20+ cz. II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 09:08   #4171
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ano nie ma, też mamy ten nieszczęsny piecyk w łazience i powiem, że za każdym razem myślę czy czasem sie coś nie ulatnia

sweet mi on kiedyś zwyczajnie "wybuchł" dolna klapa odleciała, cieszyłam się wtey że się nie kąpałam, bo byłoby ała!

ojj mam nadzieję, że tym roku drania wymienię
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:09   #4172
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: 20+ cz. II

hihih a widzisz mój Tż jest Kochany powiedziałam że jesteś na maxa maniaczką i że choć kawałek żeby Ci dał jak sie tylko będziemy widzieć bo wiesz on nikomu oprócz mnie nie daje ale dla Ciebie zrobi wyjątek bo już mu opowiadałam o Tobie i poprosiłam ładnie

hihi juz sie nie mogę doczekac spotkanka to może jeszcze ktoś di nas dołączy lalalaalalalalala....

kurdeu mnie to samo z tym junkersem masakra !! też bucha na pół mieszkania wszyscy jak odkręcają wodę to uciekają
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:14   #4173
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
hihih a widzisz mój Tż jest Kochany powiedziałam że jesteś na maxa maniaczką i że choć kawałek żeby Ci dał jak sie tylko będziemy widzieć bo wiesz on nikomu oprócz mnie nie daje ale dla Ciebie zrobi wyjątek bo już mu opowiadałam o Tobie i poprosiłam ładnie

hihi juz sie nie mogę doczekac spotkanka to może jeszcze ktoś di nas dołączy lalalaalalalalala....

kurdeu mnie to samo z tym junkersem masakra !! też bucha na pół mieszkania wszyscy jak odkręcają wodę to uciekają
sory karaa ale uśmiałam się, bo u mnie to podobnie wygląda, a szczególnie jak mój TŻ to odkręca ja już się przyzwyaczaiłam


karaa ty szajbo, nawet nie wiesz, jak mi teraz jest dobrze na sercu, czasami mam wrażenie, że zupełnie mi obcy ludzie, są bardziej bezinteresowni, niż własna rodzina, to miłe z waszej strony i obiecuję, że jakoś się odwdzięczę, ha nawet wiem jak, jak kupie sobie swoją własną to zaraz po moim TŻcie będziesz kolejną osobą która poprowadzi beemkę!

naprawdę czuję się bardzo zobowiązana i niesamowicie szczęśliwa
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:17   #4174
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: 20+ cz. II

Kochana przestań co to jest hihihi dla Ciebie wszystko hihih no czekamy na zakup Twojej już mu mówiłam że też chce kupić

hihih z moim Tż to samo ucieka na koniec kuchni hahaha a ja non stop sie śmieje hihi a on do mnie ze jak mi spali rzęsy to nie beede sie śmiała eee tam nic sie nie stanie ale wymienic trzeba będzie
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:23   #4175
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

mi naszczęście jeszcze nic nie wybuchło, chyba bym zawału dostała a Ka.si to bawi nie no dobra jesteś, wiecznie uhahana
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:23   #4176
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
Kochana przestań co to jest hihihi dla Ciebie wszystko hihih no czekamy na zakup Twojej już mu mówiłam że też chce kupić

hihih z moim Tż to samo ucieka na koniec kuchni hahaha a ja non stop sie śmieje hihi a on do mnie ze jak mi spali rzęsy to nie beede sie śmiała eee tam nic sie nie stanie ale wymienic trzeba będzie
no dokładnie, to są niezapomniane wrażenia!

i najbardziej się cieszę, że jak już bede miała ten aparat to napstryyykam duużo fot z naszego spotkania jjejejejejejeeee będzie się działo

tak więc karaa ja już mam kolejne postanowienie noworoczne - change piecyk
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:26   #4177
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: 20+ cz. II

no dziewczyny pytacie o ktośka
a więc wytańcowałam się z ktośkiem, ale nie tylko z innymi kolegami też
ja już bez tańców wprost żyć nie mogę, salsa is my life
kocham to
ale ból mięśni- czuję że się poruszałam trochę oj oj
a w środę halloweenowa salsoteka, ciekawe czy te młode ciasteczko będzie..;d
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 09:27   #4178
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
mi naszczęście jeszcze nic nie wybuchło, chyba bym zawału dostała a Ka.si to bawi nie no dobra jesteś, wiecznie uhahana


babko nie żebym się z czegoś nabijała, tylko rozśmieszyło mnie kary określenie, że wszyscy uciekają jak się wodę odkręca. hehehee

aaa sam piecyk to poważna sprawa
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:30   #4179
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
babko nie żebym się z czegoś nabijała, tylko rozśmieszyło mnie kary określenie, że wszyscy uciekają jak się wodę odkręca. hehehee

aaa sam piecyk to poważna sprawa
mi nie chodzi o nabijanie ale o to, że Ty we wszystkim znajdziesz jakieś pozytywy i we wszystkim znajdziesz coś co mogłoby poprawić Ci humor.
Czy Ty kiedyś się tak naprawdę smucisz?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:30   #4180
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
no dziewczyny pytacie o ktośka
a więc wytańcowałam się z ktośkiem, ale nie tylko z innymi kolegami też
ja już bez tańców wprost żyć nie mogę, salsa is my life
kocham to
ale ból mięśni- czuję że się poruszałam trochę oj oj
a w środę halloweenowa salsoteka, ciekawe czy te młode ciasteczko będzie..;d

uu lalalala oreganko ja juz dawno na salsie nie była, bo u nas zazwyczaj w czwartki jest taaaki tłum, że nawet ledwo stać można,a co dopiero ruszać. ale we wrocławiu jest fajny klub JAZDA, tam salsy odchodzą, aaa jakie salsMeny przychodzą
hehehe młode ciacho powiadasz, wRRRRRrrrrrr
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:32   #4181
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: 20+ cz. II

oreganko no no hihi Ty to masz siły non stop imprezki i zabawa jej ale Ci zazdroszcze ja przychodze i padam hihhihi
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 09:34   #4182
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
mi nie chodzi o nabijanie ale o to, że Ty we wszystkim znajdziesz jakieś pozytywy i we wszystkim znajdziesz coś co mogłoby poprawić Ci humor.
Czy Ty kiedyś się tak naprawdę smucisz?

smucę się kiedy myślę o mich chrześniakach i siostrze. ale to delikatny temat.

i smuce sie teraz, boooo juz bym chciala święta i spotkanie z karą aaa to jeszcze około 56 dni uuuuuuuuuuu

nauczyłam się żyć z mottem " życie łatwiej znieść z uśmiechem na twarzy "
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:34   #4183
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
oreganko no no hihi Ty to masz siły non stop imprezki i zabawa jej ale Ci zazdroszcze ja przychodze i padam hihhihi
też podziwiam Oregankę

Z tym sklepem, to nie sądze aby ludzie od razu się na to rzucili... Większość rzeczy jeszcze jest. Ale trochę się niepokoję. Dostawa będzie, ale... Ech, nie wiem kiedy, nawet tych 14 dni nie mogę zagwarantować.

Narazie moze nie bede panikować. Mam inne problemy .

Dziewczyny, podpowiedzcie mi... Co może sprawić, że poczujecie, że sklep w ktorym robicie zakupy dba o klientów.
Chcę wprowadzić kilka nowych zasad w naszych sklepach, które sprawią, że klienci jeszcze milej będą o nas myśleć .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:39   #4184
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
kliknijcie sobie w te literki boo w tym stnie to one niczym sie nie różnią


Navi SMACZNEGO! mi tez przynies coś dobrego !
hahaha dobre są

dzieki! wlasnie pałaszuję serek wiejski+pietruszka+pomido rek i pol bulki z pestkami dyni (kocham je ) z szyneczką
a dla Ciebie moge miec.. hmmm... nic slodkiego nie kupilam

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ano nie ma, też mamy ten nieszczęsny piecyk w łazience i powiem, że za każdym razem myślę czy czasem sie coś nie ulatnia
ja tez takiego złoma mialam, ale mama wymienila.
zaplacila nie powiem ile
ale teraz jest lepiej i nie placi sie takich bajonskich sum.. no i bezpieczniej sie czuje pod prysznicem
moze tata by Cie wspomogl pod choinke?


Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
no dokładnie, to są niezapomniane wrażenia!

i najbardziej się cieszę, że jak już bede miała ten aparat to napstryyykam duużo fot z naszego spotkania jjejejejejejeeee będzie się działo


Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
no dziewczyny pytacie o ktośka
a więc wytańcowałam się z ktośkiem, ale nie tylko z innymi kolegami też
ja już bez tańców wprost żyć nie mogę, salsa is my life
kocham to
ale ból mięśni- czuję że się poruszałam trochę oj oj
a w środę halloweenowa salsoteka, ciekawe czy te młode ciasteczko będzie..;d
hehe tu z ktoskiem, tu z kolegami, tu mlode ciasteczko, szaleje ta kobieta!
i dobrze

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
i smuce sie teraz, boooo juz bym chciala święta i spotkanie z karą aaa to jeszcze około 56 dni uuuuuuuuuuu

nauczyłam się żyć z mottem " życie łatwiej znieść z uśmiechem na twarzy "
karaa ona na Ciebie czeka jak na gwiazdke z nieba
a motto bardzo sluszne
mi sie podoba to z mojego podpisu dlatego je tam mam
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:39   #4185
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: 20+ cz. II

ka.si minie nam szybko zobaczysz hihi mnie po prostu wir pochłania co chwila coś co chwila gdzieś hihih non stop cos z Tż robimy, idziemy, jeździmy ... i już listopada masakra czas zapierdziela jak talalala.. a powiedz będziesz ze swoim TŻ ??

ines hm... dla mnie to najlepiej jak widze że kobietka która sprzedaja jest ubrana w ciuszki z tego sklepu wtedy wiem że są ok i jak wyglądają odraża mnie atak w sklepach czy w czymś pomóc i już koniec łazi co chwila i sie opytuje a może rozmiarek poszukać i takie tam eh... może po prosty wesołe , miłe atmosfera iii można kupować


navi własnie co z okularkami kupiłaś ?? pokazuj
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:41   #4186
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
też podziwiam Oregankę

Z tym sklepem, to nie sądze aby ludzie od razu się na to rzucili... Większość rzeczy jeszcze jest. Ale trochę się niepokoję. Dostawa będzie, ale... Ech, nie wiem kiedy, nawet tych 14 dni nie mogę zagwarantować.

Narazie moze nie bede panikować. Mam inne problemy .

Dziewczyny, podpowiedzcie mi... Co może sprawić, że poczujecie, że sklep w ktorym robicie zakupy dba o klientów.
Chcę wprowadzić kilka nowych zasad w naszych sklepach, które sprawią, że klienci jeszcze milej będą o nas myśleć .
może inaczej, powiem Ci co lubię w sklepach:
- nie lubię jak sprzedawczynie się narzucają i łażą za Tobą wszędzie próbując wszystko wcisąć
- muszą być miłe i przyjacielskie (tak jak Ka.si)

a wiesz czego nie lubię w sklepach? tego sztucznego światła od którego oczy bolą
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:41   #4187
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

karaa co piszesz w tej samej sekundzie co ja?? ładnie to sie tak starszym wcinac w słowo?

ale one przeciez nie beda ganialy w sklepie po bieliznie, chociaz na pewno niektorych by to nie zmartwilo, wrecz przeciwnie

Ines, zastanowie sie i Ci napiszę

edit:
no i nastepna sie wcina..

zdecydowanie zgadzam sie z tą natretnoscią, po prostu masakra. mi kazali tak podchodzic do klienta, on wchodzi a Ty sie na niego mialas rzucac, koszmar!! widzialam te miny na ich twarzach
a swiatlo.. nic sie nie poradzi, ale faktycznie nie jest przyjemne. szczegolnie jak sie w nim zyje caly dzien.
mi sie od niego koszmarnie cera tez pogorszyla.. i od braku tlenu przez 10h. mielismy strasznie ostre swiatlo w sklepie i dosc ciepło. ogolnie masakra
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:42   #4188
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podpowiedzcie mi... Co może sprawić, że poczujecie, że sklep w ktorym robicie zakupy dba o klientów.
Chcę wprowadzić kilka nowych zasad w naszych sklepach, które sprawią, że klienci jeszcze milej będą o nas myśleć .

hmmm... w sumie to pyt jak najbardziej też do mnie, szczerze nigdy się nad tym nie zastanawiałam, tylko zawsze głośno mówiłam swoim pracownikom, że mają traktować klientów w sposób jak one by chciałby być potraktowane.

raz klient się milo zaskoczył, bo zależało mu na maxa na kurtce, więc wzięłam od niego nr tel i powiedziałam, że to może potrwać nawet do 2 tyg, jaka radość była (przez tel) kiedy zadzwoniłam do niego i poinf go o kurtce która czeka na niego, bo on już myślał, że nie ma na co liczyć i powiedział, że naprawde dbamy o klienta to taka jedna z wielu sytuacja.
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:43   #4189
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: 20+ cz. II

hihihih ok hihi nie wiedziałam że sama bielizna ale co może ... nie lepiej nie bo wtedy faceci oczy nie bedą odrywać hihihihih masakra


bosssiee ale mi sie nudzi mój porgram do wpisywania nie działa i siedzę i czekam na zbawienie hihih

ka.si super że oddzwaniasz ja też często zosstawiam swój nr żeby ktośoddzwonił najczęściej z butami bo mam problema z taką ogrrrrooommną sztopką
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 09:50   #4190
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
hahaha dobre są

dzieki! wlasnie pałaszuję serek wiejski+pietruszka+pomido rek i pol bulki z pestkami dyni (kocham je ) z szyneczką
a dla Ciebie moge miec.. hmmm... nic slodkiego nie kupilam



ja tez takiego złoma mialam, ale mama wymienila.
zaplacila nie powiem ile
ale teraz jest lepiej i nie placi sie takich bajonskich sum.. no i bezpieczniej sie czuje pod prysznicem
moze tata by Cie wspomogl pod choinke?



*karaa ona na Ciebie czeka jak na gwiazdke z nieba
a motto bardzo sluszne
mi sie podoba to z mojego podpisu dlatego je tam mam
hehehe z tym słodkim to tak nie do końca, ale ostatnio na maxa mnie ciągnie, bo okres nienawem, juz w sumie miał być tylko w tabletkach mi się pomieszło
wiesz, jakoś tak mi głupio prosić od taty kase, on zazwyczaj sam daje z dobrej woli

*Naviiiiiiiiiiiiiiiii tak własnie!.i karaa weź to sobie do serca !

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
ka.si minie nam szybko zobaczysz hihi mnie po prostu wir pochłania co chwila coś co chwila gdzieś hihih non stop cos z Tż robimy, idziemy, jeździmy ... i już listopada masakra czas zapierdziela jak talalala.. a powiedz będziesz ze swoim TŻ ??
bede sama, samiusieńka, bo od tżta rodzice z niemiec zjeźdzają,a oni tak 3 x do roku są w PL, więc jade samaaaa --- ale to dobrze wiesz

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
może inaczej, powiem Ci co lubię w sklepach:
- nie lubię jak sprzedawczynie się narzucają i łażą za Tobą wszędzie próbując wszystko wcisąć
- muszą być miłe i przyjacielskie (tak jak Ka.si)

a wiesz czego nie lubię w sklepach? tego sztucznego światła od którego oczy bolą
bardzo miło mi to słyszeć

aaaa światło to tragedia !



edit: karaa ja mam 41 większej nie masz :P
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:53   #4191
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Hah, no widze że Navi juz mnie wyręczyla dziewczynom ciężko by było ganiac po sklepie w samej bieliznie czy ewentualnie pizamie .

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
hmmm... w sumie to pyt jak najbardziej też do mnie, szczerze nigdy się nad tym nie zastanawiałam, tylko zawsze głośno mówiłam swoim pracownikom, że mają traktować klientów w sposób jak one by chciałby być potraktowane.

raz klient się milo zaskoczył, bo zależało mu na maxa na kurtce, więc wzięłam od niego nr tel i powiedziałam, że to może potrwać nawet do 2 tyg, jaka radość była (przez tel) kiedy zadzwoniłam do niego i poinf go o kurtce która czeka na niego, bo on już myślał, że nie ma na co liczyć i powiedział, że naprawde dbamy o klienta to taka jedna z wielu sytuacja.

To już robimy od dawna i jest to dla nas na porządku dziennym .

Dzisiaj zadecydowalam tez, ze wrocimy do wysylania zyczen i kuponow rabatowych dla osob ktore mają urodziny... Oczywiscie dotyczy to tylko klientow ktorzy przy wypisywaniu karty klienta podaja swoje dane .

Ale co jeszcze, kurczę Chcę żeby Ci nasi stali klienci czuli, że są dla nas ważni.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:54   #4192
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: 20+ cz. II

ka.si hihi szkoda troszkę bo bysmy sobie w 4 gdzieś poszli a tak bedzie nas Trójka chyba się nie obrazisz jak wezmę Tż hihi bo my wszędzie razem chodzimy

wziełam do serca spoko zamknięte na kluczyk już sie nie wydostanie

ka.si ja mam hm.. 34 /35 eleganckiego buta a adidaski czasami 36 aale żadkawo
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:55   #4193
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Kiedyś wam pisałam, że moja bliska koleżanka jest kierowniczką sklepu i właśnie w tym sklepie jest takie okropne światło i jak pójdę tam z moją mamą to ona po paru chwilach z tamtąd wychodzi bo wręcz jej słabo, kręci jej się w głowie itp.
Pamiętam też jak ta koleżanka zaczynała tam pracować to przez bardzo długi okres wracała do domu z oczami czerwonymi jak biała mysz, żal mi jej było.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:57   #4194
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
ka.si hihi szkoda troszkę bo bysmy sobie w 4 gdzieś poszli a tak bedzie nas Trójka chyba się nie obrazisz jak wezmę Tż hihi bo my wszędzie razem chodzimy

wziełam do serca spoko zamknięte na kluczyk już sie nie wydostanie

ka.si ja mam hm.. 34 /35 eleganckiego buta a adidaski czasami 36 aale żadkawo
ejj luzzz pewnie, "dwoje to para trójkącik dla dorosłych" - nie no oczywiście żartuję. żadne problem!
jeżu jaka mała sztupeczka

Ines z tymi życzeniami z karty to nie głupi pomysł pomyśle
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:58   #4195
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
ka.si super że oddzwaniasz ja też często zosstawiam swój nr żeby ktośoddzwonił najczęściej z butami bo mam problema z taką ogrrrrooommną sztopką
To jaki masz numer buta?

A co do sklepów, jeszcze nie lubię wyszczuplających luster I sprzedawczyń, które chcą mnie koniecznie zobaczyć w danym stroju (z bielizną jest to szczególnie uciążliwe, przysięgam, że kiedyś jedna taka pani odsłoniła bezczelnie kotarę mówiąc "no i jak???".... a w sklepie inni ludzie byli ).

Tak w ogóle to witam po weekendzie, też zjazd miałam nadrobiłam wszystko chyba... bo dziś do pracy na 13.
Wszelkie maile proszę słać na videl1409@tlen.pl
I wreszcie sama, bez gości
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 09:59   #4196
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

ehh no niestety,uroki pracy w sklepie

Ines, a macie karty rabatowe, czy tylko kupony?

to z zyczeniami urodzinowymi bardzo fajne!
hmm co jeszcze... na pewno traktujecie ich jak nalezy... musze pomyslec

Rayne wlasnie, to Twoj mail!! nie bylam pewna do kogo nalezy
juz przesylam

mi tez sie nie raz tak zdarzylo, wlaza Ci niemalze do przymierzalni. nie znosze tego.. albo jak w sklepach kosmetycznych ochrona patrzy na kazdy Twoj ruch, czuje sie jak zlodziejka i mam ochote stamtad wyjsc
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:02   #4197
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Lustra mamy normalne światła oświetlające produkty są niestety dosyć mocne, ale mam nadzieje ze klienci tego nie odczuwaja...

Obsluga jest sympatyczna, ale ja caly czas sie zastanawiam co jeszcze moge zrobić... Nie chodzi o to, żeby klienta złapać, tylko żeby go utrzymać i sprawic ze poleci nas znajomym .

Navi mamy karty klienta.
I jeszcze jak ktoś mial urodziny to dostawal dodatkowy rabat + życzenia.

Musimy do tego wrócić.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:03   #4198
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: 20+ cz. II

rayne pisałam wyżej mam aż 34/35 btuki eleganckie na obcasiku moje ulubione i adidaski czasami 36 ale żadko

navi Kochana ja mam to samo z tymi sklepaki sephora daglas to masakra non stop jak nie ochroniaż do sprzedawczyni eh...
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:04   #4199
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

tak samo rossman... jedynie w super pharmie jest jakos lepiej...

34/35 jezu jaka stopenka
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 10:04   #4200
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
To jaki masz numer buta?

A co do sklepów, jeszcze nie lubię wyszczuplających luster I sprzedawczyń, które chcą mnie koniecznie zobaczyć w danym stroju (z bielizną jest to szczególnie uciążliwe, przysięgam, że kiedyś jedna taka pani odsłoniła bezczelnie kotarę mówiąc "no i jak???".... a w sklepie inni ludzie byli ).

Tak w ogóle to witam po weekendzie, też zjazd miałam nadrobiłam wszystko chyba... bo dziś do pracy na 13.
Wszelkie maile proszę słać na videl1409@tlen.pl
I wreszcie sama, bez gości

tiiiaaa wyszczuplające lustra, nie powiem gdzie takie są bo nie o to chodzi,a le jak dla mnie to troche dziwne

Rayne wyśle ci wieczoram mój chill out dla duszy



edit UWAGA VOL 2: dostałam duużą 250g MILKE od klienta z orzechami, kto chce



edit: aaa może ma ktoś ochote na pizzę srednicy 50 cm z -40% upustem. zamiast 30, płacisz 17 ?
tak nas tu na galerii rozpieszczają wiecie! no i trzymaj tu babo diete !!!!!!!!
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.