Wszystko o Oriflame część VI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 20:02   #4201
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Hej dziewczyny! Mam gorącą prośbę: czy któraś z was posiada nieprzyzwoicie dużo kodów na tańszą wodę Mirage w najbliższym katalogu, i wiedząc, że jednego NA PEWNO nie wykorzysta, i jest jej całkowicie zbędny, mogłaby się nim ze mną podzielić?

Jeśli ktoś będzie tak miły, proszę o kontakt na priv
(chodzi mi tylko o jedną wodę, jeśli uda mi się zdobyć ten kod oczywiście napiszę, że już go mam)


Wow! Na Wizażanki zawsze można liczyć! Bardzo dziękuję pomocnej duszyczce

Edytowane przez kruczydło
Czas edycji: 2010-08-10 o 20:26 Powód: radosny dopisek
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:05   #4202
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czasami wracają. Jak się zamawia coś czego nie ma i potem się pojawia to robiąc zamówienia kilka razy w katalogu ciągle te rzeczy wracają do koszyka.

Odebrałam dziś swój suchy szampon - w pt będę testować i paletkę niebiesko-fioletowych cieni. Kolory bardzo mi się podobają, trwałość jutro sprawdzę. Bardzo podoba mi się lakier do paznokci coral red.
Ja użyłam dwa razy cieni z paletki zielono-brązowej (mama ją sobie zamówiła) i są beznadziejne :/ Zbierają się w załamaniu powieki jeszcze zanim skończę robić makijaż! Co prawda nie użyłam wtedy żadnej bazy, ale jestem na nie

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Sprawdź czy w cenniku do K12 są te produkty. Jeśli tak, to nie powinno być problemu aby je zamówić. Jeśli ich nie ma, to jak tylko zacznie obowiązywać K12 zostaną one usunięte lub system wypisze "produkt nie może być sprzedany" i już ich nie kupisz... Ja miałam tak dwa razy, bo gapa ze mnie, ale na błędach się człowiek uczy
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:18   #4203
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Dziewczyn calkiem z innej beczki .Mam 2 komputery i na 1 z nich moge dac rzeczy do koszyka lub robic zamowienie a na 2 jak chce to dam do koszyka lun zrobie zamowienie i jak mi sie pokazuje dalej to naciskam i nie moge nic zrobic nie przesuwa sie
co to moze byc
.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Najgorsze to jest to ze moge wyslac wlasnie na starszyn komputerze a na nowszym nie.Mam zamiar kuoic nowy a jak bedzie to samo co na tyn ,To ciekawa jestem jak bede zamwiala.Spotkalyscie siez czyms takim ?
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:23   #4204
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Solaris - wydaje mi się, że to raczej zagadnienie dla informatyka. Ja tez mam dwa komputery, jeden ma rok, drugi 5 lat, i z obu wysyłam zamówienia bez problemu. Korzystam z Firefoxa.
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:27   #4205
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czasami wracają. Jak się zamawia coś czego nie ma i potem się pojawia to robiąc zamówienia kilka razy w katalogu ciągle te rzeczy wracają do koszyka.

Odebrałam dziś swój suchy szampon - w pt będę testować i paletkę niebiesko-fioletowych cieni. Kolory bardzo mi się podobają, trwałość jutro sprawdzę. Bardzo podoba mi się lakier do paznokci coral red.
a możesz zrobić zdjęcia tego lakieru na paznokciach?
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:31   #4206
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Solaris - wydaje mi się, że to raczej zagadnienie dla informatyka. Ja tez mam dwa komputery, jeden ma rok, drugi 5 lat, i z obu wysyłam zamówienia bez problemu. Korzystam z Firefoxa.
Zapytam siue jeszcze 1 faceta , ale jak mi nie dzialal internet to pytal;am sie faceta i on mowi ze nie wie.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Ja tez mam Firefoxa i jeszcze jedna ale niestety nie dziala.
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:34   #4207
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez solaris1990 Pokaż wiadomość
Zapytam siue jeszcze 1 faceta , ale jak mi nie dzialal internet to pytal;am sie faceta i on mowi ze nie wie.
Może jakiś inny będzie wiedział albo któraś Wizażanka zna się na informatyce?
Ale skoro masz zamiar kupić nowy komputer, to moim zdaniem powinnaś być dobrej myśli, wszystko powinno być w porządku. To wygląda raczej jak "indywidualna" wada tego nowszego.
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 20:42   #4208
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Może jakiś inny będzie wiedział albo któraś Wizażanka zna się na informatyce?
Ale skoro masz zamiar kupić nowy komputer, to moim zdaniem powinnaś być dobrej myśli, wszystko powinno być w porządku. To wygląda raczej jak "indywidualna" wada tego nowszego.
Dzięki za wsparcie.
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:47   #4209
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
a możesz zrobić zdjęcia tego lakieru na paznokciach?
Niestety nie mogę, bo wysłałam moją siostrę do filii aby pomalowała paznokcie lakierami true red, coral red i jakiś fiolet i jak tylko przyjechała to zmyła, nie zdążyłam zdjęcia zrobić. Ale ładny jest taki właśnie koralowy jak w katalogu.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:14   #4210
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
a możesz zrobić zdjęcia tego lakieru na paznokciach?
Ja mogę, ale jutro .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:34   #4211
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ja się wczoraj wkurzyłam. Po długich przemyśleniach zdecydowałam się na scrub do twarzy (z algami) z produktów na BR, a w paczce miałam serum z tej serii W dodatku było go trochę mniej niż powinno, a o reklamacji mogę pomarzyć grr
CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 22:16   #4212
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam gorącą prośbę: czy któraś z was posiada nieprzyzwoicie dużo kodów na tańszą wodę Mirage w najbliższym katalogu, i wiedząc, że jednego NA PEWNO nie wykorzysta, i jest jej całkowicie zbędny, mogłaby się nim ze mną podzielić?

Jeśli ktoś będzie tak miły, proszę o kontakt na priv
(chodzi mi tylko o jedną wodę, jeśli uda mi się zdobyć ten kod oczywiście napiszę, że już go mam)


Wow! Na Wizażanki zawsze można liczyć! Bardzo dziękuję pomocnej duszyczce
Mam parę kodów i nie będą mi potrzebne, jak coś to pisz na priv ile potrzebujesz. Od piątku wyjedżam na urlop, także szybko daj znać
Napisałam na priv, czekam na odpowiedz

Edytowane przez just75
Czas edycji: 2010-08-10 o 22:39
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 23:51   #4213
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez solaris1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyn calkiem z innej beczki .Mam 2 komputery i na 1 z nich moge dac rzeczy do koszyka lub robic zamowienie a na 2 jak chce to dam do koszyka lun zrobie zamowienie i jak mi sie pokazuje dalej to naciskam i nie moge nic zrobic nie przesuwa sie
co to moze byc

Najgorsze to jest to ze moge wyslac wlasnie na starszyn komputerze a na nowszym nie.Mam zamiar kuoic nowy a jak bedzie to samo co na tyn ,To ciekawa jestem jak bede zamwiala.Spotkalyscie siez czyms takim ?
Czy po kliknięciu "dalej" w miejscu jak na pierwszym załączniku pokazuje ci się ramka z potwierdzeniem jak na drugim załączniku? Jeśli nie, to masz coś nie tak z przeglądarką. Proponowałabym odinstalowanie jej i ponowną instalację, lub instalację innej przeglądarki. To okno może być też zablokowane przez jakiś program do blokowania reklam itp. Należałoby wtedy wyczyścić listę blokowanych adresów w tym programie. A z jakich przeglądarek na tym komputerze korzystasz? Jeśli jeszcze nie masz, to polecam instalację przeglądarki chrome na próbę. Jak na niej również nie będziesz mogła przejść dalej, to już nie wiem...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:38   #4214
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Ja użyłam dwa razy cieni z paletki zielono-brązowej (mama ją sobie zamówiła) i są beznadziejne :/ Zbierają się w załamaniu powieki jeszcze zanim skończę robić makijaż! Co prawda nie użyłam wtedy żadnej bazy, ale jestem na nie
Ja zawsze używam podkładu w kamieniu na powieki i mi się nie rolują. Dzisiaj mam nałożone cienie z tej nowej paletki. Pierwszą godzinę przetrwały, zobaczymy co będzie dalej
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 08:50   #4215
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj wkurzyłam. Po długich przemyśleniach zdecydowałam się na scrub do twarzy (z algami) z produktów na BR, a w paczce miałam serum z tej serii W dodatku było go trochę mniej niż powinno, a o reklamacji mogę pomarzyć grr
Dlaczego pomarzyć? Dostałaś zły produkt (chyba że zmienili teraz ten produkt, bo scrub się wyczerpał) i niepełnowartościowy to reklamuj, czemu nie? Wymienią na nowy.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:03   #4216
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Dlaczego pomarzyć? Dostałaś zły produkt (chyba że zmienili teraz ten produkt, bo scrub się wyczerpał) i niepełnowartościowy to reklamuj, czemu nie? Wymienią na nowy.
Pytałam o to, ale poinformowano mnie, że niestety produkty na biuro nie podlegają gwarancji satysfakcji i nie można ich reklamować
CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:05   #4217
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Ja od rana czekam na portugalską 13, ale im się coś popierniczyło. Na K12 mają datę od 11.08 do 31.08, a jak wchodzę na stronę katalogu następnego, to nadal jest tam 12 a powyżej data, że obowiązuje dopiero od 12.08 do 1.09
Link dla przypomnienia:
http://pt.oriflame.com/products/cata...wer-next.jhtml
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:08   #4218
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Pytałam o to, ale poinformowano mnie, że niestety produkty na biuro nie podlegają gwarancji satysfakcji i nie można ich reklamować
No ale ten produkt jest niepełnowartościowy. Myślę, że gdybyś przycisnęła infolinię i babkę w biurze, to by Ci się udało. Na dodatek dostałaś nie to, co powinno być.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:11   #4219
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Pytałam o to, ale poinformowano mnie, że niestety produkty na biuro nie podlegają gwarancji satysfakcji i nie można ich reklamować
ale ty nie chcesz oddac - bo na tym polega gwarancja satysfakcji.
tobie zamienili produkt, a do tego dostalas uzywany, takie reklamacje uznaja.

sama reklamowalam produkt na biuro ktory byl pekniety i ciekl - nie bylo problemu
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 10:18   #4220
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

A nikt chyba jeszcze nie pisał o wiadomości z facebooka:
Odrobina luksusu dla każdej Miss.. Lubicie perfumy z pompką? Woda toaletowa Miss O Club Privé teraz w cenie 44,90 dla wszystkich miłośniczek tego zapachu.
Woda toaletowa Miss O Club Privé http://☠☠☠☠☠☠☠/MissOoriflame
Chociaż fakt jest taki, że w K12 jest w tej samej cenie
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-08-11 o 10:20
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:30   #4221
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
A nikt chyba jeszcze nie pisał o wiadomości z facebooka:
Odrobina luksusu dla każdej Miss.. Lubicie perfumy z pompką? Woda toaletowa Miss O Club Privé teraz w cenie 44,90 dla wszystkich miłośniczek tego zapachu.
Woda toaletowa Miss O Club Privé http://☠☠☠☠☠☠☠/MissOoriflame
Chociaż fakt jest taki, że w K12 jest w tej samej cenie

w K12 za 44,90 jest Miss O Fasfion Princess a Miss O Club Prive w K12 po 49,90

a może im się coś pomyliło?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja od rana czekam na portugalską 13, ale im się coś popierniczyło. Na K12 mają datę od 11.08 do 31.08, a jak wchodzę na stronę katalogu następnego, to nadal jest tam 12 a powyżej data, że obowiązuje dopiero od 12.08 do 1.09
Link dla przypomnienia:
http://pt.oriflame.com/products/cata...wer-next.jhtml

ale czad teraz dopiero zauważyłam że ten portugalski jest identyczny jak nasz.... zawsze tak było?
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.









Edytowane przez Justa02
Czas edycji: 2010-08-11 o 10:27
Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:34   #4222
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
w K12 za 44,90 jest Miss O Fasfion Princess a Miss O Club Prive w K12 po 49,90

a może im się coś pomyliło?
No właśnie nie wiem o co chodzi. Bo w K11 jest po 49,90 i w K12 też jest po 49,90. A tu nagle wyskakują z ceną 44,90... Zrobiłam symulację i nic się nie redukuje, a wchodziłam przez tą stronę co podali. Ehhh... Dobrze, że i tak nie zamierzam kupić

A muszę się pochwalić Udało mi się namówić jedną klientkę na Mirage i to na dodatek taką, która jeszcze u mnie perfum nie zamawiała nigdy

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
ale czad teraz dopiero zauważyłam że ten portugalski jest identyczny jak nasz.... zawsze tak było?

Z tym, że u nich zaczyna się w środę, a u nas dopiero w poniedziałek Zawsze najpierw oglądamy portugalski, potem w niedzielę jest słowacki, a w pn mamy już nasz

EDIT: Dodam jeszcze, że niektóre kraje (zwłaszcza skandynawskie), które mają ten sam katalog co my, mają później od nas nawet o 3 dni... W stosunku do portugalskiego są opóźnieni o tydzień
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2010-08-11 o 10:37
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:36   #4223
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość

Z tym, że u nich zaczyna się w środę, a u nas dopiero w poniedziałek Zawsze najpierw oglądamy portugalski, potem w niedzielę jest słowacki, a w pn mamy już nasz
no to czekamy dzisiaj na portugalski
czy nie dzisiaj?? hmmmm....

__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:40   #4224
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
no to czekamy dzisiaj na portugalski
czy nie dzisiaj?? hmmmm....

No właśnie wkurzam się czemu nie ma dzisiaj? Czekałam już od niedzieli... Chociaż my ostatnio też chyba mieliśmy jakieś zamieszanie i problem z katalogami. Może u nich też się coś pomyliło...
Najgorsze że się pochorowałam, a tu nawet pocieszenia nie ma
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:44   #4225
Justa02
Raczkowanie
 
Avatar Justa02
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 363
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
No właśnie wkurzam się czemu nie ma dzisiaj? Czekałam już od niedzieli... Chociaż my ostatnio też chyba mieliśmy jakieś zamieszanie i problem z katalogami. Może u nich też się coś pomyliło...
Najgorsze że się pochorowałam, a tu nawet pocieszenia nie ma
ojjj....

czyli to jest tak że środa przed naszym poniedziałkiem pojawia się katalog wcześniej portugalski...
czyli w poniedziałek jak wejdzie K12 pojawić się powinien K13 też i nasz?
__________________
Piękno: siła, którą kobieta oczarowuje kochanka, a przeraża męża.








Justa02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:53   #4226
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez Justa02 Pokaż wiadomość
ojjj....

czyli to jest tak że środa przed naszym poniedziałkiem pojawia się katalog wcześniej portugalski...
czyli w poniedziałek jak wejdzie K12 pojawić się powinien K13 też i nasz?
Dokładnie tak
Dzięki za pocieszenie
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:15   #4227
karolka194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zwoleń
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Portugalska 13 pojawia sie zawsze w czwartki
Ponieważ jeszcze dzisiaj u nich obowiązuje 11 a jutro z samego rana wchodzi 12 wiec tak samo z rana pojawi sie 13
karolka194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:29   #4228
gosha2504
Raczkowanie
 
Avatar gosha2504
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Prudnik/Opole
Wiadomości: 337
GG do gosha2504 Send a message via Skype™ to gosha2504
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez karolka194 Pokaż wiadomość
Portugalska 13 pojawia sie zawsze w czwartki
Cytat:
Napisane przez karolka194 Pokaż wiadomość
Ponieważ jeszcze dzisiaj u nich obowiązuje 11 a jutro z samego rana wchodzi 12 wiec tak samo z rana pojawi sie 13
To czekam niecierpliwie ;D
__________________
W związku, od 26.12.2006r. <3

„Nie ma kobiet brzydkich, są tylko leniwe"
I cel (osiągnięty): 69,5 --> 60,0
II cel: 60-59-58-57-56-55
gosha2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:37   #4229
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez CzarnaKocurka Pokaż wiadomość
Pytałam o to, ale poinformowano mnie, że niestety produkty na biuro nie podlegają gwarancji satysfakcji i nie można ich reklamować
Ale nie chcesz go zwrócić na gwarancję satysfakcji, tylko zareklamować produkt, do czego jak najbardziej masz prawo

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Ja zawsze używam podkładu w kamieniu na powieki i mi się nie rolują. Dzisiaj mam nałożone cienie z tej nowej paletki. Pierwszą godzinę przetrwały, zobaczymy co będzie dalej
Ja aplikowałam na podkład z A., może to dlatego
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:49   #4230
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VI

Cytat:
Napisane przez karolka194 Pokaż wiadomość
Portugalska 13 pojawia sie zawsze w czwartki
Ponieważ jeszcze dzisiaj u nich obowiązuje 11 a jutro z samego rana wchodzi 12 wiec tak samo z rana pojawi sie 13
Zawsze wchodziła w środy Poza tym na tym katalogu na stronie jest data obowiązywania od dzisiaj
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.