Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 14:34   #4261
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

blonde trudno, że niezapowiedziana ta wizyta, ale dobre wiadomości Oj masz już co dźwigać
zebra ja zasłaniam sobą a jak już jest kiepsko to przekładam rączkę (w wózku głębokim, bo na razie takim jeździmy), ale pomysł Kanci mi się podoba
aldii nie pomogę z wózkiem spacerowym, bo mam stary bez przekładanej rączki
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:38   #4262
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Blonde ja wzielam wode taka letnia i na lotnisku juz po odprawie w barku poprosilam o goraca i tak zrobilam mu mleczko ktore zjadl jeszcze przed wejsciem do samolotu, a dzis mialam kartonik, zjadl w samolocie, mozesz sobie wziac kilka kartonikow zeby nie nosic sie z mlekiem.
addicted dziekuje bardzo
Bardotko u mnie jest jedna dwie kupki.Co do spacerowki ja kupilam taki wozek 3 w 1 wiec nie pomoge
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png

Edytowane przez tajgabajga
Czas edycji: 2010-04-26 o 14:41
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:45   #4263
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Zebciu ja mam firanki w budce
Tajgabajga thx za info Lece po ostatnich szczepieniach - w lipcu.Jak dla mnie bagaz 32 kg - rewelacja bo zawsze mialam problem zeby sie zmiescic w 20,czy 25 Ooooo nawet nie wiedzialam,ze w Gd jest winda na plyte lotniska.Ja to bede chciala wozek odprawic od razu z bagazem,a do odprawy paszportowej isc z fotelikiem
Addicted

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Bardotko mam go na swojej liscie,ale on chyba nie ma przekladanej raczki,ani siedziska ?
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:47   #4264
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Tajga dzieki. Chyba wezme te mleko w kartoniku, albo proszek w butelce i poprosze o zalanieJeszcze mam czas, a w srode moja mama juz tu bedzie

Aldii ja tez oddaje wozek do odprawy głównej, a kupie sobie nosidelko i bede miala małego na brzuchu przed sobaBede z mama leciec to zawsze bedzie latwiej
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:49   #4265
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Byłam z Adaśkiem u lekarza i pani doktor potwierdziła, że Duduś złapał jakiegoś wirusa jelitowego. Płuca czyste, ale perystaltyka jelit zwiększona. Taki wirus może utrzymywać się w organizmie do tygodnia. Muszę go nawadniać, robić inhalacje i generalnie czekać, aż samo sobie pójdzie, bo na to lekarstwa nie ma. Weszło - musi wyjść. Pytałam skąd to cholerstwo, bo u nas wszyscy zdrowi, do marketów z małym nie chodzę, tylko i wyłącznie na spacery. No i dowiedziałam się, że mógł go zarazić każdy dorosły, u którego nawet nie wystąpiły żadne objawy. Czyli oprócz wyprowadzki na księżyć, nic się na wirusy nie pomoże. Oby tylko Dudek wdobrzał szybko. Od 10 nie zrobił kupy. Hurra .

P. S. Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że kupy (ich obecność lub brak) staną się tak istotnym elementem mojego życia. W chwili obecnej rzekłabym, że nawet dominującym
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:54   #4266
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Karola najwazniejsze,ze to nic groznego
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:55   #4267
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Byłam z Adaśkiem u lekarza i pani doktor potwierdziła, że Duduś złapał jakiegoś wirusa jelitowego. Płuca czyste, ale perystaltyka jelit zwiększona. Taki wirus może utrzymywać się w organizmie do tygodnia. Muszę go nawadniać, robić inhalacje i generalnie czekać, aż samo sobie pójdzie, bo na to lekarstwa nie ma. Weszło - musi wyjść. Pytałam skąd to cholerstwo, bo u nas wszyscy zdrowi, do marketów z małym nie chodzę, tylko i wyłącznie na spacery. No i dowiedziałam się, że mógł go zarazić każdy dorosły, u którego nawet nie wystąpiły żadne objawy. Czyli oprócz wyprowadzki na księżyć, nic się na wirusy nie pomoże. Oby tylko Dudek wdobrzał szybko. Od 10 nie zrobił kupy. Hurra .

P. S. Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że kupy (ich obecność lub brak) staną się tak istotnym elementem mojego życia. W chwili obecnej rzekłabym, że nawet dominującym
zeby synek szybko wyzdrowial
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 15:17   #4268
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

castilia - ja mam identyczna wanienke i baaaardzo sobie ja chwale
kancia - a Adrianek na tym zdjeciu siedzi na wozku Tomeczka?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:31   #4269
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Aldii no to jest jedyny minus

Karola nie chcę Cie straszyć ale u nas trwa to już 3 tyg. oby u was było inaczej i uważaj na odwodnienie, sprawdzaj ciemiączko, ja mało przez to nie straciłam dziecka. Podawaj probiotyki


--------------------------------------------

U nas oficjalnie stwierdzono ząbkowanie, ja już mam dość
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:50   #4270
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Śliczne dzieciaczki

Prośba do mam butelkowych:

1. Ile kupek dziennie robią wasze pociechy? (chodzi o te 100% na butelce)
2. Na jakiej wodzie robicie mleczko?
Moj robi 1-2 kupy dziennie

A co do wody. JA zwykla z kranu przepuszczam przez filtr Brita, potem tylko gotuje i juz. Robie tak od poczatku i jest z malym wszystko ok.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:52   #4271
brzoskwinia82
Zadomowienie
 
Avatar brzoskwinia82
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

no i byłam u lekarza, niestety nie u mojej pani doktor bo juz miejsc nie było tylko u innej. To co się dowiedziałam to że to alergiczne zmiany (ale na co to nie wiadomo) dostałam masć ze sterydami i za tydzień jak nie zejdzie to na kontrolę...na nocne ekscesy nic nie poradziła poza tym co mały już dostaje... no cóż trzeba przeczekać...

Karola - dokładnie takie same mam odczucia co kupy nigdy nie sądziłam że tak się będę cieszyć jak ją zobaczę
Pysia żeby Kubuś dostał się do tego przedszkola z basenem - fajna sprawa
ja ubierałam małego do tej pory w body z krókim, spodnie (dżiny albo sztruksy) skarpetki, sweterek lub bluzę i na to polara i oczywiście czapeczka obowiązkowo, nóżki w wózku przykryte kocykiem raczej cienkim. Ale dziś jest bardzo ciepło i prawie nie ma wiatru więc na górze nie ma swetra ani polara tylko koszulę flanelową w kratę
aldii ja właśnie też myślę nad wózkiem spacerowym i powiem ci że jeszcze nie znalazłam takiego który by miał przekładaną rączkę albo siedzisko i poza tym spełniał moje wszystkie wymagania... chyba zrezygnuje z tego kryterium
__________________
Są godziny liczone podwójnie i lata nie warte jednego dnia...



brzoskwinia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 16:06   #4272
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witajcie
jesteśmy po chrzcinach - wszytsko wyszło świetnie, Bartuś był mega grzeczny - w kościele nawet nie zapłakał! Fotki będą - na razie sama nie widziałam. Pogoda była wymarzona, prezenty cudne: łyżeczka od chrzestnego, zestaw spinki do mankietów i do krawata od Chrzestnej + pozłacane sztuśce dla maluchów! A do tego piękna pluszakowa stonoga - mega kolorowa i wieeeeelka!!!!

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
oooo przegapilam 1 strone

Pysiu fotki jak zawsze porazka z tymi przedszkolami Jakie u Was ceny za prywatne i czy oferuja jakies zajecia dodatkowe ?
Eudaimonia poplakalam sie z tego filmiku mala ma adhd jak nic a tak na powaznie,to dziwnie sie zachowuje.Moja tez czasami kreci glowka (glownie jak chce uniknac podania butli ) no ale to, co ta mala wyczynia to

Ach zapomnialam sie Wam pochwalic,ze Lu dostala wczoraj pol lyzeczki deserku marchew+jablko.Alez byla zdziwiona
Lu
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:06   #4273
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Ale burza u mnie Ciekawe jak mała zareaguje
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:38   #4274
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Bardotko no to jak dla mnie odpada,jak sie nie przeklada. za zabkowanie, u nas tez pediatra 2 tyg, temu mowila,ze jak na jej oko to sie zaczelo,ale ja jakos tam nic nie widze
Oooo pierwsza wiosenna burza - fajnie,lubie burze.Mam skleroze i nie pamietam skad jestes,bo jestem ciekwa czy moze do mnie ta burza przywedruje ?
Brzoskwinia a probowalas moze jakies emolienty do skory ? bo masc ze sterydami to juz powazna sprawa
A jakie masz wymagania co do spacerowki ?
Lila za chrzciny
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:48   #4275
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez addicted to wizaz Pokaż wiadomość
castilia, aldi to oby było już coraz lepiej z tymi nockami
brzoskwinia oby dr coś pomogła i żeby nocki były lepsze

Cycowe mamuśki, czy Wasze dzieciątka rozpraszają się przy karmieniu, czy spokojnie jedzą?
Maciek jak nie jest taki super głodny to najczęściej wygina głowę do tyłu, żeby sobie poogladać co ciekawego jest za główką, no i oczywiście wypuszcza cyca, więc co chwila trzeba mu go z powrotem pakować do buzi A i owszem czytałam, że maluchy będą wchodzić w okres kiedy
bardzo będzie je interesowało otoczenie, ale trochę to denerwujące
Tak tak u mnie zaczelo sie to samo. Karmienie trwa teraz dluzej bo maly bez przerwy sie odlacza od cyca i albo sie usmiecha, albo gada albo gdzies patrzy. Masz racje ze to nieco denerwujace

Gosbaj - Ten Twoj Krzys to rzeczywiscie aniol... Achhh jak ja bym chciala, zeby moj zaczal przesypiac noce...

Blonde - Wspolczuje, bo rzeczywiscie to maly klocus. Ja juz nie wydalam a moj wazy narazie 6kg... Nie wiem co bedzie dalej... Zamowilam wprawdzie nosidlo RED CASTLE, ale kurcze musze go jakos oduczyc noszenia tylko jak kiedy po kazdym karmieniu go odbijam i tak wlasnie tez usypia wieczorem. Teraz kiedy jest spiacy to marudzi i uspia jak sie go wezmie na rece....
Jakies rady jak oduczyc malca noszenia???

Kamyk jak ty to robisz, ze ta Twoj aPaula tak grzecznie lezy w tym kojcu i ani mru mru... Moj na macie to max 15 min i wrzask...

Bardotka - ja tez co do spacerowki nie pomoge bo mam 3 w 1 Chicco S3

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Hej mamusie
Wiesz, jest jeszcze kwiecień przecież...
W domu ubieram Pauli samego pajaca, bez body pod spodem.
A na dwór czapeczka obowiązkowa, do tego bluza polarowa z kapturem i spodnie lub pajac polarowy z kapturem. I w załeżności od tego jaka jest temperatura, to albo bez kocyka, albo z cienkim, albo z grubym kocem... Sama chodzę w polarze i kurtce skórzanej lub samej kurtce... U nas jeszcze nie było tak super ciepło... Właśnie w taką pogodę jak teraz najłatwiej o przeziębienie...
No u mnie wyglada to bardzo podobnie, ale staram sie malego nie przegrzewac. Dzisiaj mial bawelnianego pajaca, sweterek i polarowy kocyk i rzecz jasna czapeczke. Na dworze bylo 25 stopni.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Aldii to nie pomogę, bo ja szukałam z dużą budą, no i te które miały przekładaną rączke nie pasowały mi pod innymi względami...

wogóle jak radzicie sobie ze słońcem nie mając parasolek? Ja małemu okrywam buzię tetrówką jak jest słońce bez grama cienia.
Wlasnie dzisiaj zakupilam parasolke, ale musze jesio obmyslec jak ja tu dobrze zamocowac na wozku bo narazie mi spada...

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Byłam z Adaśkiem u lekarza i pani doktor potwierdziła, że Duduś złapał jakiegoś wirusa jelitowego. Płuca czyste, ale perystaltyka jelit zwiększona. Taki wirus może utrzymywać się w organizmie do tygodnia. Muszę go nawadniać, robić inhalacje i generalnie czekać, aż samo sobie pójdzie, bo na to lekarstwa nie ma. Weszło - musi wyjść. Pytałam skąd to cholerstwo, bo u nas wszyscy zdrowi, do marketów z małym nie chodzę, tylko i wyłącznie na spacery. No i dowiedziałam się, że mógł go zarazić każdy dorosły, u którego nawet nie wystąpiły żadne objawy. Czyli oprócz wyprowadzki na księżyć, nic się na wirusy nie pomoże. Oby tylko Dudek wdobrzał szybko. Od 10 nie zrobił kupy. Hurra .

P. S. Nigdy wcześniej nie przypuszczałam, że kupy (ich obecność lub brak) staną się tak istotnym elementem mojego życia. W chwili obecnej rzekłabym, że nawet dominującym
Ojoj duzo zdrowka zyczymy. A kupy fakt graja bardzo wazna role U mnie to samo. Za malo martwie sie, za duzo tez sie martwie i tak w kolko...

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
castilia - ja mam identyczna wanienke i baaaardzo sobie ja chwale
Tak jak tez sobie bede chwalic czuje bo juz dwie kapiele zaliczone i wanienka sprawuje sie na medal
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:01   #4276
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Karola by szybko synek wyzdrowiał

Cytat:
Napisane przez brzoskwinia82 Pokaż wiadomość
no i byłam u lekarza, niestety nie u mojej pani doktor bo juz miejsc nie było tylko u innej. To co się dowiedziałam to że to alergiczne zmiany (ale na co to nie wiadomo) dostałam masć ze sterydami i za tydzień jak nie zejdzie to na kontrolę...na nocne ekscesy nic nie poradziła poza tym co mały już dostaje... no cóż trzeba przeczekać...
oby masc pomogła


Cytat:
Pysia żeby Kubuś dostał się do tego przedszkola z basenem - fajna sprawa
Zostaly nam tylko 3 przedszkola....bo do innej dzielnicy nie mam zamiaru go wozić i jeszcze płacic za tą dogodność ponad tysiąc złoty miesiecznie

A to przedszkole z basem bardzo bysmy chcieli...instruktorzy no i w tym samym budynku więc maluchy nie będą się przeziębiać po basenowych wariaciach ...ale zobaczymy jutro

Już sie nie nastawiam...tylko najgorsze jak będzie musiał w domu kiblować rok
wrrrrrrrrrrr

j
Cytat:
a ubierałam małego do tej pory w body z krókim, spodnie (dżiny albo sztruksy) skarpetki, sweterek lub bluzę i na to polara i oczywiście czapeczka obowiązkowo, nóżki w wózku przykryte kocykiem raczej cienkim. Ale dziś jest bardzo ciepło i prawie nie ma wiatru więc na górze nie ma swetra ani polara tylko koszulę flanelową w kratę
Wow w koszuli w kratę

Cytat:
aldii ja właśnie też myślę nad wózkiem spacerowym i powiem ci że jeszcze nie znalazłam takiego który by miał przekładaną rączkę albo siedzisko i poza tym spełniał moje wszystkie wymagania... chyba zrezygnuje z tego kryterium
To fakt cięzko ...ponadto uprzedzam wiem bo jedziłam chwilke kolezanki wózkiem że spacerowki z przekaldaną rączka są nie stabilne...i cięzko się podbijają ...zazwyczaj jedna ze stron gorzej kolezanki wózek to był Peg Perego to jak miała zakupy się potrafil przewracać

Ja naszczescie nie będe miala tego dylematu
Mam Teutonię która ma przekłądane siedzisko...
A potem przeskoczymy na mojego kochanego Maclarena XLR...ja jestem bardzo z niego zadowolona...Kuba jezdził w nim od 4go miesiaca tylko zupelnie na płasko....i specjalnie go nie sprzedawałam by został dla 2 dziecka

Lila za udane chrzciny
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-04-26 o 17:03
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:05   #4277
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość

Prośba do mam butelkowych:

1. Ile kupek dziennie robią wasze pociechy? (chodzi o te 100% na butelce)
2. Na jakiej wodzie robicie mleczko?

1/ zazwyczaj są to 2 kupy, chociaż zdarzają się i 3 lub 1 - w każdym bądź razie najczęściej 2
2/ gotuję wodę mineralną Żywiec Zdrój

-------
u mnie też coś ciężko z jedzeniem od wczoraj:/ więcej się bawi tą butelką-nie wiem czy to nie przez dziąsła:/ bo cały czas wkłada łapki do buzi:/
__________________

Edytowane przez patinka_
Czas edycji: 2010-04-26 o 17:08
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:20   #4278
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Gosbaj - Ten Twoj Krzys to rzeczywiscie aniol... Achhh jak ja bym chciala, zeby moj zaczal przesypiac noce...

Nie wiem co bedzie dalej... Zamowilam wprawdzie nosidlo RED CASTLE, ale kurcze musze go jakos oduczyc noszenia tylko jak kiedy po kazdym karmieniu go odbijam i tak wlasnie tez usypia wieczorem. Teraz kiedy jest spiacy to marudzi i uspia jak sie go wezmie na rece....
Jakies rady jak oduczyc malca noszenia???
No aniolek jest choc male rozki tez czasem potrafi pokazac Ale noc cala przespac to mu sie tylk czasem zdarza. Na ogol budzi sie raz o 4 a potem wstaje juz ok 7. Juz sie przyzwyczailam i nawet sie wysypiam

A co do noszenia to ja tez to ostatno zauwazylam i na moje to jest jakis taki okres ze potrzebuja wiecej czulosci moze. Bo mj caly czas zasypial sam w lozeczku. A od tygodnia mu sie odwidzialo i jak widze ze chce mu sie spac to nie ma szans zeby usnal sam, musze go nosic a dopiero jak mu sie juz oczy przymykaja to moge go odlozyc i spi. Nigdy wczesniej tego nie bylo. No i w ciagu dnia tez czesto marudzi z lezaczka lub lozeczka zeby gowziasc na rece. Moze to jakis skok albo cus bo nasze dzieciaczki sa prawie w tym samym wieku.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:52   #4279
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja Was chyba nie nadrobie. Wrocilismy dzis dopiero,przedluzylo sie o tydzien ze wzgledu na wulkan ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.Przylecialam z malym dzis rano.Troche mialam stresa bo sama, waliza podreczny wozek i Szymek ale udalo sie.Nie wiem moje dziecko chyba sie uparlo bo jeszcze dobrze nie wydtartowalismy a juz kupka byla i znow przebieranie w toalecie mikroskopijnej.Dobrze ze jest taki prowizoryczny przewijak.Usiadlam z taka pania ktora pomogla mi(w gdansku na lotnisku jest winda)wiec z wozkiem nie mialam problemu (w Liverpoolu trzeba bylo zniesc).Maly ladnie zniosl lot, przy starcie i ladowaniu dawalam mu herbatke nie plakal nie marudzil lezal sobie na siedzeniu. Na lotnisku w Gdansku musialam Go wyjac z wozka, sprawdzili pojazd dokladnie i nie musialam probowac mleka. A teraz ogarniam mieszkanie i wracam do rzeczywistosci. Jak pomniejsze zdjecia pokaze te z chrzcin. A i wczoraj zrobilismy sobie jeszcze wycieczke na hel.
kochana ja 29 maja lece do polski powiedz mi jak bylo z wozkiem u ciebie?mialas gleboki?czy nosidelko przyczepione?bo ja bede miala gondole i boje sie ze mi ja zniszcza i kurcze tez sama lece z malym
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 17:58   #4280
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

teraz u mnie burza

dziewczyny dziś w Uwaga bedzie o fotelikach,może czegoś sie jeszcze dowiemy
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:11   #4281
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

elcia ja tez mialam gleboki wozek z gondolka, nic sie nie stalo nie jest nawet brudny(a myslalam ze moze sie na tym skonczyc).Przed samolotem sama zlozylam stelaz odpielam gondolke-wolalam sama to zrobic,. Wszystko zalezy od tego czy oddasz wozek od razu z walizka czy wezmiesz ze soba do konca. Przy samolocie czekaja juz na wozki.Nosidelka nie mialam, chyba w rajanerze placi sie dodatkowe 10 funtow za to, dzis para tez miala malucha w nosidelku ale zostawiala przed samolotem na poklad nie mogli wnies nosidelka. Dobra rada to w podrecznym miec mala reklamowke z butelkami pieluchami jakims kocykiem(w samolocie w sumie jest cieplo)i podusia jesli dziecko bedziesz trzymac na rekach to bedzie mu wygodniej.Czasem mozna znalezc wolne miejsce i usiasc tak zeby bylo jedno wolne,Szymek lezal sobie na tym wolnym fotelu i bylo mu wygodnie.
Ja mialam stresa ze sobie nie dam rady sama a poszlo wszystko super.Nie wiem o ktorej wylatujesz ale ja troche~wymeczylam~malego i zaraz po starcie zasnal. Acha i warto wziac jakas reklamowke na pieluche zurzyta.Ja dzis nie mialam a byla kupka i musialam zawijac w papierowe torebki-w sumie wrzucasz to do wielkiego czarnego worka ale lepiej miec przy sobie jakis woreczek. Ja podawalam herbatke przy starcie i ladowaniu wtedy dziecko przelyka i uszka tak sie nie zatykaja.
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png

Edytowane przez tajgabajga
Czas edycji: 2010-04-26 o 18:16
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:16   #4282
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Wstawiam fotki z wczorajszego chrztu tajgabajga widze ze nasi synkowie mieli to samo ubranko

a jesli chodzi o prezenty to Krzys dostal od kazdego pieniazki a oprocz tego ubranka, mate edukacyjna i medalik ze św. Krzysztofem.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:18   #4283
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

gosbaj Krzys wygladal slicznie i mamusia tezNo wlasnie model Grzes jest przeslodki i mamusiom sie podoba
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:40   #4284
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Widzę, że u większości maluchy się rozpraszają przy cycu zresztą przy butlach pewnie też

karola
oby szybko przeszedł ten wirus, żebyście się oboje za bardzo nie wymęczyli
bardotka oficjalnie tzn. pediatra?
brzoskwinia żeby szybko przeszły te nocne ekscesy i wysypka
liladla Bartka i czekamy na fotki
castilia ja pamiętam te boskie uśmiechy Olka przy cycu
gosbaj może z tymi rączkami to chwilowe, oczywiście przystojniak fajnie wyglądał
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:53   #4285
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
elcia ja tez mialam gleboki wozek z gondolka, nic sie nie stalo nie jest nawet brudny(a myslalam ze moze sie na tym skonczyc).Przed samolotem sama zlozylam stelaz odpielam gondolke-wolalam sama to zrobic,. Wszystko zalezy od tego czy oddasz wozek od razu z walizka czy wezmiesz ze soba do konca. Przy samolocie czekaja juz na wozki.Nosidelka nie mialam, chyba w rajanerze placi sie dodatkowe 10 funtow za to, dzis para tez miala malucha w nosidelku ale zostawiala przed samolotem na poklad nie mogli wnies nosidelka. Dobra rada to w podrecznym miec mala reklamowke z butelkami pieluchami jakims kocykiem(w samolocie w sumie jest cieplo)i podusia jesli dziecko bedziesz trzymac na rekach to bedzie mu wygodniej.Czasem mozna znalezc wolne miejsce i usiasc tak zeby bylo jedno wolne,Szymek lezal sobie na tym wolnym fotelu i bylo mu wygodnie.
Ja mialam stresa ze sobie nie dam rady sama a poszlo wszystko super.Nie wiem o ktorej wylatujesz ale ja troche~wymeczylam~malego i zaraz po starcie zasnal. Acha i warto wziac jakas reklamowke na pieluche zurzyta.Ja dzis nie mialam a byla kupka i musialam zawijac w papierowe torebki-w sumie wrzucasz to do wielkiego czarnego worka ale lepiej miec przy sobie jakis woreczek. Ja podawalam herbatke przy starcie i ladowaniu wtedy dziecko przelyka i uszka tak sie nie zatykaja.
dziekuje kochana ja bede miala i wozek i fotelik i placilam 20 euro wykupilam sobie tez pierszenstwo wejscia na poklad jak latalam sama to nigdy nie wykupowalam no ale z malym to wolalam kupici zaplacilam 4 euro tylko,ja tez sie troche boje leciec z nim sama no ale jakos dam rade chyba
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:04   #4286
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

elcia pewnie ze dasz rade!!!!bedzie wszystko dobrzeJa nie wykupilam tego pierszenstwa i nie wiedzialam co w tym wypadku ale okazalo sie ze mamusie z wozkami ustawiaja sie w osobnej kolejce,ale mozliwe ze zalezy to od lini.Trzymam kciuki za pierwszy lot
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:09   #4287
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez tajgabajga Pokaż wiadomość
elcia pewnie ze dasz rade!!!!bedzie wszystko dobrzeJa nie wykupilam tego pierszenstwa i nie wiedzialam co w tym wypadku ale okazalo sie ze mamusie z wozkami ustawiaja sie w osobnej kolejce,ale mozliwe ze zalezy to od lini.Trzymam kciuki za pierwszy lot
tak to zalezy od lini, bo w ryanairze tego nie majak ja nie cierpie tych lini, no ale nic innego tu nie lata
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:31   #4288
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Dziękować wszystkim za dobre słowo. Dziś ostatnia kupa była o 10. Od tego czasu cisza, tylko nie wiem czy złowroga czy pomyślna. Ale pod wieczór małego wyraźnie bolał brzuszek, bo się strasznie prężył i płakał. I tak jak już ktoś powiedział za dużo kup niedobrze, za mało też źle. Ech...

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Karola nie chcę Cie straszyć ale u nas trwa to już 3 tyg. oby u was było inaczej i uważaj na odwodnienie, sprawdzaj ciemiączko, ja mało przez to nie straciłam dziecka. Podawaj probiotyki
Wiem wiem Bardotko, byłam na bieżąco z twoją dramatyczną sytuacją. Daję małemu Dicoflor, jak za dużo kup to Orsalit. No i czekam. A co u Ciebie mówią lekarze, że to tak długo trwa? Co to za zjadliwy wirus?

No, no Gosbaj, ale masz przystojniaka w domu. Ślicznie wyglądał. Ja kiedyś wypatrzyłam i kupiłam Adasiowi bluzeczkę z napisem "Lock up your daughters" (szkoda, że nie było po polsku). Twojemu maluchowi też by pasowała .
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:34   #4289
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Kancia super pomysł!!! Wielkie dzięki A i nawet jak mega świeci do wózka to ta tetrówka pomaga?

Aldii jakie to firanki? Nie umiem sobie wyobraźić

Gosbaj super wyglądaliście A co to z aubranka macie muszę o naszym odzieniu zacząć myśleć a też chciałabym coś ładnego niebieskiego albo beżowego...

Brzoskwinia ja też zrezygnowałam z tego kryteriumz rączka i wózek zdaje egzamin... Przekładaną mam w tym moim sptarym ale to wózek 2w1 i bardzo cieżki jest(21kg) ale i tak nie korzystam z tej przekładanej rączki... Worze małego w gondoli więc wole go widzieć...w tej nowej spacerówce mam okienko w budzie i tamtendy zagladam to inaczej jakoś...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:38   #4290
tajgabajga
Rozeznanie
 
Avatar tajgabajga
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 541
GG do tajgabajga
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Zebciu jak tam sloiczki?Co podajesz teraz Piotrusiowi?My jestesmy na etapie jablko-marchewka
__________________
Szymek 07. 01. 2010
http://s2.pierwszezabki.pl/030/030263970.png
tajgabajga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.