Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-06, 18:31   #4201
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje. Na szczęście ja nie mam żadnych większych problemów z cera, wiec nie będę chyba sie bała w niego zainwestować. Nie chce również kupować podkladu ciężkiego, kryjacego, ponieważ juz za miesiąc w moim kraju temperatura prze pare miesięcy nie będzie obniżala nawet do 20*c, nie mówiac o okropnie wysokiej wilgotności która panuje w tym klimacie, co powoduje spływanie wszystkiego co ma sie na twarzy...
Najlepiej będzie jak sama go wypróbujesz. Nie każdemu będzie odpowiadał. Mnie niby teoretycznie by pasował ale bałam się kupować w ciemno i ostatecznie zdecydowałam się na nowego Lancomea.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:48   #4202
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Mango. Mierzyłam szpilki. Były piękne, ale oczywiście moje stopy nie współpracują z takim typem butów i już. 36 cisnęło w palce, ale pięta leżała ok. Gdyby tylko obcas był niższy Mierzyłam też fajny basicowy t-shirt, 2 złote naszyjniki, i czarną torebkę na pasku. Były też ciekawe czarne sandały zapinane na kostce, takie minimalistyczne. Reasumując, dużo fajnych rzeczy mają w tym Mango
Poszukuje dokladnie takich rurek, jak Twoje Czy mozesz powiedziec, skad sa i czy to aktualna kolekcja?
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:56   #4203
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość


Ciągle się waham
Ja tak samo Generalnie zostało mi dziś delikatnie i chyba nieświadomie wytknięte, że całą nadwyżkę pieniędzy, które dostaję od rodziców/dziadków (tą którą nie przeznaczam na jedzenie, bilety etc.) przeznaczam na ubrania albo kosmetyki i to mnie odwodzi od zakupu. Czegokolwiek.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:21   #4204
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
U mnie zakupy przebiegły tak sobię - wypatrzonych rzeczy albo nie było albo były w znacznie większych rozmiarach Kupiłam biało-czarna torebeczkę w Reserved (tą co pokazywała Migotka), szaliczek w zebrę również w Reserved oraz białą koszulę i biały sweterek z Mohito



Ciągle się waham
Pokażesz zdobycze?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:29   #4205
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja tak samo Generalnie zostało mi dziś delikatnie i chyba nieświadomie wytknięte, że całą nadwyżkę pieniędzy, które dostaję od rodziców/dziadków (tą którą nie przeznaczam na jedzenie, bilety etc.) przeznaczam na ubrania albo kosmetyki i to mnie odwodzi od zakupu. Czegokolwiek.
Mało jest tematów tak elektryzujących otoczenie jak cudze (podkreślam - CUDZE) pieniądze. Nie uzależniaj jednak swoich przyjemności od czyiś złośliwych uwag.

Wierz mi, choć często mnie takie sytuacje spotykają to już sama nie wiem co mówić takim osobom. Najczęściej odpowiadam: proszę publicznie nie debatować nad stanem mojego konta, bo to sprawa prywatna a takie uwagi są wyjątkowo niekulturalne i niesmaczne.

Choć może tez inne Wizażanki podpowiedzą, jak i co mówić w takich sytuacjach

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Pokażesz zdobycze?
Jasne, jutro porobię zdjęcia, niestety nie ma w internecie zdjęć ubrań z Mohito które kupiłam
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:01   #4206
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Mało jest tematów tak elektryzujących otoczenie jak cudze (podkreślam - CUDZE) pieniądze. Nie uzależniaj jednak swoich przyjemności od czyiś złośliwych uwag.

Wierz mi, choć często mnie takie sytuacje spotykają to już sama nie wiem co mówić takim osobom. Najczęściej odpowiadam: proszę publicznie nie debatować nad stanem mojego konta, bo to sprawa prywatna a takie uwagi są wyjątkowo niekulturalne i niesmaczne.

Choć może tez inne Wizażanki podpowiedzą, jak i co mówić w takich sytuacjach

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------



Jasne, jutro porobię zdjęcia, niestety nie ma w internecie zdjęć ubrań z Mohito które kupiłam
Nie zabolałoby mnie to pewnie i nie skomentowałabym gdyby nie fakt KTO to powiedział ..
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:31   #4207
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Z Annabell Minerals, korektor mineralny w odcieniu Medium (klik - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...mineralny.html).
w temacie annabell, widzę że nie mają już tej promocji 3 próbki gratis (płacisz za koszt przesyłki), ja dzięki niej zamówiłam kilka kolorów podkładów, różne formuły i jeden róż na próbę a próbki są spore.
na razie mam korektor edm, ale kusisz
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 20:36   #4208
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
w temacie annabell, widzę że nie mają już tej promocji 3 próbki gratis (płacisz za koszt przesyłki), ja dzięki niej zamówiłam kilka kolorów podkładów, różne formuły i jeden róż na próbę a próbki są spore.
na razie mam korektor edm, ale kusisz
Ja zamówiłam dwie próbki kilka dni temu i czekam, aby testować
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:40   #4209
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam dwie próbki kilka dni temu i czekam, aby testować
ja przeprosiłam się z minerałami kilka dni temu, bo po strasznym podkładzie MF facefinity nie miałam czego używać i póki nie kupię czegoś nowego to będę zużywać minerałowe zapasy
ale jutro wybieramy się z tż na zakupy, mój cel: podkład i sukienka na 2 wesela, cel tż: szkoda gadać taka długa lista
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:48   #4210
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

przyszłam się pochwalić żę udało mi się kupić idealny trencz i 2 pary butów - baleriny i sandałki

mam jeszcze na oku buty, tylko że są to typowo jesienne, czyli pochodzę w nich jeszcze max ok. 2 tyg. i niestety nie są nadal przecenione, dlatego się nad nimi zastanawiam
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:52   #4211
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Poszukuje dokladnie takich rurek, jak Twoje Czy mozesz powiedziec, skad sa i czy to aktualna kolekcja?
Kochana to są boyfriendy, tylko takie dosyć zgrabne. Nie chciałam bardzo oversizowych, bo jestem bardzo drobna i wyglądałabym jak dureń w takich wielkich spodniach!
Aktualna kolekcja, kupiłam je w Berlinie, ale w polskich Zarach chyba też powinny być.

Dziewczyny czy mineralne Anabelle nadają się do suchej skóry?
W Rossmanie są nowe rodzaje pędzli Eco Tools.
Kupiłam dzisiaj ten biały tshirt i naszyjnik w Mango. Szpilki nude w Reserved jak zwykle - niewygodne.
Zauważyłyście, że ostatnio mało się tu przewija tematu stricte modowego?
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 20:55   #4212
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Choć może tez inne Wizażanki podpowiedzą, jak i co mówić w takich sytuacjach

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------
Czasami trzeba sięgnąć niestety po ripostę wujka Staszka czyli z grubej rury wypalić, że to jest twoja sprawa i uciąć temat.
Mnie wkurzają kometarze w stylu:" za tą cenę...szkoda by mi było pieniędzy, na bazarku można kupić dużo taniej... "
taaaa pewnie

Czasem warto wydać więcej, zwłaszcza jak się może na to pozwolić. Niestety u nas ludzie mają taką mentalność, że cudzy dobrobyt niektórych boli.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:58   #4213
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Kochana to są boyfriendy, tylko takie dosyć zgrabne. Nie chciałam bardzo oversizowych, bo jestem bardzo drobna i wyglądałabym jak dureń w takich wielkich spodniach!
Aktualna kolekcja, kupiłam je w Berlinie, ale w polskich Zarach chyba też powinny być.

Dziewczyny czy mineralne Anabelle nadają się do suchej skóry?
W Rossmanie są nowe rodzaje pędzli Eco Tools.
Kupiłam dzisiaj ten biały tshirt i naszyjnik w Mango. Szpilki nude w Reserved jak zwykle - niewygodne.
Zauważyłyście, że ostatnio mało się tu przewija tematu stricte modowego?
Ja zamówiłam je, mimo suchej skóry, najwyżej dam Ci znać Moim zdaniem ten wątek zrzesza fanki klasycznego stylu i nie wymaga od nas dyskusji jedynie na tematy modowe
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 20:59   #4214
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Czasami trzeba sięgnąć niestety po ripostę wujka Staszka czyli z grubej rury wypalić, że to jest twoja sprawa i uciąć temat.
Mnie wkurzają kometarze w stylu:" za tą cenę...szkoda by mi było pieniędzy, na bazarku można kupić dużo taniej... "
taaaa pewnie

Czasem warto wydać więcej, zwłaszcza jak się może na to pozwolić. Niestety u nas ludzie mają taką mentalność, że cudzy dobrobyt niektórych boli.
moje ulubione
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:04   #4215
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić żę udało mi się kupić idealny trencz i 2 pary butów - baleriny i sandałki

mam jeszcze na oku buty, tylko że są to typowo jesienne, czyli pochodzę w nich jeszcze max ok. 2 tyg. i niestety nie są nadal przecenione, dlatego się nad nimi zastanawiam
Skąd trencz ?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:15   #4216
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam dwie próbki kilka dni temu i czekam, aby testować
Ja zamowilam...4 probki i tez czekam sadzilam,ze beda juz dzis i poeksperymentuje w weekend,ale wyglada na to,ze dopiero co zostaly wyslane...

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić żę udało mi się kupić idealny trencz i 2 pary butów - baleriny i sandałki

mam jeszcze na oku buty, tylko że są to typowo jesienne, czyli pochodzę w nich jeszcze max ok. 2 tyg. i niestety nie są nadal przecenione, dlatego się nad nimi zastanawiam
Pochwal sie koniecznie zdobyczami A trencz skad?

Oficjalnie oglaszam,ze przelamuje swoje zimowe lenistwo i zapisalam sie na jutro na...spinning
Mam nadzieje,ze mnie te zajecia nie zabija, bo niestety w klubie do ktorego sie wybieram nie ma podzialu na poziom trudnosci zajec, wiec moze sie okazac, ze pojade z grupa wyjadaczy i na koniec zabraknie mi sil,zeby zejsc z rowerku
A od poniedzialku powrot na diete- cos mnie uczula i musze "wyczyscic" jadlospis,bo moj dekolt wyglada tak,ze nic tylko w golfach powinnam chodzic...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:19   #4217
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Skąd trencz ?
Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Pochwal sie koniecznie zdobyczami A trencz skad?
trencz z Mohito

jak się w końcu na niego zdecydowałam to okazało, się wymiotło go ze sklepów, ale wczoraj okazał się że jest jeszcze mój rozmiar w Browarze, modliłam się żeby nikt mi go nie wykupił do dzisiaj i o :30 byłam w sklepie z kuponem 20% rabatu w ręce
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:26   #4218
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja tak samo Generalnie zostało mi dziś delikatnie i chyba nieświadomie wytknięte, że całą nadwyżkę pieniędzy, które dostaję od rodziców/dziadków (tą którą nie przeznaczam na jedzenie, bilety etc.) przeznaczam na ubrania albo kosmetyki i to mnie odwodzi od zakupu. Czegokolwiek.
O, a myślałam, że tylko ja mam takich "znajomych".
Zazwyczaj na takie teksty odpowiadam, że po to pracuję, żeby sobie czasami zrobic przyjemność a nie ciągle dom, rachunki, spodnie dla dzieci i cify.
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:28   #4219
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Ja zamowilam...4 probki i tez czekam sadzilam,ze beda juz dzis i poeksperymentuje w weekend,ale wyglada na to,ze dopiero co zostaly wyslane...



Pochwal sie koniecznie zdobyczami A trencz skad?

Oficjalnie oglaszam,ze przelamuje swoje zimowe lenistwo i zapisalam sie na jutro na...spinning
Mam nadzieje,ze mnie te zajecia nie zabija, bo niestety w klubie do ktorego sie wybieram nie ma podzialu na poziom trudnosci zajec, wiec moze sie okazac, ze pojade z grupa wyjadaczy i na koniec zabraknie mi sil,zeby zejsc z rowerku
A od poniedzialku powrot na diete- cos mnie uczula i musze "wyczyscic" jadlospis,bo moj dekolt wyglada tak,ze nic tylko w golfach powinnam chodzic...
Dzisiaj siostra pokazała mi taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=Rx9SIyFMfcY
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 21:31   #4220
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Migotko, czy to te kalosze?

http://www.decathlon.pl/buty-do-jazd...d_8243390.html
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:32   #4221
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam je, mimo suchej skóry, najwyżej dam Ci znać Moim zdaniem ten wątek zrzesza fanki klasycznego stylu i nie wymaga od nas dyskusji jedynie na tematy modowe
Super, czekam na info. Nie wiem czy to nie właśnie tradycyjne podkłady wysuszają mi cerę
Fajnie, że na tym wątku jest taka luźna atmosfera. Lubiłam też wątek zarowy, ale teraz za bardzo za nim nie nadążam
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:34   #4222
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Pochwalę się moim dzisiejszym zakupem Po długim oglądaniu Melissek na stronach w końcu je kupiłam Wczoraj przepadłam, gdy zobaczyłam gdzieś w necie na zdjęciu słynne kulki Zażyczyłam je sobie na zbliżające się urodziny Nie mogę się doczekać, kiedy będą u mnie
Boskie! Te z kulkami najbardziej mi się podobają

Tak właśnie pomyślałam - może któraś z Was ma ochotę na większe zakupy w sklepie http://www.bingospa.eu/ , dostałam bon o wartości 5o zł przy zakupach powyżej 100 zł. Chętnie podam komuś kod, bo ja nie skorzystam

Edytowane przez mamaNiu
Czas edycji: 2013-04-06 o 21:45
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:47   #4223
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mamaNiu Pokaż wiadomość
Boskie! Te z kulkami najbardziej mi się podobają

Tak właśnie pomyślałam - może któraś z Was ma ochotę na większe zakupy w sklepie http://www.bingospa.eu/ , dostałam bon o wartości 5o zł przy zakupach powyżej 100 zł. Chętnie podam komuś kod, bo ja nie skorzystam
Dzisiaj w tesco dorwałam 2 maski do włosów za nieco ponad 7 zł.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:49   #4224
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

o właśnie, ja mogę oddać kod do sklepu kalina na 10%, ważny do końca kwietnia
nie wykorzystam bo wszystko mam
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:52   #4225
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w tesco dorwałam 2 maski do włosów za nieco ponad 7 zł.
W ogóle nie znam tych kosmetyków dostałam bon przy zakupach w top secret - ale akurat mam wszystko co mi potrzeba a nie lubię robić zapasów.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
o właśnie, ja mogę oddać kod do sklepu kalina na 10%, ważny do końca kwietnia
nie wykorzystam bo wszystko mam
Ja przez Was kupiłam serum do 35 rż i krem na noc z serii receptur babuszki Agafii Serum jest świetne a krem jutro wypróbuję (zamawiałam na allegro bo w Kalnie nie było tego serum)
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 21:53   #4226
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
trencz z Mohito

jak się w końcu na niego zdecydowałam to okazało, się wymiotło go ze sklepów, ale wczoraj okazał się że jest jeszcze mój rozmiar w Browarze, modliłam się żeby nikt mi go nie wykupił do dzisiaj i o :30 byłam w sklepie z kuponem 20% rabatu w ręce
Taki z panterkowym wykonczeniem po wewnetrznej stronie? cudny jest zaluje,ze go nie kupilam jakis czas temu jak jeszcze u mnie byly do dostania...

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzisiaj siostra pokazała mi taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=Rx9SIyFMfcY
Hahahha boskie! juz oczyma wyobrazni widze jak wybieram sie na takie zajecia i....zarzucam stope raz na siodelko,a raz na kierownice
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:17   #4227
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Taki z panterkowym wykonczeniem po wewnetrznej stronie? cudny jest zaluje,ze go nie kupilam jakis czas temu jak jeszcze u mnie byly do dostania...


Hahahha boskie! juz oczyma wyobrazni widze jak wybieram sie na takie zajecia i....zarzucam stope raz na siodelko,a raz na kierownice
tak to ten u mnie były dostępne już tylko na wystawie, aż wczoraj miło zaskoczyłam się wchodząc do Mohito w Browarze
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 22:35   #4228
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Jak u Was szaleństwo zakupowo-rabatowe? Ja skromnie - w Mydlarni czarne mydło czyste i z dodatkiem neroli i Esotiq w dwóch wersjach kolorystycznych. W moich galeriach szał był okropny, dobrze że wybrałam się rano i niedługo zwiałam z tego chaosu Za to mój mąż obkupił się dosyć konkretnie
Tak sobie Wykorzystałam jedynie kupony do Douglasa (Shimmer Brick BB), Sephory (Naked2 UD) i Mohito (jasnoróżowa bluzeczka z delikatną baskinką i kokardkami przy dekolcie). Do mydlarni już nie chciało mi się jechać, zresztą z galerii wyszłam już po godzinie, nie chciało mi się łazić po sklepach Poza tym mimo iż kupiłam niewiele, to kasy wydałam jednak sporo a parę dni temu zaszalałam jeszcze w Kindze Na dodatek kusi mnie jeszcze zakup sandałków w jednym ze sklepów internetowych, bo dostałam info, że jest rabat na interesującą mnie markę i chyba się nie powstrzymam
Ledwo miesiąc się zaczął a już spłukana będę


Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam wczoraj w Sephorze próbkę podkladu YSL LE TEINT TOUCHE ÉCLAT Illuminating Foundation SPF 19. Wiem, ze ten podklad ma wiele pochlebnych opinii. W tygodniu go spróbuje, chciałabym znaleźć juz jakies zastępstwo za MAC STUDIO FIX, zreszta chyba ten YSL lepiej nadaje sie na wiosnę. Czy moglybyscie sie wypowiedzieć co nieco na jego temat?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niedawno ktoś pytał tu na wątku o ten podkład i padło kilka opinii Powtórzę swoją: podkład ładnie rozpromienia skórę, twarz wygląda zdrowo i świeżo, dobrze stapia się ze skórą, jest lekki ale całkiem ładnie kryje - efekt można stopniować. Po kilku miesiącach stosowania zauważyłam jednak, że zaczął przesuszać mi skórę
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 23:45   #4229
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Polecam zestaw do stylizacji brwi Essence lub Catrice Ten drugi w cenie 17zł bodajże, ten pierwszyjest tańszy o parę zł (sama go używam i mogę polecić). W każdym takim zestawie masz specjalny aplikator do cieni plus oczywiście najważniejsze: same cienie 2 odcienie, jaśniejszy i ciemniejszy brąz. Dla mnie to fajne rozwiązanie dla początkujących!

Co do angielskiego - ja mam koszmarny akcent, ale przestałam się tym przejmować. Co poradzić, mogę ćwiczyć, ale i tak gdy się stresuję to coś innego wychodzi niż chciałam Ale za to dobrze idzie mi pisanie
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Najważniejsze w cieniach do brwi, to wybrać dobry kolor. Powinien być chłodny. Dobrą paletkę na Essense ( przeźroczyste opakowanie) i Catrice(kasetka) w obu są 2 kolory. One jak najbardziej wystarczą do podkreślenia brawi. Żadnej kredki nie używam. Tylko cienie i skośny pędzelek
Dziękuję Przyjrzę się tym zestawom przy najbliższej okazji.

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dzisiaj znowu się nie wyspałam, ale tym razem to wina małżona Zaraził się ode mnie i całą noc strasznie ciężko oddychał, przez co nie dawał mi spać
Na szczęście dziś nie idziemy na imieniny, o oboje nie czujemy się na siłach, także sobie pośpię




Masz rację, na każdego co innego działa Zobaczymy, jak Merz podziała na mnie Dam znać za jakiś czas
I życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Żel z YR - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-cleanser.html
Przypomina mi nieco peeling, bo ma takie małe drobinki. Oczywiście nie ma szans, żeby zlikwidował wszystkie zaskórniki, ale u mnie zdecydowanie zapobiega powstawaniu nowych

Balsamu z Nonique (http://www.nonique.cz/pl/index.php/v...-obličej-vital), który właściwie dla mnie jest kremem, używam od paru dni i jestem coraz bardziej zachwycona! W końcu nie mam żadnych problemów z nakładaniem korektora mineralnego, który bardzo dobrze kryje moje cienie pod oczami (a mam na tym punkcie obsesję, muszę przyznać
+jeszcze raz napiszę o niesamowitym zapachu, który cały czas czuję
Tym kosmetykom też muszę się przyjrzeć

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia torebki z reserved "na sobie".
Też mam te kalosze i polecam

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Jak u Was szaleństwo zakupowo-rabatowe? Ja skromnie - w Mydlarni czarne mydło czyste i z dodatkiem neroli i Esotiq w dwóch wersjach kolorystycznych. W moich galeriach szał był okropny, dobrze że wybrałam się rano i niedługo zwiałam z tego chaosu Za to mój mąż obkupił się dosyć konkretnie
Ja jedynie wykorzystałam kupon w Mydlarni u Franciszka i kupiłam czarne mydło Odebrałam też zamówienie w aptece doz z polecanym tutaj kremem do rąk Anida, naftą kosmetyczną i oczywiście Jantarem. Dodaję zdjęcie moich niemodowych zakupów sprzed kilku dni

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzisiaj siostra pokazała mi taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=Rx9SIyFMfcY
wow

sandra8859 masz już którąś z koszulek shootgirl? Ja w końcu się zdecydowałam i właśnie złożyłam zamówienie na dwie (zamiast się uczyć do poniedziałkowego kolokwium z makroekonomii)

Dziewczyny wiecie może jak długo mogę reklamować jeansy w Levi's? 2 lata? Podczas zakładania, pociągnęłam za szlufkę i o mało jej nie wyrwałam i została dziura... A wcale nie robiłam tego gwałtownie i nie mam dużo siły. Zastanawiam się, czy nie reklamować...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-06 17.07.57.jpg (112,9 KB, 108 załadowań)
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/




Edytowane przez lleenka
Czas edycji: 2013-04-07 o 10:28
lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-07, 08:55   #4230
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjęcia torebki z reserved "na sobie".
Torebka ciekawa i ogólnie zestaw bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Też na mojej liście zakupowej są kalosze . Po ostatniej "wyprawie" na uczelnię przemoczyłam sobie buty do cna, więc nie ma to tamto - kupuję kalosze. Zwykłe czarne najlepsze
Polecam kalosze. Świetne rozwiązanie na nasze warunki pogodowe i ratunek dla butów skórzanych

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Pochwalę się moim dzisiejszym zakupem Po długim oglądaniu Melissek na stronach w końcu je kupiłam Wczoraj przepadłam, gdy zobaczyłam gdzieś w necie na zdjęciu słynne kulki Zażyczyłam je sobie na zbliżające się urodziny Nie mogę się doczekać, kiedy będą u mnie

Nie jest tak źle, grzejemy się razem
Choć małżon oczywiście jest w stanie umierającym
Piękne !!!

Tak właśnie pomyślałam, chorujecie ale razem to sobie wspólnie poleżycie

Oczywiście Kochana chłopaki zawsze są w stanie agonalnym ...

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Jakie cudowne


Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów Ja już od kilku miesięcy chorowałam na Melissy, ale ostatnio to już jakąś obsesją się stało Non stop tylko szukam jakiś fajnych
Mam jeszcze kilka upatrzonych, teraz zaczynam wielkie zbieranie
I będzie super kolekcja

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2013-04-07 o 08:57
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.