Grudniowe Mamusie 2014 cz. I - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 08:57   #391
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

U Nas noc ciężka i płaczliwa ale obie dolne jedynki juz na wierzchu wiec poki co juz z górki będzie
Ja mam bujaczek taki starszy z fisher prica do 15 kg nie dawni wymieniłam z mojej ukochanej hustawki ale do niej była juz za długa i mi wypadła :/
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 15:08   #392
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

A my jesteśmy strasznie senne dzisiaj. Zazdroszczę zębów. Ja to mam jeszcze przed sobą i zapowiada się, że pójdą wszystkie na raz.
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 19:02   #393
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

moja wczoraj też coś poplakała, zasneła po 20 i zbudziła się z takim strasznym płaczem przed 22, nie wiedziałam co się dzieje bo też już zasnełam, tak sie wystarszyłam..ale utuliłam i już było dobrze...

Ruda zarąbisty jest ten leżaczek, na początku też się czaiłam na niego, no a teraz to nie opłaca mi sie tyle kasy dawać za leżaczek bo Zuzka już coraz mniej zainteresowana taką formą spędzania czasu, musi byc ciągle w ruchu musze poszukać czegoś niedrogiego bo też jak tylko będzie już ładne siedzieć to do krzesełka ją przerzuce czas sie zacząć też za jakimś rozglądać..
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 19:12   #394
RudaToJa
Raczkowanie
 
Avatar RudaToJa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 136
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez wmgnieniuoka Pokaż wiadomość
moja wczoraj też coś poplakała, zasneła po 20 i zbudziła się z takim strasznym płaczem przed 22, nie wiedziałam co się dzieje bo też już zasnełam, tak sie wystarszyłam..ale utuliłam i już było dobrze...

Ruda zarąbisty jest ten leżaczek, na początku też się czaiłam na niego, no a teraz to nie opłaca mi sie tyle kasy dawać za leżaczek bo Zuzka już coraz mniej zainteresowana taką formą spędzania czasu, musi byc ciągle w ruchu musze poszukać czegoś niedrogiego bo też jak tylko będzie już ładne siedzieć to do krzesełka ją przerzuce czas sie zacząć też za jakimś rozglądać..
Może coś jej się przyśniło?
No leżaczek fajny,córcia lubiła w nim leżeć,ciągać zabawki i obserwować światełka. Teraz ma już trochę mało miejsca i woli się wyciągnąć na macie ale posłuży nam właśnie jako krzesełko do karmienia dopóki Lila nie zacznie ładnie siedzieć.

A tak wogóle to mała zaczęła dziś się podciągać do siadania

Oglądacie debatę?
RudaToJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 19:52   #395
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez RudaToJa Pokaż wiadomość
Może coś jej się przyśniło?
No leżaczek fajny,córcia lubiła w nim leżeć,ciągać zabawki i obserwować światełka. Teraz ma już trochę mało miejsca i woli się wyciągnąć na macie ale posłuży nam właśnie jako krzesełko do karmienia dopóki Lila nie zacznie ładnie siedzieć.

A tak wogóle to mała zaczęła dziś się podciągać do siadania

Oglądacie debatę?
Obejrzałam 10 minut. Nie mogłam ich słuchać.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 08:47   #396
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

też tak właśnie myślę, że coś jej się przyśniło..

brawo dla córcy !
ja debate przespałam..ale jak słyszę dziś to wiem, że niewiele straciłam..

jak dzis u Was nocki ?
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 09:25   #397
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Hej,nie oglądałam debaty, bo moje dziecko zwykle od 20 już śpi,a wczoraj dopiero o22 poszedł spać, a o 22:40 obudziła się z krzykiem i musiałam wziąć do łóżka i nakarmić. I praktycznie co godzinę się budziłam i karmiłam. W ogóle od trzech dni jest problem ze spaniem...

Ruda- gratulacje jeszcze chwila i sama będzie siedzieć

Co do jedzenia, mój ostatnio też więcej jak 90ml nie zje, z piersi to samo, za to częściej je i w nocy nadrabia, kiedyś to na noc zjadał 120-150ml a teraz ledwie 60ml zje

Jeannie mojemu czapki jak jest ciepło to w ogóle nie zakładam, zwłaszcza w gondoli bo nie chce aby się spocił. Jeśli noszę go po podwórku i wieje lub jest ostre słońce to kapelusz albo chustkę zakładam. Ostatnio jak było chłodniej i wiało to miał kaptur od bluzy na głowie.
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 14:05   #398
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

u nas noc tez taka sobie, wlasnie zaczął budzic sie z takim przerazliwym płaczem :/, niestety zadnego ząbka nie widac, no ale czekamy dalej....ale za to dzisiaj w ciagu dnia na spacerze i potem w domu w wozku pospał raz 2h15min wow!!!!!!!!!! byłam szczesliwa...

mój rowniez zrobił postęp bo jak lezy na macie to podnosi sie na rączkach do góry a wczesniej pływał i pływał tylko :P

co do czapeczki to znalazlam fajna w 5.10.15 i jest wporzadku, duzo znajomych mowilo ze ich dzieci miały zapalenie ucha itp wiec poki co zakladam
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 14:58   #399
RudaToJa
Raczkowanie
 
Avatar RudaToJa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 136
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Uff, Lila ucięła sobie 3-godzinną drzemkę a mama skopała ogródek i posadziła dla niej pyszne warzywka. A teraz zamiast bawić się z córką to padam na cyce...
Wogóle ciężki dziś dzień,goście na weekend plus nieprzespane nocki to dla mnie mieszanka wybuchowa,ledwo patrzę na oczy i czekam tylko aż mąż wróci z pracy i zajmie się małą a ja się zdrzemnę

A debata to faktycznie żenada,zamiast merytorycznej dyskusji zrobili wylewanie pomyj na siebie nawzajem. Żal było oglądać.

Moja córka gada ostatnio jak najęta. Ale tylko jak ma palce w paszczy,nie wiem o co kaman


U nas dziś nocka spokojna,jedzenie co 2 godzinki i dalej spać. Szkoda tylko że dzień zaczęłyśmy już o 6.00
RudaToJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 15:32   #400
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Ruda zazdroszczę ogródka !
mojej też najlepiej gada się jak wepcha sobie łapki albo zabawke jakąś do pyszczka.. i przez sen gada..
oo drzemka, marzenie moja to dziś mały diabełek, zły dzień ma dziś..
ide, może w końcu zaśnie
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 19:49   #401
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez wmgnieniuoka Pokaż wiadomość
Ruda a jaki masz bujaczek ? i reszta dziewczyn ??
Cytat:
Napisane przez RudaToJa Pokaż wiadomość

wmgnieniuoka ja mam bujaczek TinyLove
http://www.tinylove.com.pl/index.php...iny-love-18kg#
Ja też mam Tiny love. Mały go uwielbia a my z tz uważamy że to był jeden z najlepszych zakupów dla dziecka.




Cytat:
Napisane przez RudaToJa Pokaż wiadomość
Oglądacie debatę?
Oglądaliśmy mały akurat spał a my chcieliśmy wiedzieć co mają do powiedzenia
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-18, 19:55   #402
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

moj tez mial dzisiaj zly dzien mysle ze to zabki..bo przed snem posmarowalam mascia dziąska to zaczął jesc jak szalony- wypił az 260ml!!!!! i teraz spokojnie spi , a ja padam i mam nadzieje na spokojna noc

a te lezaczki sliczne, ja mam zwylkly i np jak czesze sie w lazience lub maluje to maly w nim siedzi i mnie obserwuje oraz korzystam z niego przy karmieniu poki co
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 07:59   #403
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

stało się, córa ugryzła mnie wczoraj w cyca! aż dwa razy..ała ;( a jaki miała ubaw przy tym..

Jeannie_jk jak najbardziej mogą być to ząbki, jak noc minęła ?
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 08:36   #404
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Wmgnieniuoka współczuje Mila jeszcze łagodnie sie obchodzi ze mną ale to pewnie do czasu
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 10:43   #405
RudaToJa
Raczkowanie
 
Avatar RudaToJa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 136
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez wmgnieniuoka Pokaż wiadomość
Ruda zazdroszczę ogródka
Na razie nie ma czego zazdrościć bo to moje pierwsze podejście do sadzenia warzyw i nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Ale lubie sobie tak grzebać i traktuję to jak relax.
Póki co w mojej świeżo skopanej ziemi kot sąsiadów zrobił sobie kuwetę


Cytat:
Napisane przez Jeannie_jk Pokaż wiadomość
moj tez mial dzisiaj zly dzien mysle ze to zabki..bo przed snem posmarowalam mascia dziąska to zaczął jesc jak szalony- wypił az 260ml!!!!! i teraz spokojnie spi , a ja padam i mam nadzieje na spokojna noc

Ooo,widzę że kolejny kasownik na wątku się szykuje


Cytat:
Napisane przez wmgnieniuoka Pokaż wiadomość
stało się, córa ugryzła mnie wczoraj w cyca! aż dwa razy..ała ;( a jaki miała ubaw przy tym..
Właśnie miałam pytać jak wasze piersi znoszą bliskie spotkanie z ząbkami Współczuję.
Moja też czasem robi mi żelka z sutka, ściska dziąsełkami i ciąąągnieee! Nawet nie chcę sobie wyobrażać co to będzie jak jej ząbki wyjdą


Wczoraj próbowalam dać małej mm z butelki na noc żeby sprawdzić czy wypije. Oczywiście protest i ryk
Muszę coś wymyślić bo szykuje mi się kilka imprez a poza tym chciałabym ją czasem zostawić z tatą na dłużej a nie dam rady odciągać tyle żeby jej starczyło na 2-3 posiłki. Na razie podsunęłam jej dziś moje mleczko ale z butelki,początkowo pluła ale jak załapała że to nie mm tylko mamusiowe to wciągnęła 50ml. Czyli problem nie jest w piciu z butelki tylko w smaku mleka. Wymyśliłam że dam jej przez kilka dni mm na łyżeczce i spróbuję przyzwyczaić do smaku a potem ponowimy próbę z butelką,jak myślicie?
RudaToJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 11:15   #406
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Na fb jedna z bardziej doświadczonych mam pisała ze dzieci ktore były na piersi cześciej dają sie przekonać do mm bebiko niz innych
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 12:37   #407
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

u nas noc o dziwo super przez sen dokarmiłam o 22:30 bo akurat kładłam się spać, potem o 3:30 i 6 pobudka, wiec w porównianiu z nocą wcześniejszą to jestem zadowolona, no i humor od rana nie ten co wczoraj usmiech od ucha do ucha i tylko przed snem marudzi. pozatym bylismy juz na jednym spacerku i jak pogod sie utrzyma, bo jest cudnie to wyjdziemy jeszcze po obiadku
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 16:30   #408
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

a u nas dziś pogoda do niczego, niby ciepło ale co z tego jak po raz kolejny pada dziś deszcz, tak wiec gnijemy dziś z małą w domu aż mi źle bo nie cierpię tego..licze na to, że jutro sie rozpogodzi.

no, moja właśnie wcześniej też sie tak w żelka z cycem bawiła, a teraz w gryzaka..oczywiście dziś też musiała mnie ugryźć..
a z tym mlekiem to może spróbuj faktycznie najpierw łyżeczka bo jak mówisz , że Twoje z butli wypiła... albo może inne mleko ?

Jeannie_jk, Inka jak u Was idzie rozszerzanie ? co już wcinają Wasze maluchy ?
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 17:51   #409
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Jadła juz marchewka,ziemniak,dynia, jabłko,brokuł,banan,brzos kwinia. Wczoraj kupiłam kaszkę ale jeszcze nie dałam bo straszna maruda dzisiaj z niej
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 18:32   #410
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Inka jaką masz kaszke ? a gluten kiedy będziesz podawać małej ?
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:36   #411
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Poki co kupiłam nestle bezglutenową,gluten chce zacząć wprowadzać po skończonym 6 miesiącu
A jak u Was idzie ?
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 18:50   #412
RudaToJa
Raczkowanie
 
Avatar RudaToJa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 136
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Na fb jedna z bardziej doświadczonych mam pisała ze dzieci ktore były na piersi cześciej dają sie przekonać do mm bebiko niz innych
Dzięki Inka,na razie kupiłam Enfamil bo mała piła go już kiedyś i myślałam że dzięki temu przejdzie łatwiej ale nic z tego. Jeśli nie uda się podpucha z łyżeczką to spróbuję Bebiko. Na razie pomemłała to co jej dałam,zrobiła kwaśną minkę ale trochę zjadła bo chyba zaintrygowało ją jedzenie z łyżeczki
A jak tam Mila,jeszcze skok trwa czy po prostu gorszy dzień?


My jeszcze nie rozszerzamy diety ale jestem ciekawa jak zamierzacie wprowadzać gluten?
RudaToJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:00   #413
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Jadła juz marchewka,ziemniak,dynia, jabłko,brokuł,banan,brzos kwinia. Wczoraj kupiłam kaszkę ale jeszcze nie dałam bo straszna maruda dzisiaj z niej
Moja od paru dni maruda. A wieczorami to nie poznaje Jej.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:01   #414
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

u nas w sumie dalej to samo : marchew, dynia, marchew z ziemniaczkami, dynia z ziemniaczkami, jabłko, jablko z marchewką, jablko z morelą, zupka jarzynowa!...brokuły nie smakowaly jako jedyne, myślalam ze zwymiotuje bo taka mine zrobil :P...kaszke podajemy bezglutenową mleczno-ryżowa z jabłkiem i wcina w zależnosci od dnia, ale za kazdym razem nie wazne co by nie jadl to pierwsza łyzeczka=krzywienie
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 20:15   #415
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Mój już jadł kleik ryżowy, marchewka, dynia, brokuł(nie pasował),gruszka, marchewka z ziemniaczkiem
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 05:48   #416
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

hello my od 5:45 nie spimy, znaczy teraz Antos połozyl sie na drzemke ale mamusi sie spac juz odechciało :P..noc bez zmian, wstał o 23:30 i 3:30 wiec nienajgorzej...ciekawe kiedy dojdziemy do jednego karmienia...u bratowej mały zaczął wiecej przesypiac na mleku 2, bo było bardziej sycące niz 1...a planuje tez zakupic nosidełko ergonomiczne czy któraś z was tez o nim myslala?
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 06:53   #417
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
Moja od paru dni maruda. A wieczorami to nie poznaje Jej.
moja tak samo, maruda, nerwus i płaczek okropny...ani chwili sama nie spedzi... oczywiście obstawiam skok, mam nadzieje, że słusznie...

Inka Zuzka jeszcze tylko na cycu,poczekam jeszcze te nieco ponad dwa tygodnie
a z glutenem jeszcze dokładnie nie wiem jak zrobić by było dobrze, jutro ide z Zuzka do lekarza to od razu popytam conieco

noc u nas masakra ale wierze, że córcia zlituje się jeszcze nad matką

ja o nosidle raczej nie myślę, próbowałam z chusta i niestety mimio tego, że młoda uwielbia być noszona to chusta jej nie pasowała, nie lubi skrępowania.
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:32   #418
RudaToJa
Raczkowanie
 
Avatar RudaToJa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 136
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Moja córa obudziła się dziś rześka i wyspana o godzinie...1.30! Ciemno jak w d..pie a ona sobie gada i kopie kołderkę a jak zobaczyła mamę to uśmiech od ucha do ucha,nosz....

Mamie nie było do śmiechu. Na szczęście po pół godzinie udało mi się ją uspać i wstała znów o 3.30 i o 5.00 już znowu wyspana. Boższ.... kiedy ja się wyśpię?

Teraz zgredek odsypia na spacerku a mama zombi chetnie by się położyła obok w wózeczku

A właśnie wmgnieniuoka jak tam twoje mierzenie dystansu na spacerach? Przetestowałaś aplikacje?

Widzę że wasze szkraby już nieźle wciągają warzywka!

Moja dziś pogardziła odciągniętym mlekiem,nie lubi butli
RudaToJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:39   #419
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

A mnie dziś przywitała alergia na groszek cukrowy. Byłam u lekarza (nie swojego co prawda) jeszcze z potówkami i stwierdziła, że mała ma alergię i mam odstawić wszystko i wprowadzać od nowa -po co wszystko, nie wiem, no ale niech i będzie.
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:37   #420
wmgnieniuoka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 217
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. I

Cytat:
Napisane przez RudaToJa Pokaż wiadomość
Moja córa obudziła się dziś rześka i wyspana o godzinie...1.30! Ciemno jak w d..pie a ona sobie gada i kopie kołderkę a jak zobaczyła mamę to uśmiech od ucha do ucha,nosz....

Mamie nie było do śmiechu. Na szczęście po pół godzinie udało mi się ją uspać i wstała znów o 3.30 i o 5.00 już znowu wyspana. Boższ.... kiedy ja się wyśpię?rosi:

Teraz zgredek odsypia na spacerku a mama zombi chetnie by się położyła obok w wózeczku

A właśnie wmgnieniuoka jak tam twoje mierzenie dystansu na spacerach? Przetestowałaś aplikacje?

Widzę że wasze szkraby już nieźle wciągają warzywka!

Moja dziś pogardziła odciągniętym mlekiem,nie lubi butli
moja podobny numer dziś mi zrobiła, obudziła się z uśmiechem o 23.54, pogadała, walnęła kupke i spać nie chciała po ponad godzinie jakoś zasneła ale żeby nie było za dobrze jeszcze kilka pobudek do rana było

mierze, przetestowałam dwie apki i bardzo podobnie pokazywaly dystans, zostawilam sobie WalkLogger, w 2h spaceru robie ok 4, 5 km. nie wiem czy to dużo czy nie.
w ogole z moją to się ostatnio nie da wyjść na spacer, dziś po ok 30 minutach zamiast zasnąć to wrzask okropny, bieglam do domu na sygnale, przedwczoraj podobnie... z reguły w takich sytuacjach wystarczyło obrócić małą na brzuszek i po chwili zasypiała tak a teraz...

Ringo odstawiasz wszystko skoro jesteś pewna, że to ten groszek ?

ale pogoda do d.py
wmgnieniuoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-16 19:37:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.