Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-22, 20:37   #4201
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Jak mam to zrobić bo nie wiem? Komentarz typka do filmiku olfy ;p

notatnik
napisać czyj to film i o czym
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:00   #4202
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Mialam tak. Myslalam, ze to wina pielegnacji, albo ogolnie mojej twarzy . Niestety chodzilo o zle dobrany podklad. Nie pociesze Cie bo mi pomoglo dopiero zainwestowanie w wysokopolkowe podklady. Ja mialam takie chwile zwatpienia, ze chcialam wyrzucic wszystkie podklady i przestac uzywac bo cera tak fatalnie wygladala i wszystko splywalo. Zaczelam.czytac watki dot. Sephory i douglasa oraz ten o doborze podkladu o tam mi dziewczyny pomogly. Potem poszllamm do D albo i S i wzielam probki podkladow ktore mnie zainteresowaly.

[/color]
napisz proszę jakie kosmetyki się nie sprawdzały a co w końcu działa, bo jestem bardzo ciekawa

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Ja, od kiedy znalzałam i dobrałam idealni produkty, cieszę się idealnym makijażem 8godzinnym <3 Krem Alantan Dermoline / olejek różany evree, krem pod oczy YR, podkład Facefinity MF, korektor KOBO rozświetlający albo Astor teraz <3 pod oczy puder sypki Flormar, na buziora puder MAC mineralize skinfinish. Acz mam cerę suchą
Mam wrażenie, że większość dziewczyn nagrywajacych na urodowym YT ma suchą cerę np. Maxi, Hania DG, Ilcia, dailylifebym, Karolina Zientek chyba też.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:08   #4203
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
napisz proszę jakie kosmetyki się nie sprawdzały a co w końcu działa, bo jestem bardzo ciekawa

Ja też jestem ciekawa

Mam wrażenie, że większość dziewczyn nagrywajacych na urodowym YT ma suchą cerę np. Maxi, Hania DG, Ilcia, dailylifebym, Karolina Zientek chyba też.
Ja też! Gdzie jest jakaś youtuberka z tłustą cerą i trądzikiem? Bo cała pielęgnacja i podkłady przez nie polecane, u mnie się nie sprawdzą, jako posiadaczki tłustej cery z trądzikiem
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:19   #4204
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Ja też! Gdzie jest jakaś youtuberka z tłustą cerą i trądzikiem? Bo cała pielęgnacja i podkłady przez nie polecane, u mnie się nie sprawdzą, jako posiadaczki tłustej cery z trądzikiem
Stylizacje?
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:27   #4205
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Stylizacje?
W sumie racja, ale to jest chyba jedna z najmniej wiarygodnych youtuberek Kosmetyki z ameryki i jeszcze te pomarańczowe kolory podkładów. A ja jestem naprawdę blada.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:27   #4206
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Ja też! Gdzie jest jakaś youtuberka z tłustą cerą i trądzikiem? Bo cała pielęgnacja i podkłady przez nie polecane, u mnie się nie sprawdzą, jako posiadaczki tłustej cery z trądzikiem
Nissiax mi przychodzi do głowy, ale ona ma raczej mieszaną, jednak z niedoskonałościami.
Jeśli Cię interesują kosmetyki naturalne, to na Wizażu jest wątek fanek i tam kilka dziewczyn boryka się z tłustą cerą.
(np. Korah i Sicilia)

Edytowane przez 201703241651
Czas edycji: 2016-04-22 o 21:29
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:28   #4207
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
W sumie racja, ale to jest chyba jedna z najmniej wiarygodnych youtuberek Kosmetyki z ameryki i jeszcze te pomarańczowe kolory podkładów. A ja jestem naprawdę blada.
Hahaha, okej, zwracam honor
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 21:32   #4208
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
napisz proszę jakie kosmetyki się nie sprawdzały a co w końcu działa, bo jestem bardzo ciekawa



Trochę wolałabym tego uniknąć, bo każda cera jest inna i niekoniecznie to może się sprawdzić u Ciebie, ale napiszę, bo to są takei rzeczy, które wcześniej możesz wypróbować .

Ogólnie to przetestowałam masę, na prawdę masę podkładów drogeryjnych i wszystkie na mojej twarzy wyglądaly tragicznie. Wyglądałam lepiej bez makijażu niż z.

Nie używam pod makijaż olejków, jeśli już to mieszam dwie kropelki olejku z żelem hialuronowym, wtedy ładnie się wchłania.

Dziewczyny pisały o bazach i faktycznie tutaj niestety działa ponownei metoda prób i błędów. Ja od siebie polecę te nawilżające, te zmiejszające widocznośc porów sprawiały, że podkład po nich "jeździł"(miałam próbki bazy ze UD-nawilżającą i zmniejszającą widoczność porów oraz zmniejszającą pory z MUFE -step1- kupiłam tę z UD nawilżającą bo bardzo ładnie przyczepia się do niej podkład, stosuję ją czasem na podkład jak mam przesuszoną cerę , czytałam, że z Too Faced Hangover też jest fajna, mocno nawilżająca, ale właściwie ten krok, czyli bazę można olać i po prostu dobrze nawilżyć cerę...

I tutaj przechodze do sedna sprawy. Uważam, że porządne nawilżenie cery mi pomogło, wcześniej była przesuszona i odwodniona, bo w zimie zawsze stosuję kwasy złuszczające na noc, ale stosowałam zbyt często i za mało nawilżałam i wtedy makijaż zupełnie się nie trzymał, dopiero po odbudowaniu nawilżenia sytuacja poprawiła się i makijaż wygląda super.

Kupiłam kremy z Maca, na nich makijaż mam wrażenie utrzymuje się dłużej, mówię o kremie Moisture oraz na strefę T krem oil control również z MAC. Można iśc do sklepu i poprosić o próbki i przetestować. Dodam, że mam cerę mieszaną, ale mocno odwodnioną.

Dodatkowo pomogły maseczki, algowa do której dodaję wodę różaną i olejek dodowlny oraz ta oczyszczająco-matująca z Sephory, marki własnej Sephora i do czasu do czasu jakaś typowo nawilżająca.

Rano nakładam na oczyszczoną twarz rewelacyjne serum Liq z wit. C, na to oba nawilżające kremy z maca a na to krem z filtrem japoński a potem często dodatkowo wspomnianą bazę UD. Tak więc nakładam na prawdę sporo mazideł a makijaż nie spływa z buzi.

No i u mnie kluczowe było dobranie podkładu i odkrycie czego faktycznie od niego oczekuję, jakiego efektu itd.

Jesli chodzi o podkłady to wszystko zależy czego oczekujesz. Mi nie zalezy na kryciu, preferuje lekkie do średniego, bardzo naturalne wykończenie, lubie podkłady rozświetlające,a lbo wyglądające jak druga skóra, long lastingi zazwyczaj dają nieprzyjemne uczucie spiętej, przesuszonej skóry.

Jesli Cię to zainteresuje to mogę Ci napisać co u mnie się sprawdziło i co polecam, ale to może na pw, bo i tak offtop jest zacny Daj znać, albo napisz do mnie to możemy popisać (uwielbiam gadać o podkłądach więc dla mnie to żaden problem).
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:34   #4209
paniaw
Kot w worku
 
Avatar paniaw
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Ja też! Gdzie jest jakaś youtuberka z tłustą cerą i trądzikiem? Bo cała pielęgnacja i podkłady przez nie polecane, u mnie się nie sprawdzą, jako posiadaczki tłustej cery z trądzikiem
Z zagranicznych Ingrid Nilsen (Missglamorazzi), ale niestety spora część kosmetyków, które stosuje, jest niedostępna w PL + ona ma dość ciemną karnację, przez co nie mam pewności, że podkłady, które stosuje, będą też w jasnych odcieniach, a wciąż szukam czegoś, co będzie wyglądało dobrze po tych 8 godzinach.
Dziewczyny, które kupiły paletki do konturowania z l'oreala- co o nich myślicie?
btw. to już moje któreś podejście do regularnego udzielania się w tym wątku, hejo
paniaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:37   #4210
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
O, a z którego modelu z WP na który z Androidem się przesiadałaś? Co Ci nie przypadło do gustu?
Niedawno też zdradziłam kafelki
miałam mase kafelkowców ostatnia to była chyba lumia 640, jesli sie nie myle
od dzis mam Huawei p8 lite i umieram przy korzystaniu ;-;
android jest okropny
mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje

co mi sie nie podoba to brak kafelek WP jest duzo bardziej intuicyjny moim zdaniem, bardziej prosty i przejrzysty. Poza tym przez tyle lat wiedziałam dokładnie co gdzie jest w telefonie, ustawieniach. Teraz jak dziecko we mgle

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-04-22 o 21:39
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:37   #4211
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Nissiax mi przychodzi do głowy, ale ona ma raczej mieszaną, jednak z niedoskonałościami.
Jeśli Cię interesują kosmetyki naturalne, to na Wizażu jest wątek fanek i tam kilka dziewczyn boryka się z tłustą cerą.
(np. Korah i Sicilia)
Zajrzę tam, dziękuję

Cytat:
Napisane przez paniaw Pokaż wiadomość
Z zagranicznych Ingrid Nilsen (Missglamorazzi), ale niestety spora część kosmetyków, które stosuje, jest niedostępna w PL + ona ma dość ciemną karnację, przez co nie mam pewności, że podkłady, które stosuje, będą też w jasnych odcieniach, a wciąż szukam czegoś, co będzie wyglądało dobrze po tych 8 godzinach.
Dziewczyny, które kupiły paletki do konturowania z l'oreala- co o nich myślicie?
btw. to już moje któreś podejście do regularnego udzielania się w tym wątku, hejo
No to niestety odpada
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 21:41   #4212
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Czocher, Huawei to dobre telefony, powinnaś być zadowolona, jak się już przyzwyczaisz ja sobie nie wyobrażam innego systemu niż android

__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:45   #4213
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Czocher, Huawei to dobre telefony, powinnaś być zadowolona, jak się już przyzwyczaisz ja sobie nie wyobrażam innego systemu niż android

mój brat go ma i jest bardzo zadowolony, dlatego kupiłam. Nie myslałam, ze systemowa "przesiadka" będzie taka trudna :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:46   #4214
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

od dzis mam Huawei p8 lite i umieram przy korzystaniu ;-;


Mam ten telefon, przesiadłam się z Szajsungów i dla mnie jest super. Z tym, że ja od początku używałam androida i nie jak ktoś mi pokazywał Nokię to nie czaiłam kafelek. Kwestia przyzywczjenia, ale jeśli chodzi o sam telefon to uważam, że jest świetny, jedynym minusem jest słaba bateria.

Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 21:50   #4215
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Ja też! Gdzie jest jakaś youtuberka z tłustą cerą i trądzikiem? Bo cała pielęgnacja i podkłady przez nie polecane, u mnie się nie sprawdzą, jako posiadaczki tłustej cery z trądzikiem
Ja mam mieszaną, ale te ich podkładowe hity to dla mnie pomyłka.
Z mieszaną kojarzę Katosu i Nissiax, ale u nich za wiele się nie da podpatrzeć, bo często to produkty trudnodostępne lub/i dość drogie. No i w końcu zaczynam się zastanawiać czy to (drogie jednak znaczy lepsze?) faktycznie nie jest klucz przy takiej problematycznej cerze.

Trochę rozbawiło, a trochę zasmuciło mnie to jak ostatnio Agata z dailylifebym w tagu 40 pytań, zaczęła się zastanawiać jaką ona ma cerę, bo w sumie nie wie. Doszła do wniosku, że jednak nie suchą, a mieszaną, bo strefa T jej się w ciągu dnia świeci.
I dalej obstaję przy swoim, że jednak wolę, kiedy nawet urodowymi filmikami zajmują się osoby, które mają o tym pojęcie.
Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
W sumie racja, ale to jest chyba jedna z najmniej wiarygodnych youtuberek Kosmetyki z ameryki i jeszcze te pomarańczowe kolory podkładów. A ja jestem naprawdę blada.
Takich to trochę można znaleźć, ale strach się inspirować
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:00   #4216
vilet784
Rozeznanie
 
Avatar vilet784
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 755
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez tangledheart Pokaż wiadomość
Chyba też 22,max 23. Ale on wygląda na dużo starszego przez brak włosów(huehuehue...przera bane) i jego wzrost
Mnie się wydaje, że gdyby nawet miał włosy, to wyglądałby dużo poważniej niż rówieśnicy.

Co do promocji na pielęgnację, to gdzieś mi się rzuciło (dałabym sobie głowę uciąć, że na tym wątku), że ma być w maju. Żadnych szczegółów jednak nie znam.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
vilet784 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:07   #4217
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
miałam mase kafelkowców ostatnia to była chyba lumia 640, jesli sie nie myle
od dzis mam Huawei p8 lite i umieram przy korzystaniu ;-;
android jest okropny
mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje

co mi sie nie podoba to brak kafelek WP jest duzo bardziej intuicyjny moim zdaniem, bardziej prosty i przejrzysty. Poza tym przez tyle lat wiedziałam dokładnie co gdzie jest w telefonie, ustawieniach. Teraz jak dziecko we mgle
Swego czasu poważnie myślałam o wymianie na właśnie 640, ale XL
W końcu też postawiłam na "chińczyka" (Letv).
Ja miałam Lumię 520, wkurzała mnie, bo bateria do chrzanu, do tego 4 cale to dla mnie za mało, teraz mam 5,5. Jednak czasem mi jej brakuje, kafelki mają swój urok, gmail już nie wygląda jak z Windowsa 98 , lubiłam Here Maps - nie raz mi dupę uratował, na aplikacje jakoś szczególnie nie narzekałam, mimo że w internetach tak ludzie przeżywają.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:13   #4218
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Ja mam mieszaną, ale te ich podkładowe hity to dla mnie pomyłka.
Z mieszaną kojarzę Katosu i Nissiax, ale u nich za wiele się nie da podpatrzeć, bo często to produkty trudnodostępne lub/i dość drogie. No i w końcu zaczynam się zastanawiać czy to (drogie jednak znaczy lepsze?) faktycznie nie jest klucz przy takiej problematycznej cerze.

Trochę rozbawiło, a trochę zasmuciło mnie to jak ostatnio Agata z dailylifebym w tagu 40 pytań, zaczęła się zastanawiać jaką ona ma cerę, bo w sumie nie wie. Doszła do wniosku, że jednak nie suchą, a mieszaną, bo strefa T jej się w ciągu dnia świeci.
I dalej obstaję przy swoim, że jednak wolę, kiedy nawet urodowymi filmikami zajmują się osoby, które mają o tym pojęcie.

Takich to trochę można znaleźć, ale strach się inspirować
Moja mieszana nie jest. Jest po prostu tłusta. Policzki też mam tłuste, może mniej niż strefę T, ale jednak.
I tu się zgadza, one proponują ciężko dostępne i drogie podklady, nie na moją kieszeń.
Chyba nadal zostaje mi Revlon Colorstay i Pierre Rene Skin Balance, bo ceny mają bardzo w porządku. Ja potrzebuję długo utrzymujacego się podkładu. Czasami poza domem spędzam po 12h i nie mam czasu i trochę też chęci na poprawki. A po tylu godzinach wyglądam tragicznie.
Jak widzę Maxineczkę po 12h testu na żywo z Bourjois Healthy Mix na twarzy, to aż ciężko mi w to uwierzyć, jak ładnie u niej się wszystko trzyma.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:14   #4219
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Karolina Baszak ? ( zdj z fanpage pani od brwi Mostly )

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...ec&oe=57B85540

Kurczę, kusi mnie ta metoda; babeczka fach w ręku ma widać.
Ciekawe jak cenowo to się kształtuje.
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 22:19   #4220
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Swego czasu poważnie myślałam o wymianie na właśnie 640, ale XL
W końcu też postawiłam na "chińczyka" (Letv).
Ja miałam Lumię 520, wkurzała mnie, bo bateria do chrzanu, do tego 4 cale to dla mnie za mało, teraz mam 5,5. Jednak czasem mi jej brakuje, kafelki mają swój urok, gmail już nie wygląda jak z Windowsa 98 , lubiłam Here Maps - nie raz mi dupę uratował, na aplikacje jakoś szczególnie nie narzekałam, mimo że w internetach tak ludzie przeżywają.
wszystkie apsy, których potrzebuję są na WP, więc to dla mnie nie problem :"D

201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:23   #4221
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Moja mieszana nie jest. Jest po prostu tłusta. Policzki też mam tłuste, może mniej niż strefę T, ale jednak.
I tu się zgadza, one proponują ciężko dostępne i drogie podklady, nie na moją kieszeń.
Chyba nadal zostaje mi Revlon Colorstay i Pierre Rene Skin Balance, bo ceny mają bardzo w porządku. Ja potrzebuję długo utrzymujacego się podkładu. Czasami poza domem spędzam po 12h i nie mam czasu i trochę też chęci na poprawki. A po tylu godzinach wyglądam tragicznie.
Jak widzę Maxineczkę po 12h testu na żywo z Bourjois Healthy Mix na twarzy, to aż ciężko mi w to uwierzyć, jak ładnie u niej się wszystko trzyma.
o tak, trwałość też ma dla mnie bardzo duże znaczenie, ale już przestałam wierzyć w to, że znajdę idealny podkład, a zaczęłam myśleć, że mam zbyt wysokie wymagania
Zachwyty nad healthy mix, affinitone i podobnym pozostają dla mnie zagadką
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:26   #4222
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mój brat go ma i jest bardzo zadowolony, dlatego kupiłam. Nie myslałam, ze systemowa "przesiadka" będzie taka trudna :C
wyobrażam sobie, jakbym teraz miała przejść na WP, to jakiś kosmos byłby dla mnie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Mam ten telefon, przesiadłam się z Szajsungów i dla mnie jest super. Z tym, że ja od początku używałam androida i nie jak ktoś mi pokazywał Nokię to nie czaiłam kafelek. Kwestia przyzywczjenia, ale jeśli chodzi o sam telefon to uważam, że jest świetny, jedynym minusem jest słaba bateria.

[/COLOR]
ja też się przesiadłam z Szajsunga na Huawei, wprawdzie nie p8, a ascend mate p7, ale nie wyobrażam sobie już powrotu do Szajsunga no mi bateria trzyma krótko, bo dużo korzystam i dużo robię na telefonie, więc siłą rzeczy
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:44   #4223
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Moja mieszana nie jest. Jest po prostu tłusta. Policzki też mam tłuste, może mniej niż strefę T, ale jednak.
I tu się zgadza, one proponują ciężko dostępne i drogie podklady, nie na moją kieszeń.
Chyba nadal zostaje mi Revlon Colorstay i Pierre Rene Skin Balance, bo ceny mają bardzo w porządku. Ja potrzebuję długo utrzymujacego się podkładu. Czasami poza domem spędzam po 12h i nie mam czasu i trochę też chęci na poprawki. A po tylu godzinach wyglądam tragicznie.
Jak widzę Maxineczkę po 12h testu na żywo z Bourjois Healthy Mix na twarzy, to aż ciężko mi w to uwierzyć, jak ładnie u niej się wszystko trzyma.
Ja mam cerę bardzo :P tłustą. Chociaż policzki mi się nie świecą, głównie strefa T. Na mnie świeci się większość podkładów i też zazdroszczę innym choćby mieszanej cery... Ze sprawdzajacych się na mojej cerze podkładów mogę polecić: Kiko Unlimited foundation (testowała go Hania), MAC Prolongwear i Studio Fix. Krycie bardzo dobre będzie w Kiko i MAC PL, Studio Fix ma dużo mniejsze. Wszystkie podkłady są dosyć żółtawe, ale ideału nie ma jak dla mojej cery (np. PL jest najbardziej żółty). I tak pudru dobrego muszę używać po 4-5 godzinach - 2 poprawki w ciągu dnia. Najlepszy puder matujący w moim życiu to Vichy Dermablend nakładany puszkiem. Kupiłam teraz do testów puder ryżowy Ecocera i poziom matu, jaki daje ten produkt to jakiś żart :P Używam bibułek matujących, a sam podkład nakładam gąbęczką. Z trądziku już się wyleczyłam. Słyszałam też wiele dobrego o: Estee Lauder Double Wear i Lancome Teint Miracle. Ten pierwszy jak dla mnie chyba za bardzo kryjący, drugi będę testowała na jesieni. Chcę też przetestować podkład Make Up Atelier Paris Waterproof liquid foundation. Może otrę się o kolorystyczny ideał :P Nie są to produkty tanie, ale polecam przetestować i kupić coś, co choć trochę się sprawdzi na tłustej cerze. Też miałam kiedyś Revlon czy Bourjoisa, ale to nie są podkłady, które po prostu dobrze na mnie wyglądają. Sądzę, że prawdziwie tłustej cery nie da się zmatowić na 12 godzin ;/ Moim największym marzeniem jest móc używać meteorytów Guerlain. Marzę o takim wykończeniu mojego makijażu. ;/ Póki co ile bym się nie natrudziła to i tak sposobu na te 8 czy więcej godzin nie ma. Ale nie ma też tragedii po przypudrowaniu i zebraniu syfu bibułką.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:47   #4224
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Godzinne Q&A u Katosu :O
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:47   #4225
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Odnalazłam moje konto na Last FM z 2008 roku i poza polskim hc punkiem, rapsami i popem szeroko pojętym znalazłam to <3




i to- z oszałamiająco piękną Gwen


Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-22 o 22:51
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:49   #4226
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
o tak, trwałość też ma dla mnie bardzo duże znaczenie, ale już przestałam wierzyć w to, że znajdę idealny podkład, a zaczęłam myśleć, że mam zbyt wysokie wymagania
Zachwyty nad healthy mix, affinitone i podobnym pozostają dla mnie zagadką
Łojezu, nimi to można teren znaczyć twarzą, sprawdzone.
Raz w pracy tak się z czegoś śmiałam, że dotknęłam czołem lady i skserowałam moje dwie zmarszczki, kolorem pomarańczy.
Lada była biała

Na szczęście odkryłam minerały i teraz mogę bez obaw kłaść czoło na ladę.


201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:55   #4227
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

To ja pociągnę offtop muzyczny.
Kto zna, podziwia i lubi panią Aldonę Orłowską oraz jej tfurczość?

Zawsze poprawia mi humor, lek na całe zło!
https://www.youtube.com/watch?v=HNeyFdxp9A4
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 22:55   #4228
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez paniaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kupiły paletki do konturowania z l'oreala- co o nich myślicie?
btw. to już moje któreś podejście do regularnego udzielania się w tym wątku, hejo
Hejka Ja kupiłam, dziś użyłam pierwszy raz i na chwilę obecną jestem zadowolona. Uzyskałam baardzo delikatny i baaardzo naturalny efekt, ale ja nie lubię zbyt widocznego konturu, nie wiem czy da się taki tą paletą stworzyć Rozświetlacz jest okej, ale podobny efekt można uzyskać nakładając korektor na miejsca, które chcemy uwypuklić, także tu akurat bez szału
Cytat:
Napisane przez vilet784 Pokaż wiadomość
Co do promocji na pielęgnację, to gdzieś mi się rzuciło (dałabym sobie głowę uciąć, że na tym wątku), że ma być w maju. Żadnych szczegółów jednak nie znam.
, dziewczyna, która pracuje w rossmannie (tak obstawiam), podawała tu niedawno info, że coś się szykuje ;p
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 23:18   #4229
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
To ja pociągnę offtop muzyczny.
Kto zna, podziwia i lubi panią Aldonę Orłowską oraz jej tfurczość?

Zawsze poprawia mi humor, lek na całe zło!
https://www.youtube.com/watch?v=HNeyFdxp9A4
Znam od lat i kocham... za Nosowską i Halber Lubię patrzeć, jak Aldona przechadza się po centrum handlowym, ale to było chyba w My funny Valentine

Trochę taka pusia za kilkadziesiąt lat xD

Edytowane przez 201607131110
Czas edycji: 2016-04-22 o 23:19
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 23:22   #4230
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja mam cerę bardzotłustą. Chociaż policzki mi się nie świecą, głównie strefa T. Na mnie świeci się większość podkładów i też zazdroszczę innym choćby mieszanej cery... Ze sprawdzajacych się na mojej cerze podkładów mogę polecić: Kiko Unlimited foundation (testowała go Hania), MAC Prolongwear i Studio Fix. Krycie bardzo dobre będzie w Kiko i MAC PL, Studio Fix ma dużo mniejsze. Wszystkie podkłady są dosyć żółtawe, ale ideału nie ma jak dla mojej cery (np. PL jest najbardziej żółty). I tak pudru dobrego muszę używać po 4-5 godzinach - 2 poprawki w ciągu dnia. Najlepszy puder matujący w moim życiu to Vichy Dermablend nakładany puszkiem. Kupiłam teraz do testów puder ryżowy Ecocera i poziom matu, jaki daje ten produkt to jakiś żartUżywam bibułek matujących, a sam podkład nakładam gąbęczką. Z trądziku już się wyleczyłam. Słyszałam też wiele dobrego o: Estee Lauder Double Wear i Lancome Teint Miracle. Ten pierwszy jak dla mnie chyba za bardzo kryjący, drugi będę testowała na jesieni. Chcę też przetestować podkład Make Up Atelier Paris Waterproof liquid foundation. Może otrę się o kolorystyczny ideałNie są to produkty tanie, ale polecam przetestować i kupić coś, co choć trochę się sprawdzi na tłustej cerze. Też miałam kiedyś Revlon czy Bourjoisa, ale to nie są podkłady, które po prostu dobrze na mnie wyglądają. Sądzę, że prawdziwie tłustej cery nie da się zmatowić na 12 godzin ;/ Moim największym marzeniem jest móc używać meteorytów Guerlain. Marzę o takim wykończeniu mojego makijażu. ;/ Póki co ile bym się nie natrudziła to i tak sposobu na te 8 czy więcej godzin nie ma. Ale nie ma też tragedii po przypudrowaniu i zebraniu syfu bibułką.
Może kiedyś tego Maca Pro Longwear wypróbuję. Estee Lauder jest ciemny Ja jestem bladzioch, Colorstay 150 zimą jest trochę za ciemny, bo mi oksyduje.
Muszę wypróbować ten puder, który polecasz. Nie przepadam za pudrami sypkimi, ale skoro Tobie się sprawdza, to może u mnie też tak będzie. Ja już nie mówię o macie na twarzy po 12h, a o tym, że po 12h mi wszystko spływa z twarzy Jeszcze jak mam zabiegany dzień i zajęcia w gorących miejscach to jest kompletna katastrofa.
Też mi się marzą Meteoryty Guerlain, ale ich używanie na mojej cerze mijałoby się z celem. Może koło 40 roku życia będzie lepiej?
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.