Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 10:22   #4231
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez patinka_ Pokaż wiadomość
w sobotę na tarasie stał wózek i przygrzało do 28C w słońcu
Wow superrr

U nas też ciepło ale nie aż tak ...czasem jak zawieje lub w cieniu chlodno ...
Ale ja mam za cieplą kurteczkę dla Julci muszę coś cienszego...upolować ...idę szperać na allegro

Ale już niedługo pewnie nie będzie potrzeby zakładać kurteczek...
ew jak chodniej sweterek lub bluza


ps. czy ja Wam pisałam że Kuba nie dostał się do ani jednego Państwowego przedszkola
Wybralismy chyba ze 30 i nic

Jutro jedziemy do Ursusa do kilku prywatnych już wszystkie obdzwoniłam by zorientowac się w cenach i wyposaeniach przedszkoli...
Kwota zabujcza ale co zrobić boję się że jak ten rok go nie poślę to za rok będzie bardzo do tyly w stosunku do innych 4 latków

Trzymajcie kciuki by jakieś nam się spodobało
Wybrałam ostatecznie 3. W niestety to i tak niezle bo na 10 prywatnych do których dzwonilam tylko w tych 3 jeszcze były jakieś wolne OSTATNIE miejsca dla 3 latków

PS.Dodaję kilka obiecanych fotek ...Julcia i wczorajsza wizyta w Zoo
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-04-26 o 10:29
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:10   #4232
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

patinka żeby ten wodniak się wchłonął
Co do szczepienia to trudno mi powiedzieć, nie wydaje mi się, żebyś nie mogła zaszczepić dziecka z tych powodów, które podałaś. Ale zawsze możesz podpytać pediatrę (o ile będzie wiedziała)

pysia no to Kubuś miał frajdę
Ale z tymi przedszkolami to straszne, nie dość że w państwowych nie ma miejsca to jeszcze w prywatnych
Michał w zeszłym roku chodził w Ursusie Gołąbki do Bajkowych Nutek na 2h dziennie
http://www.bajkowenutki.pl/aktualnosci.html
Tyle, że wtedy oni dopiero się rozkręcali i miało być więcej 5-latków i niestety bo tylko on był najstarszy a reszta to 3-latki i nawet młodsze. Jak zaczęło chodzić wiecej maluchów, to Michałowi przestało się podobać, bo pani nie miała dla niego tyle czasu - wiadomo, że maluchy wymagają więcej opieki

A my niedługo zbieramy się na spacerek, bo śliczne mamy śliczne słonko, tylko niestety trochę wieje
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:18   #4233
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
patinka żeby ten wodniak się wchłonął
Co do szczepienia to trudno mi powiedzieć, nie wydaje mi się, żebyś nie mogła zaszczepić dziecka z tych powodów, które podałaś. Ale zawsze możesz podpytać pediatrę (o ile będzie wiedziała)



A my niedługo zbieramy się na spacerek, bo śliczne mamy śliczne słonko, tylko niestety trochę wieje
na necie spotkałam się z różnymi opiniami, wolę dmuchać na zimne przynajmniej dopóki nie będę wiedzieć czy ma wzmożone napięcie czy nie..tak się tylko zastanawiam czy może dostać póżniej to szczepienie powiedzmy o miesiąc, półtora...chociaż w sumie gdyby był przeziębiony to też by nie dostał szczepionki

my też idziemy na spacer, chociaż dzisiaj dzień wywrócony do góry nogami bo jadł dzisiaj o innych godzinach:/ i w sumie wypada mu jedzenie o 14, ale będę kombinować i spróbuje mu dać po 13-bo z butlą nie chce isć bo on przy jedzeniu najczęśćie kupe robi a wtedy by był kłopot z przebraniem w terenie

w ogole coś cicho dzisiaj, czyżby mamusie się szykowały na spacerki
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:19   #4234
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

witam
lecimy zaraz na spacerek więc szybciutko tylko napisze
pysiamn zazdroszcze zoodzieciaczki cudne
aldii za noc
patinkaa co to jest?nie słyszałam o czym stakim
ja ubieram czapeczke,body krótki i spiochy lub pajac bawelniany i na to spodenki i bluze lub sweterek bez kocyka,mysle ze zbyt chłodno go ubierasz bo jest kwiecien ale skro mu gorąco tzn ze cieply chłopak
addicted własnie moja niunia też od kilku dni sobie przerywa ssanko na oglądanie lub zagadanie do mamusi albo tv ale ostatnio wylaczamy jak jest pora karmienia bo ona ciagle chce zerkać.a potem czasami sie rzuca na cysia jakby dawno nie jadła.

u nas ok,mała wczoraj miala spacerek a potem przejzazdzka autem i spała w nocy jak susełek,musialam ja budzic bo mleczko leciało
od kilku dni moja niunia gaworzy głosem zapijaczonego chłopka i nawet awanturuje sie z bocianem.z przekręcaniem też kiepsko ale zdarzyło sie.tż zauważył ze mała rzadko przekręca głowa w jedną strone i teraz ja cwiczymy jak ją nosimy zeby w obie strony.
a i od jakiegos czasu kręci dziwnie główka coś w podobie do tej małej ale oczywiście nie tak długo tylko krótko i delikatniej,co to może oznaczać

http://www.youtube.com/watch?v=HNgGdiDXftY

ale miałam ubaw z tego filmiku
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:19   #4235
eudaimonia
Rozeznanie
 
Avatar eudaimonia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 571
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

to widzę, że ja zbyt ciepło ubieram! daje body z dlugim rekawem, spodenki takie grubsze (dżinsy lub takie ciepłe dresowe) do tego bawełniana bluza z kapturem na głowie, a jeszcze do tego wszystkiego czapeczka.. i na koniec wkładam do wózka do śpiworka takiego!! myślicie, że zrezygnować ze śpiwora? mam wrażenie, że jak on tylko tak leży i się szczególnie nie rusza to może być mu chłodno... ech.. sama nie wiem!

dziewczyny współczuję wam tych pobudek nocnych! ja umierałam jak miałam 2 razy wstać w nocy. a teraz adam idzie spać o 20, o 23 budzi się na jedzonko (ale ja jeszcze wtedy nie śpię więc żaden problem) a tak dopiero o 7 rano!! po czym i tak ok 8 idzie spać jeszcze do ok 10-11. czasem jest tak, że obudzi się w nocy ale daję smoczka włączam konika i od razu zasypia
__________________
Idę tam, gdzie idę. Nie idę, gdzie nie idę.
Idę tam, gdzie lubię. Nie idę, gdzie nie lubię.
------------------------------------------------
--> Adaś <--jest z nami od 08.01.2010

eudaimonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:29   #4236
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
patinkaa co to jest?nie słyszałam o czym stakim
ja ubieram czapeczke,body krótki i spiochy lub pajac bawelniany i na to spodenki i bluze lub sweterek bez kocyka,mysle ze zbyt chłodno go ubierasz bo jest kwiecien ale skro mu gorąco tzn ze cieply chłopak
dokładnie też nie wiem...ale to płyn mózgowy, który się zebrał w jednym miejscu przez ucisk porodowy...z tego co czytałam,też to może się zrobić przez uderzenie w główkę, potrząsanie dzieckiem itp. mój miał delikatny obrzęk po porodzie główki więc to pewnie od tego,chociaż zaczerwienienie główki zeszło po dobie, dwóch...aha...no i takie coś nie robi się od razu tylko może po nawet kilku tygodniach się zrobić..

a apropos tego filmiku to mój z dwa razy też tak zrobił-ale nie tak jak ta dziewczynka tylko tak z 4-5 razy pokrecil główką...ale nie wiem po co no ale gdyby robił tak jak ta dziewczynka to trochju bym się przestraszyła
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:52   #4237
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Patinka nigdy nie slyszalam o tym,zeby nie mozna bylo szczepic przy napieciu miesniowym.
Kciukaski za USG zeby paskudztwo sie ladnie wchlonelo - zreszta na pewno tak bedzie
Wow 28 - no to u mnie jest max 15
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 12:04   #4238
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

oooo przegapilam 1 strone

Pysiu fotki jak zawsze porazka z tymi przedszkolami Jakie u Was ceny za prywatne i czy oferuja jakies zajecia dodatkowe ?
Eudaimonia poplakalam sie z tego filmiku mala ma adhd jak nic a tak na powaznie,to dziwnie sie zachowuje.Moja tez czasami kreci glowka (glownie jak chce uniknac podania butli ) no ale to, co ta mala wyczynia to

Ach zapomnialam sie Wam pochwalic,ze Lu dostala wczoraj pol lyzeczki deserku marchew+jablko.Alez byla zdziwiona
__________________
Lukrecja

Edytowane przez aldii
Czas edycji: 2010-04-26 o 12:06
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:04   #4239
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Patinka nigdy nie slyszalam o tym,zeby nie mozna bylo szczepic przy napieciu miesniowym.
Kciukaski za USG zeby paskudztwo sie ladnie wchlonelo - zreszta na pewno tak bedzie
Wow 28 - no to u mnie jest max 15
28C ale od strony poludniowej na tarasie....od zacienionej strony bylo 19C na termometrze
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:09   #4240
eudaimonia
Rozeznanie
 
Avatar eudaimonia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 571
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Eudaimonia poplakalam sie z tego filmiku mala ma adhd jak nic a tak na powaznie,to dziwnie sie zachowuje.Moja tez czasami kreci glowka (glownie jak chce uniknac podania butli ) no ale to, co ta mala wyczynia to
to chyba do filki

i gratulacje za deserek! a co było w pieluszce po deserku? normalnie wyglądała?
__________________
Idę tam, gdzie idę. Nie idę, gdzie nie idę.
Idę tam, gdzie lubię. Nie idę, gdzie nie lubię.
------------------------------------------------
--> Adaś <--jest z nami od 08.01.2010

eudaimonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:14   #4241
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

No wlasnie to mialao byc do Filki
A do Ciebie mialam napisac,ze zazdroszcze ogromnie tych przespanych nocy
Tak, kupka byla normalna - taka jak zawsze
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 12:29   #4242
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

patinka żeby ten wodniak się wchłonął

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Ach zapomnialam sie Wam pochwalic,ze Lu dostala wczoraj pol lyzeczki deserku marchew+jablko.Alez byla zdziwiona
Oooo, pediatra już wam pozwolił? Na Paulę czeka już pół szafki słoiczków, ale dopiero 5 maja się okaże czy już możemy...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:35   #4243
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

hej dziewczyny ja Was chyba nie nadrobie. Wrocilismy dzis dopiero,przedluzylo sie o tydzien ze wzgledu na wulkan ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.Przylecialam z malym dzis rano.Troche mialam stresa bo sama, waliza podreczny wozek i Szymek ale udalo sie.Nie wiem moje dziecko chyba sie uparlo bo jeszcze dobrze nie wydtartowalismy a juz kupka byla i znow przebieranie w toalecie mikroskopijnej.Dobrze ze jest taki prowizoryczny przewijak.Usiadlam z taka pania ktora pomogla mi(w gdansku na lotnisku jest winda)wiec z wozkiem nie mialam problemu (w Liverpoolu trzeba bylo zniesc).Maly ladnie zniosl lot, przy starcie i ladowaniu dawalam mu herbatke nie plakal nie marudzil lezal sobie na siedzeniu. Na lotnisku w Gdansku musialam Go wyjac z wozka, sprawdzili pojazd dokladnie i nie musialam probowac mleka. A teraz ogarniam mieszkanie i wracam do rzeczywistosci. Jak pomniejsze zdjecia pokaze te z chrzcin. A i wczoraj zrobilismy sobie jeszcze wycieczke na hel.
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:38   #4244
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Nie idziemy na spacerek, a taka ładna pogoda...
Mój mąż sobie pojechał, a stelaż od wózka w aucie...
No cóż, mam nadzieję, że po południu dalej będzie ładnie...
Za to Paulinka ślicznie się pospała, ale w leżaczku...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:01   #4245
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

A to zdjecia z chrzcin, lotu, i spaceru po molo
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:39   #4246
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Śliczne dzieciaczki

Prośba do mam butelkowych:

1. Ile kupek dziennie robią wasze pociechy? (chodzi o te 100% na butelce)
2. Na jakiej wodzie robicie mleczko?


---------------------------------------------------------

Miałam jeszcze o coś zapytać ale zapomniałam
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:39   #4247
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

addicted to wizaz dziekuje za info
Ja najbardziej licze na Delfinki to przedszkole artystyczne mają super zajęcia liczone w czesnym ...basen w budynku i naukę pływania z instruktorem...
najlepiej też mi się rozmawiało z dyrekcją telefonicznie

Ale jutro zobaczymy

Miłego spacerku u nas też pięknie tylko lekko wiaterek wieje ale przyjemnie aż mi się wracać nie chciało

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
pysiamn zazdroszcze zoodzieciaczki cudne




Cytat:
a i od jakiegos czasu kręci dziwnie główka coś w podobie do tej małej ale oczywiście nie tak długo tylko krótko i delikatniej,co to może oznaczać

http://www.youtube.com/watch?v=HNgGdiDXftY
moze to ćwiczenia
Szczerze to ja nie zaobserwowaalm ani u Kuby ani u Julci czegoś podobnego


Cytat:
Napisane przez eudaimonia Pokaż wiadomość
to widzę, że ja zbyt ciepło ubieram! daje body z dlugim rekawem, spodenki takie grubsze (dżinsy lub takie ciepłe dresowe) do tego bawełniana bluza z kapturem na głowie, a jeszcze do tego wszystkiego czapeczka.. i na koniec wkładam do wózka do śpiworka takiego!! myślicie, że zrezygnować ze śpiwora? mam wrażenie, że jak on tylko tak leży i się szczególnie nie rusza to może być mu chłodno... ech.. sama nie wiem!
Ja dawno zrezygnowałam ze spiworka przykrywam kocykiem



Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Pysiu fotki jak zawsze porazka z tymi przedszkolami Jakie u Was ceny za prywatne i czy oferuja jakies zajecia dodatkowe ?

To różnie w Ursusie z tego co dzwonilam to najtańsze za miesiąc to 900zł najdroższe 1200zł miesięcznie.( w tym ok 5-7 zajęć w czesnym zajęcia z logopeda, plastyka, rytmika itp)
Do tego ew. dodatkowe zajęcia jak Judo,balet dla chętnych itp...

Mi się marzy to przedszkole z basenem bo basen jest w jednym budynku tylko dzieciaki przechodzą korytarzem i schodkami i mają pływanie z instruktorami w małym basenie.

Zobacze jutro z mężem na miejscu



Cytat:
Ach zapomnialam sie Wam pochwalic,ze Lu dostala wczoraj pol lyzeczki deserku marchew+jablko.Alez byla zdziwiona

Widać że smakowało

Wy już dajecie ?
Ja nawet jeszcze o tym nie pomyslałam ... Julcia na samym cycusiu i mi się jakos niespieszy...

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
A to zdjecia z chrzcin, lotu, i spaceru po molo
Super że lot się udał
Zjęcia z chrztu przystojniak i elegancik
No i molo ...morze


bardotka_a
ja mama cycusiowa... :P ale Kub a byl na butli robił zazwyczaj jedną -2 kupki.
Ale zaobserwowałam ze to było zalezne od mleka na jakim byl
No i ja na poczatku gotowałam wodę niegazowana ...
Potem już robilam na bazie zwykłej przegotowanej i tak do tej pory...bo Kuba na noc jeszcze pije mleczko
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-04-26 o 13:42
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:05   #4248
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

kurde jak znajde chwilke czasu zeby popisac to zawsze cos sie musi stac i ciagle zapominam co miałam napisac...

wrzaskun się drze od 13, zaczał zaraz po jedzeniu ma tych plesniawek troche i się zastanawiam czy to przez to je mniej i brzydko no i jak sobie poradzić kiedy on ssie smoka
pojde po południu do lekarza i poprosze zeby cos dała na to (aphtin mam) ale wolałabym nystatyne.

aldii za debiut jedzeniowy
pysia, tajga sliczne zdjęcia

patinka u nas tez taka pogoda tylko wiatr zimny, ubieram Tomka w bodziak z krótkim, cienka bluzkę z długim, skarpetki i cienkie spodenki. Czapeczke mam taka cieniutka. Zabieram ze sobą lekki polarowy kocyk ale czesto wcale go nie uzywam bo słonce na prawde mocno grzeje.
w domu Tomi smiga w bodziaku z krótkim i skarpetkach

bardotka u nas od jakiegos czasu jest jedna kupa dziennie, maks dwie. Jedzonko robie na Primaverze lub Dobrawie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:07   #4249
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Piękne maluszki

Bardotka ja robie na normalnej gotowanej wodzie z kranu, robi jedną lub dwie dziennie. Częściej jedną.

Kamyk właśnie był ostatnio fajny artykuł w "Dziecku"o szczepionkach, że ludzie uważają, że szczepienia zbędne a to złudne jest, bo mniej zachorowań jest właśnie dzięki szczepieniu dzieci.

Ja małemu jak np. dzisiaj mega ciepło ubrałam bodziaka, bluzkę i półśpiochy, czapeczkę i cienkie skarpetki. I nic więcej.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 14:09   #4250
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witajcie!
Ale zescie naskrobaly jak mnie nie bylo...ale nadrobiłam

Gosbaj super ze chrzciny sie udały

Patinka, Pysia, Tajgabajga sliczne maluchy

Tajgabajga super, ze lot sie udał. My za niecale 2 tyg lecimy tez do gdanska

Aldii dla Lu za deserek

Pysiamn zebys znalazla dobre i tanie przedszkole

To tyle co zapamietałam
My od rana mielismy male zamieszanie, bo ja tu jeszcze dobrze nieubrana a nas połozna odwiedziłachciala zrobic bilans 4 miesiaca. Myslałam, ze to bedzie w czwartek jak mamy szczepienie a ona dzis do domu przyszła. Wszystko jest w porzadku, nawet kazała sie główka nie martwic- ale w Polsce w razie czego pojdziemy do lekarza na sprawdzenie, bioderka tez w porzadku. Mierzy teraz 67 cm czyli juz 16 cm urósł od narodzin a wazy 8300g. Przybiera ponad kiligram na miesiac a mi niedlugo kregoslup wysiadzieale nic nie mówiła, ze za duzo, takze sie nie martwie
Pozniej poszlismy na długi spacer, bo ładna pogoda. Juz przygotowalam obiad i mam troche czasu
Miłego dnia!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:10   #4251
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Tajgabajga lecialas wizzairem ? mialas tylko wozek,czy fotelik tez ? ile kg moze miec teraz bagaz glowny, bo slyszalam,ze jakies zmainy nastapily ?
Bardotka 1, a mleko na wodzie zrodlanej Mama i ja (doprowadzam do wrzenia i gotuje jeszcze 10 min)
Pysiu fajna sprawa z tym basenem,tez bym chyba to przedszkole wybrala.Daleko od Waszego nowego domku bedzie ?
Kamyku,Pysiu pediatra polecila dawac soczki (ale i tak daje tylko po 3 lyzeczki,rozcieczonego z woda).Deserek dalam sama,ale w czwartek ja o to zapytam.Pewnie powie zeby dawac,bo ostatnio sama sie mnie pytala,czy mala je cos jeszcze poza mlekiem
Blonde 8300 i 67cm - WOOOW !!!
Haha widze,ze lotnisko w Gdansku oblegane przez nasze mamuski.My bedziemy z Gd leciec

Wciaz szukam spacerowki Dziewczyny potrzebuje inspiracji - musi miec przekladana raczke (lub siedzisko) i koniecznie mala budke
__________________
Lukrecja

Edytowane przez aldii
Czas edycji: 2010-04-26 o 14:14
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:15   #4252
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Aldii to nie pomogę, bo ja szukałam z dużą budą, no i te które miały przekładaną rączke nie pasowały mi pod innymi względami...

wogóle jak radzicie sobie ze słońcem nie mając parasolek? Ja małemu okrywam buzię tetrówką jak jest słońce bez grama cienia.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:25   #4253
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

ja mam na budzie tetre powieszona na tej fcie akurat jest podniesiona ale jak wali słonce to mam zasłonięta jak firankę.

blonde wow niezły klocuszek moj o polowe zlejszy
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2010-04-26 o 14:29
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:26   #4254
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

bardotka - jedną wieelką, lub dwie. Ja robię bebilon na przegotowanej kranówie.
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:26   #4255
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

aldii tak lecialam wizzerem teraz bagaz to 15 kg ten glowny i podreczny 10 kg, ale ma to sie zmienic i ma byc bagaz 32 kg za jedna oplate.Nie wiem dokladnie kiedy to sie zmienia,mysle ze na ich stronie bedzie wiadomosc wiec nie wiem dokladnie kiedy sie wybierasz ale juz moze bedziesz mogla zabrac wiecej.Mialam ze soba wozek z gondola, przy odprawieniu walizki dostalam dwie naklejki,jedna na stelaz druga na gondole.Jak przechodzi sie przez bramke to sprawdzaja i potem juz zostawia sie wozek(nosidelko)przy samym samolocie.Zlozylam wozek i potem jak przylecialam mialam go juz przy schodach samolotu. W Gd jest winda na plyte lotniska wiec nie trzeba taskac wozka po tych schodach.
blonde kancia pysiam aldii
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:28   #4256
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

filka trochę straszne to kręcenie głową, a potem na innym filmiku widziałam jak podnosiła głowę leżąc na plecach
eudaimonia ja na spodenki lub śpioszki zakładam drugie spodenki i nie przykrywam kocykiem
aldiidla Lu, ale widać, że najbardziej spodobała jej się łyżka
tajgabajga dobrze, że się wszystko udało Szymek super wyglądał zresztą mamuśka też
bardotka jak daję butlę to na przegotowanym Żywcu
pysia
no jak jest basen w budynkuto wcale się nie dziwię, że to przedszkole Ci się marzy - oby się udało
Kancia któraś mamuśka podawała aphtin na smoczku, mi jakoś średnio szło smarowanie. Na szczęście po nystatynie Maciek ma śliczny języczek

No dobra, mały śpi więc idę trochę posprzątać
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:29   #4257
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

aldii 4 you
Z dniem 1 kwietnia Wizz Air zlikwidował opłaty za nadbagaż, upraszczając tym samym proces rezerwacji. Za sztukę bagażu rejestrowanego pobierana będzie jedna opłata bez względu na wagę bagażu (do 32 kg na bagaż).

Wysokość opłaty wynosić będzie 68 PLN za sztukę bagażu, jeśli płatność zostanie dokonana podczas rezerwacji, a 136 PLN, jeśli na lotnisku.

Uprzejmie przypominamy pasażerom, że zasady dotyczące limitu bagażu podręcznego pozostają bez zmian. Wizz Air będzie bezwzględnie pobierać opłatę w wysokości 272 PLN, przy wyjściu do samolotu, za bagaż podręczny, którego rozmiar lub waga zostały przekroczone. Bagaż taki będzie obowiązkowo podlegać odprawie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wizzair.com.
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:33   #4258
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

addicted a nystatyne jak dawałas? no ja nie za bardzo moge smarowac bo zauwazyłam kropki daleko koło gardła więc jak tylko włoze palec to będzie rzyg
najlepsze byłoby cos działającego własnie nie miejscowo a ogólnie...
a s moczek to mi chodziło raczej, ze moze byc "zainfekowany" choć go wyparzam po kilka razy dzienie ale przeciez jak on go ciagle ssie to i grzybki tam są
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:33   #4259
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Aldii ja mam taką http://dino.sklep.pl/nowy/fusion-con...3553b2d848473e

mam cały zestaw gondola spacerówka fotelik a wybrałam dlatego, że szukałam spacerówki dużej aby mała mogła wygodni sie wyłożyć, rozkładanej na płasko, i z regulowanym podnóżkiem żeby mogła sobie pospać wygonie, żeby jej te nózki nie wisiały i zwracałam uwagę na obicie na materiał, żeby nie był z tych takich śliskich
i oczywiście pozytywne opinie
__________________
...

Edytowane przez bardotka_a
Czas edycji: 2010-04-26 o 14:34
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:34   #4260
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Tajga a jak zrobiłas z mleczkiem? Mialas te w kartonikach czy zrobione juz swoje, czy tylko proszek i wode ci dali?Ja juz niewiem co mam wziasc, jeden wielki metlik
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.