Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 20:38   #4201
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Kurdę, zdjęcia....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT52107.JPG (119,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5218.JPG (71,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5219.JPG (80,8 KB, 3 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 20:46   #4202
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja śliczne te ciuszki Wszystkie bez wyjątku!! Rewelacja! Dzis byłam u koleżanki, która kupuje dzieciom tylko nowe rzeczy, ledwo wiąże koniec z końcem ale dziewczyny muszą mieć nowe ze sklepu Jak dla mnie bez sensu no ale niech każdy robi jak chce W każdym razie Wenezja gratuluję łowów
W niedziele będę na urodzinkach siostrzenicy to zmontuje Ci tą próbkę i wyśle w poniedziałek

Kożuszek fajowy ale mi sie marzy dla Ali coś w tym stylu:
http://www.allegro.pl/item244946166_...aczki_h_m.html
Cena powalająca Będę polować w lumpkach i moze na przyszła zimę co jej upoluję
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 22:10   #4203
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezjasuper ciuszki.

Dorideesliczny ten kożuszek.
Dla moich chłopaków to nie ma w lumkach rewelacji,z dziewczynakmi to w kwesti ubioru
mozna poszaleć he he
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 08:15   #4204
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć
Dziewczyny ten syrop Melisal junior to jakiś czas temu został wycofany ale ten Sonna stress jest dobry lekarka mi polecała i w aptece też chwaliły

Ostatnio mieliśmy gości i mój maluch przestawił sobie godz spanka teraz kładzie się ok 18 a wstaje o 23 spoko co polata troche i sie położy ale znowu wstanie o 5 i tak trzeci dzień z kolei ledwie łaże a nie mam kiedy odespać

Doridee wspaniała sukienka a jak w niej ekstra wyglądałaś. A ten kożuszek poprostu śliczny cena też
Wenjezja ciuszki super
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 16:08   #4205
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, mi też się bardzo podobał ten kożuszek na allegro. Nawet myślałam o kupnie- wtedy był dużo tańszy, ale teraz to zdecydowanie odpada . Do tego mojego dokupiłam futerko kremowe imitujące króricze. Planuję doszyć na kapturze i mankietach
Lumpek byłby świetnym rozwiązaniem dla Twojej koleżanki. Ciuchy są drogie dla takich maluchów, a i przecież długo w nich nie pochodzą, bo rosną jak na drożdżach. Zawsze to można troszkę odciążyć domowy budżet, albo kupić coś ekstra maluchowi.

Co do perfum, to oczywiście pokrywam koszty. Pisz, ile Ci wiszę

Aaa... Teraz nic nie kupiłam w szmateksie, bo cała partia ubrań dla chłopaczków! Super rzeczy
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 18:12   #4206
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee bardzo elegancko wyglądałaś, rzeczywiście podobne sukienki. Skoro już podobną raz wybrałaś, to pewnie będziesz na swój ślub chciała coś innego. Z drugiej strony jeśli tak ładnie wyglądałaś to może warto jednak coś w tym stylu Fotki robił nasz kolega, amator. Przez dwa dni jeździli po okolicy i pstrykali szaleńcy.
Tymek miał gorączkę na dzień przed wysypką 37,7 i myślałam, że to od ząbków. Ale to i tak łagodna jak na trzydniówkę.

Tymek ostatnio jest bardzo roztańczony Jakąkolwiek usłyszy muzykę zaraz ugina śmiesznie kolanka i porusza się w rytm, nawet, gdy siedzi w wózku lub u mnie na kolanach, to podryguje Jest wtedy taki słodziak z niego

A propos tych syropków, swego czasu też zapytałam lekarkę czy mogłaby mi coś polecić...a ona spojrzała na mnie z politowaniem (takie miałam wrażenie) i powiedziała że to już totalna przesada żeby maluszkowi coś takiego zaaplikować.
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 18:49   #4207
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Alabamo mi kiedyś coś podobnego powiedziała pani farmaceutka.
Niestety sa czasami takie dni,ze nie dajemy rady i nie ma wyjścia.
Miłego wieczoru dziewczyny
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 19:50   #4208
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Alabamo, zgadzam się z Kasią. Skoro obie panie są takie mądre, to ja mogę pożyczyć imi Emiklę na 2 godziny i na noc. Zobaczą jaka ona jest... spokojna Zwrot byłby szybszy niż mogłyby przypuszczać! Podczas ząbkowania czy choroby, taki syropek pomaga nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim maluszkowi. Sonna jest homeopatyczna, więc nie ma problemu
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:49   #4209
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Uuu... Pierwsza się dzisiaj melduję Jak nigdy

Obiecane zdjęcia kurtki
Na zdjęciach jakoś te ciuchy dennie wychodzą, ale zaręczam, że są cool

Szukam teraz fajnej czapki i szalika, ale normalnie z tym to katastrofa... Nic nie ma. Widziałam ostatnio w Reserved białą w srebrne paski, ale nie było do niej szalika . No i ta cena... 30 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT5220.JPG (66,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5221.JPG (65,8 KB, 4 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:59   #4210
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Aj, zapmniałam się zapytać... Dziewczyny, dajecie jakieś kasze maluchom? Chodzi mi o jęczmienną, gryczaną... Mam ochotę dodać Emce do zupki dzisiaj, ale nie wiem, czy można?
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 13:10   #4211
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja kurteczka śliczna Nie ma naprawdę sensu płacić krocie za nowe rzeczy Można dziecko ubrać świetnie za grosze i w dodatku w ciuchy najlepszego gatunku Dowodzą tego nasze łupy
Ja wczoraj oczywiscie też wstąpiłam do ciucholandu i znowu wyszłam z kilkoma cacuszkami: futrzana, białą kamizelką, ciepłą bluzą z kapturem i sweterkiem - za wszystko zapłaciłam 26zł Ja akurat na zimę mam i czapki i szalik i rękawiczki ale jak zobaczę coś ładnego w rązsądnej cenie to nie mówie ze sie nie skuszę
Co do kasz to Ala je od daaaawna Głównie gryczane i jęczmienne, spokojnie mozesz dać Emilce, samo zdrowie

Dziękuje za komplementy odnośnie sukienki, lubię taki styl ale na swój ślub wolałabym coś zdecydowanie szykowniejszego Myślę żeby kupić teraz długą sukienkę Ale wszystko wyjdzie w praniu

Zaraz sie szykuję na urodzinki, pojem sobie pyszności
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 14:10   #4212
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja oczywiście że można, a nawet trzeba dawać różne kasze maluszkom Ja daję od dawna, najczęściej jaglaną i jęczmienną.

Zmykamy na drugi spacer w plener, gdzieś pewnie nad jeziorko, bo jest tak bosko słonecznie i ciepło
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 15:24   #4213
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No to fajowo, Emka spróbuje gryczanej Teraz poszła z tatusiem na spacer i mam chwilkę spokoju . Niepokoi mnie trochę ten jej katar. Ma już go bity tydzień i to naprawdę zwięzłe gile. Jak widzi fridę, to o mało co ze skóry nie wyjdzie ... Spokój jej już minął Zastanawiam się, czy to nie zatoki, ale po przeczytaniu tego i owego, wychodzi, że nie, bo nie jest to katar ani zielony, ani ropny. Taki zwykły, biały. Jestem teraz na etapie poszukiwań nowego lekarza, typowego pediatry, a nie jakiegośc hop siup rodzinnego! Jestem tak wściekła, że aż szkoda gadać...

Doridee, wrzucał fotki łupów
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:23   #4214
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Już wróciłam, położyłam Alę spać i chwila dla mnie Pokłóciłam sie z Andrzejem i byłyśmy same ale nie było źle bo dużo dzieci i rąk do pomocy. Co do facetów to mam wrażenie ze są z innej planety Kompletnie róże spojrzenie na te same sprawy - dramat
Pojadłam pyszności, a słodko mi, brr aż zęby bolą Ograniczyłam słodycze i teraz wszystko wydaje mi sie takie słodkie

Wenezja koniecznie zmień lekarkę, ja sie co prawda przeniosłam do innej ale gorszej... Ale zaleta taka ze nie muszę jechać pół godziny przez całe miasto tylko wystarczy zejść na dół bo przychodnia mieści się obok w kamienicy. W zasadzie to jestem zapisana do dwóch przychodni, bo z tej poprzedniej sie nie wypisywałam tylko przeniosłam kartę szczepień. Poprzednia lekarka była bardzo dokładna, jak badała to od głów do stóp, nie przeoczyła niczego.
Dziś zauważyłam, że Ali też zaczyna lecieć z nosa Chyba i ona załapała katarzysko
Łupy już jutro bo dziś nie mam sił
aaa, Wenezja skrobnij swój adres na PW to jutro poślę Ci próbencję, a z kosztami sie nie wygłupiaj
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 07:37   #4215
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee ja tez mam często takie wrazenie ,ze faceci sa z marsa.
Oj oby Alutka nie rozłożyła sie.
Doridee Ciebie mozna sie poradzić w sprawie sprzedawców perfum na allegro.
Chciałabym kupić tz-owi takie cus mi bardzo sie podoba
http://www.allegro.pl/item247234899_...tte_30_ml.html
i jeszcze jedna aukcja
http://www.allegro.pl/item248221308_...oryginal_.html
Co myślisz o tych sprzedających?
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 08:09   #4216
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witka

Widze ze temacik ciuszkow kreci sie ostro.

Mysmy juz wrocili od kuzynki maly sie wyszalal pojezdzil na wozku widlowym na kucykach .Na poczatku w panike w padl jak je zobaczyl ale z czasem sie przyzwyczail lataly na okolo domu wiec mial czas.Rozdziewiczyl sia haha tzn przebil sobie pierwszy raz paluszka , rozbil talezyk na szrocie i nie zdarzylam i krew sie laŁA Nie plakal do momentu naszego zainteresowania.Wsobote wrocilisnmy do domu a w niedziele rano tragedia maly rano goroczka 39 z hakiem Dzwonilam po lekarka przyszla zbadala malego i mamy angine.Wczoraj przez rece lecial strasznie wyczerpany zmeczony oslabiony bylo tylko spanko pobudka i na rece lerzal i sie tulil Troszke zjadl ale duzo pil Kazala dac cos slodkiego i zimnego najlepiej sok jablkowy.Dzis juz le[piej chyba antybiotyki zadzialaly i goraczka spadla nie ma juz Widac ze lepiej bo juz chodzi biega zrzuca go troche na boki haha ale jest juz swoj.
Zakupilam tez fride i jestem zadowolona tylko troche mnie ta gabeczka meczy ze nie jest za bardzo szczelna zebym mu glutkow nie podjadla haha bleeeeeee.

Milego dzionka u nas sloneczko ale nie wiem czy mozna wychodzic nie zapytalam sie babeczki A pytalam jeszcze o witamine d3 i kazala dawac po jednej kropelce plus vibovita .Ale to tylko dlkatego ze jestesmy w Angli a tam inne naswietl;enie jest itd wiec do kwietnia dajemy .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:12   #4217
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, nie, nie... Pisz śmiało, ile jestem winna! Na PW podaj numer konta, lub zapłacę za pobraniem Jak Ci wygodniej.
Lekarkę muszę zmienić, nie ma co... Nie zaryzykuję dalszego leczenia. Zapomniałam napisać, że podejrzewa u Emki nie przyswajalność wit. D3. Dlatego może jeszcze nie mieć zębów i takie tam... Ale da mi znać w czwartek, jak przyjdę na szczepienie, bo musi poczytać! No myślałam, że pierdyknę! Jeśli okaże się, że tak jest, to będzie dostawać raz na jakiś czas spore dawki tej witaminy i tyle, ale odkrywała to przez 13 miesięcy!!! Dziękuję, nie mam zamiaru do niej chodzić. W lekarza to ja też się pobawić mogę i poczytać 'Lecz się sam'. Paranoja.

Monka, a to się Kartal załatwił! My walczymy z katarem i już można osiwieć, a co dopiero angina... Ale to taki okres. Emka zachorowała pierwsza, potem ja, mój tata i teraz teściu...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:33   #4218
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka dużo zdrówka dla kartala i niech szybko wraca do formy.

wenezja zmieniaj lekarza jak naszybciej,kurcze co za kobieta, musi poczytac ha ha .
dobra jest.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 09:35   #4219
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Witajcie Kobietki

Podczytywałam was troszkę a dzis pełna mobilizacja aby cos napisać

Śliczne ciuszki kupujecie w lumpkach,ja mam tez taki sprawdzony ale tam trzeba jechac w poniedziałek na 9 rano bo jest rzut ciuszków,kg kosztuje wtedy 45 zł ale mozna swietne rzeczy kupic.
Dawno nie byłam bo nie mam z kim małej zostawic a niebede jej brała do lumpeksu bo to sie rozmija z celem.Jest wtedy taki natłok ludzi jakby co rozdawali.jak w mediamarkt
Pierwszym razem tam trafiłam to w szoku byłam,przed 9 kolejka z 60 osób pod sklepem jak otworzyli i ruszyli.taranowali sie.Jaja
Ciuszki piekne duzo nexta wszystko w stanie idealnym.
musze sie wybrac niedługo.

Wenezja z ta wit d3 na zeby moze byc prawda,Nasza mała ma dwa dolne i cicho sza.Nic nie chce wyjsc.Ja mialam duza przerwe z podawaniem jej wit d ale teraz pilnuje aby dostawała 2 kropeli dziennie.tak kazała lekarka i przepisała nam wyciąg z kości nazywa sie ossopan.Tabletkę rozkruszyc i dawac do jedzenia po jednej dziennie.
Nadia jest wysoka i mowi ze mogło nie starczyc na zeby bo w kosci poszło inne

Doridee poszukaj sukni na allegro jest masa i ceny fajne.
Ja głupio zrobiłam ze kupowałam nową
i 4 lata temu 1600 za nią dawałam a trzeba było poszperac na allegro.
Po jednym razie i czyszczeniu sa niezniszczone.I tak w połowie wesela doł wyglada bardziej czarno jak biało



Wczoraj bylismy na chrzcinach,męża siostra przyjechała ochrzcic corkę .
jechali 700 km z niemiec aby to zrobic w Polsce.Mąz był chrzestnym.mała ma 5 miesięcy i ma na imię Stella Marie.Ksiądz dwa razy pytał o imię nie mógł połapac co oni mowią
Było bardzo sympatycznie.


za tydzien smigam na uczelnie no i chyba praca sie szykuje jak cos bede wiedziala blizej dam znac.
__________________
Nadia-mój mały WIELKI skarb)))

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-09-24 o 10:24 Powód: dubel
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 09:54   #4220
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka a ja myślałam, ze Ty tam juz rodzisz z kuzynką O anginę to teraz łatwo, słońce świeci ale zimny wiatr, taka zmiana temperatur jest niebezpieczna, łatwo o przeziębienie...
Ala też zasmarkana, przepłakała pół nocy Dałam jej Nurofen, Nasivin do noska i jakoś zasneła. No i ja nie wiem czy wychodzic na dwór Wychodzicie z zakatarzonymi bablami??? Bo z tego co wiem to można wychodzić, tylko przy gorączce lepiej zostać w domu, hmmmm????

Kasiu ta pierwsza aukcja z 30ml wyglada chyba OK, co prawda nie podoba mi się to zdjecie z internetu ale raczej 30ml sie nie podrabia. Co do drugiej aukcji osobiście bym nie ryzykowała, 0 komentarzy, sieciowe zdjęcie i 100ml (które najczęściej podrabiają)
Napisz jaka pojemność chciałabyś kupić, tester, produkt?
Wynalazłam taki tester w dobrej cenie, co prawda sprzedającej nie znam ale nie wydaje mi sie aby sprzedawała podróby:
http://www.allegro.pl/item245645780_...d_anitavp.html
i produkt od pewnej Sprzedającej w dobrej cenie:
http://www.allegro.pl/item244255928_..._od_marty.html
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 11:29   #4221
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee dzięki bardzo ,moze być tester.
chyba jednak zdecyduje sie na kupno u sprzedawcy sprawdzonego przez Ciebie.
jeszcze raz dzięki.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 11:43   #4222
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć, Babeczki!
Długo nie pisałam, ale cały czas podczytuję - na tyle starcza mi czasu. Na upartego mogłabym pisać, ale - wybaczcie - wolę iść z moimi chłopakami na plac zabaw, albo pojechać do lasu, póki pogoda
Widzę, że zaczyna się pora katarków i przeziębień...
Doridee, Grześ ma katar ale nasza lekarka mówi, żeby traktować nosek po kolei Sterimarem, Fridą i Otrivinem, po czym chodzić na spacery, bo to sprzyja oczyszczaniu noska.
Może zależy to też od rodzaju infekcji. U nas to jakiś wiruch - czerwone gardło, katar, gorączka. Wspaniale sprawdza się nam Ibufen - stawia nasze dzieciaki na nogi w 10 minut!
Monka, to jest ta dzidzia już? Fajnie, że już najgorsze za Wami i Kartal już dochodzi do siebie.
Buzior od cioci dla wszystkich chorowitków.
A z tymi lekarkami to szkoda słów. Czasmi na lokalnych forach można coś wyczytać o rodzimych medykach i sprawdzić co nieco...
To tak w skrócie:
Też jemy już kaszę jęczmienną i jaglaną, gryczanej nie próbowaliśmy jeszcze.
Też ubieramy się w lumpku - chociaż im starszy chłopak, tym trudniej coś upolować. No i nie są to już takie słodkie ciuszki, jak dla małych królewien Ale czasem całkiem nowe i jakościowo świetne.
Idzie nam siódmy ząbek - dolna lewa dwójka. Zaraz też wyjdzie prawa.
Czekamy na butki - kuzynka z NIemiec nam kupiła 3 pary i właśnie idą pocztą. Cieszę się, bo to spory wydatek.
butki1.jpg

butki2.jpg

butki3.jpg

Byliśmy wczoraj w super miejscu. "Dolina Charlotty" Popatrzcie!
http://www.dolinacharlotty.pl/index..../strona_glowna
Marzę o weekendzie w domku na wyspie... Może uda się nam tam zorganizować jakąś firmową imprezę, albo na Sylwestra pojechać... 10 minut drogi ze Słupska.

Ale to, co najbardziej mnie ostatnio trapi, to to, że tak mało mamy z Marcinem czasu, żeby popracować nad naszym związkiem, zadbać o siebie nawzajem, o nasze relacje. Mijamy się co chwilę, biegamy, bo to to to tamto, mamy świadomość, że tak się dzieje, ale niewiele z tego wynika. Jak Wy sobie radzicie w takich sytuacjach?

No ja to zawsze muszę wysmarować na kilometr!
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 12:18   #4223
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Oooo.. Daria! Wreszcie!

Między mną a mężulem też nieźle za buzuje. Ostatnio coraz częściej On zmęczony, ja zmęczona, Emka szaleje.... Nie mamy nic czasu dla siebie. Ja uważam, że on niczego nie rozumie, a on, że ja. Nie możemy się dogadać. Wszystkie rozmowy kończą się wojenką . Szkoda gadać

Raniu, coś mi się wydaje, że u nas faktycznie będzie problem z tą D3, ale nie podoba mi się zachowanie mojej lekarki... Boziu, żeby udało mi się znaleźć jakąś normalną, porządną...

Dziewczyny, szukam wszędzie takiej czapki dla Emki z uszami:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=247930026

Dajcie znać, czy są u Was i po ile? Ta z allegro mi prysnęła. Aj!
Kurdę, że w lumpku nic nie ma....
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 18:48   #4224
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja czapeczka superśna jest.

Dario super że sie pokazałaś.
U nas to juz wogóle nie ma o czym mówić.
Ja jestem prawie cały czaas sama z dziećmi a w tym tyg mojego tz-ta tez nie ma.
Wróci dopiero w sobote.Tak wiec jak juz jest to zmeczony ja zmeczona i tak jak u wenezji od słowa do słowa i kłótnia gotowa,
Kurcze ale sie zrymowało.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:20   #4225
Justyna06.07córciaKarola
Raczkowanie
 
Avatar Justyna06.07córciaKarola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

cześć
Monka fajnie że z małym lepiej.
Wenezja z tą lekarką to przerypane normalnie łeb jej urwaću nas są dwie lekarki jedna jest dyrektorem przychodni i musze przyznać że też miała swoje wpadki np moja starsza jest uczulona na amoksycyline a ta sierota przepisała jej, dziecko zwracało jak kot a ona mi że to pewnie nie od tego leku, więcej do niej nie poszłam.
Oj laski widze że nie tylko ja mam takie problemy z moim kurcze czasami to bym go....ja jestem strasznym uparciuchem a on nigdy nie przyznaje racji i w ten sposób kłócimy sie bez końca.I nie wiem czemu ale to ja musze podać pierwsza dłoń
Justyna06.07córciaKarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:33   #4226
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Czesc Dziewczyny.

Ja jak zwykle - pojwiam się raz na jakiś czas. Ale zazwyczaj czytam regularnie.

U nas duzo sie dzieje.

Po pierwsze tata nam wyjechal do Holandii - na szczęście zjeżdża co 6 tygodni. Ostatnio jak przyjechał - Zosia jak gdyby nigdy nic zobaczyla go i zaczęła "tatować".

Ząbki nam wyrsły prawie wszystkie, tzn. jedynki, dwójki, czwórki i trzy kły już są na wierzchu, a czwarty już też wychodzi. Wymęczyły ją troszkę te zęby, bo wychodziły "kompletami" naraz. Oczywiście rano i weczór zawsze myjemy ząbki - pasta elmex, szczoteczka Jordan z gryzakiem.

Nasze jedzonko coraz bardziej normalnieje, choć i tak 3 razy na dobe pijemy mleko. A co do mleka, bo była niedawno tutaj "spowiedź" kto jakie mleko podaje. My pijemy Bebiko 3, Nestle junior oraz mleko "Białe wapń". Na noc dodajemy do mleka kaszkę - w tej chwili malinową.
Ulubione jedzonko Zosi to kulki Nesquik i herbatniki. Poza mlekiem podaje jej jeszcze tylko soki typu bobo frut - pół na pół z mineralną.

Nasz rozmiar ubranek to minimum 92, idealny 96.

Piękne ubranka upolowałyście. Tez zamierzam się wybrac na takie zakupy w niedługim czasie.

Narazie to tyle. Myślę że bedę częściej zaglądać, bo nie mam co robić innego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6835.1jpg.jpg (121,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6739-1.jpg (120,4 KB, 7 załadowań)
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 21:51   #4227
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edytcia, ale masz pannę w domu Fajowa niuńka!

Dziewczyny, mam fajny artykuł o nocnikach

http://www.edziecko.pl/male_dziecko/...as=2&startsz=x

Byłam dzisiaj na zwiadzie odnośnie lekarzy pediatrów Znalazłam gromadkę, ale który jaki jest Nie mam za bardzo kogo się poradzić. Będzie ciężko. Pewnie pozostanie nam metoda prób i błędów Ciekawa jestem, jak to będzie z przeniesieniem, ale chyba po prostu ją rejestruję do lekarza i tyle. Chodziłam tam kiedyś do gina i do dermatologa- niczego nie wymagali, oprócz danych do założenia karty.
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-24, 22:04   #4228
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja dzięki. A artykuł fajny. No i na czasie - ja sadzam Zosię na nasz nocnik i zazwyczaj zrobi siku, ale tak jak tam piszą raczej jest nie swiadoma tego co zrobiła.
Niezły fragment o tym: "...niektóre maluchy zupełnie nie rozumieją, dlaczego mają siusiać foce na plecy albo krasnoludkowi na głowę..." A my mamy właśnie psa, albo możę niedźwiedzia polarnego, któremu się sika na plecy
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 00:02   #4229
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee jak Alutka ma katar to mozesz wychodzic nawet lepiej sie oczyszcza nosek a jak gorączka zostań w domku.Buziaczki i szybkiego powrotu do zdrowia.


Daria witajjjj super ze Grzesiu juz je rózne kasze moja corcia nawet ryżu rozgotowanego nie chce.Jak wyczuje jakies grudki wszystko wypluwa.Gratulacje wielu ząbkow.
Super buciki,te drugie elefanten widzialam w sklepie sa sliczne.Fajna ciocia
"Dolina Charlotty" miejsce cudowne,jak w bajce.

Monka dobrze ze Kartalek dochodzi do siebie.no to miał przygody w Polsce.Frida super rzecz a o gilki sie nie martw nie przejda

edytcia Zosia sliczna i super duza.
Fajowo ze juz tyle zabkow.Pewnie jest ci ciężko bez męża na codzien chociaz moj w domu i tez nie za duzo mi pomaga bo wciaz w pracy.
To na jedno wychodzi.za to powroty sa super.



dziewczyny moja mała na mnie tez mowi tata tylko inaczej akcentuje.
kurcze spac nie moge jakies zatucie mnie chwyciło.
__________________
Nadia-mój mały WIELKI skarb)))
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 07:09   #4230
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć laseczki. u mnie od rana grzeje słoneczko w plecy i jest fajnie.

Poza tym w końcu Ninka troszkę lepiej spała .dałam jej wczoraj dwa razy czopka viburcol i troszkę zadziałało.
Ten syrop ,o którym któraś z Was pisała ( sonna stres) mogę wylać , bo nic nie pomaga.
Normalnie ostatnie noce to był koszmar. dopiero poczułam co to znaczy mieć małe dziecko.Biorąc pod uwagę ,ze Oskar ma 10 lat - to dość późno.
Ale z nim nie miałam takich przebojów.

U mnie Ninka je kaszę jęczmienną ( w zupce) ,gryczaną jadła z mięskiem.
Z tym ,że ona je w zasadzie wszystko.

Wywaliłam na allegro troszkę ciuszków po Nince i przeglądając je do wystawienia nie mogłam sie nadziwić kiedy to moje dziecko urosło.
Oczywiście w trakcie robienia zdjęć Nina musiała łazić mi przez sam środek kadru.
Teraz rozglądam sie za zimowymi butkami i po pierwsze nie ma z czego wybrać ,a po drugie ceny są zabójcze.

Aha ,z moją pracą nie wypaliło ,zostaję na starych śmieciach ,szkoda trochę .Szansa była jedna na 5 lat ,ale cóż tam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 370.jpg (48,1 KB, 9 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.