Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 06:12   #4261
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My wczoraj zaliczyliśmy pierwsza kąpiel Maks chyba nie do końca ogarnął sytuacje bo był bardzo spokojny, wręcz zrelaksowany, nawet jak główka była myta
Czy myjcie główkę tez płynem dla dzieci czy tylko woda? I potem spłukujecie ręką czy polewacie jakos głowy dzieciaków? (Wodą z miski czy kubka?)
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 07:03   #4262
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My dolewamy plynu do wody i tą woda myjemy go całego, poza buzia. Buzię myjemy przed dolaniem płynu. Włosy ręką, potem polewamy wodą tez ręką.
Franek uwielbia kąpiele. Liczymy na to ze basen tez polubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 08:38   #4263
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
My dolewamy plynu do wody i tą woda myjemy go całego, poza buzia. Buzię myjemy przed dolaniem płynu. Włosy ręką, potem polewamy wodą tez ręką.
Franek uwielbia kąpiele. Liczymy na to ze basen tez polubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tez tak

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Też zawsze obcinam na śpiocha
U mnie siostra obcina naszej córce bo ja się boje

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
My kapiemy codziennie. A ostatnio przecieram go w ciagu dnia.
Odbic musimy zawsze. Niestety mamy problem z ulewaniem i odbijaniem. Dlugo nam schodzi ale inaczej sie nie da.
Przed kąpielą dostaje cyca na chwilę. Potem wanna, radość wielka i na koniec ubierania juz jest krzyk z glodu. Najada się ale nie zasypia na noc. To dopiero ok 21.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mu codziennie w upały a takto co dwa dni
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 09:17   #4264
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
My dolewamy plynu do wody i tą woda myjemy go całego, poza buzia. Buzię myjemy przed dolaniem płynu. Włosy ręką, potem polewamy wodą tez ręką.
Franek uwielbia kąpiele. Liczymy na to ze basen tez polubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A planujesz jescZze w tym roku wybrać sie z Frankiem na basen? Bo ja sie wlasnie zastanawiam kiedy mozna, bo chyba zaczyc jesienią to nie bardzo? Chyba musze poczytać gdzies jakies mądre informacje, bo sama nie wiem
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 09:18   #4265
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Zależy od tego co na to pediatra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 09:44   #4266
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Mój ma biały nalot czasami na języku i wydaje mi się że to od mleka bo raz jest a raz go nie ma.
Wczoraj była położna, ostatni szósty raz cieszę się że na nią trafiłam. Bartuś pięknie przybrał. W sobotę kończy 6 tyg i waży już 4810g gdzie jego najniższa waga to 3130 będzie kawał chłopa
Dawno tu nie zagladalam...

U nas wszystko ok. Maja ma juz ponad kilogram na pkusie wiec jest dobrze w czwartek usg bioderek mamy...

Maja tez ma biały jezyczek ale też wydaje mi sie ze to od mleczka
U nas położna była aż dwa razy nic nie powiedziala konkretnego podczas tych wizyt a gdybym nie pytała o różne rzeczy to chyba by weszła i zaraz wyszła..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Dzieki Orange! Pocieszylas mnie, musze przecierpieć jakos
U Maksa tez jest wielkie zdziwienie ciagle ze dostaje jakis silikon w mordkę a nie cycka samego i czasem nerwy ale nie zakładam te kapturki bo inaczej moe daje rady go przystawiać
Dziewczyny ktore dokarmiają mm, jakie mleko wybralyscie? Bo dzis musze kupic, w szpitalu dawali enfamil ale ponoć on trudno dostępny?
Ja trzy dni musiałam karmić sztucznym to Babilon pepti dha pediatra kazała nam podawac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 11:23   #4267
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez likap Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore karmia mm. Ile Wasze maluszki zjadaly jak mialy dwa tygodnie? I czy kapiecie je codziennie? Jesli tak to tez codziennie wlosy? Czy placza podczas kapieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My kąpiemy co 2 dni, włosy również. Płacz niestety jest obecny. Tylko jak położna nam pomagała pierwszy raz to nie płakał, a chyba wszystko robimy ok...

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
My wczoraj zaliczyliśmy pierwsza kąpiel Maks chyba nie do końca ogarnął sytuacje bo był bardzo spokojny, wręcz zrelaksowany, nawet jak główka była myta
Czy myjcie główkę tez płynem dla dzieci czy tylko woda? I potem spłukujecie ręką czy polewacie jakos głowy dzieciaków? (Wodą z miski czy kubka?)

Główkę myjemy samą wodą, tak radziła położna.

Dzisiaj przychodzi ona do nas na drugą wizytę.
U nas wszystko ok, Arturek lubi powariować w dzień, a w nocy pospać. Szalał od 15 do 21, duuużo jadł, potem spał aż do 4 i po jedzonku jeszcze do 7. Ale się wyspałam, nadrobiłam trochę ciążową bezsenność i szpitalne bycie zombie. Długi ten odstęp, ale skoro tyle wcześniej zjadł... Teraz znowu jest raczej aktywny, ale ładnie spał na spacerze.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 15:09   #4268
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cześć jutro mój synek kończy 3 tygodnie jak to leci szybko. Czytam na bieżąco, ale nie mam kiedy napisać. Kacper ogólnie jest mało problemowy spacery uwielbia wkładam go do wózka popatrzy chwilę i zasypia budzi się dopiero jak wrócimy. Przeważnie wychodzimy miedzy 16-17. W nocy ładnie śpi wczoraj usnął o 20:30 to obudził mnie dopiero o 1, potem przed 5 na chwilę i spał do 8 rano, ogólnie budzi się tak 7-8 rano. W dzień śpi mało, ale nie wisi cały czas na cycu tylko leży i rozgląda się lub mówię do niego, puszczam muzykę lubi słuchać cieszy się wtedy, potem zje i ucina sobie krótką drzemkę.

Cytat:
Napisane przez likap Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktore karmia mm. Ile Wasze maluszki zjadaly jak mialy dwa tygodnie? I czy kapiecie je codziennie? Jesli tak to tez codziennie wlosy? Czy placza podczas kapieli?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My kąpiemy co drugi dzień tak mówiła nam położna. Mały podczas kąpieli szczęśliwy. Nawet jak nieraz przy rozbieraniu się zdenerwuje to jak go tylko w wodzie zanurzyć to od razu zadowolony

Cytat:
Napisane przez likap Pokaż wiadomość
Wlasnie polozna mi mowila, by kapac ok pol h po jedzeniu😴 bo bedzie krzyk. Sama nie wiem juy. A przewijacie po czy przed jedzonkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przewijam po karmieniu bo Kacper lubi podczas posiłku zrobić kupkę więc przed nie ma sensu. Nawet w nocy najpierw cycuś potem pielucha doje jeszcze chwilę z drugiego cyca i zaśnie przy nim więc wtedy do łóżeczka.

Ostatnio w nocy podczas karmienia zdarza nam się z małym usnąć wybudzam się po czasie zje jeszcze trochę i go odnoszę. Tż się złości na mnie za to i każe na siedząco karmić. Też tak macie, że przyśniecie w nocy?
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 15:47   #4269
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Cześć jutro mój synek kończy 3 tygodnie jak to leci szybko. Czytam na bieżąco, ale nie mam kiedy napisać. Kacper ogólnie jest mało problemowy spacery uwielbia wkładam go do wózka popatrzy chwilę i zasypia budzi się dopiero jak wrócimy. Przeważnie wychodzimy miedzy 16-17. W nocy ładnie śpi wczoraj usnął o 20:30 to obudził mnie dopiero o 1, potem przed 5 na chwilę i spał do 8 rano, ogólnie budzi się tak 7-8 rano. W dzień śpi mało, ale nie wisi cały czas na cycu tylko leży i rozgląda się lub mówię do niego, puszczam muzykę lubi słuchać cieszy się wtedy, potem zje i ucina sobie krótką drzemkę.







My kąpiemy co drugi dzień tak mówiła nam położna. Mały podczas kąpieli szczęśliwy. Nawet jak nieraz przy rozbieraniu się zdenerwuje to jak go tylko w wodzie zanurzyć to od razu zadowolony







Ja przewijam po karmieniu bo Kacper lubi podczas posiłku zrobić kupkę więc przed nie ma sensu. Nawet w nocy najpierw cycuś potem pielucha doje jeszcze chwilę z drugiego cyca i zaśnie przy nim więc wtedy do łóżeczka.



Ostatnio w nocy podczas karmienia zdarza nam się z małym usnąć wybudzam się po czasie zje jeszcze trochę i go odnoszę. Tż się złości na mnie za to i każe na siedząco karmić. Też tak macie, że przyśniecie w nocy?




Masz zlote dziecko, moj jak nie spi to sie drze no chyba, ze siw go nosi, to wtedy sie nie drze... Placze inaczej, mozna u niego rozroznic juz darcie sie "bo tak!" Od normalnego placzu. Juz nami rzadzi



Jesli karmie na lezaco to przysne, ale nie umiemy sie na lezaco i tak porzadnie ulozyc zeby sie najadl i co kilka minut jest histeria bo cycek wypadnie albo ucieknie i koniec dfzemki ogolnie wole karmic na siedzaco

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 19:01   #4270
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Masz zlote dziecko, moj jak nie spi to sie drze no chyba, ze siw go nosi, to wtedy sie nie drze... Placze inaczej, mozna u niego rozroznic juz darcie sie "bo tak!" Od normalnego placzu. Juz nami rzadzi



Jesli karmie na lezaco to przysne, ale nie umiemy sie na lezaco i tak porzadnie ulozyc zeby sie najadl i co kilka minut jest histeria bo cycek wypadnie albo ucieknie i koniec dfzemki ogolnie wole karmic na siedzaco

Wysłane za pomocą mTalk
A ja wolę karmić w nocy na leząco. Najczęściej śpimy razem w łóżku bo często przesypiam i nie chce mi do Małej odnosić
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 20:05   #4271
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja coraz częściej przysypiam w nocy, na tym karmieniu ok 3 w nocy. A jak nie zasne o 3 to o 5 na 100%. Wtedy wychodzi ze mnie leń i pozwalam dziecku spać z nami.
Początkowo karmilam tylko na siedząco teraz właściwie tylko na leżąco. W ciagu dnia też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 20:37   #4272
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej, my dzisiaj po długim spacerze i mała nie była marudna. włożyłam ją kilka razy do wózka w domu i chyba się zorientowała, że jest fajnie i już nie jest tak źle ze spacerami. Dzisiaj z godzine nie spała i się przygladała wszystkiemu wokół. Ale przekonała się do smoczka i wystarczy jej dać i spokój, chwilę possa i wypluwa ale nadal jest spokojna. Zbawienie.
Do maty się uśmiecha, ale nie wyleży dłużej niż 10 minut, ale każdego dnia jest lepiej
Ja przebieram przed karmieniem- przez ok. 3 tygodnie był płacz, ale nauczyła się i nie przeszkadza już, że na głodniaka. W nocy przebieram, karmię na leżąco, jak zaśnie to podnoszę do odbicia i wkładam do łóżeczka na brzuch, poklepie po tyłeczku, pogłaszcze po buźcie, czasem wyłączam szum i śpi. czasem też na siedziąco, ale ostatnio mi się nie chcę. Młoda spała z nami, albo w dostawce 6tyg i już ją przenieśliśmy do łóżeczka, bo jest łatwiejsza w obsudze w nocy niż dwa tygodnie temu.
Kąpiemy się codziennie, co dwa dni myjemy głowę, ale kąpiemy zawsze o tej samej godzinie i Lilia tak się nauczyła, że po kąpieli pada ok. 20 i śpi do ok. 1 karmimy przed kąpielą. Kąpie naprzemiennie wodą z mlekiem i wodą z płynem. Na przewijaku przemywam osobną wodą buzie i oczka- czasem mlekiem jak ma potówki i potem wodą.
Jutro kupuję chustę boba wrap, ktoś miał, słyszał? Znajoma kupiła, ale syn nie lubił miotania i użyła kilka razy więc przytulę od niej i zobacze czy się sprawdzi, bo tak jak u Was dzieć uwielbia na rękach może chociaż na godzinkę odciąży.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 21:15   #4273
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My dzis spedzilismy praktycznie caly dzień na zewnątrz. Do domu dotarlismy po 17. Wchodzilismy tylko na jedzenie j zmiane pieluchy. Mielismy jedybie 29 stopni w kuchni (tam wydawalo sie ze jest najchlodniej), wolę nie wiedzieć ile bylo w sypialni. Franek nie mógł zasnąć w domu, ze mnie się lało. A na zewnątrz spokojnie. Pierwsza drzemka prawie 3h, kolejne po 2.
Teraz zjadł przed 20. Z godzinę spokojnie polezal i po 21 zasnął. Mam nadzieję ze zaraz bedzie głodny (chociaż pierwszy sen w nocy to 3-5h) bo mi pierś pęknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 21:35   #4274
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja przebieram ją często w parkach, wykładam taki wielorazowy przewijak do gądoli i szybko obsługuję. O ile teraz jest ciepło to fajnie bo odpinam tylko body i gotowe. Karmię też w parkach, czasem mi się zdaża gdzies indziej jak bardzo się domaga.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Kurcze, mam teraz trochę czasu dla siebie na który czekam cały dzień i jest tyle rzeczy do zrobienia, że nawet nie usiądę. ostatnio pierwszy raz po porodzie wymoczyłam nogi i czułam się bosko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-13, 22:48   #4275
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej, czy my mamy swoj wątek w Odchowalni? Czy nadal tutaj piszecie?
Synek jest kochany, czasami ma kolki ogólnie dużo,roboty z małym dzieckiem. Dzisiaj tak pomyslałam o Kasi rudej jak ona sobie z bliźniakami radzi. Moze trochę poczytam wątek to,sie dowiem.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 02:50   #4276
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

My byliśmy przed domem. Przebranie w domu to nie problem.
Jak zmniejszyć ilość pokarmu? Czuję siw jakbym miała koejny2 nawal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 04:43   #4277
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Hej, czy my mamy swoj wątek w Odchowalni? Czy nadal tutaj piszecie?

Synek jest kochany, czasami ma kolki ogólnie dużo,roboty z małym dzieckiem. Dzisiaj tak pomyslałam o Kasi rudej jak ona sobie z bliźniakami radzi. Moze trochę poczytam wątek to,sie dowiem.

Kasia sie juz dawno nie odzywała
Dziewczyny, ktore karmią mieszanie, dajecie tylko wit D? Czy tez K?
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 05:29   #4278
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
My byliśmy przed domem. Przebranie w domu to nie problem.
Jak zmniejszyć ilość pokarmu? Czuję siw jakbym miała koejny2 nawal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe właśnie odciagnelam recznie 70ml do butelki i to z piersi z której pula o 3.30 i czuję mega ulge. Jesteśmy przed skokiem więc może muszą zwiększyć ilość mleka

Dzień dobry! My mamy chyba gorączkę, w sumie go jeszcze nie ale mała jest markotna więc spała dzisiaj ze mną całą noc. Albo zaczyna się skok..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Hej, czy my mamy swoj wątek w Odchowalni? Czy nadal tutaj piszecie?
Synek jest kochany, czasami ma kolki ogólnie dużo,roboty z małym dzieckiem. Dzisiaj tak pomyslałam o Kasi rudej jak ona sobie z bliźniakami radzi. Moze trochę poczytam wątek to,sie dowiem.
Przejdziemy na odchowalnie raczej dopiero jak nastukamy tutaj 5000 postów
Po czym poznajecie kolke?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 05:32   #4279
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ja przebieram ją często w parkach, wykładam taki wielorazowy przewijak do gądoli i szybko obsługuję. O ile teraz jest ciepło to fajnie bo odpinam tylko body i gotowe. Karmię też w parkach, czasem mi się zdaża gdzies indziej jak bardzo się domaga.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Kurcze, mam teraz trochę czasu dla siebie na który czekam cały dzień i jest tyle rzeczy do zrobienia, że nawet nie usiądę. ostatnio pierwszy raz po porodzie wymoczyłam nogi i czułam się bosko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo. Kupiłam podkłady do przewijania dady i biorę je na spacery
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 05:39   #4280
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

I ropieje jej delikatne lewe oczko.. Cholercia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 06:12   #4281
likap
Zadomowienie
 
Avatar likap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 629
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
I ropieje jej delikatne lewe oczko.. Cholercia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam ropialo az zrobilo sie zaczerwienione od przemywania. Dostalismy krople na recepte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You're my only hope...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 06:18   #4282
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez likap Pokaż wiadomość
Nam ropialo az zrobilo sie zaczerwienione od przemywania. Dostalismy krople na recepte.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłaś u lekarza od razu? Chciałam zaczekać do jutra i zobaczyć jak będzie. Jeszcze 20 szczepienie, niefajnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 06:47   #4283
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja nie chce ściągać bo 2 dni spędziłam z laktatorem i to chyba przez to teraz nie moge sobie dac rady. Chociaż z 60 z nocy w lodówce mamy bo nie dawalam rady. Teraz jestem zalana. Najgorsze ze piers mnie boli. Jak biorę syna na ręce i przytulam to boli od dotykania.

U nas byl problem z okiem zaraz po wyjściu ze szpitala. Przeszl2o po 2 dawkach kropli.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:03   #4284
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Mnie bolały po pierwszym dniu zajęć, laktator mi potegował ból i z trudem odciągał, mama mi poleciła gorący prysznic i faktycznie "puściły". Czułam, że odróżniają się te kanaliki, które były nie do ruszenia przez laktator. Próbowałam celować do słoika, żeby było na kąpiel ale jak się odblokowały to całe schodziły chwilę i czułam ulgę więc to samo z drugą i nie czułam już po kąpieli bólu. Więc jak będzie źle to warto spróbować.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

A co do odciągania to mi poradca laktacyjny odradzała rozkręcać sobie dodatkowo laktatorem a zapasy robić w trakcie nawału. Zonamojegomeza, Ty karmisz piersią czy dokarmiasz butlą z mlekiem potem jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 07:25   #4285
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Mi cieknie bez ocieplania, za to schładzam po karmieniu. Jak Franek je co 2h i tylko z jednej piersi to z drugiej ściągam i mroze.
Nie dokarmiamy go. Czasami dostaje butle z moim mlekiem. Jak duzo osiągnę albo zostaje z babcią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 08:03   #4286
likap
Zadomowienie
 
Avatar likap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 629
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Byłaś u lekarza od razu? Chciałam zaczekać do jutra i zobaczyć jak będzie. Jeszcze 20 szczepienie, niefajnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Akurat pediatra byla u nas i zobaczyla i dala nam recepte i jest ok 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You're my only hope...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:06   #4287
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

szczepienie za nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:09   #4288
likap
Zadomowienie
 
Avatar likap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 629
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dziewczyny ile wasze maluszki przesypiaja lacznie godzin? A ile w nocy? I co robicie, gdy sa aktywne. Moja mala caly czas placze tylko na rekach sie uspokaja. Chyba lapie mnie kryzys...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You're my only hope...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:31   #4289
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Franek spi ok 10 w nocy (z przerwa na karmienia), w dzien 2x2h, 1x1h, czasami przysypia na ręku. Wczoraj spał zdecydowanie dłużej. Jak nie śpi to je, potem przewijanie, lezy w łóżeczku pod karuzela, czasami kest spacer bez spania, karmienia o wietrzenie tyleczka, kąpiel. Coraz czesciej odpowiada usmiechem jak sie do niego mowi to sobie gadamy, opowiadamy wierszyki, slucjamy muzyki. Po kąpieli w takim stand- by potrafi z godzinę poleżeć. Niby śpi, niby czuwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:49   #4290
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Moja ma długie odstępy między spaniem, jest bardzo aktywna. Jak nie śpi to kładę na matę, tańczę z nią, masuje, czytamy bajki, opowiadamy o świecie. Bardzo lubi sobie leżeć na łóżku i słychać piosenek- ma swoje ulubione i takie przy których krzyczy momentalnie.
Najdłużej śpi od 20 do 1.
Z każdym tygodniem jest coraz gorzej z noszeniem- teraz by chciała ciągle na rękach oglądać sufity. Wracam do domu z chustą i jak będzie wieczor to przetestuje.

Zono, jak Franek zareagował? Mocno płakał? I jakimi szczepiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.