyt ciekawy, poszliśmy na Kopę, z której jest lepszy widok, mogłam poopowiadać o Krywaniu i Rysach. Ładnie było, mało ludzi, mieliśmy siły, więc skoczyliśmy na Małołączniak. Tam poleżeliśmy sobie w trawie i zeszliśmy przez Kobylarz (beznadziejne zejście, bardzo sypkie i wąskie) na oscypki do Kościeliskiej.

W niedzielę wstaliśmy późno, bo o 6, a to z powodu dnia poprzedniego, a konkretniej: wieczoru o 7:30 parking w Palenicy był zapchany w 2/3, jeszcze nigdy nie zaczynałam tam trasy od takiej niemiłej niespodzianki. O dziwo, ludzi na szlaku prawie nie było i w 1,5-2 godzinki spokojnie zaszliśmy. Miejsca siedzące przed i w schronisku wolne, brak ludzi moczących nogi w Morskim Oku. Zjedliśmy co nieco i podeszliśmy kawałek wyżej poleżeć sobie na kamieniach. Dawno MOko nie zrobiło na mnie tak dobrego wrażenia.

Ok. 12 zaczęliśmy schodzić. Na górę szły już wtedy dzikie tłumy klapkowiczów w strojach plażowych z odsłoniętymi brzuchami (nienawidzę tego - czemu fajne ciacha z kaloryferami się nie rozbierają, tylko obleśne dziadygi z piwną oponą?). NIKT nie schodził na dół, więc mieliśmy część trasy tylko dla siebie, w 50 minut zeszliśmy na dół, ustanawiając nowy rekord życiowy na tej trasie. Ludzi było mnóstwo o tej porze, parkingi i pobocza zapchane.

W drodze powrotnej korek do Krk był spory, ale już nam to było lotto. Ważne, że byliśmy w 2 najbardziej obleganych miejscach, w których dało się koegzystować z turystami i pooglądać niewiele zakłócone przez własny gatunek dzieła natury.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-08-17 o 20:55
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 08:34   #405
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość

lukreti no niezły 'kawałeczek' zrobiliście
No całkiem spory kawałek jak na na nasze początki.
Zrobiliśmy tylko jedną małą ,ale jakże męczącą wpadkę mianowicie zamiast ze schroniska w D5S kierować się zielonym szlakiem w dół ku Siklawie poszliśmy z powrotem czarnym i dopiero przy drogowskazie skręcilismy wprawo na zielony...godzina(jakże męczącej) drogi w plecy.Sama nie wiem jak mogłam przeoczyć ten zielony szlak
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zdjęć prawie nie mam, po drodze oczarowały mnie piękne muchomory
Ale ja mam...mnie one też oczarowały

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ok. 12 zaczęliśmy schodzić. Na górę szły już wtedy dzikie tłumy klapkowiczów w strojach plażowych z odsłoniętymi brzuchami (nienawidzę tego - czemu fajne ciacha z kaloryferami się nie rozbierają, tylko obleśne dziadygi z piwną oponą?).
.
Na tej trasie do MO( według mnie) klapkowicz ujdzie jeszcze w tłumie w końcu to zwykła asfaltowa droga.
Natomiast na kamienistych szlakach jest to raczej niemożliwe.Piszę ''raczej ''bo sama widziałam już parę takich osobników,które mimo sandałków i klapek świetnie dawały sobie radę.
Na Rusinowej dwie panie w plastikowych klapeczkach dzielnie maszerowały w dół na Wiktorówki .Nie mam pojecia jak one dały sobie radę ponieważ na tamtym szlaku po wcześniejszej ulewie kamienie były bardzo śliskie ,a cała droga błotnista.Panowie,którzy im towarzyszli (równiez w sandałkach)dzielnie taszczyli za paniami ich torebki.Trochę rozbawił mnie ten orszak

Następny wypad w góry planujemy na wrzesień

1.muchomor
2.owieczki na Rusinowej
3.Gęsia Szyja
4.kapliczka na Wiktorówkach
5.widok z trasy ku D5S
5.Dolina Pięciu Stawów
6.Wodospad Siklawa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg muchomor.jpg (105,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m owieczki.jpg (43,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m gęsia szyja.jpg (42,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m Wiktorówki.jpg (63,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m w drodze ku D5S.jpg (54,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m D5S.jpg (50,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m siklawa.jpg (59,6 KB, 11 załadowań)
__________________
Moje skromne prace
ZAPRASZAM
Blogowanie pora zacząć
MÓJ BLOG
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:16   #406
Kasiaaa85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaaa85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 211
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

ja kiedyś spotkałam w drodze na wiktorówki prawdziwego macho...facet miał brzuch jak kobieta w 9 miesiącu ciąży, czarne półbuciki z wywiniętym do góry czubem spodnie w kant, koszule z sexownie rozpiętymi 4 górnymi guzikami, przez co niesamowicie prezentowało się futro na jego klacie, a na futrze złoty łańcuch i do tego włosy na żel...masakra, w dodatku po kolana był ubłocony, bo to jakoś po deszczu było
Kasiaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 23:03   #407
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Kasia - chyba bym zwymiotowała

Lukreti - rozumiem klapki na asfalcie, tylko że w górach pogoda może zmienić się drastycznie w ciągu kilkunastu minut i co wtedy?
Tak jak wczoraj:
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/ww...=&typ=&id=5524
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 09:11   #408
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kasia - chyba bym zwymiotowała

Lukreti - rozumiem klapki na asfalcie, tylko że w górach pogoda może zmienić się drastycznie w ciągu kilkunastu minut i co wtedy?
Tak jak wczoraj:
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/ww...=&typ=&id=5524
Wtedy masz pewność, że buty nie przemokną
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:29   #409
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Lukreti - rozumiem klapki na asfalcie, tylko że w górach pogoda może zmienić się drastycznie w ciągu kilkunastu minut i co wtedy?
Tak jak wczoraj:
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/ww...=&typ=&id=5524
Nie popieram noszenia klapek w górach nawet na tej asfaltówce na MO pisałam tylko,że'' ujdą w tłumie''.Lepiej już założyć jakieś zwykłe adidaski niż te nieszczęsne japonki i klapeczki.
To ,że noga w takich bucikach może zmoknąć to jeszcze nie taki straszny problem gorzej,gdy od tych zmokniętych nóg wyziębimy sobie organizm,albo nabawimy się bolesnych odcisków i otarć.


Straszna ta ulewa w Tatrach
__________________
Moje skromne prace
ZAPRASZAM
Blogowanie pora zacząć
MÓJ BLOG
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 20:45   #410
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Może to i lepiej, że się nie wybieram w tym roku w lecie..... http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...__kolejki.html
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 21:25   #411
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

No niestety. A my jedziemy w sobotę Mam nadzieję, że te tłumy były w ten długi weekend z 15sierpnia a teraz będzie już spokojniej bo to końcówka wakacji...
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 22:29   #412
glorification
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

ja wiem jedno, aby chodzić po górach, trzeba zacząć o nizin ... )) Kto nie przestrzega ten spadnie z wysokiego konia ))
__________________
http://bestpost.pl - Najlepsze posty z najlepszych blogów w sieci ... dodaj swoje, komentuj , oceniaj ...
glorification jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 07:36   #413
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
No niestety. A my jedziemy w sobotę Mam nadzieję, że te tłumy były w ten długi weekend z 15sierpnia a teraz będzie już spokojniej bo to końcówka wakacji...
Na pewno będzie mniej. Nawet nad morzem, mimo pięknej pogody, widać już mniejsze tłumy. Ten 15 sierpnia to taki punkt graniczny w miejscach urlopowych w Polsce. Co prawda na weekend do Zakopanego wyrywają się ludzie z Małopolski, ale z reszty kraju ludzi będzie już zdecydowanie mniej.

Cytat:
Napisane przez glorification Pokaż wiadomość
ja wiem jedno, aby chodzić po górach, trzeba zacząć o nizin ... )) Kto nie przestrzega ten spadnie z wysokiego konia ))
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:30   #414
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

A ja nie zauważyłam ani przez 10 dni lipca, ani w weekend z 15 sierpnia wielkich tłumów, wystarczy wstać wcześnie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:38   #415
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Witam Was Dziewczynki
Pomożecie mi w wypełnieniu ankiety o Tatrach Polskich ? Potrzebna mi jest do pracy mgr.
Link : http://www.ankietka.pl/ankieta/28785...-polskich.html
Będę wdzięczna Pozdrówki!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:48   #416
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Wypełniona
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:48   #417
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki
Pomożecie mi w wypełnieniu ankiety o Tatrach Polskich ? Potrzebna mi jest do pracy mgr.
Link : http://www.ankietka.pl/ankieta/28785...-polskich.html
Będę wdzięczna Pozdrówki!
Pomożemy poszło
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 16:26   #418
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Dzięki wielkie

Ja tutaj rzadko zagladam, ale po górach chodzę gdy tylko mam czas i wolne w pracy
Ostatnio kierowałam swoje słabe nóżęta (kolana mi siadły, musze zainwestować w końcu w kijki ) w stronę Kotliny Pięciu Stawów Spiskich na Słowacji. Zaczęło się super, ładna pogoda, przez całą (no prawie) Dolinkę Małej Zimnej Wody, swoją drogą jedna z najpiękniejszych jaką szłam do tej pory. Wodospady robią niesamowite wrażenie, i ten kolor wody Dróżka po skałach z widokiem na Słowację i wiszącymi brzozami jest jak z romantyzmu Cieszyłam się na nowe wrażenia wzrokowe przy Chacie Tery'ego a tu nic Mgła i z 8 stopni Żadnego szczytu nie było widać Szło się w chmurach i pierońskim zimnie dobrze, że byłam w miare ubrana bo bym zamarzła.
Wrzucam pare fotek dla zobrazowania
1 -sam początek szlaku w Dolinie Zimnej Wody - potoczek ma biało-szary kolor, niesamowity. Całą trasę idzie sie wzdłuż niego.
2 - wodospady (co parę kroków były następne. Zrobiono świetne miejsca widokowe zabezpieczone łańcuchami nad większymi wodospadami)
3 -kolejny wodospad
4 -u podnóża Doliny Małej Zimnej Wody- ta ścieżka była bajeczna, szkoda, że nie zrobilam zdjęcia z brzozami
5 - serce Doliny
6 -podejście w chmurach pod Kotlinę Pięciu Stawów Spiskich
7 -przy Chacie Tery'ego nic nie było widać
8 - przy zejściu z Chaty...słoneczko na dole a tu ... jak widać

Polecam tę trasę jakby ktoś się wybierał
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3482.jpg (131,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3497.jpg (113,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0161.jpg (86,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3499.jpg (79,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3519.jpg (69,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0171.jpg (56,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3510.jpg (48,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3512.jpg (62,8 KB, 11 załadowań)
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2009-08-21 o 16:30 Powód: literówy
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 19:54   #419
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki
Pomożecie mi w wypełnieniu ankiety o Tatrach Polskich ? Potrzebna mi jest do pracy mgr.
Link : http://www.ankietka.pl/ankieta/28785...-polskich.html
Będę wdzięczna Pozdrówki!
zrobione

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Wrzucam pare fotek dla zobrazowania
1 -sam początek szlaku w Dolinie Zimnej Wody - potoczek ma biało-szary kolor, niesamowity. Całą trasę idzie sie wzdłuż niego.
2 - wodospady (co parę kroków były następne. Zrobiono świetne miejsca widokowe zabezpieczone łańcuchami nad większymi wodospadami)
3 -kolejny wodospad
4 -u podnóża Doliny Małej Zimnej Wody- ta ścieżka była bajeczna, szkoda, że nie zrobilam zdjęcia z brzozami
5 - serce Doliny
6 -podejście w chmurach pod Kotlinę Pięciu Stawów Spiskich
7 -przy Chacie Tery'ego nic nie było widać
8 - przy zejściu z Chaty...słoneczko na dole a tu ... jak widać

Polecam tę trasę jakby ktoś się wybierał
Pozdrawiam
super fotki
trase sobie zapisałam - w przyszłości będe miec na uwadze
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:52   #420
Kasiaaa85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiaaa85
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 211
Dot.: Chodzenie po górach - cz.II

ankietka wypełniona
Kasiaaa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.