Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 12:24   #391
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Brawo a opuchlizna? pewnie z tymi kg-mi tez z ciebie zeszła?


Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Uważam teraz uwaga uwaga, że wyglądam całkiem nieźle, jasne, ze mogłoby byc lepiej, ale zawsze może byc Teraz ćwicze bo lubie a nie bo musze i jestem szczęśliwa
hmm.. no więc tak.. na pewno nie wyglądam gorzej.. pokochałam też ćwiczenia.. ale jesli coś pogarsza mój "stan" to po co w to brnąć

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ćwicz ćwicz dzielnie! Na pewno będzie dobrze i coś się po I. zmieni, tylko nie zakładaj, że np zniknie ci tyle i tyle cm-ó czy kg-ów, bądz pozytywnie nastawiona, ale nie zakłądaj z góry co ci ćwiczenia dadza,
Ćwicze.. i podoba mi się Chciałabym żeby coś sie zmieniło i na pewno się zmieni ale w którym kierunku to się okaże.. marzę żeby chociaż wrócić do wymiarów po TF

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja bez chleba .... raczej nie ja wcinam ostatnio więcej chlebka, ale nie wiem czy te ćwiczenia tak na mnie działaja, ciągle chodze głodna i mam ochotę na coś słodkiego, albo na jakąś bułę wczesniej tak nie miałam no moze miałam ale nie aż tak
ja ostrych fanaberii nie mam, jedynie akcja z tym cukrem ale dzisiaj jest okey, chociaż pod wpływem reklamy kupiłam chałwe z orzechami 50 g zawiera 270 kalorii, 19.1 węglowodanów, 7.6 białka, 18.2 tłuszczów.. Co myślicie o takich słodkościach?
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 12:29   #392
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
czekam aż opowiesz mi coś o nogach
Poki co mogę ci powiedzieć, że po pierwszym legs&back zakwasy trzymały .... długo .... dzisiaj bedzie drugi raz wiecej nic ci nie powiem bo to za wczesnie, moze tylko to, że jak do tej pory w spodniach było oki nie czułam, ze cos rosnie, az do dzisiaj kiedy rano ledwo wciągneła jeansy, chyba opuchnełam po wczorajszym insanie
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


no i znowu moja ciekawość się zwiększa


To bardzo ciężki trening. I może tak tego nie czuć jak się patrzy na filmiki, ale zaczynam rozumiec ludzi, którzy większość czasu chodzili z bólam wszelakimi podczas p90....
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

Proszę Megi nie przesadź.. wiem że ja jestem wyczulona na tym punkcie bo @ przechodzę różnie.. ale uważaj z tymi ćwiczeniami @ żeby ci się nic nie stało.. BŁAGAM
Ok obiecuję, że będę uważać, dzięki za troskę
Tyle, ze ja zazwyczaj nie odczuwam az tak bardzo @, tylko pierwszy dzien a i to nie zawsze, ale jednak raz na jakiś czas ból przychodzi...wtedy byłam zdeterminowana
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 14:23   #393
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez quandzia Pokaż wiadomość
boze dziewczyny jak sie ciesze!
witam wszystkich
ciesze sie, ze az tyle nas tutaj zwartych i gotowych)
zaczynam juz jutro! (dzieki pomocy Agusiek89) )
no wpadałaś jak wariatka i już Cię nie ma
Noi jak tam co tam.. jak po pierwszym dniu

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
MOzę sobie wymyślę jakiś cel w stylu: do końca 2012 umieć zrobić 50 pompek. To chyba realne, nie?
co Ty gadasz za parę tygodni tyle zrobisz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Zjadłam pyyyyyszna babeczkę i wielką bułe słodka z serem Strasznie mnie to wkurzyło, ze taka słaba jestem a jeszcze rano podziwiałam mój brzuszek w lusterku
oszołomie.. po jednorazowym wyskoku nie stracisz efektu
Co my mamy z tym słodkim

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
więc postanowiłam dac sobie jakiś wycisk inny niż zaplanowany w p90...(dzisiaj 1:30 jogi) i zrobiłam pierwszy filmik z insanity jako,
Megi nie popadaj w skrajności prosze Cię

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
bardzo szybkie te ćwiczenia ale zastanawiam się czy ten pośpiech nie sprawia, że forma wykonywanych cwiczen moze znacznie odbiegac od prawidłowej..
faktycznie trochę dużo się dzieję ale mi się to podoba.. da się te ćwiczenia wykonywać dobrze.. tylko trzeba załapać.. myślę że kolejny tydzień będzie już taki "prawdziwy" jak poznamy wszystko jak leci
.
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
jakos dobrnełam do konca choc trzecie przyspieszenie nie robiłam na takich obrotach jak oni
oni to tam też robią na różnych obrotach.. robi się ile sie da, mam nadzieję że co trening będę robić więcej
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
po tym cwiczeniu w tamtym tyg, plecy ramiona i nogi przestały bolec wczoraj więc zobaczymy jak bedzie tym razem
noi masz odpowiedź.. to dlatego dzień wcześniej masz ponad godzinę jogi żeby się przygotować na to co Cię czeka..

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Cukry z owoców za dużo nie dają, bo szybko podnosza poziom cukru we krwi ale szybko też ten poziom po nich opada. Chyba wiesz co chce ci powiedziec ... ...
wiem wiem ale lubie owocę noi przyśpieszają mi metabolizm baaardzo
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
przy insanity nie ma sensu obcinac tak drastycznie wegli
ja jeszcze się wczytuję w ta moja knigę o Insanity.. narazie nie mam czasu ale powolutku
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Na szybko szynka może byc. Potem cos wiecej
potem to jest 24 i ja musze nyny

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ostatnio polubiłam forum SFD Ladys, bo tam dziewczyny znają sie na rzeczy i potrafią pomóc, i tam własnie o diecie jest wszystko.
o fajnie skorzystam z niego na pewno
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Generalnie nie bede tu o tym pisac ale tak w skrócie dieta ponizej 1800kcal jest dla nich głodzeniem się, owoce out, nabiał bardzo ograniczony, 5x warzywa, i odpowiednie proporcje białak-wegli i tłuszczy.
wszystko ładnie pięknie.. tylko ja juz próbowałam jeść więcej kalorii i poprostu źlę się czułam.. Czytałam w Insanity że każdy jest inny i że jeśli ktoś je mniej kalorii i mu to wystarczy a normy są inne to ma się nie przejmować i nie wmuszać na siłę.. Tam jest też taki wzór wg którego wyszło mi że jeśli chce zrzucić to musze jeść 1164 kalori dziennie
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Aha i jeszcze jedno!! Moze tutaj znajdziemy odpowiedz na wzrosty po CE, one tam pisza, ze nawet jak bedziemy pilnie cwiczyc siłowo(co generalnie uwazają za priorytet aby schudnac) ale i tez aerobowo, to mozemy nie schudnac ba nawet przytyc, jesli nie robujamy organizmu (a zrobimy tak gdy bedziemy jadły mnij niż 1800kcal)bo bedzie wszystko magazynował, i metabolizm bedzie bardzo spowolniony.
wiem o tym już czytałam takie coś.. tzn pierwszy raz słyszę że po aerobach mozna przytyć.. ale słyszałam że powinno sie jeść około 1700 kalorii żeby rozbujać organizm.. tylko ja poprostu po takiej ilości "zdrowych" kalorii tyje.. Megi ja jestem jakimś ewenementem.. na mnie żadne "reguły" nie działają Ja mam szybki metabolizm i dobrze sie czuję jak jem 4 male posiłki co 3 godziny najlepiej ostatni do 19

Wiesz jak to było z taką jedną.....też dużo mówiła i niby wszystko wiedziała nie chce, żebyś myślała o mie tak jak o niej [/QUOTE]

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
dla motywacji ja tez sobie wyznacze taki cel nic tak dobrze nie działa na efekty jak rywalizacja
nie bawie się z Wami
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 15:05   #394
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A ja z pompkami nie mam już problemu, w p90 jest około 20-25 w serii i tyle robie z miejszym badz większym trudem troche sie tylko martwie bo w programie lean w pierwszym miesiącu tych pompek nie ma za wiele, martwie sie zeby mi forma pompkowa nie spadła
dużo strasznie ich jest.. ja tak po kilka i przerwa kilka i przerwa to nastukam teraz troche.. 25 na raz za wiele narazie.. Nie martw się.. a drążek? on też wzmacnia to i owo i na pewno masz jeszcze inne ćwiczenia..


Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja już powolutku wdrazam ten plan, jeszcze nie wiem czy bede regularnie dorzucac insana czy tylko okazjonalnie, zaleznie od formy
to jednak będa opinie na temat insanity


Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie tf jest dobre ale na poczatek jako pierwszy program, z czasem tf jest juz poprostu słabe i nie wiem czemu teraz jak o nim mysle to kojarzy mi sie z aerobikiem w fitness klubie takie lekkie ...
:


Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Jak masz możliwość to zerknij sobie na insanity asylun
wiesz może to głupie.. ale ja nie lubie podglądac.. lubię być brana z zaskoczenia

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ojj myśle, że takie męczenie może jej jednak pomóc i coś zmienic, mi pomogło po to żeby być silniejszym, zgrabniejszym i w ogóle
a nie nie nie w tym sensie.. chodzi mi o to że skoro rośnie i ją to frustruje

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A jadłaś ponad 70% białka dziennie bo samo ograniczenie jedzonka to nie to, chodzi o dietke pod katem cwiczen
nie wiem co ci powiedzieć.. nie ograniczyłam jedzenia.. raczej zmieniłam.. na lżejsze a białka na ten moment jem chyba odpowiednią ilość.. nawet jak mam posiłek węglowy to wrzucam jakieś B.. mimo wszystko Megi nie wiem jeszcze co ze sobą zrobić.. jem to co mi kiedyś pomogło + wrzucam do tego białko.. zobaczymy

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Bola mnie dzisiaj łydunie i to tak konkretnie...a czeka mnie morderczy trening na niunie własnie ahh to Insanity zachciało mi się ale tam jedna dzieqwczyna pisała, że jak bola łydki to zle się wykonuje ćwiczenia (stopa ma byc cała na podłodze a nie na palcach - a ja troche na tych palcach ćwiczyłam ).
no bolą łydki.. chociaż mnie już nie..
Megi ja to przeczytałam wcześniej i dociskałam nogę, mimo to i tak bolały

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
do tej pory w spodniach było oki nie czułam, ze cos rosnie, az do dzisiaj kiedy rano ledwo wciągneła jeansy, chyba opuchnełam po wczorajszym insanie
dobrze wiedzieć.. przynajmniej panikarz mi się nie włączy.. ja puki co nic nie czuję tzn.. opuchlizny

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
To bardzo ciężki trening. I może tak tego nie czuć jak się patrzy na filmiki, ale zaczynam rozumiec ludzi, którzy większość czasu chodzili z bólam wszelakimi podczas p90....
ja już żadnemu treningowi nie umniejszam dopóki go nie spróbuję, czasem coś wygląda lajtowo a w praktyce okazuję się inaczej

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Tyle, ze ja zazwyczaj nie odczuwam az tak bardzo @, tylko pierwszy dzien a i to nie zawsze, ale jednak raz na jakiś czas ból przychodzi...
ja się zwykle strasznie źle czuję.. i zwykle drugiego dnia bardziej niz pierwszego.. miewam krwotoki, skurcze i poprostu jest mi słabo więc nie ma sensu żeby robić coś na odwal.. no każdy ma inaczej..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 16:25   #395
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Może masz rację Dobrenko, ja cię tu zasypuje sterotypowymi historiami a może na ciebie one naprawde nie działaja....nasz ty odmieńcu Rób zatem to co jest dobre dla ciebie a co jest to ty już wiesz najlepiej
Kazdy jest inny, ma inne predyspozycje genetyczne, wiec nie mozna generalizować.
PIsze na szybko, bo jestem po treningu i dogorywam na kanapie(po treningu, poprzedzonego 30minutowym wyginaniem ciała do hitow z mtvi intensywnym spacerze z psem)Boli mnie kazdy cm-tr ciała dosłownie!!od stóp po szyję (no wiec głowa nie boli wiec nie taki kazdy ten cm-tr) łydki to tragedia po schodach nie da sie zejsc...uda pulsują, tylek przy siadaniu tez nienajlepiej, plecy ramiona i brzuch, jednym słowem padam na twarz, ale ...kocham to uczucie (a jutro chyba nie wstane)
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 17:16   #396
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Może masz rację Dobrenko, ja cię tu zasypuje sterotypowymi historiami a może na ciebie one naprawde nie działaja....nasz ty odmieńcu Rób zatem to co jest dobre dla ciebie a co jest to ty już wiesz najlepiej
Oj Megi gdybym to ja wiedziała co jest dla mnie najlepsze ehh kombinuje, próbuje może w końcu znajdę
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Kazdy jest inny, ma inne predyspozycje genetyczne, wiec nie mozna generalizować.
no tez racja ale mimo wszystko musi sie dać coś zrobić.. chociaż trochę naprostować
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Boli mnie kazdy cm-tr ciała dosłownie!!od stóp po szyję (no wiec głowa nie boli wiec nie taki kazdy ten cm-tr) łydki to tragedia po schodach nie da sie zejsc...uda pulsują, tylek przy siadaniu tez nienajlepiej, plecy ramiona i brzuch, jednym słowem padam na twarz, ale ...kocham to uczucie (a jutro chyba nie wstane)
mów do mnie jeszcze
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 09:34   #397
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Zamieszczam obiecany Fit Test:
switch kicks - 102
power jacks 57
power knees 78
power jumps 40
globe jumps 12
suicide jumps 14
push - up jacks 13
low plank oblique 60
Starałam się ale tylko tyle wyszło
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 10:40   #398
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Zamieszczam obiecany Fit Test:
switch kicks - 102
power jacks 57
power knees 78
power jumps 40
globe jumps 12
suicide jumps 14
push - up jacks 13
low plank oblique 60
Starałam się ale tylko tyle wyszło
Wow świetne wyniki z taką formą to ostatniego fit testu aż się boję ile ci wyjdzie brawo brawo brawo i ile push up jacks ci wyszło jestem pod wrazeniem
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:14   #399
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Wow świetne wyniki z taką formą to ostatniego fit testu aż się boję ile ci wyjdzie brawo brawo brawo i ile push up jacks ci wyszło jestem pod wrazeniem
A Ty.. dawaj swoje.. Na pewno masz lepsze Dzieki za miłe słowa.. z pompek jestem zadowolona strasznie

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Dziewczyna z Insanity wrzuciła fajny przepis.. Wam się też przyda więc macie :
http://www.bodyrock.tv/2011/12/04/bodyrockers-eggs/
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 13:24   #400
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
A Ty.. dawaj swoje.. Na pewno masz lepsze Dzieki za miłe słowa.. z pompek jestem zadowolona strasznie

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Dziewczyna z Insanity wrzuciła fajny przepis.. Wam się też przyda więc macie :
http://www.bodyrock.tv/2011/12/04/bodyrockers-eggs/
Moje nie są dużo lepsze w dwóch mnie sporo wyprzedziłaś!! w switch kicksach (88) i low plank oblique (49) - jak dałaś radę zrobić 60 ja już wtedy umierałam tym bardziej ja równiez jestem zadowolona z twoich pompek

Jajeczka z miodem hmm tzreba bedzie spróbować

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

oszołomie.. po jednorazowym wyskoku nie stracisz efektu
Co my mamy z tym słodkim
Ale ja ostatnio mam coraz częściej takie wyskoki ostatnio ograniczyłam winiunio (tylko w weekend je pije , albo jakieś inne alko - ostatnio 1l malibu na 2osoby )na rzecz bułek słodkich chociaz jak juz taka bułkę zjem to pozniej na cały dzien mam z tym spokój ....
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość



masz odpowiedź.. to dlatego dzień wcześniej masz ponad godzinę jogi żeby się przygotować na to co Cię czeka..
Też to wiem, ale wtedy poprostu to był impuls.....za który płacę do tej pory (łydzie ) już jej nie bede pomijac....
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

wiem wiem ale lubie owocę noi przyśpieszają mi metabolizm baaardzo

Ja dzisiaj zaszamałam kiść ciemnych winogron
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość




potem to jest 24 i ja musze nyny


Właśnie, zapomniałam, ja bym o takiej porze chyba nie dała rady jednak wole ranki, ale dzisiaj np pocwicze chyba pozniej tylko jeszcze nie wiem co

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość




Tam jest też taki wzór wg którego wyszło mi że jeśli chce zrzucić to musze jeść 1164 kalori dziennie
Kurcze strasznie mało... oby ci tylko metabolizm nie sfiksował
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


tzn pierwszy raz słyszę że po aerobach mozna przytyć..
Ja kiedyś czytałam, że jak cwiczy się tylko aeroby bez siłowych to łatwiej jest się otłuścić...jakoś tak, że na poczatku mozna chudnąc ale po jakimś czasie przybywa nam tkanki tłuszczowej ... dokładnie nie pamietam jak to było, moze kiedys to znajde gdzies to kleje.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

nie bawie się z Wami
Załóż się z nami bedzie wesoło

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
dużo strasznie ich jest.. ja tak po kilka i przerwa kilka i przerwa to nastukam teraz troche.. 25 na raz za wiele narazie.. Nie martw się.. a drążek? on też wzmacnia to i owo i na pewno masz jeszcze inne ćwiczenia..
Ja tak do 25 już dochodze w jednej serii przy 20-ej jest już cięzko ale jakoś daję radę Poki co drążek robie tylko z krzesłem, choć staram się jak najmniej używac nogi, we wczorajszym programie powinnam zrobić 120 podciągnięć, zrobiłam (z krzesłem) ok 80-90....
Na wątku I. dziewczyna poleciła mi któryś program z Insana z pompkami moze go dzisiaj trzasne, ale wciąz sie zastanawiam czy robic kenpo X, czy Insana....trochę jestem zobolała ale jutro dzien wolny więc...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


to jednak będa opinie na temat insanity

Tak tak będą, może nie nagminnie ale od czasu do czasu tak po pierwszym mogę powiedzieć tylko tyle, że wyciska nieco potu
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

nie wiem co ci powiedzieć.. nie ograniczyłam jedzenia.. raczej zmieniłam.. na lżejsze a białka na ten moment jem chyba odpowiednią ilość.. nawet jak mam posiłek węglowy to wrzucam jakieś B.. mimo wszystko Megi nie wiem jeszcze co ze sobą zrobić.. jem to co mi kiedyś pomogło + wrzucam do tego białko.. zobaczymy
Własnie, spróbuj tak jak tobie pasuje, może tak będzie najlepiej
Chociaż ja najlepsze efekty miałam kiedy jadłam praktycznie samo białko+odrobine wegli, ale kto by tak wytrzymał na dłuższą mete...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

no bolą łydki.. chociaż mnie już nie..
Megi ja to przeczytałam wcześniej i dociskałam nogę, mimo to i tak bolały

A mnie dzisiaj bolą nieziemsko....zreszta jak cały dół, góra w sumie trochę też...chyba poprostu te cwiczenia tak działaja na łydki...ja doprawiłam cwiczeniami z p90....
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

ja już żadnemu treningowi nie umniejszam dopóki go nie spróbuję, czasem coś wygląda lajtowo a w praktyce okazuję się inaczej


ja się zwykle strasznie źle czuję.. i zwykle drugiego dnia bardziej niz pierwszego.. miewam krwotoki, skurcze i poprostu jest mi słabo więc nie ma sensu żeby robić coś na odwal.. no każdy ma inaczej..
Pod względem ciężkości to na pewno p90, i insanity sa na pierwszym miejscu, tylko różnią sie typem ciężkości...pierwszy - siłowo, drugi-wytrzymałościowo.
Pewnie, że nie ma co robić na odwal się, ćwiczenia to nie wyścig, tylko przyjemność, nie ma co na siłę się męczyć.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Nie wiem co dzisiaj ćwiczyć, czy "lżejsze" kenpo X z p90, czy jakiegoś Insana, co prawda jestem cała obolała ale mam ochotę poszalec...nie wiem tylko czy moje łydki to wytzrymają...
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 19:43   #401
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Zdecydowałam się na kenpo X, i też dało mi popalić, cala mokra skończyłam-zreszta jak zawsze i teraz już w ogole cały dół mnie boli ale na szczęście jutro rest ufff jak te dwa tygodnie szybko mineły
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 22:09   #402
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Kurczę, napisałam dziś koło dwunastej taaaaki post i go wcięło.

Wybaczcie, ale bardzo nie chce mi się powtarzać całej operacji cytowania....

Dobrenko, ja jednak postanawiam się ogarnąć jedzeniowo. Generalnie CE to przeca siłowe na masę "teoretycznie" i teoretycznie jest to najlepszy pomysł na wyszczuplanie, więc chyba muszę jeść jakoś dużo za dużo? Nie wiem, w każdym razie postaram się bardziej przyłożyć do swojej diety. No i dawno się już nie mierzyłam, jak tylko znajdę cm, dam znać, co i jak. Jestem zaciekawiona bardzo tendencją Twoich ud do nabierania mięśni. Rzeczywiście można mieć zagwozdkę z tym, co tu robić, w każdym razie trzymam kciuki.I za Insanity też trzymam kciuki, czytam sobie jak tam wymiatasz

Megi, Ty też szalejesz z tym p90X, a ja mam do Ciebie prośbę - wrzuciłabyś tutaj taki swój przykładowy jadłospis? Zobaczyłabym sobie co tam masz i pewnie bym wyciągnęła jakieś inspiracje? Ciebie też czytam w wątku z p90x, Teraz, jak sama robię miesiąc LEAN, dochodzę do wniosku, że Ty dużo szybciej nabrałaś siły niż ja, bo teraz muszę się "cofnąć" do dużo mniejszych obciążeń, żeby wszystko wykonywać prawidłowo. Znowu w ruch poszły moje ciężarki 1,5 kg, a wcześniej już w rozgrzewce miałam bez problemu 3. Pozostałe filmiki jak najbardziej wymieniam i bardzo dobrze, bo tamte już zaczynały mi się nudzić. Ale ponieważ nie jestem z siebie zadowolona siłowo , to postanowiłam przedłużyć swoją przygodę z CE. Nadal czuję niechęć do skoków i aerobów, więc albo powtórzę całe CE albo jednak zrobię lean for life i zobaczę, gdzie mnie to zaprowadzi.

Jestem bardzo ciekawa, jak Ci pójdzie z drążkiem. Na pewno masz kawał samozaparcia sądząc po postępach, jakie robisz z pompkami. Drążek jest jeszcze trudniejszy, bo bardziej angażuje plecy, no i dźwigasz większą masę niż przy pompkach.

Jest mnóstwo rzeczy, które chciałam u Was skomentować, coś dopisać o coś dopytać i nawet to zrobiłam, ale nie mam zapału powtarzać tego, w każdym razie i dla Ciebie, Dobrenko i dla Ciebie, Megi, macie naprawdę silne charaktery, że tak dzielnie przecie do przodu i jest mi bardzo bardzo miło, że nadal tu zaglądacie i piszecie - bez Was zostałabym sama na wątku i nawet nie byłoby kogo o radę zapytać, dlatego i
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2012-03-03 o 22:11
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 22:59   #403
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

ja sobie tylko tak przed snem przyszlam zobaczyc co slychac. Slodkich snow dziewczynnki, obys,y zmalaly podczas snu
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 12:42   #404
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Moje nie są dużo lepsze w dwóch mnie sporo wyprzedziłaś!! w switch kicksach (88) i low plank oblique (49) - jak dałaś radę zrobić 60 ja już wtedy umierałam tym bardziej ja równiez jestem zadowolona z twoich pompek
mówiłam że robie podskoki Kobieto ja sama z siebie nie mogę wyjść z podziwu jeśli chodzi o pompki.. Skąd to się wzięło

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Jajeczka z miodem hmm tzreba bedzie spróbować
ja ostatnio chciałam wziąść miodek i dostałam po łapach bo był za 14 zł
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 14:09   #405
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
mówiłam że robie podskoki Kobieto ja sama z siebie nie mogę wyjść z podziwu jeśli chodzi o pompki.. Skąd to się wzięło


ja ostatnio chciałam wziąść miodek i dostałam po łapach bo był za 14 zł
Jak to skąd, stąd że przypilnowałam cię z żelastwem i "zmusiałm" do CE
Ja miodek kupuje w górach, tj ostatnie kilka razy kupiłam w Zakopanem, 1,5l starcza nam na ponad rok a jak smakuje

Neitka odpisze ci z tym jadłospisem i w ogóle odnośnie twojego posta jakoś pozniej, wróciłam z pracy, mam jakiegos lenia+mała depreche nie wiadomo dlaczego, i musze pocwiczyc a strasznie mi sie nie chce i ... zjadłam dzisiaj znowu slodka bułkę z serem a jeszcze jedna lezy w kuchni i kusi co za dzien taaaak kocham poniedziałki
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:24   #406
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Heyka, jestem już po ćwiczeniach w średnim nastroju ale już, taki dzień widocznie dzisiaj...ps. 2 bułka nietknięta więc chociaz tutaj jakieś dobre wieści .
Neitko, tez tak czasami mam, że cała moja wypowiedz znika i szlak mnie trafia wtedy....
Co do diety to powiem ci tak, na mojej wzorcowej diecie po której jak pamiętacie kiecka mi spadała jadłam mniej wiecej tak:
śniadanie: gotowane jajka/smażone/omlet szt ok 3 + warzywa lub otręby z mlekiem + kakao + słodzik (mleko z otrębami podgrzewam w mikrofali dodaję kakao i słodzik - wychodzi taka owsianka otrebowa) lub jakiś twarożek typu piatnica light(ilośc dowolna)
II śniadanie : róznie twaróg+jogobella light; jak były jajka na śniadanie to teraz owsianka i na odwrót/lub serek/makrela-śledz
posiłek przed treningiem: (czasami drugie sniadanie w zalezności od tego kiedy cwicze) ciemna bułka + filet z kurczaka/wedlina drobiowa/biały ser + warzywa
po treningu (czasami jak obiad) puszka tuńczyka z wody (sama albo z warzywem)rybka + warzywa/kurczak(w kazdej postaci)+warzywa/chuda wołowina pieczona lub gotowana + warzywa/ (jak pozno trening to jajecznica albo jesli na obiad za wczesnie)
przekąski:jogobella light, wiesniak, sporadycznie owoc; kaszka smakija light, filet z kurczaka, chipsy z jabłek, marchwi, buraka
kolacja:makrela wedzona + warzywa (albo sama), pstrag wedzony filet pyszny ale strasznie drogi, moga byc tez jajka, twaróg, pieczony kurczak
wtedy jako rarytas traktowałam gorące kakao (odtłuszczone) z mlekiem, smakowało jak anjlepsza czekolada
Ale teraz taka uwaga ode mnie, na takiej diecie jedzac w kółko mniej wiecej to co wyzej napisane, wytrzymałam 3tygodnie - efekty były świetne potem obroniłam mgr-a i zaczął się maraton z szampanem pizza i takimi tam nie potrafiłam wrócić już tak całkowicie do tej diety i trochę ją pozmieniałam, moj jadłospis wygladał mneij wiecej tak:
śniadanie: ciemna bułka lub 2 kromki chleba + wedlina drobiowa/filet; biały ser; jakas wedzona ryba+warzywa+ (niestety)masełko
II sniadanie: róznie jakiś jogurt light, serek, czasami nawet druga buła jak od sniadania duzo czasu mineło a ja w planie mam trening,
po treningu:jajecznica z szynką + kromka chleba (jesli nie było 2 bułki), badz tunczyk z puszki+kukurydza+lyzeczka majonezu+(jesli nie było 2 bułki)troche ciemnego makaronu - taki posiłek czasem zastepuje mi obiad; ostatnio nagminnie to jem albo jakis kurak+warzywa/ryba wołowina....
przekasak: popcorn jakies ciastko, niestety ciagnie mnie do tego, badz smakija zalezy.
kolacja: tez roznie czasami jakies miesko jakie zostanie z obiadu, czasem jajko, czasem popcorn+wino twarog ...
oczywiscie zdazaja mi sie tez wieksze wpadki...jak kazdemu,(pizza, czekolada itp) i na takim jadłospisie, co prawda spektakularnych efektow nie było,tylko delikatne ale najwazniejsze jest to, że nie przytyłam po tej mojej 3tygodniowej diecie wysokobiałkowej. I chyba bardziej ci polecam ten drugi jadłospis(oczywiscie mozesz go urozmaicic co tobie bardziej pasuje)bo nie ma takiego w nim szaleństwa.
Ostatni tydzien jednak w moim wykonaniu to całkowita katasrofa jadłam strasznie duzo wegli a mało białka i efekty takie sa, że od razu nawet na nastroju mi sie pogorszyło musze się ogarnac i definitywnie odstawic słdokie bułki, ciastka itp...

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Co do drążka to hmm chyba nie szybko będę na nim wywijać calkowicie samodzielnie ale z jedna noga na krzesle tez nie jest źle, żeby sie tak podciagać jak oni to trzeba mieć miesnie brzucha, pleców, ramion-rąk ze stali moze jak podejme się drugiej tury(a to na pewno) to juz bedzie lepiej, ale co tam to akurat żaden wstyd nie potrafić sie podciągnąc jeszcze na cztery sposoby, wszystko przede mna
Co do miesiaca LEAN, to po pierwsze ja tez się cofnełam do cieżarków i praktycznie większosc robilam 4-6kg na rękę (podczas gdy wczesniej do 10kg) takze nie obwiniaj się o to bo ten miesiac jest piekielnie ciezki, nie ściemniałam jak mówiłam, ze przy niektórych cwiczeniach nie dawałam rady bo chciałam byc ambitna i cwiczyc z duzym ciezarkiem poprostu sie nie dało, bo co chwila nogi i rece drżały mi jak osika na wietrze Rób na maksimum swoich możliwosci, i nawet jesli teraz cwiczysz z 1,5kg to juz pewnie w nastepnym tygodniu bedzie progres i siegniesz po 3kg ale nic na siłe to ma byc progres a nie przymus. Dla mnei pierwszy tydzien lean (po tygodniu przerwy na chorobe) był koszmarny, cały tydzien chodziłam z zakwasami-tak jak teraz w p90 wiec sama rozumiesz jaki to wycisk. Ale juz kazdy nastepny był coraz lepszy, az ostatni robiłam juz praktycznie bez większych problemów. Co do pompek to tez rob tyle ile mozesz, powiedz sobie, ze dasz rade, ze to nie ejst takie straszne...jest wiele wersji, a to traveling push-ups, a to te na zmiane co sie robi, na jednej nodze chyba tez sa
A i najważniejsze nawet jak teraz myślisz, ze to niemożliwe, to ja ci gwarantuje, ze po tym miesiacu będziesz silniejsza niż kiedykolwiek, wiem po sobie bo nagle dostałam takiej siły że ho ho, że przestały mnie męczyć te starsze programy z miesiaca LEAN FOR LIFE (choc bardzo polecam burn1 bo o dziwo wypacał ze mnie wiecej niz na poczatku).
Trzymam kciuki za ciebie, zebys nabrała odpowiedniej sily i oczywiście śmiało mozesz lecieć z ostatnim miesiącem, na pewno ci nei zaszkodzi a jesli się jeszcze nie czujesz na siłach z CE to powiem ci szczerze, że w p90x jest dwa razy cięzej niz w CE...wiec jesli masz ten program w planach to szczerze ci radze, zebys sie jeszcze wzmocniła.. co do insana to sama wiesz najlepiej ja przerobiłam tylko fit fest i jeden filmik wiec ...

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Jeszcze jedno, jeśli nadal czujesz wstret do aerobów, skoków itp to p90 jest jak najbardziej dla ciebie tam co prawda sa dwa typowe dni cardio ale cardio trochę jednak w stylu CE jeden filmik kenpo x to praktycznie cały dotyczy sztuk walki, czyli róznego rodzaju ciosy, wykopy, uniki, bloki, przeplatane od czasu do czasu "przerwa" podczas której jak juz sie napijesz to robisz pajace albo bieg z kolanami do góry- niby takie statyczne a mokra jestem cała i nogi bola na drugi dzien teraz postatnowiłam od czasu do czasu to cardio przeplatac filmikami z insana ale wtedy to taki tydzien to ogien, marzy sie o niedzielnej przerwie
Przepraszam, ze tak sie rozpisalam, mam nadzieje, że dobrze wam się to bedzie czytać
Neitko rozmawiałaś z tym kolegą o beachbody?
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”

Edytowane przez megi533
Czas edycji: 2012-03-05 o 18:00
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:32   #407
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hej, można się przyłączyć?
Wczoraj skończyłam Turbo Fire i dzisiaj zrobiłam pierwszy filmik CE Przede wszystkim ogromne zaskoczenie- nie spociłam się I teraz nachodzą mnie różne myśli, że źle wykonywałam ćwiczenia, że mogłam bardziej się przyłożyć i tak dalej
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:52   #408
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Hey witamy!!Pewnie, ze możesz dołączyć
Hmm a jak z obciążniem?? Wystarczajaco duże? Poczekaj jeszcze do jutra, bo moze potu nie było ale jutro zakwasy juz mogą być, a pot przyjdzie z czasem
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:10   #409
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Na ręce 2 kg, na dolne partie ciała 4 i podczas ćwiczeń odczuwałam to obciążenie Sprawdzę jutro, tylko będę mogła dorzucić na ręce od razu +2, a na dół +1(obciążenie mam 8 x 1 kg i 4 x 2,5 kg).
Będę kombinować
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 08:24   #410
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ale ja ostatnio mam coraz częściej takie wyskoki ostatnio ograniczyłam winiunio (tylko w weekend je pije , albo jakieś inne alko - ostatnio 1l malibu na 2osoby )na rzecz bułek słodkich chociaz jak juz taka bułkę zjem to pozniej na cały dzien mam z tym spokój ....
a ja na odwrót.. jeśli chodzi o alkohol to lubię.. jednak musze ograniczyć troche wydatki.. jednak jeśli chodzi o jedzenie to mnie od niego troche odrzuciło.. chce mi się jeść.. ale jak jem to malutko (juz sama to widzę) i jak zjem więcej to mi niedobrze.. nawet ostatnio pizze wzięliśmy i zjadłam kawałek jeden tylko.. W czwartek chyba jednak pójdziemy do mojego "polskiego włocha" tam się wyżyje Do bułek mnie wcale nie ciągnie.. czekolada jedynie mnie zadowala.. i teraz też tylko pare kostek i tyle.. U teściowej wzięłam wafelka, ugryzłam raz i oddalam wężowemu, bo jak spróbowałam to mi przystawiło i stwierdziłam że nie zjem.. Za to wzięło mnie na zupy.. tylko to bym jadła..

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Też to wiem, ale wtedy poprostu to był impuls.....za który płacę do tej pory (łydzie ) już jej nie bede pomijac....
tylko na początku bolą.. potem juz nie



Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Kurcze strasznie mało... oby ci tylko metabolizm nie sfiksował
sorry coś źle policzylam.. ponad 1600 powinnam jeść

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś czytałam, że jak cwiczy się tylko aeroby bez siłowych to łatwiej jest się otłuścić...jakoś tak, że na poczatku mozna chudnąc ale po jakimś czasie przybywa nam tkanki tłuszczowej ... dokładnie nie pamietam jak to było, moze kiedys to znajde gdzies to kleje.
popytałam osoby które ćwiczą.. może nie "zawodowo" ale dla przyjemności, sylwetki itp. i buchnęły mi śmiechem jak im to powiedziałam.. oni twierdzą że na takie problemy jak ja mam to ćwiczyć takie coś jak TF albo jego pochodne..

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Załóż się z nami bedzie wesoło
nie lubie rywalizacji pomiędzy osobami które się lubią

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja tak do 25 już dochodze w jednej serii przy 20-ej jest już cięzko ale jakoś daję radę
połowę z tego robię.. na raz.. i kilkoma jestem wstanie jeszcze dosztukować
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
co drążek robie tylko z krzesłem, choć staram się jak najmniej używac nogi, we wczorajszym programie powinnam zrobić 120 podciągnięć, zrobiłam (z krzesłem) ok 80-90....
powoli zrobisz.. i bez krzesła
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Tak tak będą, może nie nagminnie ale od czasu do czasu tak po pierwszym mogę powiedzieć tylko tyle, że wyciska nieco potu
wyciska tak jak lubie czuję że coś zrobiłam


Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Własnie, spróbuj tak jak tobie pasuje, może tak będzie najlepiej
Chociaż ja najlepsze efekty miałam kiedy jadłam praktycznie samo białko+odrobine wegli, ale kto by tak wytrzymał na dłuższą mete...
najgorsze jest to że na bialka ja nie mam zbyt wielu pomysłów

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A mnie dzisiaj bolą nieziemsko....zreszta jak cały dół, góra w sumie trochę też...chyba poprostu te cwiczenia tak działaja na łydki...ja doprawiłam cwiczeniami z p90....
a mnie juz nic nie boli.. już sie wdrozyłam i zakwasów brak.. po tym "lajtowym" dniu jedynie czułam uda jak klękałam ale dzisiaj już nic nie czuję

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Pod względem ciężkości to na pewno p90, i insanity sa na pierwszym miejscu, tylko różnią sie typem ciężkości...pierwszy - siłowo, drugi-wytrzymałościowo.
Duzo tego dźwigania tam masz? Ile jest Cardio?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie ma co robić na odwal się, ćwiczenia to nie wyścig, tylko przyjemność, nie ma co na siłę się męczyć.
Właśnie.. i dlatego w niedzielę zrobiłam jednak rest.. chociaż musiałam długo swojej "głowie" tłumaczyć i dobrze że rsetowałam bo strasznie mnie rozbolał brzuch.. zjadłam 2 racuchy i mnie pokarało chyba

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Nie wiem co dzisiaj ćwiczyć, czy "lżejsze" kenpo X z p90, czy jakiegoś Insana, co prawda jestem cała obolała ale mam ochotę poszalec...nie wiem tylko czy moje łydki to wytzrymają...
dalej Cię bolą? Wydaję mi się że jakbyś zdecydowała sie na jedno albo drugie w końcu to nie miałabyś już bólu łydek a tak robisz przerwę np. z Insanity i robisz Kenpo potem znowu I. i organizm Ci się opdzwyczaja i znowu boli to i owo.. tak mi się zdaję przynajmniej

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
ufff jak te dwa tygodnie szybko mineły
u mnie dopiero tydzień
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:06   #411
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Kurczę, napisałam dziś koło dwunastej taaaaki post i go wcięło.
ooooo jak ja tego nie lubię

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ale bardzo nie chce mi się powtarzać całej operacji cytowania....
ok cytowanie wybaczym jednak mam nadzieję że wszystko jednak mimo wszystko napisałas jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Dobrenko, ja jednak postanawiam się ogarnąć jedzeniowo. .
Noi brawo.. ja już widze swój płaski brzuch codziennie noi bez paska sie nie obejdzie bo wszystko z pasa zeszło i leci tyko niestety z cycków też leci i to strasznie
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Generalnie CE to przeca siłowe na masę "teoretycznie" i teoretycznie jest to najlepszy pomysł na wyszczuplanie, więc chyba muszę jeść jakoś dużo za dużo?
Nie wiem.. ja już wprowadziłam ograniczenia pod koniec i przybyło to poprostu nie dla mnie i już.. nie czułam się w tym..
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Nie wiem, w każdym razie postaram się bardziej przyłożyć do swojej diety. No i dawno się już nie mierzyłam, jak tylko znajdę cm, dam znać, co i jak.
To ja czekam z niecierpliwością na wyniki.. Swoje podam za tydzien.. też się nie ważę narazie i nie mierze.. mam nadzieję że coś mnie zaskoczy
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Jestem zaciekawiona bardzo tendencją Twoich ud do nabierania mięśni. Rzeczywiście można mieć zagwozdkę z tym, co tu robić, w każdym razie trzymam kciuki.I za Insanity też trzymam kciuki, czytam sobie jak tam wymiatasz
ja już nie jestem ciekawa tendencją.. tylko jestem ciekawa jaki sposób na nie znaleźć Jeszcze ostatnio miałam w pracy takiego jednego przystojniaczka któremu oczka spoczęły na mich udach zbyt długo i wielokrotnie.. aż się skuliłam..
Dzieki za kciuki.. Insanity to wreszcie coś w czym czuję sie dobrze po TF

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Megi, Ty też szalejesz z tym p90X, a ja mam do Ciebie prośbę - wrzuciłabyś tutaj taki swój przykładowy jadłospis?
Dokładnie.. przeciez dziewczynom które tu zaglądna też to sie przyda i my cos poprawimy .. nie chodzi o idelaność tylko co poprawić żeby było lepiej
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Teraz, jak sama robię miesiąc LEAN, dochodzę do wniosku, że Ty dużo szybciej nabrałaś siły niż ja, bo teraz muszę się "cofnąć" do dużo mniejszych obciążeń, żeby wszystko wykonywać prawidłowo.
Oj, tutaj wszystkie musiałyśmy zmniejszyć obciążenie nie chodzi akurat o Twój brak siły poprostu taki miesiąc
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ale ponieważ nie jestem z siebie zadowolona siłowo , to postanowiłam przedłużyć swoją przygodę z CE. Nadal czuję niechęć do skoków i aerobów, więc albo powtórzę całe CE albo jednak zrobię lean for life i zobaczę, gdzie mnie to zaprowadzi.
ja już do Ce nie wrócę. .nie polubiliśmy się ..mogę tylko podziękowac za polepszenie kondycji w łapkach i tyłek

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Jest mnóstwo rzeczy, które chciałam u Was skomentować, coś dopisać o coś dopytać i nawet to zrobiłam, ale nie mam zapału powtarzać tego, w każdym razie
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu, pisz nastepnym razem w wordzie
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
i dla Ciebie, Dobrenko i dla Ciebie, Megi, macie naprawdę silne charaktery, że tak dzielnie przecie do przodu i jest mi bardzo bardzo miło, że nadal tu zaglądacie i piszecie - bez Was zostałabym sama na wątku i nawet nie byłoby kogo o radę zapytać, dlatego i
kurcze dziękujemy bardzo.. to najmilsza rzecz jaką usłyszałam od długiego czasu.. Lubie to zaglądam.. nic mnie tu nie miłego też nigdy nie spotkało.. szkoda opuszczac takiego miejsca
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 09:25   #412
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć?
Wczoraj skończyłam Turbo Fire i dzisiaj zrobiłam pierwszy filmik CE Przede wszystkim ogromne zaskoczenie- nie spociłam się I teraz nachodzą mnie różne myśli, że źle wykonywałam ćwiczenia, że mogłam bardziej się przyłożyć i tak dalej
To normalne, ja w sumie cały program przechodzę od kompletnej suchości do kałuży potu i nie wiem czemu tak jest. JUż kilka razy pisałam o tym jak bylam zaniepokojona, ale już się po prostu z tym pogodziłam
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ok cytowanie wybaczym jednak mam nadzieję że wszystko jednak mimo wszystko napisałas jeszcze raz
Generalnie sens podobny, ale nie, nie napisałąm wszystkiego jeszcze raz, niestety, nie spamiętałam. Dużo gorzej się pisze post (czy cokolwiek w zasadzie) drugi raz...
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Noi brawo.. ja już widze swój płaski brzuch codziennie noi bez paska sie nie obejdzie bo wszystko z pasa zeszło i leci tyko niestety z cycków też leci i to strasznie
No, niestety mój nie jest płaski i raczej nie będzie Ale trudno, mnie się zaczynają podobać moje nogi powoli - są za tęgie i to, że mi przybyło nie jest fajne, ale mięśnie odrobinkę wychodzą.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Nie wiem.. ja już wprowadziłam ograniczenia pod koniec i przybyło to poprostu nie dla mnie i już.. nie czułam się w tym..
I pewnie, nie morduj się. Skoro wolisz Insana i masz efekty to super.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
To ja czekam z niecierpliwością na wyniki.. Swoje podam za tydzien.. też się nie ważę narazie i nie mierze.. mam nadzieję że coś mnie zaskoczy
Spadło troszkę. wprawdzie nie tyle, żeby wrócić do poprzednich efektów, ale najważniejsze, że jednak tendencja spadkowa.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ja już nie jestem ciekawa tendencją.. tylko jestem ciekawa jaki sposób na nie znaleźć Jeszcze ostatnio miałam w pracy takiego jednego przystojniaczka któremu oczka spoczęły na mich udach zbyt długo i wielokrotnie.. aż się skuliłam..
Dzieki za kciuki.. Insanity to wreszcie coś w czym czuję sie dobrze po TF
Przestań! Na pewno nie patrzył na uda, a nawet jeśłi, to z zachwytem.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Dokładnie.. przeciez dziewczynom które tu zaglądna też to sie przyda i my cos poprawimy .. nie chodzi o idelaność tylko co poprawić żeby było lepiej
No właśnie ja zaraz muszę sobie jakieś notatki zrobić i coś z tego wyciągnąć. AKurat niestety @ nadchodzi i jem dużo, ale jak zwykle mocne postanowienie poprawy jest
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Oj, tutaj wszystkie musiałyśmy zmniejszyć obciążenie nie chodzi akurat o Twój brak siły poprostu taki miesiąc
Ufffff, dzięki, już się zaczynałąm dołować. I pompki też z powrotem robię z kolan. I mam zakwasy??? A wcześńiej nawet jak robiłam część męskich to nie miałam.
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
kurcze dziękujemy bardzo.. to najmilsza rzecz jaką usłyszałam od długiego czasu.. Lubie to zaglądam.. nic mnie tu nie miłego też nigdy nie spotkało.. szkoda opuszczac takiego miejsca
Ani mi się waż mnie zostawiać przynajmniej dopóki następne "pokolenie" CE nie wyrośnie
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:00   #413
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Jak to skąd, stąd że przypilnowałam cię z żelastwem i "zmusiałm" do CE
i bardzo Ci za to dziękuje
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja miodek kupuje w górach, tj ostatnie kilka razy kupiłam w Zakopanem, 1,5l starcza nam na ponad rok a jak smakuje
o kurcze musi byc pyszny

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
mam jakiegos lenia+mała depreche
lepiej?

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
2 bułka nietknięta więc chociaz tutaj jakieś dobre wieści .


Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Co do diety to powiem ci tak, na mojej wzorcowej diecie po której jak pamiętacie kiecka mi spadała
strasznie duzo białka.. i w sumie jadło by sie tak ale będąc na posiłki w domu w pracy zupełnie mi to nie leży..

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
nie potrafiłam wrócić już tak całkowicie do tej diety i trochę ją pozmieniałam
ta pozmieniana mi bardziej leży.. nawet jem podobnie.. tylko chleba "niet".. śniadanie albo jakis serek z lidla albo jogurt z musli Masełka się nie bój jest zdrowe i też potrzebne w diecie potem jeśli rano był serek to potem ten jogurt albo jakas surowizna czyli owocki , potem znowu jakiś serosław (wiem nudna jestem), a na obiad głównie mięsko z warzywami, albo zupka.. jak moja mama zaszaleje z naleśnikami to zjadam jednego z serem, albo jak sa pierogi to zjadam dosłownie 3 noi po treningu planuje wprowadzić maślankę.. puki co zażeram orzechu wężowemu Może nie jest to mega białkowe ale inaczej jeszcze nie umię

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
przekasak:
nie jadam przekąsek.. To źle?
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
żeby sie tak podciagać jak oni to trzeba mieć miesnie brzucha, pleców, ramion-rąk ze stali
to stąd może mają takie drabiny na brzuchu

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
moze jak podejme się drugiej tury(a to na pewno) to juz bedzie lepiej,
będziesz robic jeszcze raz ten program?

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Dla mnei pierwszy tydzien lean (po tygodniu przerwy na chorobe) był koszmarny, cały tydzien chodziłam z zakwasami-tak jak teraz w p90
nie kłam.. podobało Ci się

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
A i najważniejsze nawet jak teraz myślisz, ze to niemożliwe, to ja ci gwarantuje, ze po tym miesiacu będziesz silniejsza niż kiedykolwiek
święta racja.. tez w to nie wierzyłam.. dalej nie mogę..

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno, jeśli nadal czujesz wstret do aerobów, skoków itp to p90 jest jak najbardziej dla ciebie
i to mnie własnie zniechęca.. ale jednocześnie kusi bo to coś nowego
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
jeden filmik kenpo x to praktycznie cały dotyczy sztuk walki, czyli róznego rodzaju ciosy, wykopy, uniki, bloki, przeplatane od czasu do czasu "przerwa"
noi znowu się jaram ehh

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ze tak sie rozpisalam, mam nadzieje, że dobrze wam się to bedzie czytać
Wybaczam.. i dobrze
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Neitko rozmawiałaś z tym kolegą o beachbody?
No własnie

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć?
Wczoraj skończyłam Turbo Fire i dzisiaj zrobiłam pierwszy filmik CE Przede wszystkim ogromne zaskoczenie- nie spociłam się I teraz nachodzą mnie różne myśli, że źle wykonywałam ćwiczenia, że mogłam bardziej się przyłożyć i tak dalej
hej pamietam Cię z TF
Fajnie że się przyłączyłaś
Spoko spoko.. tutaj nie ma takiego pocenia jak na TF bo to inny rodzaj ćwiczeń.. zrób miesiąc przynajmniej.. no tydzień i wtedy zdecyduj czy to Ci pasi.. Ja dostałam mega siły w rękach co było mi strasznie potrzebne do dalszych moich wygibasów..
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 12:37   #414
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
To normalne, ja w sumie cały program przechodzę od kompletnej suchości do kałuży potu i nie wiem czemu tak jest. JUż kilka razy pisałam o tym jak bylam zaniepokojona, ale już się po prostu z tym pogodziłam
ja nie potrafiłam

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
No, niestety mój nie jest płaski i raczej nie będzie
a niby czemu? Ja jak chudnę to zawsze tam najbardziej.. niestety cierpię za to na inne przypadłości
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
I pewnie, nie morduj się. Skoro wolisz Insana i masz efekty to super.
ja dopóki mi z ud nie spadnie nie będe mieć żadnych miłych uczuć wobec moich łap z efektami zobaczymy narazie nie wiem.. czekam
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Spadło troszkę. wprawdzie nie tyle, żeby wrócić do poprzednich efektów, ale najważniejsze, że jednak tendencja spadkowa.
z wagi czy z centymetrów? ile? gdzie?
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
AKurat niestety @ nadchodzi i jem dużo, ale jak zwykle mocne postanowienie poprawy jest
ja zawsze daje sobie 2 dni na swawole wtedy w normach ale jednak swawole mimo wszystko
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
I pompki też z powrotem robię z kolan. I mam zakwasy??? A wcześńiej nawet jak robiłam część męskich to nie miałam.
Lean jest hardcorowe a z pompkami to zrobiło mi się w tej fazie tak że dopiero po reście robiłam znaczną ilość potem znowu umierałam do kolejnego resta i tak w kółko
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ani mi się waż mnie zostawiać przynajmniej dopóki następne "pokolenie" CE nie wyrośnie
nie ważę się
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:23   #415
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Na ręce 2 kg, na dolne partie ciała 4 i podczas ćwiczeń odczuwałam to obciążenie Sprawdzę jutro, tylko będę mogła dorzucić na ręce od razu +2, a na dół +1(obciążenie mam 8 x 1 kg i 4 x 2,5 kg).
Będę kombinować
Jeśli odczuwasz obciążenie to oki ale myśle, ze na nóżki to szybko dorzucisz chociaż ten kg-am ja zaczynałam od 10kg na nogi i szybko do nich przywkłam
Daj znać czy dzisiaj coś odczuwasz, tak jak pisały dziewczyny raz się pocisz a raz nie, sama tak miałam choć akurat ja pociłam się czesto i gęsto Pamiętaj też, zeby przy tych ćwiczeniach starać się napinać mięśnie cały czas Powodzenia!!

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
a ja na odwrót.. jeśli chodzi o alkohol to lubię.. jednak musze ograniczyć troche wydatki.. jednak jeśli chodzi o jedzenie to mnie od niego troche odrzuciło.. chce mi się jeść.. ale jak jem to malutko (juz sama to widzę) i jak zjem więcej to mi niedobrze.. nawet ostatnio pizze wzięliśmy i zjadłam kawałek jeden tylko.. W czwartek chyba jednak pójdziemy do mojego "polskiego włocha" tam się wyżyje Do bułek mnie wcale nie ciągnie.. czekolada jedynie mnie zadowala.. i teraz też tylko pare kostek i tyle.. U teściowej wzięłam wafelka, ugryzłam raz i oddalam wężowemu, bo jak spróbowałam to mi przystawiło i stwierdziłam że nie zjem.. Za to wzięło mnie na zupy.. tylko to bym jadła..
Pewnie ci sie trochę zołądek skurczył na dietce, nio i inne zachcianki cię dopadają Ja dzisiaj nie zjadłam juz zadnej buły i nie zjem, za to podjadlam trochę (mam nadzieje ze zdrowych) pistacji powracam do zdrowego trybu zywienia, zeby humor w koncu się uspokoił
Mnie za to do czekolady nie ciągnie widzisz co człowiek to inne zachcianki, a u włocha sobie nie załuj bo to takie PYSZNE

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
tylko na początku bolą.. potem juz nie
Nio w sumie w pierwszym tyg bolały mnie po p90, a w drugim po p90+insanity, teraz jest juz troche spokoju ale od dzisiaj znowu zaczne cwiczenia na nogi i sie wtedy zobaczy czy przejdzie
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość




sorry coś źle policzylam.. ponad 1600 powinnam jeść

O to już całkiem sensownie brzmi
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


popytałam osoby które ćwiczą.. może nie "zawodowo" ale dla przyjemności, sylwetki itp. i buchnęły mi śmiechem jak im to powiedziałam.. oni twierdzą że na takie problemy jak ja mam to ćwiczyć takie coś jak TF albo jego pochodne..

Kurczę, przeczytałam dzisiaj w pracy tego twojego posta i zamiast pracować szukałam tego artykułu Nie znalazłam ale jak kiedys wpadnie mi w oko to dam znac, wiadomo ze to kolejna teoria, ale troche w tym racji jest bo tak na zdrowy rozum to tak, jak cwiczy sie np 5miesiecy na rowerku stacjonarnym albo orbitrku i nie cwiczy dodatkowo nic siłowo, to fakt spala sie tluszcz ale spala sie tez miesnie, chudnie się pieknei ale ciało jest hmm takie nijakie bez tych boskich kształtów, które nabieramy chociazby teraz cwiczac choc troche siłowo, i teraz cwiczymy tak od dłuzszego czasu-na tym rowerku, organizm pali miesnie i moze nie tyjemy w sensie +5kg na wadze, ale tyjemy hmm od srodka porastając tłuszczem-bo skoro nie ma miesni to tłuszcz predzej czy pozniej sie pojawi, nie wiem jak to wytłumaczyc, ale mniej wiecej taka była myśl przewodnia tego artykułu. Kurde teraz bede o tym myśleć, hehe nie da mi to spokoju

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
wyciska tak jak lubie czuję że coś zrobiłam
Heh no niby tak, ale jak dla mnie pot nie jest wyznacznikiem wycisku czasami po cieżarach jestem padnieta, cała sie trzęse a mimo wszystko koszulka sucha
Tu taki cytat z sfd :
"Ilość wylanego potu nie ma wpływu na ilość spalonej tkanki tłuszczowej.Spalanie tkanki tłuszczowej jest uzależnione od ilości uderzeń serca na minutę podczas aerobów. Pasy nie służą niczemu poza tym że w miejscu w którym go stosujesz tracisz wodę którą organizm i tak po czasie uzupełni. Pozdrawiam "
Ale rozumie cię bo czasami tez mi się wydawało, ze jak sie nei spoce to nie cwicze,ale odkąd pokochałam ciezarki to juz az takiego znaczenia nie ma choc ostatnio poce sie cały czas
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:33   #416
Dobrenka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 169
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Pewnie ci sie trochę zołądek skurczył na dietce, nio i inne zachcianki cię dopadają
myślisz? ale żeby aż tak? tylko ja mam tak że mi się poprostu nie chce jeść, wcześniej mnie taki żarłok dopadał że myślałam że jak czegoś nie zjem to zejdę..

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nie zjadłam juz zadnej buły i nie zjem, za to podjadlam trochę (mam nadzieje ze zdrowych) pistacji powracam do zdrowego trybu zywienia, zeby humor w koncu się uspokoił
orzechy wydaje mi się że zdrowe.. i na rozumek dobre znaczy się że humor lepszy
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
a u włocha sobie nie załuj bo to takie PYSZNE
nie pożałuję.. zjem całą trzydziestkę

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Kurczę, przeczytałam dzisiaj w pracy tego twojego posta i zamiast pracować szukałam tego artykułu Nie znalazłam ale jak kiedys wpadnie mi w oko to dam znac, wiadomo ze to kolejna teoria, ale troche w tym racji jest bo tak na zdrowy rozum to tak, jak cwiczy sie np 5miesiecy na rowerku stacjonarnym albo orbitrku i nie cwiczy dodatkowo nic siłowo, to fakt spala sie tluszcz ale spala sie tez miesnie, chudnie się pieknei ale ciało jest hmm takie nijakie bez tych boskich kształtów, które nabieramy chociazby teraz cwiczac choc troche siłowo, i teraz cwiczymy tak od dłuzszego czasu-na tym rowerku, organizm pali miesnie i moze nie tyjemy w sensie +5kg na wadze, ale tyjemy hmm od srodka porastając tłuszczem-bo skoro nie ma miesni to tłuszcz predzej czy pozniej sie pojawi, nie wiem jak to wytłumaczyc, ale mniej wiecej taka była myśl przewodnia tego artykułu. Kurde teraz bede o tym myśleć, hehe nie da mi to spokoju
Kurde Megi ja nie wiem co jaj mam Ci odpisać.. ja jak jeździłam na rowerku to mięśnie mi rosły.. moja bratowa bryka na orbitreku i mięsnie jej rosną, moja siostra biega i mięśnie ma boskie.. a to wszystko "Cardiowe" rzeczy mi się wydaje.. To co piszesz z jednej strony ma senes.. jednak wracając do mojej Pani z siłowni to ona głównie mi kazała machać na rowerku na delikatnym obciążeniu.. Sama nie wiem.. najlepiej chyba znaleźć "złoty środek" i robić duzo aerobów z mała domieszką siłowych

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Heh no niby tak, ale jak dla mnie pot nie jest wyznacznikiem wycisku
dla nie jest pot i jak się umacham na śmierć ja poprostu lubię to uczucie.. nie lubię być sucha i się trząść.. lubie sbyć mokra i obolała
Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
Tu taki cytat z sfd :
"Ilość wylanego potu nie ma wpływu na ilość spalonej tkanki tłuszczowej.Spalanie tkanki tłuszczowej jest uzależnione od ilości uderzeń serca na minutę podczas aerobów. Pasy nie służą niczemu poza tym że w miejscu w którym go stosujesz tracisz wodę którą organizm i tak po czasie uzupełni. Pozdrawiam "
Noi cudnie bo wiesz co ja po CE miałam prawie taki sam puls jak przed ćwiczeniami a po Insanity z 84 wskakuje mi na 145 (to taki przykład.. teraz już nawet mierzyć nie muszę jestem wstanie wyczuć ile mam)
__________________
Callanetics Turbo Fire BBL CE
INSANITY 2x Jillian Michaels Body Revolution tylko 3 miesiące
5 miesięcyP90X classic 3 miesiące Zuzka + TF + siłowe ogólnie co mogłam FOCUS T25 (tylko 5 tygodni..
itd itd
Dobrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:45   #417
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
najgorsze jest to że na bialka ja nie mam zbyt wielu pomysłów
Bo niby nie ma az tylu produktów, ale jak sie dobrze pokombinuje to da sie cos rozkminić. Polecam przepisy z dukana odpowiednio zmodyfikowane dla naszych potrzeb
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


a mnie juz nic nie boli.. już sie wdrozyłam i zakwasów brak.. po tym "lajtowym" dniu jedynie czułam uda jak klękałam ale dzisiaj już nic nie czuję

To dobrze, ale poczekaj na nowe filmiki pewnie jeszcze jakas petarda się znajdzie
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość



Duzo tego dźwigania tam masz? Ile jest Cardio?
Tak naprawde to nie, cały tydzien jade z ciezarkami 4-6kg, wiecej nie daje rady (ale nie ma prawie takich typowych przysiadów z ciezarem na nogi) ale jest ciezko bo jest duzo cwiczen siłowych takich bez ciezarków i codziennie praktycznie cwiczy inna grupa wiec jak jedno pzrejdzie to zaczyna bolec drugie ale troche sie juz wprawiłam, choc jestem troche przemeczona, po tym tygodniu mam recovery week wiec odsapnę Cardio typowe bez ciezarków sa 2dni, cardio X i kenpo x,
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

Właśnie.. i dlatego w niedzielę zrobiłam jednak rest.. chociaż musiałam długo swojej "głowie" tłumaczyć i dobrze że rsetowałam bo strasznie mnie rozbolał brzuch.. zjadłam 2 racuchy i mnie pokarało chyba

Prawidłowo, nie ma co się torturowac ojj racuszki
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość


dalej Cię bolą? Wydaję mi się że jakbyś zdecydowała sie na jedno albo drugie w końcu to nie miałabyś już bólu łydek a tak robisz przerwę np. z Insanity i robisz Kenpo potem znowu I. i organizm Ci się opdzwyczaja i znowu boli to i owo.. tak mi się zdaję przynajmniej
Nie nie akurat jeszcze nie wymieniłam kenpo x na insana, jedynie jedna yoge odpusciłam na rzecz I. Ale zarówno insan i kenpox a na pewnoe legs&back działaja jednakowo na łydki i po jednym i po drugim czuje ból...wiec ogranizm nei am czasu sie odzwyczaic, choc chyba juz teraz bedzie lepiej. Zobaczymy bo dzisiaj zrobie Insana zamiast cardio x i tego chyba bede sie trzymac juz na stałe

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Noi brawo.. ja już widze swój płaski brzuch codziennie noi bez paska sie nie obejdzie bo wszystko z pasa zeszło i leci tyko niestety z cycków też leci i to strasznie
Wow no to superowo brawo
A wiecie co, zauważyłam dzisiaj, ze mi akurat piersi zaczynają rosnac na nowo po CE spadły mi baaardzo a teraz już prawie powróciły do dawnych rozmiarów - to chyba przez te buły
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ja już nie jestem ciekawa tendencją.. tylko jestem ciekawa jaki sposób na nie znaleźć Jeszcze ostatnio miałam w pracy takiego jednego przystojniaczka któremu oczka spoczęły na mich udach zbyt długo i wielokrotnie.. aż się skuliłam..
Kurczę ale beszczel, ale mi też się wydaje że spoglądał tam z lubieżnym spojrzeniem.... i z podziwem
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
Dzieki za kciuki.. Insanity to wreszcie coś w czym czuję sie dobrze po TF

I super oby tak było już do końca dobrze, ze cie nie namówiłam na to moje p90 bo jakby ci sie nie spodobało to byloby mi glupio ... widocznie lubimy co innego
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
ja już do Ce nie wrócę. .nie polubiliśmy się ..mogę tylko podziękowac za polepszenie kondycji w łapkach i tyłek
No własnie każdy jest inny, nie ma jednej recepty na każdego, ale jak się nie spróbuje to sie nie przekona
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:54   #418
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Spadło troszkę. wprawdzie nie tyle, żeby wrócić do poprzednich efektów, ale najważniejsze, że jednak tendencja spadkowa.
Brawo trzymam kciuki za dalsze spadki aha i nie patrz na wagę,na forum o sfd czytam, że laski gubią przy siłowych mega duzo cm*rów a np zwagi 2kg to w koncu tłumaczyłoby czemu ja tak mało trace ale od jakiegoś czasu waga sie nie przejmuje
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Przestań! Na pewno nie patrzył na uda, a nawet jeśłi, to z zachwytem.
Dokładnie same byśmy popatrzyły na twoje nózki poka poka
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
No właśnie ja zaraz muszę sobie jakieś notatki zrobić i coś z tego wyciągnąć.
Polecam się na przyszłość, teraz troche zaczełam studiowac zasady odzywiania z sfd i jak cos nowego bede zmieniac to bede dawac znac
A przed okresem to normalne, i mozna troche zaszalec
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ufffff, dzięki, już się zaczynałąm dołować. I pompki też z powrotem robię z kolan. I mam zakwasy??? A wcześńiej nawet jak robiłam część męskich to nie miałam.
Spoko będzie lepiej, to naprawde hardcorowy miesiąc, pracujesz każdą częścią ciała na raz .... a zakwasy hmm moze od ilości tych pompek, bo jest ich sporo?
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Ani mi się waż mnie zostawiać przynajmniej dopóki następne "pokolenie" CE nie wyrośnie
Hmm a czy ja tez mogę się nie ważyć .. plisss plisss
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 14:55   #419
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Dzięki, Dziewczyny, za wszystkie rady Chyba dzisiaj spróbuję ćwiczyć z większym obciążeniem, przynajmniej na dół, bo póki co czuję tylko mięśnie core, a chcę, żeby mój tyłek błagał o litość
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 16:50   #420
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: Chalean Extreme, kto ćwiczy/ćwiczył? Zbiorczy ;)

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
i bardzo Ci za to dziękuje
chociaż raz sie na coś przydałam
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
o kurcze musi byc pyszny

Jest od razu kupuje hurtowo dla całej rodziny, jak raz przywiozłam to już potem mowy nie było, ze nie przywioze jak będziesz miała okazję to kupuj śmiało 100% lepszy od sklepowego
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

lepiej?
lepiej wczoraj miałam jakieś epicentrum depresyjne raz że opuścilam sie z deta a dwa, ze zaczełam strasznie dużo pić kawy i wydaje mi się, ze w nadmiarze ta kawa mi szkodzi...
Ale dzisiaj juz micha niemal wzorcowa i humor od razu lepszy
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

ta pozmieniana mi bardziej leży.. nawet jem podobnie.. tylko chleba "niet".. śniadanie albo jakis serek z lidla albo jogurt z musli Masełka się nie bój jest zdrowe i też potrzebne w diecie potem jeśli rano był serek to potem ten jogurt albo jakas surowizna czyli owocki , potem znowu jakiś serosław (wiem nudna jestem), a na obiad głównie mięsko z warzywami, albo zupka.. jak moja mama zaszaleje z naleśnikami to zjadam jednego z serem, albo jak sa pierogi to zjadam dosłownie 3 noi po treningu planuje wprowadzić maślankę.. puki co zażeram orzechu wężowemu Może nie jest to mega białkowe ale inaczej jeszcze nie umię
Mi też ale jak bede musiała szybko pozbyc sie kilku cm-rów to od razy lece z ta pierwsza. Spoko nauczysz się liczą się małe zmiany nie od razu Rzym zbudowali A propo serków z lidla, mowiłaś mi kiedyś o takim z ananasem...dzisiaj kupiłam ale waniliowy z rodzynkami i jeszcze jeden ze szczypiorkiem taki w wiadereczku małym pyszny przynajmniej ten pierwszy bo drugiego jeszcze nie szamałam
Ja co jakiś czas mam mamine obiadki w niedziele jak jedziemy do rodziców, no a wtedy to wiesz tzreba szamać byliśmy w niedziele wlasnie i pozostawie to bez komentarza
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

nie jadam przekąsek.. To źle?
To zalezy jak często jesz tj ile trwaja odstepy pomiedzy posiłkami, jak wiecej niz 3h to warto tam coś na ruszt wrzucic jakas przekaske
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość
to stąd może mają takie drabiny na brzuchu


będziesz robic jeszcze raz ten program?

Oj tak zdecydowanie tak, podciąganie działa cuda na całe ciało na brzuch i plecy szczególnie, mi do takiej kratki heh jeszcze baaaaardzo daleko
Tak jak skącze wersje LEAN, to wezmę się albo za wersję CLASSIC albo za p90x2 jeszcze nie wiem zobaczymy jak bede wygladac po 3miechach to jest program stworzony własnie pod moj gust

Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

nie kłam.. podobało Ci się
Podobało podobało, ale jak sama wiesz łatwo nie było ale chyba nam własnie o to chodzi
Cytat:
Napisane przez Dobrenka Pokaż wiadomość

i to mnie własnie zniechęca.. ale jednocześnie kusi bo to coś nowego

noi znowu się jaram ehh

Hehe musisz popatrzyc na filmiki, sama sie zdecydowac, ale spoko kochana chcemy tak wszystkie programy z marszu zaliczac a co bedziemy robic potem zabraknie nam pomysłów
__________________
BBL, TF, CE,
P90X 2/3

“Do your best and forget the rest!”
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-06 14:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.