Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 20:29   #4171
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady. Chce kupić sobie torebkę i waham się między tymi trzema. Doradzcie która
Kształt ok ale jeżeli nie są skórzane to bym żadnej nie kupiła. I jeszcze to tandetne logo. Jestem zdecydowanie na nie. Wolę wydać trochę więcej kasy i mieć porządną torebkę na lata. Wcale nie trzeba wydawać majątku by mieć fajną torebkę. Na przecenach w Ochniku czy Wittchen można dostać naprawdę super do 300 zł.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 22:08   #4172
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

A ja kliknęłam sobie taką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (88,6 KB, 85 załadowań)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 22:12   #4173
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Kształt ok ale jeżeli nie są skórzane to bym żadnej nie kupiła. I jeszcze to tandetne logo. Jestem zdecydowanie na nie. Wolę wydać trochę więcej kasy i mieć porządną torebkę na lata. Wcale nie trzeba wydawać majątku by mieć fajną torebkę. Na przecenach w Ochniku czy Wittchen można dostać naprawdę super do 300 zł.
Mam wiele torebek z ekoskóry, w tym niektóre od lat, i nic się z nimi nie dzieje - wyglądają jak nowe. Ekoskóra ekoskórze nie równa. Zresztą skórzana torebka też może być wykonana tak, że przez lata nie będzie służyć.
Logo jak logo, nie widzę w nim nic tandetnego. Logo Korsa jest takie samo, tylko z literką K jeszcze. Poza tym tą zawieszkę z logo zawsze można odpiąć, żeby nie było, że "chamska podróba". W sieciówkach są identyczne modele pod względem kształtu i jakoś nikt nie mówi, że podróby.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A ja kliknęłam sobie taką
Mnie się nie podoba, bo nie lubię zwierzęcych motywów, ale myślę, że do Ciebie pasuje, przynajmniej wnioskując ze stylu, jaki prezentujesz na blogu
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 22:27   #4174
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Veredise to prawda czasami lubię takie 'odpustowe' wzory zresztą pokaże wam dwie 'stylizacje' z ostatnich dni :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10440687_928250377188534_6261193622264059202_n.jpg (160,8 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1959600_928250440521861_1315808719972845912_n.jpg (107,4 KB, 234 załadowań)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 22:56   #4175
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Veredise to prawda czasami lubię takie 'odpustowe' wzory zresztą pokaże wam dwie 'stylizacje' z ostatnich dni :P
uwielbiam cię
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 23:06   #4176
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Veredise to prawda czasami lubię takie 'odpustowe' wzory zresztą pokaże wam dwie 'stylizacje' z ostatnich dni :P
Ej, nie napisałam, że jest odpustowa Nie jest, wygląda na dobrze wykonaną. Tylko po prostu jakby była gładka, bez tego printu i tych popękań to by mi się bardziej podobała. Kwestia gustu.

Stylizacje bardzo fajne! Szczególnie ta druga - bluza w groszki mi się podoba. Zupełnie inaczej wyglądasz w rozpuszczonych włosach.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 23:11   #4177
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Ostatnio rozpuszczam, bo jakoś mniej się plączą, miesiące tego nie robiłam, ciężko się przyzwyczaić jak co chwilę coś mi leci na twarz, masakra :P
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 07:31   #4178
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Kształt ok ale jeżeli nie są skórzane to bym żadnej nie kupiła. I jeszcze to tandetne logo. Jestem zdecydowanie na nie. Wolę wydać trochę więcej kasy i mieć porządną torebkę na lata. Wcale nie trzeba wydawać majątku by mieć fajną torebkę. Na przecenach w Ochniku czy Wittchen można dostać naprawdę super do 300 zł.
A bierzesz pod uwagę że kogoś może nie być stać na torebkę za 300zł? Ja akurat wole tańsze a częściej sobie zmienić. Po za tym za 300zł to wole kupić sobie torebkę i dziecku kurtkę na zimę.Akurat od nich (tych z tandetnym logo) mam już torebkę rok i wszystko jest ok. A po za tym nie rozumiem dlaczego firma produkująca tanie torebki nie może mieć jakiegoś logo. To tylko dla wielkich projektantów jest?
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 09:22   #4179
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
chamskie czy nie na inne mnie stać, a M do mnie akurat pasuje...
Zgadzam się, każdy nosi to co lubi i przede wszystkim na co go stać, ale skoro piszesz, że prosisz o poradę, to piszemy co myślimy. Ja nie lubię aż tak ewidentnych "inspiracji" niezależnie czy pochodzi ona z bazarku i kosztuje 50 zł, czy z jakiejś sieciówki i kosztuje 200 zł. Jak Ci się podoba to kupuj i niech się dobrze nosi.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A ja kliknęłam sobie taką
Zupełnie nie moja bajka, za dużo się na niej dzieje, ale z tego co widzę, to bardzo pasuje do Twojego stylu Śliczna dziewczyna z Ciebie
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 09:40   #4180
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

[QUOTE=natuso;48455640]Zgadzam się, każdy nosi to co lubi i przede wszystkim na co go stać, ale skoro piszesz, że prosisz o poradę, to piszemy co myślimy. Ja nie lubię aż tak ewidentnych "inspiracji" niezależnie czy pochodzi ona z bazarku i kosztuje 50 zł, czy z jakiejś sieciówki i kosztuje 200 zł. Jak Ci się podoba to kupuj i niech się dobrze nosi.


Zgadza się, pytałam o poradę i za nie dziękuję, ale nie podoba mi się to że niektóre piszą zaraz jakie to chamskie podróbki i że lepiej kupić jakiś oryginał za 300zł wychodząc z założenia że każdego na to stać. Otóż nie, może jestem tu jedyna "biedna" i poczułam się trochę urażona takimi komentażami. Może nie potrzebnie, może nie taki miałyście zamiar ale cóż..
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:06   #4181
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Ja w życiu nie miałam torebki za 300zł nie mówiąc o większych sumach! Nie wiem ile musiałabym zarabiać, żeby sobie kupic taką torebkę bo ja za 300zł to mam kilka fajnych rzeczy, a nie jedną torebkę, któa mi sie znudzi po dwóch sezonach poza tym tak jak nie kupuje naturalnych futer, nie kupuje również skórzanych torebek. Z naturalnej skóry kupuje tylko wkładki do butów i buty...ślubne czyli mam jedną parę. Cała reszta to eko-skóra, mimo, że moglabym sobie pozwolić czasami na coś drożdzego
ale po co?

teraz eko skóry już są naprawdę dobrej jakości!
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 12:22   #4182
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
Zgadza się, pytałam o poradę i za nie dziękuję, ale nie podoba mi się to że niektóre piszą zaraz jakie to chamskie podróbki i że lepiej kupić jakiś oryginał za 300zł wychodząc z założenia że każdego na to stać. Otóż nie, może jestem tu jedyna "biedna" i poczułam się trochę urażona takimi komentażami. Może nie potrzebnie, może nie taki miałyście zamiar ale cóż..
Trochę Cię poniosła fantazja... Wg mnie to jest chamska podróba. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję a podróbek nie noszę i nie znoszę byłoby mi autentycznie wstyd wyjść z taką torebką gdziekolwiek. Mam wielki szacunek do tego co tworzy Anderson i nie kupuję podróbek bo tylko napędzasz w ten sposób proceder wszechobecnych "inspiracji" a taka torebka to autentyczne zżynanie tego, co ktoś stworzył. Rób sobie jak uważasz, gdybym Cię zobaczyła z taką torebką to nie miałoby dla mnie znaczenia czy jesteś biedna/bogata czy kupiłaś ją w sieciówce czy na bazarku ale na pewno nie spotkałabyś się z moją aprobatą i po prostu parsknęłabym śmiechem gdybym ją zobaczyła i mam do tego prawo
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2014-10-09 o 12:23
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:56   #4183
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

dobra nie zamierzam już na ten temat dyskutować bo po co, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, swój gust i swój zasób portfela, a resztę twojej wypowiedzi przemilczę, aprobaty nie oczekuję.
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 13:04   #4184
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Trochę Cię poniosła fantazja... Wg mnie to jest chamska podróba. Jak mnie na coś nie stać to tego nie kupuję a podróbek nie noszę i nie znoszę byłoby mi autentycznie wstyd wyjść z taką torebką gdziekolwiek. Mam wielki szacunek do tego co tworzy Anderson i nie kupuję podróbek bo tylko napędzasz w ten sposób proceder wszechobecnych "inspiracji" a taka torebka to autentyczne zżynanie tego, co ktoś stworzył. Rób sobie jak uważasz, gdybym Cię zobaczyła z taką torebką to nie miałoby dla mnie znaczenia czy jesteś biedna/bogata czy kupiłaś ją w sieciówce czy na bazarku ale na pewno nie spotkałabyś się z moją aprobatą i po prostu parsknęłabym śmiechem gdybym ją zobaczyła i mam do tego prawo
A jeśli ktoś nie śledzi nowości największych projektantów i kupił po prostu torebkę która mu się podoba wcale nie wiedząc że to "inspiracja" to też byś tak postąpiła?

Tak z ciekawości pytam, bo ja ignorantem jestem i nie śledzę mody/dzieł projektantów i najzwyczajniej w świecie nie doszukuję się w każdym ciuchu, w każdej rzeczy "inspiracji" projektantami i po opisanym przez Ciebie zachowaniu to raczej nie fajnie by się czuła osoba która miała nieświadomie coś "zainspirowanego"
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 13:06   #4185
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
dobra nie zamierzam już na ten temat dyskutować bo po co, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, swój gust i swój zasób portfela, a resztę twojej wypowiedzi przemilczę, aprobaty nie oczekuję.
Nie przejmuj sie. Na innym watku przeczytalam, ze kupowanie torebki Wittchen za 250 zl w Lidlu to wstyd i robi to tylko cholota. Ponoc lepiej dolozyc drugie 250 lub 300 i kupic normalnie w salonie (to juz nie jest wsytd). Aha jak Cie nie stac, to powinnas zmienic prace lub zaczac oszczedzac. Nie, nie mam torebki z Lidla, ale tamte slowa podniosly mi cisnienie.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 13:13   #4186
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

mi się też ciśnienie podniosło, bo nie powinno to nikogo obchodzić ile zarabiam i na co mnie stać, a nawet jakby mnie było stać na drogą torebkę to bym nie kupiła bo nauczona jestem oszczędzania i byłoby mi szkoda pieniędzy. A to że projektanci tyle chcą za swoje torebki, ubrania, to inna rzecz, moim skromnym zdaniem to też przegięcie. ok czekam na lincz w obronie wielkich projektantów. a żeby nie było calkiem off top to chyba zdecyduje się na tą z zameczkiem na środku
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 14:09   #4187
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cześć, dziewczyny! Całe wieki mnie tu nie było! Od lipca chyba minimum!

Moja szafa nie mieści już ciuchów, bo ostatnio przez te zniżki nieźle szaleję
W ten weekend również zniżki, no oszaleję!

Odnośnie tego gorącego tematu torebek... Szczerzę? Mam podobną i nigdy mi przez myśl nie przyszło, że ktoś mógłby mnie na ulicy wyśmiać przez to, że jest ona nie oryginalna tylko kupiona w h&m... I było by mnie stać na kupno torebki za 300zł, tylko po co?
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 18:40   #4188
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

ej dobra czas rozładować atmosferę, przyszło zamówienie mojej siostry z Aliexpress, tak apropo torebek, jakby któraś była zainteresowana to zbieram oferty ))))))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10721261_823442091050465_345583012_n.jpg (87,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (12,8 KB, 71 załadowań)
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:44   #4189
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
ej dobra czas rozładować atmosferę, przyszło zamówienie mojej siostry z Aliexpress, tak apropo torebek, jakby któraś była zainteresowana to zbieram oferty ))))))
fajna i fajne stylizacje kochana
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 22:48   #4190
mraau
Raczkowanie
 
Avatar mraau
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łodzkie
Wiadomości: 477
GG do mraau
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

ahh .. jak już jesteśmy w temacie torebek..... któraś z tych by mi się widziała...

mango
mohito
mohito

100-140
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33055555_02.jpg (124,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KX714-99X-001.jpg (111,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KY010-99X-001.jpg (79,4 KB, 48 załadowań)
__________________
* FB

... Zdecydowałam się być szczęśliwa, bo od tego jestem piekniejsza ; ) ...
mraau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 23:32   #4191
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Zauawazylyscie nazwe firmy na tej torebce? :p to nie jest Moschino :p
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:49   #4192
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez mraau Pokaż wiadomość
ahh .. jak już jesteśmy w temacie torebek..... któraś z tych by mi się widziała...

mango
mohito
mohito

100-140
Wszystkie fajne, chyba nr 3 najbardziej mi się podoba

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Zauawazylyscie nazwe firmy na tej torebce? :p to nie jest Moschino :p
Tak, MOSOHINO
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 11:01   #4193
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Omijając temat torebkowy udało mnie się dziś w lumpeksie dorwać bluzę z myszką Mickey za 3zł
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:35   #4194
mraau
Raczkowanie
 
Avatar mraau
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łodzkie
Wiadomości: 477
GG do mraau
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

moje ostatnie outflit'y


pomieszanie z poplontaniem głownie dorothyparkins + czarna kurteczka h&m
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mms_img455066726.jpg (61,7 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mms_img700413268.jpg (67,2 KB, 179 załadowań)
__________________
* FB

... Zdecydowałam się być szczęśliwa, bo od tego jestem piekniejsza ; ) ...
mraau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 22:20   #4195
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Hej dziewczyny! Co prawda nie udzielałam się w poprzednich wątkach (no może napisałam z trzy posty) ale co jakiś czas czytam co ciekawego upolowałyście!
Chciałam się tylko wtrącić do tematu torebek- sama w życiu nie kupiłabym np. skórzanej torebki. Wolę mieć "tandetną eko-skórę" niż trupa i masę cierpienia za tysiąc pięćset sto dziewięćset złotych tylko po to żeby się polansować na mieście.

Ostatnio moja szafa jest bardzo jednolita- 95% ubrań jakie kupiłam w ciągu ostatniego roku są tylko w trzech kolorach: czarnym, białym i odcieniach szarości (wyjątkiem są tylko jeansy) ale ostatnio zobaczyłam ten płaszcz: http://www.ffmoda.com/pl/dla-niej/ok...ie/jq42518810/ i zastanawiam się czy taki róż to nie jest zbytnia ekstrawagancja.
Czy któraś z Was widziała go może na żywo?
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 15:21   #4196
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Jak masz odwagę to myślę że fajny byłby na szare dni i pasowały do kolorów twojej garderoby
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 22:04   #4197
tillsammans
Przyczajenie
 
Avatar tillsammans
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 29
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Dziewczyny,

Marzą mi się woskowane spodnie. Czy któraś z Was zamawiała na Allegro te?

http://allegro.pl/new-mega-wygodne-s...684781172.html

Podane wymiary sugerują że są rozciągliwe ale nie jestem przekonana. Zastanawia mnie czy materiał jest cienki czy trochę grubszy typu jeans.

Będę wdzięczna za pomoc!
tillsammans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 13:29   #4198
siasiaaa
Raczkowanie
 
Avatar siasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 285
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez mraau Pokaż wiadomość
ahh .. jak już jesteśmy w temacie torebek..... któraś z tych by mi się widziała...

mango
mohito
mohito

100-140
Wszystkie trzy bardzo ładne, ale najbardziej mi 3 przypadła do gustu. Niedawno kupiłam podobną w Rese z rabatem: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...ecorative-zips tylko te zamki po bokach mam zawsze rozpięte i kształtem wygląda prawie jak Twoja 3

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Zauawazylyscie nazwe firmy na tej torebce? :p to nie jest Moschino :p
Dobre

Cytat:
Napisane przez mraau Pokaż wiadomość
moje ostatnie outflit'y


pomieszanie z poplontaniem głownie dorothyparkins + czarna kurteczka h&m
Pięknie szczególnie pierwszy outfit bardzo w moim stylu...
siasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 14:22   #4199
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY
dotyczącej zakupów ubrań poprzez Internet


Kobitki, mam mega prośbę.

Będę wdzięczna za wypełnienie ankiety dotyczącej zakupów ubrań poprzez internet.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, nie podaje się żadnych danych. Ma służyć jedynie zbadaniu rynku, wyniki nie będą nigdzie publikowane.

Są to pytania zamknięte (jednokrotnego i wielokrotnego wyboru) i 2 proste pytania otwarte. Wypełnienie ankiety zajmie Wam kilka minut.

Link do ankiety:
http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/543a73de7758d/

Z góry dziękuję.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 14:37   #4200
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
PROŚBA O WYPEŁNIENIE ANKIETY
dotyczącej zakupów ubrań poprzez Internet


Kobitki, mam mega prośbę.

Będę wdzięczna za wypełnienie ankiety dotyczącej zakupów ubrań poprzez internet.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, nie podaje się żadnych danych. Ma służyć jedynie zbadaniu rynku, wyniki nie będą nigdzie publikowane.

Są to pytania zamknięte (jednokrotnego i wielokrotnego wyboru) i 2 proste pytania otwarte. Wypełnienie ankiety zajmie Wam kilka minut.

Link do ankiety:
http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/543a73de7758d/

Z góry dziękuję.
zrobione
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 21:20:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.