Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 19:17   #4171
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywną recenzją odżywek do włosów matrix biolage min. przez tulipanne kupiłam litr odżywki wzmacniającej i litr szamponu nawilżającego. Jestem po pierwszej aplikacji i rezultat jest powalający Uzywałam wcześniej wax l biotika do wosów suchych i rainforest ale jakoś nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów. Teraz stosuje wax tylko na skórę głowy a matrixa na resztę. Dopiero teraz czuje że moje włoski są prawidłowo nawilżone i pełne życia!!
Polecam tą serię odzwyek dziewczynom z rozjaśnianymi suchymi włosami
Jaka dokladnie to odzywka i szampon ?
odzywka wzmacniajaca bo taka znalazlam na allegro ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 19:59   #4172
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Dziewczyny jestem z siebie dumna! Jestem osobą uzależnioną od prostownicy i suszarki a już od 3 dni ich nie używam Normalnie sama nie wierze w moje osiągnięcie (bo używałam codziennie) i mam zamiar trzymać tak dalej
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:00   #4173
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Jaka dokladnie to odzywka i szampon ?
odzywka wzmacniajaca bo taka znalazlam na allegro ?
matrix fortetherapie odżywka i szampon nawilżający
tu masz link
http://www.allegro.pl/item436381665_...aca_1000ml.htm
l
http://www.allegro.pl/item434994498_...l_biolage.html
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:10   #4174
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem z siebie dumna! Jestem osobą uzależnioną od prostownicy i suszarki a już od 3 dni ich nie używam Normalnie sama nie wierze w moje osiągnięcie (bo używałam codziennie) i mam zamiar trzymać tak dalej
Brawo!! Tak trzymaj
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:18   #4175
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:33   #4176
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Odżywka-Mycie-Odżywka
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:38   #4177
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Dzieki A powiedz mi czy naprawde ten szampon i odzywka sa tak dobre ??
bo moze sie skusze i tez zamowie te megapojemnosci
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 10:36   #4178
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Coś chyba niezbyt dokładnie szukałaś
O metodzie OMO znajdziesz informacje na wątku "Walka o..."
A o myciu odżywką jest oddzielny wątek [wypadałoby poczytać chociaż tytuły z pierwszej strony listy ], na innych forach w necie też był poruszany ten problem
Nie wspomnę, że google wyrzuca oba topiki na pierwszej stronie wyników wyszukiwania [wystarczyło wpisać "mycie odżywką"]
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:59   #4179
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:34   #4180
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Warto skorzystać z opcji "Przeszukaj wątek" - szybko wyłapuje posty, które zawierają pożądane hasło i nie trzeba wertować całego wątku.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 11:36   #4181
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Warto skorzystać z opcji "Przeszukaj wątek" - szybko wyłapuje posty, które zawierają pożądane hasło i nie trzeba wertować całego wątku.

Wiecie ja kiedys myslałam ze OMO to proszek i tu chodzi o mycie wlosow proszkiem
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 12:59   #4182
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

tez mozna, ja nadal nie wiem co to
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 14:41   #4183
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dzieki A powiedz mi czy naprawde ten szampon i odzywka sa tak dobre ??
bo moze sie skusze i tez zamowie te megapojemnosci
Z moimi włosami to jest tak, że po tych wszystkich waxach i domowych sposobach.. staja się stasznie miękkie jak wata, tak jakby chłoneły wodę z powietrza. W sumie są nawiżone ale co mi po tym jak nie mają sprężystości i witalności( wiesz o co mi chodzi). Może to jakaś herezja ale na moje włosy lepiej działają maski bardziej chemiczne
Po odżywce matrixa włosy mam elastyczne nabłyszczone, bardziej sprężyste. Ale jestem dopiero po pierwszej aplikacji jak działa na dłuższą metę bedę mogła powiedzieć po kilku aplikacjach
Może kup poprostu mniejsze opakowanie( to litrowe jest naprawde strasznie wielkie) i aż dziwnie w łazience wygląda ( ja mam bardzo długie włosy i 250 ml to dla mnie zdecydowanie za mało..)
Jak sie wachasz to mogę Ci napisać za ok tydz jak sprawują sie moje włoski i czy naprawde warto. Na obecna chwilę WARTO
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 14:53   #4184
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 16:11   #4185
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Z moimi włosami to jest tak, że po tych wszystkich waxach i domowych sposobach.. staja się stasznie miękkie jak wata, tak jakby chłoneły wodę z powietrza. W sumie są nawiżone ale co mi po tym jak nie mają sprężystości i witalności( wiesz o co mi chodzi). Może to jakaś herezja ale na moje włosy lepiej działają maski bardziej chemiczne
Po odżywce matrixa włosy mam elastyczne nabłyszczone, bardziej sprężyste. Ale jestem dopiero po pierwszej aplikacji jak działa na dłuższą metę bedę mogła powiedzieć po kilku aplikacjach
Może kup poprostu mniejsze opakowanie( to litrowe jest naprawde strasznie wielkie) i aż dziwnie w łazience wygląda ( ja mam bardzo długie włosy i 250 ml to dla mnie zdecydowanie za mało..)
Jak sie wachasz to mogę Ci napisać za ok tydz jak sprawują sie moje włoski i czy naprawde warto. Na obecna chwilę WARTO
hmmm... moje wlosy sa jednak bardziej sztywne a wlasnie chcialbym zeby staly sie mieksze. Skusze sie chyba na szampon, bo z tym wyborem mam z reguly klopot, a przeczytalam recenzje na kwc i wszystkie sa pozytywne odzywke chyba tez sprobuje ale mniejsza objetosc.
Jakbys mogla to oczywiscie daj znac jak sie maja twoje wloski bo zamowienie zloze pewnie i tak w przyszlym tyg. musze wykorzystac resztki starych zapasow.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:23   #4186
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Witam drogie Panie

To mój pierwszy post tutaj, tak więc po krótce chciałam przedstawić historię swoich włosów i poradzić się w tak beznadziejnej sytuacji jak moja.

Dwa lata temu zaczełam się farbować na ciemny brąz ,który u mnie wychodził czarny . Jak wiadomo kobieta zmienną jest, zachciałam- blond balejaż. Odrost wychodził blond reszta była ruda...;/włosy były sianowateee! z czasem po podcinaniu systematycznym końcówek uzyskałam jednolity kolor na całej długości.

W połowie kwietnia przyszedł czas kiedy należało zrobić kolejny raz odrościk, w salonie mnóstwo klientek ale fryzierka znalazła dla mnie czas. zrobiła odrost balejazem,wsadziła mnie pod saunę i zostawiła, latała od klientki do klientki.
W koncu zaprosiła mnie na zdjęcie folii..

Chyba domyślacie się efektu? heh "pospadały" mi pasemka włosów, choc mam dosyć gęste to co wypadło po bokach optycznie sprawia wrazenie jakbym nie miala włosów.
Nom wyglądam jak chodzący grzybek, góra włosów kończy się mniej wiecej na wyskości ucha , spód który nie robiłam nigdy balejazem jest do ramion.
Wyglądam jak chory grzyb, myślę o zrównianiu tego paskudztwa, ale nie pasowała by mi taka fryzura.Najbardziej postrzępione są włosy przy uszach i skroniach.

Od tamtego czasu robiłam jeszcze trzy razy odrosty u innej fryzierki,ta zmywała mi oddzelnie partie włosów w kolejności nakładania farby i pilnowała aby sie nie spaliły...nareszcze normalna fryzierka.

Od kwietnia, łykam witaminy(Capivit piętne włosy,ostatnio tez skrzypowita i cynk), uzywam waxu do włosów blond od miesiąca narazie, jedwabiu CHI, szamponu z witaminą E i czekam teraz na kolejną przesyłkę- maskę kallos z łożysk zwierzęcych (używała któraś z was?) ...mam nadzieje że to co się spaliło i wykruszyło odrośnie...

Dla mnie to horror mam juz obsesję, spinam włosy żabką i jakos w miare to wygląda,ale jak rozpuszcze,to tylko śmiech a mój wstyd ...mam nadzieje ze do świąt włoski mi odrosną tak choć za linię szczęki(marze o takim prezencie od matki natury na świeta) . Trace nadzieje, wydaje mi się ,ze to co odrasta zaraz się wykrusza.

Napiszcie co sądzicie, czy radykalnie podejść do sprawy i ściąć na równo(dodam ,ze taka fryzura mi nie pasuje,mam okrągła twarz jak księżyc w pełni i duze oczy), czy czekać, czekać, czekać...?
Ewentualnie jeśli znacie jakies dobre serum na końcówki proszę o info.
Może któraś z was zna cudotwórce,który sprawi ze w tydzieńwłosy urosną 10 cm?

Jeśli narobiłam będów przepraszam.
Dziękuje z góry za każdą rade.

dodam jeszcze ,że w przyszłym roku biore ślub... heh mam nadzieje ze do tego czasu uda mi się z tej tragedii wybrnąć

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-19 o 19:00 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:43   #4187
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
dodam jeszcze ,że w przyszłym roku biore ślub... heh mam nadzieje ze do tego czasu uda mi się z tej tragedii wybrnąć
Olaboga strasznie mi Ciebie żal

Przede wszystkim uważam ,że ta fryzjerska jest Ci winna odszkodowanie. tzn powinna Ci zafundować mega regenerującą kurację w salonie i to nie raz tylko do czasu aż twoje włosy wrócą do normy...
A jesli nie ma na to szans to polecam wykonanie takich kuracji w domu, wydaje mi sie że zwykle odzywki tu nie pomogą. Spróbuj kuracji w ampułkach wiele firm ma takie kosmetyki do regeneracji np loreal, schwartzkopf, matrix.
Stosuj metodę OMO łykaj tabletki, do wesela się zagoić, głowa do góry.
Trzymam kciuki
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 19:12   #4188
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Sawa87 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie

To mój pierwszy post tutaj, tak więc po krótce chciałam przedstawić historię swoich włosów i poradzić się w tak beznadziejnej sytuacji jak moja.

Dwa lata temu zaczełam się farbować na ciemny brąz ,który u mnie wychodził czarny . Jak wiadomo kobieta zmienną jest, zachciałam- blond balejaż. Odrost wychodził blond reszta była ruda...;/włosy były sianowateee! z czasem po podcinaniu systematycznym końcówek uzyskałam jednolity kolor na całej długości.

W połowie kwietnia przyszedł czas kiedy należało zrobić kolejny raz odrościk, w salonie mnóstwo klientek ale fryzierka znalazła dla mnie czas. zrobiła odrost balejazem,wsadziła mnie pod saunę i zostawiła, latała od klientki do klientki.
W koncu zaprosiła mnie na zdjęcie folii..

Chyba domyślacie się efektu? heh "pospadały" mi pasemka włosów, choc mam dosyć gęste to co wypadło po bokach optycznie sprawia wrazenie jakbym nie miala włosów.
Nom wyglądam jak chodzący grzybek, góra włosów kończy się mniej wiecej na wyskości ucha , spód który nie robiłam nigdy balejazem jest do ramion.
Wyglądam jak chory grzyb, myślę o zrównianiu tego paskudztwa, ale nie pasowała by mi taka fryzura.Najbardziej postrzępione są włosy przy uszach i skroniach.

Od tamtego czasu robiłam jeszcze trzy razy odrosty u innej fryzierki,ta zmywała mi oddzelnie partie włosów w kolejności nakładania farby i pilnowała aby sie nie spaliły...nareszcze normalna fryzierka.

Od kwietnia, łykam witaminy(Capivit piętne włosy,ostatnio tez skrzypowita i cynk), uzywam waxu do włosów blond od miesiąca narazie, jedwabiu CHI, szamponu z witaminą E i czekam teraz na kolejną przesyłkę- maskę kallos z łożysk zwierzęcych (używała któraś z was?) ...mam nadzieje że to co się spaliło i wykruszyło odrośnie...

Dla mnie to horror mam juz obsesję, spinam włosy żabką i jakos w miare to wygląda,ale jak rozpuszcze,to tylko śmiech a mój wstyd ...mam nadzieje ze do świąt włoski mi odrosną tak choć za linię szczęki(marze o takim prezencie od matki natury na świeta) . Trace nadzieje, wydaje mi się ,ze to co odrasta zaraz się wykrusza.

Napiszcie co sądzicie, czy radykalnie podejść do sprawy i ściąć na równo(dodam ,ze taka fryzura mi nie pasuje,mam okrągła twarz jak księżyc w pełni i duze oczy), czy czekać, czekać, czekać...?
Ewentualnie jeśli znacie jakies dobre serum na końcówki proszę o info.
Może któraś z was zna cudotwórce,który sprawi ze w tydzieńwłosy urosną 10 cm?

Jeśli narobiłam będów przepraszam.
Dziękuje z góry za każdą rade.
A nie wstawisz zdjęcia? Nie umiem sobie tego wyobrazić, więc nie umiem doradzic czy ściąć czy też nie, ale wydaje mi się, że końcówki można podciąć, żeby się nie wykruszały i żeby wyglądały na zdrowsze. A nadal wypadają? Co do odrostu włosów to poczytaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...przyspieszenie - na pierwszej stronie masz sciągawkę, możesz zajrzeć też tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...wo+mazid%B3owe , bo przyda się jeszcze coś do bezpośredniego wcierania w skórę np. jakaś jakaś "domowa" wcierka czy coś aptecznego typu Seboradin, Jantar itp.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 20:58   #4189
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Dzisiaj użyłam prostownicy Ale tylko na grzywkę bo się skręciła
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 07:11   #4190
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Sawa - ja jak zwykle o tym samym - jest oddzielny temat o
kosmetykach do wlosow firmy KALLOS i na KWC sa opinie o tych
produktach. Dowiesz sie tam troche wiecej o maskach.
Zadnych wcierek, kropelek, tabletek, naparow nie uzywam - w tym temacie nie pomoge.
Ale jestem takze zwolenniczka kosmetykow ajurwedyjskich; przede wszystkim :
oleje. Moze i Tobie pomoga. Watek : Amla - indyjskie olejki do wlosow.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 13:37   #4191
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

karla_92- wrzuce jakąś fotkę ,mojego paskudztwa to ocenisz stan moich strzępów.

Heroldin - dzięki zaraz poszukam tematu o kallosie.

cudak1 - byłam u tej fryzierki, powiedziała mi że jej przykro... ja jej powiedziałam pare ostrych zdań. I powiem szczerze ,że nie poszłabym nawet do niej na jakąś darmową regeneracje w formie rekompensaty , bo bym się poprostu bała powierzyć jej swoje włosy.
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 16:04   #4192
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Sawa zobacz wątek o przyśpieszaniu porostu. Może Nisim Fast? Włosy szybko odrosną.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 16:20   #4193
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Ponoć polskim odpowiednikiem Nisimu jest szampon Jantaru, kusi mnie, żeby go kupić. Tylko boję się podrażnień.
Odkąd użyłam szamponu Dove to skóra na głowie wrażliwa mi się strasznie na sls zrobiła, swędzi.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:03   #4194
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Sawa zobacz wątek o przyśpieszaniu porostu. Może Nisim Fast? Włosy szybko odrosną.

Witam zastanawiałam się nad nim ,ale działa na niezafarbowane części włosów, ja co jakeś 1,5 miesiąca robie odrost ,który zazwyczaj po tym czasie ma 2cm 2,5cm i nie wiem czy w moim przypadku to byc cos podziałało.
Kusi mnie Farmavita- Szampon stymulujący wzrost włosów.
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:08   #4195
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...treatment.html

może znajdzie się tu jeszcze ktoś kto używał tej maski ??z tego co czytam moze być bardzo ciekawie..a na allegro 750ml kosztuje ok 75zł więc kusi kusi..
ewentualnie Absolut .

plus raz w miesiącu ampułka Kerastase ...

i wax....


może być taka pielęgnacja ?? wax i maska sosowana zamiennie...
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 17:35   #4196
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ponoć polskim odpowiednikiem Nisimu jest szampon Jantaru, kusi mnie, żeby go kupić. Tylko boję się podrażnień.
Odkąd użyłam szamponu Dove to skóra na głowie wrażliwa mi się strasznie na sls zrobiła, swędzi.

A nie odzywka do włosów i skóry głowy?? Ona ma bardzo bogaty skład w przeciwieństwie do szamponu.

Szczerze powiedziawszy w szamponie nie ma nic takiego co dawałoby nisimowy efekt.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:30   #4197
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Ja mam tę maskę shwarzkopf,wielokrotnie próbowałam się do niej przekonać,ale nie mogę.Włosy po niej są dziwne,przeładowane(mimo, że mam duzo i suche),nie wiem jakie Ty masz,ale cienkie na pewno byłyby niemiłosiernie przylizane(mimo nakładania od ucha).Mam po niej nieodparte wrażenie,że włosy są czymś oblepione.
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 18:47   #4198
aniolbezskrzydel89
Zadomowienie
 
Avatar aniolbezskrzydel89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk (Tarnowskie Góry)
Wiadomości: 1 177
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Uuu, chętnie bym sobie tutaj z Wami pogadała, a czasu ni ma.
Jeśli wpadam na Wizaż to na chwilkę, nic nie poczytam, tylko spr. wiadomości i koniec atrakcji.

Dobija mnie ta klasa maturalna :ściana:


Ale mam do Was pytanie, bo ostatnio gdzieś tak przeczytałam...
Stosuje któraś z Was ocet jabłkowy? Tzn. do ostatniego płukania dodaje się niewielką ilość, o ile dobrze doczytałam. ^^
Podzieli się ktoś wrażeniami i napisze mi dokładny przepis na miksturę? Ile octu na ile wody?


Czasu niewiele, ale dokształcać się trzeba, a jak.

Pozdrawiam. ;**
__________________
RUN faster - EAT better - SLEEP longer -TRY harder - AIM higher - LOVE more
day by day
GET HAPPIER!


Aparatka
20.12.2012 - góra
21.03.2013 - dół + wyciągi
aniolbezskrzydel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 19:24   #4199
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez aniolbezskrzydel89 Pokaż wiadomość


Ale mam do Was pytanie, bo ostatnio gdzieś tak przeczytałam...
Stosuje któraś z Was ocet jabłkowy? Tzn. do ostatniego płukania dodaje się niewielką ilość, o ile dobrze doczytałam. ^^
Podzieli się ktoś wrażeniami i napisze mi dokładny przepis na miksturę? Ile octu na ile wody?


Czasu niewiele, ale dokształcać się trzeba, a jak.

Pozdrawiam. ;**
Ja kiedyś stosowałam. I jabłkowy i zwykły. Tak na oko wlewałam do kubka tak moze ze 3 łyzki stołowe i dolewałam zimnej wody do pełna i potem płukałam włosy. Po tym jeszcze chwile chlodna woda "przeleciałam" zeby nie było czuc octu. Efekt- włosy bardziej błyszczace i głdkie
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 20:29   #4200
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Ja mam zniszczone wlosy od prostownicy i probowalam wiele specyfikow i duze wrazenie wywarla na mnie maska Kallos Latte juz po pierwszej aplikacji,wlosy sa mieciutkie i gladkie,a i zapach maski jest zniewalajacy.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.