Trądzik - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 22:11   #4171
shewa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 978
Dot.: Trądzik

Widze, ze walczycie, to dobrze Musicie wierzyc ze da sie to wyleczyc, ja sama jestem swiadkiem tego ze sie da. Jak patrze na zdjecia mojego taty z przed paru lat to sama nie wierze w to jak wyglada teraz Ale wierzył leczył sie i udało mu sie I widac po nim ze jego samopoczucie tez jest lepsze
Niestety mi sie w genach tez troche tej choroby dostało. Ale dbam o buzke jak moge, chociaz jak juz pisałyscie wczesniej na bladej skorze wszystko widac. Jeszcze 2 lata temu bylam załamana, bo wygladałam strasznie i balam sie ze to nigdy nie zniknie, mimo ze mlodziutka jestem. Ale to bylo takie dziwne, bo zadne moje kolezanki nie wygladaly tak jak ja. Teraz sie to jakos powoli uspokaja, ale raz jest dobrze, raz gorzej. Najgorzej jest z plecami, no i z czołem. Ale wierze ze moze jednak nie mam tego w genach i to minie samo, jezeli nie, to wierze ze wylecze sie tak samo jak moj tato
I w was tez wierze, i trzymam za was kciuki
shewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:12   #4172
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

ja tak mam w ulubionym lumpku..
w innych lustrach ujdzie,a tam-mega cellulit na udach i tak tragiczna twarz,ze nie da sie uwierzyc że to moja.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 22:51   #4173
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Prowokacjo, kurcze.. tylko skad pewnosc,ze nie wygladamy tak na dworze? do lusterka nie popatrze,nie ma mowy..

Pink, Ty o cellulitisie nawet nie wspominaj! to moja druga zmora. tez zastanawiam sie nad produktem isany (czytam watek rossmanowski )
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:08   #4174
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Trądzik

ej a po imprezach was wysypuje .. po alkoholu ? bo czeka mnie tydzien alkoholowych libacji i nie wiem jak to bedzie . nie chce wrocic z gorszym tradzikiem niz jest teraz ?
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:25   #4175
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

[quote=dagna1;6142625]Podziomka,tylko jedno slowo-beznadziejnie.
bylam dzisiaj w rossmanie i jak zobaczylam siebie w lustrze to katastrofa.


Dagna
Mam nadzieje,ze ci sie poprawi.Jak wizyty u dermy czytalam ,ze jedna mialas i pozniej mialas isc do innego?!Sorki mam slaba pamiec.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:42   #4176
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

no tak. bylam u 1 dermatologa,ale facet kompletnie sie na tym nie znal i zmienilam derme. teraz mam babke i ciut bardziej sie interesowala mna. musze wziac termin i w styczniu mam do niej przyjsc na druga wizyte

reeef,mnie zawsze. dlatego przestalam pic alkohol..
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 23:45   #4177
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś miesiąca używam żelu i toniku z The Body Shop z serii Tea Tree.Jestem zadowolona, bo skóra jest (była) oczyszczona i działanie antybakteryjne jest również zauważalne.
Ale napadło mnie na krem koloryzujący z Loreala
Jednak wątpię, żeby to on mnie zapchał bo, wcześniej, przed nałożeniem tego kremu miałam na prawym policzku zaskórniki, które wczoraj przerodziły się w stan zapalny Ale ten krem prawdopodobnie pomógł im ujrzeć światło dzienne najwyraźniej.
Oj, ja głupia DO tego okres się zbliża, czyli szczęście w pełni.

A jak u Ciebie z buzią?Pomaga CI ten lek?

No, widocznie z kremami koloryzującymi nie ma żartów Dobrze, że przynajmniej Cie po nim nie wysypało Ja kiedyś kupiłam sobie chusteczki opalające z daxa i lepiej nie będe wspominała co się działo

A aknenormin działa super- większość zaskórników poznikała, obecnie, prócz przebarwień i ze dwóch mini krostek nie mam nic na twarzy a na prawym policzku tam gdzie były gulektóre trzymały mi się baaardzo długo jest juz praktycznie spłycone, chociaż jeszcze wyczuwalne.

Bylam ze dwa tygodnie temu u pani dermatolog i była bardzo zadowolona, powiedziała, ze to jeszcze nie połowa kuracjii, a efekty są bardzo dobre i ze będzie już tylko lepiej. Mam taka nadzieję
A co do skutków ubocznych to póki co tylko suchość wszystkiego.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 08:26   #4178
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

podziomko kremik

reef okropnie... zwlaszcza ze jak ide na impreze to nakladam grubsza warstwe podkladu, a potem juz alkohol, papieroski... i nie zawsze chce nam sie zmyc to wszystko zanim idziemy spac

justra w sklepach sa rzeczywiscie okropne... mam cos podobnego w 1 lazience w szkole ...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 09:29   #4179
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Czytałam o tej maseczce aspirynowej i się zastanawiam czy jeśli mam kilka ropnych zmian to mogę ją stosować? nie podrażni mi twarzy? chcialabym wypróbować tą maseczkę, bo ja najwięcej mam blizn i przebarwień


Najwięcej pryszczy robi mi się teraz w okolicach brody i szyi bo od szalika i kurtki
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 10:22   #4180
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Tissae moja cudowna pani dermatolog to P.Trzcińska.
Przyjmuje w Łodzi,Zduńskiej Woli i poradni Sieradzkiej.

Leczy osoby z całej Polski a nawet z Anglii.
Gdybyś była zainteresowana adresami i jeszcze głebszymi informacjami napisz PW.

Co do czekolady nie jem jej od 6 miesiecy.
Wcale mnie nie ciągnie!!!
Pamiętam jak kiedyś zjadłam cztery kostki i ze łzami czekałam i modliłam sie żeby wysyp nie był wielki ..
Wiecej w tym było nerwów i stresów niż przyjemności.

Nie jem takze przypraw ostrych, batonow,chipsów, ketchupu..
Nie pije napojów gazowanych,mleka i swojego cappucino
tego.Ilekroć widze takie smakolyki od razu mam przed oczami wysyp.
I grzecznie ruszam z wózkiem w stronę owoców i warzyw.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 10:35   #4181
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

szczerze nie wyobrazam sobie zycia bez słodyczy i tych innych...podziwiam!

a ja jestem załamana ...Duac tak mnie uczlił na całej twarzy oczy całe spuchniete dosłownei wszystko...wygladam jak jakiś żulll...no nie a dizisja miałam isc do miasta szukac czegos na sylwestra
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 10:41   #4182
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
szczerze nie wyobrazam sobie zycia bez słodyczy i tych innych...podziwiam!

a ja jestem załamana ...Duac tak mnie uczlił na całej twarzy oczy całe spuchniete dosłownei wszystko...wygladam jak jakiś żulll...no nie a dizisja miałam isc do miasta szukac czegos na sylwestra
ja tak miałam po Cetaphilu do mycia twarzy bardzo mnie uczulił, oczy mi całe wysuszył, skóra taka szorstka była
Aha, tak przy okazji zapytam się. Stosowałaś tą maeczkę aspirynową? Bo chyba udzielałaś się tam na tym wątku o maseczce aspirynowej. Jak Ci służyła? Poprawiła się cera? Jak miałaś wypryski to ją stosowałaś? czy tylko na blizny i przebarwienia? dziękuję za odpowiedź
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 10:50   #4183
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

Witajcie! Do tej pory tylko z ukrycia podczytywałam sobie ten wątek, ale myślę, że najwyższy czas dołączyć do Was Oczywiście z trądzikiem mam do czynienia od nie pamiętam już kiedy To już chyba w podstawówce się zaczęło, a teraz już kończę studia i nadal mnie męczy i dręczy Miałam ostatnio trochę spokoju, bo przez jakiś czas brałam tabletki anty, ale żeby tak do końca było dobrze to też nie powiem. Teraz mija już ok. 3 miesiąc od odstawienia no i problem znowu powrócił Dermatologów w swoim mieście to niedługo wszystkich poznam. Kiedyś leczyłam się u jednego co za wizyte brał 60 zł, a leki wypisywał za min. 200 zł! No i oczywiście co miesiąc na kontrolę. Nie wspomnę, że jakoś nie trafiał nigdy z doborem leków, bo poprawy nie było :| stwierdziłam, że już więcej nie będę do niego chodziła. Byłam też u jednej pani "dermatolog". Na wizytę najpierw czekałam miesiąc. Później w kolejce 3 godziny, a skończyło się to 2 minutową wizytą, podczas której spojrzała na mnie z za biurka i wypisała recepte Oczywiście to był pierwszy i ostatni raz, kiedy pojawiłam się u tej pani. Teraz czekam na wizytę u kolejnego dermatologa (w razie czego widziałam, że jeszcze dwóch innych tam przyjmuje), ale to dopiero po nowym roku.
Jestem już tym wszystkim załamana tyle lat a praktycznie zero rezultatów
Teraz stosuje duac i pastę cynkową 2 razy dziennie, ale oczywiście obudziłam się z kolejnymi nowościami na twarzy A dzisiaj mam wizytę u fryzjera Tyle czekałam na tą wizytę, a teraz aż mi wstyd się tam pokazać ech, ja już nie wiem co mam robić
A co do czekolady to tydzień temu postanowiłam, że zrezygnuję ze wszystkiego co czekoladowe i kakowe ( miało być ze wszystkich słodyczy, ale nie mogłam się powstrzymać żeby nie zjeść serniczka na Święta). Miałam ostatnio mały kryzys kiedy mama przyniosła woreczek trufli <mniam> , ale obrałam sobie wtedy marchewkę byle coś w buzi było do gryzienia i jakoś przetrwałam
Oj rozpisałam się trochę ... mam nadziję, że mi wybaczycie następnym razem postaram się krótko i zwięźle
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 11:39   #4184
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

witaj dolinko
rozpisalas sie jak najbardziej do rzeczy, wiec jestes rozgrzeszona

ja biegne w przyszlym tygodniu do lekarza i juz nie moge sie doczekac, tym razem napisze sobie wszystko na kartce i musze po prostu musze wyjsc stamtad zadowolona i z porzadna recepta! tylko musze sie dowiedziec w jakich godzinach przyjmuje... w sumie powinno nawet nie byc kolejki, bo mamy reforme sluzby zdrowia i od 1.stycznia wizyty beda platne, wiec w grudniu byly masowe pielgrzymki do lekarzy zeby tylko zdazyc za friko
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 11:58   #4185
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
ja tak miałam po Cetaphilu do mycia twarzy bardzo mnie uczulił, oczy mi całe wysuszył, skóra taka szorstka była
Aha, tak przy okazji zapytam się. Stosowałaś tą maeczkę aspirynową? Bo chyba udzielałaś się tam na tym wątku o maseczce aspirynowej. Jak Ci służyła? Poprawiła się cera? Jak miałaś wypryski to ją stosowałaś? czy tylko na blizny i przebarwienia? dziękuję za odpowiedź
ajć po Cetaphilu?:głaszcze:
Tak uzywałam i uzywam regularnie Ja ma wszystko blizny, przebarwienia, zaskórniki itp...maseczka wygładsza skóre, rozjasnia ją, czy działa na zaskórniki...yhh coś tam pomaga i oczyszcza skóre, ale uzywam jej od bardzo dawna wiec juz nawet do konca nie ejstem pewna jak działa..ale czasmai mam wrazenia ze ona "męczy" skóre a czasami jest dla niej zbawieniem.Musisz sama wypróbowac, pozdrawiam!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:00   #4186
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Trądzik

no to zaczynam się bać co to ze mną będzie ... jade na tydzień na słowacje i przecież nie chce być jedyną abstynentką

no ale papierosów palić nie będę, to już sobie obiecuje i oganicze się do paru drinków

witaj dolinko na wątku
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:14   #4187
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
a moze ktos uywal clin&cleara? podobno fajny jest i w ogole >
Super? O nie! Jedynie w miare dobry jest krem a toniki to jeden wielki syf i nadają sie tylko odkażania łazienki bo twarz mogą wyżrec (dużo kwasow i alkohol).

Cytat:
nieno...
sweet jasna skora rzadzi --> patrz liv tyler, cate blanchett i sophie elis bextor
Jasna cera wymiata

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Jakie domowe sposoby czy coś takiego są dobre na wągry na nosie? strasznie ich dużo mam. Zrobiłam maseczkę z glinki zielonej, ale właściwie nic nie daje :/ macie jakieś swoje sposoby?
A co do domowych sposobow to probowalyscie maseczki z drożdzy?

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Co do czekolady nie jem jej od 6 miesiecy.
Wcale mnie nie ciągnie!!!
Pamiętam jak kiedyś zjadłam cztery kostki i ze łzami czekałam i modliłam sie żeby wysyp nie był wielki ..
Wiecej w tym było nerwów i stresów niż przyjemności.

Nie jem takze przypraw ostrych, batonow,chipsów, ketchupu..
Nie pije napojów gazowanych,mleka i swojego cappucino
tego.Ilekroć widze takie smakolyki od razu mam przed oczami wysyp.
I grzecznie ruszam z wózkiem w stronę owoców i warzyw.
Mleko i cappucino też powoduja wysyp? A kawa 3w1?

Dolina Nocy, Crazy Women i Shewa witam i życze powodzenia w walce o zdrowa skóre Zobaczycie że wszystkie bedziemy miec ladne buzie Ja przynajmniej tak wierze
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:16   #4188
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik

Sluchajcie pomozcie Robia mi sie jakies takie suche czerwone plamy na twarzy. Smaruje je mascia witaminowa i niby pomaga. ale starsznie to wyglada . jak to wysusze to pogarsza sie, wiec to trudne zeby smarowac i pryszcze i to. dlaczego wszysko naraz sie na mnei zwala;( czy ktoras z was tak miala?

Na dodatek moja rodzina wogole mnei nei wspiera. Kiedys mialam po 50 pryszczy na kazdym policzku troche na czole. teraz czolo idealne nawet bez blizn. policzki z przebarwieniami. a oni patrza na mnei z obrzydzeniem i mowia ze cos nei moge wyleczyc tego tradziku;(
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:22   #4189
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

karluniu moja kochana! alez to byla moja reakcja na genialny post
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4179
D

emigracjo a moze cos Cie uczula albo wysusza?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 12:23   #4190
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ajć po Cetaphilu?:głaszcze:
Tak uzywałam i uzywam regularnie Ja ma wszystko blizny, przebarwienia, zaskórniki itp...maseczka wygładsza skóre, rozjasnia ją, czy działa na zaskórniki...yhh coś tam pomaga i oczyszcza skóre, ale uzywam jej od bardzo dawna wiec juz nawet do konca nie ejstem pewna jak działa..ale czasmai mam wrazenia ze ona "męczy" skóre a czasami jest dla niej zbawieniem.Musisz sama wypróbowac, pozdrawiam!
dziękuję za odpowiedź kupiłam aspirynę, jogurt naturalny i wypróbuję a używasz filtrów cały rok?

Karla ja robiłam dosyć często maseczkę z drożdży. Naciągało ładnie skórę i oczyszczało. Ja dostałam przepis od tej mongolki
1 żółtko
1/4 drożdży
wymieszać wszystko( najlepiej palcami) i nałożyć na twarz. Mi to pomagało, ale narazoe mnie policzki bolą i jak to naciąga twarz to mnie trochę boli. Ale wrócę na pewno do tego

DolinaNocy witam
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:26   #4191
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Witajcie! Do tej pory tylko z ukrycia podczytywałam sobie ten wątek, ale myślę, że najwyższy czas dołączyć do Was Oczywiście z trądzikiem mam do czynienia od nie pamiętam już kiedy To już chyba w podstawówce się zaczęło, a teraz już kończę studia i nadal mnie męczy i dręczy Miałam ostatnio trochę spokoju, bo przez jakiś czas brałam tabletki anty, ale żeby tak do końca było dobrze to też nie powiem. Teraz mija już ok. 3 miesiąc od odstawienia no i problem znowu powrócił Dermatologów w swoim mieście to niedługo wszystkich poznam. Kiedyś leczyłam się u jednego co za wizyte brał 60 zł, a leki wypisywał za min. 200 zł! No i oczywiście co miesiąc na kontrolę. Nie wspomnę, że jakoś nie trafiał nigdy z doborem leków, bo poprawy nie było :| stwierdziłam, że już więcej nie będę do niego chodziła. Byłam też u jednej pani "dermatolog". Na wizytę najpierw czekałam miesiąc. Później w kolejce 3 godziny, a skończyło się to 2 minutową wizytą, podczas której spojrzała na mnie z za biurka i wypisała recepte Oczywiście to był pierwszy i ostatni raz, kiedy pojawiłam się u tej pani. Teraz czekam na wizytę u kolejnego dermatologa (w razie czego widziałam, że jeszcze dwóch innych tam przyjmuje), ale to dopiero po nowym roku.
Jestem już tym wszystkim załamana tyle lat a praktycznie zero rezultatów
Teraz stosuje duac i pastę cynkową 2 razy dziennie, ale oczywiście obudziłam się z kolejnymi nowościami na twarzy A dzisiaj mam wizytę u fryzjera Tyle czekałam na tą wizytę, a teraz aż mi wstyd się tam pokazać ech, ja już nie wiem co mam robić
A co do czekolady to tydzień temu postanowiłam, że zrezygnuję ze wszystkiego co czekoladowe i kakowe ( miało być ze wszystkich słodyczy, ale nie mogłam się powstrzymać żeby nie zjeść serniczka na Święta). Miałam ostatnio mały kryzys kiedy mama przyniosła woreczek trufli <mniam> , ale obrałam sobie wtedy marchewkę byle coś w buzi było do gryzienia i jakoś przetrwałam
Oj rozpisałam się trochę ... mam nadziję, że mi wybaczycie następnym razem postaram się krótko i zwięźle
witaj Niestety, jak widać, jes wiele niekompetentnych dernatologów, ale liczę na to, że trafisz wkońcu na jakiegoś dobrego A z kąd jesteś jeśli można wiedzieć?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:30   #4192
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
w sumie powinno nawet nie byc kolejki, bo mamy reforme sluzby zdrowia i od 1.stycznia wizyty beda platne, wiec w grudniu byly masowe pielgrzymki do lekarzy zeby tylko zdazyc za friko
Serio? Wszedzie tak jest? bo ja troszke nie nabierzaco

Cytat:
Napisane przez emigracja Pokaż wiadomość
Sluchajcie pomozcie Robia mi sie jakies takie suche czerwone plamy na twarzy. Smaruje je mascia witaminowa i niby pomaga. ale starsznie to wyglada . jak to wysusze to pogarsza sie, wiec to trudne zeby smarowac i pryszcze i to. dlaczego wszysko naraz sie na mnei zwala;( czy ktoras z was tak miala?
Ja też od zawsze mam z tym problem. Bylam z tym u dermatologa i alergologa. Derma dala mi jakas tlusta masc po ktorej robilo mi sie to coraz bardziej czerwone a alergolog powiedzial ze to może byc spowodowane jakimis naturalnymi czynnikami typu wiatr czy też np. od poduszki...i kazala smarowac tym co dala mi dermatolog No i na tym sie skończylo. Jak mi sie cos takiego robi to smaruje kremem i po jakims czasie przechodzi ale żadnego cudownego sposobu na to nie mam.

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
karluniu moja kochana! alez to byla moja reakcja na genialny post
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4179
Aha

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-01-18 o 23:45 Powód: Post pod postem.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 12:46   #4193
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

z czechach DD
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:02   #4194
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
sweet jasna skora rzadzi --> patrz liv tyler, cate blanchett i sophie elis bextor ja rozwazam powrot do swojej naturalnej rudosci i nei moge sie juz doczekac az wyblaknie mi szyja itp, bo niby ciezko sie opalam, ale zato opalenizna trzyma sie prawie rok... z twarzy zeszla dzieki kwasom, ale nie bede sie cala nacierac lysanelem przeciez a moze jakies kapiele kwasowe? naprawde biala skora to super sprawa, tzn biorac pod uwage jak slicznie bedziemy w niej wygladac niebawem kiedy wyleczymy nasze cudne twarzyczki!
a ten policzek nie jest przypadkiem ofiara Twojej komorki?
Mnie moja bladość również odpowiada, ale po prostu to był taki....kaprys.Ale cóż było minęło.W sumie to może nawet i nie jego wina z tym wysypem, bo już wcześniej widziałam, że coś się szykuje.

Poza tym dzisiaj mam zamiar kupić Diacneal, ale strasznie boję się tego wysypu, poza tym chcę jeszcze kupić żel z Avene (ten co zachwala Włóczykijka chyba).Jak mnie wysypie, to przynajmniej będę miała świadomość, że będzie tylko lepiej.
Z tego co wyczytałam, nie używałaś go codziennie, więc mam robić przerwę, tak? A w ten czas kiedy go nie używam, nakładać na twarz coś innego?

Komórka chyba też dokłada swoje trzy grosze do stanu mojego prawego policzka, ale zawsze zapominam o przecieraniu jej chusteczką Od dzisiaj się to zmieni
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość



No, widocznie z kremami koloryzującymi nie ma żartów Dobrze, że przynajmniej Cie po nim nie wysypało Ja kiedyś kupiłam sobie chusteczki opalające z daxa i lepiej nie będe wspominała co się działo

A aknenormin działa super- większość zaskórników poznikała, obecnie, prócz przebarwień i ze dwóch mini krostek nie mam nic na twarzy a na prawym policzku tam gdzie były gulektóre trzymały mi się baaardzo długo jest juz praktycznie spłycone, chociaż jeszcze wyczuwalne.

Bylam ze dwa tygodnie temu u pani dermatolog i była bardzo zadowolona, powiedziała, ze to jeszcze nie połowa kuracjii, a efekty są bardzo dobre i ze będzie już tylko lepiej. Mam taka nadzieję
A co do skutków ubocznych to póki co tylko suchość wszystkiego.
Cieszę się Miluś, baaardzo! Razem z Tobą Będzie wszystko dobrze, zobaczysz.Za kilka miesięcy trądzik będzie już wspomnieniem, zresztą nie będziesz miała powodów, aby w ogóle go wspominać.


Wczoraj na noc posmarowałam mój obolały policzek kremem Cicaplast LRP, na trudno gojące się rany i dzisiaj wszystko wyglądało o niebo lepiej! HA! Nawet o dba nieba
Poprawiło mi to humor bardzo
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:23   #4195
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Tissae moja cudowna pani dermatolog to P.Trzcińska.
Przyjmuje w Łodzi,Zduńskiej Woli i poradni Sieradzkiej.

Leczy osoby z całej Polski a nawet z Anglii.
Gdybyś była zainteresowana adresami i jeszcze głebszymi informacjami napisz PW.
Dziękuję ci bardzo za info, ale niestety wszystkie te miasta są daleko od mojego miejsca zamieszkania. Cieszę się jednak, że znalazłaś kompetentną panią dermatolog, bo wiem, jak o to trudno. Na pewno uda ci się wyleczyć!
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:24   #4196
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

Sweet tak ja wciąż używam tego żelu, została mi połowa i myślę nad Bioderma- ten z Avene jest super ale ja jako poszukiwaczka nowego kocham zmiany
Dolinko witaj, życze ci żebyś trafiła na dobrego dermatologa, ja trafiłam po 3 latach i w końcu mam łądną skórę.w ogóle wszystkim wam życzę ładnej skóry a co
Zuziku ja nawet clin-clead czy jak to się tam zwie, nie tykam ani kosmetyków takich dla,,ludzi bez trądziku ale twierdzący że mają trądzik"= jedyne co mam to balsam czerwony z garniera,bo nie stać mnie na kochany xerial
Elektrodo- ja tak samo! piję tylko kawę zbożową codziennie rano ale to chyba nie taki mega grzech co? a czekolady nie tykam, jedynie moze raz(?) na 3 miesiące troszkę gorzkiej i tyle. naprawdę ,to nie jest trudne. ketchupu też nie lubię,musztarda- a kysz zły diable=to samo tyczy się czipsów. z tego wszystkiego nawet herbaty juz nie słodzę,piję od miesiaca tylko zieloną.
a dziś byłam u swojego dermatologa i jakoś nie było zabiegu, może pani dermatolog uznała że mam taką ładną że juz nie potrzeba? przepisała mi wszystkie leki który mi się juz skończyły i mam wizytę za 1,5 miesiaca dopiero, to chyba dobry znaktylko teraz musze kupić tonik avene, a nie usmiecha mi sie bo drogi jest- moze w aptekach tez będą promocje jak w sklepach z ciuchami,ha
a i jak wchodziłam do tej,,przychodni' to wychodził akurat taki ładny chłopak chyba też od dermatologa,hahatylko zdziwiłam się bo miał afaratke czy jak to sie tam zwie.
ale sie napisałam...
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:25   #4197
Czylu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Trądzik

Co do jasnej cery to jak najbardziej sie zgadzam
Zwracam uwage tylko na dziewczyny z naturalna, jasna cera.

Co do żelu do przemywania twarzy - co sądzicie o ZIAJA TIN TIN (nowa formuła)?
Czylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 13:32   #4198
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik

Włóczykijko kawa zbożowa jest bardzo zdrowa i jak najbardziej wskazana
A mam jeszcze pytanie tak na szybko, bo zaraz wychodzę do sklepu, czy tonik z Avene (bo ten mam zamiar kupić) też powoduje na początku wysyp?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 14:49   #4199
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

sweet wysyp jest tylko po diacnealu, bo on retinaldehyd zawiera
diacneal najpierw dosyc podraznia skore, wiec trzeba powoli o niego sie przyzwyczajac a w pozostale dni albo nawilzacz albo cos innego, polecam aa young antybakteryjny kosztuje 15zl i ani nei zapycha ani nie wysusza a jesli ktos jest taki (jak ja) ze musi miec cos na twarzy bo inaczej sciagnieta albo sie przetluszcza to wlasnie polecam taki uniwersalny

czylu sebek bardzo sobie chwali tin-tin

wlasnie gdzie jest sebek? oddajcie nam sebka!!

pomalowalam sie na bialo i lece do miasta cya
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 14:58   #4200
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Sweet dziękuję za wsparcie i słowa otuchy Mam nadzieję, że będzie tak, jak mówisz Ja za Ciebie też trzymam moocno kciuki Ten diacenal to jakiś kwas, tak? Co by to nie było liczę na to, że Ci pomoże
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.