Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 21:40   #4231
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A ja za kilka dni idę do Adama, ile kosztuje u niego cięcie długich włosów?
Im bliżej fryzjera tym mam już mętlik w głowie i znów nie wiem czego chcę;/
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:49   #4232
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
A ja za kilka dni idę do Adama, ile kosztuje u niego cięcie długich włosów?
Im bliżej fryzjera tym mam już mętlik w głowie i znów nie wiem czego chcę;/

Z tego co pamiętam płaci się u niego ok. 90 zł. Zdaj relację jak juz będziesz po
No i przyjemności - oby miał dobry dzień i oby był juz po lekturze Wizażu Niech sobie poczyta, że się skarżymy na niego choć kiedyś tak go polecałyśmy...
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:59   #4233
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja u Adama płaciłam 90zł ale za krótkie włosy wiec długie pewnie więcej
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 22:20   #4234
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja u Adama płaciłam 90zł ale za krótkie włosy wiec długie pewnie więcej
Ja za włosy za ramiona - takie raczej średniej długości - płaciłam też 90 zł.
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 08:42   #4235
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja u Betleja za długie płaciłam 90, może mają podobny cennik.

Czy to wcześniej o Betleju pisano, że przeniósł się pod numer 68 schodkami w dół?
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:25   #4236
Afrykaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cześć Dziewczyny!

Kolejny raz polecam Bartka z Mono. Scinałam się u niego może z miesiąc temu, może dłużej. Fryzura układa się nadal bez problemu i tak jakby była wczoraj odświeżana.
Od dawna zresztą nie czułam się dobrze we fryzurze, którą zrobił mi jakiś tam fryzjer, a jak wyszłam od Bartka to czułam się świetnie i nadal wiem, że dobrze wyglądam.
Ach i one się prawie same układają. Nie mam za dużo roboty, poza myciem i suszeniem
Acha i za cięcie włosów do łopatek zapłaciłam 80 zł. Czekałam tydzień na wizyte ale tylko dlatego, że tak zaproponowałam, bo mi psowało. Nie wiem jak jest teraz.
POLECAM.
__________________
Ogólnie zaś chodzi o to, żeby nie być idiotą. Zapuszczaj swój włos i motor. Nie śpij z byle ho-hołotą. .
Afrykaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 21:34   #4237
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Afrykaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Kolejny raz polecam Bartka z Mono. Scinałam się u niego może z miesiąc temu, może dłużej. Fryzura układa się nadal bez problemu i tak jakby była wczoraj odświeżana.
Od dawna zresztą nie czułam się dobrze we fryzurze, którą zrobił mi jakiś tam fryzjer, a jak wyszłam od Bartka to czułam się świetnie i nadal wiem, że dobrze wyglądam.
Ach i one się prawie same układają. Nie mam za dużo roboty, poza myciem i suszeniem
Acha i za cięcie włosów do łopatek zapłaciłam 80 zł. Czekałam tydzień na wizyte ale tylko dlatego, że tak zaproponowałam, bo mi psowało. Nie wiem jak jest teraz.
POLECAM.
kolejny raz?

z tego co widzę ,to nie wypowiadałaś się jeszcze na temat tego fryzjera/salonu.
???

no chyba ,że spamujesz i się zapomniałaś/eś.

;]
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:07   #4238
Afrykaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
kolejny raz?

z tego co widzę ,to nie wypowiadałaś się jeszcze na temat tego fryzjera/salonu.
???

no chyba ,że spamujesz i się zapomniałaś/eś.

;]
A to jest forum o fryzjerach czy o tym kto co i kiedy napisał...? Bo albo ja albo ktoś inny się pomylił.
__________________
Ogólnie zaś chodzi o to, żeby nie być idiotą. Zapuszczaj swój włos i motor. Nie śpij z byle ho-hołotą. .
Afrykaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:31   #4239
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
kolejny raz?

z tego co widzę ,to nie wypowiadałaś się jeszcze na temat tego fryzjera/salonu.
???

no chyba ,że spamujesz i się zapomniałaś/eś.

;]
wypowiadala sie pod innym nikiem

Cytat:
Napisane przez Afrykaa Pokaż wiadomość
A to jest forum o fryzjerach czy o tym kto co i kiedy napisał...? Bo albo ja albo ktoś inny się pomylił.
Przypominam zeby zapoznac sie zasadami jakie obowiäzujä na forum.Wystarczy jak raz opiszesz o salonie fryzjerskim a nie po kilka razy ten sam salon .Wtedy Moderator/Admin potraktuje twoje posty jako spam.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-06-22 o 21:34
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 06:30   #4240
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
wypowiadala sie pod innym nikiem



Przypominam zeby zapoznac sie zasadami jakie obowiäzujä na forum.Wystarczy jak raz opiszesz o salonie fryzjerskim a nie po kilka razy ten sam salon .Wtedy Moderator/Admin potraktuje twoje posty jako spam.
Dziekuję Kasiu za info.
-----------------------------------------

i wystarczyło od razu tak napisac Afrykaa,a nie sugerować ,że ktoś się tu myli.

Nie wiem czy zauważylaś ,że w wątku pojawia się bardzo duzo spamu, i kazdy ma prawo być nieufny względem osob ,które dokonuja rejestracji i od razu wychwalają dany salon/ fryzjera pod niebiosa.

Tak ,to wątek o fryzjerach ,owszem,ale to nie oznacza ,że mam go bezmyślnie czytać i nie wnikać w posty danego użytkownika,tym bardziej , gdy widzę ,że ktoś ma 1-5 postów.
__________________
.

Edytowane przez ruda7816
Czas edycji: 2010-06-23 o 06:32 Powód: lit.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 18:44   #4241
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
A ja za kilka dni idę do Adama, ile kosztuje u niego cięcie długich włosów?
Im bliżej fryzjera tym mam już mętlik w głowie i znów nie wiem czego chcę;/
dzis dzwonilam do Adama i nastepny wolny termin mial na sierpienNie wiedzialam ze on taki rozchwytywany

piinvini o widze ze musze poczytac watek.Ja bylam u niego rok temu i bylam mega zadowolona ,ale widze ze cos sie zmienilo.

dziewczyny czy do tego salonu mono dlugie sa terminy? Kurcze jestem w kropce ,za tydzien przyjezdzam do Poznania i chcialabym cos zrobic z wlosami,ale dokad tu sie wybrac?
Zapuszczam wlosy i chcialam tylko podciac zeby fajnie sie ukladaly .Kogo polecicie?

a propos Adama,to bylam u niego dwa razy rok temu.Zrobil mi kolor ,scial wlosy a potem czesal w dniu slubu.Bylam bardzo zadowolona.Moj TZ pierwszy raz zrobil wow na moj widok po wyjsciu od fryzjera.Jedyne co mi sie nie spodobalo to jego spoznienia.Nawet w dniu mojego slubu! 20 minut -a to sporo kiedy ma sie wszystko ustalone co do minuty. Tym razem niestety nie udalo mi sie zapisac,ale jesienia kiedy znow bede w Poznaniu dam mu szanse
Zastanawiam sie jak strzyże ten drugi chłopak ,ktory tam pracuje?Łukasz chyba z tego co kojarzę.Doczytalam tylko o jego wpadce z kolorem u jednej z klientek.Nie wiecie jaki termin oczekiwania na strzyzenie u niego?i czy jest dobry?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2010-06-23 o 19:43
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 21:59   #4242
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
a propos Adama,to bylam u niego dwa razy rok temu.Zrobil mi kolor ,scial wlosy a potem czesal w dniu slubu.Bylam bardzo zadowolona.Moj TZ pierwszy raz zrobil wow na moj widok po wyjsciu od fryzjera.Jedyne co mi sie nie spodobalo to jego spoznienia.Nawet w dniu mojego slubu! 20 minut -a to sporo kiedy ma sie wszystko ustalone co do minuty. Tym razem niestety nie udalo mi sie zapisac,ale jesienia kiedy znow bede w Poznaniu dam mu szanse
Zastanawiam sie jak strzyże ten drugi chłopak ,ktory tam pracuje?Łukasz chyba z tego co kojarzę.Doczytalam tylko o jego wpadce z kolorem u jednej z klientek.Nie wiecie jaki termin oczekiwania na strzyzenie u niego?i czy jest dobry?
A ja jestem zadowolona z cięcia. Adam bardzo dokładnie mnie ścinał i wcale się nie spieszył.
Poza tym pamiętam, że jak dzwoniłam do niego dwa miesiące temu umówić się na wizytę, nie odebrał, pewnie miał cięcie;p ale za to oddzwonił do mnie, bardzo miło z jego strony
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 23:41   #4243
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

w miescie kobiet byla moja kumpela, skorzystala chyba z promocji na metamorfozy.
Nie pamietam dokladnie, w kazdym razie miala ciecie i kolor.
Dominika chciałą rozjaśnić wlosy i je pocieniować. Przez telefon zdawala mi relacje, ze pani, ktora ja obsluguje jest miła i zaproponowala zrobienie pasemek, które optycznie rozswietla jej fryzurę.
Po wszystkim spotkalysmy się. Czekałam podekstytowana.. a Dominika przyszła z iemniejszymi wlosami niz miala wczesniej babka tlumaczyla jej sie, ze to jest specjalna farma, która po wymyciu sprawi, ze wlosy beda duzo jasniejsze
ciekawe, bo przez kolejne 2 miesiace Doma chodziła z czarną prawie czupryną
ale cięcie chyba było ok. Sama nie wiem, bo byłam w szoku, że rozświetlające pasemka i jasna farba są koloru czarnego
__________________





Edytowane przez Papryczkaa
Czas edycji: 2010-06-23 o 23:42
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 16:56   #4244
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
A ja jestem zadowolona z cięcia. Adam bardzo dokładnie mnie ścinał i wcale się nie spieszył.
Poza tym pamiętam, że jak dzwoniłam do niego dwa miesiące temu umówić się na wizytę, nie odebrał, pewnie miał cięcie;p ale za to oddzwonił do mnie, bardzo miło z jego strony
Ja nie napisalam ze nie jestem zadowolona z ciecia i ze sie spieszyl jakbym byla to nie pozwolilabym mu sie dotknac w dniu slubu
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502


Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2010-06-24 o 16:58
atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 20:55   #4245
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Ja nie napisalam ze nie jestem zadowolona z ciecia i ze sie spieszyl jakbym byla to nie pozwolilabym mu sie dotknac w dniu slubu
Przepraszam, że tak zabrzmiało
Po prostu wcześniej dziewczyny narzekały na Adama, pisały, że już nie poświęca tyle czasu co kiedyś, bo ma więcej klientek do oblecenia
Ale ja się umówiłam jako pierwsza klientka, zawsze tak robie Żeby nie było że jest zmęczony po całym dniu i nic mu się już nie chce
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 21:04   #4246
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak zabrzmiało
Po prostu wcześniej dziewczyny narzekały na Adama, pisały, że już nie poświęca tyle czasu co kiedyś, bo ma więcej klientek do oblecenia
Ale ja się umówiłam jako pierwsza klientka, zawsze tak robie Żeby nie było że jest zmęczony po całym dniu i nic mu się już nie chce
Spoko
Tez tak zawsze robie,wole z rana gorzej jak fryzjer jest na kacu
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 00:49   #4247
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam wszystkie bywalczynie,
dawno nic tu nie pisałam bo zapuszczałam włosy, ale zajrzałam z ciekawości i widzę, że niektóre pytają o Sylwię z Farouka, którą kiedyś sama polecałam.
Moje ostatnie wrażenia są takie: farbowałam przed ślubem. Mam długie i bardzo gęste włosy - dlatego farbuję u profesjonalisty, nie w domu. Sylwia jednak pofarbowała bardzo niedokładnie. Następnego dnia bez problemu umówiłam się na darmową poprawkę, ale przepraszam nie usłyszałam i miałam wrażenie, jakby była na mnie zła...
No ale każdy fryzjer zalicza jakąś "wtopę"
pozdrawiam
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:27   #4248
Passiflora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Talking Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez pinivini Pokaż wiadomość
Ja za włosy za ramiona - takie raczej średniej długości - płaciłam też 90 zł.
powiem wam szczerze że te ceny nie są za bardzo na studencką kieszeń... ;/ ja wiem że za jakość się płaci i że lepiej wydać 10 zeta wiecej niż później plakać i chodzić w czapce przez miesiac czekając aż dzieło szalonego wizjonera zacznie odrastać no ale mimo wszystko 90 zł to dla mnie dużo...
jestem od roku wierna salonowi tupet na owsianej < znalazłam go z resztą dzięki Wam;*> i powiem szczerze że chyba w końcu znalazłam fryzjera idealnego...
wcześniej chodziłam przez ponad rok do trendów na bukowskiej do martyny i nie było najgorzej < po poprzedniej fryzjerce nie mogło być gorzej>
ale trafiłam na to forum i korzystając z waszych rad skusiłam się na wizyte w "tupecie"
nie miałam pojecia który z pracujących tam fryzjerów jest najlepszy wiec tu już zdałam się na ślepy traf, który okazał sie szcześliwy- SASZA
nie dosyć że godzina zegarowa jaką poświęca moim niesfornym włosom <stwierdził że mają "charakterek" > jest świetną zabawą, bo facet jest przesympatyczny, to jeszcze nie zdarzyło mi sie być niezadowoloną
mam włosy typu "piorun w miotłe strzelił"- wywijają się, puszą, słowem żyją własnym życiem...
a od roku mam co rusz nową fyzure, nie dość że taką jaką sobie akurat wymarze, bo Sasza słucha czego oczekuje i stara sie wcielić to w życie, to jeszcze moge liczyć na jego inwencje twórczą
gorąco polecam, mimo że już teraz nie jest łatwo sie do niego dostać < umówiłam sie na 2 sierpinia dopiero;/>
aha- no i za całą przyjemność płacę 60 złotych
Passiflora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:18   #4249
IWONA8800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp/Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ashaia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie bywalczynie,
dawno nic tu nie pisałam bo zapuszczałam włosy, ale zajrzałam z ciekawości i widzę, że niektóre pytają o Sylwię z Farouka, którą kiedyś sama polecałam.
Moje ostatnie wrażenia są takie: farbowałam przed ślubem. Mam długie i bardzo gęste włosy - dlatego farbuję u profesjonalisty, nie w domu. Sylwia jednak pofarbowała bardzo niedokładnie. Następnego dnia bez problemu umówiłam się na darmową poprawkę, ale przepraszam nie usłyszałam i miałam wrażenie, jakby była na mnie zła...
No ale każdy fryzjer zalicza jakąś "wtopę"
pozdrawiam
kurczę to mnie przestraszyłaś bo właśnie umówiłam sie do pani sylwii i to na farbowanie
IWONA8800 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 17:15   #4250
Capricorn8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witajcie jestem tu nowa
Ale chyba w końcu trafiłam na dobry wątek. Tych ost.wiad nie czytałam bo chodzi mi teraz głównie o tego Tomka Betleja
Chciałam zapytać czy nadal jest uważany za dobrego?:P A dokładniej mówiąc nie jestem nawet z Poznania i teraz czekam na wyniki ze studiów czy w ogóle się dostałam, ale nie w tym rzecz bo nawet jeśli się nie dostanę to chciałabym odłożyć pieniądze na dobrego fryzjera.
Z natury mam prawie czarne włosy, teraz je zapuszczam i marzy mi się jakaś zwariowana fryzura nie wiem czy chciałabym zmienić kolor, a na pewno nie wiem czy w całości dlatego szukam jakiegoś na prawdę godnego pana/pani
Proszę o jakieś opinie aaaa i mniej wiecej ceny jeśli wiecie jakie są
Capricorn8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 18:13   #4251
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość

Zastanawiam sie jak strzyże ten drugi chłopak ,ktory tam pracuje?Łukasz chyba z tego co kojarzę.Doczytalam tylko o jego wpadce z kolorem u jednej z klientek.Nie wiecie jaki termin oczekiwania na strzyzenie u niego?i czy jest dobry?
Ja niestety nie mam pozytywnych odczuć względem Łukasza. Adam jest przesympatyczny i ma świetne podejście do klienta, natomiast Łukasz...musi się jeszcze wieeeele nauczyć.
Tu jest wyciunek z mojego wcześniejszego posta:

"Witam Was serdecznie!
Obcinałam się i u Adama i niestety u Łukasza również...
Adam - trzymał poziom przez dłuższy czas (obcinam się u niego od samego początku jego pracy u Wagnera), ale w pewnym momencie jakby trochę odpuścił i po prostu przestał się starać
Więc go zdradziłam i umówiłam się do Łukasza...
Czego długo żałowałam...
Dużo mu niestety brakuje do Adama zarówno pod względem umiejętności jak i podejścia do klienta i samej kultury!
Dawno nie miałam kontaktu z tak humorzastą i obrażalską osobą. Masakra jakaś
A sprawia takie pozytywne wrażenie.
Byłam u niego w grudniu i tylko odliczam dni do wizyty u Adama.
Czekam jak na zbawienie"

Czyli jednoznacznie odradzam.
klocuszek, pamiętam właśnie jak w zeszłym roku z lękiem odliczałaś dni do wizyty u Adama odnośnie układania włosów na ślub.
Możesz mi powiedzieć ile zapłaciłaś za takie ślubne upięcie?

I podbijam wcześniejsze pytanie odnośnie salony na Półwiejskiej obok sklepu Mango
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 18:54   #4252
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez pinivini Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mam pozytywnych odczuć względem Łukasza. Adam jest przesympatyczny i ma świetne podejście do klienta, natomiast Łukasz...musi się jeszcze wieeeele nauczyć.
Tu jest wyciunek z mojego wcześniejszego posta:

"Witam Was serdecznie!
Obcinałam się i u Adama i niestety u Łukasza również...
Adam - trzymał poziom przez dłuższy czas (obcinam się u niego od samego początku jego pracy u Wagnera), ale w pewnym momencie jakby trochę odpuścił i po prostu przestał się starać
Więc go zdradziłam i umówiłam się do Łukasza...
Czego długo żałowałam...
Dużo mu niestety brakuje do Adama zarówno pod względem umiejętności jak i podejścia do klienta i samej kultury!
Dawno nie miałam kontaktu z tak humorzastą i obrażalską osobą. Masakra jakaś
A sprawia takie pozytywne wrażenie.
Byłam u niego w grudniu i tylko odliczam dni do wizyty u Adama.
Czekam jak na zbawienie"

Czyli jednoznacznie odradzam.
klocuszek, pamiętam właśnie jak w zeszłym roku z lękiem odliczałaś dni do wizyty u Adama odnośnie układania włosów na ślub.
Możesz mi powiedzieć ile zapłaciłaś za takie ślubne upięcie?

I podbijam wcześniejsze pytanie odnośnie salony na Półwiejskiej obok sklepu Mango
dzieki
Na razie swterdzilam ze zapuszczam wiec z daleka od fryzjerow sie trzymam
Ja bylam czesana u Adama do slubu,ale mialam w sumie krotkie wlosy wiec zaplacilam tylko za ukladanie jak w normalnym dniu Z tego co wiem to on raczej nie robi upiec
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:57   #4253
nefelin
Przyczajenie
 
Avatar nefelin
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
GG do nefelin
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam !

czt kroras z was wie cos na temat studio tequila? fryzjerka celina borkowska?
z góry dzieki
nefelin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:01   #4254
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
dzieki
Na razie swterdzilam ze zapuszczam wiec z daleka od fryzjerow sie trzymam
Ja bylam czesana u Adama do slubu,ale mialam w sumie krotkie wlosy wiec zaplacilam tylko za ukladanie jak w normalnym dniu Z tego co wiem to on raczej nie robi upiec
No właśnie, to atomufke czesal Adam do ślubu, ja nie w Poznaniu.

Mi cały czas chodzi po głowie ten Łukasz z Czesanki, bo on na sam widok mi nie podpasował, ganiał po Czesance i się panoszył, Adam wydał się spokojniejszy, pokorniejszy
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:36   #4255
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja jestem wsciekla, po niedlugim czasie ostatniej wizyty u Sierpińśkiego w Samui Spa- włosy nie układają mi się ani trochę-grzywka mi się wywija, a włosy są przyklapnięte wyglądam, jakbym kilka miesięcy nożyczek nie widziała.
Odradzam

chyba sobie zrobię kurs fryzjerski i będę ścinać się sama i Was wszytskie przyjmować
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 23:26   #4256
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

na pewno :P
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 00:41   #4257
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

laski pomocy! czy któraś z was była ostatnio u Krzysztofa i może powiedzieć coś dobrego? Zawsze do niego chodziłam i ścinał mnie tak jak lubię. Ostatnio byłam u niego w maju rok temu (wymęczyłam go na kolanach żeby pocieniował mi włosy bardziej niż zwykle no i trochę pożałowałam swojej decyzji...) i teraz chce iść znowu ale słyszałam że obniżył jakość swoich usług?
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 06:24   #4258
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
ja jestem wsciekla, po niedlugim czasie ostatniej wizyty u Sierpińśkiego w Samui Spa- włosy nie układają mi się ani trochę-grzywka mi się wywija, a włosy są przyklapnięte wyglądam, jakbym kilka miesięcy nożyczek nie widziała.
Odradzam

chyba sobie zrobię kurs fryzjerski i będę ścinać się sama i Was wszytskie przyjmować
No to niedobrze,bo niedawno byłaś u niego i już włos się nie układa ?
Wspolczuję.Kolejny do skreślenia z listy. :/

A wiesz Papryczko,że to jest dobry pomysł z kursem

idz idz.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 08:22   #4259
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
No właśnie, to atomufke czesal Adam do ślubu, ja nie w Poznaniu.

Mi cały czas chodzi po głowie ten Łukasz z Czesanki, bo on na sam widok mi nie podpasował, ganiał po Czesance i się panoszył, Adam wydał się spokojniejszy, pokorniejszy

Pomyliło mi się z tym ślubnym czesaniem.
Co do łukasza, to idealnie to określiłaś ! Panoszy się, stroi fochy jak jakaś księżniczka
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 09:50   #4260
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

powiedzcie mi, bo tak pytam z ciekawości:
czytam watek od poczatku i byl kiedys (2005 - 2009) tu na watku "modny" taki fryzjer Grzegorz Superson. Co sie z nim stalo?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.