Uniwersytet Łódzki część II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 16:46   #391
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

nemtor, ja stawiam na ekobiznes

Słuchajcie, a z 437 punktami warto składać na wczesnoszkolną? W sumie uwielbiam pracę z dzieciakami, a w tamtym roku się nie dostałam. Złożyłam też na dziennikarstwo i inne kierunki, ale chciałabym zahaczyć o to, sęk w tym, że nie wiem czy jest sens. Poradźcie mi proszę
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:46   #392
Monka543
Raczkowanie
 
Avatar Monka543
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 442
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Jeśli rok temu na prawo próg był 550, to myślicie, że z 571 pkt się dostanę? Strasznie się stresuje...
Monka543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:48   #393
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Monka543 Pokaż wiadomość
Jeśli rok temu na prawo próg był 550, to myślicie, że z 571 pkt się dostanę? Strasznie się stresuje...
W tamtym roku przyjęli 480 osób Myślę, że raczej tak, bo przynajmniej 1/2 ze składających bierze pod uwagę inne uczelnie.
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:48   #394
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Azulaya Pokaż wiadomość
Na czym to polega to Ci dokładnie nie powiem bo sama nie wiem ale ...
Mam iść do spirometry , neurologa , okulisty i na pobranie krwi.No i na końcu do lekarza medycyny pracy.
Czyli z tego wynika, że to zaświadczenie można od razu załatwić w tym dniu?
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:50   #395
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
nemtor, ja stawiam na ekobiznes

Słuchajcie, a z 437 punktami warto składać na wczesnoszkolną? W sumie uwielbiam pracę z dzieciakami, a w tamtym roku się nie dostałam. Złożyłam też na dziennikarstwo i inne kierunki, ale chciałabym zahaczyć o to, sęk w tym, że nie wiem czy jest sens. Poradźcie mi proszę
sądzę, że masz bardzo duże szanse i nawet jestem przekonana, że się dostaniesz bez problemu
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:52   #396
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez LittleSeashell Pokaż wiadomość
sądzę, że masz bardzo duże szanse i nawet jestem przekonana, że się dostaniesz bez problemu
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:57   #397
nemtor
Raczkowanie
 
Avatar nemtor
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
nemtor, ja stawiam na ekobiznes
Niby miałbym dużą szansę na dostanie się, ale jakoś nie przekonuje mnie akurat ekobiznes :P Jego bym dał na koniec tej listy akurat. Mam 2 dni do przemyślenia i muszę to ogarnąć.

BTW. Co jest, jeśli np przy rekrutacji wybiorę 3 kierunki a zapłacę 110zł? Sam przydzielę na które kierunki "zapłaciłem" czy jest to losowe?
nemtor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 17:00   #398
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź
a to składałaś na ten kierunek w tamtym roku i się nie dostałaś z tyloma punktami?

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nemtor Pokaż wiadomość
Niby miałbym dużą szansę na dostanie się, ale jakoś nie przekonuje mnie akurat ekobiznes :P Jego bym dał na koniec tej listy akurat. Mam 2 dni do przemyślenia i muszę to ogarnąć.

BTW. Co jest, jeśli np przy rekrutacji wybiorę 3 kierunki a zapłacę 110zł? Sam przydzielę na które kierunki "zapłaciłem" czy jest to losowe?
Sam wybierasz kierunki, które chcesz by były zapłacone w takim wypadku
Też sądzę, że ekobiznes to bardzo dobry pomysł ;-)
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:03   #399
nemtor
Raczkowanie
 
Avatar nemtor
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Zatem jeśli już mam wybierać specjalność, to lepiej odrzucić Rynek kapitałowy i ekonomię sektora publicznego?

I jeszcze jedno. Dobrze rozumiem, że biorąc specjalność mam profil taki sam jak osoba na Ekonomi + dodatkowo specjalność [w sensie wybierając specjalność zyskuję, a nie tracę?].
nemtor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:06   #400
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez LittleSeashell Pokaż wiadomość
a to składałaś na ten kierunek w tamtym roku i się nie dostałaś z tyloma punktami?
Nie, w tamtym roku miałam 350 i się nie dostałam. W tym roku poprawiłam maturę
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:08   #401
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nemtor Pokaż wiadomość
Zatem jeśli już mam wybierać specjalność, to lepiej odrzucić Rynek kapitałowy i ekonomię sektora publicznego?

I jeszcze jedno. Dobrze rozumiem, że biorąc specjalność mam profil taki sam jak osoba na Ekonomi + dodatkowo specjalność [w sensie wybierając specjalność zyskuję, a nie tracę?].
Twoja decyzja

Po ukończeniu ekonomii ze specjalizacją jesteś ekonomistą w konkretnej specjalizacji, także nie tracisz ;P chodzi o to moim zdaniem, że jeśli ktoś wybiera studia ze specjalizacją to jest wtedy węższy zakres, dotyczy on wtedy specjalizacji jaką się wybierze. no np. ekonomia to już bardzo ogólne

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Nie, w tamtym roku miałam 350 i się nie dostałam. W tym roku poprawiłam maturę
a to teraz się na pewno dostaniesz, powodzenia!

Edytowane przez LittleSeashell
Czas edycji: 2013-07-01 o 17:09
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 17:10   #402
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez LittleSeashell Pokaż wiadomość
Twoja decyzja

Po ukończeniu ekonomii ze specjalizacją jesteś człowiekiem od ekonomii w konkretnej specjalizacji, także nie tracisz ;P chodzi o to moim zdaniem, że jeśli ktoś wybiera studia ze specjalizacją to jest wtedy węższy zakres, dotyczy on wtedy specjalizacji jaką się wybierze. no np. ekonomia to już bardzo ogólne

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------


a to teraz się na pewno dostaniesz, powodzenia!
Dziękuję!

@nemtor, ja nadal stawiam na ekobiznes, jest mało osób, i nie stawiam dlatego, że miałbyś szanse, ale dlatego, że jest tam mniej osób, co za tym idzie- mniej specjalistów w takiej dziedzinie

A ktoś składa na wczesnoszkolną jeszcze?
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:11   #403
nemtor
Raczkowanie
 
Avatar nemtor
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

LittleSeashell,
No bardziej pytałem o to, że będąc ekonomistą z spec. ekobiznesu mam tą wiedzę co normalny ekonomista z dodatkową tematyką, czy jest to głównie skupione na ekobiznesie pomijając wiele ogólnych spraw. Bo jeśli różni się to tylko ilością materiału, to jakoś z większą sobie poradzę Zazwyczaj i tak są przedmioty, których wiele nie trzeba się uczyć, tylko bierze się je na logikę [Amen Geometrii Wykreślnej]

Ephee
niby sprytne podejście. Musiałbym zatem jeszcze doglądnąć innych uczelni jak to z tym jest, bo co z tego, że w ŁDZ na UŁ będzie mało, jak na innej uczelni będzie przesyt :P
nemtor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:15   #404
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nemtor Pokaż wiadomość
Ephee
niby sprytne podejście. Musiałbym zatem jeszcze doglądnąć innych uczelni jak to z tym jest, bo co z tego, że w ŁDZ na UŁ będzie mało, jak na innej uczelni będzie przesyt :P
Ekobiznes jest chyba tylko na Łódzkim
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:15   #405
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Dziękuję!

@nemtor, ja nadal stawiam na ekobiznes, jest mało osób, i nie stawiam dlatego, że miałbyś szanse, ale dlatego, że jest tam mniej osób, co za tym idzie- mniej specjalistów w takiej dziedzinie

A ktoś składa na wczesnoszkolną jeszcze?
ja składam na społeczną w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno- wychowawczej także może spotkamy się na jednym wydziale)
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:17   #406
nemtor
Raczkowanie
 
Avatar nemtor
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Ekobiznes jest chyba tylko na Łódzkim
Oooo, jeśli tak to muszę poważnie to wziąć pod uwagę Tylko skoro tak to czemu tak mało osób składa podania na ten kierunek
nemtor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:19   #407
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nemtor Pokaż wiadomość
Oooo, jeśli tak to muszę poważnie to wziąć pod uwagę Tylko skoro tak to czemu tak mało osób składa podania na ten kierunek
Bo pewnie myślą, że jest beznadziejny. Mówię Ci, że na moim roku było całkiem mało osób, a nieźle sobie radzili I też mówili, że średnio byli zainteresowani, a jednak potem im to przyszło.

@LittleSeashell, fajnie by było! A czemu na taką specjalność? Ja jeszcze złożyłam na opiekuńczo-terapeutyczną.
Edit: Jednak chyba nie składam na opiekuńczo-pedagogiczną, bo można składać tylko na jedną specjalność...?

Edytowane przez Ephee
Czas edycji: 2013-07-01 o 17:23
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:22   #408
nemtor
Raczkowanie
 
Avatar nemtor
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Bo pewnie myślą, że jest beznadziejny. Mówię Ci, że na moim roku było całkiem mało osób, a nieźle sobie radzili I też mówili, że średnio byli zainteresowani, a jednak potem im to przyszło.
No właśnie pewnie myśleli jak ja. Musze sobie to na spokojnie przeanalizować i jak coś to na ten kierunek "wpłacić" Dzięki wielkie
nemtor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:12   #409
Paulinka36544
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Ludzieeee czyli z tego co piszeciee wynika,ze na stronie rekrutacyjnej moge mieć napisane iż opłata nie została wpłacona aż do 3 lipca? I mimo tego bedą mnie brali pod uwage? Ja wysyłałam przelew internetowy wczoraj i nic..
Paulinka36544 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 18:17   #410
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nemtor Pokaż wiadomość
Zatem jeśli już mam wybierać specjalność, to lepiej odrzucić Rynek kapitałowy i ekonomię sektora publicznego?

I jeszcze jedno. Dobrze rozumiem, że biorąc specjalność mam profil taki sam jak osoba na Ekonomi + dodatkowo specjalność [w sensie wybierając specjalność zyskuję, a nie tracę?].
Na tzw. "czystej" ekonomii też będziesz miał specjalność, jednak wybiera się ją w trakcie studiów i utworzenie danej specjalności zależy od liczby chętnych i rocznika. Składając np. na ekobiznes, realizujesz specjalność od I roku, na "czystej" ekonomii dopiero od któregoś z kolei semestru. Jeśli można wierzyć stronie eksoc, to na "czystej" ekonomii masz do wyboru specjalności:
Zaawansowana analiza ekonomiczna i finansowa,
Kierowanie małą i średnią firmą,
Kreowanie kompetencji menedżerskich,
Inwestycje kapitałowe,
Inwestycje i nieruchomości,
Zarządzanie zasobami ludzkimi,
Ekonomika i finansowanie działalności gospodarczej.

Nie studiuję na tym wydziale, ale takie informacje podane są na stronie. Zresztą nie znam żadnego kierunku, na którym nie wybiera się prędzej czy później specjalności

Cytat:
Napisane przez Paulinka36544 Pokaż wiadomość
Ludzieeee czyli z tego co piszeciee wynika,ze na stronie rekrutacyjnej moge mieć napisane iż opłata nie została wpłacona aż do 3 lipca? I mimo tego bedą mnie brali pod uwage? Ja wysyłałam przelew internetowy wczoraj i nic..
Przeczytaj harmonogram, wyświetla się na pierwszej stronie internetowej rekrutacji. Nie przejmuj się, u mnie przelew pojawił się w systemie po 1,5 dnia. Pewnie zależy od banku

Edytowane przez 5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Czas edycji: 2013-07-01 o 18:29
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:19   #411
Azulaya
Zadomowienie
 
Avatar Azulaya
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 920
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Czyli z tego wynika, że to zaświadczenie można od razu załatwić w tym dniu?
To zależy od dobrej woli Pań z okienka i wolnych terminów , no i nie wiem ile trzeba czekać na wyniki badań krwi .
Azulaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:24   #412
nemtor
Raczkowanie
 
Avatar nemtor
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 307
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

[1=5e39f43c776cd63a5691dbe eeb4c12a7b21f7a21_63e1948 2c3766;41588591]Na tzw. "czystej" ekonomii też będziesz miał specjalność, jednak wybiera się ją w trakcie studiów i utworzenie danej specjalności zależy od liczby chętnych i rocznika. Składając np. na ekobiznes, realizujesz specjalność od I roku, na "czystej" ekonomii dopiero od któregoś z kolei semestru. Jeśli można wierzyć stronie eksoc, to na "czystej" ekonomii masz do wyboru specjalności:
Zaawansowana analiza ekonomiczna i finansowa,
Kierowanie małą i średnią firmą,
Kreowanie kompetencji menedżerskich,
Inwestycje kapitałowe,
Inwestycje i nieruchomości,
Zarządzanie zasobami ludzkimi,
Ekonomika i finansowanie działalności gospodarczej.

Nie studiuję na tym wydziale, ale takie informacje podane są na stronie. Zresztą nie znam żadnego kierunku, na którym nie wybiera się prędzej czy później specjalności [/QUOTE]

O to mi dokładnie chodzi O taką formę specjalizacji wybieranej dopiero po roku. Wielkie dzięki. Dowiem się na ten i ten temat, ale skoro można czystą ekonomię i potem wybrać specjalizację to chyba tak wybiorę

Też nie znam, ale tutaj wszystko dziwne względem innych uczelni
nemtor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:47   #413
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez nemtor Pokaż wiadomość
Generalnie jeśli Ekonomia wyjdzie mi w miare prosto, to na drugim roku mam zamiar zaocznie dorzucić budownictwo, a w tym roku dorzucę na weekendy chyba kurs w GROMie. Przy dobrych wiatrach miałbym dość szeroki wybór po studiach. Ale na dzień dziejszy głównym planem jest Ekonomia, a o tymtym pomyślę dopiero w trakcie. Kwestia czy wybierać ekonomię z specjalnością, czy bez. Mam 2 dni na przemyślenie i nadal się zastnawiam. Jak tak patrzę to na specjalnościach jest o wiele mniej chętnych [statystyki].
Budownictwo to lipa na obecne realia rynkowe - nie polecam.

Zamiast ekonomii dałbym "informatyka i ekonometria" - o wiele bardziej konkretny kierunek, próg to 130 pkt. ale jest to próg fikcyjny - bo nie ma aż tylu chętnych.
Samo IiE na UŁ jest podobno najlepsze w kraju, więc może być trochę hardcorowo. :P

W sumie ile tych punktów masz?
Na emaila podali mi, że na AG jest "minimalnie 280 pkt.".

Ej w sumie jak to jest z tymi kryteriami, liczyłem z koleżanką i jej wyszło dokładnie 369.
Liczyliśmy tak jak jest napisane:

angielski x4
matematyka x1
matematyka x0,5

dobrze?
Gdzieś tu pisaliście, że nie można dać tego samego 2 razy.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:49   #414
Azulaya
Zadomowienie
 
Avatar Azulaya
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 920
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Tak , nie można 2 razy tego samego przedmiotu.
Azulaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:52   #415
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Bo pewnie myślą, że jest beznadziejny. Mówię Ci, że na moim roku było całkiem mało osób, a nieźle sobie radzili I też mówili, że średnio byli zainteresowani, a jednak potem im to przyszło.

@LittleSeashell, fajnie by było! A czemu na taką specjalność? Ja jeszcze złożyłam na opiekuńczo-terapeutyczną.
Edit: Jednak chyba nie składam na opiekuńczo-pedagogiczną, bo można składać tylko na jedną specjalność...?
Tak, można składać niestety tylko na jedną specjalizację : (
Czemu? Nie wiem, zawsze marzyłam o wczesnoszkolnej, ale się nie dostanę. Po tej specjalizacji, którą sobie wybrałam mogę być pedagogiem szkolnym, pracować w domu dziecka czy w domu pomocy społecznej. Po skoczeniu tych studiów idę na podyplomowe z wczesnoszkolnej Już mam malutki plan ułożony Zobaczymy jak się potoczy

Edytowane przez LittleSeashell
Czas edycji: 2013-07-01 o 18:53
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:55   #416
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Myślicie ze mam szanse dostać się na pedagogikę albo logopedie z audiologią z 260 punktami?
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:58   #417
Azulaya
Zadomowienie
 
Avatar Azulaya
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 920
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Na logopedię jest 332 chętnych na 120 miejsc to pewnie bd wysoki próg.
Azulaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 18:59   #418
LittleSeashell
Raczkowanie
 
Avatar LittleSeashell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 95
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Myślicie ze mam szanse dostać się na pedagogikę albo logopedie z audiologią z 260 punktami?
zależy na jaką pedagogikę, jaka specjalizacja Cię interesuje?
LittleSeashell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 19:01   #419
Klaudyneczka
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyneczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 79
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez LittleSeashell Pokaż wiadomość
zależy na jaką pedagogikę, jaka specjalizacja Cię interesuje?
Chciałam na wczesnoszkolną, ale jak zaczełam czytać tu na forum że powyżej 300 trzeba mieć to zastanawiam się czy nie zmienić w takim razie na coś innego i czy wg na jakąkolwiek się dostane.
Klaudyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 19:02   #420
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Odp: Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Klaudyneczka Pokaż wiadomość
Myślicie ze mam szanse dostać się na pedagogikę albo logopedie z audiologią z 260 punktami?
O logopedii decyduje rozmowa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 16:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.