PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał" - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 17:45   #4171
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Chyba zależy to od lekarza i kliniki. Bo ja chodzę od pól roku do jednej pani doktor i pierwsze trzy miesiące chodziłam do studenckiej przychodniu w której ona przyjmowałam raz w tygodniu i tam płaciłam 100 zł za wizytę 80 za USG więc sporo potem Ona sama powiedziała mi że moge przyjść do niej do kliniki bezpłodnośći i tam płacę 120 za wizyte a za monitor 50 zł.

Strasznie szbko zleciał mi weekend i jutro do pracy a dużo mam roboty do końca lutego muszę się ze wszytkim uporać.
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 18:55   #4172
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

strasznie drogo biora wasi lekarze, ja za wizyte 80 zl(i w tym jest wszystko usg, cytologia) nie wiem jak z monitoringiem i jak kaze mi analizy robic to pisze mi skierowanie na szpital w kotrym on pracuje i i ide tam normalnie jak na nfz

Ilonka
Kwiatuszku

Konczita jutro testujesz??
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 19:12   #4173
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Ja chodziłam państwowo całe studia do jednej kobiety i ona mówiła mi że wszytko ok. Jak jej powiedziałam że nie mogę zajść w ciąże to powiedział że nic mi nie jest nie robiąc mi badań, Wymusiwszy na niej skierowanie na USG poszłam juz prywatnie do obecnej pani dr która wszytko mi wyjaśniła i powiedział że moge mieć problem bo obraz na USG jest PCO. Byłam w szoku Poszłam jeszce do 2 innych lekarzy którzy potwierdzili. Dla sprawdozenie poszłam z wynikami do starej pani dokrot (państwowo) i dalej pmówiła że nic mi nie jest imam nie panikować. Od tamtej pory chodzę do kliniki leczenie bazpłodnośći prywatnie

Tylko z tym moim PCO to jest tak dziwnie bo ja go chyba do konca nie mam ponieważ inne wyniki które powinny na to wskazywać (np. Testosteron) wyszły mi w normie. Pani doktor wprowadza mi leczenie i ufam jej t, tzn chce jej ufać bo przecież ja się na tym kompletnei nei znam....
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 20:22   #4174
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Ja chodziłam jeszcze jako małolata państwowo do lekarza i jak miałam pierwsze torbiele. Potem od czasów operacji tylko prywatnie i tylko do jednego. Jak się przeprowadziłam, to na miejscu korzystam z pomocy podobno najlepszego specjalisty od niepłodności, działa cuda - i niestety jest drogi.
Wkrótce się przekonam, na ile jest skuteczny .

A ja grzebię sobie w necie w poszukiwaniu jakiś fajnych zegarków, dostałam na święta kaskę od teściów i trzeba by było ją wydać .
Podobają Wam się takie? Mój mąż mówi, że nie pasują do biura, tylko że to typ sportowy, a mi się strasznie podobają i zachorowałam na taki. (zdjęcie z allegro)
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 06:59   #4175
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Podobają Wam się takie? Mój mąż mówi, że nie pasują do biura, tylko że to typ sportowy, a mi się strasznie podobają i zachorowałam na taki. (zdjęcie z allegro)
Ja nie widzę w tym zegarku nic sportowego... Jest klasyczny i elegancki. Ładny i do biura, do żakietu, do garsonki, ogólnie do pracy jak znalazł...
Ps. Nie założyłabym go natomiast do t-shirta i jeansów. Zupełnie nie zgadzam się z Twoim mężem...

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek101 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki!
Zbieram fluidki, będą mi teraz bardzo potrzebne. Staram się o dzidziusia od ponad roku i teraz okazało się, że mam problemy z tarczycą. Czeka mnie ponoć dłuższe leczenie. 10 lutego idę do szpitala na dalsze badania. Załamka!!!!!!!!!
Fluid od mojego diabełka dla Ciebie...

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
witajcie,
ja także czekam na @ dzisiaj już mnie brzuch boli dołem więc pewnie jutro się zjawi ... mam dzisiaj dośc a jutro o 8 kolos yhhh
Ale ten czas leci... Dopiero co czekałaś na poprzedni.

i dla Ciebie Dorotko, może to nie @ idzie...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 07:47   #4176
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

A ja grzebię sobie w necie w poszukiwaniu jakiś fajnych zegarków, dostałam na święta kaskę od teściów i trzeba by było ją wydać .
Podobają Wam się takie? Mój mąż mówi, że nie pasują do biura, tylko że to typ sportowy, a mi się strasznie podobają i zachorowałam na taki. (zdjęcie z allegro)
Anciahk ja jestem fanka stampsów .
http://www.stamps.eu/Stamps_pl_pl/Stamps_home/Home.html
to są fajne zegarki ale ostrzegam kupuje się tarcze i chce się ciągle mieć nowe ja osobiście mam kilka i fajnie się sprawdzają no i są inne niż wszystkie

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Kurczelka skończyłam brać Clo dzis d dzień jak niebiorę a jajniki mnie strasznie bolą dziś No nic na -stą ide do gina więc zobaczymy co tam sie odbywa Mam nadziej że to piekne pęcherzyki mi tam rosną.

Dziewczyny cos tu u Na pusto sie zrobiło.
Pomidorko co u Ciebie? Serduszkowata, Bazylka, Konczita, Nika halooo co z Wami
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 11:34   #4177
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nika jest tylko spała do 10 i teraz nie może się z niczym wyrobić...

weekend był super, teściowa się Leną zajęła a my na zakupy i na kolację do restauracji....

jeszcze Was nie nadrobiłam, ale nie wiem gdzie ręce najpierw włożyć.... heehhh...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 11:42   #4178
agusia8524
Zakorzenienie
 
Avatar agusia8524
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 675
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witajcie
Powiem Wam, że mimo iż staraniowo nie jestem związana już ładnych parę miesięcy z wątkiem to jestem od Was uzależniona i nie mogę nie wejść i nie poczytać co u Was
Miłego dnia i owocnych staranek a ja się dziś urlopuje, w końcu ferie a co

Ale tu cichutko...
A wałśnie Aniu zgadzam się z Kropeczką ten zegarek dla mnie bardziej elegancki niż sportowy, do bluzy wyglądałby dość hmm... no kojarzyłby mi się z panami dresiarzami plus gruby łańcuch na szyję hihihi ... sportowe kojarzą mi się zuuupelnie inaczej chociaż osobiście wolę malutkie zegarki na delikatnych srebrnych bransoletkach, ten jak da mnie za duży, ale jeśli komuś się takie podobają to jestem jak najbardziej za
__________________
"Siła twojej walki mierzona jest twoją wiarą w tę walkę"

Edytowane przez agusia8524
Czas edycji: 2010-01-18 o 13:56
agusia8524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 15:14   #4179
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dziewczyny pisze u Was bo mam mały problem. Czytałam, że któraś z Was pisała, ze w Krakowie można dostać Ovitrelle w niskiej cenie. Ja potrzebuję dwie ampułkostrzykawki, ale u mnie on kosztuje 163 zł za jedną - masakra totalna. Nie wicie czasem w której aptece jest tak tanio?
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:03   #4180
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisze u Was bo mam mały problem. Czytałam, że któraś z Was pisała, ze w Krakowie można dostać Ovitrelle w niskiej cenie. Ja potrzebuję dwie ampułkostrzykawki, ale u mnie on kosztuje 163 zł za jedną - masakra totalna. Nie wicie czasem w której aptece jest tak tanio?
Witam ja kupuje w Krakowie Ovitrelle jest tylko w jednej aptece w całym mieście płacę tam za jedną ampułkostrzykawke koło 85 zł. A to są namiary na aptekę można dzwonić i pytać się czy mają ale zawsze maja
http://www.aptekakryniczna.pl/kontakt.html

Ja po wizycie i..... pcherzyki sie ruszyły dziś mam 11,5 dwa na prawym jajniku lewy ciągle śpi tzn jest dużo pęcherzyków ale niestety nie rosną. Endo dzis 5mm (zawsze w 8-9 dc miało 2.5 mm) więc nie jest źle. Jutro kupuje morelki i może urośnie . W środę idę do pani Dr Jeszce raz jak pęcherze i Endo same będą rosły to kończę cykl bez leków. Jak Endo nie urośnie do środy to biorę dalej Estrve i też może się uda Jestem pełna wiary w ten miesiąc. Trzymajcie kciuki

Edytowane przez IlonaN2
Czas edycji: 2010-01-18 o 17:07
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:08   #4181
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Ilona dzięki wielkie. Ale właśnie przed chwilą zamówiłam sobie pregnyl.
W sumie to przez przypadek, bo wszędzie dzwoniłam i pytałam o ovitrelle a mąż mi mówi, żebym zapytała o pregnyl - może akurat się uda. I w pierwszej w której pytałam o niego okazało się, że jest. Nie będe musiała wydawać tyle kasy Pani już mi odłożyła. Mąż w środę będzie w Krakowie to tam podjedzie i odbierze
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 17:13   #4182
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

ooo ja pregnylu nigdzie nie dostałam w Krakwie. W jakiej aptece to ja będe wiedzieć jak coś ?
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:18   #4183
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Na Bronowickiej. Chyba numer 73. Pani mi powiedziała, że ma 3 ampułki. Na moje nazwisko odłożyła mi dwie (ja duża baba jestem ). Została więc jej jedna.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 17:35   #4184
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Dobrze wiedzieć że gdzieś w Krakowie można jeszcze pregnyl dostać. Na razie nie mam recepty i może obejdzie się bez w tym miesiącu
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 18:27   #4185
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Ilonko ten cykl bedzie twoj

Konczito gdzie ty sie podziewasz?? jak tam tescik?? nie trzymaj nas w nie pewnosci
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 18:48   #4186
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć że gdzieś w Krakowie można jeszcze pregnyl dostać. Na razie nie mam recepty i może obejdzie się bez w tym miesiącu
No ja też mam taką nadzieję, że nie będę musiała go brać. Na wszelki wypadek kupuję na następny cykl. A dowiem się czy będzie potrzebny w przyszły wtorek. Jeśli @ się pojawi to będzie mój 25 cykl
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 19:15   #4187
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Ilonko ten cykl bedzie twoj

Konczito gdzie ty sie podziewasz?? jak tam tescik?? nie trzymaj nas w nie pewnosci

hejka ....jestem jestem tescior I krecha jak malowana drugiej brak wiec moja @ zabłądziła ... ja dopiero z pracy wróciłam ... a tesciora robilam po 12 wiec nie mialam nawet jak Wam napisać ... wszystko mnie boli .... ajj

jezeli chodzi o pregnyl tu u mnie znalazłam tylko w 2 aptekach jedna sprowadzila na zamowienie to w Gliwicach a w drugiej niby zawsze mają ale to Bytom ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 20:13   #4188
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja nie widzę w tym zegarku nic sportowego... Jest klasyczny i elegancki. Ładny i do biura, do żakietu, do garsonki, ogólnie do pracy jak znalazł...
Ps. Nie założyłabym go natomiast do t-shirta i jeansów. Zupełnie nie zgadzam się z Twoim mężem...
Kropko zawsze wiedziałam, że mój stary ma inny gust niż wszyscy normalni ludzie .
Jak zdróweńko? Dbasz o siebie, jak należy?
Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Anciahk ja jestem fanka stampsów .
http://www.stamps.eu/Stamps_pl_pl/Stamps_home/Home.html
to są fajne zegarki ale ostrzegam kupuje się tarcze i chce się ciągle mieć nowe ja osobiście mam kilka i fajnie się sprawdzają no i są inne niż wszystkie
Ilonko też ładne, takich jeszcze nie widziałam, ale chciałam klasyczny bardziej do biura, tylko nieco większy niż popierdu(Ó?)łka jaką mam.
Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
A wałśnie Aniu zgadzam się z Kropeczką ten zegarek dla mnie bardziej elegancki niż sportowy, do bluzy wyglądałby dość hmm... no kojarzyłby mi się z panami dresiarzami plus gruby łańcuch na szyję hihihi ... sportowe kojarzą mi się zuuupelnie inaczej chociaż osobiście wolę malutkie zegarki na delikatnych srebrnych bransoletkach, ten jak da mnie za duży, ale jeśli komuś się takie podobają to jestem jak najbardziej za
Agusia bo mój chłop ogólnie dziwny jest
Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Witam ja kupuje w Krakowie Ovitrelle jest tylko w jednej aptece w całym mieście płacę tam za jedną ampułkostrzykawke koło 85 zł. A to są namiary na aptekę można dzwonić i pytać się czy mają ale zawsze maja
http://www.aptekakryniczna.pl/kontakt.html

Ja po wizycie i..... pcherzyki sie ruszyły dziś mam 11,5 dwa na prawym jajniku lewy ciągle śpi tzn jest dużo pęcherzyków ale niestety nie rosną. Endo dzis 5mm (zawsze w 8-9 dc miało 2.5 mm) więc nie jest źle. Jutro kupuje morelki i może urośnie . W środę idę do pani Dr Jeszce raz jak pęcherze i Endo same będą rosły to kończę cykl bez leków. Jak Endo nie urośnie do środy to biorę dalej Estrve i też może się uda Jestem pełna wiary w ten miesiąc. Trzymajcie kciuki
Ilonko, cykl będzie Twój , pamiętaj, że cały czas trzymam. Ja też 9 d.c. mam wizytę, zobaczymy jak będzie wyglądało leczenie gonalem, co to za dziwoląg. Odbieram go jutro. Za ovitrelle płacę taniej - 70 zł w aptece w Białymstoku, wysyłali kurierem ale zimą nie wysyłają, coś tam z temperaturą. Mam szczęście, bo odbieram go od szefowej apteki, która jutro tutaj u nas będzie .
A brzuch mnie boli masakrycznie, mam nadzieję, że dużo jajeczek urośnie a gonal je dopielęgnuje.

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

hejka ....jestem jestem tescior I krecha jak malowana drugiej brak wiec moja @ zabłądziła ... ja dopiero z pracy wróciłam ... a tesciora robilam po 12 wiec nie mialam nawet jak Wam napisać ... wszystko mnie boli .... ajj

jezeli chodzi o pregnyl tu u mnie znalazłam tylko w 2 aptekach jedna sprowadzila na zamowienie to w Gliwicach a w drugiej niby zawsze mają ale to Bytom ...
A który masz d.c. ?

A mi się przypomniało, że dlatego gonal lekarz podaje po clo, żeby te jajeczka wypielęgnować, żeby one urosły i ładnie dojrzały czy coś takiego.
Po 5 dniach od wizyty mi się przypomniało , ma się pamięć, nie?

Dzisiaj mi się śniło, że miałam dziecko. Małe. Mieściło się w dłoni. Tzn dłonie miałam jakby większe. A dziecko było małe. Ogromnie je kochałam. Baardzo ogromnie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 20:18   #4189
Jagooda_
Raczkowanie
 
Avatar Jagooda_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 368
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek101 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki!
Zbieram fluidki, będą mi teraz bardzo potrzebne. Staram się o dzidziusia od ponad roku i teraz okazało się, że mam problemy z tarczycą. Czeka mnie ponoć dłuższe leczenie. 10 lutego idę do szpitala na dalsze badania. Załamka!!!!!!!!!
Kwiatuszku głowa do góry, z problemami z tarczycą kobitki też zachodzą w ciąże, wyregulują ci hormony i za nim się obejrzysz zobaczysz 2 kreseczki na teście, czego Ci z całego serca życzę
Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Witam ja kupuje w Krakowie Ovitrelle jest tylko w jednej aptece w całym mieście płacę tam za jedną ampułkostrzykawke koło 85 zł. A to są namiary na aptekę można dzwonić i pytać się czy mają ale zawsze maja
http://www.aptekakryniczna.pl/kontakt.html

Ja po wizycie i..... pcherzyki sie ruszyły dziś mam 11,5 dwa na prawym jajniku lewy ciągle śpi tzn jest dużo pęcherzyków ale niestety nie rosną. Endo dzis 5mm (zawsze w 8-9 dc miało 2.5 mm) więc nie jest źle. Jutro kupuje morelki i może urośnie . W środę idę do pani Dr Jeszce raz jak pęcherze i Endo same będą rosły to kończę cykl bez leków. Jak Endo nie urośnie do środy to biorę dalej Estrve i też może się uda Jestem pełna wiary w ten miesiąc. Trzymajcie kciuki
Ilonko kciuki mocno zaciśnięte

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

hejka ....jestem jestem tescior I krecha jak malowana drugiej brak wiec moja @ zabłądziła ... ja dopiero z pracy wróciłam ... a tesciora robilam po 12 wiec nie mialam nawet jak Wam napisać ... wszystko mnie boli .... ajj

jezeli chodzi o pregnyl tu u mnie znalazłam tylko w 2 aptekach jedna sprowadzila na zamowienie to w Gliwicach a w drugiej niby zawsze mają ale to Bytom ...
ale dopóki @ nie ma to wszystko jest możliwe

anciaahk trzymam kciuki, żeby Twoje pęcherzyki były super "dopieszczone" przez Gonal
__________________

Lecz nikt nie może tracić z oczu tego, czego pragnie.
Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że świat i inni są silniejsi.
Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

Paulo Coelho

Jagooda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 21:05   #4190
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Jagódko, co u Ciebie ?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:10   #4191
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Anciahk ja jestem fanka stampsów .
http://www.stamps.eu/Stamps_pl_pl/Stamps_home/Home.html
to są fajne zegarki ale ostrzegam kupuje się tarcze i chce się ciągle mieć nowe ja osobiście mam kilka i fajnie się sprawdzają no i są inne niż wszystkie
Ale superaśne .. zapominam więc o tej stronie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 21:15   #4192
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Ciao moje laseczki

Witam serdecznie Wszystkie nowe dziewczynki które dołączyły do nas w ostatnim czasie a cała starą ekipę mocno ściskam i chce Wam powiedzieć ,że zawsze o Was pamiętam i myślę co u Was się nowego wydarzyło

A u mnie nic nowego w sumie nie słychać po za tym,że od soboty jestem już we Włoszech noi w końcu udało mi się dom do porządku przyprowadzić no bo wiecie po miesięcznym pobycie w Polsce jak mieszkanie wyglądało po moim powrocie normalnie nie wiem czy te chłopy wszystkie takie są czy co ale mój tż oczywiście mówi,że przecież nie było bałaganu tylko cały dzień dzisiaj na szmacie siedziałam i wycierałam kurze ,pranie ,ścieranie i.t.d opadam z sił
A tak po za tym to odliczam znowuż dni do mojego wyjazdu do Polski planuje przylecieć 27 marca t.j tylko 10 tygodni w sobotę myślę kupić sobie bilet
Właśnie mnie odwiedziła @ tak więc Konczita proszę o zmianę ostatniej @ na 18.01 cykl 17 a w zasadzie to już 25
No cóż trzeba będzie spróbować jeszcze te 2-3 cykle powalczyć z nowymi lekami a jak nie to zacząć się poważnie zastanawiać nad IVF w każdym razie do świąt się wszystko wyjaśni na pewno na czym stoimy...

W każdym razie za Wszystkie mocno 3mam
a przyszłym mamusią Wielkie

Zmykam spać bo jestem

Miłej nocki
edzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 06:53   #4193
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ale superaśne .. zapominam więc o tej stronie
Ja jestem wielką fanką stampsów ale jest to uzależniające i co jakiś czas chce się mieć nowy znaczek który swoje kosztuje
Ja już w pracy wcinam morelki żeby jutro piękne Endo zobaczyć zaraz zmykam na mikroskop mam dużo pracy...

Kurczelka co z Pimidorką czy Ona nie miała mieć wizyty ??
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:10   #4194
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cześć dziewczyny

Ilonko ja badanie mam jutro o 17, na pewno dam znać, jak już będę po... Stresa mam, bo wczoraj dziewczynie na tym samym etapie ciąży co ja stwierdzono puste jajo płodowe ale staram się być dobrej myśli, musi być dobrze

Edziu za te cykle

Konczita, test może kłamać, brak @ nie Ja tam czekam dalej, miałam cię ściągnąć na wrześniowo-październikowe

Anciaahk, sen cudowny! Oby proroczy, trzymam kciuki za pęcherzyki

Nika, to miałaś super weekend, romantico

U mnie objawów część dalsza, mulenie z każdym dniem gorsze. Trochę to męczące, ale da się przeżyć. Cieszę się z każdego dnia, nawet jak nie mam siły spojrzeć na jedzenie Poza tym czekam jak na szpilkach na to jutrzejsze usg, trzymajcie kciuki. Jak będzie dobrze, to wpadnę ze świeżutkimi fluidkami Buziaki dla was
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:38   #4195
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Konczitko.... szkoda, ale nowy cykl- nowe szanse

Anciaa- ale piękny sen... kciuki za to by się spełnił...

Pomidorko, trzymam kciuki za jutrzejrze usg - choć czuję, że niepotrzebnie, bo wszytsko jest w porządku i jeszcze cięzaskoczy Twój mały wielki olbrzymek

Kropeczko, dbasz o siebie jak należy?????

Dra, jak się czujesz???????? jak zareagował Tż????????

PS: a ja w podłym humorze........stąd tak krótko i oszczędnie w słowa...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 09:51   #4196
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nika, dziękuję A co to za podły nastrój kochana?

Kwiatuszku, zapomniałam ci napisać. Moja kuzynka miała hashimoto. Nie mogła zajść w ciążę, kiedy wykryli chorobę (w końcu, bo u nas endokrynologów dobrych jest niewielu), to brała leki przez pół roku, po czym kiedy dostała zielone światło dla starań zaszła w ciążę za pierwszym razem. Wcześniej przeszkadzała jej w tym choroba A teraz Bartuś ma 1,5 roku Ty tez dasz radę, trzeba tylko tarczycę do porządku doprowadzić
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 10:02   #4197
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Pomidora a nie wiesz czym się leczyła/ Bo ja też mam Hashimoto ale każdy mi mówi, ze jeżeli hormony tarczycy mam ok to nie powinnam mieć problemów.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 10:23   #4198
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez azakowana Pokaż wiadomość
Pomidora a nie wiesz czym się leczyła/ Bo ja też mam Hashimoto ale każdy mi mówi, ze jeżeli hormony tarczycy mam ok to nie powinnam mieć problemów.
Nie wiem, w tym tygodniu się będę z nią widziała to mogę spytać i napiszę Wiem, że chyba przez całą ciążę leki przyjmowała, ale od tamtego momentu nie miała problemów z tarczycą, ciągle jest na lekach, ale wszystko jest w normie
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 10:30   #4199
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Pomidora zapytaj proszę jeśli będziesz mogła. Ciekawa jestem czy tylko przyjmuje lewotyroksynę czy coś jeszcze.
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 10:52   #4200
aankaa78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 746
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witajcie....Ja nadal chora jestm Zapalenie tchawicy mam
Antybiotyk dostałam i znów tydzien zwolnienia..... Dzieciaki w szkole pewnie szczesliwe, ja mniej

@ była bardzo skąpa....ale była.... zastanawiam się nad testami owulacyjnymi, aby sprawdzic czy cos sie dzieje u mnie ....Stosowałyscie to kiedys?

Ja tez mam tarczyce chora....Biore letrox i brac musze do konca życia....

U mnie humor tez taki sobie, bo choroba mnie wyprowadza z równowagi.....Siedzenie z rodzicami w domu tez nie sprzyja dobremu samopoczuciu....co za dużo to nie zdrowo czasem
__________________
Anka.
aankaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.