Oryginał czy podróbka? Część II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 13:34   #4261
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

wiesz, abstrahujac od tego, ze obciachem jest uzywanie podrobek, to tez jest to wspieranie przestepczosci...

ps no i usun te perfumy z Twoich wymianek, moderacja porzadna i sciaga podrobki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-08-22 o 13:36
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 16:13   #4262
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Nie uważam tego za obciach. Są bardziej obciachowe rzeczy na tym świecie. A co do podróbek to myślałam że nie jest to zabronione chyba, że wymienia się podrobione produkty za wartość oryginalnych......
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 18:34   #4263
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Nie uważam tego za obciach. Są bardziej obciachowe rzeczy na tym świecie. A co do podróbek to myślałam że nie jest to zabronione chyba, że wymienia się podrobione produkty za wartość oryginalnych......
Jest zabronione, wystarczy przeczytać regulamin. Że nie wspomnę, ze obrót podróbkami jest zakazany prawnie.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 18:50   #4264
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Nie uważam tego za obciach. Są bardziej obciachowe rzeczy na tym świecie. A co do podróbek to myślałam że nie jest to zabronione chyba, że wymienia się podrobione produkty za wartość oryginalnych......
a czy ja napisalam, ze to najwiekszy obciach?
nadto, nieswiadomosc prawa w dzisiejszych czasach ewidentnie szkodzi. no, ale skoro Tobie nawet regulaminu nie chce sie przeczytac.
jakbys sie zapatrywala na to, gdyby ktos dokonal plagiatu jakiejs Twojej pracy pisemnej?
no i nadal masz na wymiankach te podrobki .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 19:02   #4265
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Nie uważam tego za obciach. Są bardziej obciachowe rzeczy na tym świecie. A co do podróbek to myślałam że nie jest to zabronione chyba, że wymienia się podrobione produkty za wartość oryginalnych......
No proszę Cię,już lepiej nic nie pisz Używanie podróbek,sprzedaż czy też kupno jest ścigane z mocy prawa,a Ty sądziłaś,że tutaj wolno oficjalnie to robić?
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 20:27   #4266
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a czy ja napisalam, ze to najwiekszy obciach?
nadto, nieswiadomosc prawa w dzisiejszych czasach ewidentnie szkodzi. no, ale skoro Tobie nawet regulaminu nie chce sie przeczytac.
jakbys sie zapatrywala na to, gdyby ktos dokonal plagiatu jakiejs Twojej pracy pisemnej?
no i nadal masz na wymiankach te podrobki .
Tak właśnie napisałaś, ale nieważne.

Fakt, moje ograniczenie umyslowe mnie czasem zadziwia. Usunięte i spokój.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 21:11   #4267
asiula_240581
Zadomowienie
 
Avatar asiula_240581
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdzieś w Irlandii :~)
Wiadomości: 1 669
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Dziewczynki, czy to moze byc oryginal
Miałam juz ten zapach, ale w poj. 30 ml., wiec nie potrafię "rozgryźć" tak duzej flachy i tych szlifów na diamencie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG119.jpg (89,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG122.jpg (72,3 KB, 40 załadowań)
asiula_240581 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 13:21   #4268
mancunian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Witam!

Czy ktoś z forumowiczów używał perfum CK Eternity for Men? Jak wygląda oryginalne opakowanie i flakon tych perfum (numer seryjny itp.)? Gdzie są one produkowane?

Z góry dziękuję za odpowiedź
mancunian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 15:55   #4269
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Ja również mam pewne wątpliwości co do mojego dezodorantu Hypnotic Poison Diora. Co prawda kupiłam go w Douglasie, ale zapach utrzymuje się dosłownie max. 20 min. po tym czasie nie czuć już prawie nic. Nawet zaraz po psiknięciu jest wyczuwalny tylko blisko skóry, osoby stojące obok nic nie czują. Poza tym wydaje mi się jakby zapach w ogóle się nie zmieniał jest taki ...hmm... "prosty". Wiem, że zapach deo. nie będzie się tak długo utrzymywał jak edp, ale mam jeszcze dezodoranty z Chanel i ich zapach utrzymuje się min. z 2 godziny i jest wyraźnie wyczuwalny dla otoczenia. Czy to możliwe, żeby w Douglasie były podróbki czy ten dezodorant taki już jest?

Edytowane przez 2016062116
Czas edycji: 2011-08-25 o 15:56
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 16:08   #4270
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Analeigh Pokaż wiadomość
Ja również mam pewne wątpliwości co do mojego dezodorantu Hypnotic Poison Diora. Co prawda kupiłam go w Douglasie, ale zapach utrzymuje się dosłownie max. 20 min. po tym czasie nie czuć już prawie nic. Nawet zaraz po psiknięciu jest wyczuwalny tylko blisko skóry, osoby stojące obok nic nie czują. Poza tym wydaje mi się jakby zapach w ogóle się nie zmieniał jest taki ...hmm... "prosty". Wiem, że zapach deo. nie będzie się tak długo utrzymywał jak edp, ale mam jeszcze dezodoranty z Chanel i ich zapach utrzymuje się min. z 2 godziny i jest wyraźnie wyczuwalny dla otoczenia. Czy to możliwe, żeby w Douglasie były podróbki czy ten dezodorant taki już jest?
Nie możliwe, żeby były podróbki
Widocznie taki jest, woda HP w nowej szacie graficznej tez trwałością nie grzeszy
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 18:15   #4271
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Witajcie. Jakiś czas temu wylicytowałam dolce gabbanę do rozbiórki. na zdjęciach od użytkownika wszystko wydawało się ok, porównałam zdjęcia użytkownika do zdjęć perfum z polecanych perfumerii... no i dziś przyszła paczka...
jako iż jest to flaszka do rozbiórki, obadałam dokładnie całą flaszkę no i niestety natknęłam się na coś co sprawiło ,że muszę prosić Was o poradę.
Napisy wydają się być w porządku (grawerowane na szkle), jest naklejka z kodem, atomizer wygląda ok... ale moje sprawne oko znalazło dwa bąbelki na boku flaszeczki(jeden z nich złapałam na zdjeciu) po za tym szkło wydaje się być takie lekko matowe (chyba że to tylko moje zwidy). Rzućcie proszę okiem na te zdjecia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P250811_16.450001.jpg (115,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P250811_16.460001.jpg (99,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P250811_16.460003.jpg (99,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (116,6 KB, 50 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam

Edytowane przez Jezebeth
Czas edycji: 2011-08-25 o 18:18
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 19:18   #4272
asiula_240581
Zadomowienie
 
Avatar asiula_240581
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdzieś w Irlandii :~)
Wiadomości: 1 669
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
Witajcie. Jakiś czas temu wylicytowałam dolce gabbanę do rozbiórki. na zdjęciach od użytkownika wszystko wydawało się ok, porównałam zdjęcia użytkownika do zdjęć perfum z polecanych perfumerii... no i dziś przyszła paczka...
jako iż jest to flaszka do rozbiórki, obadałam dokładnie całą flaszkę no i niestety natknęłam się na coś co sprawiło ,że muszę prosić Was o poradę.
Napisy wydają się być w porządku (grawerowane na szkle), jest naklejka z kodem, atomizer wygląda ok... ale moje sprawne oko znalazło dwa bąbelki na boku flaszeczki(jeden z nich złapałam na zdjeciu) po za tym szkło wydaje się być takie lekko matowe (chyba że to tylko moje zwidy). Rzućcie proszę okiem na te zdjecia.
Hej.
Jesli to jest taka sama EDT jak na załączonej przeze mnie fotce, to daj znac, wkleje Ci więcej zdjęć i ewentualnie porownamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d&g.jpg (57,9 KB, 84 załadowań)
asiula_240581 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 19:22   #4273
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez asiula_240581 Pokaż wiadomość
Hej.
Jesli to jest taka sama EDT jak na załączonej przeze mnie fotce, to daj znac, wkleje Ci więcej zdjęć i ewentualnie porownamy
To ta sama woda i moim zdaniem widać różnice
Dno, rurka bez grzybka, korek, hmmmm
Bez zdjęcia do porównania byłabym przekonana o oryginalności.
Ale ja nie miałam nigdy tej wody także się nie mądrzę
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 19:28   #4274
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
To ta sama woda i moim zdaniem widać różnice
Dno, rurka bez grzybka, korek, hmmmm
Bez zdjęcia do porównania byłabym przekonana o oryginalności.
Ale ja nie miałam nigdy tej wody także się nie mądrzę
Zgadzam się,że nie ma grzybka, ale widziałam zdjęcia testerów na allegro i one też nie mają grzybków.. ale też jestem raczej zdania,że to nie oryginalne perfumy. Uderzam zatem do allegrowicza o zwrot towaru bo nie będę rozprowadzała na wizażu niepewnych perfum
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 19:30   #4275
asiula_240581
Zadomowienie
 
Avatar asiula_240581
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdzieś w Irlandii :~)
Wiadomości: 1 669
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
To ta sama woda i moim zdaniem widać różnice
Dno, rurka bez grzybka, korek, hmmmm
Bez zdjęcia do porównania byłabym przekonana o oryginalności.
Ale ja nie miałam nigdy tej wody także się nie mądrzę

Asiu jeśli rzeczywiście to jest ta sama woda, to różnice w samej nalepce są ogromne... moja nalepka jest calkiem ale to calkiem inna... myslalam ze moze moja flacha to jest po prostu jakas inna wersja... Ja swoją EDT juz sprzedalam - nawet pewna wizazanka kupila ją ode mnie, ale zostaly mi zdjęcia, wiec jak cos to sluzę pomocą.
asiula_240581 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 10:55   #4276
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Również mam tę wodę, kupiłam kilka lat temu od polecanego sprzedawcy i tak...Ja też nie mam widocznego grzybka. Mój korek nie jest błyszczący ( bo taki wydaje się Twój), tylko szroniony. Rurka w moim jest ciut cieńsza i lekko mniej wygięta. Nie mam w ogóle naklejki na spodzie, jedynie czarny kod a w szkle jest wybita cyfra 3. Moja flaszka jest "made in Italy"...
__________________
19.09.2015r.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:21   #4277
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Podpowiedzcie proszę, Chloe z kodem 9160 to jaki konkretnie rok produkcji? 2009? I czy ktoś wie, jak te perfumy się starzeją? Mam na mysli konkretnie te: Chloe
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:40   #4278
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez asiula_240581 Pokaż wiadomość
Asiu jeśli rzeczywiście to jest ta sama woda, to różnice w samej nalepce są ogromne... moja nalepka jest calkiem ale to calkiem inna... myslalam ze moze moja flacha to jest po prostu jakas inna wersja... Ja swoją EDT juz sprzedalam - nawet pewna wizazanka kupila ją ode mnie, ale zostaly mi zdjęcia, wiec jak cos to sluzę pomocą.
dziewczyny, co do tego czerwonego Dolce, to ja powiem tylko, ze kiedys kliknelam flakonik na All, po czym magdulenka wkleila - moze nawet w tym watku (jeno w poprzedniej odslonie) zdjecia swojej flaszki, bowiem ewidentnie ta "moja" jej sie nie podobala. tymczasem flakonik dotarl i byl ok. nie mowie, ze ten musi byc ok, sama nie porownam, bo swojego dawno nie mam, ale tylko uczulam, ze akurat ten zapach potrafi miec dosyc rozniace sie miedzy soba flakoniki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 14:39   #4279
AnetkaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez asiula_240581 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy to moze byc oryginal
Miałam juz ten zapach, ale w poj. 30 ml., wiec nie potrafię "rozgryźć" tak duzej flachy i tych szlifów na diamencie...

Witam wygląda po kodzie że jest oryginał, data ważności koczy sie pod koniec 2011 roku.
AnetkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 17:02   #4280
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dziewczyny, co do tego czerwonego Dolce, to ja powiem tylko, ze kiedys kliknelam flakonik na All, po czym magdulenka wkleila - moze nawet w tym watku (jeno w poprzedniej odslonie) zdjecia swojej flaszki, bowiem ewidentnie ta "moja" jej sie nie podobala. tymczasem flakonik dotarl i byl ok. nie mowie, ze ten musi byc ok, sama nie porownam, bo swojego dawno nie mam, ale tylko uczulam, ze akurat ten zapach potrafi miec dosyc rozniace sie miedzy soba flakoniki.
Jednak wolę nie ryzykować i będę chciała zwrócić flakonik. Inna sprawa by była gdyby to był polecany sprzedawca a tak wolę nie rozlewać zapachu nie mając 100% pewności mam nadzieję że uda mi się odzyskać pieniądze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 18:11   #4281
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
Jednak wolę nie ryzykować i będę chciała zwrócić flakonik. Inna sprawa by była gdyby to był polecany sprzedawca a tak wolę nie rozlewać zapachu nie mając 100% pewności mam nadzieję że uda mi się odzyskać pieniądze
tez bym zlozyla reklamacje. niby nie mamy 100% pewnosci ze to podroba, ale jednoczesnie nie mozemy potwierdzic 100% oryginalnosci.

mysle, ze takie stare, (w sensie bedace na rynku od ponad dekady), zapachy najlepiej kupowac w sprawdzonych miejscach.
trzeba pamietac, ze 15 lat to naprawde duzo czasu na wyprodukowanie w miare "dokladnych" wizualnie podrobek- tym bardziej, ze sam producent co jakis czas wprowadzal drobne zmiany- zatem nie mamy szansy przesledzic w ktorej partii, z ktorego roku korki byly matowe, grzybki widoczne, rurki bardziej wygiete, etc.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 19:33   #4282
asiula_240581
Zadomowienie
 
Avatar asiula_240581
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdzieś w Irlandii :~)
Wiadomości: 1 669
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
Jednak wolę nie ryzykować i będę chciała zwrócić flakonik. Inna sprawa by była gdyby to był polecany sprzedawca a tak wolę nie rozlewać zapachu nie mając 100% pewności mam nadzieję że uda mi się odzyskać pieniądze


Moja flaszka byla w pudelku gdzie napis "Dolce&Gabbana" byl umieszczony w takiej czarnej jakby ramce, ale widzialam tez pudelka gdzie nie bylo tej czarnej ramki, tylko logo bylo naniesione na jednolite czerwone pudelko - moze to jest jakis trop - moze sa dwie wersje tej wody i stąd różnice
Moja flacha miala na psikaczu (do okola dziurki gdzie wydobywa sie plyn) podobny "szyfr" jak w Diorach - dokladnie byly to dwie cyferki "33".
Poza tym nalepka byla calkiem inna i miala kod wybijany czarną czcionką - fotka poniżej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28-05-11_1358.jpg (14,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28-05-11_1357.jpg (34,2 KB, 18 załadowań)
asiula_240581 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 05:07   #4283
AnetkaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Witaj ,nie patrz na takie sprawy jak napisy ponieważ jak D&G sprzedała marke dla Hugo Bossa i fabryke przeniesli z Włoch do Niemiec to zmienili lekko szate graficzną perfum a i zapach jest troche inny więc nie dopatrujcie sie u każdego sprzedawcy podróbek .
AnetkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 05:09   #4284
AnetkaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie proszę, Chloe z kodem 9160 to jaki konkretnie rok produkcji? 2009? I czy ktoś wie, jak te perfumy się starzeją? Mam na mysli konkretnie te: Chloe
Rok produkcji 2009 a termin ważności 36 miesięcy lub więcej w zależnosci od przechowywania.
AnetkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 07:54   #4285
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Chcę kupić Gucci II i znalazłam ofertę na crystaline. Drogeria jest polecana, ale cena wydaje się być śmiesznie niska... Wiecie czy to podróbka czy oryginał? http://crystaline.pl/product-pol-108...edp-50-ml.html
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 12:11   #4286
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Chcę kupić Gucci II i znalazłam ofertę na crystaline. Drogeria jest polecana, ale cena wydaje się być śmiesznie niska... Wiecie czy to podróbka czy oryginał? http://crystaline.pl/product-pol-108...edp-50-ml.html
Skoro perfumeria jest w "polecanych" to logicznie rozumujac sprzedaje oryginaly
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 14:44   #4287
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez asiula_240581 Pokaż wiadomość
Moja flaszka byla w pudelku gdzie napis "Dolce&Gabbana" byl umieszczony w takiej czarnej jakby ramce, ale widzialam tez pudelka gdzie nie bylo tej czarnej ramki, tylko logo bylo naniesione na jednolite czerwone pudelko - moze to jest jakis trop - moze sa dwie wersje tej wody i stąd różnice
Moja flacha miala na psikaczu (do okola dziurki gdzie wydobywa sie plyn) podobny "szyfr" jak w Diorach - dokladnie byly to dwie cyferki "33".
Poza tym nalepka byla calkiem inna i miala kod wybijany czarną czcionką - fotka poniżej...
Witajcie. Dostałam niezbyt przyjemnego maila od sprzedawcy,ale mimo wszystko zgodził się na zwrot pieniędzy. Słuchajcie, napisał mi, że się zgadza na zwrot ale mam mu nie wystawiać komentarza......z jednej strony nie mam 100% pewności, że to były nieoryginalne perfumy..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 08:34   #4288
AnetkaWawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Chcę kupić Gucci II i znalazłam ofertę na crystaline. Drogeria jest polecana, ale cena wydaje się być śmiesznie niska... Wiecie czy to podróbka czy oryginał? http://crystaline.pl/product-pol-108...edp-50-ml.html
Kupowałam w crystaline i odbierałam osobiście i mają oryginały. Kupiłam Euphorie i Gioia i w 100% oryginały.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mancunian Pokaż wiadomość
Witam!

Czy ktoś z forumowiczów używał perfum CK Eternity for Men? Jak wygląda oryginalne opakowanie i flakon tych perfum (numer seryjny itp.)? Gdzie są one produkowane?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Mój mąż ma eternity męski i numer seryjny jest pod spodem butelki wybity 4 cyfrowy. U niego jest 7162
AnetkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 09:57   #4289
mancunian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Cytat:
Napisane przez AnetkaWawa Pokaż wiadomość
Kupowałam w crystaline i odbierałam osobiście i mają oryginały. Kupiłam Euphorie i Gioia i w 100% oryginały.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------


Mój mąż ma eternity męski i numer seryjny jest pod spodem butelki wybity 4 cyfrowy. U niego jest 7162
Wybity, tzn. wygrawerowany na spodzie butelki?
mancunian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 16:43   #4290
rybka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część II

Witam!
Kupiłam tester lanvin rumeur i chciałabym sprawdzić jego datę produkcji ma kod 161076. Szukałam na checkcosmetic.net ale tam nie ma lanvin, próbowałam pod l;oreal ale pokazuje że kod jest błędny Może ktoś wie na jakiej stronie mogę to sprawdzić, bo mam wątpliwości co do świeżości
rybka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.