Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-30, 20:35   #4171
lauretta1979
Raczkowanie
 
Avatar lauretta1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 136
Dot.: Czy jestem w ciąży ?

Ci niektórzy właśnie co piszą "BORZE" to raczej z językiem polskim nie mieli wiele wspólnego
a celowym zabiegiem to raczej powinny być korepetycje
__________________
nadzieja istnieje zawsze... do ostatniej chwili... ?
lauretta1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 23:28   #4172
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Cytat:
Napisane przez LittleAnne Pokaż wiadomość
Jajeczkowanie występuje w środku cyklu, kiedy zachodzi się w ciąże, cykl się zatrzymuje....Nie występuje okres, nie występuje jajeczkowanie...

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

A może kup test ciążowy i to najnormalniej w świecie sprawdź czy doszło do zapłodnienia czy nie?
Że się tak wtrącę, a propos testów. Waszym zdaniem Quixx są wiarygodne? Robiłam dwa i na szczęście negatywne. Okres spóźnia mi się już 4 tygodnie, mój nowy rekord. Problemy z nieregularnymi okresami mam od 4 lat, tylko, że od roku miałam spokój, bo zamiast rozchwianych to 35-dniowe cykle. Nagle takie bum i nie ma. Do tego cały czas leci mi biały śluz jak przy jajeczkowaniu i to już 1,5 miesiąca i parę razy pobolewał mnie jajnik. Zabezpieczenie prezerwatywami, zawsze sprawdzamy, ale wiadomo, że różnie może się zdarzyć
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 15:56   #4173
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Że się tak wtrącę, a propos testów. Waszym zdaniem Quixx są wiarygodne? Robiłam dwa i na szczęście negatywne. Okres spóźnia mi się już 4 tygodnie, mój nowy rekord. Problemy z nieregularnymi okresami mam od 4 lat, tylko, że od roku miałam spokój, bo zamiast rozchwianych to 35-dniowe cykle. Nagle takie bum i nie ma. Do tego cały czas leci mi biały śluz jak przy jajeczkowaniu i to już 1,5 miesiąca i parę razy pobolewał mnie jajnik. Zabezpieczenie prezerwatywami, zawsze sprawdzamy, ale wiadomo, że różnie może się zdarzyć
Jeśli test jest wadliwy, to nie ma znaczenia firma. Czasem tak się zdarza, choć rzadko. Wykonany prawidłowo jest wiarygodny.
Co do Twoich nieregularnych miesiączek powinnaś je wyregulować i sprawdzić czemu takie są. Wskazana opieka ginekologa.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:16   #4174
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Czesc Dziewczyny, musze o cos zapytać. A mianowicie ostatnio bliska kolezanka powiedziała mi pewną historie. I ze teraz boi się ze nie może mieć dzieci...ale słuchajcie i powiedzcie proszę co o tym myślicie.
Znajoma 14 dnia cyklu odbyla stosunek. Przestraszyla się ciąży, wziela escapelle. Cykle 28-32 dniowe.
Miesiaczka czy tez krwawienie przyszło po 12 dniach.
W następnym mcu znowu uprawiała seks bez zabezpieczenia bo stwierdzila ze jednak jest gotowa na dziecko jakby było.
Stosunki 6dc, 9dc, 11dc, 13dc nie przyniosły ciąży.
Znajoma poleciała po testy owu, mowi ze zrobila od 16 dc i 21,22 dc wyszedł jej pozytywny. Z tym ze @ przyszła kilka dni później, jakby faza lutealna trwała w tamtym cyklu 6 dni.

Czy możliwe jest ze tabletka escapelle przesunęła owulacje, zaburzyła dlugosc fazy lutealnej lub w ogole owulacji nie było?

Dodam ze dziewczyna zrobila potem wszystkie badania z krwi, usg itd. i nie ma odchyleń od normy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 20:45   #4175
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, musze o cos zapytać. A mianowicie ostatnio bliska kolezanka powiedziała mi pewną historie. I ze teraz boi się ze nie może mieć dzieci...ale słuchajcie i powiedzcie proszę co o tym myślicie.
Znajoma 14 dnia cyklu odbyla stosunek. Przestraszyla się ciąży, wziela escapelle. Cykle 28-32 dniowe.
Miesiaczka czy tez krwawienie przyszło po 12 dniach.
W następnym mcu znowu uprawiała seks bez zabezpieczenia bo stwierdzila ze jednak jest gotowa na dziecko jakby było.
Stosunki 6dc, 9dc, 11dc, 13dc nie przyniosły ciąży.
Znajoma poleciała po testy owu, mowi ze zrobila od 16 dc i 21,22 dc wyszedł jej pozytywny. Z tym ze @ przyszła kilka dni później, jakby faza lutealna trwała w tamtym cyklu 6 dni.

Czy możliwe jest ze tabletka escapelle przesunęła owulacje, zaburzyła dlugosc fazy lutealnej lub w ogole owulacji nie było?

Dodam ze dziewczyna zrobila potem wszystkie badania z krwi, usg itd. i nie ma odchyleń od normy.
Taka tabletka to duża dawka hormonów. Może rozregulować cykl, przesunąć owulację, ale nie powoduje niepłodności. O mamo, wizaż nadal potrafi mnie zaskoczyć.
A co do testów owulacyjnych...myślę, że zjedzenie dużej czekolady to lepiej spożytkowane pieniądze.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:36   #4176
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Taka tabletka to duża dawka hormonów. Może rozregulować cykl, przesunąć owulację, ale nie powoduje niepłodności. O mamo, wizaż nadal potrafi mnie zaskoczyć.
A co do testów owulacyjnych...myślę, że zjedzenie dużej czekolady to lepiej spożytkowane pieniądze.
Dzieki, ja nie znalam odp. na jej pytanie. Po prostu zawsze miała chyba te owulacje jakos w połowie cyklu a potem już nie probowala kolejny cykl bo rozstala się z tym mezczyzna

Wazne ze może rozregulować cykl. Tak tez powiem.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:55   #4177
anikka1212
Raczkowanie
 
Avatar anikka1212
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 123
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Uprawiałam seks 8 listopada bez zabezpieczenia, a 11go dostałam okres, cykle mam nieregularne. Test robiłam w tamtym tyg w środę płytkowy, z porannego moczu i wyszedl negatywny. Czy wynik mógł być nieprawidłowy?, warto powtórzyć test czy może poczekać do ok.10-go grudnia(planowany czas @)? Wiadomo ze każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą, ale czy jest duże prawdopodobienstwo?
Przed samym okresem powinny być nieplodne.
anikka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 22:12   #4178
zaanetkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Zsunięta gumka bez wytrysku

Miałam ostatnio taką sytuacje, że podczas seksu gumka się zsunęła tak że została we mnie. Chłopak powiedział że miał uczucie jakby doszedł ale spermy nie było ani w gumce ani poza nią, żadnych śladów, więc stwierdziliśmy, że miał takie uczucie wtedy kiedy gumka się zsunęła. Gumka została we mnie dość głęboko.

Miałam wtedy dni niepłodne, tzn nie sprawdzałam tego dokładnie ale było to 4 dni przed planowanym pojawieniem sie okresu, a "objawy" PMSu były przed tym jak zawsze. Ogólnie mam regularne cykle po 28 dni.

Podsumowując:
1. gumka się zsunęła
2. facet nie doszedł
3. ja miałam dni niepłodne

Chyba prawdopodobieństwo zajscia w ciążę jest niewielkie, prawda?

Okres powinnam dostać jutro, dzisiaj robiłam pewne czynnosci przyspieszające okres(jak znalazłam w internecie). Brałam prysznic pod goracą wodą, zazyłam nospe, zrobiłam brzuszki. Chce dostać jak najszybciej żeby sie nie stresować i nie dobierać do głowy.

Cała sytuacja była dziwna i sie zestresowałam, był to drugi seks w moim życiu, dlatego też troche za dużo myśle o tym.
zaanetkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 22:36   #4179
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Cytat:
Napisane przez anikka1212 Pokaż wiadomość
Uprawiałam seks 8 listopada bez zabezpieczenia, a 11go dostałam okres, cykle mam nieregularne. Test robiłam w tamtym tyg w środę płytkowy, z porannego moczu i wyszedl negatywny. Czy wynik mógł być nieprawidłowy?, warto powtórzyć test czy może poczekać do ok.10-go grudnia(planowany czas @)? Wiadomo ze każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą, ale czy jest duże prawdopodobienstwo?
Przed samym okresem powinny być nieplodne.
Myślę, że nie ma sensu powtarzać testu Uprawiałaś seks w dni niepłodne, dostałaś @, test wyszedł negatywny. Nie widzę powodu do obaw
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 01:32   #4180
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dzieki, ja nie znalam odp. na jej pytanie. Po prostu zawsze miała chyba te owulacje jakos w połowie cyklu a potem już nie probowala kolejny cykl bo rozstala się z tym mezczyzna

Wazne ze może rozregulować cykl. Tak tez powiem.
No to fajnie, że była "gotowa na dziecko" w sypiącym się związku... Trochę to nieodpowiedzialne, jak by nie patrzeć.

A w temacie, takie rozregulowanie może być bardzo długotrwałe - po escapelle przez wiele miesięcy można mieć problemy z nieregularnymi miesiączkami i wahaniami faz cyklu.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 08:10   #4181
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
No to fajnie, że była "gotowa na dziecko" w sypiącym się związku... Trochę to nieodpowiedzialne, jak by nie patrzeć.

A w temacie, takie rozregulowanie może być bardzo długotrwałe - po escapelle przez wiele miesięcy można mieć problemy z nieregularnymi miesiączkami i wahaniami faz cyklu.
Była gotowa, ale potem związek się rozsypal.

Rozumiem już, czyli generalnie nie ma powodu do obaw. Owulacja przesunieta cykl po escapelle to chyba norma. Dziekuje za odpowiedz, sama nie byłam w stanie jej rzeczowo udzielić.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 10:41   #4182
anikka1212
Raczkowanie
 
Avatar anikka1212
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 123
Dot.: jajeczkowanie a ciąża

Ok dziękuję bardzo za odpowiedź, uspokoilam się trochę
anikka1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:42   #4183
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Zsunięta gumka bez wytrysku

Cytat:
Napisane przez zaanetkka Pokaż wiadomość
Miałam ostatnio taką sytuacje, że podczas seksu gumka się zsunęła tak że została we mnie. Chłopak powiedział że miał uczucie jakby doszedł ale spermy nie było ani w gumce ani poza nią, żadnych śladów, więc stwierdziliśmy, że miał takie uczucie wtedy kiedy gumka się zsunęła. Gumka została we mnie dość głęboko.

Miałam wtedy dni niepłodne, tzn nie sprawdzałam tego dokładnie ale było to 4 dni przed planowanym pojawieniem sie okresu, a "objawy" PMSu były przed tym jak zawsze. Ogólnie mam regularne cykle po 28 dni.

Podsumowując:
1. gumka się zsunęła
2. facet nie doszedł
3. ja miałam dni niepłodne

Chyba prawdopodobieństwo zajscia w ciążę jest niewielkie, prawda?

Okres powinnam dostać jutro, dzisiaj robiłam pewne czynnosci przyspieszające okres(jak znalazłam w internecie). Brałam prysznic pod goracą wodą, zazyłam nospe, zrobiłam brzuszki. Chce dostać jak najszybciej żeby sie nie stresować i nie dobierać do głowy.

Cała sytuacja była dziwna i sie zestresowałam, był to drugi seks w moim życiu, dlatego też troche za dużo myśle o tym.
skoro było to 4 dni przed okresem myślę, że jest bardzo małe prawdopodobieństwo ciąży
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 12:55   #4184
avelin92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witajcie,
potrzebuje trzeźwego spojrzenia na moją sytuacje.
Otóż 14.11.2013 dostałam okres ale dość skąpy 5 dni. Według obserwacji cyklów dni płodne zaczęły się 25.11.2013. ogólnie trwaja 6 dni. A cały cykl 31 dni. Pod wpływem emocji kochałam sie z chłopakiem do końca 1.12.2013 . Kontroluje tez szyjkę macicy i 30.11.2013 była juz dość wysoko i przymknieta a dzisiaj sprawdziłam i była nisko i otwarta... jestem poniekąd zalamana bo prawdopodobnie jednak moge być w ciązy... oceńcie czy mam sie bac? czy tylko panikuje znowu...
pozdrawiam
avelin92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 13:07   #4185
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez avelin92 Pokaż wiadomość
Witajcie,
potrzebuje trzeźwego spojrzenia na moją sytuacje.
Otóż 14.11.2013 dostałam okres ale dość skąpy 5 dni. Według obserwacji cyklów dni płodne zaczęły się 25.11.2013. ogólnie trwaja 6 dni. A cały cykl 31 dni. Pod wpływem emocji kochałam sie z chłopakiem do końca 1.12.2013 . Kontroluje tez szyjkę macicy i 30.11.2013 była juz dość wysoko i przymknieta a dzisiaj sprawdziłam i była nisko i otwarta... jestem poniekąd zalamana bo prawdopodobnie jednak moge być w ciązy... oceńcie czy mam sie bac? czy tylko panikuje znowu...
pozdrawiam
No pewnie, że możesz być w ciąży. Uprawiałaś seks bez zabezpieczenia 18 dnia cyklu, nie wywróżę Ci czy nie miałaś wtedy owulacji. Jeśli nie chcesz być w ciąży to dlaczego zachowujesz się tak nieodpowiedzialnie?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 13:12   #4186
avelin92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

To znaczy nie to ze nie chce, bardzo chce ale moj nie chce. Mamy juz jedno dziecko ale drugie mielismy miec jak pójdę dopiero do pracy. Ale jak bede w ciazy nie bede rozpaczac ale wolalabym poczekac
avelin92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:33   #4187
nycha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Antybiotyk a antykoncepcja. Jakie jest pawdopodobienstwo ze jestem w ciąży ?

Proszę o odpowiedz ! W pod koniec ostatniego tygodnia brania tabletek antykoncepcyjnych zaczęłam przyjmować antybiotyk AGUMENTIN, brałam go od wtorku a ostatnia tabletkę antykoncepcyjna z tego opakowania wzięłam w sobotę. Antybiotyk skończyłam we wtorek rano w następnym tygodniu. Jak zawsze w środę dostałam okres. W sobotę i niedziele (w 7 dniowej przerwie miedzy opakowaniami) kochalam sie z moim chłopakiem jednak nie skończył we mnie. Przez tydzień brania antybiotyku do niczego nie doszło. Pytanie moje jest takie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ? Zaznaczam ze tabletki biorę juz od przeszło 1,6 roku i nigdy żadnej nie ominelam. Okres mam zawsze regularnie jak to jest przy tabletkach, dlatego wyliczylam ze w tym czasie tez są dni niepolodne. Jednak mam wątpliwości dlatego bardzo proszę o odpowiedz.

Edytowane przez nycha9
Czas edycji: 2013-12-02 o 14:35
nycha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:47   #4188
nycha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Antybiotyk AGUMENTIN i tabletki antykoncepcyjne. Czy mogę byc w ciąży ?

Proszę o odpowiedz ! W pod koniec ostatniego tygodnia brania tabletek antykoncepcyjnych zaczęłam przyjmować antybiotyk AGUMENTIN, brałam go od wtorku a ostatnia tabletkę antykoncepcyjna z tego opakowania wzięłam w sobotę. Antybiotyk skończyłam we wtorek rano, nastepnego tygodnia. Jak zawsze w środę dostałam okres. W sobotę i niedziele w tydzien 7 przerwy miedzy opakowaniami kochallam sie z moim chłopakiem jednak nie skończył we mnie. Przez tydzień brania antybiotyku do niczego nie doszło. Pytanie moje jest takie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ? Zaznaczam ze tabletki biorę juz od przeszło 1,6 roku i nigdy żadnej nie ominelam. Okres mam zawsze regularnie jak to jest przy tabletkach, dlatego wyliczylam ze w tym czasie tez są dni niepolodne. Jednak mam wątpliwości dlatego bardzo proszę o odpowiedz.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Proszę o odpowiedzi
nycha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:50   #4189
heartgram
Przyczajenie
 
Avatar heartgram
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Czy mogę być w ciąży?

Witam wszystkie wizażanki!
Jestem tutaj z małym zapytaniem, ponieważ strasznie się niepokoję.
W Andrzejkową noc został u mnie chłopak. Zwaliłam mu konia (nie wiem jak ładniej to nazwać) i miał wytrysk i spuścił się na starą koszulkę. Na mojej dłoni też nieco wylądowało i od razu poszłam do łazienki, najpierw obmyłam wodą, a później mydłem.
Mój chłopak nie dotykał penisa, tylko lekko wytarł tą koszulką i ją wyrzucił. Następnie poszłam się umyć i podmyłam się tym mydłem, którym wcześniej zmywałam spermę. Później zasnęliśmy na godzinę, dwie, a gdy się obudziliśmy chłopak dosłownie przez chwilkę dotknął mnie w łechtaczkę, żadnego kontaktu z pochwą nie było, oprócz minetki i ja smarowałam się maścią dopochwowo, ponieważ mam lekką infekcje (ale po umyciu dłoni i waginy). I tutaj moje pytanie? Czy mydło i woda dobrze zmyły plemniki z mojej dłoni? Czy na mydle mogły zostać jakieś? Po jakim czasie giną one na dłoni (pytam, bo mój chłopak też mógł mieć je na dłoni)?
Dodam, iż był to ostatni dzień płodny.
Popadam w jakąś paranoje...
__________________
Dance or die..
heartgram jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 14:53   #4190
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Antybiotyk AGUMENTIN i tabletki antykoncepcyjne. Czy mogę byc w ciąży ?

A co mowi ulotka antybiotyku?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:56   #4191
nycha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Antybiotyk AGUMENTIN i tabletki antykoncepcyjne. Czy mogę byc w ciąży ?

Jak czytałam to na ulotce nie było wymienione ze zminiejsza skuteczność antykoncepcji, ale znowu na internecie pózniej znalazłam informacje ze zmniejsza.. I teraz juz sama nie wiem. Jedni mówią tak inni tak dlatego pisz tutaj.
nycha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:56   #4192
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez heartgram Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki!
Jestem tutaj z małym zapytaniem, ponieważ strasznie się niepokoję.
W Andrzejkową noc został u mnie chłopak. Zwaliłam mu konia (nie wiem jak ładniej to nazwać) i miał wytrysk i spuścił się na starą koszulkę. Na mojej dłoni też nieco wylądowało i od razu poszłam do łazienki, najpierw obmyłam wodą, a później mydłem.
Mój chłopak nie dotykał penisa, tylko lekko wytarł tą koszulką i ją wyrzucił. Następnie poszłam się umyć i podmyłam się tym mydłem, którym wcześniej zmywałam spermę. Później zasnęliśmy na godzinę, dwie, a gdy się obudziliśmy chłopak dosłownie przez chwilkę dotknął mnie w łechtaczkę, żadnego kontaktu z pochwą nie było, oprócz minetki i ja smarowałam się maścią dopochwowo, ponieważ mam lekką infekcje (ale po umyciu dłoni i waginy). I tutaj moje pytanie? Czy mydło i woda dobrze zmyły plemniki z mojej dłoni? Czy na mydle mogły zostać jakieś? Po jakim czasie giną one na dłoni (pytam, bo mój chłopak też mógł mieć je na dłoni)?
Dodam, iż był to ostatni dzień płodny.
Popadam w jakąś paranoje...
To prowokacja jakaś?

Bo jak nie to może najpierw dowiedz się o ciele, seksie, plemnikach w teorii, a nie potem rozkminy czy mydło zmyło spermę
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 14:56   #4193
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: Antybiotyk a antykoncepcja. Jakie jest pawdopodobienstwo ze jestem w ciąży ?

Skoro bierzesz tabletki to nie masz okresu bo nie ma owulacji, tylko tzw plamienie z odstawienia tym samym nie masz dni płodnych i takie wyliczanie dni płodnych i nie połodnych jest w tej sytuacji bezcelowe. Podsumowując nie masz owulacji nie ma ciąży, tym bardziej skoro facet w tobie nie skończył a w czasie brania antybiotyku była abstynencja. Dziwię sie że biorąc tabletki 1,6 roku nie wiesz nic o ich działaniu.
emagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:01   #4194
nycha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Antybiotyk a antykoncepcja. Jakie jest pawdopodobienstwo ze jestem w ciąży ?

Tylko wlasnie chodziło mi o te przerwę czy w jej czasie mogło coś byc, bo czytałam ze podczas brania antybiotyku 7 dni i 7 dni po powinna byc dodatkowa ochrona, a u mnie tych 7 dni nie było.
nycha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:13   #4195
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
To prowokacja jakaś?

Bo jak nie to może najpierw dowiedz się o ciele, seksie, plemnikach w teorii, a nie potem rozkminy czy mydło zmyło spermę

no co Ty nie znasz się. To przecież będzie ciąża bliźniacza, napewno nie zmyła 1 plemnika z jednej ręki i drugiego z drugiej
Swoją drogą ciekawa historia... minetka przy infekcji

Autorko wypadałoby się czegoś najpierw o seksie dowiedzieć, a później się za niego brać.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:17   #4196
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: Antybiotyk a antykoncepcja. Jakie jest pawdopodobienstwo ze jestem w ciąży ?

skoro w czasie brania antybiotyku i tak nic nie było to ciąży też na pewno nie będzie nawet jeśli później współżyłaś to brałaś już tabletki więc spokojnie bez histerii
emagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:22   #4197
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży?



będą bliźniaczki! jeden z bliźniaków powstanie z mydła, a drugi z dłoni

Dziwne autorko, że nie zapytałaś czy z powodu twojej infekcji twojemu facetowi nie wyrośnie <edit> na ustach
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-03 o 09:26 Powód: złe słowo, użyj innego
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:25   #4198
emagi
Rozeznanie
 
Avatar emagi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 686
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Apel: niech dzieci nie biorą się za sex jeśli nie mają o nim pojęcia, zostawcie to dorosłym. Pozdrawiam
emagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:26   #4199
nycha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Antybiotyk a antykoncepcja. Jakie jest pawdopodobienstwo ze jestem w ciąży ?

No wlasnie tabletkę wzięłam dopiero wieczorem w niedziele bo to była ta 7 dniowa przerwa a współżycie było w sobotę juz i niedziele. I dlatego sie martwię ;( ale mówisz ze będzie wszystko ok ?
nycha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 15:28   #4200
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: Czy mogę być w ciąży?

Gratulacje beda blizniaki !
Proponuje pojsc do ginekologa i popytac sie jak moze dojsc do zaplodnienia !!!!!!!!
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.